Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
U Craiova 1948 SA - ACS Mediaș 2022 |
7 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16
|
3 Sep 2022 |
U Craiova 1948 SA - LPS Viitorul Piteşti |
5 - 1
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
1 Oct 2022 |
U Craiova 1948 SA - LPS Viitorul Piteşti |
0 - 2
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
1 Oct 2022 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa - CSC Dumbrăvița |
3 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2022 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa - CSC Dumbrăvița |
3 - 2
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2022 |
CSS Craiova - ACS Mediaș 2022 |
2 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
5 Nov 2022 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa - CSS Lugoj |
7 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Off
|
6 Nov 2022 |
CSS Craiova - CSS Slatina |
5 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Out
|
5 Nov 2022 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa - CSS Lugoj |
4 - 1
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2022-2023
|
Naţional U17 Play-Off
|
6 Nov 2022 |
U Craiova 1948 SA - AFC Chindia Târgovişte |
2 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
12 Nov 2022 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
1 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Off
|
12 Nov 2022 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
0 - 3
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Off
|
13 Nov 2022 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CSC Dumbrăvița |
1 - 5
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2022-2023
|
Naţional U17 Play-Off
|
13 Nov 2022 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
10 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Naţional U17 Play-Out
|
12 Nov 2022 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa - CSC Dumbrăvița |
6 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
3 Sep 2023 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa - CSC Dumbrăvița |
0 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
3 Sep 2023 |
ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - CSS Drobeta Turnu Severin |
0 - 6
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
9 Sep 2023 |
ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - CSS Drobeta Turnu Severin |
4 - 4
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
9 Sep 2023 |
CSS Caransebeş - CSM Târgu Jiu |
4 - 1
|
CFR
|
Caransebeş
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2023 |
CSS Caransebeş - CSM Târgu Jiu |
1 - 2
|
CFR
|
Caransebeş
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2023 |
LPS Târgu Jiu - LPS Slatina |
0 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
7 Oct 2023 |
LPS Târgu Jiu - LPS Slatina |
4 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
7 Oct 2023 |
ACS Atletic Drobeta - ACS Olimpic Star Cluj |
0 - 0
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2023-2024
|
Liga 2 Feminin
|
15 Oct 2023 |
CSS Caransebeş - CS Corvinul 1921 Hunedoara |
4 - 0
|
CFR
|
Caransebeş
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2023 |
CSS Caransebeş - CS Corvinul 1921 Hunedoara |
2 - 1
|
CFR
|
Caransebeş
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2023 |
CSS Lugoj - Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa |
1 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2023 |
CSS Lugoj - Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa |
3 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2023 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - SSU Politehnica Timișoara |
1 - 5
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2023-2024
|
Cupa - Elitelor U16
|
7 Nov 2023 |
CSJ Știința U Craiova - SSU Politehnica Timișoara |
2 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2023-2024
|
Cupa - Elitelor U15
|
7 Nov 2023 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSM Slatina |
3 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
25 Nov 2023 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
2 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Out
|
25 Nov 2023 |