Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - CSM Galați |
0 - 3
|
Municipal
|
Brăila
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
12 Sep 2021 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Dinamo București |
0 - 2
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
19 Sep 2021 |
CSM Galați - LPS Vaslui |
4 - 0
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
13 Nov 2021 |
LPS Galaţi - CSM Focşani 2007 |
2 - 1
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
20 Nov 2021 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Vaslui |
3 - 5
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
28 Nov 2021 |
ACS Victoria Delta Tulcea - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi |
1 - 1
|
Delta
|
Tulcea
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
19 Mar 2022 |
AFC Unirea 04 Slobozia - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 2
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
27 Mar 2022 |
AFC Unirea 04 Slobozia - FC Metaloglobus Bucureşti |
1 - 1
|
Tineretului
|
Ţăndărei
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
9 Apr 2022 |
LPS Galaţi - LPS Focşani |
1 - 5
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
17 Apr 2022 |
ACS Selena SN Constanţa - CSS Târgovişte |
3 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17- Grupe Valorice
|
6 May 2022 |
AFC Unirea 04 Slobozia - CS Dinamo București |
0 - 4
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Off
|
19 Mar 2023 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - Farul Constanţa |
5 - 2
|
SNC
|
Constanţa
|
2022-2023
|
Campionatul Național Junioare U15
|
3 Jun 2023 |
ACS Kids Tâmpa Braşov - ACS Predu |
2 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2022-2023
|
Campionatul Național Junioare U15
|
3 Jun 2023 |
Farul Constanţa - ACS Predu |
2 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2022-2023
|
Campionatul Național Junioare U15
|
3 Jun 2023 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - ACS Kids Tâmpa Braşov |
5 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2022-2023
|
Campionatul Național Junioare U15
|
3 Jun 2023 |
CS CFR Constanţa - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
1 - 2
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
2 Sep 2023 |
Farul Constanţa - CSS Târgovişte |
2 - 2
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi
|
Ovidiu
|
2023-2024
|
Campionatul Național Junioare U17
|
8 Sep 2023 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - Fotbal Club Delta Tulcea |
2 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
17 Sep 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - CSM Râmnicu Sărat |
0 - 0
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Centrul German de Fotbal |
3 - 1
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
24 Sep 2023 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Galaţi |
0 - 1
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2023 |
AFC Progresul 1944 Spartac - AFC Unirea 04 Slobozia |
4 - 0
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2023 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Petrolul 52 |
2 - 1
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
4 Nov 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău |
2 - 3
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Out
|
12 Nov 2023 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi |
2 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Cupa - Național U19
|
2 Dec 2023 |
ACS Progresul Fundulea - SC FC Voluntari SA 2 |
0 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2023-2024
|
Liga 3
|
9 Mar 2024 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Dinamo București |
2 - 5
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
17 Mar 2024 |
ACS Hamangia Baia - ACS Voinţa Limpeziş |
3 - 2
|
Baza Sportivă Baia
|
Baia
|
2023-2024
|
Liga 3 - Play-Out
|
30 Mar 2024 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Estera Tifești |
7 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Liga 2 Feminin
|
14 Apr 2024 |
ACS Înainte Modelu - ACS Progresul Fundulea |
2 - 1
|
Vasile Enache
|
Modelu
|
2023-2024
|
Liga 3 - Play-Out
|
12 Apr 2024 |
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
0 - 3
|
Comunal
|
Ciulniţa
|
2023-2024
|
Liga 2 Feminin
|
21 Apr 2024 |
LPS Galaţi - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
0 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
20 Apr 2024 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - Asociația CS Juniorul 2014 |
0 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Liga 2 Feminin
|
28 Apr 2024 |
CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat |
0 - 0
|
Plopu
|
Ianca
|
2023-2024
|
Liga 3 - Play-Out
|
27 Apr 2024 |
Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Zimbrul Tulcea - AFC Magura 2012 Bacău |
0 - 3
|
Comunal
|
Topolog
|
2019-2020
|
Liga 3 Feminin
|
8 Mar 2020 |
SC FC Viitorul Constanta SA - CS Concordia Chiajna |
8 - 0
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U16
|
16 May 2021 |
AFC Farul Constanţa - AFC Unirea 04 Slobozia |
4 - 0
|
Vointa
|
Valul lui Traian
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2021 |
AFC Farul Constanţa - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 2
|
Vointa
|
Valul lui Traian
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2021 |
SC FC Viitorul Constanţa SA - ACS Activ Slobozia |
0 - 3
|
SNC
|
Constanţa
|
2020-2021
|
Campionatul Național Junioare U15
|
21 May 2021 |
ACS Victoria Delta Tulcea - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi |
1 - 8
|
Delta
|
Tulcea
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2021 |
ACS Victoria Delta Tulcea - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi |
8 - 1
|
Delta
|
Tulcea
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2021 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 3
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2022-2023
|
Naţional U17 Play-Out
|
19 Mar 2023 |
CS CFR Constanţa - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
1 - 2
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
2 Sep 2023 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - Fotbal Club Delta Tulcea |
5 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
17 Sep 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - CSM Râmnicu Sărat |
3 - 5
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Centrul German de Fotbal |
4 - 1
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
24 Sep 2023 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Galaţi |
0 - 2
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2023 |
AFC Progresul 1944 Spartac - AFC Unirea 04 Slobozia |
7 - 0
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
28 Oct 2023 |
ACS Suporter Club Otelul Galaţi - ACS Petrolul 52 |
2 - 1
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Liga Elitelor U15 Play-Out
|
4 Nov 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
1 - 3
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Out
|
12 Nov 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Dinamo București |
3 - 2
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
17 Mar 2024 |
LPS Galaţi - Gloria Buzău |
4 - 2
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
20 Apr 2024 |