Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
AFC Chindia Târgovişte - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
7 - 0
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2013 |
Şcoala de Fotbal Gică Popescu - CS Minerul Motru |
0 - 2
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2014 |
AFC Chindia Târgovişte - CS Balotești |
2 - 1
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2014 |
AFC Chindia Târgovişte - CS Balotești |
3 - 0
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2014 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CS Atletic Bradu |
0 - 2
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2014 |
CSS Târgovişte - CS Atletic Bradu |
1 - 8
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2014 |
CS Scoala de Fotbal Gica Popescu - CSS Drobeta Turnu Severin |
0 - 4
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Mar 2015 |
CS Scoala de Fotbal Gica Popescu - CSS Drobeta Turnu Severin |
2 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Mar 2015 |
CS Atletic Bradu - SC FC Voluntari SA |
4 - 2
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Mar 2015 |
SC FC Rapid SA - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
1 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2015 |
SC FC Rapid SA - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
2 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2015 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - SC FC Petrolul Ploieşti SA |
1 - 3
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
29 Aug 2015 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CS Mioveni |
0 - 2
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
29 Aug 2015 |
CSS Craiova - ACS FC Olt Slatina |
7 - 2
|
Termo
|
Işalniţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
26 Sep 2015 |
ACS CFR Romgaz Craiova - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2016 |
ACS CFR Romgaz Craiova - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 10
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2016 |
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ASC Juventus Bucureşti |
1 - 3
|
Parc
|
Bragadiru
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2016 |
CS Unirea Tarlungeni - CS Dinamo Bucuresti |
0 - 10
|
Parc
|
Bragadiru
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2016 |
CS Universitatea Alexandria - AFC Universitatea Galati |
4 - 1
|
Municipal
|
Alexandria
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
25 Sep 2016 |
ACS CFR Romgaz Craiova - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
26 Nov 2016 |
ACS CFR Romgaz Craiova - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 4
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Nov 2016 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
7 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
3 May 2017 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
5 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
3 May 2017 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - SCM Dunărea 2020 Giurgiu |
2 - 3
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
20 May 2017 |
LPS Slatina - CSS Craiova |
5 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2017 |
LPS Slatina - CSS Craiova |
0 - 4
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Oct 2017 |
ACS CFR Romgaz Craiova - LPS Slatina |
1 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
ACS CFR Romgaz Craiova - LPS Slatina |
0 - 2
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2017 |
ACS FC Academica Clinceni - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
5 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2017 |
ACS FC Academica Clinceni - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
1 - 2
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Nov 2017 |
ACS CFR Romgaz Craiova - LPS Târgu Jiu |
1 - 2
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2017 |
ACS CFR Romgaz Craiova - LPS Târgu Jiu |
0 - 1
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Nov 2017 |
ACSM Dunărea Giurgiu - ACS Victoria 2010 Bucureşti |
1 - 2
|
Dunărea Port
|
Giurgiu
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
3 Dec 2017 |
ACSM Dunărea Giurgiu - ACS Victoria 2010 Bucureşti |
1 - 5
|
Dunărea Port
|
Giurgiu
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
3 Dec 2017 |
ACS FC Academica Clinceni - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
0 - 3
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
17 Mar 2018 |
SC FC Voluntari SA 2 - CSM Râmnicu Sărat |
0 - 0
|
Gheorghe Dincă
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Liga 3
|
16 Mar 2018 |
ACS FC Academica Clinceni - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
1 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
17 Mar 2018 |
ASC Juventus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
5 - 0
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
2 May 2018 |
ASC Juventus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
4 - 0
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
2 May 2018 |
CSS Slatina - LPS Târgu Jiu |
8 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2018 |
CSS Slatina - LPS Târgu Jiu |
3 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
CS Balotești - ACSM Dunărea Giurgiu |
0 - 3
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2018 |
LPS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
4 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2018 |
LPS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
0 - 7
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Apr 2018 |
CS Balotești - ACSM Dunărea Giurgiu |
1 - 6
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
15 Apr 2018 |
CSM Râmnicu Sărat - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea |
3 - 2
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2017-2018
|
Liga 3
|
27 Apr 2018 |
CS Mioveni - ACS Petrosport Ploiesti |
4 - 1
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2018 |
CS Mioveni - CSS Târgovişte |
6 - 1
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2018 |
AS FC Agricola Borcea - SC Popeşti-Leordeni |
0 - 4
|
Comunal
|
Borcea
|
2018-2019
|
Liga 3
|
25 Aug 2018 |
ACSM Olteniţa - ACS Înainte Modelu |
2 - 1
|
Orășenesc
|
Olteniţa
|
2018-2019
|
Liga 3
|
1 Sep 2018 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Progresul 1944 Spartac |
3 - 2
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2018-2019
|
Liga 3
|
8 Sep 2018 |
U Craiova 1948 SA - SC FC Voluntari SA 2 |
0 - 2
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2018-2019
|
Liga 3
|
14 Sep 2018 |
ACS KSE Târgu Secuiesc - ACS Foresta Suceava |
4 - 1
|
Doctor Sinkovits
|
Târgu Secuiesc
|
2018-2019
|
Liga 3
|
29 Sep 2018 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Energeticianul |
8 - 2
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2018 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Energeticianul |
2 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2018 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Petrolul 52 |
0 - 7
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Petrolul 52 |
0 - 5
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
27 Oct 2018 |
CS Atletic Bradu - ACS Viitorul Domneşti |
4 - 3
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2018-2019
|
Liga 3
|
9 Nov 2018 |
SC FC Voluntari SA - ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti |
1 - 2
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
18 Nov 2018 |
SC FC Voluntari SA - ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti |
1 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2018 |
CS Afumaţi - AFC Progresul 1944 Spartac |
1 - 0
|
Comunal
|
Afumaţi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
24 Nov 2018 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - CSM Paşcani |
1 - 0
|
Oţelul
|
Galaţi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
2 Mar 2019 |
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - CSS Slatina |
1 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
9 Mar 2019 |
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
9 Mar 2019 |
FC Voluntari SA - FC Metaloglobus Bucuresti |
0 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
16 Mar 2019 |
SC FC Voluntari SA - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ |
3 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
16 Mar 2019 |
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AS FC Agricola Borcea |
2 - 0
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3
|
15 Mar 2019 |
AFC Fair Play Joc Cinstit - ACS Heniu Prundu Bârgăului |
2 - 1
|
Baza Sportivă Ciorogârla
|
Ciorogârla
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
7 Apr 2019 |
FC Metaloglobus Bucuresti - AFC Danut Coman |
2 - 2
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
24 Mar 2019 |
ACS Unirea Bascov - AFC Hermannstadt 2 |
6 - 0
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2018-2019
|
Liga 3
|
23 Mar 2019 |
ACSM Olteniţa - CS Afumaţi |
1 - 5
|
Orășenesc
|
Olteniţa
|
2018-2019
|
Liga 3
|
10 Apr 2019 |
ACS Înainte Modelu - ACS Sportul Chiscani |
3 - 1
|
Vasile Enache
|
Modelu
|
2018-2019
|
Liga 3
|
12 Apr 2019 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Foresta Suceava |
1 - 3
|
Comunal
|
Lieşti
|
2018-2019
|
Liga 3
|
20 Apr 2019 |
CSM Focşani 2007 - CSM Paşcani |
2 - 0
|
Milcovul
|
Focşani
|
2018-2019
|
Liga 3
|
26 Apr 2019 |
CS Medgidia - CSA Axiopolis Sport Cernavodă |
1 - 1
|
Sparta
|
Techirghiol
|
2018-2019
|
Liga 3
|
4 May 2019 |
AFC Fair Play Joc Cinstit - AFC Universitatea Galati |
2 - 11
|
Baza Sportivă Ciorogârla
|
Ciorogârla
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
5 May 2019 |
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - ACSM Olteniţa |
1 - 1
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3
|
8 May 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
6 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
12 May 2019 |
ACS Înainte Modelu - Fotbal Club Rapid |
2 - 3
|
Vasile Enache
|
Modelu
|
2018-2019
|
Liga 3
|
17 May 2019 |
AS FC Pucioasa - ACS Unirea Bascov |
3 - 2
|
Dumitru Tică Popescu
|
Pucioasa
|
2018-2019
|
Liga 3
|
25 May 2019 |
ACS Centrul de Performanţă Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova |
1 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
16 Jun 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS Viitorul Arad |
4 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
16 Jun 2019 |
CS Sporting Piteşti - ACS Sporting Apahida |
3 - 1
|
CNAF Buftea iarbă
|
Buftea
|
2018-2019
|
Campionatul U19 Județean
|
20 Jun 2019 |
CS Olimpia Aiud - ACS Bucharest United |
0 - 3
|
CNAF Buftea iarbă
|
Buftea
|
2018-2019
|
Campionatul U19 Județean
|
20 Jun 2019 |
SC FC Viitorul Constanta SA - ACS Centrul de Performanţă Rapid Bucureşti |
5 - 2
|
CNAF Mogoşoaia
|
Mogoşoaia
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
25 Jun 2019 |
ACS Minerul Costeşti - ACS Unirea Bascov |
2 - 1
|
Complex Sportiv Hidro
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Cupa României
|
31 Jul 2019 |
Universitatea Craiova - AS FC Interstar Sibiu |
3 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
17 Aug 2019 |
Universitatea Craiova 2008 - CS Concordia Chiajna |
4 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
17 Aug 2019 |
Universitatea Craiova - AS FC Interstar Sibiu |
8 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
17 Aug 2019 |
AFC Metalul Buzău - ACS Dacia Unirea Brăila |
5 - 0
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2019-2020
|
Liga 3
|
24 Aug 2019 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi |
2 - 0
|
Oţelul
|
Galaţi
|
2019-2020
|
Liga 3
|
31 Aug 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - AS FC Universitatea Cluj |
2 - 3
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
7 Sep 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - AS FC Universitatea Cluj |
4 - 3
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
7 Sep 2019 |
AFC Fair Play Joc Cinstit - ACS Piroş Security Protect |
1 - 2
|
Baza Sportivă Ciorogârla
|
Ciorogârla
|
2019-2020
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
15 Sep 2019 |
CS Afumaţi - SC Popeşti-Leordeni |
1 - 0
|
Comunal
|
Afumaţi
|
2019-2020
|
Liga 3
|
14 Sep 2019 |
ACS SR Municipal Braşov - CSM Flacăra Moreni |
0 - 1
|
Tineretului
|
Braşov
|
2019-2020
|
Liga 3
|
28 Sep 2019 |