Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS 2 Baia Mare - LPS Cluj-Napoca |
6 - 1
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2011 |
FC Unirea Dej - CSS 2 Baia Mare |
1 - 2
|
Obor
|
Dej
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
2 Oct 2011 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare |
3 - 0
|
Club Transilvania
|
Cluj-Napoca
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
20 Oct 2011 |
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 2
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2013 |
FC Universitatea Cluj SA - LPS CSS BIHORUL Oradea |
3 - 1
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2013 |
FC CFR 1907 Cluj SA - FCM Victoria 2008 Carei |
8 - 0
|
Club Transilvania
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
2 Nov 2013 |
FCM Victoria 2008 Carei - FC Universitatea Cluj SA |
0 - 2
|
Victoria
|
Carei
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
16 Nov 2013 |
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) |
4 - 1
|
Bradul
|
Roznov
|
2013-2014
|
Liga 3
|
15 Nov 2013 |
CS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii - CS ARSENAL Baia Mare |
3 - 0
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
6 Apr 2014 |
ACS FC Ardealul Cluj - ACS Electrica Baia Mare |
10 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
30 Aug 2014 |
FC Universitatea Cluj SA - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
0 - 2
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
6 Sep 2014 |
FC CFR 1907 Cluj SA - LPS Cluj-Napoca |
2 - 0
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2014 |
LPS Satu Mare - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 2
|
Someşul
|
Satu Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2014 |
FC Gloria Progresul Bistrița - FC CFR 1907 Cluj SA |
1 - 3
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
27 Sep 2014 |
CS Sporting Recea - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 2
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
3 Oct 2014 |
ACS Industria Sârmei 1921 - ACS Electrica Baia Mare |
0 - 4
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Oct 2014 |
LPS Bihorul Oradea - CSS Lugoj |
4 - 0
|
Tineretului
|
Oradea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2014 |
CS Sporting Recea - LPS Bistriţa |
3 - 1
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2014 |
LPS Bistriţa - LPS Satu Mare |
0 - 6
|
Liviu Rebreanu
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2014 |
CSFC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS Electrica Baia Mare |
3 - 1
|
Someşul
|
Satu Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Mar 2015 |
FC CFR 1907 Cluj SA - FC Gloria Progresul Bistrița |
4 - 0
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Mar 2015 |
FC Universitatea Cluj SA - LPS Bistriţa |
5 - 0
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
21 Mar 2015 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
1 - 1
|
Metalul
|
Reghin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Mar 2015 |
ACS Electrica Baia Mare - ACS Industria Sârmei 1921 |
1 - 1
|
Baza Sportivă Renel Electrica
|
Baia Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2015 |
CS Sănătatea Servicii Publice - CS Iernut |
5 - 4
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Liga 3
|
3 Apr 2015 |
CS Sporting Recea - ACS Electrica Baia Mare |
4 - 0
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2015 |
LPS Cluj-Napoca - ACS Electrica Baia Mare |
4 - 2
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2015 |
CS FC BIHOR Oradea - CS FC Caransebeș |
2 - 3
|
Motorul
|
Oradea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Apr 2015 |
LPS Sebeş - ACS CS Viitorul Sibiu |
4 - 2
|
Arini
|
Sebeş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2015 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - FC Unirea Dej |
2 - 0
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2014-2015
|
Liga 3
|
8 May 2015 |
CF Bihorul Beiuş (BH) - CS Unirea Sântana |
8 - 0
|
Municipal Francisc Matei
|
Beiuş
|
2014-2015
|
Campionatul U19 Județean
|
11 Jun 2015 |
CSFC Olimpia 2010 Satu Mare - LPS Banatul Timişoara |
3 - 1
|
Olimpia
|
Satu Mare
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
30 Aug 2015 |
LPS Bihorul Oradea - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 0
|
Tineretului
|
Oradea
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
5 Sep 2015 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - Club Sportiv U Craiova SA |
2 - 3
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
12 Sep 2015 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - ACSO Filiaşi |
3 - 1
|
CFR
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga 3
|
11 Sep 2015 |
LPS Bihorul Oradea - FC Universitatea Cluj SA |
0 - 1
|
Tineretului
|
Oradea
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
19 Sep 2015 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - CS Naţional Sebiş |
1 - 3
|
Cetate
|
Deva
|
2015-2016
|
Liga 3
|
25 Sep 2015 |
CS Iernut - CS Sănătatea Servicii Publice |
2 - 0
|
Cornel Orza
|
Iernut
|
2015-2016
|
Liga 3
|
3 Oct 2015 |
CS Naţional Sebiş - CS Măgura Cisnădie |
4 - 0
|
Naţional
|
Sebiş
|
2015-2016
|
Liga 3
|
16 Oct 2015 |
Juniorul Satu Mare - SPORTING Lugas |
3 - 2
|
Someşul
|
Satu Mare
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
25 Oct 2015 |
ACS Performanţa Ighiu - ACS ASU Politehnica Timișoara |
0 - 0
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2015-2016
|
Liga 3
|
31 Oct 2015 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
0 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
7 Nov 2015 |
LPS Bihorul Oradea - SC FC Braşov SA |
2 - 4
|
Tineretului
|
Oradea
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
14 Nov 2015 |
CS Naţional Sebiş - CSM Lugoj |
2 - 0
|
Naţional
|
Sebiş
|
2015-2016
|
Liga 3
|
13 Nov 2015 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
2 - 0
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
5 Dec 2015 |
CS FC Hunedoara (HD) - CS Ineu (AR) |
2 - 1
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2015-2016
|
Liga 3
|
19 Mar 2016 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
3 - 1
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
16 Apr 2016 |
LPS Bihorul Oradea - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 1
|
Tineretului
|
Oradea
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
27 Apr 2016 |
ACS Industria Galda - CS Iernut |
0 - 1
|
Galda Arena
|
Galda de Jos
|
2015-2016
|
Liga 3
|
29 Apr 2016 |
CS Măgura Cisnădie - Club Sportiv U Craiova SA 2 |
2 - 1
|
Măgura
|
Cisnădie
|
2015-2016
|
Liga 3
|
17 May 2016 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - CS Millenium Giarmata |
2 - 2
|
Cetate
|
Deva
|
2015-2016
|
Liga 3
|
20 May 2016 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - LPS Bihorul Oradea |
3 - 2
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
18 Mar 2017 |
CS Millenium Giarmata - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
1 - 1
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2016-2017
|
Liga 3
|
17 Mar 2017 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - AFC Odorheiu Secuiesc |
2 - 1
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2017 |
CS Luceafărul Oradea - LPS Cluj-Napoca |
2 - 2
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Mar 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - ACS Poli Timişoara |
1 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
1 Apr 2017 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CSS 2 Baia Mare |
15 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2017 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - LPS Banatul Timişoara |
4 - 2
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
3 May 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - Centrul de Excelenta Targu Mures |
5 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
6 May 2017 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
12 - 0
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
20 May 2017 |
ACS Fotbal Comuna Recea - AFC Unirea 1924 |
3 - 0
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2017-2018
|
Liga 3
|
2 Sep 2017 |
CS Iernut - CSM Avântul Reghin |
1 - 2
|
Cornel Orza
|
Iernut
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Sep 2017 |
ACS Ghiroda - AFC Hermannstadt 2 |
4 - 1
|
Emilian Pavel
|
Ghiroda
|
2017-2018
|
Liga 3
|
23 Sep 2017 |
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara - CSM Lugoj |
0 - 3
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Oct 2017 |
ACS Fotbal Club Kiss 2015 - LPS Satu Mare |
8 - 1
|
1 Mai
|
Baia Sprie
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2017 |
ACS Fotbal Comuna Recea - FC Unirea Dej |
4 - 0
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2017-2018
|
Liga 3
|
21 Oct 2017 |
AFC Gloria Junior - LPS Cluj-Napoca |
3 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Nov 2017 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - AFC Gloria Junior |
0 - 2
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
12 Nov 2017 |
ACS Ghiroda - ACSO Filiaşi |
0 - 0
|
Emilian Pavel
|
Ghiroda
|
2017-2018
|
Liga 3
|
18 Nov 2017 |
LPS Cluj-Napoca - ACS Fotbal Club Kiss 2015 |
2 - 6
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2017 |
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara - CS Şoimii Lipova |
3 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3
|
29 Nov 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - SCM Râmnicu Vâlcea |
2 - 1
|
Victoria Someşeni sintetic
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
17 Mar 2018 |
AFC Gloria Junior - ACS Electrica Baia Mare |
15 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 May 2018 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CSM Lugoj |
1 - 5
|
Arpad Thierjung
|
Jimbolia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Apr 2018 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - CSS Drobeta Turnu Severin |
5 - 1
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
11 Apr 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - AFC Unirea 1924 |
1 - 3
|
Municipal
|
Turda
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Apr 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
3 - 1
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga 3
|
24 Apr 2018 |
ACS FC Ardealul Cluj - Centrul Național Mureș |
2 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
28 Apr 2018 |
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
2 - 1
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3
|
8 May 2018 |
ACS Fotbal Comuna Recea - CS Sănătatea Servicii Publice |
2 - 1
|
Recea Central
|
Recea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
19 May 2018 |
AFC Unirea 1924 - CS Sănătatea Servicii Publice |
1 - 0
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Cupa României
|
28 Aug 2018 |
CS Iernut - FC Unirea Dej |
1 - 0
|
Cornel Orza
|
Iernut
|
2018-2019
|
Liga 3
|
1 Sep 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - AFC Unirea Tăşnad |
1 - 1
|
Municipal
|
Turda
|
2018-2019
|
Liga 3
|
7 Sep 2018 |
AFC Universitatea Olimpia Cluj - ACS Heniu Prundu Bârgăului |
5 - 0
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
16 Sep 2018 |
ACS MSE Târgu Mureş - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
0 - 2
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
21 Sep 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA - AS FC Interstar Sibiu |
2 - 0
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
13 Oct 2018 |
AS FC Universitatea Cluj - LPS Bihorul Oradea |
5 - 6
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Cupa - Elitelor U17
|
16 Oct 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CSJ Ştiinţa U Craiova |
3 - 1
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
20 Oct 2018 |
CSM Lugoj - ACS Dumbrăviţa |
1 - 2
|
Municipal
|
Lugoj
|
2018-2019
|
Liga 3
|
19 Oct 2018 |
CS Şoimii Lipova - CS Millenium Giarmata |
4 - 1
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2018-2019
|
Liga 3
|
26 Oct 2018 |
LPS Satu Mare - LPS Bistriţa |
3 - 0
|
Turul
|
Micula
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
27 Oct 2018 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - ACS Sticla Arieşul Turda |
0 - 16
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
1 - 3
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
17 Aug 2019 |
LPS Bistriţa - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
1 - 2
|
IPROEB
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
24 Aug 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - LPS Satu Mare |
2 - 8
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
1 Sep 2019 |
ACS Progresul Pecica - ACS Poli Timişoara |
3 - 2
|
Progresul
|
Pecica
|
2019-2020
|
Liga 3
|
7 Sep 2019 |
ACS Fotbal Comuna Recea - AFC Odorheiu Secuiesc |
2 - 0
|
Recea Central
|
Recea
|
2019-2020
|
Liga 3
|
20 Sep 2019 |
FC Unirea Dej - ACS Industria Galda |
3 - 1
|
Municipal
|
Dej
|
2019-2020
|
Liga 3
|
28 Sep 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA - LPS Satu Mare |
4 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
5 Oct 2019 |
CS Hunedoara - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
3 - 1
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2019-2020
|
Liga 3
|
19 Oct 2019 |
FC Unirea Dej - CS Sănătatea Servicii Publice |
4 - 2
|
Municipal
|
Dej
|
2019-2020
|
Liga 3
|
8 Nov 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA - AFC Hermannstadt |
5 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
10 Nov 2019 |
CS Crişul Chişineu Criş - ACS Fortuna Becicherecu Mic |
2 - 1
|
Crişul
|
Chişineu Criş
|
2019-2020
|
Liga 3
|
30 Nov 2019 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS Viitorul Zalău - ACS Luceafărul Bălan |
4 - 1
|
Victoria
|
Zalău
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
3 Oct 2010 |
CS FC Zalău - ACS Luceafărul Bălan |
3 - 1
|
Victoria
|
Zalău
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
14 Nov 2010 |
FC ARIEŞUL Turda - FC Universitatea Cluj SA |
0 - 5
|
Ceramica
|
Turda
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2011 |
LPS CSS BIHORUL Oradea - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
0 - 0
|
Tineretului
|
Oradea
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2011 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Cluj-Napoca |
2 - 2
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2011 |
FC Unirea Dej - CSS 2 Baia Mare |
0 - 2
|
Obor
|
Dej
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
2 Oct 2011 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare |
3 - 0
|
Club Transilvania
|
Cluj-Napoca
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2011 |
ACS FC Ardealul Cluj - CSS 2 Baia Mare |
1 - 5
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
6 Nov 2011 |
CS FC Zalău - ACS Luceafărul Bălan |
2 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2013 |
CS ARSENAL Baia Mare - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 3
|
Gloria Renel
|
Baia Mare
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2013 |
LPS Bihorul Oradea - FCM Victoria 2008 Carei |
6 - 1
|
Tineretului
|
Oradea
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
15 Sep 2013 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Satu Mare |
0 - 3
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2013 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - FCM Victoria 2008 Carei |
4 - 3
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
28 Sep 2013 |
SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA - CS Gaz Metan Mediaş |
1 - 2
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2013 |
CSFC Olimpia 2010 Satu Mare - FC Bihor Oradea |
2 - 1
|
Someşul
|
Satu Mare
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2013 |
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - LPS Târgu Mureș |
4 - 0
|
Comunal
|
Romuli
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
9 Mar 2014 |
FCM Victoria 2008 Carei - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 1
|
Victoria
|
Carei
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
16 Mar 2014 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - LPS Cluj-Napoca |
1 - 3
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2014 |
ACS FC Ardealul Cluj - ACS Electrica Baia Mare |
5 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
30 Aug 2014 |
FC CFR 1907 Cluj SA - LPS Cluj-Napoca |
2 - 2
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2014 |
LPS Satu Mare - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 0
|
Someşul
|
Satu Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2014 |
FC Gloria Progresul Bistrița - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 3
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2014 |
CS Sporting Recea - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 2
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
3 Oct 2014 |
ACS Industria Sârmei 1921 - ACS Electrica Baia Mare |
8 - 0
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2014 |
LPS Bihorul Oradea - CSS Lugoj |
3 - 0
|
Tineretului
|
Oradea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2014 |
CS Sporting Recea - LPS Bistriţa |
0 - 1
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2014 |
LPS Bistriţa - LPS Satu Mare |
1 - 0
|
Liviu Rebreanu
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2014 |
FC CFR 1907 Cluj SA - FC Gloria Progresul Bistrița |
1 - 0
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Mar 2015 |
CSFC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS Electrica Baia Mare |
5 - 1
|
Someşul
|
Satu Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Mar 2015 |
FC Universitatea Cluj SA - LPS Bistriţa |
6 - 0
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
21 Mar 2015 |
ACS Electrica Baia Mare - ACS Industria Sârmei 1921 |
0 - 3
|
Baza Sportivă Renel Electrica
|
Baia Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2015 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
3 - 0
|
Metalul
|
Reghin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
28 Mar 2015 |
AFC Unirea 1924 - ACS CS Viitorul Sibiu |
17 - 0
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
CS Sporting Recea - ACS Electrica Baia Mare |
6 - 0
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2015 |
LPS Sebeş - ACS CS Viitorul Sibiu |
8 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2015 |
LPS Bihorul Oradea - FC Universitatea Cluj SA |
1 - 1
|
Tineretului
|
Oradea
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
5 Sep 2015 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - CS Industria Sârmei Câmpia Turzii |
0 - 3
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
12 Sep 2015 |
LPS Bihorul Oradea - CS Gaz Metan Mediaş |
4 - 1
|
Tineretului
|
Oradea
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
19 Sep 2015 |
ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
1 - 0
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2015-2016
|
Liga 2
|
10 Oct 2015 |
ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) |
0 - 1
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2015-2016
|
Liga 2
|
24 Oct 2015 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - ACS FC Ardealul Cluj |
2 - 1
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
7 Nov 2015 |
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
0 - 3
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2015-2016
|
Liga 2
|
21 Nov 2015 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - LPS Târgu Mureș |
0 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
5 Dec 2015 |
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - CS Şoimii Pâncota |
1 - 1
|
Olimpia
|
Satu Mare
|
2015-2016
|
Liga 2
|
12 Mar 2016 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - LPS Cluj-Napoca |
1 - 6
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
16 Apr 2016 |
CS Luceafărul Oradea - LPS Cluj-Napoca |
2 - 1
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Mar 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - ACS Poli Timişoara |
5 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
1 Apr 2017 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CSS 2 Baia Mare |
9 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - Centrul de Excelenta Targu Mures |
8 - 2
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
6 May 2017 |
ACS Fotbal Club Kiss 2015 - LPS Satu Mare |
10 - 1
|
1 Mai
|
Baia Sprie
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Oct 2017 |
AFC Gloria Junior - LPS Cluj-Napoca |
3 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2017 |
LPS Cluj-Napoca - ACS Fotbal Club Kiss 2015 |
0 - 4
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
25 Nov 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - SCM Râmnicu Vâlcea |
5 - 1
|
Victoria Someşeni sintetic
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
17 Mar 2018 |
AFC Gloria Junior - ACS Electrica Baia Mare |
4 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2018 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - LPS Satu Mare |
0 - 2
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - AFC Unirea 1924 |
1 - 5
|
Municipal
|
Turda
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2018 |
ACS FC Ardealul Cluj - Centrul Național Mureș |
1 - 6
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
28 Apr 2018 |
AFC Ripensia Timișoara - CS Baloteşti |
2 - 1
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Liga 2
|
15 Sep 2018 |
AS FC Universitatea Cluj - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 1
|
Cluj Arena
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga 2
|
7 Oct 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA - SCM Râmnicu Vâlcea |
2 - 2
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
13 Oct 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CSS Slatina |
1 - 0
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
20 Oct 2018 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - ACS Sticla Arieşul Turda |
2 - 9
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
17 Nov 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
0 - 2
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
17 Aug 2019 |
LPS Bistriţa - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
5 - 1
|
IPROEB
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Aug 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - LPS Satu Mare |
6 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
1 Sep 2019 |