Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
AFC Chindia Târgovişte - CSS Târgovişte |
0 - 2
|
Razvad
|
Răzvad
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
3 Apr 2022 |
AFC Chindia Târgovişte - CSS Târgovişte |
4 - 1
|
Razvad
|
Răzvad
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
3 Apr 2022 |
ACP 3 Kids Sport București - ACS NFC Arena Academy |
8 - 1
|
B.D.I Sport ARENA
|
Dobroeşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
3 Sep 2023 |
Club Sportiv Tunari - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
2 - 3
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
10 Sep 2023 |
Club Sportiv Tunari - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 11
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2023 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Progresul 1944 Spartac |
2 - 1
|
Baza Sportivă Daco-Getica
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
16 Sep 2023 |
ACP 3 Kids Sport București - ACS Juniorul 2014 |
2 - 1
|
B.D.I Sport ARENA
|
Dobroeşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2023 |
ACP 3 Kids Sport București - ACS Juniorul 2014 |
0 - 6
|
B.D.I Sport ARENA
|
Dobroeşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2023 |
SC Dinamo 1948 SA - AFC Progresul 1944 Spartac |
1 - 7
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U16
|
30 Sep 2023 |
SC Dinamo 1948 SA - AFC Progresul 1944 Spartac |
1 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U15
|
30 Sep 2023 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Club Sportiv Tunari |
8 - 0
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2023 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Club Sportiv Tunari |
4 - 1
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2023 |
Asociația CS Juniorul 2014 - CSS Târgovişte |
0 - 6
|
IOR
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național Junioare U17
|
6 Oct 2023 |
FC Metaloglobus Bucureşti - CSS Târgovişte |
6 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
8 Oct 2023 |
FC Metaloglobus Bucureşti - CSS Târgovişte |
1 - 4
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
8 Oct 2023 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Cupa - Național U19
|
18 Oct 2023 |
CS Dinamo București - ASC Daco-Getica Bucureşti |
4 - 0
|
Dinamo Central
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2023 |
CS Dinamo București - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
3 - 3
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
4 Nov 2023 |
CS Dinamo Bucuresti - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
3 - 1
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U15 Play-Out
|
4 Nov 2023 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Petrosport Ploiesti |
6 - 0
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
5 Nov 2023 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Petrosport Ploiesti |
9 - 0
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
5 Nov 2023 |
FC Player București - ACS Centrul German de Fotbal |
4 - 3
|
Baza Sportiva Enjoy
|
1 Decembrie
|
2023-2024
|
Cupa - Național U19
|
8 Nov 2023 |
FC Player București - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
10 - 0
|
Baza Sportiva Enjoy
|
1 Decembrie
|
2023-2024
|
Cupa - Național U17
|
8 Nov 2023 |
Club Sportiv Tunari - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
1 - 2
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Out
|
12 Nov 2023 |
Club Sportiv Tunari - CS CFR Constanţa |
1 - 1
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Out
|
12 Nov 2023 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Farul Constanţa |
0 - 4
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
14 Nov 2023 |
LPS Slatina - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
3 - 6
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Out
|
19 Nov 2023 |
LPS Slatina - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
2 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Out
|
19 Nov 2023 |
ACS Petrosport Ploiesti - CSS Târgovişte |
3 - 4
|
Comunal - Târgșorul Vechi (Târgșorul Vechi)
|
Ploieşti
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
25 Nov 2023 |
ACS Petrosport Ploiesti - CSS Târgovişte |
2 - 2
|
Comunal - Târgșorul Vechi (Târgșorul Vechi)
|
Ploieşti
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
25 Nov 2023 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - SC Fotbal Club FCSB SA |
2 - 1
|
Baza Sportivă Rapid - Constructorul
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Cupa - Elitelor U16
|
2 Dec 2023 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 2
|
Baza Sportivă Rapid - Constructorul
|
Bucureşti
|
2023-2024
|
Cupa - Elitelor U15
|
2 Dec 2023 |
SC FC Voluntari SA - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
1 - 2
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
16 Mar 2024 |
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA |
3 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U15 Play-Out
|
16 Mar 2024 |
ACS Juniorul 2014 - ACS NFC Arena Academy |
10 - 2
|
B.D.I Sport ARENA
|
Dobroeşti
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Out
|
24 Mar 2024 |
ACS Juniorul 2014 - ACS NFC Arena Academy |
3 - 4
|
B.D.I Sport ARENA
|
Dobroeşti
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
24 Mar 2024 |
ACS FC Dinamo București - Fotbal Club SFR |
0 - 0
|
B.D.I Sport ARENA
|
Dobroeşti
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Out
|
30 Mar 2024 |
ACS FC Dinamo Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
0 - 0
|
B.D.I Sport ARENA
|
Dobroeşti
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
30 Mar 2024 |