Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului

Arbitri - Juniori Republicani - Toate judetele

Abeaboeru Alexandru ( Focşani - Vrancea)
Ailioaie Bogdan ( Comăneşti - Bacău)
Andronache Richard ( Săcueni - Dâmbovita)
Baban Vlad ( Iaşi - Iaşi)
Babusca Aurelin ( Tulcea - Tulcea)
Balaj Elisei ( Timişoara - Timiş)
Balan Dragos ( Vaslui - Vaslui)
Balanga Luis ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Balint Bogdan ( Roman - Neamţ)
Banaru Alexandru ( Giurgiu - Giurgiu)
Belega Eduard ( Câmpulung Muscel - Argeş)
Beznea Cristian ( Alexandria - Teleorman)
Biris Cristian ( Timişoara - Timiş)
Biro Botond ( Miercurea Ciuc - Harghita)
Blindu Catalin Ionut ( Deva - Hunedoara)
Boldea Ioan ( Ciuguzel - Alba)
Bozdoc Sorin ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Bucin Razvan Alexandru ( Târgu Mureş - Mureş)
Bulibasa Cristian ( Buzău - Buzău)
Buzarnescu Dan Stefan ( Craiova - Dolj)
Capracea Cosmin ( Vaslui - Vaslui)
Carp Vasile Dorel ( Negrilesti - Galaţi)
Chirila Raoul Olimpiu ( Cluj-Napoca - Cluj)
Chitucea Cristian Alexandru ( Reşiţa - Caraş Severin)
Ciorbea Robert ( Braşov - Braşov)
Ciurariu Ionut Alexandru ( Botoşani - Botoşani)
Columban Catalin ( Alexandria - Teleorman)
Comaniciu Adrian ( Sibiu - Sibiu)
Cordureanu Andrei ( Fălticeni - Suceava)
Croitoru Mihai ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Despina Alexandru ( Bucureşti - Bucureşti)
Diaconu Adrian ( Bucureşti - Bucureşti)
Dinca Alexandru ( Sibiu - Sibiu)
Dragomir Gabriel ( Giurgiu - Giurgiu)
Dragos Bogdan Ionut ( Carei - Satu Mare)
Drugea Catalin Gheorghe ( Buzău - Buzău)
Dumitru Adrian ( Târgovişte - Dâmbovita)
Fazakas Kalman ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Filip Claudiu Andrei ( Craiova - Dolj)
Flonta Catalin Aurelian ( Cluj-Napoca - Cluj)
Florea Gabriel ( Bucureşti - Bucureşti)
Fodor Andrei Gabriel ( Deva - Hunedoara)
Frincu Mihaita Daniel ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Frișan Alexandru ( Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Fuior Cosmin ( Brăila - Brăila)
Georgescu Cezar ( Bucureşti - Bucureşti)
Gheldiagi Servin ( Constanţa - Constanţa)
Guler Bogdan ( Oradea - Bihor)
Herczeg Leopold ( Băcia - Hunedoara)
Hornet Andrei ( Brăila - Brăila)
Horvat Raul ( Zalău - Sălaj)
Iftode Silviu ( Suceava - Suceava)
Ilie Teodor Codrut ( Vaslui - Vaslui)
Ion Alexandru George ( Bucureşti - Bucureşti)
Iova Catalin Ionut ( Arad - Arad)
Isac Iustin ( Bucureşti - Bucureşti)
Jurgiu Catalin ( Hunedoara - Hunedoara)
Kovacs Tamas ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Lupulescu Laurentiu ( Târgu Jiu - Gorj)
Maier Andrei Marian ( Timişoara - Timiş)
Mailat Horatiu Ioan ( Târgu Mureş - Mureş)
Manea Alexandru ( Timişoara - Timiş)
Mare Vlad ( Baia Mare - Maramureş)
Mateut Calin Ioan ( Arad - Arad)
Mihaescu Denis ( Timişoara - Timiş)
Militaru Mihai ( Piteşti - Argeş)
Mitrache Robert George ( Roşiorii de Vede - Teleorman)
Moisa Mihai ( Iaşi - Iaşi)
Moldovan Narcis ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Motriuc Florin ( Suceava - Suceava)
Nan Silviu ( Târnăveni - Mureş)
Neagu Eduard ( Ploieşti - Prahova)
Nedelciu Alin ( Tulcea - Tulcea)
Negrila Vlad George ( Bucureşti - Bucureşti)
Nica Madalin ( Dragomireşti - Ilfov)
Nicola Andrei Viorel ( Posaga - Alba)
Nita Ovidiu ( Buzău - Buzău)
Oancea Marian ( Piatra Neamţ - Neamţ)
Oancea Stanica Theodor ( Bucureşti - Bucureşti)
Oproiu Gabriel Nicolae ( Bucureşti - Bucureşti)
Padurariu Rares ( Braşov - Braşov)
Papp Csaba ( Luduş - Mureş)
Patriche Dragos ( Sibiu - Sibiu)
Pavel Adelin ( Osica de Jos - Olt)
Peneghi Serban ( Carei - Satu Mare)
Perju Alexandru Ionut ( Galaţi - Galaţi)
Pirtea Andrei ( Oradea - Bihor)
Popa Paula Cecilia ( Satu Mare - Satu Mare)
Popoiu Tudor ( Timişoara - Timiş)
Pușcaș Bogdan Flaviu ( Zalău - Sălaj)
Racoare Arthur ( Curtea de Argeş - Argeş)
Rasteanu Nicusor ( Craiova - Dolj)
Rindasu Dumitru Claudiu ( Botoşani - Botoşani)
Roata Valentin ( Timişoara - Timiş)
Roman Adrian ( Cluj-Napoca - Cluj)
Sacota David ( Crasna - Sălaj)
Saladea Sorin Florin ( Arad - Arad)
Savu Vlăduț ( Târgovişte - Dâmbovita)
Scrob Radu ( Alba Iulia - Alba)
Spaiuc Sebastian ( Iaşi - Iaşi)
Spătar Ionuț ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Stanescu Vlad ( Buftea - Ilfov)
Ștefan Richard ( Târgovişte - Dâmbovita)
Stefanescu Deian ( Lugoj - Timiş)
Svastinka Roberto ( Reşiţa - Caraş Severin)
Telecan Daniel Vasile ( Cluj-Napoca - Cluj)
Timofticiuc Dragos ( Moldova Nouă - Caraş Severin)
Toader George ( Focşani - Vrancea)
Tomozei Razvan ( Iaşi - Iaşi)
Trefas Alina ( Prăjeşti - Bacău)
Trofin Traian ( Bucureşti - Bucureşti)
Trușcă Iulian ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Tunaru Alexandru ( Crevedia Mare - Giurgiu)
Turcanu Dragos ( Piatra Neamţ - Neamţ)
Ursu Alin Iulian ( Călăraşi - Călăraşi)
Vlad Constantin ( Bucureşti - Bucureşti)
Vladulescu Andreea Violeta ( Târgu Jiu - Gorj)
Voicu Adrian ( Buftea - Ilfov)
Vrabie Alexandru ( Focşani - Vrancea)
Vulpe Alexandru ( Ploieşti - Prahova)
Zardova Dumitru Cristian ( Călăraşi - Călăraşi)

Asistenti - Juniori Republicani - Toate judetele

Ailioaiei Ionut ( Bacău - Bacău)
Albulescu Gica Sandocan Ionel ( Turburea - Gorj)
Alexandru Ciprian ( Botoşani - Botoşani)
Alexandru Eugen Petre ( Vintileanca - Buzău)
Anghel Laurentiu ( Craiova - Dolj)
Antal Octavian ( Bacău - Bacău)
Apetrei Gabriel ( Vaslui - Vaslui)
Apostolescu Gabriel Claudiu ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Argatu Florin Alexandru ( Murani - Timiş)
Avadanei Catalin ( Timişoara - Timiş)
Avram Gabriel ( Buftea - Ilfov)
Badarau Raul Sebastian ( Deva - Hunedoara)
Badiceanu Grigore Gabriel ( Tulcea - Tulcea)
Badoi Florin ( Piteşti - Argeş)
Badoiu Andreea ( Târgovişte - Dâmbovita)
Bagherea Madalin Georgian ( Oraviţa - Caraş Severin)
Balaj Bogdan ( Timişoara - Timiş)
Balanescu Iulian ( Ploieşti - Prahova)
Baltac Florentin ( Giurgiu - Giurgiu)
Balu Danut ( Târgu Jiu - Gorj)
Banica Octavian Marian ( Cârcea - Dolj)
Barabas Zoltan ( Cristuru Secuiesc - Harghita)
Barar Bogdan Ioan ( Oradea - Bihor)
Barb Ioan ( Aiud - Alba)
Barbu Florinel ( Giurgiu - Giurgiu)
Barbu Iulian ( Constanţa - Constanţa)
Barbu Marian Cristinel ( Craiova - Dolj)
Bazso Magyar Tamas ( Cluj-Napoca - Cluj)
Bedohazi Gergely ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Belenesi Alex ( Oradea - Bihor)
Belu Daniel ( Bucureşti - Bucureşti)
Birjac Stefan ( Păuşa - Sălaj)
Bitan Ionut ( Călăraşi - Călăraşi)
Bogdan Cosmin ( Cluj-Napoca - Cluj)
Bogdanel Alexandru ( Oradea - Bihor)
Boici Claudiu ( Timişoara - Timiş)
Bontidean Daniel ( Satu Mare - Satu Mare)
Boros Alexandru Ioan ( Satu Mare - Satu Mare)
Bortan Daniel Mihai ( Făgăraş - Braşov)
Bratoi Ciprian ( Alexandria - Teleorman)
Breoi Constantin ( Bucureşti - Bucureşti)
Butnariu Denis Marian ( Botoşani - Botoşani)
Butoiu Daniel ( Brăila - Brăila)
Buzzi Cristian ( Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Calin Daniel ( Bucureşti - Bucureşti)
Carabă Gabriel ( Focşani - Vrancea)
Carmaci Filip Sergiu ( Arad - Arad)
Cartis Radu ( Oradea - Bihor)
Casut Cristian ( Arad - Arad)
Catila Marian ( Brâncoveni - Olt)
Chertes Cristian Marius ( Târgu Mureş - Mureş)
Chioibasu Alexandru ( Ploieşti - Prahova)
Chiorean Dragos ( Târgu Mureş - Mureş)
Chioreanu Robert ( Alexandria - Teleorman)
Chiorpec Bogdan ( Lugoj - Timiş)
Chiripuci Bogdan ( Bucureşti - Bucureşti)
Chirita Robert Sebastian ( Deva - Hunedoara)
Ciobanu Florin ( Zalău - Sălaj)
Ciocoiu Bogdan ( Ploieşti - Prahova)
Ciolacu Andrei ( Piteşti - Argeş)
Ciorbea Cristian Marian ( Braşov - Braşov)
Cismas Malac Roxana ( Timişoara - Timiş)
Ciuraru Alexandru ( Vaslui - Vaslui)
Cobzaru Florin ( Galaţi - Galaţi)
Constantinescu Andrei ( Târgovişte - Dâmbovita)
Copaci Ariel ( Lugoj - Timiş)
Cornea Raul ( Sibiu - Sibiu)
Corui Marius Mihai ( Deva - Hunedoara)
Cosa Eduard ( Bacău - Bacău)
Craciun Madalina ( Ploieşti - Prahova)
Crisan Paula ( Alba Iulia - Alba)
Darie Madalin ( Buzău - Buzău)
David Alin Marian ( Bucureşti - Bucureşti)
Deaconu Mihai ( Bucureşti - Bucureşti)
Delibas Razvan ( Botoşani - Botoşani)
Dima Adrian ( Galaţi - Galaţi)
Dinu Florinel ( Călăraşi - Călăraşi)
Dobre Vasilica ( Slobozia - Ialomiţa)
Dobromir Marius ( Buftea - Ilfov)
Dontu Adrian ( Giurgiu - Giurgiu)
Dragoi Vlad ( Bucureşti - Bucureşti)
Dragu Mircea ( Vaslui - Vaslui)
Duca Bogdan ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Ducman Ion Catalin ( Bucureşti - Bucureşti)
Dumitras George Alexandru ( Botoşani - Botoşani)
Ene Traian ( Plosca - Teleorman)
Făinaru Victor ( Giurgiu - Giurgiu)
Farcas Darius ( Gherla - Cluj)
Feleki Boglarka ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Fleser Viorel ( Mediaş - Sibiu)
Frimu Valentin ( Bocşa - Caraş Severin)
Gantoi Bogdan Gabriel ( Piteşti - Argeş)
Gățan Marius ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Gherghel Catalin ( Bacău - Bacău)
Gherman Alexandru ( Timişoara - Timiş)
Ghetu Victor ( Buftea - Ilfov)
Ghilă Mihaiță Marian ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Ghimiciu Andrei Florin ( Galaţi - Galaţi)
Ghinea Dragos Ionut ( Timişoara - Timiş)
Gita Daniel Marius ( Galaţi - Galaţi)
Gliga Razvan Andrei ( Cluj-Napoca - Cluj)
Gligor Sergiu ( Alba Iulia - Alba)
Gogu Claudiu ( Reşiţa - Caraş Severin)
Gozman Cristian ( Oradea - Bihor)
Gruescu Samuel ( Moldova Nouă - Caraş Severin)
Guran Mircea ( Braşov - Braşov)
Homorodan Stelian ( Ulmeni - Maramureş)
Hriscu Daniel ( Voroveşti - Iaşi)
Hriscu Vlad ( Voroveşti - Iaşi)
Husti Ionut Mircea ( Baia Mare - Maramureş)
Iancau Adrian Ioan ( Zalău - Sălaj)
Ichim Andrei ( Făurei - Brăila)
Ichim Cristian ( Brăila - Brăila)
Ignat Cosmin ( Focşani - Vrancea)
Ilie Diana ( Oradea - Bihor)
Ilie Laurentiu Nicolae ( Galaţi - Galaţi)
Incze David ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Ionica Alin ( Ploieşti - Prahova)
Ionita Adrian ( Târgovişte - Dâmbovita)
Ionita Catalin Gabriel ( Deva - Hunedoara)
Joo Roland ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Laslo Claudiu ( Timişoara - Timiş)
Lodbă Andreea ( Iaşi - Iaşi)
Loloiu Daian ( Sibiu - Sibiu)
Lucaci Sergiu ( Braşov - Braşov)
Luica Ionut Cristinel ( Castranova - Dolj)
Macovei George ( Iaşi - Iaşi)
Macovei Robert Andrei ( Deva - Hunedoara)
Maier Alexandra ( Deva - Hunedoara)
Man Catalin ( Satu Mare - Satu Mare)
Manu Paul ( Ploieşti - Prahova)
Margineanu Silviu Iulian ( Mediaş - Sibiu)
Marian Silviu ( Bacău - Bacău)
Marin Razvan Stefan ( Bucureşti - Bucureşti)
Matei Radu ( Târgu Mureş - Mureş)
Mateut Cosmin ( Cluj-Napoca - Cluj)
Mazga Ilinca ( Vaslui - Vaslui)
Medvesan Ciprian ( Timişoara - Timiş)
Mirea Alexandru Adrian ( Craiova - Dolj)
Mitrofan Laurentiu ( Alexandria - Teleorman)
Mocanu Alexandru ( Piatra Neamţ - Neamţ)
Morar Andrei ( Zalău - Sălaj)
Muresan Bogdan ( Baia Mare - Maramureş)
Nagy Zalan ( Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Naum Alexandru ( Buzău - Buzău)
Neagu Daniel Ionut ( Alexandria - Teleorman)
Neață Alisa Elena ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Neculau Cosmin ( Piatra Neamţ - Neamţ)
Negru Alexandru ( Buftea - Ilfov)
Negura Alexandru Marian ( Constanţa - Constanţa)
Nicolae Marin Sebastian ( Piteşti - Argeş)
Nicolae Ovidiu Petrut ( Piteşti - Argeş)
Nistor Daniel ( Zlatna - Alba)
Nistor Radu ( Iaşi - Iaşi)
Oancea Sergiu Ciprian ( Bucureşti - Bucureşti)
Obreja Sabin ( Botoşani - Botoşani)
Olah Edison ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Olarean Gabi ( Timişoara - Timiş)
Onele Cristian Florin ( Balş - Olt)
Opris Alexandra ( Zalău - Sălaj)
Orha Dan ( Satu Mare - Satu Mare)
Pantea Andrei ( Arad - Arad)
Păușescu George Bogdan ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Peagu Marian Madalin ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Pintilii Bogdan ( Suceava - Suceava)
Polexe Razvan Mihai ( Braşov - Braşov)
Pop Rareș ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Potinteu Ionut ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Prodan Adrian ( Sibiu - Sibiu)
Prodan Ionut Alexandru ( Târgu Mureş - Mureş)
Purcareata Teodor ( Brăila - Brăila)
Radin Daniel ( Timişoara - Timiş)
Radu Paul ( Arad - Arad)
Revnic Alin ( Cluj-Napoca - Cluj)
Ristea Octavian ( Buftea - Ilfov)
Rogojan Horatiu ( Dej - Cluj)
Roșca Lucian ( Giurgiu - Giurgiu)
Rosu Ana Maria ( Iaşi - Iaşi)
Ruse Marius Laurentiu ( Călăraşi - Călăraşi)
Rusu Silviu ( Tulcea - Tulcea)
Samoila Gabriel ( Popeni - Vaslui)
Sandru Raul ( Piteşti - Argeş)
Sandu Andrei ( Botoşani - Botoşani)
Sandu Patrik-Stefan ( Timişoara - Timiş)
Sas Andrei ( Aiud - Alba)
Scinteie Ghita Florin ( Moldova Nouă - Caraş Severin)
Seutea Georgiana ( Zalău - Sălaj)
Simion Madalin ( Buzău - Buzău)
Sirbu Aurelian ( Aiud - Alba)
Sirghi Raluca ( Bucureşti - Bucureşti)
Soare Alin ( Alexandria - Teleorman)
Solescu Razvan ( Vaslui - Vaslui)
Sotir George Florin ( Bucureşti - Bucureşti)
Spatar Razvan ( Sibiu - Sibiu)
Spinu Nicolas ( Bucureşti - Bucureşti)
Stanciu Mihai Vladut ( Arad - Arad)
Steroiu Vladut ( Curtea de Argeş - Argeş)
Știr Alin ( Ciceu Poieni - Bistriţa Năsăud)
Stoica Mihai Silviu ( Bucureşti - Bucureşti)
Szakacs Jozsef ( Sfântu Gheorghe - Covasna)
Talpos Marius ( Timişoara - Timiş)
Tîrdea Daniel ( Focşani - Vrancea)
Tîrdea Traian ( Focşani - Vrancea)
Toader Razvan ( Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Toma Andrei ( Galaţi - Galaţi)
Toma Ionut ( Buftea - Ilfov)
Toma Valerian ( Călăraşi - Călăraşi)
Triscas Roxana ( Buzău - Buzău)
Tudor Stefan Valentin ( Călăraşi - Călăraşi)
Tudorescu Teodora Maria ( Braşov - Braşov)
Tulbure Andrei ( Bacău - Bacău)
Tunsoiu Marian ( Braşov - Braşov)
Țuțuianu Cătălin ( Târgovişte - Dâmbovita)
Udubașa Mihai Florin ( Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Ungureanu Andrei ( Piatra Neamţ - Neamţ)
Ungvari Levente ( Haghig - Covasna)
Văcuță Robert Viorel ( Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Vaida Cozmin ( Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Vasiliu Andra ( Suceava - Suceava)
Vescan Ionut ( Cluj-Napoca - Cluj)
Vieru Ovidiu ( Slatina - Olt)
Vlad Cristian Alexandru ( Craiova - Dolj)
Vrabie Robert ( Giurgiu - Giurgiu)
Zaharia Adrian Remulus ( Constanţa - Constanţa)
Zepciuc Iasmina Margareta ( Botoşani - Botoşani)
Zsigrai Marina Catalin Adrian ( Satu Mare - Satu Mare)

Calendar