Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba • Arad • Argeş • Bacău • Bihor • Bistriţa Năsăud • Botoşani • Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi •
Ilfov •
Maramureş • Mehedinţi • Mureş • Neamţ • Olt • Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu • Suceava • Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Ilfov
Etapa 4
Etapa 1
Etapa 7
Etapa 8
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | Farul Constanța - AS FC Universitatea Cluj | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Istrate Marian (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
SuperLiga Feminină - Play-Off, | ||
Stadion: Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic (Ovidiu - Constanţa) | Obs. arbitri: Pais Mihai (Galaţi - Galaţi) | |
Obs: Şerban Raluca Elena (Bucureşti - Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AS FC Agricola Borcea | A: Buzea Vasile (Giurgiu - Giurgiu) |
A1: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Ivanov Roxana (Giurgiu - Giurgiu)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 3 | ||
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) | Obs. arbitri: Jarca Vasile (Bragadiru - Ilfov) | |
Obs: Manea Gigi (Slobozia - Ialomiţa) | ||
2 | SCM Zalău - CSM Sighetu Marmaţiei | A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Crăciun Alexandru (Oneşti - Bacău) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Iftime Alexandru (Buftea - Ilfov)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 10 | ||
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj) | Obs. arbitri: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj) | |
Obs: Suciu Ioan Viorel (Târgu Mureş - Mureş) | ||
3 | Universitatea Craiova 2 - CSO Turceni | A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov) |
A1: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Anghel Lucian Marian (Caracal - Olt)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 7 | ||
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj) | Obs. arbitri: Anton Dumitru (Balş - Olt) | |
Obs: Dinu Adrian (Giurgiu - Giurgiu) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | FC Player București - AFC Dunărea 2005 Călăraşi | A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov) |
A1: Grigore Andrei Paul (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Dincă Ștefan Matei (Buftea - Ilfov)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 3 | ||
Stadion: Baza Sportiva Enjoy (1 Decembrie - Ilfov) | ||
2 | AFC Progresul 1944 Spartac - CS Dinamo București | A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov) |
A1: Bălțatu Mihai (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 12:00 |
A2: Pîrvu Andrei Tudor (Buftea - Ilfov)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 3 | ||
Stadion: Progresul Spartac (1 Decembrie - Ilfov) | ||
3 | CSM Alexandria - CSS Târgovişte | A: Sărăcuță Marian (Buftea - Ilfov) |
A1: Toma Ionut (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Pîrvu Andrei Tudor (Buftea - Ilfov)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 4 | ||
Stadion: CSS Peco (Alexandria - Teleorman) | ||
4 | AFC Progresul 1944 Spartac - CS Dinamo București | A: Bălțatu Mihai (Buftea - Ilfov) |
A1: Pîrvu Andrei Tudor (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 14:00 |
A2: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
|
|
Naţional U17 Play-Off, Seria 3 | ||
Stadion: Progresul Spartac (1 Decembrie - Ilfov) | ||
5 | FC Player București - Fotbal Club SFR | A: Grigore Andrei Paul (Buftea - Ilfov) |
A1: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Dincă Ștefan Matei (Buftea - Ilfov)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 3 | ||
Stadion: Baza Sportiva Enjoy (1 Decembrie - Ilfov) | ||
6 | CSM Alexandria - ACP 3 Kids Sport București | A: Toma Ionut (Buftea - Ilfov) |
A1: Sărăcuță Marian (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Pîrvu Andrei Tudor (Buftea - Ilfov)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 4 | ||
Stadion: CSS Peco (Alexandria - Teleorman) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | Fotbal Club Rapid 1923 SA - Farul Constanţa | A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov) |
A1: Bălțatu Mihai (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Rarinca Robert (Buftea - Ilfov)
|
|
Liga Elitelor U16 Play-Off, Seria 2 Play-Off | ||
Stadion: Baza Sportivă Rapid - Constructorul (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | AFC Progresul 1944 Spartac - ACS Campionii Fotbal Club Argeş | A: Padurariu Rares (Buftea - Ilfov) |
A1: Mindeart Valentin (Popeşti-Leordeni - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 13:00 |
A2: Negru Ioan Alexandru (Buftea - Ilfov)
|
|
Liga Elitelor U16 Play-Off, Seria 2 Play-Off | ||
Stadion: Progresul Spartac (1 Decembrie - Ilfov) | ||
3 | ASC Daco-Getica Bucureşti - CS Mioveni | A: Oancea Stănică Theodor (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Păun Mădălin Mihai (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Petcu Nicolae Radu (Buftea - Ilfov)
|
|
Liga Elitelor U16 Play-Out, Seria 2 Play-Out | ||
Stadion: Daco-Getica Sintetic (Bucureşti - Bucureşti) | ||
4 | Fotbal Club Rapid 1923 SA - Farul Constanţa | A: Bălțatu Mihai (Buftea - Ilfov) |
A1: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Rarinca Robert (Buftea - Ilfov)
|
|
Liga Elitelor U15 Play-Off, Seria 2 Play-Off | ||
Stadion: Baza Sportivă Rapid - Constructorul (Bucureşti - Bucureşti) | ||
5 | AFC Progresul 1944 Spartac - CS Mioveni | A: Mindeart Valentin (Popeşti-Leordeni - Ilfov) |
A1: Padurariu Rares (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 15:00 |
A2: Negru Ioan Alexandru (Buftea - Ilfov)
|
|
Liga Elitelor U15 Play-Out, Seria 2 Play-Out | ||
Stadion: Progresul Spartac (1 Decembrie - Ilfov) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...