Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
LPS Galaţi - FC Otelul SA Galaţi |
2 - 2
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
6 Sep 2014 |
CS FC Farul Constanţa - SC CF Brăila SA |
2 - 0
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Sep 2014 |
CS FC Farul Constanţa - SC CF Brăila SA |
13 - 1
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
28 Sep 2014 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - CSS Tecuci |
3 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2014 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - CSS Tecuci |
10 - 2
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2014 |
ACS Performer Constanța - Fotbal Club Delta Tulcea |
4 - 3
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2014 |
ACS Performer Constanța - Fotbal Club Delta Tulcea |
5 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2014 |
FC Otelul SA Galaţi - CSS Tecuci |
8 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
1 Nov 2014 |
FC Otelul SA Galaţi - CSS Tecuci |
4 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
1 Nov 2014 |
LPS Iolanda Balaş Soter Buzău - LPS Focşani |
5 - 0
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2014 |
FCM Dinamo Onesti - CSMS Iaşi |
4 - 0
|
CSM Borzeşti
|
Oneşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2015 |
FCM Dinamo Onesti - CSMS Iaşi |
1 - 3
|
CSM Borzeşti
|
Oneşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
7 Mar 2015 |
FC Otelul SA Galaţi - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
5 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Mar 2015 |
Liceul Tehnologic Victor Frunză - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
1 - 0
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
20 Mar 2015 |
FC Otelul SA Galaţi - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
1 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Mar 2015 |
Liceul Tehnologic Victor Frunză - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
3 - 1
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
20 Mar 2015 |
Fotbal Club Delta Tulcea - ACS Performer Constanța |
2 - 1
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2015 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - LPS Galaţi |
1 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
Fotbal Club Delta Tulcea - ACS Performer Constanța |
1 - 1
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2015 |
LPS Focşani - ASC Bacău |
4 - 0
|
Milcovul
|
Focşani
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
29 Aug 2015 |
LPS Focşani - ASC Bacău |
0 - 3
|
Milcovul
|
Focşani
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
29 Aug 2015 |
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Mioveni |
3 - 1
|
Orăşenesc
|
Ovidiu
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
5 Sep 2015 |
LPS Vaslui - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
4 - 3
|
LPS Vaslui
|
Vaslui
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2015 |
LPS Vaslui - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
4 - 5
|
Municipal 2
|
Vaslui
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
12 Sep 2015 |
ACS Performer Constanța - ACS Sport Team Bucureşti |
3 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
19 Sep 2015 |
LPS Vaslui - ACS Rapid CFR Suceava |
1 - 0
|
Municipal 2
|
Vaslui
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
24 Oct 2015 |
LPS Vaslui - ACS Rapid CFR Suceava |
2 - 4
|
Municipal 2
|
Vaslui
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
24 Oct 2015 |
LPS Galaţi - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
2 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2015 |
LPS Galaţi - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
2 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2015 |
Fotbal Club Delta Tulcea - AFC Unirea 04 Slobozia |
3 - 3
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
7 Nov 2015 |
Fotbal Club Delta Tulcea - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 0
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
7 Nov 2015 |
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
4 - 1
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
28 Nov 2015 |
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
2 - 0
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
28 Nov 2015 |
ACS Performer Constanța - SC Dinamo 1948 SA |
1 - 5
|
SNC
|
Constanţa
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
12 Mar 2016 |
AS Vointa Snagov (IF) - SC Dinamo 1948 SA 2 |
0 - 1
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2015-2016
|
Liga 3
|
11 Mar 2016 |
Fotbal Club Delta Tulcea - Liceul Teoretic Stefan cel Mare |
1 - 0
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
19 Mar 2016 |
Fotbal Club Delta Tulcea - Liceul Teoretic Stefan cel Mare |
3 - 1
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
19 Mar 2016 |
LPS Iolanda Balaş Soter Buzău - AFC Unirea 04 Slobozia |
3 - 2
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2016 |
LPS Iolanda Balaş Soter Buzău - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 3
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
24 Mar 2016 |
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC FC Petrolul Ploieşti SA |
4 - 1
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
26 Mar 2016 |
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC FC Ceahlaul Piatra Neamt |
3 - 0
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
2 Apr 2016 |
ASC Juventus Bucureşti - AS Vointa Snagov (IF) |
5 - 0
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Liga 3
|
1 Apr 2016 |
ACS Performer Constanța - SC FC Petrolul Ploieşti SA |
2 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
9 Apr 2016 |
ACS Dacia Unirea Brăila - Liceul Teoretic Stefan cel Mare |
1 - 2
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
16 Apr 2016 |
ACS Dacia Unirea Brăila - Liceul Teoretic Stefan cel Mare |
3 - 0
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
16 Apr 2016 |
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC Dinamo 1948 SA |
0 - 2
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
14 May 2016 |
Fotbal Club Delta Tulcea - FC Gloria Buzău |
2 - 1
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
21 May 2016 |
Fotbal Club Delta Tulcea - FC Gloria Buzău |
1 - 1
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
21 May 2016 |
AS Șoimii Topolog - CFR Constanţa (CT) |
1 - 5
|
Comunal
|
Topolog
|
2015-2016
|
Campionatul U19 Județean
|
9 Jun 2016 |
CS Venus Independenţa - AS Viitorul Însurăţei |
1 - 5
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2015-2016
|
Campionatul U19 Județean
|
18 Jun 2016 |
Centrul de Excelenta Buzau - SC FC Viitorul Constanta SA |
2 - 3
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
30 Sep 2016 |
Centrul de Excelenta Buzau - LPS Focşani |
1 - 0
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
30 Sep 2016 |
CS Petrolistul Boldești - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea |
0 - 2
|
Viorel Mateianu
|
Boldeşti-Scăeni
|
2016-2017
|
Liga 3
|
7 Oct 2016 |
Atletico Vaslui - Liceul Regina Maria CSS Dorohoi |
12 - 0
|
Municipal
|
Vaslui
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
8 Oct 2016 |
ACS Dacia Unirea Brăila - Centrul de Excelenta Buzau |
2 - 3
|
Municipal
|
Brăila
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2016 |
Centrul de Excelenta Buzau - SC Dinamo 1948 SA |
1 - 2
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
14 Oct 2016 |
AFC Universitatea Galati - ACS Selena SN Constanţa |
1 - 2
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
23 Oct 2016 |
ACSM Olteniţa - FC Metaloglobus Bucureşti |
2 - 3
|
Orășenesc
|
Olteniţa
|
2016-2017
|
Liga 3
|
22 Oct 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Balotești |
4 - 2
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
26 Oct 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Balotești |
5 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2016 |
LPS Galaţi - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
2 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2016 |
LPS Galaţi - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
3 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2016 |
Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 - SC Dinamo 1948 SA 2 |
0 - 0
|
Orăşenesc
|
Ovidiu
|
2016-2017
|
Liga 3
|
5 Nov 2016 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - AFC Unirea 04 Slobozia |
2 - 4
|
Delta
|
Tulcea
|
2016-2017
|
Liga 3
|
12 Nov 2016 |
SC FC Viitorul Constanta SA - ASC Juventus Bucureşti |
4 - 0
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
16 Nov 2016 |
SC FC Viitorul Constanta SA - ASC Juventus Bucureşti |
5 - 0
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
16 Nov 2016 |
SC FC Viitorul Constanţa SA - Academia de Fotbal Farul Constanța |
10 - 0
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2016-2017
|
Cupa de Tineret
|
30 Nov 2016 |
AFC Hărman - AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS |
0 - 1
|
Hărman Arena
|
Hărman
|
2016-2017
|
Liga 3
|
26 Nov 2016 |
Centrul de Excelenta Buzau - ASC Juventus Bucureşti |
1 - 1
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
2 Dec 2016 |
AS FC Aninoasa - SC Fotbal Club FCSB SA 2 |
2 - 1
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2016-2017
|
Liga 3
|
3 Dec 2016 |
AFC Universitatea Galati - Armonia Dolhesti |
7 - 0
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
15 Oct 2017 |
Universitatea 2 Galati - CF Onesti |
2 - 3
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
7 Oct 2017 |
AFCM Alexandria - CS Concordia Chiajna 2 |
2 - 1
|
Municipal
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Oct 2017 |
CS Tunari - CS Mioveni 2 |
1 - 0
|
Orăşenesc
|
Buftea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
13 Oct 2017 |
LPS Bacău - AFC Botoşani |
1 - 4
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2017 |
LPS Bacău - AFC Botoşani |
0 - 2
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Oct 2017 |
AFC Universitatea Galati - Real 2 Craiova |
4 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
22 Oct 2017 |
Universitatea 2 Galati - CS Nicu Gane Falticeni |
2 - 4
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
22 Oct 2017 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - CS Concordia Chiajna |
7 - 0
|
Municipal
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
21 Oct 2017 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - LPS Roman |
1 - 9
|
Municipal 2
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
CSM Focşani 2007 - ACS KSE Târgu Secuiesc |
3 - 4
|
Milcovul
|
Focşani
|
2017-2018
|
Liga 3
|
28 Oct 2017 |
ACS Viitorul Domneşti - CS Tunari |
1 - 1
|
Voinţa
|
Domneşti
|
2017-2018
|
Liga 3
|
3 Nov 2017 |
LPS Iolanda Balaş Soter Buzău - CSM Ploieşti |
3 - 1
|
Gloria
|
Buzău
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2017 |
LPS Iolanda Balaş Soter Buzău - CSM Ploieşti |
2 - 1
|
Gloria
|
Buzău
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Nov 2017 |
AS FC Agricola Borcea - AFC Unirea 04 Slobozia |
2 - 4
|
Comunal
|
Borcea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
11 Nov 2017 |
LPS Iaşi - ACSM Politehnica Iaşi |
2 - 3
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2017-2018
|
Cupa de Tineret
|
15 Nov 2017 |
LPS Iaşi - LPS Piatra Neamţ |
0 - 4
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2017-2018
|
Cupa - Elitelor U17
|
15 Nov 2017 |
ACSM Olteniţa - CSM Râmnicu Sărat |
1 - 1
|
Orășenesc
|
Olteniţa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
18 Nov 2017 |
ACS Selena SN Constanţa - AFC Fair Play Joc Cinstit |
0 - 2
|
SNC
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
26 Nov 2017 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - ACS Regal Sport Club Ferdinand I |
3 - 1
|
Municipal
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
25 Nov 2017 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - ACS Foresta Suceava |
2 - 5
|
Municipal
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2017 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - LPS Piatra Neamţ |
3 - 0
|
Municipal
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Cupa - Elitelor U17
|
29 Nov 2017 |
LPS Focşani - ACS Petrolul 52 |
4 - 2
|
Milcovul
|
Focşani
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 Dec 2017 |
LPS Focşani - ACS Petrolul 52 |
1 - 2
|
Milcovul
|
Focşani
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 Dec 2017 |
SC FC Viitorul Constanta SA - CSS Slatina |
9 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2017-2018
|
Cupa de Tineret
|
13 Mar 2018 |
SC FC Viitorul Constanta SA - ACS Petrosport Ploiesti |
3 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2017-2018
|
Cupa - Elitelor U17
|
13 Mar 2018 |
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - ACS Înainte Modelu |
3 - 2
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga 3
|
16 Mar 2018 |
ACSF Voinţa Turnu Măgurele - CS Sporting Roşiori 2008 |
3 - 1
|
Voinţa
|
Saelele
|
2017-2018
|
Liga 3
|
3 Apr 2018 |
AFC Universitatea Galati - Onix Ramnicu Sarat |
3 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
31 Mar 2018 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Galaţi |
2 - 2
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2018 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Galaţi |
4 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
AFC Progresul 1944 Spartac - CS Victoria Traian |
3 - 1
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Apr 2018 |
CSM Ploieşti - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
2 - 3
|
Pleașa (Soceram)
|
Pleaşa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2018 |
CSM Ploieşti - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
3 - 5
|
Pleașa (Soceram)
|
Pleaşa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Apr 2018 |
AS FC Aninoasa - CS Mioveni 2 |
0 - 0
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
14 Apr 2018 |
AFC Unirea 04 Slobozia - Academia de Fotbal Farul Constanța |
1 - 2
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
25 Apr 2018 |
AFC Unirea 04 Slobozia - Academia de Fotbal Farul Constanta |
0 - 14
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
25 Apr 2018 |
SC FC Voluntari SA 2 - ACSM Olteniţa |
2 - 2
|
Gheorghe Dincă
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Liga 3
|
27 Apr 2018 |
AFC Metalul Buzău - CSM Râmnicu Sărat |
2 - 0
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2017-2018
|
Liga 3
|
4 May 2018 |
ASSCS Farul Constanţa - SC Fotbal Club FCSB SA 2 |
3 - 2
|
Farul
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
12 May 2018 |
SC FC Viitorul Constanta SA - AFC UTA Arad |
4 - 0
|
Orăşenesc
|
Ovidiu
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
19 May 2018 |
AFC Universitatea Galati - ACS Viitorul Reghin |
14 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
27 May 2018 |
CS Viitorul Ianca - CS Victoria Traian |
0 - 1
|
Ştefan Vrăbioru
|
Ianca
|
2018-2019
|
Cupa României
|
1 Aug 2018 |
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AFC Unirea 04 Slobozia |
4 - 6
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3
|
28 Sep 2018 |
SC Dinamo 1948 SA - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 |
2 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
29 Sep 2018 |
SC Dinamo 1948 SA - ACS Kids Tâmpa Braşov |
4 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
29 Sep 2018 |
ACS Unirea Bascov - CS Atletic Bradu |
3 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2018-2019
|
Liga 3
|
6 Oct 2018 |
CS Afumaţi - AS FC Agricola Borcea |
4 - 0
|
Comunal
|
Afumaţi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
13 Oct 2018 |
CSM Alexandria - AS FC Pucioasa |
2 - 0
|
Municipal
|
Alexandria
|
2018-2019
|
Liga 3
|
19 Oct 2018 |
CS Aerostar Bacău - CSM Focşani 2007 |
2 - 2
|
Aerostar 2
|
Bacău
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
CS Aerostar Bacău - CSM Focşani 2007 |
3 - 0
|
Aerostar 2
|
Bacău
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
27 Oct 2018 |
AFC Progresul 1944 Spartac - CS Făurei |
5 - 1
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3
|
3 Nov 2018 |
LPS Roman - LPS Suceava |
1 - 2
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2018 |
LPS Roman - LPS Suceava |
0 - 2
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
10 Nov 2018 |
SC Popeşti-Leordeni - CS Medgidia |
4 - 1
|
Electromagnetica
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3
|
16 Nov 2018 |
CSM Paşcani - AFC Metalul Buzău |
1 - 0
|
CFR
|
Paşcani
|
2018-2019
|
Liga 3
|
23 Nov 2018 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - ACS Petrosport Ploiesti |
3 - 2
|
Conpet
|
Strejnicu
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
24 Nov 2018 |
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - Fotbal Club Rapid |
1 - 9
|
Trust
|
Cernavodă
|
2018-2019
|
Liga 3
|
30 Nov 2018 |