Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleorman Timiş TulceaVâlceaVasluiVrancea

Timiş

Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Universitar din Alba Iulia - CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud A: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic - Maramureş)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)

Liga 3 - Play-Off, Seria 9
Stadion: Baza Sportivă Pielaru (Sebeş - Alba) Obs. arbitri: Tranca Ciprian (Timişoara - Timiş)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
2 ACSC Crişul Sântandrei - CSM Olimpia Satu Mare A: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
A1: Voicu Răzvan (Cugir - Alba)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Bogdan Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3 - Play-Off, Seria 10
Stadion: Crişul (Sântandrei - Bihor) Obs. arbitri: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Gabor Tiberiu (Reghin - Mureş)
3 ACS Progresul Pecica - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei A: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)
A1: Gogu Vasile Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Teodorescu Raul (Timişoara - Timiş)

Liga 3 - Play-Out, Seria 8
Stadion: Progresul (Pecica - Arad) Obs. arbitri: Ciev Zaharie (Timişoara - Timiş)
Obs: Lupșa Ion (Timişoara - Timiş)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 CSC Dumbrăvița - CSC Ghiroda și Giarmata VII A: Manea Alexandru George (Timişoara - Timiş)
A1: Lupea Denis (Timişoara - Timiş)
Data: 2024-04-21     Ora: 14:00 A2: Humița Cismaș Malac Roxana (Timişoara - Timiş)

Naţional U17 Play-Off, Seria 7
Stadion: Baza Sportivă Galaxy Timișoara (Timişoara - Timiş)
Semifinale
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - Farul Constanţa A: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
A1: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)
Data: 2024-04-21     Ora: 12:00 A2: Cășuț Cristian (Arad - Arad)

Liga de Tineret, Semifinale
Stadion: Jucu ARENA (Jucu - Cluj)

Calendar