Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba • Arad • Argeş • Bacău • Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani • Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi • Ilfov • Maramureş • Mehedinţi • Mureş • Neamţ • Olt • Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu • Suceava • Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Bistriţa Năsăud
Etapa 1
Etapa 2
Etapa 7
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Sănătatea Servicii Publice - SC Olimpia MCMXXI Satu Mare | A: Marinoiu Costin Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) |
A1: Găluți Sergiu Tudor (Sântana - Arad) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Șușcă Andreea Daniela (Turnu - Arad)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 10 | ||
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj) | Obs. arbitri: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SC FC Voluntari SA - AFC Hermannstadt | A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare) |
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 17:30 |
A2: Bîrdeş Romică (Piteşti - Argeş)
Arbitru VAR: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) Arbitru AVAR: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ) |
|
SuperLiga - Play-Out, SuperLiga - Play-Out | R: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti) | |
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) | Obs. arbitri: Dumitrescu Eduard (Piteşti - Argeş) | |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | FC Unirea Dej - CS Minaur Baia Mare | A: Tetean Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) |
A1: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Georgiță Alexandru Marcel (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 8 | ||
Stadion: Comunal Arena Iclod (Iclod - Cluj) | ||
2 | CSS 2 Baia Mare - CS Academia Partium | A: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) |
A1: Stejerean Olimpiu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 12:00 |
A2: Gățan Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
|
|
Naţional U19 Play-Out, Seria 8 | ||
Stadion: Sintetic - Liceul Aurel Vlaicu (Baia Mare - Maramureş) | ||
3 | FC Unirea Dej - CS Academia Partium | A: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) |
A1: Tetean Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Georgiță Alexandru Marcel (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
|
|
Naţional U17 Play-Off, Seria 8 | ||
Stadion: Comunal Arena Iclod (Iclod - Cluj) | ||
4 | CSS 2 Baia Mare - CS Minaur Baia Mare | A: Stejerean Olimpiu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) |
A1: Pop Rareș (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 14:00 |
A2: Gățan Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 8 | ||
Stadion: Sintetic - Liceul Aurel Vlaicu (Baia Mare - Maramureş) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...