Nume:Timar Iulius-Radu


Din: Marghita, judetul Bihor


NumeTimar
PrenumeIulius-Radu
Data si locul nasterii01.10.1978 BISTRITA
LotulLiga 1(Fotbal)
DomiciliulMarghita(Bihor)
Stare_civilacăsătorit
StudiiUNIVERSITARE DE MASTERAT
OcupatiaPROFESOR
Anul in care a devenit arbitru1997
Data obinerii categoriei I2000
Anul promovarii in liga 1 - asistent2009
Anul promovarii in liga 2 - asistent2008
Anul promovarii in liga 3 - asistent2006
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
AS FC Botoşani (BT) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 0 - 1 Municipal Botoşani 2008-2009 Liga a 2-a 17 Nov 2008
CS FOREX Braşov - FCM Dunarea Galaţi (GL) 0 - 0 Forex Braşov 2008-2009 Liga a 2-a 20 Sep 2008
AS FC Botoşani (BT) - CS Concordia Chiajna 1 - 3 Municipal Botoşani 2008-2009 Liga a 2-a 18 Oct 2008
FC UTA Arad - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 2 - 1 UTA Arad 2008-2009 Liga a 2-a 25 Aug 2008
FCM Târgu Mureş - CS MUREŞUL Deva (HD) 1 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2008-2009 Liga a 2-a 27 Sep 2008
CS MUREŞUL Deva (HD) - FC UTA Arad 0 - 0 Cetate I Deva 2008-2009 Liga a 2-a 1 Nov 2008
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - CS Marmatia 96 4 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 29 Aug 2008
CS FC SESO Iara - FC Baia Mare 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 10 Oct 2008
CS FC Zalău - CS Marmatia 96 3 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 28 Oct 2008
CS CALOR Timişoara - CS Progresul Gătaia 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 5 Sep 2008
CS FC Viitorul Sânandrei - CS Naţional Sebiş 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 3 Oct 2008
CS Unirea Sânnicolau Mare (TM) - CS FC Timişoara SA 2 (TM) 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 24 Oct 2008
AS ALTO GRADIMENTO ALBINA - ACS Fortuna Covaci 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 7 Nov 2008
CS Mechel Câmpia Turzii - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 2 Mechel Câmpia Turzii 2008-2009 Liga a 2-a 28 Feb 2009
FC UTA Arad - CS Minerul Lupeni 2 - 0 UTA Arad 2008-2009 Liga a 2-a 14 Mar 2009
CS FC Viitorul Sânandrei - CS Ineu (AR) 0 - 2 Carani Carani 2008-2009 Liga a 3-a 7 Apr 2009
SC FC Buftea SA - FC DUNĂREA Giurgiu 2 - 2 Central Buftea 2008-2009 Liga a 2-a 18 Apr 2009
CS Ineu (AR) - ACS Fortuna Covaci 1 - 4 Orasenesc Ineu 2008-2009 Liga a 3-a 24 Apr 2009
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS BUILDING Vânju Mare 1 - 1 Comunal Becicherecu Mic 2008-2009 Liga a 3-a 5 May 2009
CSM Sebeş - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 1 - 1 Arini Sebeş 2008-2009 Liga a 3-a 22 May 2009
CS CALOR Timişoara - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 0 - 3 Colterm Timişoara 2008-2009 Liga a 3-a 29 May 2009
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - FCM Târgovişte (DB) 0 - 1 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2008-2009 Liga a 2-a 13 Jun 2009
FC Caracal (OT) - FC Silvania 0 - 0 Cetate I Deva 2008-2009 Baraj liga a 2-a 10 Jun 2009
Satu Mare - Salaj 0 - 0 Municipal Marghita 2008-2009 Baraj liga a 3-a 17 Jun 2009
AS MUNICIPAL Constanta - Câstigatoare 1-2 0 - 0 Cupa Romaniei Bucureşti 2009-2010 Cupa Romaniei 8 Aug 2009
FC Baia Mare - FC UTA Arad 1 - 3 Dealul Florilor Baia Mare 2009-2010 Liga a 2-a 15 Aug 2009
FC Ariesul Turda (CJ) - CS Gaz Metan CFR Craiova 2 - 3 Municipal Turda 2009-2010 Liga a 2-a 22 Aug 2009
CS Gloria CTP Arad (AR) - FC UTA Arad 0 - 0 Francisc Neumann Arad 2009-2010 Cupa Romaniei 25 Aug 2009
FC Silvania - FC UTA Arad 0 - 1 Măgura Şimleul Silvaniei 2009-2010 Liga a 2-a 12 Sep 2009
CS Marmatia 96 - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 1 - 1 Marmaţia Sighetu Marmaţiei 2009-2010 Liga a 3-a 4 Sep 2009
CS MUREŞUL Deva (HD) - FC CFR Timişoara 4 - 1 Cetate I Deva 2009-2010 Liga a 2-a 19 Sep 2009
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - FCM Dunarea Galaţi (GL) 2 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2009-2010 Cupa Romaniei 24 Sep 2009
FC Baia Mare - CS Otopeni (IF) 1 - 0 Dealul Florilor Baia Mare 2009-2010 Liga a 2-a 26 Sep 2009
CS Naţional Sebiş - CS Ineu (AR) 2 - 1 Naţional Sebiş 2009-2010 Liga a 3-a 25 Sep 2009
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 1 Clujana Cluj-Napoca 2009-2010 Liga a 2-a 3 Oct 2009
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS FC Viitorul Sânandrei 0 - 0 Nicu Moraru Giarmata 2009-2010 Liga a 3-a 6 Oct 2009
ACS Fortuna Covaci - FC Argeş (AG) 0 - 2 Fortuna Covaci 2009-2010 Liga a 2-a 10 Oct 2009
ASFC OLIMPIA 2008 - LPS Cluj-Napoca 1 - 1 Olimpia Satu Mare 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Oct 2009
AS FC Botoşani (BT) - FC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 1 Municipal Botoşani 2009-2010 Liga a 2-a 24 Oct 2009
LPS CSS BIHORUL Oradea - CS FC BIHOR Oradea 0 - 2 Tineretului Oradea 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS Mioveni 0 - 0 Francisc Neumann Arad 2009-2010 Liga a 2-a 14 Nov 2009
SC FC SILVANIA SA - LPS Cluj-Napoca 0 - 2 Nicolae Mandel Nusfalau 2009-2010 Campionatul Național U19 24 Nov 2009
FCM Târgu Mureş - CS MUREŞUL Deva (HD) 2 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2009-2010 Liga a 2-a 28 Nov 2009
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - FC DUNĂREA Giurgiu 3 - 0 Regie Bucureşti 2009-2010 Liga a 2-a 5 Dec 2009
SC FC Braşov SA (BV) - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 2 - 1 Tineretului Braşov 2009-2010 Liga I 20 Feb 2010
FCM Târgu Mureş - CS Minerul Lupeni 4 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2009-2010 Liga a 2-a 20 Mar 2010
SC FC OTELUL SA (GL) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 1 - 1 Oţelul Galaţi 2009-2010 Liga I 2 Apr 2010
SC FC Timişoara SA (TM) - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 0 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2009-2010 Liga I 7 Apr 2010
FC Baia Mare - FC Argeş (AG) 0 - 0 Francisc Neumann Arad 2009-2010 Liga a 2-a 10 Apr 2010
FC Ariesul Turda (CJ) - FC Silvania 1 - 0 Municipal Turda 2009-2010 Liga a 2-a 17 Apr 2010
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - SC Sporting Club SA (VS) 1 - 2 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2009-2010 Liga I 26 Apr 2010
CS Mioveni - FCM Târgu Mureş 2 - 0 Orasenesc Mioveni 2009-2010 Liga a 2-a 1 May 2010
SC FC Braşov SA (BV) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 6 - 0 Tineretului Braşov 2009-2010 Liga I 6 May 2010
SC FC POLITEHNICA Iasi SA - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 0 2009-2010 Liga I 11 May 2010
FC Municipal Bacău - ACS Sageata Stejaru 2 - 0 Municipal Bacău 2009-2010 Liga a 2-a 29 May 2010
CS FC Bihor Oradea (BH) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 3 - 0 Municipal Oradea 2009-2010 Liga a 2-a 12 Jun 2010
CS Performanta Alba Iulia (AB) - CSU Vointa 2 Sibiu 1 - 3 Michael Klein Hunedoara 2009-2010 Baraj liga a 3-a 15 Jun 2010
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CS FC ASTRA (PH) 1 - 1 Gloria Bistriţa 2010-2011 Liga I 31 Jul 2010
CS FC ASTRA (PH) - FC U Craiova (DJ) 2 - 2 Astra Ploieşti 2010-2011 Liga I 21 Aug 2010
FC Silvania - FCM Târgu Mureş 0 - 1 Măgura Şimleul Silvaniei 2010-2011 Cupa Romaniei 22 Sep 2010
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - ACS Victoria Brăneşti 7 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2010-2011 Liga I 26 Sep 2010
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 0 - 0 Gloria Bistriţa 2010-2011 Liga I 2 Oct 2010
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - CS Mioveni 1 - 0 Cetate Alba Iulia 2010-2011 Liga a 2-a 16 Oct 2010
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - FCM Târgu Mureş 2 - 0 Gruia Cluj-Napoca 2010-2011 Cupa Romaniei 27 Oct 2010
FC Dinamo 1948 SA (B) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 1 - 2 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Liga a 2-a 6 Nov 2010
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 3 Gloria Bistriţa 2010-2011 Liga I 15 Nov 2010
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 3 - 0 Valentin Stanescu Bucureşti 2010-2011 Liga I 19 Nov 2010
LSS Vointa Sibiu (SB) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 2 - 1 Municipal Sibiu 2010-2011 Liga a 2-a 27 Nov 2010
SC FC OTELUL SA (GL) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 1 - 0 Oţelul Galaţi 2010-2011 Liga I 5 Dec 2010
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 1 Cetate Alba Iulia 2010-2011 Liga I 27 Feb 2011
SC Fotbal Club FCSB SA - SC Sporting Club SA (VS) 1 - 1 Complex Ghencea Bucureşti 2010-2011 Liga I 19 Mar 2011
SC FC Timişoara SA (TM) - FCM Târgu Mureş 0 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2010-2011 Liga I 23 Apr 2011
SC Fotbal Club FCSB SA - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 3 - 1 Complex Ghencea Bucureşti 2010-2011 Liga I 1 May 2011
SC FC Timişoara SA (TM) - SC Dinamo 1948 Bucureşti 4 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2010-2011 Liga I 21 May 2011
CS FC Brasov - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 1 - 0 Tineretului Braşov 2011-2012 Liga I 15 Aug 2011
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - FC Argeş (AG) 2 - 3 Dealul Florilor Baia Mare 2011-2012 Liga a 2-a 20 Aug 2011
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - FC UTA Arad 1 - 4 Baza Sportiva Universitatea Politehnica Timişoara 2011-2012 Cupa Romaniei 23 Aug 2011
LSS Vointa Sibiu (SB) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 0 - 0 Municipal Sibiu 2011-2012 Liga I 27 Aug 2011
AFCM Târgu Mureş - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 1 TRANSIL Târgu Mureş 2011-2012 Liga I 19 Sep 2011
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS Mioveni 4 - 0 Valentin Stanescu Bucureşti 2011-2012 Liga I 14 Oct 2011
FC Ariesul Turda (CJ) - SC FC Olt SA (OT) 1 - 0 Municipal Turda 2011-2012 Liga a 2-a 12 Nov 2011
FC Petrolul Ploiesti (PH) - AFCM Târgu Mureş 0 - 1 Ilie Oană Ploieşti 2011-2012 Liga I 18 Nov 2011
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC OTELUL SA (GL) 1 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2011-2012 Liga I 27 Nov 2011
MOTORUL Oradea - FC Alice&Tunes Pitesti 0 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2011-2012 Cupa României Fotbal Feminin 18 Apr 2012
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Liga I 27 Aug 2012
SC FC Unirea 2006 SA (AB) - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 2 - 1 Cetate Alba Iulia 2012-2013 Liga a 2-a 1 Sep 2012
FC UTA Arad - CS Mioveni 1 - 1 Francisc Neumann Arad 2012-2013 Liga a 2-a 7 Sep 2012
ACS Poli Timişoara - SC FC Unirea 2006 SA (AB) 4 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2012-2013 Liga a 2-a 22 Sep 2012
CS Şoimii Pâncota (AR) - CS Concordia Chiajna 2 - 3 Comunal Pancota Pâncota 2012-2013 Cupa Romaniei 25 Sep 2012
SCM 2012 Resita (CS) - CS Minerul Motru (GJ) 2 - 2 Mircea Chivu Reşiţa 2012-2013 Liga a 3-a 28 Sep 2012
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - FC UTA Arad 2 - 1 Dealul Florilor Baia Mare 2012-2013 Liga a 2-a 17 Nov 2012
CFR 1933 Timisoara - CS Navobi Alba Iulia 12 - 0 CFR Timişoara 2012-2013 Liga I Feminin 24 Feb 2013
FCM Târgu Mureş - FC Damila Măciuca (VL) 0 - 2 TRANSIL Târgu Mureş 2012-2013 Liga a 2-a 9 Mar 2013
FC CFR 1907 Cluj SA - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 1 - 0 Gruia Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 26 Aug 2013
FC UTA SA (AR) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 1 - 1 UTA Arad 2013-2014 Liga a 2-a 14 Sep 2013
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - ASC Bacau (BC) 1 - 0 Carpati Braşov 2013-2014 Cupa Romaniei 24 Sep 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 2 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2013-2014 Liga I 28 Sep 2013
CS FC Olimpia 2010 (SM) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) 0 - 0 Olimpia Satu Mare 2013-2014 Liga a 2-a 12 Oct 2013
CS FC Clinceni (IF) - ACS Foresta Suceava 2 - 2 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2013-2014 Liga a 2-a 19 Oct 2013
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Ceahlaul SA (NT) 3 - 1 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Liga I 26 Oct 2013
FC UTA SA (AR) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 1 Francisc Neumann Arad 2013-2014 Liga a 2-a 30 Nov 2013
CS Naţional Sebiş - CS FC Zalău 3 - 0 Naţional Sebiş 2013-2014 Liga a 3-a 4 Apr 2014
CS Municipal Lugoj - CS FC Hunedoara (HD) 3 - 1 Tineretului Lugoj 2013-2014 Play-off Liga a 3-a 25 Apr 2014
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Millenium Giarmata 4 - 0 Comunal Becicherecu Mic 2013-2014 Play-off Liga a 3-a 6 May 2014
FC UTA SA (AR) - CS Mioveni 0 - 3 Francisc Neumann Arad 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 10 May 2014
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - CS Mioveni 1 - 1 Minerul Motru 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 17 May 2014
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC OTELUL SA (GL) 2 - 2 National Arena Bucureşti 2013-2014 Liga I 20 May 2014
CS Municipal Lugoj - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 1 Tineretului Lugoj 2013-2014 Play-off Liga a 3-a 27 May 2014
AS Somesul Oar (SM) - CSM Sighetul Marmatiei (MM) 0 - 0 Municipal Zalău 2014-2015 Baraj liga a 3-a 21 Jun 2014
FC Ariesul 1907 Turda (CJ) - CS FC Hunedoara (HD) 0 - 0 Municipal Turda 2014-2015 Cupa Romaniei 26 Aug 2014
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 2 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 1 Sep 2014
CS FC BIHOR Oradea - LPS Bihorul Oradea 1 - 2 Motorul Oradea 2014-2015 Campionatul Național U19 6 Sep 2014
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 1 Motorul Arad 2014-2015 Liga a 3-a 13 Sep 2014
CS Şoimii Pâncota (AR) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 2 Şoimii Pâncota 2014-2015 Cupa Romaniei 23 Sep 2014
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 1 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2014-2015 Liga I 19 Sep 2014
ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS Mioveni 0 - 2 1 Mai Slatina 2014-2015 Liga a 2-a 4 Oct 2014
CS Gaz Metan Mediaş - AFC Astra 1 - 1 Gaz Metan Mediaş 2014-2015 Liga I 19 Oct 2014
ACSM Politehnica Iaşi - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2014-2015 Cupa Romaniei 28 Oct 2014
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - FC Petrolul SA (PH) 0 - 3 Cluj Arena Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 8 Nov 2014
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 0 Valentin Stanescu Bucureşti 2014-2015 Liga I 29 Nov 2014
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Concordia Chiajna 0 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 8 Mar 2015
CS Metalul Reșița - ACS Inter Olt Slatina (OT) 3 - 2 Mircea Chivu Reşiţa 2014-2015 Liga a 2-a 14 Mar 2015
CS Gaz Metan Mediaş - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 2 Gaz Metan Mediaş 2014-2015 Liga I 5 Apr 2015
FC Petrolul SA (PH) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2014-2015 Liga I 9 May 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Ineu (AR) 1 - 0 Motorul Arad 2014-2015 Liga a 3-a 16 May 2015
ACS Poli Timişoara - FC Universitatea Cluj SA 4 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Juniori U15 7 Jun 2015
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Concordia Chiajna 1 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2015-2016 Liga I 24 Jul 2015
CS Millenium Giarmata - ACS ASU Politehnica Timișoara 1 - 3 Nicu Moraru Giarmata 2015-2016 Liga a 3-a 5 Sep 2015
ACSM Politehnica Iaşi - SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2015-2016 Cupa Ligii 9 Sep 2015
SC FC Voluntari SA - ACS Poli Timişoara 0 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 18 Sep 2015
CS FC Caransebes (CS) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 0 - 2 Municipal Caransebeş 2015-2016 Liga a 2-a 10 Oct 2015
AFC Botoşani - CS U Craiova SA (DJ) 3 - 2 Municipal Botoşani 2015-2016 Liga I 16 Oct 2015
CS Şoimii Pâncota (AR) - CS Gaz Metan Mediaş 2 - 1 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga a 2-a 25 Nov 2015
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) 0 - 2 Mircea Chivu Reşiţa 2015-2016 Liga a 2-a 28 Nov 2015
AFC Botoşani - FC Petrolul Ploiesti (PH) 2 - 1 Municipal Botoşani 2015-2016 Liga I 2 Dec 2015
ACS Poli Timişoara - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 0 Dan Paltinisanu - sintetic Timişoara 2015-2016 Liga I 26 Feb 2016
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 1 Baza Sportiva Jucu 2015-2016 Liga a 2-a 9 Mar 2016
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - CS Şoimii Pâncota (AR) 1 - 1 Olimpia Satu Mare 2015-2016 Liga a 2-a 12 Mar 2016
FC CFR 1907 Cluj SA - FC Petrolul Ploiesti (PH) 0 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2015-2016 Play-Out Liga I 21 Mar 2016
ACS Poli Timişoara - SC FC Voluntari SA 2 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2015-2016 Play-Out Liga I 10 Apr 2016
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC FC Viitorul Constanţa SA 3 - 3 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Play-Off Liga I 6 May 2016
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - CSU Craiova 3 - 2 2016-2017 Cupa Ligii 11 Aug 2016
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - AFC Astra 0 - 2 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Liga I 22 Sep 2016
FC CFR 1907 Cluj SA - AS FC Botoşani (BT) 1 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Liga I 7 Nov 2016
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS Foresta Suceava 3 - 0 Olimpia Satu Mare 2016-2017 Liga a 2-a 23 Nov 2016
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - ACSM Politehnica Iaşi 2 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Cupa Romaniei 13 Dec 2016
CS Gaz Metan Mediaş - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 2 - 0 Gaz Metan Mediaş 2016-2017 Play-Out Liga I 13 Mar 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - ACS Poli Timişoara 0 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Play-Out Liga I 15 Apr 2017
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Baloteşti 1 - 2 Otto Greffner Șiria 2016-2017 Liga a 2-a 25 May 2017
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti 1 - 1 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga I 12 Aug 2017
ACS Poli Timişoara - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2017-2018 Liga I 16 Sep 2017
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 6 Cluj Arena Cluj-Napoca 2017-2018 Cupa Romaniei 25 Oct 2017


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - AFC Astra 1 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 28 Feb 2014
SC FC Ceahlaul SA (NT) - FC Petrolul SA (PH) 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2013-2014 Liga I 9 Mar 2014
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Concordia Chiajna 0 - 1 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2013-2014 Liga I 17 Mar 2014
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 0 - 0 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga I 28 Mar 2014
FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC Ceahlaul SA (NT) 2 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 19 Apr 2014
SC FC Viitorul SA (CT) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 0 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 4 May 2014
FC Petrolul SA (PH) - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 1 2014-2015 Cupa Romaniei 5 Mar 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - ASC Botosani (BT) 0 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 17 Mar 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - FC CFR 1907 Cluj SA 1 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 10 Apr 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - SC Dinamo 1948 Bucureşti 0 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2015-2016 Play-Off Liga I 24 Apr 2016
CS U Craiova SA (DJ) - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Extensiv Craiova 2015-2016 Play-Out Liga I 1 May 2016


Calendar