Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Dinamo 1948 SA |
0 - 5
|
Antilosport
|
Bucureşti
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2013 |
ACS Berceni - CS FC Clinceni |
3 - 2
|
Comunal
|
Berceni
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2013 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ASC Juventus Bucureşti |
1 - 10
|
Antilosport
|
Bucureşti
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2014 |
AFC Filipeștii de Pădure (PH) - CSM Flacăra Moreni |
5 - 2
|
Metalul
|
Filipeştii de Pădure
|
2013-2014
|
Campionatul U19 Județean
|
14 Jun 2014 |
CS Concordia Chiajna - ACS Berceni |
4 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
30 Aug 2014 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
0 - 3
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
6 Sep 2014 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CN Dinicu Golescu |
0 - 2
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2014 |
AS FC Astra - ACS Academica Argeș |
3 - 1
|
Prahova
|
Ploieşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2014 |
ASC Juventus Bucureşti - AS FC Progresul Bucureşti |
6 - 3
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2014 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CSS Turnu Măgurele |
7 - 0
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2014 |
CS Concordia Chiajna - ACS Proprogresu Ilie Rontea |
7 - 1
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2014 |
ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Rapid SA |
3 - 1
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
15 Nov 2014 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS FC Farul Constanţa |
2 - 2
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2014 |
AS FC Progresul Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
2 - 3
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Apr 2015 |
AS Vointa Snagov (IF) - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 1
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2015 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 6
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
26 Sep 2015 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Berceni (IF) |
1 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
10 Oct 2015 |
SC FC Petrolul Ploieşti SA - ACSM Râmnicu Vâlcea |
3 - 3
|
Vega
|
Ploieşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
17 Oct 2015 |
LPS Iolanda Balaş Soter Buzău - ACS Dacia Unirea Brăila |
5 - 2
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2015 |
CS Dinamo Bucuresti - ACS Berceni (IF) |
2 - 0
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
14 Nov 2015 |
AS Vointa Snagov (IF) - CS Dinamo Bucuresti |
2 - 0
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
29 Nov 2015 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Rapid Bucureşti SA |
1 - 6
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
5 Dec 2015 |
AS Vointa Snagov (IF) - ACS FC Academica Clinceni |
1 - 1
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
24 Apr 2016 |
ACS Sport Team Bucureşti - CS Balotești |
1 - 2
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
25 May 2016 |
FCM Târgovişte SA - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
5 - 2
|
Alpan
|
Şotânga
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
14 May 2016 |
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - AS Vointa Buftea |
4 - 0
|
CNAF Buftea iarbă
|
Buftea
|
2015-2016
|
Campionatul U17 Județean
|
27 May 2016 |
Centrul de Excelenta Buzau - ACSM Politehnica Iaşi |
3 - 1
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
28 Apr 2017 |
ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Voluntari SA |
4 - 2
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
3 May 2017 |
ACS Pro Team - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
5 - 0
|
Nefele Sports (Radet - Termo)
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
17 May 2017 |
FC Star Sport - FCM Târgovişte SA |
1 - 3
|
Comunal Bradu
|
Bradu
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
1 Apr 2018 |
ASC Juventus Bucureşti - CS Concordia Chiajna |
2 - 0
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
4 Apr 2018 |
SC FC Voluntari SA 2 - CS Sportul Snagov SA |
10 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Apr 2018 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 3
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2018 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS FC Academica Clinceni |
0 - 9
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2018 |
ACS Pro Team - CS Sportul Snagov SA |
1 - 5
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2018 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Colţea 1920 Braşov |
2 - 0
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2018 |
SCM Râmnicu Vâlcea - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
0 - 2
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2018 |
SCM Gloria Buzău - CSM Focşani 2007 |
3 - 1
|
Petrolul
|
Berca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
17 Nov 2018 |
FC Voluntari SA - CSO Bragadiru |
0 - 3
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
30 Mar 2019 |
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA |
0 - 10
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
30 Mar 2019 |
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC FC Voluntari SA |
3 - 0
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
6 Apr 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Sportul Snagov SA |
3 - 13
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
8 May 2019 |
CS Concordia Chiajna - ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti |
1 - 0
|
Concordia
|
Chiajna
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
20 Apr 2019 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Pro Team |
5 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
1 May 2019 |
CS Concordia Chiajna - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
19 - 0
|
Concordia
|
Chiajna
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
4 May 2019 |
LPS Viitorul Piteşti - AS Şcoala de Fotbal ARD Snagov |
9 - 1
|
Aripi
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
27 Oct 2019 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 4
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Cupa - Elitelor U17
|
6 Nov 2019 |
CS Sportul Snagov SA - FC Metaloglobus Bucureşti |
0 - 3
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2019 |
CSS Târgovişte - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
0 - 3
|
Toma Panţu
|
Târgovişte
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
16 Nov 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - Fotbal Club Rapid |
0 - 14
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
23 Nov 2019 |
SC FC Voluntari SA - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 5
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
30 Nov 2019 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS Pro Team |
7 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2021 |
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti |
0 - 1
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
8 May 2021 |
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti |
6 - 2
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
5 Sep 2021 |
ACS Pro Team - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
1 - 8
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2021 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS Concordia Chiajna - ACS Berceni |
2 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
30 Aug 2014 |
CSS Târgovişte - CN Dinicu Golescu |
1 - 3
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2014 |
AS FC Astra - ACS Academica Argeș |
1 - 1
|
Prahova
|
Ploieşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2014 |
ASC Juventus Bucureşti - AS FC Progresul Bucureşti |
8 - 2
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2014 |
CS Concordia Chiajna - ACS Proprogresu Ilie Rontea |
0 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2014 |
ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Rapid SA |
2 - 0
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2014 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS FC Farul Constanţa |
1 - 4
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
30 Nov 2014 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CS Mioveni |
0 - 5
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Mar 2015 |
AS FC Progresul Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
3 - 2
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Apr 2015 |
AS Vointa Snagov (IF) - ACS Sport Team Bucureşti |
0 - 0
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2015 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 6
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
26 Sep 2015 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Berceni |
1 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
10 Oct 2015 |
LPS Iolanda Balaş Soter Buzău - ACS Dacia Unirea Brăila |
0 - 2
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2015 |
CS Dinamo Bucuresti - ACS Berceni |
6 - 5
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
14 Nov 2015 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Rapid Bucureşti SA |
3 - 2
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
5 Dec 2015 |
CSS Târgovişte - CS Unirea Tarlungeni |
1 - 2
|
Alpan
|
Şotânga
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
14 May 2016 |
ASC Juventus Bucureşti - CS Concordia Chiajna |
1 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
4 Apr 2018 |
SC FC Voluntari SA 2 - CS Sportul Snagov SA |
2 - 1
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2018 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 4
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 6
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
29 Sep 2018 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS FC Academica Clinceni |
0 - 3
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2018 |
ACS Pro Team - CS Sportul Snagov SA |
2 - 1
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
14 Oct 2018 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Colţea 1920 Braşov |
6 - 0
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2018 |
SCM Râmnicu Vâlcea - U Craiova 1948 Club Sportiv SA |
2 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
3 Nov 2018 |
SCM Gloria Buzău - CSM Focşani 2007 |
6 - 0
|
Petrolul
|
Berca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2018 |
SC FC Voluntari SA - Academia de Fotbal Farul Constanța |
3 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
30 Mar 2019 |
SC FC Viitorul Constanţa SA - ACS Sport Team Bucureşti |
15 - 0
|
Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic
|
Ovidiu
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
6 Apr 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Sportul Snagov SA |
2 - 1
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
8 May 2019 |
CS Concordia Chiajna - ACS FC Academica Clinceni |
1 - 1
|
Concordia
|
Chiajna
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
20 Apr 2019 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Pro Team |
6 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
1 May 2019 |
CS Concordia Chiajna - ACSM Politehnica Iaşi |
0 - 3
|
Concordia
|
Chiajna
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
4 May 2019 |
CS Sportul Snagov SA - FC Metaloglobus Bucureşti |
0 - 7
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
10 Nov 2019 |
CSS Târgovişte - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
5 - 0
|
Toma Panţu
|
Târgovişte
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
16 Nov 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
0 - 6
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
23 Nov 2019 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS Pro Team |
10 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2021 |
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti |
4 - 1
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
8 May 2021 |
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti |
6 - 2
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
5 Sep 2021 |
ACS Pro Team - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
1 - 2
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
12 Sep 2021 |