Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Atletic Zalău - ACS Luceafărul Oradea |
1 - 1
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
11 Aug 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - ACS Atletic Zalău |
0 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
14 Aug 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - ACS Viitorul Cluj Junior |
3 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
17 Aug 2019 |
CS Minaur Baia Mare - ACS Viitorul Cluj Junior |
0 - 3
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Aug 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - ACS Atletic Zalău |
0 - 6
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2019 |
ACS Atletic Zalău - CS Minaur Baia Mare |
4 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
22 Sep 2019 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Atletic Zalău |
3 - 0
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS Kids Tâmpa Braşov |
3 - 1
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
5 Oct 2019 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Viitorul Cluj Junior |
1 - 4
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2019 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Cluj-Napoca |
2 - 8
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
20 Oct 2019 |
ACS Plimob Sighetu Marmației - CS Luceafărul Oradea |
0 - 1
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
26 Oct 2019 |
CS Luceafărul Oradea - CS Sportul 2007 Șimleu Silvaniei |
4 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
2 Nov 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - ACS Viitorul Cluj Junior |
1 - 5
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2019 |
CSS 2 Baia Mare - CS Luceafărul Oradea |
0 - 5
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
9 Nov 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - CS Minaur Baia Mare |
1 - 9
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2019 |
CS Minaur Baia Mare - ACS Viitorul Cluj Junior |
1 - 2
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
23 Nov 2019 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Luceafărul Oradea |
3 - 6
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Nov 2019 |
LPS Bistriţa - ACS Sticla Arieşul Turda |
0 - 3
|
Voinţa
|
Cetate
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2019 |
CS Minaur Baia Mare - ACS Transilvania Bistriţa |
1 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2021 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Cluj-Napoca |
0 - 3
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
12 Sep 2021 |
CS Minaur Baia Mare - LPS Târgu Mureș |
1 - 2
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2021 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
4 - 0
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
26 Sep 2021 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 |
3 - 1
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
3 Oct 2021 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - LPS Bistriţa |
2 - 0
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
10 Oct 2021 |
FC Unirea Dej - LPS Bistriţa |
1 - 1
|
Iclod Arena
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
17 Oct 2021 |
Asociaţia Club Sportiv Daliana - ACS Banat Girls |
2 - 8
|
Victoria
|
Carei
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17
|
5 Nov 2021 |
CS Minaur Baia Mare - LPS Târgu Mureș |
3 - 3
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
6 Nov 2021 |
LPS Cluj-Napoca - CS Minaur Baia Mare |
1 - 3
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
13 Nov 2021 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 |
0 - 2
|
Comunal Dumbrăvița (Dumbrăvița)
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
20 Mar 2022 |
LPS Bihorul Oradea - AFC UTA Arad |
0 - 3
|
Tineretului
|
Oradea
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U19
|
27 Mar 2022 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Gloria Tăuții Măgherăuș |
0 - 7
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2022 |
SCM Zalău - FC Unirea Dej |
3 - 1
|
Treznea Arena
|
Treznea
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2022 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - FC Unirea Dej |
0 - 13
|
Emerich Dembroschi (Campulung la Tisa)
|
Sighetu Marmaţiei
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
2 Oct 2022 |
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș - ACS CIL Sighetu Marmaţiei |
0 - 3
|
Măgherăuș - ARENA
|
Tăuţii-Măgherăuş
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
15 Oct 2022 |
CS Minaur Baia Mare - SCM Zalău |
1 - 1
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2022 |
Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS 2 Baia Mare - ACS Sticla Arieşul Turda |
8 - 1
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2018 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Sticla Arieşul Turda |
1 - 5
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2018 |
CS Viitorul Zalău - AS FC Universitatea Cluj |
0 - 4
|
Viitorul
|
Hereclean
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
27 Oct 2018 |
ACS Atletic Zalău - LPS CSS BIHORUL Oradea |
3 - 2
|
Municipal
|
Zalău
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2018 |
ACS Atletic Zalău - AS FC Universitatea Cluj |
0 - 2
|
Municipal
|
Zalău
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2018 |
CS Sporting Recea - LPS Bistriţa |
6 - 1
|
Progresul
|
Şomcuta Mare
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
10 Nov 2018 |
CS Viitorul Oradea - CS Atletico Arad |
2 - 1
|
Universitatea
|
Oradea
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
17 Nov 2018 |
ACS Atletic Zalău - AS FC Universitatea Cluj |
1 - 4
|
Municipal
|
Zalău
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
24 Nov 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş |
1 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
23 Mar 2019 |
LPS Cluj-Napoca - AFC Gloria Junior |
0 - 5
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
23 Mar 2019 |
LPS Cluj-Napoca - AFC Gloria Junior |
18 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
23 Mar 2019 |
Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 - CS Atletico Arad |
2 - 1
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
31 Mar 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - LPS CSS BIHORUL Oradea |
5 - 3
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
7 Apr 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - AS FC Universitatea Cluj |
1 - 2
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
7 Apr 2019 |
CS FC Suciu de Sus - CSM Olimpia Salonta |
1 - 0
|
Suciu de Sus
|
Suciu de Sus
|
2018-2019
|
Campionatul U19 Județean
|
6 Jun 2019 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - CS Minaur Baia Mare |
1 - 2
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2021 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - CS Minaur Baia Mare |
1 - 17
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2021 |
LPS Satu Mare - ACS CIL Sighetu Marmaţiei |
3 - 9
|
Turul
|
Micula
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
22 May 2021 |
LPS Satu Mare - ACS CIL Sighetu Marmaţiei |
2 - 10
|
Turul
|
Micula
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
22 May 2021 |
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș - ACS CIL Sighetu Marmaţiei |
4 - 1
|
Măgherăuș - ARENA
|
Tăuţii-Măgherăuş
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
15 Oct 2022 |
CS Minaur Baia Mare - SCM Zalău |
0 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
23 Oct 2022 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Atletic Zalău - ACS Luceafărul Oradea |
3 - 2
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
11 Aug 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - ACS Atletic Zalău |
2 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Aug 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - ACS Viitorul Cluj Junior |
0 - 8
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
17 Aug 2019 |
CS Minaur Baia Mare - ACS Viitorul Cluj Junior |
0 - 5
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Aug 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - ACS Atletic Zalău |
4 - 1
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2019 |
ACS Atletic Zalău - CS Minaur Baia Mare |
3 - 1
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2019 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Atletic Zalău |
0 - 2
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS Kids Tâmpa Braşov |
3 - 1
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
5 Oct 2019 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Viitorul Cluj Junior |
3 - 1
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2019 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Cluj-Napoca |
0 - 5
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2019 |
CS Minaur Baia Mare - CSS 2 Baia Mare |
3 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
26 Oct 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - ACS Viitorul Cluj Junior |
2 - 2
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - CS Minaur Baia Mare |
5 - 1
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
17 Nov 2019 |
LPS Bistriţa - ACS Sticla Arieşul Turda |
5 - 0
|
Voinţa
|
Cetate
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
30 Nov 2019 |
CS Minaur Baia Mare - ACS Transilvania Bistriţa |
7 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2021 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Cluj-Napoca |
0 - 8
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2021 |
CS Minaur Baia Mare - LPS Târgu Mureș |
3 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2021 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
5 - 2
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
26 Sep 2021 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 |
1 - 11
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
3 Oct 2021 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - LPS Bistriţa |
4 - 1
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
10 Oct 2021 |
FC Unirea Dej - LPS Bistriţa |
1 - 2
|
Iclod Arena
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
17 Oct 2021 |
CS Minaur Baia Mare - LPS Târgu Mureș |
1 - 1
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
6 Nov 2021 |
LPS Cluj-Napoca - CS Minaur Baia Mare |
1 - 4
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
13 Nov 2021 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 |
1 - 2
|
Comunal Dumbrăvița (Dumbrăvița)
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
20 Mar 2022 |
LPS Bihorul Oradea - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
1 - 2
|
Tineretului
|
Oradea
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U17
|
27 Mar 2022 |
CSS 2 Baia Mare - ACS Gloria Tăuții Măgherăuș |
3 - 0
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2022 |
SCM Zalău - FC Unirea Dej |
3 - 0
|
Treznea Arena
|
Treznea
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
10 Sep 2022 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - FC Unirea Dej |
0 - 3
|
Emerich Dembroschi (Campulung la Tisa)
|
Sighetu Marmaţiei
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
2 Oct 2022 |