Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
LPS Târgu Jiu - SCM Râmnicu Vâlcea |
7 - 3
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2019 |
LPS Târgu Jiu - SCM Râmnicu Vâlcea |
0 - 4
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
10 Aug 2019 |
CS Hunedoara - CS CFR Simeria |
6 - 1
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Aug 2019 |
CSS Caransebeş - CSS Lugoj |
0 - 0
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
18 Aug 2019 |
CSS Caransebeş - CSS Lugoj |
2 - 2
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
18 Aug 2019 |
LPS Târgu Jiu - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
5 - 0
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
21 Aug 2019 |
LPS Târgu Jiu - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
1 - 9
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
21 Aug 2019 |
CS Gaz Metan Mediaş - CSS Braşovia Braşov |
3 - 0
|
Sparta
|
Mediaş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
24 Aug 2019 |
CS Gaz Metan Mediaş - CSS Braşovia Braşov |
3 - 3
|
Sparta
|
Mediaş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Aug 2019 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - ACS Kids Tâmpa Braşov |
0 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
1 Sep 2019 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - ACS Kids Tâmpa Braşov |
4 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
1 Sep 2019 |
CSS Lugoj - CSS Caransebeş |
2 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Sep 2019 |
CSS Lugoj - CSS Caransebeş |
2 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
14 Sep 2019 |
AFC Hermannstadt - LPS Bihorul Oradea |
0 - 0
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
21 Sep 2019 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
3 - 2
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2019 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
9 - 0
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
22 Sep 2019 |
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - CS Hidro Râmnicu Vâlcea |
2 - 0
|
Comunal
|
Băleşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
12 Oct 2019 |
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - CS Hidro Râmnicu Vâlcea |
0 - 7
|
Comunal
|
Băleşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2019 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - ACB Ineu |
17 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2019 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - ACB Ineu |
8 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
20 Oct 2019 |
LPS Sebeş - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
2 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
2 Nov 2019 |
LPS Sebeş - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
3 - 2
|
Arini
|
Sebeş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
2 Nov 2019 |
LPS Sebeş - ACS Sticla Arieşul Turda |
2 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2019 |
LPS Sebeş - ACS Sticla Arieşul Turda |
5 - 1
|
Arini
|
Sebeş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
9 Nov 2019 |
ACS Banat Girls - Universitatea Olimpia Cluj 2 |
4 - 0
|
Gloria
|
Reşiţa
|
2019-2020
|
Liga 2 Feminin
|
17 Nov 2019 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - AFC Ripensia Timișoara |
1 - 2
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2019 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - AFC Ripensia Timişoara |
0 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Nov 2019 |
CS CFR Simeria - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița |
4 - 7
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2021 |
CS CFR Simeria - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița |
0 - 0
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2021 |
AS FC Interstar Sibiu - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
0 - 9
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U16
|
8 May 2021 |
ACS Banat Girls - CS Universitatea Alexandria |
3 - 4
|
Voinţa
|
Lupac
|
2020-2021
|
SuperLiga Feminină - Play-Out
|
16 May 2021 |
SSU Politehnica Timișoara - ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj |
1 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U19
|
4 Sep 2021 |
SSU Politehnica Timișoara - ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj |
0 - 3
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U17
|
4 Sep 2021 |
ACB Ineu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 0
|
Central
|
Ineu
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
19 Sep 2021 |
ACB Ineu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
8 - 0
|
Central
|
Ineu
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
19 Sep 2021 |
LPS Târgu Jiu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 1
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
13 Nov 2021 |
LPS Târgu Jiu - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
3 - 1
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
13 Nov 2021 |
AFC Hermannstadt - CS Olimpic Rm-Vâlcea |
1 - 1
|
Arena Răşinari
|
Răşinari
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
21 Nov 2021 |
AFC Hermannstadt - CS Olimpic Rm-Vâlcea |
1 - 5
|
Arena Răşinari
|
Răşinari
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
21 Nov 2021 |
AFC UTA Arad - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
3 - 2
|
Motorul
|
Arad
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U19
|
28 Nov 2021 |
AFC UTA Arad - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
0 - 3
|
Motorul
|
Arad
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U17
|
28 Nov 2021 |
CSS Caransebeş - CS Giroc Chișoda |
2 - 2
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
27 Nov 2021 |
CSS Caransebeş - CS Giroc Chișoda |
1 - 0
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
27 Nov 2021 |