Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Turul 5
# echipe arbitri
1 ACS Şomuz Fălticeni - SC FC Voluntari SA
Data: 2021-09-21     Ora: 15:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal Constantin Jamaischi (Fălticeni - Suceava)
2 CS Minaur Baia Mare - ACSM Politehnica Iaşi
Data: 2021-09-21     Ora: 16:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş)
3 ACS Petrolul 52 - U Craiova 1948 SA
Data: 2021-09-21     Ora: 18:45

Cupa României, Cupa României
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova)
4 CS Mioveni - Fotbal Club Rapid 1923 SA
Data: 2021-09-21     Ora: 21:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş)
5 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - AFC Botoşani
Data: 2021-09-22     Ora: 15:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş)
6 CSM Slatina - AFC Dunărea 2005 Călăraşi
Data: 2021-09-22     Ora: 16:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt)
7 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AFC Chindia Târgovişte
Data: 2021-09-22     Ora: 16:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita)
8 AFC Unirea 04 Slobozia - Politehnica Timișoara
Data: 2021-09-22     Ora: 16:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa)
9 CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaş
Data: 2021-09-22     Ora: 16:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
10 AS Fotbal Club Buzău - ACS FC Academica Clinceni
Data: 2021-09-22     Ora: 16:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău)
11 Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 - AFC Hermannstadt
Data: 2021-09-22     Ora: 16:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor)
12 Farul Constanţa - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Data: 2021-09-22     Ora: 18:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal (Ovidiu - Constanţa)
13 CS Hunedoara - SC Fotbal Club FCSB SA
Data: 2021-09-22     Ora: 21:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara)
14 ACSO Filiaşi - AFC UTA Arad
Data: 2021-09-23     Ora: 16:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Orăşenesc (Filiaşi - Dolj)
15 SC Fotbal Club Ripensia Timișoara - SC Dinamo 1948 SA
Data: 2021-09-23     Ora: 18:45

Cupa României, Cupa României
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş)
16 Universitatea Craiova - FC CFR 1907 Cluj SA
Data: 2021-09-23     Ora: 21:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Stadion de Fotbal pentru municipiul Craiova (Craiova - Dolj)

Calendar