Nume:Szabo Gero


Din: Cluj-Napoca, judetul Cluj


NumeSzabo
PrenumeGero
Data si locul nasterii25.09.1977 CLUJ-NAPOCA
LotulLiga 1(Fotbal)
DomiciliulCluj-Napoca(Cluj)
Stare_civilacăsătorit
StudiiFACULTATE
OcupatiaASISTENT MEDICAL, INGINER HORTICULTOR
Anul in care a devenit arbitru1992
Data obinerii categoriei I1998
Anul promovarii in liga 1 - asistent2004
Anul promovarii in liga 2 - asistent2002
Anul promovarii in liga 3 - asistent2000
Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS FC Farul Constanţa (CT) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga I 15 Nov 2008
FC U Craiova (DJ) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Ion Oblemenco Craiova 2008-2009 Liga I 21 Nov 2008
FC Municipal Bacău - FC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 1 Municipal Bacău 2008-2009 Liga a 2-a 20 Sep 2008
SC FC Ceahlaul SA (NT) - FC DUNĂREA Giurgiu 3 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ 2008-2009 Liga a 2-a 1 Nov 2008
SC FC PREFAB SA - SC FC Ceahlaul SA (NT) 0 - 0 Tineretului Independenţa Modelu 2008-2009 Liga a 2-a 9 Nov 2008
FC U Craiova (DJ) - SC FC POLITEHNICA Iasi SA 2 - 0 Ion Oblemenco Craiova 2008-2009 Liga I 16 Jul 2008
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 1 - 5 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga I 9 Aug 2008
CS Gaz Metan Mediaş - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga I 3 Oct 2008
CS FC Zalău - CSM Avântul Reghin 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 5 Sep 2008
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS CFR MARMOSIN 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 29 Aug 2008
CS Jiul Petroşani (HD) - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 3 - 1 Jiul Petroşani 2008-2009 Liga a 2-a 28 Feb 2009
FC Municipal Bacău - CSM Ploieşti 1 - 0 Municipal Bacău 2008-2009 Liga a 2-a 28 Mar 2009
SC FC OTELUL SA (GL) - FC U Craiova (DJ) 0 - 2 Oţelul Galaţi 2008-2009 Liga I 5 Apr 2009
FC Argeş (AG) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2008-2009 Liga I 21 Apr 2009
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - FC Delta Tulcea (TL) 2 - 1 Regie Bucureşti 2008-2009 Liga a 2-a 6 May 2009
FC Gloria Buzău (BZ) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 0 - 1 Gloria Buzău 2008-2009 Liga I 9 May 2009
SC FC OTELUL SA (GL) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 0 - 0 Oţelul Galaţi 2009-2010 Liga I 9 Aug 2009
SC Sporting Club SA (VS) - CS Gaz Metan Mediaş 2 - 1 Municipal Vaslui 2009-2010 Liga I 12 Aug 2009
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - SC FC POLITEHNICA Iasi SA 2 - 1 Cetate Alba Iulia 2009-2010 Liga I 14 Aug 2009
SC FC OTELUL SA (GL) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 1 Oţelul Galaţi 2009-2010 Liga I 23 Aug 2009
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS MUREŞUL Deva (HD) 3 - 0 Municipal Oradea 2009-2010 Liga a 2-a 12 Sep 2009
CS Naţional Sebiş - CS FC Viitorul Sânandrei 1 - 0 Nicu Moraru Giarmata 2009-2010 Liga a 3-a 28 Aug 2009
SC FC Ceahlaul SA (NT) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 2 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ 2009-2010 Liga I 19 Sep 2009
SC FC Braşov SA (BV) - CS Otopeni (IF) 4 - 0 Tineretului Braşov 2009-2010 Cupa Romaniei 23 Sep 2009
CS Jiul Petroşani (HD) - FC Drobeta Turnu Severin 2 - 0 Jiul Petroşani 2009-2010 Liga a 2-a 26 Sep 2009
AS FC Botoşani (BT) - CS FC Farul Constanţa (CT) 4 - 1 Municipal Botoşani 2009-2010 Liga a 2-a 3 Oct 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - CS FC ASTRA (PH) 2 - 1 Orasenesc Mioveni 2009-2010 Liga I 25 Oct 2009
SC FC Ceahlaul SA (NT) - SC Sporting Club SA (VS) 0 - 1 2009-2010 Liga I 7 Nov 2009
CSM Sebeş - LSS Vointa Sibiu (SB) 2 - 2 Arini Sebeş 2009-2010 Liga a 3-a 17 Nov 2009
AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni - SC FC POLITEHNICA Iasi SA 1 - 0 Tineretului Urziceni 2009-2010 Liga I 14 Dec 2009
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CS FC ASTRA (PH) 3 - 1 Gloria Bistriţa 2009-2010 Liga I 6 Mar 2010
SC FC Ceahlaul SA (NT) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2009-2010 Liga I 12 Mar 2010
SC FC Timişoara SA (TM) - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 6 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2009-2010 Liga I 18 Mar 2010
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 2 - 1 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2009-2010 Liga I 21 Mar 2010
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Cetate Alba Iulia 2009-2010 Liga I 26 Mar 2010
ACS Sageata Stejaru - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 0 - 1 Sageata Stejaru 2009-2010 Liga a 2-a 3 Apr 2010
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 2 - 1 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2009-2010 Liga I 10 Apr 2010
SC Sporting Club SA (VS) - FC U Craiova (DJ) 0 - 1 Municipal Vaslui 2009-2010 Liga I 19 Apr 2010
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 0 Municipal Târgu Jiu 2009-2010 Liga I 24 Apr 2010
SC FC POLITEHNICA Iasi SA - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2009-2010 Liga I 2 May 2010
CS FC Bihor Oradea (BH) - FC Silvania 4 - 1 Municipal Oradea 2009-2010 Liga a 2-a 29 May 2010
FC Municipal Bacău - FCM Dunarea Galaţi (GL) 0 - 3 Municipal Bacău 2009-2010 Liga a 2-a 5 Jun 2010
FC Bioland Paleu - CS Somesul Ileanda 4 - 5 CFR 2 - CUG Cluj-Napoca 2009-2010 Baraj liga a 3-a 15 Jun 2010
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 3 - 0 Municipal Sibiu 2010-2011 Liga I 15 Aug 2010
SC FC Braşov SA (BV) - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 1 - 1 Tineretului Braşov 2010-2011 Liga I 23 Aug 2010
SC Sporting Club SA (VS) - SC FC OTELUL SA (GL) 4 - 0 Municipal Vaslui 2010-2011 Liga I 13 Sep 2010
FC UTA SA (AR) - FC Petrolul SA (PH) 2 - 3 Francisc Neumann Arad 2010-2011 Liga a 2-a 17 Sep 2010
FC U Craiova (DJ) - CS Minerul Lupeni 5 - 0 Ion Oblemenco Craiova 2010-2011 Cupa Romaniei 21 Sep 2010
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - ACS Victoria Brăneşti 7 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2010-2011 Liga I 26 Sep 2010
CS FC ASTRA (PH) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 2 - 0 Astra Ploieşti 2010-2011 Liga I 1 Oct 2010
FCM Târgu Mureş - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 4 - 1 TRANSIL Târgu Mureş 2010-2011 Liga I 31 Oct 2010
ACS Victoria Brăneşti - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 4 - 1 Gloria Buzău 2010-2011 Liga I 8 Nov 2010
SC FC Ceahlaul SA (NT) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 2 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2010-2011 Liga a 2-a 12 Nov 2010
FC Silvania - FC UTA SA (AR) 1 - 3 Măgura Şimleul Silvaniei 2010-2011 Liga a 2-a 20 Nov 2010
CS Gaz Metan Mediaş - FC U Craiova (DJ) 1 - 0 Gaz Metan Mediaş 2010-2011 Liga I 29 Nov 2010
SC Dinamo 1948 Bucureşti - CS FC ASTRA (PH) 2 - 2 Dinamo Central Bucureşti 2010-2011 Liga I 4 Dec 2010
ACS Victoria Brăneşti - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 1 Gloria Buzău 2010-2011 Liga I 11 Mar 2011
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS Gaz Metan Mediaş 2 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2010-2011 Liga I 3 Apr 2011
SC FC Braşov SA (BV) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 0 - 1 Tineretului Braşov 2010-2011 Liga I 9 Apr 2011
FCM Târgu Mureş - ACS Victoria Brăneşti 4 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2010-2011 Liga I 17 Apr 2011
SC Fotbal Club FCSB SA - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 3 - 1 Complex Ghencea Bucureşti 2010-2011 Liga I 1 May 2011
FC Argeş (AG) - CS FC Bihor Oradea (BH) 1 - 1 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2010-2011 Liga a 2-a 7 May 2011
SC FC Ceahlaul SA (NT) - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ 2010-2011 Liga a 2-a 21 May 2011
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS FC Bihor Oradea (BH) 2 - 4 Municipal Drobeta Turnu Severin 2010-2011 Liga a 2-a 4 Jun 2011
CS Naţional Sebiş - SC FC Unirea 2006 SA (AB) 1 - 0 Naţional Sebiş 2011-2012 Cupa Romaniei 23 Aug 2011
SC FC Ceahlaul SA (NT) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 1 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ 2011-2012 Liga I 28 Aug 2011
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Mioveni 5 - 1 Municipal Târgu Jiu 2011-2012 Liga I 12 Sep 2011
SC FC Timişoara SA (TM) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 2 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2011-2012 Cupa Romaniei 21 Sep 2011
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC OTELUL SA (GL) 2 - 1 Gloria Buzău 2011-2012 Liga I 2 Oct 2011
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CS Gaz Metan Severin 2 - 1 Gloria Bistriţa 2011-2012 Liga a 2-a 18 Oct 2011
LSS Vointa Sibiu (SB) - CS FC Brasov 2 - 1 Municipal Sibiu 2011-2012 Liga I 5 Nov 2011
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 1 Regie Bucureşti 2011-2012 Liga I 11 Dec 2011
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 1 Oţelul Galaţi 2012-2013 Liga I 20 Aug 2012
FC Damila Măciuca (VL) - LSS Vointa Sibiu (SB) 0 - 0 Baza sportiva Drăgăşani 2012-2013 Liga a 2-a 15 Sep 2012
FC UTA Arad - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 0 - 1 Francisc Neumann Arad 2012-2013 Liga a 2-a 21 Sep 2012
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS FC Olimpia 2010 (SM) 6 - 0 Valentin Stanescu Bucureşti 2012-2013 Cupa Romaniei 27 Sep 2012
SC FC Unirea 2006 SA (AB) - CS Mioveni 3 - 1 Cetate Alba Iulia 2012-2013 Liga a 2-a 29 Sep 2012
ACS Poli Timişoara - CS ALRO Slatina (OT) 3 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2012-2013 Liga a 2-a 6 Oct 2012
AS FC Botoşani (BT) - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 0 Municipal Botoşani 2012-2013 Liga a 2-a 20 Oct 2012
FCM Târgu Mureş - CS FC Bihor Oradea (BH) 2 - 1 TRANSIL Târgu Mureş 2012-2013 Liga a 2-a 24 Oct 2012
SC FC Ceahlaul SA (NT) - CS Gaz Metan Mediaş 2 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2012-2013 Cupa Romaniei 31 Oct 2012
FC Damila Măciuca (VL) - CS ALRO Slatina (OT) 2 - 0 Baza sportiva Drăgăşani 2012-2013 Liga a 2-a 3 Nov 2012
CS Turnu Severin (MH) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 1 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2012-2013 Liga I 9 Nov 2012
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - CS Mioveni 1 - 1 Dealul Florilor Baia Mare 2012-2013 Liga a 2-a 1 Dec 2012
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS Mioveni 1 - 1 Municipal Oradea 2012-2013 Liga a 2-a 9 Mar 2013
CS FC Olimpia 2010 (SM) - CS FC Hunedoara (HD) 1 - 0 Olimpia Satu Mare 2012-2013 Liga a 3-a 23 Mar 2013
FC Damila Măciuca (VL) - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 3 - 0 Baza sportiva Drăgăşani 2012-2013 Liga a 2-a 30 Mar 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Jiul Rovinari (GJ) 0 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2012-2013 Liga a 3-a 5 Apr 2013
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - CS Mioveni 1 - 0 Carpati (Corona) Braşov 2012-2013 Liga a 2-a 13 Apr 2013
FC UTA Arad - CS Luceafărul Oradea 2 - 0 Francisc Neumann Arad 2012-2013 Liga a 2-a 19 Apr 2013
FCM Târgu Mureş - FC UTA Arad 0 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2012-2013 Liga a 2-a 8 May 2013
CS Gaz Metan Mediaş - FC Otelul Galati (GL) 1 - 2 Gaz Metan Mediaş 2012-2013 Liga I 11 May 2013
SC FC Braşov SA (BV) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 4 - 1 Tineretului Braşov 2012-2013 Liga I 23 May 2013
CS Ineu (AR) - Kinder Junior Oradea (BH) 1 - 0 Cetate Alba Iulia 2012-2013 Baraj liga a 3-a 19 Jun 2013
FC Petrolul SA (PH) - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2013-2014 Liga I 4 Aug 2013
SC FC Braşov SA (BV) - ACS Poli Timişoara 2 - 1 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga I 23 Aug 2013
CS FC Bihor Oradea (BH) - FC UTA SA (AR) 2 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2013-2014 Liga a 2-a 7 Sep 2013
ASC Bacau (BC) - CS FC Farul Constanţa (CT) 1 - 2 Aerostar Bacău 2013-2014 Liga a 2-a 18 Sep 2013
CS FC Olimpia 2010 (SM) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 1 - 0 Olimpia Satu Mare 2013-2014 Liga a 2-a 21 Sep 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - FC Farul Constanta (CT) 4 - 0 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2013-2014 Cupa Romaniei 25 Sep 2013
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - AFC Unirea 04 Slobozia 2 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2013-2014 Liga a 2-a 28 Sep 2013
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS FC Farul Constanţa (CT) 3 - 2 Valentin Stanescu Bucureşti 2013-2014 Liga a 2-a 12 Oct 2013
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS FC Olimpia 2010 (SM) 3 - 0 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2013-2014 Liga a 2-a 2 Nov 2013
AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 2 - 1 TRANSIL Târgu Mureş 2013-2014 Liga a 2-a 6 Nov 2013
CS Concordia Chiajna - AFC Săgeata Năvodari (CT) 4 - 0 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 22 Nov 2013
CS Gaz Metan Mediaş - AFC Săgeata Năvodari (CT) 1 - 2 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Liga I 16 Dec 2013
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Mioveni 1 - 0 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2013-2014 Liga a 2-a 1 Mar 2014
CS FC Olimpia 2010 (SM) - CS U Craiova SA (DJ) 1 - 1 Olimpia Satu Mare 2013-2014 Liga a 2-a 8 Mar 2014
CS FC Clinceni (IF) - FCM Dunarea Galaţi (GL) 2 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2013-2014 Liga a 2-a 29 Mar 2014
FC UTA SA (AR) - ACS Inter Olt Slatina (OT) 2 - 3 Francisc Neumann Arad 2013-2014 Liga a 2-a 5 Apr 2014
CS FC Olimpia 2010 (SM) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 0 - 1 Olimpia Satu Mare 2013-2014 Liga a 2-a 12 Apr 2014
ACS Foresta Suceava - FCM Dunarea Galaţi (GL) 0 - 3 Areni Suceava 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 18 Apr 2014
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - AFC Unirea 04 Slobozia 2 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 26 Apr 2014
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS Foresta Suceava 3 - 2 Unirea Tărlungeni 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 13 May 2014
SC FC Ceahlaul SA (NT) - ASC Botosani (BT) 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2013-2014 Liga I 7 May 2014
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 2 - 0 Municipal Târgu Jiu 2013-2014 Play-off Liga a 3-a 16 May 2014
AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 1 TRANSIL Târgu Mureş 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 24 May 2014
CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 SA (B) 0 - 0 Concordia Chiajna 2014-2015 Liga I 22 Aug 2014
AFC Astra - CS U Craiova (DJ) 5 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2014-2015 Liga I 31 Aug 2014
CS FC Hunedoara (HD) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 1 Michael Klein Hunedoara 2014-2015 Liga a 3-a 20 Sep 2014
ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS Mioveni 0 - 2 1 Mai Slatina 2014-2015 Liga a 2-a 4 Oct 2014
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2014-2015 Liga I 17 Oct 2014
ACS Poli Timişoara - ACS Inter Olt Slatina (OT) 3 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Liga a 2-a 1 Nov 2014
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Metalul Reșița 2 - 2 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2014-2015 Liga a 2-a 29 Nov 2014
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - SC FC OTELUL SA (GL) 0 - 0 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2014-2015 Cupa Ligii 12 Dec 2014
SC FC OTELUL SA (GL) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 0 Oţelul Galaţi 2014-2015 Liga I 18 Mar 2015
ACS Inter Olt Slatina (OT) - ACS Poli Timişoara 2 - 2 1 Mai Slatina 2014-2015 Liga a 2-a 28 Mar 2015
SC FC Ceahlaul SA (NT) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 13 Apr 2015
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC OTELUL SA (GL) 0 - 0 Gaz Metan Mediaş 2014-2015 Liga I 30 Apr 2015
ACS Poli Timişoara - CS Concordia Chiajna 1 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2015-2016 Liga I 29 Aug 2015
AFC Ripensia Timișoara - CS Ineu (AR) 2 - 0 Ciarda Roşie Timişoara 2015-2016 Cupa Romaniei 9 Sep 2015
AFC Botoşani - FC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 1 Municipal Botoşani 2015-2016 Liga I 20 Sep 2015
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS Şoimii Pâncota (AR) 1 - 0 Municipal Oradea 2015-2016 Liga a 2-a 10 Oct 2015
CS U Craiova SA (DJ) - FC Dinamo 1948 SA (B) 3 - 0 Extensiv Craiova 2015-2016 Liga I 25 Oct 2015
ACSM Politehnica Iaşi - AFC Astra 1 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2015-2016 Liga I 6 Dec 2015
ACS Poli Timişoara - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 0 Dan Paltinisanu - sintetic Timişoara 2015-2016 Liga I 26 Feb 2016
FC Petrolul Ploiesti (PH) - CS U Craiova SA (DJ) 1 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Play-Out Liga I 15 Apr 2016
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 0 Valentin Stanescu Bucureşti 2015-2016 Play-off Liga a 2-a 14 May 2016
ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - AFC Chindia Târgovişte 2 - 4 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2015-2016 Play-off Liga a 2-a 28 May 2016
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - FC Gloria Buzău (BZ) 0 - 0 2015-2016 Baraj liga a 2-a 7 Jun 2016
FC Dinamo 1948 SA (B) - ACS Poli Timişoara 2 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2016-2017 Liga I 30 Jul 2016
CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 0 Concordia Chiajna 2016-2017 Liga I 13 Aug 2016
ACS Foresta Suceava - ACS Dacia Unirea Brăila 4 - 0 Areni Suceava 2016-2017 Liga a 2-a 24 Sep 2016
ACSM Politehnica Iaşi - ACS Poli Timişoara 0 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2016-2017 Liga I 30 Sep 2016
ACS Foresta Suceava - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 2 Areni Suceava 2016-2017 Cupa Romaniei 27 Oct 2016
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC FC Voluntari SA 2 - 1 Central Ovidiu 2016-2017 Liga I 31 Oct 2016
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - ACS ASU Politehnica Timișoara 1 - 1 Motorul Arad 2016-2017 Liga a 2-a 13 Nov 2016
CS Luceafărul Oradea (BH) - AFC Astra 1 - 3 Iuliu Bodola Oradea 2016-2017 Cupa Romaniei 15 Dec 2016
FC Voluntari - CS Pandurii Târgu Jiu 1 - 1 Anghel Iordanescu Voluntari 2016-2017 Play-Out Liga I 12 Mar 2017
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - ASC Juventus Bucureşti 1 - 3 Olimpia Satu Mare 2016-2017 Liga a 2-a 1 Apr 2017
ACSM Politehnica Iaşi - AS FC Botoşani (BT) 2 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2016-2017 Play-Out Liga I 8 Apr 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Play-Out Liga I 29 Apr 2017
ACSM Politehnica Iaşi - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2016-2017 Play-Out Liga I 19 May 2017
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC FC Viitorul SA (CT) 4 - 3 Juventus Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 3 Jun 2017
Club Sportiv U Craiova SA - AFC Astra 1 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2017-2018 Liga I 6 Aug 2017
CS Concordia Chiajna - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 2 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga I 27 Aug 2017
AFC Botoşani - SC Dinamo 1948 Bucureşti 0 - 0 Municipal Botoşani 2017-2018 Liga I 23 Oct 2017
ACSM Politehnica Iaşi - CS Concordia Chiajna 3 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2017-2018 Liga I 27 Oct 2017
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - AFC Ripensia Timișoara 1 - 1 Olimpia Satu Mare 2017-2018 Liga a 2-a 4 Nov 2017
CS Afumaţi - Club Sportiv U Craiova SA 2 - 3 Ilie Oană Ploieşti 2017-2018 Cupa Romaniei 28 Nov 2017


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SC Dinamo 1948 SA (B) - SC FC Viitorul SA (CT) 1 - 2 Dinamo Central Bucureşti 2013-2014 Liga I 23 Feb 2014
CS Gaz Metan Mediaş - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 1 - 0 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Liga I 21 Mar 2014
ACS Poli Timişoara - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 1 Dan Paltinisanu - sintetic Timişoara 2013-2014 Liga I 14 Mar 2014
ACS Poli Timişoara - FC Petrolul SA (PH) 0 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Liga I 3 May 2014
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - AFC Astra 1 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2014-2015 Liga I 15 Mar 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - AFC Astra 1 - 1 Municipal Târgu Jiu 2014-2015 Liga I 9 Apr 2015
ASC Botosani (BT) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 0 Municipal Botoşani 2014-2015 Liga I 25 Apr 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2015-2016 Play-Off Liga I 12 Mar 2016
AFC Astra - SC Dinamo 1948 Bucureşti 4 - 2 Marin Anastasovici Giurgiu 2015-2016 Play-Off Liga I 2 May 2016


Calendar