Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 24
# echipe arbitri
1 AFC Chindia Târgovişte - AFC UTA Arad A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Gheorghe Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2023-02-03     Ora: 17:00 A2: Slabu Stelian (Braşov - Braşov)
Arbitru VAR: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Arbitru AVAR: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
SuperLiga - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R1: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
R2: ( - )
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs. arbitri: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
2 U Craiova 1948 SA - AS FC Universitatea Cluj A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău - Sălaj)
Data: 2023-02-03     Ora: 20:00 A2: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)
Arbitru VAR: Haţegan Ovidiu (Arad - Arad)
Arbitru AVAR: Iugulescu Petruţa (Buftea - Ilfov)
SuperLiga - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R1: Popa Cătălin (Piteşti - Argeş)
R2: ( - )
Stadion: Stadion de Fotbal pentru municipiul Craiova (Craiova - Dolj) Obs. arbitri: Dumitrescu Eduard (Piteşti - Argeş)
3 AFC Hermannstadt - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2023-02-04     Ora: 14:30 A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)
Arbitru VAR: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Arbitru AVAR: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba)
SuperLiga - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R1: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Sibiu - Sibiu) Obs. arbitri: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
4 Fotbal Club Rapid 1923 SA - SC FC Voluntari SA A: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj)
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2023-02-04     Ora: 20:00 A2: Popescu Adrian (Craiova - Dolj)
Arbitru VAR: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
Arbitru AVAR: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
SuperLiga - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Superbet Arena - Giulești (Bucureşti - Bucureşti) Obs. arbitri: Comanescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
5 CS Mioveni - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Data: 2023-02-05     Ora: 15:30

SuperLiga - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş)
6 FC CFR 1907 Cluj SA - SC Fotbal Club FCSB SA
Data: 2023-02-05     Ora: 21:00

SuperLiga - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: CFR Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca - Cluj)
7 AFC Botoşani - ACS Petrolul 52
Data: 2023-02-06     Ora: 17:00

SuperLiga - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Municipal (Botoşani - Botoşani)
8 Farul Constanţa - Universitatea Craiova
Data: 2023-02-06     Ora: 20:00

SuperLiga - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal (Ovidiu - Constanţa)

Calendar