Nume:Obreja Sabin


Din: Bucureşti, judetul Bucureşti


NumeObreja
PrenumeSabin
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
ACS Centrul German de Fotbal - Fotbal Club SFR 0 - 3 Regie - sintetic Bucureşti 2023-2024 Campionatul Național U17 2 Sep 2023
CSM Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte 2 - 2 Petrolul Teleajen Ploieşti 2023-2024 Campionatul Național U17 9 Sep 2023
CSS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova 3 - 0 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2023-2024 Naţional U17 Play-Out 5 Nov 2023
AFC Chindia Târgovişte - ACS Juniorul 2014 0 - 2 Complex Turistic de Nataţie Târgoviște Târgovişte 2023-2024 Naţional U17 Play-Off 26 Nov 2023


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2022-2023 Liga Elitelor U16 Play-Off 25 Mar 2023
ACP 3 Kids Sport București - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 2 - 1 Aversa Bucureşti 2022-2023 Naţional U19 Play-Out 2 Apr 2023
ACP 3 Kids Sport București - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 0 - 0 Aversa Bucureşti 2022-2023 Naţional U17 Play-Out 2 Apr 2023
AS FC Gloria Buzău - CS Aerostar Bacău 0 - 2 Municipal 2 Râmnicu Sărat 2022-2023 Naţional U19 Play-Off 29 Apr 2023
Fotbal Club Gloria Buzău - CSM Focşani 2007 2 - 1 Municipal 2 Râmnicu Sărat 2022-2023 Naţional U17 Play-Off 29 Apr 2023
ACS Centrul German de Fotbal - Fotbal Club SFR 4 - 0 Regie - sintetic Bucureşti 2023-2024 Campionatul Național U19 2 Sep 2023
CSM Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte 0 - 5 Petrolul Teleajen Ploieşti 2023-2024 Campionatul Național U19 9 Sep 2023
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Fotbal Feminin Baia Mare 5 - 0 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) Albota 2023-2024 Liga 2 Feminin 16 Sep 2023
AFC Progresul 1944 Spartac - ACS FC Dinamo București 4 - 1 Progresul Spartac Bucureşti 2023-2024 Cupa - Național U19 18 Oct 2023
AFC Progresul 1944 Spartac - ACS FC Dinamo Bucureşti 5 - 6 Progresul Spartac Bucureşti 2023-2024 Cupa - Național U17 18 Oct 2023
CSS Slatina - LPS Târgu Jiu 0 - 3 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2023-2024 Naţional U19 Play-Out 5 Nov 2023
CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel - ACS FC Brașov – Steagul Renaşte 1 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2023-2024 Naţional U17 Play-Off 19 Nov 2023
AFC Chindia Târgovişte - Grupul Şcolar Agricol Nucet 7 - 0 Complex Turistic de Nataţie Târgoviște Târgovişte 2023-2024 Naţional U19 Play-Off 26 Nov 2023
ACS FC Dinamo București - Club Sportiv Tunari 6 - 0 B.D.I Sport ARENA Dobroeşti 2023-2024 Naţional U19 Play-Out 16 Mar 2024
CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel - CSS Râmnicu Vâlcea 3 - 4 Muscelul Câmpulung Muscel 2023-2024 Naţional U19 Play-Out 17 Mar 2024
ACS FC Dinamo Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti 3 - 1 B.D.I Sport ARENA Dobroeşti 2023-2024 Naţional U17 Play-Off 16 Mar 2024
CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel - CSC 1599 Şelimbăr 0 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2023-2024 Naţional U17 Play-Off 17 Mar 2024
ACP 3 Kids Sport București - ACS MX Pro Academy 1 - 1 B.D.I Sport ARENA Dobroeşti 2023-2024 Naţional U19 Play-Out 24 Mar 2024
ACP 3 Kids Sport București - ACS MX Pro Academy 1 - 2 B.D.I Sport ARENA Dobroeşti 2023-2024 Naţional U17 Play-Out 24 Mar 2024
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA 3 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2023-2024 Liga de Tineret 7 Apr 2024
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA 1 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2023-2024 Liga 3 Feminin 7 Apr 2024
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA 2 - 2 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2023-2024 Liga Elitelor U17 7 Apr 2024
Grup Scolar Agricol Nucet - LPS Viitorul Pitesti 0 - 0 Baza Sportivă Liceu Nucet Nucet 2023-2024 Campionatul U15 Național 26 May 2024


Calendar