Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului

Arbitri: - Juniori Republicani - Toate judetele

Andrei Robert Mihai ( Buftea - Ilfov)
Angheluță Gabriel ( Galaţi - Galaţi)
Avram Antonio ( Slatina - Olt)
Babalîc Denis Nicușor ( Focşani - Vrancea)
Baban Vlad ( Iaşi - Iaşi)
Bălăcescu Robert ( Timişoara - Timiş)
Balaiban Raul Oliviu ( Oradea - Bihor)
Benchea Alexandru Daniel ( Buftea - Ilfov)
Berghea Petre Cristian ( Tulcea - Tulcea)
Birbic Alexandru ( Sibiu - Sibiu)
Boldu Gavril Darius ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Boldu Mihail Denis ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Boska Bogdan ( Reşiţa - Caraş Severin)
Boțoghină George ( Roşiorii de Vede - Teleorman)
Bratu Iulian ( Brăila - Brăila)
Bucătaru Ruben Alexandru ( Oneşti - Bacău)
Bulzan Andrei ( Oradea - Bihor)
Călinescu Alexandru Ionut ( Craiova - Dolj)
Centea Eduard ( Zalău - Sălaj)
Chiran Adelin ( Giurgiu - Giurgiu)
Chițac Gabriel Andrei ( Piteşti - Argeş)
Cioacă Eduard Iulian ( Giurgiu - Giurgiu)
Circiu Andrei ( Bucureşti - Bucureşti)
Cîrciumaru Marin ( Timişoara - Timiş)
Cirstea Iulian Stefan ( Bucureşti - Bucureşti)
Cohuț Alexandru ( Arad - Arad)
Cojocaru Adrian Sebastian ( Galaţi - Galaţi)
Cojocaru Larisa Violeta ( Focşani - Vrancea)
Coman Florin Marian ( Giurgiu - Giurgiu)
Comăniciu Adrian ( Sibiu - Sibiu)
Costea Gabriel ( Roşiorii de Vede - Teleorman)
Csiki Zsolt ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Damian Adrian ( Blaj - Alba)
Dincă Alexandru ( Călăraşi - Călăraşi)
Dobrin Cristian ( Bucureşti - Bucureşti)
Drăgan Rareș Gabriel ( Constanţa - Constanţa)
Draganescu Costin ( Măgureni - Prahova)
Dragomir Roberto Valentin ( Iaşi - Iaşi)
Dragos Bogdan Ionut ( Carei - Satu Mare)
Duma Paul Alexandru ( Mediaş - Sibiu)
Ene Traian ( Buftea - Ilfov)
Fătu Victor ( Cluj-Napoca - Cluj)
Frățilă Eduard ( Bucureşti - Bucureşti)
Frîncu Mihăiță Daniel ( Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Frumuz Mihnea Gabriel ( Botoşani - Botoşani)
Gherghel Catalin ( Bacău - Bacău)
Gherman Răzvan ( Bucureşti - Bucureşti)
Ghinea Lorand ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Ghiță Cătălin Nicolae ( Constanţa - Constanţa)
Godeny Cristian ( Satu Mare - Satu Mare)
Grad Alexandru Grigraș ( Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Grădincea Andrei ( Buftea - Ilfov)
Grigorean Mattia ( Rădăuţi - Suceava)
Gurău Andrei ( Brăila - Brăila)
Horvat Pavel Adrian ( Deva - Hunedoara)
Horvat Raul ( Zalău - Sălaj)
Jurgiu Catalin ( Hunedoara - Hunedoara)
Kiss Tamara ( Cernat - Covasna)
Laluciu Eduard George ( Bolotești - Vrancea)
Lascu Florin ( Brăila - Brăila)
Lazar Ionut ( Vaslui - Vaslui)
Lazar Marius ( Marginea - Suceava)
Lazer Nicolae ( Constanţa - Constanţa)
Leah Darius Alexandru ( Arad - Arad)
Lipou Ionuț ( Zalău - Sălaj)
Lungu Cosmin Ionut ( Bucureşti - Bucureşti)
Madarasz George Radu ( Târgu Mureş - Mureş)
Marginean Marius ( Blaj - Alba)
Marin Vasile Alexandru ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Miclean Viorel Gheorghe ( Baia de Cris - Hunedoara)
Mihaescu Denis ( Timişoara - Timiş)
Mihai Stefano ( Bucureşti - Bucureşti)
Mihalache Sebastian ( Iaşi - Iaşi)
Mitrofan Cosmin ( Vaslui - Vaslui)
Moga Mihai ( Buftea - Ilfov)
Moraru Sergiu ( Bargaoani - Neamţ)
Neagu Eduard ( Puchenii Mosneni - Prahova)
Negrean Adrian ( Zalău - Sălaj)
Novac Andrei ( Timişoara - Timiş)
Ogica Alexandra Ecaterina ( Giurgiu - Giurgiu)
Olah Edison ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Ostaficiuc Adrian Gheorghe ( Suceava - Suceava)
Pandelea Mihail ( Ploieşti - Prahova)
Pătrunsu Daniel ( Iaşi - Iaşi)
Pavel Flavian ( Galaţi - Galaţi)
Ploesteanu Eric ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Polgar Nandor ( Gheorgheni - Harghita)
Pop Rareș ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Postelnicu Robert ( Galaţi - Galaţi)
Preda Eric Sebastian ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Rancea Cătălin Ștefănuț ( Constanţa - Constanţa)
Robea Constantin Adrian ( Piteşti - Argeş)
Roman Florin ( Deva - Hunedoara)
Rus Norbert ( Timişoara - Timiş)
Rusu Razvan ( Șiria - Arad)
Sari Adil ( Bucureşti - Bucureşti)
Sician Gabriel ( Satu Mare - Satu Mare)
Sirbu Andrei ( Bucureşti - Bucureşti)
Sitaru Roberto Andrei ( Buzău - Buzău)
Spaiuc Robert ( Iaşi - Iaşi)
Ștefan Robert Gabriel ( Bucureşti - Bucureşti)
Stefanescu Deian ( Lugoj - Timiş)
Stoica Alexandru ( Giurgiu - Giurgiu)
Szakacs Jozsef ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Tătaru Alexandru ( Bacău - Bacău)
Tetean Marius ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Toma Gabriel ( Sanpaul - Mureş)
Trifu Alin ( Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Trocan Albert Flaviu Gabriel ( Târgu Jiu - Gorj)
Tudor Mitel Marinel ( Slobozia - Ialomiţa)
Tutunaru Marius ( Bucureşti - Bucureşti)
Ungur Roberto Mihai ( Târgu Mureş - Mureş)
Văduva Eduard ( Bucureşti - Bucureşti)
Văideanu Ionuț ( Brăila - Brăila)
Zah Valentin ( Oradea - Bihor)

Asistenti - Juniori Republicani - Toate judetele

Albu Adrian Mihail ( Buzău - Buzău)
Albu Marius ( Buzău - Buzău)
Alexandru Ionut Cristian ( Olteniţa - Călăraşi)
Anca Valentin Ioan ( Deva - Hunedoara)
Archiudean Daria ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Armeanu Lucian ( Pui - Hunedoara)
Avadanei Catalin ( Timişoara - Timiş)
Avram Adriana ( Alba Iulia - Alba)
Baboianu Alexandru ( Giurgiu - Giurgiu)
Băcăuanu Cosmina Petronela ( Iaşi - Iaşi)
Badea Albert ( Șopărlița - Olt)
Badoiu Andreea ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Balaban Raul ( Brăila - Brăila)
Bălan Cătălin ( Vaslui - Vaslui)
Baltac Florentin ( Giurgiu - Giurgiu)
Bălu Dănuț ( Fărcăşeşti - Gorj)
Batori Isvan Patrik ( Satu Mare - Satu Mare)
Bedelean Alexandru ( Aiud - Alba)
Benea Andrei ( Bacău - Bacău)
Benesh Andrei ( Bucureşti - Bucureşti)
Benko Andrea Henrietta ( Aita Medie - Covasna)
Bernat Valentin ( Arad - Arad)
Beznea Darius ( Piatra - Teleorman)
Bîzu Emil ( Timişoara - Timiş)
Blaga Dragoș ( Târgu Mureş - Mureş)
Bogdan Cosmin ( Cluj-Napoca - Cluj)
Boiț Dorin Sebastian ( Arad - Arad)
Bolat Sezen ( Medgidia - Constanţa)
Bors Robert Andrei ( Slobozia - Ialomiţa)
Bortan Daniel Mihai ( Făgăraş - Braşov)
Bortoș Paul ( Bacău - Bacău)
Bosoi Alexandra Ioana ( Braşov - Braşov)
Bota Darius ( Gilău - Cluj)
Brăguță Bogdan Florin ( Brăila - Brăila)
Bran Rares ( Sibiu - Sibiu)
Brânză Bianca ( Dragomireşti - Ilfov)
Budaca Daniel ( Iaşi - Iaşi)
Bunaciu Adrian Nicolas ( Arad - Arad)
Butoiu Daniel ( Şuţeşti - Brăila)
Buzdugan Mario ( Giurgiu - Giurgiu)
Călineață Alexandru ( Giurgiu - Giurgiu)
Carabașu Ionuț Dănuț ( Turnu Măgurele - Teleorman)
Carp Andrei Cristian ( Galaţi - Galaţi)
Catarig Claudio Ciprian ( Miercurea Ciuc - Harghita)
Cățilă Marian ( Brâncoveni - Olt)
Chiforiuc Marius ( Pestisani - Gorj)
Chiriac Robert ( Galaţi - Galaţi)
Chirila Mihai Alexandru ( Câmpulung - Argeş)
Cighir David ( Buzău - Buzău)
Cioacă Andrei ( Bucureşti - Bucureşti)
Ciobanu Daniel ( Odobeşti - Vrancea)
Cîrgea Mihai ( Mihai Viteazu - Cluj)
Cîrstina Raluca Georgiana ( Mărăcineni - Argeş)
Ciurusniuc Alexandra ( Vaslui - Vaslui)
Cojocaru Antonio ( Bucureşti - Bucureşti)
Coste Claudiu ( Zalău - Sălaj)
Costea Răzvan ( Iaşi - Iaşi)
Coza Răzvan ( Bucureşti - Bucureşti)
Craiu Mirel ( Iaşi - Iaşi)
Crețu Vasile ( Cocorăștii Colț - Prahova)
Crinu Denis ( Piteşti - Argeş)
Cristea Robert ( Brăila - Brăila)
Csata Raymond ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Curticapean Sergiu ( Târgu Mureş - Mureş)
Dediu Valentin ( Ploieşti - Prahova)
Dehelean Patrick Alin ( Arad - Arad)
Dima - Tudor Ovidiu - Vladut ( Oneşti - Bacău)
Dincă Ștefan Matei ( Buftea - Ilfov)
Dinu Cosmin ( Giurgiu - Giurgiu)
Dinu Teodor Gabriel ( Bucureşti - Bucureşti)
Donca Darius ( Chechiş - Maramureş)
Drăghici Dragoș Marian ( Medgidia - Constanţa)
Dragnea Cristian Romeo ( Brăila - Brăila)
Drasovean Alexandra ( Sibiu - Sibiu)
Druica Maria Mirabela ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Dumitrascu Andrei Cristian ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Dumitriu Cristian ( Piatra Neamţ - Neamţ)
Eftimie Florin ( Buzău - Buzău)
Enăchescu Liviu ( Piteşti - Argeş)
Enciu Alexandru ( Buzău - Buzău)
Fântână Denis ( Zalău - Sălaj)
Fieraru Claudiu George ( Giurgiu - Giurgiu)
Filca Luca Mihai ( Reşiţa - Caraş Severin)
Floare Cosmin Mihai ( Suceava - Suceava)
Florescu Andreea Valentina ( Bucureşti - Bucureşti)
Fudulu Luca ( Alexandria - Teleorman)
Gabor Akos ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Gățan Marius ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Georgiță Alexandru Marcel ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Ghimiciu Catalin Nicusor ( Galaţi - Galaţi)
Grebeniță Codrin Iulian ( Iaşi - Iaşi)
Grigore Andrei Paul ( Buftea - Ilfov)
Hanga Cătălin ( Cluj-Napoca - Cluj)
Homeag Andrei ( Timişoara - Timiş)
Hritac Paul ( Baia Mare - Maramureş)
Ichim Andrei ( Făurei - Brăila)
Idu Alexandru ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Iftime Vlad ( Bacău - Bacău)
Ilie Cosmin ( Constanţa - Constanţa)
Ilie George ( Brăila - Brăila)
Iluna Radu Andrei ( Arad - Arad)
Incze David ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Ionescu Annelice Andreea ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Ionesi Andrei ( Suceava - Suceava)
Ionică Tiberiu ( Ploieşti - Prahova)
Ioniță Gabriel ( Giurgiu - Giurgiu)
Irimescu Marian Sebastian ( Suceava - Suceava)
Ivan Alexandra ( Galaţi - Galaţi)
Joița Răzvan Andrei ( Giurgiu - Giurgiu)
Jujan Elena Alexandra ( Giurgiu - Giurgiu)
Kotroczo Adel ( Arad - Arad)
Lazar Mario Ovidiu ( Mediaş - Sibiu)
Leahu Gabriel ( Ocna Mureş - Alba)
Leahu Nectarie ( Ocna Mureş - Alba)
Lechea Albert Cristian ( Bucureşti - Bucureşti)
Leuca Daniel Alexandru ( Oradea - Bihor)
Lină Mihai Alexandru ( Alexandria - Teleorman)
Lukacs Rakoczy Kristof ( Satu Mare - Satu Mare)
Lung Daiana Florina ( Baia Mare - Maramureş)
Lupea Denis ( Timişoara - Timiş)
Lupu Paul Alexandru ( Constanţa - Constanţa)
Măcărescu Margot-Stefania ( Bucureşti - Bucureşti)
Magyarosi Tamas ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Maier Vlad ( Timişoara - Timiş)
Mangeac Andrei Cosmin ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Maria George Adrian ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Marin Marco Jan ( Galaţi - Galaţi)
Medeșan Eusebiu ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Mihăiloiu Marian ( Bucureşti - Bucureşti)
Moldovan Bogdan Constantin ( Deva - Hunedoara)
Morar Andrei ( Zalău - Sălaj)
Morariu Teofil ( Târgu Neamţ - Neamţ)
Moraru Raul ( Iaşi - Iaşi)
Moza Adina ( Oradea - Bihor)
Muresan Raul ( Timişoara - Timiş)
Negrea Stefan ( Slobozia - Ialomiţa)
Negrut Emilia ( Oradea - Bihor)
Nicolita Toni ( Sibiu - Sibiu)
Niculae Ștefan ( Ploieşti - Prahova)
Niță Laurențiu ( Giurgiu - Giurgiu)
Nițoi Ema ( Iaşi - Iaşi)
Nour Ovidiu Marian ( Iaşi - Iaşi)
Novac Gabriel ( Brăila - Brăila)
Obreja Sabin ( Bucureşti - Bucureşti)
Onea Alexandru ( Sita Buzaului - Covasna)
Opriș Adrian Valentin ( Sibiu - Sibiu)
Opris Alexandra ( Zalău - Sălaj)
Păcurar Ramon ( Arad - Arad)
Pante Gabriel ( Chechiş - Maramureş)
Parge Vlad ( Buciumi - Maramureş)
Păsărică Alexandra ( Craiova - Dolj)
Pasca Dorin ( Chirileu - Mureş)
Pătrunsu Cristi ( Vaslui - Vaslui)
Paturcea Marian Alexandru ( Bucureşti - Bucureşti)
Păun Mădălin Mihai ( Buftea - Ilfov)
Pencu Marian Alberto ( Craiova - Dolj)
Pereanu Alexandru Marinel ( Roşiorii de Vede - Teleorman)
Petcu Nicolae Radu ( Buftea - Ilfov)
Petculescu Marcela Nicoleta ( Giurgiu - Giurgiu)
Petrea David ( Timişoara - Timiş)
Pintilii Bogdan ( Suceava - Suceava)
Pîrvu Andrei Tudor ( Buftea - Ilfov)
Pondiche Ionut Viorel ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Pop Bogdan ( Târgu Mureş - Mureş)
Pop Iulian ( Piatra Neamţ - Neamţ)
Popa Alexandru ( Timişoara - Timiş)
Popa Mario ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Popa Radu Gheorghe ( Bucureşti - Bucureşti)
Precup Elena Adina ( Slatina - Olt)
Predica Denisa Ioana ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Purcariu Vlad Ionel ( Bacău - Bacău)
Racu Robert ( Roznov - Neamţ)
Rădoi Răzvan ( Alba Iulia - Alba)
Radu George Theodor ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Radulescu Mihai Eduard ( Piteşti - Argeş)
Rosoga Andrei ( Timişoara - Timiş)
Rudolovic David Stefănuț ( Buzău - Buzău)
Rus Ilie Cătălin ( Gherla - Cluj)
Ruse Valentina Andreea ( Giurgiu - Giurgiu)
Rusu Valentin Ionut ( Roşiorii de Vede - Teleorman)
Sames Marius ( Bucureşti - Bucureşti)
Samoilă Theodor ( Târgu Neamţ - Neamţ)
Sandor Tas ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Senciuc Stefan Ovidiu ( Suceava - Suceava)
Sfetcu Ioana ( Galaţi - Galaţi)
Sibechi Marian Florin ( Bătinești - Vrancea)
Sician Mihai ( Satu Mare - Satu Mare)
Sipos Lorand ( Ocna Mureş - Alba)
Sirboiu Razvan Lucian ( Buftea - Ilfov)
Sotir Alexandru ( Bucureşti - Bucureşti)
Stan Cristian ( Puchenii Mosneni - Prahova)
Stanciu Sergiu Sebastian ( Simeria Veche - Hunedoara)
Stănescu Melissa ( Dragomireşti - Ilfov)
Stătescu Cristian Gabriel ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Ștefan Mihai ( Iaşi - Iaşi)
Stejerean Olimpiu ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stroe Diana Ionela ( Ploieşti - Prahova)
Stroe Iulian Florin ( Târgu Jiu - Gorj)
Sunzuiana Elisabeta ( Alba Iulia - Alba)
Surlaru Andrei Sebastian ( Târgovişte - Dâmboviţa)
Szoke Eduard Bela ( Constanţa - Constanţa)
Tănăsescu Maximilian Christian ( Arad - Arad)
Tătaru Razvan Lucian ( Călăraşi - Călăraşi)
Tîrîși Raul Claudiu ( Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Toader Sergiu ( Sibiu - Sibiu)
Toboșaru George Robert ( Alexandria - Teleorman)
Toma Dumitrescu Mircea ( Bucureşti - Bucureşti)
Toth Janos ( Covasna - Covasna)
Trăistaru Mihai Dănuț ( Videle - Teleorman)
Tyukodi Lorand ( Timişoara - Timiş)
Ursu Gabriel ( Galaţi - Galaţi)
Ursu Valentin ( Galaţi - Galaţi)
Vârban Alexandru ( Bucureşti - Bucureşti)
Venczel Botond ( Cristuru Secuiesc - Harghita)
Veres Attila ( Cristur - Hunedoara)
Vicsai Norbert ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Vlad-Popescu Anastasia ( Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Voda Simina ( Timişoara - Timiş)
Voicu Răzvan ( Cugir - Alba)
Zepciuc Iasmina Margareta ( Botoşani - Botoşani)

Calendar