Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba AradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Alba

Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS Alma Sibiu - CS Olimpic Rm-Vâlcea A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Crisan Paula (Alba Iulia - Alba)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Popa Andreea (Alba Iulia - Alba)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Marginean Marius (Alba Iulia - Alba)
Stadion: Voinţa (Sibiu - Sibiu)
2 ACS Alma Sibiu - CS Olimpic Rm-Vâlcea A: Marginean Marius (Alba Iulia - Alba)
A1: Crisan Paula (Alba Iulia - Alba)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Popa Andreea (Alba Iulia - Alba)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
Stadion: Voinţa (Sibiu - Sibiu)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSM Deva - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Muresan Alin Cristian (Floreşti - Cluj)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Dacia (Orăştie - Hunedoara) Obs: Tranca Ciprian (Timişoara - Timiş)
Obs: Pascanu Catalin (Cugir - Alba)
2 CS Şoimii Lipova - ACS Pobeda Stár Bišnov A: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
A1: Popa Daniel (Câmpeni - Alba)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Nistor Daniel (Zlatna - Alba)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Sânicolaul Mic (Arad - Arad) Obs: Pantea Cornel (Oradea - Bihor)
Obs: Ştiube Florin Nicuşor (Reşiţa - Caraş Severin)
3 CSM Avântul Reghin - CS Unirea Ungheni 2018 A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ungvari Levente (Haghig - Covasna)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Biro Barna Tamas (Cernat - Covasna)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs: Todea Anghel (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Chirilă Iosif Cosmin (Alba Iulia - Alba)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA - CS Mioveni A: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-17     Ora: 18:00 A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs: Deaconu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
A1: Nistor Daniel (Zlatna - Alba)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Spatacean Darius (Alba Iulia - Alba)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Scrob Radu (Alba Iulia - Alba)
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj)
2 FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Scrob Radu (Alba Iulia - Alba)
A1: Nistor Daniel (Zlatna - Alba)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Spatacean Darius (Alba Iulia - Alba)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj)
3 CS Gaz Metan Mediaş - AFC Progresul 1944 Spartac A: Marginean Marius (Alba Iulia - Alba)
A1: Nistor Daniel (Zlatna - Alba)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Popa Andreea (Alba Iulia - Alba)

Liga Elitelor U16, Seria 3
Stadion: Gaz Metan 2 sintetic (Mediaş - Sibiu)

Calendar