Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 2
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club Ripensia Timișoara - AFC Unirea 04 Slobozia A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2022-08-13     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad)
R2: ( - )
Stadion: Electrica (Timişoara - Timiş) Obs. arbitri: Sovre Octavian (Satu Mare - Satu Mare)
Delegat joc: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
2 CSC Dumbrăviţa - FC Unirea Dej A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2022-08-13     Ora: 11:00 A2: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
R2: ( - )
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs. arbitri: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Delegat joc: Sabou Daniel (Zalău - Sălaj)
3 ACSM Politehnica Iaşi - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Antal Damian (Bacău - Bacău)
Data: 2022-08-13     Ora: 11:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Jijiie Bogdan (Botoşani - Botoşani)
R2: ( - )
Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi - Iaşi) Obs. arbitri: Sava Cristian (Bacău - Bacău)
Delegat joc: Gheorghita Bogdan (Vaslui - Vaslui)
4 AFC Unirea Constanţa - AFC Progresul 1944 Spartac A: Motan Mihai (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2022-08-13     Ora: 11:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
R2: ( - )
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) Obs. arbitri: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)
5 CSC 1599 Şelimbăr - Politehnica Timișoara A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-08-13     Ora: 11:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs. arbitri: Ion Fevronia (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Prunariu Mihai (Târgu Jiu - Gorj)
6 FC Metaloglobus Bucureşti - Gloria Buzău A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Duță George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2022-08-13     Ora: 11:30 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
R2: ( - )
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs. arbitri: Prodan Stan (Alexandria - Teleorman)
Delegat joc: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
7 Fotbal Club Braşov - CS Minaur Baia Mare A: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2022-08-14     Ora: 13:30 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R1: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
R2: ( - )
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs. arbitri: Duma Ioan (Sibiu - Sibiu)
Delegat joc: Prisăcaru Ciprian (Târgovişte - Dâmboviţa)
8 CSM Slatina - Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Data: 2022-08-15     Ora: 12:30

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Delegat: Lolea Viorel (Reşiţa - Caraş Severin)
9 SC Dinamo 1948 SA - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
Data: 2022-08-16     Ora: 18:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) Delegat: Dincă Dorinel (Călăraşi - Călăraşi)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Politehnica Timișoara - Fotbal Club Braşov
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Ştiinţa (Baza) (Timişoara - Timiş)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - CSC 1599 Şelimbăr
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov)
3 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - AFC Unirea Constanţa
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Oţelul (Galaţi - Galaţi)
4 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - SC Dinamo 1948 SA
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj)
5 FC Unirea Dej - ACSM Politehnica Iaşi
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Municipal (Dej - Cluj)
6 CS Concordia Chiajna - CSC Dumbrăviţa
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
7 Clubul Sportiv al Armatei Steaua - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Steaua (Bucureşti - Bucureşti)
8 Gloria Buzău - CSM Slatina
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău)
9 AFC Unirea 04 Slobozia - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa)
10 CS Minaur Baia Mare - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Data: 2022-08-20     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş)

Calendar