Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
1 - 3
|
Metalul
|
Reghin
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
21 Sep 2016 |
CS Industria Sârmei Câmpia Turzii - ACS Atletic Zalău |
2 - 2
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
1 Oct 2016 |
LPS Cluj-Napoca - CS Mara 2010 Baia Mare |
2 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2016 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Târgu Mureș |
0 - 1
|
Metalul
|
Reghin
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2016 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CSS 2 Baia Mare |
3 - 2
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2016 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
4 - 0
|
Metalul
|
Reghin
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2016 |
ACS Atletic Zalău - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 3
|
Comunal Crasna
|
Crasna
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
5 Nov 2016 |
CS Gaz Metan Mediaş - FC Viitorul Mihai Georgescu |
1 - 1
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Nov 2016 |
ACS Electrica Baia Mare - ACS Atletic Zalău |
6 - 1
|
Baza Sportivă Renel Electrica
|
Baia Mare
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
19 Nov 2016 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
5 - 3
|
Metalul
|
Reghin
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
8 Apr 2017 |
CS FC Zalău - LPS Cluj-Napoca |
1 - 1
|
Municipal
|
Zalău
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2017 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
1 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
13 May 2017 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Cluj-Napoca |
0 - 4
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
20 May 2017 |
CS Barcău Nuşfalău - FC VICTORIA Carei |
1 - 5
|
Nicolae Mandel
|
Nuşfalău
|
2016-2017
|
Campionatul U19 Județean
|
10 Jun 2017 |
LPS Târgu Mureș - ACS Sticla Arieşul Turda |
1 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Oct 2017 |
LPS Târgu Mureș - ACS Luceafărul Oradea |
7 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2017 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
2 - 3
|
Metalul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2017 |
LPS Târgu Mureș - CSM Dacia Orăştie 2010 |
7 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Nov 2017 |
ACS Fotbal Club Kiss 2015 - ACS Atletic Zalău |
1 - 1
|
1 Mai
|
Baia Sprie
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Nov 2017 |
LPS Bistriţa - AFC Gloria Junior |
0 - 1
|
IPROEB
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 Dec 2017 |
ACS Sticla Arieşul Turda - LPS Târgu Mureș |
2 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
17 Mar 2018 |
CSS 2 Baia Mare - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 8
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
22 Apr 2018 |
ACS Electrica Baia Mare - LPS Satu Mare |
1 - 3
|
ACS Electrica
|
Baia Mare
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
5 May 2018 |
CSM Victoria Carei - CS Barcău Nuşfalău |
3 - 3
|
Victoria
|
Carei
|
2017-2018
|
Campionatul U19 Județean
|
16 Jun 2018 |
CS Gaz Metan Mediaş - CS Mioveni |
2 - 2
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - ACS Electrica Baia Mare |
8 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2018 |
CS Gaz Metan Mediaş - AFC Hermannstadt |
11 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2018 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
0 - 2
|
Metalul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
27 Oct 2018 |
CSS Blaj - CS Gaz Metan Mediaş |
0 - 4
|
Parc
|
Blaj
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
3 Nov 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - ACS Atletic Zalău |
0 - 5
|
Municipal
|
Turda
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
10 Nov 2018 |
CS Minaur Baia Mare - LPS CSS BIHORUL Oradea |
0 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2018 |
LPS Cluj-Napoca - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
8 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
24 Nov 2018 |
CSS Blaj - AS FC Interstar Sibiu |
1 - 4
|
Parc
|
Blaj
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
17 Mar 2019 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ASC Corona 2010 Braşov |
2 - 0
|
Municipal sintetic
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
23 Mar 2019 |
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS MSE Târgu Mureş |
2 - 1
|
Municipal sintetic
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
23 Mar 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CSM Târgu Mureș |
3 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
6 Apr 2019 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Târgu Mureș |
9 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Apr 2019 |
AFC Unirea 1924 - FC CFR 1907 Cluj SA |
1 - 3
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
13 Apr 2019 |
AFC Unirea 1924 - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 5
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Apr 2019 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - AS FC Universitatea Cluj |
0 - 9
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
20 Apr 2019 |
LPS Cluj-Napoca - AFC Odorheiu Secuiesc |
8 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
30 Apr 2019 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
0 - 4
|
Comunal
|
Dumitra
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
10 Aug 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
1 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Aug 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - CSS 2 Baia Mare |
7 - 3
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
1 Sep 2019 |
ACS Atletic Zalău - ACS Viitorul Cluj Junior |
2 - 3
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
8 Sep 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - CS Minaur Baia Mare |
5 - 2
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2019 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
0 - 9
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
19 Oct 2019 |
ACS Atletic Zalău - ACS Luceafărul Oradea |
1 - 2
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
20 Oct 2019 |
LPS Târgu Mureș - ACS Sticla Arieşul Turda |
1 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2019 |
ACS Atletic Zalău - LPS Cluj-Napoca |
0 - 7
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2019 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Satu Mare |
1 - 3
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
9 Nov 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
0 - 2
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
16 Nov 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - CSS 2 Baia Mare |
3 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
30 Nov 2019 |
CS Minaur Baia Mare - LPS Satu Mare |
5 - 1
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2021 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Târgu Mureș |
0 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
24 Apr 2021 |
ACS Fotbal Comuna Recea - LPS Satu Mare |
7 - 0
|
Stadion Sasar
|
Baia Mare
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2021 |
LPS Cluj-Napoca - SCM Zalău |
4 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2021 |
ACS Transilvania Bistriţa - LPS Bistriţa |
1 - 2
|
Comunal
|
Dumitra
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
12 Sep 2021 |
LPS Satu Mare - SCM Zalău |
1 - 2
|
Turul
|
Micula
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2021 |
FC Unirea Dej - ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 |
1 - 0
|
Iclod Arena
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
19 Sep 2021 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Satu Mare |
2 - 0
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
22 Sep 2021 |
LPS Cluj-Napoca - CS Minaur Baia Mare |
4 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2021 |
LPS Târgu Mureș - SCM Zalău |
3 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
2 Oct 2021 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Târgu Mureș |
3 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2021 |
CS Minaur Baia Mare - FC Unirea Dej |
1 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2021 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - LPS Târgu Mureș |
3 - 1
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2021 |
CS Minaur Baia Mare - SCM Zalău |
2 - 1
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
23 Oct 2021 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - CSS 2 Baia Mare |
8 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
24 Oct 2021 |
ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - LPS Cluj-Napoca |
0 - 4
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2021 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Cluj-Napoca |
1 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
6 Nov 2021 |
ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - LPS Satu Mare |
1 - 3
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
7 Nov 2021 |
CSS Odorheiu Secuiesc - CS Aerostar Bacău |
3 - 0
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
13 Nov 2021 |
CS Sporting Cluj - LPS Târgu Jiu |
1 - 1
|
Unirea
|
Floreşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
20 Nov 2021 |
ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj |
0 - 6
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
27 Mar 2022 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS CIL Sighetu Marmaţiei |
1 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
2 Apr 2022 |
SCM Zalău - FC Unirea Dej |
1 - 4
|
Treznea Arena
|
Treznea
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
10 Apr 2022 |
LPS Satu Mare - CSS 2 Baia Mare |
3 - 1
|
Baza Sportivă - Dinamo
|
Satu Mare
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
9 Apr 2022 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - LPS Cluj-Napoca |
1 - 4
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
1 May 2022 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AFC Odorheiu Secuiesc |
1 - 0
|
Metalul
|
Reghin
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
7 Sep 2016 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
1 - 2
|
Metalul
|
Reghin
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
21 Sep 2016 |
LPS Cluj-Napoca - CS Mara 2010 Baia Mare |
2 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
12 Oct 2016 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Târgu Mureș |
2 - 7
|
Metalul
|
Reghin
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2016 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CSS 2 Baia Mare |
13 - 0
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2016 |
ACS Electrica Baia Mare - CS FC Zalău |
1 - 3
|
Baza Sportivă Renel Electrica
|
Baia Mare
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
19 Nov 2016 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Cluj-Napoca |
3 - 0
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
20 May 2017 |
LPS Târgu Mureș - ACS Sticla Arieşul Turda |
4 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2017 |
LPS Târgu Mureș - ACS Luceafărul Oradea |
0 - 2
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Oct 2017 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
4 - 0
|
Metalul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Nov 2017 |
LPS Târgu Mureș - CSM Dacia Orăştie 2010 |
8 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2017 |
ACS Fotbal Club Kiss 2015 - ACS Atletic Zalău |
3 - 2
|
1 Mai
|
Baia Sprie
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2017 |
LPS Bistriţa - AFC Gloria Junior |
1 - 1
|
IPROEB
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 Dec 2017 |
ACS Sticla Arieşul Turda - LPS Târgu Mureș |
1 - 1
|
Municipal
|
Turda
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
17 Mar 2018 |
ACS Electrica Baia Mare - LPS Satu Mare |
2 - 3
|
ACS Electrica
|
Baia Mare
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
5 May 2018 |
ACB Ineu - SC Universitatea Cluj SA (CJ) |
2 - 5
|
Victoria
|
Carei
|
2017-2018
|
Campionatul U19 Județean
|
16 Jun 2018 |
CS Gaz Metan Mediaş - CS Mioveni |
2 - 5
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - ACS Electrica Baia Mare |
4 - 2
|
Municipal
|
Turda
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2018 |
CS Gaz Metan Mediaş - AFC Hermannstadt |
3 - 2
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2018 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
0 - 0
|
Metalul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - ACS Atletic Zalău |
1 - 2
|
Municipal
|
Turda
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2018 |
CS Minaur Baia Mare - AS FC Universitatea Cluj |
1 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
17 Nov 2018 |
LPS Cluj-Napoca - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
2 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2018 |
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS MSE Târgu Mureş |
4 - 0
|
Municipal sintetic
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
23 Mar 2019 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Târgu Mureș |
2 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Apr 2019 |
AFC Unirea 1924 - CS Gaz Metan Mediaş |
3 - 2
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
13 Apr 2019 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - LPS CSS BIHORUL Oradea |
0 - 18
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
20 Apr 2019 |
LPS Cluj-Napoca - AFC Odorheiu Secuiesc |
0 - 2
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
30 Apr 2019 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
6 - 1
|
Comunal
|
Dumitra
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
10 Aug 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
3 - 4
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
24 Aug 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - CSS 2 Baia Mare |
2 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
1 Sep 2019 |
ACS Atletic Zalău - ACS Viitorul Cluj Junior |
1 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
8 Sep 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - ACS Sticla Arieşul Turda |
0 - 1
|
Voinţa
|
Sângeorgiu de Pădure
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Sep 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - CS Minaur Baia Mare |
5 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2019 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
2 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
19 Oct 2019 |
ACS Atletic Zalău - ACS Luceafărul Oradea |
3 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2019 |
LPS Târgu Mureș - ACS Sticla Arieşul Turda |
5 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
26 Oct 2019 |
ACS Atletic Zalău - LPS Cluj-Napoca |
0 - 1
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2019 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Satu Mare |
2 - 3
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
2 - 1
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
16 Nov 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - CSS 2 Baia Mare |
5 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2019 |
CS Minaur Baia Mare - LPS Satu Mare |
4 - 1
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2021 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Târgu Mureș |
3 - 3
|
Avântul
|
Reghin
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
24 Apr 2021 |
ACS Fotbal Comuna Recea - LPS Satu Mare |
7 - 4
|
Stadion Sasar
|
Baia Mare
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2021 |
LPS Cluj-Napoca - SCM Zalău |
3 - 3
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2021 |
ACS Transilvania Bistriţa - LPS Bistriţa |
0 - 3
|
Comunal
|
Dumitra
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2021 |
FC Unirea Dej - ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 |
2 - 3
|
Iclod Arena
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
19 Sep 2021 |
LPS Satu Mare - SCM Zalău |
0 - 1
|
Turul
|
Micula
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2021 |
CSS 2 Baia Mare - LPS Satu Mare |
3 - 0
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2021 |
LPS Cluj-Napoca - CS Minaur Baia Mare |
3 - 2
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2021 |
LPS Târgu Mureș - SCM Zalău |
5 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
2 Oct 2021 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Târgu Mureș |
1 - 2
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2021 |
CS Minaur Baia Mare - FC Unirea Dej |
2 - 1
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2021 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - LPS Târgu Mureș |
2 - 1
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2021 |
CS Minaur Baia Mare - SCM Zalău |
2 - 1
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2021 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - CSS 2 Baia Mare |
5 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
24 Oct 2021 |
ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - LPS Cluj-Napoca |
0 - 3
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2021 |
ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - LPS Satu Mare |
1 - 1
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
7 Nov 2021 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Cluj-Napoca |
3 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
6 Nov 2021 |
CSS Odorheiu Secuiesc - CS Aerostar Bacău |
2 - 2
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
13 Nov 2021 |
CS Sporting Cluj - CSS Caransebeş |
1 - 1
|
Unirea
|
Floreşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
20 Nov 2021 |
SCM Zalău - CSS 2 Baia Mare |
3 - 1
|
Treznea Arena
|
Treznea
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
27 Nov 2021 |
SCM Zalău - CSS 2 Baia Mare |
1 - 3
|
Treznea Arena
|
Treznea
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
27 Nov 2021 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS CIL Sighetu Marmaţiei |
1 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
2 Apr 2022 |
LPS Satu Mare - CSS 2 Baia Mare |
8 - 0
|
Baza Sportivă - Dinamo
|
Satu Mare
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
9 Apr 2022 |
SCM Zalău - FC Unirea Dej |
1 - 2
|
Treznea Arena
|
Treznea
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
10 Apr 2022 |
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - LPS Cluj-Napoca |
3 - 1
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
1 May 2022 |