Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghita Hunedoara IalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Hunedoara

Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS ACB Ineu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
A1: Cirstea Ovidiu (Petroşani - Hunedoara)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Maer Norbert (Hunedoara - Hunedoara)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)
Stadion: Central (Ineu - Arad)
2 ACS ACB Ineu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)
A1: Cirstea Ovidiu (Petroşani - Hunedoara)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Maer Norbert (Hunedoara - Hunedoara)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Stadion: Central (Ineu - Arad)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Progresul Ezeriş - ACS Viitorul Şimian
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 7
Stadion: Municipal (Caransebeş - Caraş Severin) Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
2 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - CS Avântul Periam A: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş) Obs: Jivan Mihai (Arad - Arad)
Obs: Hriţac Vasile (Simeria - Hunedoara)
3 ACS Sticla Arieşul Turda - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Spătar Răzvan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Dragan Adrian Razvan (Sibiu - Sibiu)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Municipal (Turda - Cluj) Obs: Hotico Ion (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Ştefan Marius Claudiu (Orăştie - Hunedoara)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS West Deva - CSF CFR 1933 Timișoara
A1: Roman Florin (Deva - Hunedoara)
Data: 2021-09-21     Ora: 15:30 A2: Blindu Catalin Ionut (Hunedoara - Hunedoara)

Campionatul National Juniori U19, Seria 4
Stadion: Sala Sporturilor (Deva - Hunedoara)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS ACB Ineu - Politehnica Timișoara A: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
A1: Armeanu Lucian (Deva - Hunedoara)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Azamfirei Rares (Deva - Hunedoara)

Liga Elitelor U16, Seria 4
Stadion: Central (Ineu - Arad)

Calendar