Nume:Omuţ Marius


Din: Satu Mare, judetul Satu Mare


NumeOmuţ
PrenumeMarius
Data si locul nasterii16.11.1984 ORADEA
LotulLiga 2(Fotbal)
DomiciliulOradea(Bihor)
StudiiDIPLOMA DE LICENTA + MASTERAT (UNIVERSITATEA ORADEA - FACULTATEA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT)
OcupatiaPROFESOR
Anul in care a devenit arbitru2003
Data obinerii categoriei I2006
Anul promovarii in liga 22011
Anul promovarii in liga 32006
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
FC Silvania - AS CS ENA INTER Făgăraş 5 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 21 Nov 2008
CS FC SESO Iara - FC Cisnădie 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 29 Aug 2008
FC Baia Mare - CS FC Zalău 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 12 Sep 2008
CS Marmatia 96 - FC Gaz-Metan Târgu Mureş 3 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 26 Sep 2008
CS Progresul Gătaia - ACS Fortuna Covaci 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 16 Aug 2008
ACS Fortuna Covaci - CS Naţional Sebiş 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Oct 2008
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Vulcan (HD) 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 7 Nov 2008
CS CFR MARMOSIN - AS DACIA Orăştie 3 - 1 Marmosim Simeria 2008-2009 Liga 3 27 Feb 2009
CS LIBERTY Salonta - LPS CSS BIHORUL Oradea 3 - 1 Liberty sintetic Salonta 2008-2009 Campionatul Național U19 8 Mar 2009
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - CSM Avântul Reghin 2 - 0 Baza Sportivă IRA Cluj-Napoca 2008-2009 Liga 3 13 Mar 2009
SC FC UTA SA - FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA 3 - 1 ICRTI Arad 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
MOTORUL Oradea - Asociația Fotbal Club Fair-Play 6 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2008-2009 Liga I Feminin 24 Mar 2009
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CS CALOR Timişoara 2 - 1 Sega Arad 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - CSM Sebeş 3 - 0 Baza Sportivă IRA Cluj-Napoca 2008-2009 Liga 3 7 Apr 2009
SC FC UTA SA - CSS BEGA Timişoara 5 - 1 ICRTI Arad 2008-2009 Campionatul Național U17 12 Apr 2009
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - FC CFR 1907 Cluj SA 2 2 - 2 Baza Sportivă IRA Cluj-Napoca 2008-2009 Liga 3 17 Apr 2009
FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 1 - 0 Electrica Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Apr 2009
LPS CSS BIHORUL Oradea - CS FC BIHOR Oradea 0 - 0 Tineretului Oradea 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009
SC FC UTA SA - CS CALOR Timişoara 2 - 0 ICRTI Arad 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - STĂ 3 - 4 Sega Arad 2008-2009 Campionatul Național U19 6 May 2009
CS Naţional Sebiş - ACS Fortuna Covaci 3 - 2 Naţional Sebiş 2008-2009 Liga 3 5 May 2009
CSS Târgovişte - MOTORUL Oradea 4 - 3 Iuliu Bodola Oradea 2008-2009 Liga I Feminin 29 May 2009
LPS Satu Mare - CS Viitorul Zalău 0 - 0 Olimpia Satu Mare 2008-2009 Juniori U13 2 Jun 2009
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - FCM Târgovişte (DB) 0 - 1 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Liga 2 13 Jun 2009
CS IZVORUL COCIUBA - CF Bihorul Beiuş (BH) 0 - 0 Teren neutru Bucureşti 2009-2010 Cupa României 15 Jul 2009
CS FC Zalău - CS Gaz Metan Mediaş 2 2 - 2 Municipal Zalău 2009-2010 Liga 3 21 Aug 2009
CS Gloria CTP Arad (AR) - FC UTA Arad 0 - 0 Francisc von Neuman Arad 2009-2010 Cupa României 25 Aug 2009
CS Marmosim Simeria - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 2 - 2 Marmosim Simeria 2009-2010 Liga 3 11 Sep 2009
CS Millenium Giarmata - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 2 - 1 Nicu Moraru Giarmata 2009-2010 Liga 3 29 Aug 2009
SC FC UTA SA - FC DROBETA Turnu Severin 8 - 1 ICRTI Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
ACS FC ARDEALUL Cluj - CS Viitorul Zalău 10 - 0 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2009-2010 Campionatul Național U19 20 Sep 2009
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Retezatul Haţeg (HD) 2 - 0 Gheorghe Biaş Sânnicolau Mare 2009-2010 Liga 3 18 Sep 2009
SC FC Timişoara SA (TM) - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 7 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2009-2010 Cupa României 23 Sep 2009
CSM Sebeş - CS Gaz Metan Mediaş 2 4 - 0 Arini Sebeş 2009-2010 Liga 3 6 Oct 2009
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CS FC Timişoara SA 2 2 - 0 Motorul Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Oct 2009
FC Unirea Dej - CS Marmatia 96 3 - 1 Comunal Borş 2009-2010 Liga 3 16 Oct 2009
ASFC OLIMPIA 2008 - SCS CF MUNICIPAL UNIVERSITATEA Cluj SA 1 - 3 Olimpia Satu Mare 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS Naţional Sebiş 3 - 1 Sega Arad 2009-2010 Liga 3 31 Oct 2009
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - AACS Recaş (TM) 0 - 1 Comunal Becicherecu Mic 2009-2010 Liga 3 6 Nov 2009
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - FC CFR Timişoara 7 - 0 Sega Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Nov 2009
SC FC UTA SA - ACS FORTUNA COVACI 7 - 2 Sega Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 24 Nov 2009
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 3 - 0 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2009-2010 Liga 3 20 Nov 2009
MOTORUL Oradea - Asociația Fotbal Club Fair-Play 5 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2009-2010 Liga I Feminin 1 Dec 2009
CS Naţional Sebiş - CS Unirea Sânnicolau Mare 1 - 0 Naţional Sebiş 2009-2010 Liga 3 26 Feb 2010
ACS FC ARDEALUL Cluj - SC FC SILVANIA SA 23 - 0 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
CS Gloria CTP Arad (AR) - AACS Recaş (TM) 2 - 0 Sega Arad 2009-2010 Liga 3 19 Mar 2010
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Marmosim Simeria 0 - 0 Comunal Becicherecu Mic 2009-2010 Liga 3 27 Mar 2010
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - ACS FORTUNA COVACI 5 - 0 Motorul Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 28 Mar 2010
ACS FC ARDEALUL Cluj - AFC GLORIA 1922 Bistriţa 3 - 0 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Apr 2010
SC FC UTA SA - LPS Banatul Timişoara 8 - 2 ICRTI Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
CS Unirea Sânnicolau Mare - FC Scolar Resita (CS) 1 - 0 Gheorghe Biaş Sânnicolau Mare 2009-2010 Liga 3 20 Apr 2010
FC Baia Mare - SC FC SILVANIA SA 4 - 0 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Apr 2010
MOTORUL Oradea - AFC Municipal Targu Mures (MS) 1 - 6 Iuliu Bodola Oradea 2009-2010 Liga I Feminin 1 May 2010
CS FC Zalău - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 1 - 0 Municipal Zalău 2009-2010 Liga 3 11 May 2010
SC FC SILVANIA SA - SCS CF MUNICIPAL UNIVERSITATEA Cluj SA 0 - 4 Nicolae Mandel Nuşfalău 2009-2010 Campionatul Național U19 16 May 2010
CS Marmosim Simeria - CS FC Timişoara SA 2 (TM) 2 - 0 Marmosim Simeria 2009-2010 Liga 3 22 May 2010
FC Baia Mare - CS Viitorul Zalău 1 - 0 Olimpia Satu Mare 2009-2010 Juniori U13 8 Jun 2010
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 5 - 0 Motorul Arad 2009-2010 Liga 3 11 Jun 2010
CSSM 2 Baia Mare - AS PROGRESUL Taure 1 - 3 Olimpia Satu Mare 2009-2010 Juniori U15 12 Jun 2010
CS Performanta Alba Iulia (AB) - CSU Vointa 2 Sibiu 1 - 3 Michael Klein Hunedoara 2009-2010 Baraj Liga 3 15 Jun 2010
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - FC Seso Câmpia Turzii 2 - 1 Parcul Iuliu Haţieganu Cluj-Napoca 2010-2011 Cupa României 31 Jul 2010
FC Unirea Dej - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 2 Municipal Dej 2010-2011 Liga 3 10 Sep 2010
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CSS Lugoj 3 - 1 Motorul Arad 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Sep 2010
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS CFR Simeria 1 - 2 Comunal Becicherecu Mic 2010-2011 Liga 3 17 Sep 2010
LPS Cluj-Napoca - FC VIOREL MATEIANU Baia Mare 1 - 4 Olimpia Gherla 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Sep 2010
CS Unirea Sânnicolau Mare - FC Scolar Resita (CS) 0 - 0 Gheorghe Biaş Sânnicolau Mare 2010-2011 Liga 3 1 Oct 2010
LPS Banatul Timişoara - CS Municipal Şcolar Resiţa 0 - 2 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Oct 2010
CS Luceafărul Bălan - SC FC SILVANIA SA 2 - 1 Luceafărul Bălan 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Oct 2010
FC CFR 1907 Cluj SA - CS FC Zalău 6 - 1 Club Transilvania Cluj-Napoca 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Oct 2010
CS Gloria CTP Arad - CSS Caransebeş 0 - 2 Sega Arad 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
FC Seso Câmpia Turzii - FC ASA Unirea Ungheni (MS) 1 - 2 Municipal Mihai Adam Câmpia Turzii 2010-2011 Liga 3 22 Oct 2010
CS Luceafărul Bălan - FC Universitatea Cluj SA 0 - 7 Luceafărul Bălan 2010-2011 Campionatul Național U19 31 Oct 2010
LPS Cluj-Napoca - FC Universitatea Cluj SA 0 - 6 Clujana Cluj-Napoca 2010-2011 Campionatul Național U19 11 Nov 2010
FC CFR 1907 Cluj SA - AFC GLORIA 1922 Bistriţa 0 - 1 Club Transilvania Cluj-Napoca 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Nov 2010
CS FC Zalău - FC Unirea Dej 1 - 0 Municipal Zalău 2010-2011 Liga 3 12 Nov 2010
SC FC UTA SA - FC Politehnica 2002 Timişoara SA 3 - 3 ICRTI Arad 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Nov 2010
SC FC SILVANIA SA - FC Universitatea Cluj SA 0 - 12 Comunal Crasna Crasna 2010-2011 Campionatul Național U19 5 Dec 2010
CS Millenium Giarmata - CS Autocatania Caransebes (CS) 5 - 3 Nicu Moraru Giarmata 2010-2011 Liga 3 3 Dec 2010
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - CSM Brasov 1 - 1 Parcul Iuliu Haţieganu Cluj-Napoca 2010-2011 Liga 3 4 Mar 2011
ASFC OLIMPIA 2008 - FC VIOREL MATEIANU Baia Mare 0 - 1 Olimpia Satu Mare 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Mar 2011
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 2 - 1 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2010-2011 Liga 3 25 Mar 2011
FC CFR 1907 Cluj SA - LPS Satu Mare 10 - 0 Club Transilvania Cluj-Napoca 2010-2011 Campionatul Național U19 2 Apr 2011
FC Scolar Resita (CS) - CS Unirea Sânnicolau Mare 1 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2010-2011 Liga 3 8 Apr 2011
FC Unirea Dej - AFC GLORIA 1922 Bistriţa 1 - 1 Obor Dej 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Apr 2011
FC CFR 1907 Cluj SA - CS FC VIOREL MATEIANU Baia Mare 8 - 0 Club Transilvania Cluj-Napoca 2010-2011 Campionatul Național U17 17 Apr 2011
ASFC OLIMPIA 2008 - CSS 2 Baia Mare 3 - 2 Olimpia Satu Mare 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Apr 2011
CS FC Zalău - CSM Brasov 3 - 0 Municipal Zalău 2010-2011 Liga 3 22 Apr 2011
AS FC Botoşani (BT) - ACS Dacia Unirea Brăila 5 - 1 Municipal Botoşani 2010-2011 Liga 2 30 Apr 2011
AFCM Alexandria - CS Victoria Chirnogi (CL) 1 - 0 Municipal Alexandria 2010-2011 Liga 3 3 May 2011
SC FC UTA SA - CSS Caransebeş 3 - 1 ICRTI Arad 2010-2011 Campionatul Național U19 8 May 2011
CS FC Zalău - ASFC OLIMPIA 2008 3 - 1 Măgura Şimleul Silvaniei 2010-2011 Campionatul Național U19 15 May 2011
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - FC Cisnădie 3 - 0 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2010-2011 Liga 3 13 May 2011
1A - 2A 3 - 0 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Juniori U11 14 May 2011
1A - 3A 5 - 0 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Juniori U11 14 May 2011
CS FC Hunedoara (HD) - AACS Recaş (TM) 1 - 3 Michael Klein Hunedoara 2010-2011 Liga 3 3 Jun 2011
AFCM Târgu Mureş - CS ACU Vasile Goldiş Arad 0 - 3 Francisc von Neuman Arad 2010-2011 Juniori U15 7 Jun 2011
FC CFR 1907 Cluj SA - AFCM Târgu Mureş 2 - 1 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
CS FC Olimpia 2010 (SM) - CS Meseşul Treznea 6 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2010-2011 Baraj Liga 3 15 Jun 2011
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - FC UTA Arad 1 - 4 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2011-2012 Cupa României 23 Aug 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - CS ALRO Slatina (OT) 0 - 0 Cetate Alba Iulia 2011-2012 Liga 2 3 Sep 2011
SC FC Timişoara SA (TM) - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 3 - 2 Dan Păltinişanu Timişoara 2011-2012 Liga 2 8 Oct 2011
MOTORUL Oradea - CFF Clujana Cluj 3 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2011-2012 Liga I Feminin 30 Oct 2011
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 4 - 1 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2011-2012 Liga 2 28 Oct 2011
MOTORUL Oradea - CFF Olimpia Cluj 0 - 10 Iuliu Bodola Oradea 2011-2012 Liga I Feminin 4 Dec 2011
MOTORUL Oradea - FC Alice&Tunes Pitesti 0 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2011-2012 Cupa României Fotbal Feminin 18 Apr 2012
MOTORUL Oradea - CS Independenta Baia Mare 1 - 2 Aleșd Aleşd 2011-2012 Liga I Feminin 6 May 2012
CS Atletic Arad - Primavera Deva 2 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2011-2012 Juniori U15 6 Jun 2012
AS Arena Alba Iulia (AB) - LSS Vointa Sibiu (SB) 1 - 2 Dacia Mihalţ 2012-2013 Cupa României 28 Aug 2012
FC Seso Câmpia Turzii - AFC Municipal Targu Mures (MS) 0 - 1 Municipal Turda 2012-2013 Cupa României 11 Sep 2012
FC Universitatea Cluj SA - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 3 - 0 Baza Sportivă Dan Anca Cluj-Napoca 2012-2013 Campionatul Național U19 23 Sep 2012
SC FC Unirea 2006 SA (AB) - CS Mioveni 3 - 1 Cetate Alba Iulia 2012-2013 Liga 2 29 Sep 2012
FC UTA Arad - FC Damila Măciuca (VL) 2 - 2 Francisc von Neuman Arad 2012-2013 Liga 2 7 Oct 2012
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - CS FC Olimpia 2010 (SM) 1 - 1 Parcul Iuliu Haţieganu Cluj-Napoca 2012-2013 Liga 3 12 Oct 2012
CS Jiul Petroşani (HD) - CS FC Olimpia 2010 (SM) 1 - 2 Jiul Petroşani 2012-2013 Liga 3 26 Oct 2012
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Millenium Giarmata 1 - 3 CSS Balta Sărată Caransebeş 2012-2013 Liga 3 3 Nov 2012
ACS Poli Timişoara - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 1 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2012-2013 Liga 2 24 Nov 2012
CS Millenium Giarmata - CS Flacăra Făget (TM) 1 - 1 Nicu Moraru Giarmata 2012-2013 Liga 3 8 Mar 2013
ACS Poli Timişoara - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 0 Dan Păltinişanu - sintetic Timişoara 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Mar 2013
CS FC BIHOR Oradea - CS Luceafărul Oradea 1 - 2 Comunal Paleu 2012-2013 Campionatul Național U19 18 Apr 2013
Universitatea Olimpia Cluj - AS FCM Targu Mures 3 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Play-Off Liga I Feminin 13 Apr 2013
CS FC Hunedoara (HD) - CS Europa Alba Iulia (AB) 4 - 0 Michael Klein Hunedoara 2012-2013 Liga 3 12 Apr 2013
LPS CSS BIHORUL Oradea - CS CF Liberty Oradea 1 - 0 Tineretului Oradea 2012-2013 Campionatul Național U19 21 Apr 2013
CS Flacăra Făget (TM) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) 0 - 3 Colterm Timişoara 2012-2013 Liga 3 17 May 2013
FC Municipal 2012 Resita - AS Sportul Sebeș 4 - 1 Atletico Arad 2012-2013 Juniori U15 5 Jun 2013
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - FC Municipal 2012 Resita 0 - 0 Atletico Arad 2012-2013 Juniori U15 6 Jun 2013
FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Poli Timişoara 1 - 3 Atletico Arad 2012-2013 Juniori U15 7 Jun 2013
CS Scoala de Fotbal Gica Popescu - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 3 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2012-2013 Juniori U15 18 Jun 2013
CS Scoala de Fotbal Gica Popescu - ACS Ardealul Cluj 4 - 1 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2012-2013 Juniori U15 21 Jun 2013
AS Avantul Barsana (MM) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 3 - 2 Central Bârsana 2013-2014 Cupa României 11 Sep 2013
ACS UTA Bătrâna Doamnă - ACS Poli Timişoara 1 - 1 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2013-2014 Campionatul Național U19 22 Sep 2013
ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - CS Ineu (AR) 3 - 1 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2013-2014 Liga 3 27 Sep 2013
CSFC Olimpia 2010 Satu Mare - FC Viitorul Mihai Georgescu 1 - 0 Someşul Satu Mare 2013-2014 Campionatul Național U19 6 Oct 2013
AFC Arieşul 1907 Turda - CS Naţional Sebiş 1 - 3 Municipal Turda 2013-2014 Liga 3 8 Oct 2013
ACS Berceni (IF) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 0 Comunal Berceni 2013-2014 Liga 2 12 Oct 2013
CS Millenium Giarmata - CS FC Hunedoara (HD) 3 - 0 Nicu Moraru Giarmata 2013-2014 Liga 3 18 Oct 2013
ACS Poli Timişoara - SC FC UTA Arad 2 - 3 Colterm Timişoara 2013-2014 Campionatul Național U19 3 Nov 2013
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS FC Zalău 2 - 2 Arena CSO Cugir 2013-2014 Liga 3 2 Nov 2013
ACS Foresta Suceava - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 2 - 2 Areni Suceava 2013-2014 Liga 2 6 Nov 2013
SC FC UTA Arad - LPS Banatul Timişoara 1 - 3 ICRTI Arad 2013-2014 Campionatul Național U19 17 Nov 2013
CS Millenium Giarmata - CS FC Caransebes (CS) 0 - 0 Nicu Moraru Giarmata 2013-2014 Liga 3 15 Nov 2013
CSM Lugoj - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 3 - 2 Tineretului Lugoj 2013-2014 Liga 3 28 Feb 2014
ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - CS Unirea Jucu 2 - 1 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2013-2014 Liga 3 28 Mar 2014
SC FC UTA Arad - ACS Poli Timişoara 1 - 0 ICRTI Arad 2013-2014 Campionatul Național U19 2 Apr 2014
FC UTA SA (AR) - ACS Inter Olt Slatina (OT) 2 - 3 Francisc von Neuman Arad 2013-2014 Liga 2 5 Apr 2014
AS Somesul Oar (SM) - CSM Sighetul Marmatiei (MM) 1 - 5 Municipal Zalău 2014-2015 Baraj Liga 3 21 Jun 2014
AFC Arieşul 1907 Turda - CS FC Hunedoara (HD) 0 - 0 Municipal Turda 2014-2015 Cupa României 26 Aug 2014
ACS FC Academica Clinceni - FC Gloria Buzău (BZ) 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 6 Sep 2014
SPORTING Lugas - ACS Viitorul Reghin 0 - 3 Aleșd Aleşd 2014-2015 Liga I Feminin 7 Sep 2014
ACS FC Municipal Baia Mare - LPS Bistriţa 11 - 2 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2014-2015 Campionatul Național U19 13 Sep 2014
CS Metalul Reșița - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 0 2014-2015 Liga 2 20 Sep 2014
CS FC Zalău - CS Sporting Recea 1 - 0 Municipal Zalău 2014-2015 Campionatul Național U19 28 Sep 2014
SPORTING Lugas - CFF OLTENIA 0 - 0 Aleșd Aleşd 2014-2015 Liga I Feminin 5 Oct 2014
CS FC Zalău - LPS Cluj-Napoca 0 - 5 Viitorul Hereclean 2014-2015 Campionatul Național U19 12 Oct 2014
ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS Metalul Reșița 4 - 0 1 Mai Slatina 2014-2015 Liga 2 15 Oct 2014
ACS FCM Baia Mare - FC Gloria Progresul (BN) 1 - 0 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2014-2015 Liga 3 24 Oct 2014
SPORTING Lugas - Olimpia 2 Cluj Napoca 0 - 6 Aleșd Aleşd 2014-2015 Liga I Feminin 1 Nov 2014
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) 4 - 0 Comunal Becicherecu Mic 2014-2015 Liga 3 7 Nov 2014
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS Poli Timişoara 1 - 1 Unirea Tărlungeni 2014-2015 Liga 2 15 Nov 2014
ACS Industria Sârmei 1921 - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 0 - 3 Municipal Mihai Adam Câmpia Turzii 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Nov 2014
CS FC Olimpia 2010 (SM) - CS Mioveni 1 - 0 Olimpia Satu Mare 2014-2015 Liga 2 6 Dec 2014
ACS FCM Baia Mare - AFC Arieşul 1907 Turda 2 - 0 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2014-2015 Liga 3 7 Mar 2015
CS Metalul Reșița - ACS Inter Olt Slatina (OT) 3 - 2 Mircea Chivu Reşiţa 2014-2015 Liga 2 14 Mar 2015
ACS FC Municipal Baia Mare - LPS Cluj-Napoca 2 - 3 Viorel Mateianu – teren 2 Baia Mare 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Mar 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Banatul Timişoara 3 - 1 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2014-2015 Campionatul Național U19 25 Mar 2015
LPS Satu Mare - FC Viitorul Mihai Georgescu 0 - 5 Someşul Satu Mare 2014-2015 Campionatul Național U19 4 Apr 2015
ACS FC Ardealul Cluj - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 4 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2014-2015 Campionatul Național U19 15 Apr 2015
SPORTING Lugas - CS Independenta Baia Mare 1 - 2 Motorul Oradea 2014-2015 Liga I Feminin 19 Apr 2015
CSFC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS FC Municipal Baia Mare 1 - 2 Someşul Satu Mare 2014-2015 Campionatul Național U19 18 Apr 2015
CSM Sighetul Marmatiei (MM) - AFC Arieşul 1907 Turda 4 - 0 Solovan Sighetu Marmaţiei 2014-2015 Liga 3 2 May 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Ineu (AR) 1 - 0 Motorul Arad 2014-2015 Liga 3 16 May 2015
ACS Viitorul Aiud - ACS UTA Bătrâna Doamnă 0 - 2 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Juniori U15 4 Jun 2015
ACS Progresul Pecica - ACS Performanţa Ighiu 0 - 5 Progresul Pecica 2015-2016 Baraj Liga 3 27 Jun 2015
CS Unirea Jucu - CS Iernut 2 - 1 Baza Sportivă Unirea Jucu 2015-2016 Liga 3 29 Aug 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 0 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2015-2016 Liga 2 5 Sep 2015
AFC Ripensia Timișoara - CS Ineu (AR) 2 - 0 Ciarda Roşie Timişoara 2015-2016 Cupa României 9 Sep 2015
ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Metalurgistul Cugir 1939 2 - 0 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2015-2016 Liga 3 12 Sep 2015
CS Minerul Motru (GJ) - ACS Performanţa Ighiu 1 - 1 Minerul Motru 2015-2016 Liga 3 19 Sep 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 1 Motorul Arad 2015-2016 Liga 2 26 Sep 2015
SPORTING Lugas - FC Hunedoara 1 - 5 Motorul Oradea 2015-2016 Liga I Feminin 18 Oct 2015
CS Şoimii Pâncota - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 0 - 1 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga 2 17 Oct 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS FC Caransebes (CS) 4 - 0 Clujana Cluj-Napoca 2015-2016 Liga 2 31 Oct 2015
ACS Șoimii Pîncota - CSS Drobeta Turnu Severin 0 - 3 Orasenesc Sântana 2015-2016 Campionatul Național U19 1 Nov 2015
LPS Banatul Timişoara - SC FC Braşov SA 0 - 5 LPS Banatul Timişoara 2015-2016 Liga Elitelor U19 9 Nov 2015
CS Şoimii Pâncota - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 1 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga 2 14 Nov 2015
ACS FC Ardealul Cluj - Club Sportiv U Craiova SA 1 - 0 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2015-2016 Liga Elitelor U19 21 Nov 2015
CS FC Caransebes (CS) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 0 - 3 Municipal Caransebeş 2015-2016 Liga 2 5 Dec 2015
ACS Șoimii Pîncota - LPS Banatul Timişoara 1 - 1 Şoimii Pâncota 2015-2016 Campionatul Național U19 13 Mar 2016
ACS Poli Timişoara - Club Sportiv U Craiova SA 0 - 0 Colterm Timişoara 2015-2016 Liga Elitelor U17 19 Mar 2016
FC Universitatea Cluj SA - Centrul de Excelenta Targu Mures 2 - 1 Baza Sportivă Dan Anca Cluj-Napoca 2015-2016 Liga Elitelor U17 3 Apr 2016
CS Naţional Sebiş - Colegiul Naţional Sportiv Cetate 2 - 3 Naţional Sebiş 2015-2016 Liga 3 1 Apr 2016
FC Universitatea Cluj SA - ACS FC Ardealul Cluj 4 - 3 Baza Sportivă Dan Anca Cluj-Napoca 2015-2016 Liga Elitelor U17 10 Apr 2016
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Banatul Timişoara 4 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2015-2016 Liga Elitelor U19 16 Apr 2016
FC Universitatea Cluj SA - AFC Unirea 1924 4 - 2 Baza Sportivă Dan Anca Cluj-Napoca 2015-2016 Liga Elitelor U17 24 Apr 2016
FC Universitatea Cluj SA - ACS Poli Timişoara 1 - 0 Baza Sportivă Dan Anca Cluj-Napoca 2015-2016 Liga Elitelor U17 11 May 2016
FC Viitorul Mihai Georgescu - ACS UTA Bătrâna Doamnă 0 - 1 Clujana Cluj-Napoca 2015-2016 Cupa României U19 19 May 2016
ACS Electrica 1929 Timișoara - CSS Caransebeş 2 - 2 ICRTI Arad 2015-2016 Juniori U15 4 Jun 2016
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - AS Viitorul Feleacu 1 - 0 Comunal-Central Cermei 2016-2017 Baraj Liga 3 18 Jun 2016
SC FC Braşov SA (BV) - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga 2 14 Aug 2016
ACS Poli Timişoara - FC Viitorul Mihai Georgescu 2 - 1 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2016-2017 Liga Elitelor U19 4 Sep 2016
FC Viitorul Mihai Georgescu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 2 Clujana Cluj-Napoca 2016-2017 Liga Elitelor U19 10 Sep 2016
CS Gaz Metan Mediaş 2 - AFC Hermannstadt 2 - 3 Sparta Mediaş 2016-2017 Liga 3 16 Sep 2016
ACS Poli Timişoara - ACS FC Ardealul Cluj 0 - 3 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2016-2017 Liga Elitelor U17 1 Oct 2016
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - CSM Avântul Reghin 3 - 0 Clujana Cluj-Napoca 2016-2017 Liga 3 7 Oct 2016
LPS Satu Mare - CSS Drobeta Turnu Severin 1 - 0 Someşul Satu Mare 2016-2017 Liga Elitelor U19 15 Oct 2016
AFC Chindia Târgovişte - CS Afumaţi 1 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2016-2017 Liga 2 23 Oct 2016
CS Unirea Jucu - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 1 - 1 Baza Sportivă Unirea Jucu 2016-2017 Liga 3 4 Nov 2016
CS Viitorul Ulmeni - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 2 - 1 Ulmeni Ulmeni 2016-2017 Liga 3 12 Nov 2016
ACS ASU Politehnica Timișoara - ACS FC Academica Clinceni 0 - 1 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2016-2017 Liga 2 19 Nov 2016
ACS Poli Timişoara - LPS Satu Mare 4 - 0 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2016-2017 Cupa României U19 30 Nov 2016
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 0 - 3 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2016-2017 Liga 2 3 Dec 2016
CSFC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS Poli Timişoara 1 - 3 Samobil Satu Mare 2016-2017 Liga Elitelor U19 18 Mar 2017
ACS UTA Bătrâna Doamnă - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2016-2017 Liga Elitelor U19 26 Mar 2017
ACS Foresta Suceava - ACS FC Academica Clinceni 2 - 0 Areni Suceava 2016-2017 Liga 2 1 Apr 2017
AFC Ripensia Timișoara - Colegiul Naţional Sportiv Cetate 4 - 1 Ciarda Roşie Timişoara 2016-2017 Liga 3 14 Apr 2017
FC Viitorul Mihai Georgescu - Centrul de Excelenta Targu Mures 1 - 1 CMC Cluj-Napoca 2016-2017 Liga Elitelor U19 25 Apr 2017
ACS UTA Bătrâna Doamnă - ACS Poli Timişoara 3 - 1 Sânicolaul Mic Arad 2016-2017 Liga Elitelor U19 3 May 2017
ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 4 - 1 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2016-2017 Liga 2 6 May 2017
LPS Satu Mare - FC CFR 1907 Cluj SA 2 - 6 Iuliu Bodola Oradea 2016-2017 Juniori U15 3 Jun 2017
AFC Unirea Tăşnad - AS FC Dumbrava Gîlgău Almaşului 2 - 1 Unirea Tăşnad 2017-2018 Baraj Liga 3 17 Jun 2017
CS Şoimii Lipova - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 3 - 0 Şoimii Pâncota 2017-2018 Cupa României 22 Aug 2017
AFC UTA Arad - CS Baloteşti 2 - 2 Otto Greffner Șiria 2017-2018 Liga 2 2 Sep 2017
Fotbal Club Argeş - CS Sportul Snagov SA 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2017-2018 Liga 2 23 Sep 2017
LPS Bihorul Oradea - LPS Sebeş 4 - 5 Tineretului Oradea 2017-2018 Etapa Preliminară U19 30 Sep 2017
LPS Cluj-Napoca - FC Viitorul Mihai Georgescu 4 - 1 Baza Sportivă Unirea Cluj-Napoca 2017-2018 Campionatul Național U19 14 Oct 2017
AFC UTA Arad - CS Ştiinţa Miroslava 3 - 0 Otto Greffner Șiria 2017-2018 Liga 2 21 Oct 2017
CSS 2 Baia Mare - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 5 - 3 Comunal Recea Săsar 2017-2018 Liga Elitelor U19 28 Oct 2017
ACS Poli Timişoara - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 2 - 1 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2017-2018 Liga Elitelor U19 4 Nov 2017
ACS Foresta Suceava - ACS ASU Politehnica Timișoara 2 - 2 Areni Suceava 2017-2018 Liga 2 8 Nov 2017
ACS FC Ardealul Cluj - CS U Craiova 2 - 3 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2017-2018 Liga Elitelor U17 25 Nov 2017
CS Ştiinţa Miroslava - AFC Ripensia Timișoara 3 - 0 Uricani Miroslava 2017-2018 Liga 2 24 Nov 2017
ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Chindia Târgovişte 1 - 2 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2017-2018 Liga 2 24 Feb 2018
CS Luceafărul Oradea - LPS Bihorul Oradea 0 - 2 Iuliu Bodola Oradea 2017-2018 Campionatul Național U19 17 Mar 2018
CS Luceafărul Oradea - LPS Târgu Mureș 1 - 5 Iuliu Bodola Oradea 2017-2018 Campionatul Național U19 31 Mar 2018
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 2 - 2 Baza Sportivă Unirea Cluj-Napoca 2017-2018 Liga Elitelor U19 4 Apr 2018
CS Ştiinţa Miroslava - CS Baloteşti 1 - 2 Uricani Miroslava 2017-2018 Liga 2 6 Apr 2018
SPORTING Lugas - Olimpic Star Cluj 2 - 3 Comunal Paleu 2017-2018 Liga 2 Feminin 22 Apr 2018
AFC Ripensia Timișoara - CS Afumaţi 2 - 1 Ciarda Roşie Timişoara 2017-2018 Liga 2 28 Apr 2018
AFC UTA Arad - ACS FC Ardealul Cluj 6 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2017-2018 Cupa României U17 9 May 2018
ACS Foresta Suceava - CS Sportul Snagov SA 0 - 11 Areni Suceava 2017-2018 Liga 2 26 May 2018
AFC UTA Arad - LPS Sebeş 8 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2018-2019 Etapa Preliminară U19 26 Aug 2018
ACS Energeticianul - CS Aerostar Bacău 4 - 3 Jiul Petroşani 2018-2019 Liga 2 25 Aug 2018
CSS 2 Baia Mare - CS Luceafărul Oradea 7 - 5 Comunal Recea Săsar 2018-2019 Etapa Preliminară U19 2 Sep 2018
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - CS Minaur Baia Mare 1 - 1 CMC Cluj-Napoca 2018-2019 Liga 3 31 Aug 2018
LPS Satu Mare - AS FC Universitatea Cluj 0 - 6 Olimpia Satu Mare 2018-2019 Etapa Preliminară U19 8 Sep 2018
ACS Poli Timişoara - CS Sportul Snagov SA 1 - 2 Dan Păltinişanu Timişoara 2018-2019 Liga 2 16 Sep 2018
AFC UTA Arad - CS Hunedoara 2 - 2 Sânicolaul Mic Arad 2018-2019 Etapa Preliminară U19 23 Sep 2018
AFC Ripensia Timișoara - FC Metaloglobus Bucureşti 0 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2018-2019 Liga 2 29 Sep 2018
Fotbal Club Argeş - ASC Daco-Getica Bucureşti 1 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2018-2019 Liga 2 13 Oct 2018
Independenta Baia Mare - Fortuna Becicherecu Mic 5 - 4 Recea Central Recea 2018-2019 Liga I Feminin 14 Oct 2018
AFC UTA Arad - CSM Şcolar Reşiţa 1 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2018-2019 Cupa României U19 17 Oct 2018
ACS FC Ardealul Cluj - Centrul Național Mureș 0 - 0 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2018-2019 Liga Elitelor U19 20 Oct 2018
SPORTING Lugas - Olimpic Star Cluj 0 - 3 Comunal Paleu 2018-2019 Cupa României Fotbal Feminin 28 Oct 2018
CS Aerostar Bacău - AFC UTA Arad 1 - 0 Aerostar Bacău 2018-2019 Liga 2 10 Nov 2018
LPS Banatul Timişoara - AFC UTA Arad 5 - 2 LPS Banatul Timişoara 2018-2019 Cupa României U17 14 Nov 2018
CSS Lugoj - CSS Caransebeş 3 - 1 Tineretului 2 Lugoj 2018-2019 Campionatul Național U19 17 Nov 2018
AFC Ripensia Timișoara - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2018-2019 Liga 2 1 Dec 2018
CS Aerostar Bacău - ACS Energeticianul 1 - 1 Aerostar Bacău 2018-2019 Liga 2 2 Mar 2019
CSM Lugoj - AFC Metalurgistul Cugir 1939 1 - 2 Tineretului Lugoj 2018-2019 Liga 3 8 Mar 2019
AS FC Universitatea Cluj - AFC UTA Arad 5 - 2 Parcul Iuliu Haţieganu Cluj-Napoca 2018-2019 Liga Elitelor U19 17 Mar 2019
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Dacia Unirea Brăila 5 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 23 Mar 2019
LPS Bihorul Oradea - CS Viitorul Oradea 2 - 2 Tineretului Oradea 2018-2019 Liga Elitelor U15 31 Mar 2019
FC CFR 1907 Cluj SA - Centrul Național Mureș 1 - 0 CMC Cluj-Napoca 2018-2019 Liga Elitelor U19 7 Apr 2019
LPS Banatul Timişoara - ACS FC Ardealul Cluj 5 - 2 LPS Banatul Timişoara 2018-2019 Cupa României U17 16 Apr 2019
ACS Poli Timişoara - ACS Energeticianul 1 - 1 Electrica Timişoara 2018-2019 Liga 2 20 Apr 2019
FC CFR 1907 Cluj SA - U Craiova 1948 Club Sportiv SA 5 - 2 CMC Cluj-Napoca 2018-2019 Liga Elitelor U19 4 May 2019
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Chindia Târgovişte 0 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 14 May 2019
AFC Unirea 1924 - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 2 - 1 Cetate Alba Iulia 2018-2019 Liga 3 17 May 2019
AFC Ripensia Timișoara - ASC Daco-Getica Bucureşti 1 - 1 Ciarda Roşie Timişoara 2018-2019 Liga 2 25 May 2019
ACS Progresul Pecica - CSO Retezatul Hațeg 2 - 1 Progresul Pecica 2019-2020 Baraj Liga 3 15 Jun 2019


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
2A - 3A 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2009
3A - 1A 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2009
1A - 2A 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 28 Nov 2009
2A - 3A 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2009
3A - 1A 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2009
1A - 2A 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 28 Nov 2009
2B - 3B 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2009
3B - 1B 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2009
1B - 2B 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 28 Nov 2009
2B - 3B 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2009
3B - 1B 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2009
1B - 2B 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 28 Nov 2009
Castigatoare Zona 7 grupa A (1999) - Castigatoare Zona 7 grupa B (1999) 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 28 Nov 2009
Castigatoare Zona 7 grupa A (2000) - Castigatoare Zona 7 grupa B (2000) 0 - 0 Liceul Pedagogic Arad 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 28 Nov 2009
Loc 1A - Loc 1B 0 - 0 Sala LPS Satu Mare 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 19 Dec 2009
Loc 2A - Loc 2B 0 - 0 Sala LPS Satu Mare 2008-2009 Trofeul Gheorghe Ola 19 Dec 2009
CSJ Stiinta Universitatea Craiova - CS CFR Simeria 4 - 2 Sala Banu Sport Timişoara 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ene 4 Dec 2010
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Muncitorul Resita (CS) 2 - 1 Sala Banu Sport Timişoara 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ene 4 Dec 2010
CS CFR Simeria - CS Atletico Arad 0 - 7 Sala Banu Sport Timişoara 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ene 4 Dec 2010
CS Muncitorul Resita (CS) - LPS Banatul Timişoara 2 - 6 Sala Banu Sport Timişoara 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ene 4 Dec 2010
2A - 3A 1 - 4 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Juniori U11 14 May 2011
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 0 LPS Banatul Timişoara 2014-2015 Juniori U13 27 May 2015
LPS Banatul Timişoara - CS Dinamyk Craiova 4 - 1 LPS Banatul Timişoara 2014-2015 Juniori U13 27 May 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - LPS Banatul Timişoara 2 - 5 LPS Banatul Timişoara 2014-2015 Juniori U13 31 May 2015
CS Dinamyk Craiova - CS Luceafărul Cluj 4 - 0 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2014-2015 Juniori U11 14 Jun 2015
CS Atletico Arad - FC Benţa Brasov (BV) 4 - 1 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2014-2015 Juniori U11 14 Jun 2015
ACS Electrica 1929 Timișoara - CS Atletico Arad 4 - 1 Sânicolaul Mic Arad 2015-2016 Juniori U11 15 May 2016
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - AFC Unirea 1924 4 - 2 Emilian Pavel Ghiroda 2018-2019 Juniori U11 26 May 2019
CS Atletico Arad - CSM Şcolar Reşiţa 4 - 5 Emilian Pavel Ghiroda 2018-2019 Juniori U11 26 May 2019
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - U Craiova 1948 Club Sportiv SA 1 - 2 Emilian Pavel Ghiroda 2018-2019 Juniori U11 26 May 2019
ASC Corona 2010 Braşov - ACS FC Bacău 0 - 0 Parcul Iuliu Haţieganu Cluj-Napoca 2018-2019 Juniori U13 18 Jun 2019
CS Luceafărul Cluj - LPS Târgu Jiu 1 - 2 Parcul Iuliu Haţieganu Cluj-Napoca 2018-2019 Juniori U13 18 Jun 2019


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - FC Silvania 3 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 14 Nov 2008
FC Unirea Dej - CSM Sebeş 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - FC Silvania 0 - 5 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 19 Sep 2008
FC Municipal SA Reşiţa - CS Unirea Sânnicolau Mare 0 - 0 2008-2009 Liga 3 5 Sep 2008
ACS Fortuna Covaci - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 3 Oct 2008
CS Gloria CTP Arad (AR) - SC CORVINUL 2005 Hunedoara SA 0 - 0 2008-2009 Liga 3 10 Oct 2008
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - AS ALTO GRADIMENTO ALBINA 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 17 Oct 2008
CS CALOR Timişoara - SC CORVINUL 2005 Hunedoara SA 0 - 0 2008-2009 Liga 3 24 Oct 2008
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Ineu (AR) 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 31 Oct 2008
CS FC Bihor Oradea (BH) - FC CFR Timişoara 2 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2008-2009 Liga 2 14 Mar 2009
FC Silvania - FC Cisnădie 4 - 0 Măgura Şimleul Silvaniei 2008-2009 Liga 3 20 Mar 2009
CS CALOR Timişoara - CS Gloria CTP Arad (AR) 1 - 1 Colterm Timişoara 2008-2009 Liga 3 27 Mar 2009
SC FC UTA SA - CSS BEGA Timişoara 4 - 3 ICRTI Arad 2008-2009 Campionatul Național U19 12 Apr 2009
AS ALTO GRADIMENTO ALBINA - AS DACIA Orăştie 3 - 2 Auto Timişoara 2008-2009 Liga 3 10 Apr 2009
FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 2 - 0 Electrica Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U17 22 Apr 2009
LPS CSS BIHORUL Oradea - CS FC BIHOR Oradea 1 - 2 Tineretului Oradea 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
CS CALOR Timişoara - CS BUILDING Vânju Mare 2 - 0 Colterm Timişoara 2008-2009 Liga 3 24 Apr 2009
SC FC UTA SA - CS CALOR Timişoara 3 - 1 ICRTI Arad 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
CS FC SESO Iara - FC Silvania 1 - 0 Minerul Iara 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - AS FC DETA Timisoara 6 - 0 Sega Arad 2008-2009 Campionatul Național U17 6 May 2009
FC Baia Mare - FC CFR 1907 Cluj SA 2 0 - 0 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2008-2009 Liga 3 8 May 2009
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - FCM Târgu Mureş 1 - 1 Motorul Arad 2008-2009 Liga 2 16 May 2009
AS ALTO GRADIMENTO ALBINA - CS Unirea Sânnicolau Mare 1 - 1 Auto Timişoara 2008-2009 Liga 3 22 May 2009
FC CFR Timişoara - CS Mioveni 1 - 0 CFR Timişoara 2008-2009 Liga 2 30 May 2009
CS Xela Baia Mare - LPS Bistriţa 0 - 0 Olimpia Satu Mare 2008-2009 Juniori U13 2 Jun 2009
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS CF LIBERTY Oradea 0 - 2 Iuliu Bodola Oradea 2008-2009 Liga 2 6 Jun 2009
Satu Mare - Salaj 0 - 0 Municipal Marghita 2008-2009 Baraj Liga 3 17 Jun 2009
FC Silvania - FC Drobeta Turnu Severin 0 - 0 Măgura Şimleul Silvaniei 2009-2010 Liga 2 15 Aug 2009
CS FC Bihor Oradea (BH) - FC Argeş (AG) 1 - 2 Iuliu Bodola Oradea 2009-2010 Liga 2 27 Sep 2009
FC Silvania - FCM Târgu Mureş 1 - 1 Măgura Şimleul Silvaniei 2009-2010 Liga 2 25 Nov 2009
FC Silvania - CS Otopeni (IF) 0 - 2 Măgura Şimleul Silvaniei 2009-2010 Liga 2 24 Oct 2009
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Minerul Lupeni 3 - 1 Clujana Cluj-Napoca 2009-2010 Liga 2 5 Dec 2009
FC Silvania - CS Mioveni 0 - 3 Măgura Şimleul Silvaniei 2009-2010 Liga 2 6 Mar 2010
SCS CF MUNICIPAL UNIVERSITATEA Cluj SA - CS FC Zalău 8 - 0 Baza Sportivă Napoca Cluj-Napoca 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Mar 2010
FC Silvania - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 0 - 1 Mielu Oprean 1 Decembrie 2009-2010 Liga 2 10 Apr 2010
FC Ariesul Turda (CJ) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 0 Municipal Turda 2009-2010 Liga 2 24 Apr 2010
SC FC UTA SA - CSS Lugoj 9 - 4 ICRTI Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 5 May 2010
AS FC GLORIA 1922 Bistriţa - FC OLIMPIA 2008 Satu Mare 0 - 1 Olimpia Satu Mare 2009-2010 Juniori U13 8 Jun 2010
CF SOMEŞUL Satu Mare 2002 - CS Viitorul Zalău 2 - 1 Olimpia Satu Mare 2009-2010 Juniori U15 12 Jun 2010
CS Luceafărul 2 Oradea - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 0 - 1 Comunal Sîntion 2010-2011 Cupa României 7 Sep 2010
SC FC SILVANIA SA - FC Universitatea Cluj SA 1 - 7 Comunal Crasna Crasna 2010-2011 Campionatul Național U17 5 Dec 2010
FC CFR 1907 Cluj SA - FC VIOREL MATEIANU Baia Mare 7 - 1 Club Transilvania Cluj-Napoca 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Apr 2011
ASFC OLIMPIA 2008 - CSS 2 Baia Mare 2 - 0 Olimpia Satu Mare 2010-2011 Campionatul Național U17 21 Apr 2011
SC FC UTA SA - CSS Caransebeş 2 - 0 ICRTI Arad 2010-2011 Campionatul Național U17 8 May 2011
CS FC Zalău - ASFC OLIMPIA 2008 0 - 1 Măgura Şimleul Silvaniei 2010-2011 Campionatul Național U17 15 May 2011
Rival Alba Iulia - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 1 Francisc von Neuman Arad 2010-2011 Juniori U15 7 Jun 2011
CSM Sebeş - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 1 - 2 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
FC UTA Arad - ASC Juventus Bucureşti 0 - 0 Francisc von Neuman Arad 2011-2012 Liga 2 20 Aug 2011
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - SC FC Olt SA (OT) 2 - 1 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2011-2012 Liga 2 27 Aug 2011
SC FC Timişoara SA (TM) - FC Ariesul Turda (CJ) 3 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2011-2012 Liga 2 19 Nov 2011
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CS ALRO Slatina (OT) 3 - 0 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2011-2012 Liga 2 26 Nov 2011
CS FC Timişoara SA - CSS Caransebes 3 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2011-2012 Juniori U15 6 Jun 2012
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 2 - 0 Municipal Târgu Jiu 2012-2013 Liga I 1 Sep 2012
CS Gaz Metan Mediaş - CS Concordia Chiajna 1 - 3 Gaz Metan Mediaş 2012-2013 Liga I 15 Sep 2012
FC Universitatea Cluj SA - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 0 Baza Sportivă Dan Anca Cluj-Napoca 2012-2013 Campionatul Național U17 23 Sep 2012
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - CS ALRO Slatina (OT) 2 - 2 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2012-2013 Liga 2 23 Mar 2013
CS FC Hunedoara - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 3 - 2 Michael Klein 2 Hunedoara 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Apr 2013
ACS Poli Timişoara - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 4 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2012-2013 Liga 2 3 May 2013
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - CS FC ASTRA (PH) 0 - 2 Emil Alexandrescu Iaşi 2012-2013 Liga I 9 May 2013
FC UTA Arad - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 0 - 0 Francisc von Neuman Arad 2012-2013 Liga 2 24 May 2013
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CS Concordia Chiajna 1 - 3 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2012-2013 Liga I 30 May 2013
CS Atletico Arad - FC CFR 1907 Cluj SA 2 - 0 Atletico Arad 2012-2013 Juniori U15 5 Jun 2013
ACS Poli Timişoara - CS Atletico Arad 1 - 2 Atletico Arad 2012-2013 Juniori U15 6 Jun 2013
AS Sportul Sebeș - Colegiul Naţional Sportiv Cetate 0 - 1 Atletico Arad 2012-2013 Juniori U15 7 Jun 2013
CS Atletico Arad - Salina Ocna Sugatag 3 - 1 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2012-2013 Juniori U15 18 Jun 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - Salina Ocna Sugatag 4 - 0 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2012-2013 Juniori U15 21 Jun 2013
FC UTA SA (AR) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 1 - 1 Francisc von Neuman Arad 2013-2014 Liga 2 14 Sep 2013
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - ASC Bacau (BC) 1 - 0 Carpaţi (Corona) Braşov 2013-2014 Cupa României 24 Sep 2013
ACS Poli Timişoara - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 0 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Liga I 4 Oct 2013
CS RIPENSIA Timişoara (TM) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 0 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Cupa României 29 Oct 2013
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 2 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga I 11 Nov 2013
ACS UTA Bătrâna Doamnă - CS Metalul Reșița SA 3 - 1 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2013-2014 Campionatul Național U19 30 Nov 2013
FC CFR 1907 Cluj SA - ASC Botosani (BT) 3 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 15 Dec 2013
ACS UTA Bătrâna Doamnă - CSS Drobeta Turnu Severin 8 - 0 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2013-2014 Campionatul Național U19 19 Mar 2014
CS Şoimii Pâncota - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 1 Şoimii Pâncota 2014-2015 Liga 2 30 Aug 2014
ACS FC Municipal Baia Mare - LPS Bistriţa 3 - 0 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2014-2015 Campionatul Național U17 13 Sep 2014
CS Şoimii Pâncota - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 2 Şoimii Pâncota 2014-2015 Cupa României 23 Sep 2014
CS Şoimii Pâncota - ACS Inter Olt Slatina (OT) 0 - 0 Şoimii Pâncota 2014-2015 Liga 2 27 Sep 2014
CS FC Zalău - CS Sporting Recea 4 - 2 Municipal Zalău 2014-2015 Campionatul Național U17 28 Sep 2014
CS FC Zalău - LPS Cluj-Napoca 3 - 10 Viitorul Hereclean 2014-2015 Campionatul Național U17 12 Oct 2014
ACS Poli Timişoara - CS FC Olimpia 2010 (SM) 3 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Liga 2 18 Oct 2014
ACSM Politehnica Iaşi - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2014-2015 Cupa României 28 Oct 2014
ACS Industria Sârmei 1921 - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 0 - 2 Municipal Mihai Adam Câmpia Turzii 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Nov 2014
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 4 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 23 Nov 2014
CS Şoimii Pâncota - CS FC Olimpia 2010 (SM) 1 - 0 Şoimii Pâncota 2014-2015 Liga 2 29 Nov 2014
CS FC Olimpia 2010 (SM) - ACS Poli Timişoara 0 - 0 Olimpia Satu Mare 2014-2015 Liga 2 18 Mar 2015
ACS FC Municipal Baia Mare - LPS Cluj-Napoca 3 - 0 Viorel Mateianu – teren 2 Baia Mare 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Mar 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Banatul Timişoara 2 - 0 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2014-2015 Campionatul Național U17 25 Mar 2015
FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC OTELUL SA (GL) 1 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 7 Apr 2015
LPS Satu Mare - FC Viitorul Mihai Georgescu 3 - 0 Someşul Satu Mare 2014-2015 Campionatul Național U17 4 Apr 2015
CS FC Hunedoara - CSS Caransebes 0 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Juniori U15 4 Jun 2015
ACS FCM Baia Mare - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 2 2015-2016 Cupa României 29 Oct 2015
ACS Șoimii Pîncota - CSS Drobeta Turnu Severin 1 - 2 Orasenesc Sântana 2015-2016 Campionatul Național U17 1 Nov 2015
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS U Craiova SA (DJ) 4 - 0 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2015-2016 Liga I 28 Nov 2015
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 2 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2015-2016 Liga I 1 Dec 2015
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 2 - 3 Olimpia Satu Mare 2015-2016 Liga 2 5 Mar 2016
ACS Șoimii Pîncota - LPS Banatul Timişoara 0 - 0 Orasenesc Sântana 2015-2016 Campionatul Național U17 13 Mar 2016
FC Universitatea Cluj SA - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 2 Baza Sportivă Dan Anca Cluj-Napoca 2015-2016 Liga Elitelor U19 10 Apr 2016
ACS UTA Bătrâna Doamnă - AS FC Interstar Sibiu 3 - 1 Sânicolaul Mic Arad 2015-2016 Liga Elitelor U17 16 Apr 2016
CS FC Hunedoara - ACS UTA Bătrâna Doamnă 1 - 5 ICRTI Arad 2015-2016 Juniori U15 4 Jun 2016
AFC Astra - CS U Craiova (DJ) 1 - 2 Marin Anastasovici Giurgiu 2016-2017 Liga I 6 Aug 2016
ACS Poli Timişoara - AFC Unirea 1924 2 - 1 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2016-2017 Liga Elitelor U17 4 Sep 2016
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS FC Academica Clinceni 3 - 2 Olimpia Satu Mare 2016-2017 Liga 2 24 Sep 2016
ACS Poli Timişoara - ACS FC Ardealul Cluj 1 - 0 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2016-2017 Liga Elitelor U19 1 Oct 2016
LPS Satu Mare - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 1 - 0 Someşul Satu Mare 2016-2017 Liga Elitelor U17 15 Oct 2016
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - CS Mioveni 1 - 3 Olimpia Satu Mare 2016-2017 Cupa României 26 Oct 2016
ACS Poli Timişoara - AFC Astra 2 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2016-2017 Liga I 27 Nov 2016
ACS Poli Timişoara - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 3 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2016-2017 Cupa României U17 30 Nov 2016
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - LPS Cluj-Napoca 6 - 0 Samobil Satu Mare 2016-2017 Campionatul Național U17 18 Mar 2017
ACS UTA Bătrâna Doamnă - AS FC Interstar Sibiu 2 - 1 Sânicolaul Mic Arad 2016-2017 Liga Elitelor U17 26 Mar 2017
FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Play-Off Liga I 9 Apr 2017
ACS UTA Bătrâna Doamnă - ACS Poli Timişoara 2 - 1 Sânicolaul Mic Arad 2016-2017 Liga Elitelor U17 3 May 2017
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Baloteşti 1 - 2 Otto Greffner Șiria 2016-2017 Liga 2 25 May 2017
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Baloteşti 2 - 2 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2017-2018 Liga 2 16 Sep 2017
LPS Bihorul Oradea - LPS Sebeş 5 - 1 Tineretului Oradea 2017-2018 Etapa Preliminară U17 30 Sep 2017
LPS Cluj-Napoca - CSS 2 Baia Mare 13 - 1 Baza Sportivă Unirea Cluj-Napoca 2017-2018 Campionatul Național U17 14 Oct 2017
CSS 2 Baia Mare - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 11 Comunal Recea Săsar 2017-2018 Campionatul Național U17 28 Oct 2017
ACS Poli Timişoara - CS U Craiova 2 - 4 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2017-2018 Liga Elitelor U17 4 Nov 2017
ACS FC Ardealul Cluj - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 2 - 0 Victoria Someşeni Cluj-Napoca 2017-2018 Liga Elitelor U19 25 Nov 2017
CS Luceafărul Oradea - LPS Bihorul Oradea 0 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2017-2018 Campionatul Național U17 17 Mar 2018
CS Luceafărul Oradea - LPS Târgu Mureș 3 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2017-2018 Campionatul Național U17 31 Mar 2018
AFC UTA Arad - ACS ASU Politehnica Timișoara 3 - 0 Otto Greffner Șiria 2017-2018 Liga 2 24 Apr 2018
AFC UTA Arad - ASSCS Farul Constanţa 4 - 2 Motorul Arad 2018-2019 Liga 2 11 Aug 2018
AFC UTA Arad - LPS Sebeş 2 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2018-2019 Etapa Preliminară U17 26 Aug 2018
CSS 2 Baia Mare - CS Luceafărul Oradea 0 - 8 Comunal Recea Săsar 2018-2019 Etapa Preliminară U17 2 Sep 2018
LPS Satu Mare - AS FC Universitatea Cluj 1 - 2 Olimpia Satu Mare 2018-2019 Etapa Preliminară U17 8 Sep 2018
AFC UTA Arad - CS Hunedoara 1 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2018-2019 Etapa Preliminară U17 23 Sep 2018
CS Luceafărul Oradea - AFC Astra 1 - 5 Luceafărul Sânmartin 2018-2019 Cupa României 27 Sep 2018
AFC UTA Arad - FC Metaloglobus Bucureşti 6 - 1 Motorul Arad 2018-2019 Liga 2 10 Oct 2018
AFC UTA Arad - ACS ASU Politehnica Timişoara 3 - 1 Sânicolaul Mic Arad 2018-2019 Cupa României U17 17 Oct 2018
AS FC Universitatea Cluj - ACS Poli Timişoara 4 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2018-2019 Liga 2 25 Oct 2018
AS FC Universitatea Cluj - AFC Astra 3 - 4 Cluj Arena Cluj-Napoca 2018-2019 Cupa României 31 Oct 2018
CSS Lugoj - CSS Caransebeş 0 - 5 Tineretului 2 Lugoj 2018-2019 Campionatul Național U17 17 Nov 2018
AS FC Universitatea Cluj - CS Baloteşti 0 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2018-2019 Liga 2 25 Nov 2018
ACS Poli Timişoara - AFC Ripensia Timișoara 1 - 0 Electrica Timişoara 2018-2019 Liga 2 23 Feb 2019
ACS Poli Timişoara - ACS FC Academica Clinceni 1 - 3 Electrica Timişoara 2018-2019 Liga 2 16 Mar 2019
FC CFR 1907 Cluj SA - U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 - 4 CMC Cluj-Napoca 2018-2019 Liga Elitelor U17 4 May 2019


Calendar