Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDolj Galaţi GiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Galaţi

Turul 5
# echipe arbitri
1 AFC Progresul 1944 Spartac - Universitatea Craiova A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-11-27     Ora: 20:45 A2: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)

Cupa României, Cupa României R: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova - Dolj) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Grigore Felix (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Huşana Huşi - AS FC Universitatea Cluj
Data: 2020-11-29     Ora: 13:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal (Huşi - Vaslui) Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi - Galaţi)
Etapa 14
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AS FC Universitatea Cluj A: Călin Iulian (Ştefăneşti - Argeş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2020-11-26     Ora: 16:30 A2: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 SC FC Viitorul Constanta SA - SC Fotbal Club FCSB SA A: Motan Mihai (Ploieşti - Prahova)
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)
Data: 2020-11-28     Ora: 12:00 A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi (Ovidiu - Constanţa)
2 SC FC Viitorul Constanta SA - SC Fotbal Club FCSB SA A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)
Data: 2020-11-28     Ora: 14:00 A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Motan Mihai (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Orăşenesc (Ovidiu - Constanţa)

Calendar