Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS Ineu (AR) - CS Vulcan (HD) |
2 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
21 Nov 2008 |
CSM Sebeş - CS Sănătatea Servicii Publice |
3 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
26 Sep 2008 |
ACS Fortuna Covaci - AS DACIA Orăştie |
5 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
22 Aug 2008 |
CS Naţional Sebiş - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
2 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
29 Aug 2008 |
CS BUILDING Vânju Mare - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
1 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
28 Oct 2008 |
CS FC Timişoara SA - SC FC UTA SA |
2 - 0
|
UMT
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
22 Mar 2009 |
CS CALOR Timişoara - CS Gloria CTP Arad (AR) |
1 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Liga 3
|
27 Mar 2009 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Lupeni |
3 - 1
|
Dierna
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
5 Apr 2009 |
FC DROBETA Turnu Severin - FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea |
0 - 5
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
12 Apr 2009 |
CS JIUL Petroşani - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
4 - 0
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2009 |
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Naţional Sebiş |
4 - 1
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Liga 3
|
17 Apr 2009 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea |
4 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
22 Apr 2009 |
FC CFR Timişoara - SC FC UTA SA |
1 - 3
|
Dacia (Mehala)
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2009 |
CSS Lugoj - LPS CSS BIHORUL Oradea |
0 - 8
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
3 May 2009 |
CS CALOR Timişoara - CS CFR MARMOSIN |
3 - 2
|
Colterm
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Liga 3
|
5 May 2009 |
FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA - LPS CSS BIHORUL Oradea |
2 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
10 May 2009 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Motru 2008 |
1 - 2
|
Dierna
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
17 May 2009 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS CFR MARMOSIN |
0 - 2
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2008-2009
|
Liga 3
|
16 May 2009 |
CS Negrea Reşiţa - CS RIPENSIA Timişoara (TM) |
0 - 3
|
Baza Sportivă Filipescu
|
Reşiţa
|
2008-2009
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
20 May 2009 |
CS Negrea Reşiţa - SN Constanta |
1 - 3
|
Baza Sportivă Filipescu
|
Reşiţa
|
2008-2009
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
30 May 2009 |
CS Prometeu Craiova (DJ) - ACS ENERGIA Rovinari |
2 - 1
|
Electroputere Valea Roşie
|
Craiova
|
2008-2009
|
Liga 3
|
5 Jun 2009 |
CS Marmosim Simeria - CS Millenium Giarmata |
1 - 0
|
Marmosim
|
Simeria
|
2009-2010
|
Liga 3
|
25 Sep 2009 |
ACS FORTUNA COVACI - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
1 - 3
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2009 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AACS Recaş (TM) |
3 - 1
|
Minerul
|
Moi
|
2009-2010
|
Liga 3
|
6 Oct 2009 |
CS Retezatul Haţeg (HD) - CS Ineu (AR) |
2 - 2
|
Retezatul
|
Haţeg
|
2009-2010
|
Liga 3
|
16 Oct 2009 |
FC DROBETA Turnu Severin - CS FC BIHOR Oradea |
1 - 3
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2009 |
CS FC Timişoara SA - LPS CSS BIHORUL Oradea |
4 - 2
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2009 |
AACS Recaş (TM) - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad |
0 - 0
|
Orășenesc Recaș
|
Recaş
|
2009-2010
|
Liga 3
|
30 Oct 2009 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MUREŞUL Deva |
2 - 2
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2009 |
CS FC Timişoara SA 2 - ACS FORTUNA COVACI |
2 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
12 Nov 2009 |
CSS Lugoj - SC FC UTA SA |
2 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2009 |
CS Zlatna (AB) - CS FC Zalău |
0 - 0
|
Minaur
|
Zlatna
|
2009-2010
|
Liga 3
|
17 Nov 2009 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS FC Timişoara SA 2 |
2 - 1
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2009 |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Prometeu Craiova (DJ) |
2 - 0
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2009-2010
|
Liga 3
|
27 Nov 2009 |
CS Minerul Motru (GJ) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) |
1 - 2
|
Minerul
|
Motru
|
2009-2010
|
Liga 3
|
26 Feb 2010 |
CS FC Timişoara SA 2 - LPS CSS BIHORUL Oradea |
5 - 2
|
Dan Păltinişanu - sintetic
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2010 |
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 4
|
Colterm
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Liga 3
|
26 Mar 2010 |
CSS Lugoj - CS FC BIHOR Oradea |
0 - 4
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
1 Apr 2010 |
CS JIUL Petroşani - CSM Râmnicu Vâlcea |
3 - 0
|
Jiul 2
|
Petroşani
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2010 |
CS Naţional Sebiş - CS Millenium Giarmata |
2 - 0
|
Naţional
|
Sebiş
|
2009-2010
|
Liga 3
|
16 Apr 2010 |
CS FC Timişoara SA 2 - CS FC BIHOR Oradea |
2 - 1
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
18 Apr 2010 |
CFC Ghecon Lăpuşata (VL) - CS Progresul Corabia |
3 - 1
|
Minerul
|
Berbeşti
|
2009-2010
|
Liga 3
|
7 May 2010 |
CS Prometeu Craiova (DJ) - CS Minerul Motru (GJ) |
1 - 0
|
Electroputere Valea Roşie
|
Craiova
|
2009-2010
|
Liga 3
|
28 May 2010 |
CS Millenium Giarmata - CS Unirea Sânnicolau Mare |
2 - 1
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2009-2010
|
Liga 3
|
5 Jun 2010 |
AS Minerul Matasari 2 - CS Strehaia |
3 - 0
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2009-2010
|
Campionatul U19 Județean
|
17 Jun 2010 |
CS Politehnica 2002 Timişoara - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
7 - 0
|
Teren neutru
|
Bucureşti
|
2010-2011
|
Cupa României
|
18 Jul 2010 |
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS CFR Simeria |
1 - 1
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Liga 3
|
1 Oct 2010 |
LPS Banatul Timişoara - SC FC UTA SA |
0 - 3
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
24 Oct 2010 |
ACS Jiul Rovinari (GJ) - SC CS FC Piatra Olt SA |
2 - 1
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2010-2011
|
Liga 3
|
29 Oct 2010 |
SC FC Timişoara SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
4 - 0
|
Dan Păltinişanu - sintetic
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
21 Nov 2010 |
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS FC Timişoara SA 2 (TM) |
3 - 2
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Liga 3
|
19 Nov 2010 |
FC Drobeta Turnu Severin - CS Prometeu Craiova (DJ) |
0 - 2
|
Dunărea
|
Calafat
|
2010-2011
|
Liga 3
|
11 Mar 2011 |
LPS Banatul Timişoara - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta |
0 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
12 Mar 2011 |
SC FC UTA SA - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta |
2 - 1
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
4 - 3
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2011 |
CS Gloria CTP Arad (AR) - AACS Recaş (TM) |
2 - 2
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Liga 3
|
1 Apr 2011 |
CS Gloria CTP Arad - FC Politehnica 2002 Timişoara SA |
1 - 6
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
7 Apr 2011 |
SC FC UTA SA - LPS Banatul Timişoara |
3 - 0
|
ICRTI
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
10 Apr 2011 |
SC FC Timişoara SA - CSS Caransebeş |
3 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2011 |
CSS Lugoj - FC Politehnica 2002 Timişoara SA |
0 - 8
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2011 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - SC FC Timişoara SA |
0 - 2
|
Motorul
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
1 May 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS GAZ METAN CFR Craiova |
0 - 2
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2011 |
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Naţional Sebiş |
1 - 1
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2010-2011
|
Liga 3
|
13 May 2011 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Jiul Rovinari (GJ) |
1 - 0
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2011-2012
|
Cupa României
|
9 Aug 2011 |
AS Damila Măciuca (VL) - ACS Jiul Rovinari (GJ) |
1 - 1
|
Central
|
Măciuca
|
2011-2012
|
Liga 3
|
3 Sep 2011 |
SC FC Timişoara SA - SC FC UTA SA |
4 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2011 |
CS Zlatna (AB) - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
1 - 3
|
Minaur
|
Zlatna
|
2011-2012
|
Liga 3
|
16 Sep 2011 |
CS GAZ METAN Turnu Severin - SC FC Olt SA |
1 - 2
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2011 |
CSS Lugoj - CS MUREŞUL Deva |
3 - 3
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2011 |
CS Millenium Giarmata - CS CFR Simeria |
1 - 1
|
CFR
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Liga 3
|
8 Oct 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS ENERGIA Rovinari |
1 - 2
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2011 |
CS FC Hunedoara - LPS Banatul Timişoara |
0 - 3
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2011 |
CS CFR Simeria - CS Naţional Sebiş |
1 - 0
|
Marmosim
|
Simeria
|
2011-2012
|
Liga 3
|
21 Oct 2011 |
CFC Ghecon Lăpuşata (VL) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) |
0 - 3
|
Dunărea
|
Calafat
|
2011-2012
|
Liga 3
|
29 Oct 2011 |
SC FC Timişoara SA - CS MUREŞUL Deva |
5 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
30 Oct 2011 |
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Atletic Bradu |
0 - 1
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2011-2012
|
Liga 3
|
11 Nov 2011 |
CS Negrea Reşiţa - CS Independenta Baia Mare |
0 - 14
|
Muncitorul
|
Reşiţa
|
2011-2012
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
13 Nov 2011 |
CS Negrea Reşiţa - Sporting Craiova |
13 - 0
|
Gloria
|
Reşiţa
|
2011-2012
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
28 Apr 2012 |
CS Negrea Reşiţa - CSF CFR 1933 Timișoara |
0 - 12
|
Voinţa
|
Lupac
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
9 Sep 2012 |
CSS Lugoj - CSS Drobeta Turnu Severin |
1 - 4
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
23 Sep 2012 |
CS Vladimirescu (AR) - CSM Lugoj |
1 - 1
|
Comunal
|
Vladimirescu
|
2012-2013
|
Liga 3
|
22 Sep 2012 |
ACS Poli Timişoara - CS MINERUL Motru 2008 |
2 - 1
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2012 |
FC Municipal 2012 Resita - CSS Caransebeş |
4 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2012 |
CS FC Hunedoara (HD) - FC Seso Câmpia Turzii |
1 - 0
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2012-2013
|
Liga 3
|
20 Oct 2012 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Turnu Severin |
8 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2012 |
CS Minerul Motru (GJ) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 0
|
Minerul
|
Motru
|
2012-2013
|
Liga 3
|
9 Nov 2012 |
CS Negrea Reşiţa - CS Independenta Baia Mare |
0 - 3
|
Voinţa
|
Lupac
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
25 Nov 2012 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Millenium Giarmata |
3 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2012-2013
|
Liga 3
|
3 May 2013 |
CS FC Zalău - CS Oşorhei (BH) |
2 - 3
|
Municipal
|
Zalău
|
2012-2013
|
Liga 3
|
24 May 2013 |
CS Energia Craiova - AS Strehaia (MH) |
0 - 3
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2012-2013
|
Campionatul U19 Județean
|
24 Jun 2013 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS Minerul Lupeni - FC CFR Timişoara |
3 - 0
|
Minerul
|
Lupeni
|
2008-2009
|
Liga 2
|
29 Nov 2008 |
CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni - CS Prometeu Craiova (DJ) |
3 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
5 Sep 2008 |
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Progresul Corabia |
1 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
7 Nov 2008 |
AS ALTO GRADIMENTO ALBINA - CS Vulcan (HD) |
2 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
15 Aug 2008 |
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS CALOR Timişoara |
1 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
12 Sep 2008 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Progresul Gătaia |
0 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
19 Sep 2008 |
CS FC Viitorul Sânandrei - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii |
2 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
7 Oct 2008 |
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Ineu (AR) |
7 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
3 Oct 2008 |
CS Unirea Sânnicolau Mare - AS DACIA Orăştie |
2 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
10 Oct 2008 |
AS ALTO GRADIMENTO ALBINA - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii |
1 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
24 Oct 2008 |
CS Progresul Gătaia - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii |
1 - 3
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
1 Nov 2008 |
FC DROBETA Turnu Severin - CSM Râmnicu Vâlcea |
1 - 5
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
29 Mar 2009 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Lupeni |
5 - 1
|
Dierna
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
5 Apr 2009 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Gloria CTP Arad (AR) |
2 - 1
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2008-2009
|
Liga 3
|
7 Apr 2009 |
FC DROBETA Turnu Severin - FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea |
1 - 2
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
12 Apr 2009 |
CS Gaz Metan CFR Craiova - AS Viitorul Pucioasa |
4 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2008-2009
|
Liga 3
|
10 Apr 2009 |
CS JIUL Petroşani - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 5
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
15 Apr 2009 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea |
5 - 0
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
22 Apr 2009 |
FC CFR Timişoara - SC FC UTA SA |
1 - 2
|
Dacia (Mehala)
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2009 |
CS Progresul Gătaia - AS DACIA Orăştie |
2 - 1
|
Progresul
|
Gătaia
|
2008-2009
|
Liga 3
|
25 Apr 2009 |
CSS Lugoj - LPS CSS BIHORUL Oradea |
0 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
3 May 2009 |
FC Cisnădie - FC Gaz-Metan Târgu Mureş |
4 - 0
|
Măgura
|
Cisnădie
|
2008-2009
|
Liga 3
|
1 May 2009 |
CS Minerul Motru (GJ) - SC FC 2005 SA Piteşti 2 |
2 - 2
|
Minerul
|
Motru
|
2008-2009
|
Liga 3
|
8 May 2009 |
FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA - LPS CSS BIHORUL Oradea |
1 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
10 May 2009 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Motru 2008 |
1 - 1
|
Dierna
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
17 May 2009 |
CS Jiul Petroşani (HD) - CS MUREŞUL Deva (HD) |
0 - 1
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2009-2010
|
Liga 2
|
24 Oct 2009 |
FC Drobeta Turnu Severin - CS MUREŞUL Deva (HD) |
2 - 0
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2009-2010
|
Liga 2
|
21 Nov 2009 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
6 - 1
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
27 Mar 2011 |
SC FC Timişoara SA - CSS Caransebeş |
4 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2011 |
CSS Lugoj - FC Politehnica 2002 Timişoara SA |
4 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2011 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - SC FC Timişoara SA |
0 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
1 May 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS GAZ METAN CFR Craiova |
1 - 3
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2011 |
SC FC Timişoara SA - SC FC UTA SA |
2 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2011 |
CS GAZ METAN Turnu Severin - SC FC Olt SA |
4 - 1
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2011 |
CSS Lugoj - CS MUREŞUL Deva |
0 - 6
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2011 |
CS Gaz Metan Severin - SC FC UNIREA Alba Iulia SA |
0 - 3
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2011-2012
|
Liga 2
|
1 Oct 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS ENERGIA Rovinari |
5 - 0
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2011 |
CS FC Hunedoara - LPS Banatul Timişoara |
5 - 3
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 5
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
6 Nov 2011 |
CSS Lugoj - CSS Drobeta Turnu Severin |
0 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2012-2013
|
Campionatul Național U17
|
23 Sep 2012 |
SC FC Unirea 2006 SA (AB) - CS Mioveni |
3 - 1
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2012-2013
|
Liga 2
|
29 Sep 2012 |
ACS Poli Timişoara - CS ALRO Slatina (OT) |
3 - 1
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Liga 2
|
6 Oct 2012 |
CSS Lugoj - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 5
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2012 |
LPS Banatul Timişoara - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2012 |
CS Turnu Severin - ACS Poli Timişoara |
0 - 7
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
2 Dec 2012 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS Poli Timişoara |
0 - 0
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2013 |
ACS Poli Timişoara - FCM Târgu Mureş |
3 - 1
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Liga 2
|
13 May 2013 |
CS Universitatea Petrosani - CS Posada Perișani |
5 - 3
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2012-2013
|
Campionatul U19 Județean
|
24 Jun 2013 |