Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS Șoimii Sibiu - AS FC Interstar Sibiu |
1 - 2
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2021 |
CSS Șoimii Sibiu - AS FC Interstar Sibiu |
1 - 0
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2021 |
CSS Șoimii Sibiu - SCM Râmnicu Vâlcea |
2 - 1
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
22 May 2021 |
CSS Șoimii Sibiu - SCM Râmnicu Vâlcea |
2 - 7
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
22 May 2021 |
ACS Academia de Fotbal şi Tenis Măgura - CS Gaz Metan Mediaş |
1 - 3
|
Măgura 2 sintetic
|
Cisnădie
|
2020-2021
|
Campionatul Național Junioare U15
|
27 May 2021 |
ACS Vasas Femina FC - AFC Botoşani |
1 - 0
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2020-2021
|
Campionatul Național Junioare U15
|
5 Jul 2021 |
Asociaţia Sportivă Şcolară "Orizontul Tifeşti" - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
2 - 2
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2020-2021
|
Campionatul Național Junioare U15
|
5 Jul 2021 |
SCM Râmnicu Vâlcea - SC Fotbal Club FCSB SA |
2 - 1
|
1 Mai (Municipal)
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
4 Sep 2021 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
3 - 0
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2021 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
0 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2021 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CN Dinicu Golescu |
5 - 1
|
1 Mai (Municipal)
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2021 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CN Dinicu Golescu |
0 - 1
|
1 Mai (Municipal)
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
11 Sep 2021 |
LPS Sebeş - ACB Ineu |
0 - 2
|
Arini
|
Sebeş
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2021 |
LPS Sebeş - ACB Ineu |
0 - 5
|
Arini
|
Sebeş
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
22 Sep 2021 |
ACS SR Municipal Brașov - CSM Ploieşti |
3 - 4
|
Unirea - sintetic
|
Tărlungeni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
26 Sep 2021 |
ACS SR Municipal Brașov - CSM Ploieşti |
3 - 1
|
Unirea - sintetic
|
Tărlungeni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
26 Sep 2021 |
Club Sportiv Municipal Făgăraș - AFC Chindia Târgovişte |
2 - 9
|
Park Arena
|
Făgăraş
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2021 |
ACS SR Municipal Brașov - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
6 - 0
|
Unirea - sintetic
|
Tărlungeni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
10 Oct 2021 |
Club Sportiv Municipal Făgăraș - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 4
|
Park Arena
|
Făgăraş
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2021 |
ACS SR Municipal Brașov - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
0 - 3
|
Unirea - sintetic
|
Tărlungeni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
10 Oct 2021 |
ASC Olimpic Zărneşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
3 - 1
|
Celuloza
|
Zărneşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
30 Oct 2021 |
ASC Olimpic Zărneşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
0 - 2
|
Celuloza
|
Zărneşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
30 Oct 2021 |
AFC Hermannstadt - AFC Universitatea Olimpia Cluj |
1 - 17
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17
|
5 Nov 2021 |
LPS Sebeş - ACB Ineu |
3 - 1
|
Arini
|
Sebeş
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
6 Nov 2021 |
AFC Hermannstadt - AFC Inter Stars Sibiu 2020 |
2 - 0
|
Arena Răşinari
|
Răşinari
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
7 Nov 2021 |
AFC Hermannstadt - AS FC Interstar Sibiu |
0 - 5
|
Arena Răşinari
|
Răşinari
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
7 Nov 2021 |
LPS Sebeş - CS Giroc Chișoda |
4 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
6 Nov 2021 |
AFC Universitatea Olimpia Cluj - AFC Fair Play Joc Cinstit |
7 - 2
|
Iclod Arena
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
14 Nov 2021 |
ACS Kids Tâmpa Braşov - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
2 - 1
|
ICIM iarbă
|
Braşov
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
20 Nov 2021 |
CS CFR Simeria - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița |
2 - 2
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
21 Nov 2021 |
CS CFR Simeria - ACS Luceafărul Oradea |
0 - 2
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
21 Nov 2021 |
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj - Universitatea Craiova |
2 - 2
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U19
|
28 Nov 2021 |
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj - Universitatea Craiova |
2 - 0
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U17
|
28 Nov 2021 |
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj - LPS Satu Mare |
0 - 2
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
28 Nov 2021 |
LPS Bistriţa - LPS Cluj-Napoca |
1 - 3
|
Comunal
|
Dumitra
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
27 Nov 2021 |
LPS Bistriţa - LPS Cluj-Napoca |
2 - 0
|
Comunal
|
Dumitra
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
27 Nov 2021 |
SCM Râmnicu Vâlcea - Universitatea Craiova |
1 - 1
|
1 Mai (Municipal)
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
19 Mar 2022 |