Nume:Nistoran Răzvan Constantin


Din: Reşiţa, judetul Caraş Severin


NumeNistoran
PrenumeRăzvan Constantin
LotulLiga 3(Fotbal) Liga 2(Fotbal)
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Motru 2008 1 - 1 Dierna Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Campionatul Național U17 17 May 2009


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Minerul Motru (GJ) - CS Prometeu Craiova (DJ) 2 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 7 Oct 2008
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS CALOR Timişoara 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 12 Sep 2008
CS Progresul Gătaia - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 1 - 3 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 1 Nov 2008
CS Naţional Sebiş - CS Unirea Sânnicolau Mare 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 7 Nov 2008
CS Vulcan (HD) - AS ALTO GRADIMENTO ALBINA 2 - 1 Central Vulcan 2008-2009 Liga 3 28 Feb 2009
ACS Fortuna Covaci - CS Gloria CTP Arad (AR) 2 - 0 Fortuna Covaci 2008-2009 Liga 3 13 Mar 2009
CS FC Timişoara SA - SC FC UTA SA 2 - 0 UMT Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
CS CALOR Timişoara - CS Gloria CTP Arad (AR) 1 - 1 Colterm Timişoara 2008-2009 Liga 3 27 Mar 2009
CSS Lugoj - STĂ 5 - 0 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Lupeni 3 - 1 Dierna Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Campionatul Național U19 5 Apr 2009
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Lupeni 5 - 1 Dierna Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Campionatul Național U17 5 Apr 2009
CSS Lugoj - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 0 - 7 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U19 12 Apr 2009
CSS Lugoj - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 1 - 3 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U17 12 Apr 2009
CS JIUL Petroşani - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 4 - 0 Jiul Petroşani 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Apr 2009
CS JIUL Petroşani - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 5 Jiul Petroşani 2008-2009 Campionatul Național U17 15 Apr 2009
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Naţional Sebiş 4 - 1 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2008-2009 Liga 3 17 Apr 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea 4 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Apr 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea 5 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Campionatul Național U17 22 Apr 2009
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 1 Dierna Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 1 Dierna Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009
CSS Lugoj - LPS CSS BIHORUL Oradea 0 - 8 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
CSS Lugoj - LPS CSS BIHORUL Oradea 0 - 2 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
ACS ENERGIA Rovinari - SC FC 2005 SA Piteşti 2 2 - 3 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Liga 3 5 May 2009
FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA - LPS CSS BIHORUL Oradea 2 - 0 Electrica Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 10 May 2009
FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA - LPS CSS BIHORUL Oradea 1 - 0 Electrica Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U17 10 May 2009
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS CFR MARMOSIN 0 - 2 Comunal Becicherecu Mic 2008-2009 Liga 3 16 May 2009
CS Negrea Reşiţa - FINNFOREST Comanesti 8 - 0 Baza Sportivă Filipescu Reşiţa 2008-2009 Liga I Feminin 23 May 2009
CS Negrea Reşiţa - SN Constanta 1 - 3 Baza Sportivă Filipescu Reşiţa 2008-2009 Liga I Feminin 30 May 2009
CSM Sebeş - AS CS ENA INTER Făgăraş 1 - 2 Arini Sebeş 2008-2009 Liga 3 5 Jun 2009
Loc 1A - Loc 1B 0 - 0 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Juniori U15 6 Jul 2009
AS PRO Nădlac - CS Ineu (AR) 0 - 0 Teren neutru Bucureşti 2009-2010 Cupa României 15 Jul 2009
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Gloria CTP Arad (AR) 1 - 2 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2009-2010 Liga 3 21 Aug 2009
CS Jiul Petroşani (HD) - FC Drobeta Turnu Severin 0 - 0 Jiul Petroşani 2009-2010 Cupa României 26 Aug 2009
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Triumf Bârca 1 - 0 Minerul Mătăsari 2009-2010 Liga 3 11 Sep 2009
CS FC Viitorul Sânandrei - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 0 - 6 Nicu Moraru Giarmata 2009-2010 Liga 3 4 Sep 2009
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Naţional Sebiş 1 - 3 Comunal Becicherecu Mic 2009-2010 Liga 3 18 Sep 2009
ACS FORTUNA COVACI - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 1 - 3 LPS Banatul Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 4 Oct 2009
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Retezatul Haţeg (HD) 2 - 0 Minerul Moi 2009-2010 Liga 3 2 Oct 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AACS Recaş (TM) 3 - 1 Minerul Moi 2009-2010 Liga 3 6 Oct 2009
CS MUREŞUL Deva - CS FC Timişoara SA 2 - 7 Cetate - teren 2 Deva 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Oct 2009
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS Millenium Giarmata 2 - 1 Sega Arad 2009-2010 Liga 3 16 Oct 2009
CS Minerul Motru (GJ) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2 - 3 Minerul Motru 2009-2010 Liga 3 23 Oct 2009
LPS Banatul Timişoara - CSS Drobeta Turnu Severin 2 - 1 LPS Banatul Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
ACS FORTUNA COVACI - FC DROBETA Turnu Severin 3 - 1 LPS Banatul Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Nov 2009
CS Triumf Bârca - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 0 Central Albota 2009-2010 Liga 3 13 Nov 2009
CS Naţional Sebiş - CS FC Timişoara SA 2 (TM) 2 - 0 Naţional Sebiş 2009-2010 Liga 3 17 Nov 2009
FC DROBETA Turnu Severin - LPS CSS BIHORUL Oradea 0 - 5 Severnav Drobeta Turnu Severin 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Nov 2009
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Prometeu Craiova (DJ) 2 - 0 Minerul Mătăsari 2009-2010 Liga 3 27 Nov 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2009-2010 Liga 3 26 Feb 2010
CSS Drobeta Turnu Severin - CS FC Timişoara SA 2 - 5 Victoria Vânju Mare 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
CS Ineu (AR) - CS Millenium Giarmata 1 - 2 Central Ineu 2009-2010 Liga 3 26 Mar 2010
CSS Lugoj - CS FC BIHOR Oradea 0 - 4 Tineretului 2 Lugoj 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Apr 2010
CS FC Timişoara SA 2 - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 1 - 2 Electrica Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - LPS CSS BIHORUL Oradea 4 - 0 Motorul Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Apr 2010
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Unirea Sânnicolau Mare 0 - 3 Colterm Timişoara 2009-2010 Liga 3 16 Apr 2010
CS Ralbex Turcineşti - CS Minerul Motru (GJ) 4 - 1 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2009-2010 Liga 3 20 Apr 2010
ACS FORTUNA COVACI - CS MUREŞUL Deva 1 - 1 LPS Banatul Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 22 Apr 2010
CSS Lugoj - LPS CSS BIHORUL Oradea 2 - 0 Tineretului 2 Lugoj 2009-2010 Campionatul Național U19 2 May 2010
AACS Recaş (TM) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 2 - 0 Atletic Recaş 2009-2010 Liga 3 8 May 2010
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - AACS Recaş (TM) 0 - 2 Motorul Arad 2009-2010 Liga 3 11 May 2010
CS FC Timişoara SA 2 - CSS Drobeta Turnu Severin 1 - 2 Electrica Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 16 May 2010
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Progresul Corabia 0 - 1 Mielu Oprean 1 Decembrie 2009-2010 Liga 3 28 May 2010
AS Minerul Matasari 2 - CS Strehaia 3 - 0 Minerul Mătăsari 2009-2010 Campionatul U19 Județean 17 Jun 2010
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Millenium Giarmata 3 - 1 Teren neutru Bucureşti 2010-2011 Cupa României 17 Jul 2010
FC Drobeta Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 2 Municipal Drobeta Turnu Severin 2010-2011 Liga 3 27 Aug 2010
CS Termo Dr. Tr. Severin - CS FC Timişoara SA 2 (TM) 2 - 1 Termo Drobeta Turnu Severin 2010-2011 Liga 3 10 Sep 2010
CS MINERUL Lupeni - ACS ENERGIA Rovinari 2 - 1 Minerul Lupeni 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Sep 2010
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - SC CS FC Piatra Olt SA 2 - 1 Minerul Mătăsari 2010-2011 Liga 3 17 Sep 2010
CS FC Hunedoara (HD) - CS Naţional Sebiş 1 - 0 Michael Klein Hunedoara 2010-2011 Liga 3 24 Sep 2010
FC Politehnica 2002 Timişoara SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 3 - 1 Dan Păltinişanu - sintetic Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Oct 2010
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 0 Tineretului Rovinari 2010-2011 Liga 3 8 Oct 2010
LPS Banatul Timişoara - SC FC UTA SA 0 - 3 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS Unirea Sânnicolau Mare 1 - 2 Sega Arad 2010-2011 Liga 3 22 Oct 2010
CS Minerul Motru (GJ) - CFC Ghecon Lăpuşata (VL) 2 - 1 Minerul Motru 2010-2011 Liga 3 5 Nov 2010
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Târgu Jiu 3 - 1 Victoria Vânju Mare 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Nov 2010
AACS Recaş (TM) - CS CFR Simeria 1 - 1 Atletic Recaş 2010-2011 Liga 3 20 Nov 2010
LPS Banatul Timişoara - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 5 - 0 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 5 Dec 2010
LPS Banatul Timişoara - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 6 - 1 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U17 5 Dec 2010
FC Drobeta Turnu Severin - CS Prometeu Craiova (DJ) 0 - 2 Dunărea Calafat 2010-2011 Liga 3 11 Mar 2011
LPS Banatul Timişoara - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta 0 - 0 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Mar 2011
CS Triumf Bârca - CS Minerul Motru (GJ) 0 - 2 Sopot Sopot 2010-2011 Liga 3 26 Mar 2011
SC FC Timişoara SA - CSS Lugoj 3 - 1 Colterm Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 27 Mar 2011
SC FC Timişoara SA - CSS Lugoj 2 - 0 Colterm Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U17 27 Mar 2011
LPS Banatul Timişoara - CSS Lugoj 4 - 1 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 7 Apr 2011
CS CFR Simeria - CS Gloria CTP Arad (AR) 4 - 1 Marmosim Simeria 2010-2011 Liga 3 8 Apr 2011
SC FC Timişoara SA - CSS Caransebeş 3 - 1 Colterm Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Apr 2011
SC FC Timişoara SA - CSS Caransebeş 4 - 0 Colterm Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U17 17 Apr 2011
CS Millenium Giarmata - CF Bihorul Beiuş (BH) 3 - 0 Nicu Moraru Giarmata 2010-2011 Liga 3 30 Apr 2011
AFC Astra 2 - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2010-2011 Liga 2 4 May 2011
SC FC Timişoara SA - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta 5 - 0 Colterm Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 8 May 2011
SC FC Timişoara SA - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta 0 - 2 Colterm Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U17 8 May 2011
CS Minerul Motru (GJ) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 0 - 0 Minerul Motru 2010-2011 Liga 3 27 May 2011
CS Flacăra Făget (TM) - AC Jiul Petroşani 1 - 0 Francisc von Neuman Arad 2010-2011 Baraj Liga 3 15 Jun 2011
AS Recolta Dănceu - CS Prometeu Craiova (DJ) 1 - 3 Dunărea Gruia 2011-2012 Cupa României 9 Aug 2011
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Gaz Metan Severin 3 - 4 Minerul Mătăsari 2011-2012 Cupa României 23 Aug 2011
FC Argeş (AG) - CS Luceafărul Oradea 2 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2011-2012 Liga 2 27 Aug 2011
FC UTA Arad - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 2 Francisc von Neuman Arad 2011-2012 Liga 2 3 Sep 2011
CS Naţional Sebiş - SC FC Timişoara SA (TM) 1 - 2 Naţional Sebiş 2011-2012 Cupa României 6 Sep 2011
FC Ariesul Turda (CJ) - CS MUREŞUL Deva (HD) 0 - 1 Municipal Turda 2011-2012 Liga 2 24 Sep 2011
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 1 Parcul Iuliu Haţieganu Cluj-Napoca 2011-2012 Liga 3 30 Sep 2011
SC FC Timişoara SA (TM) - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 3 - 2 Dan Păltinişanu Timişoara 2011-2012 Liga 2 8 Oct 2011
FC Ariesul Turda (CJ) - SC FC Olt SA (OT) 1 - 0 Municipal Turda 2011-2012 Liga 2 12 Nov 2011
CS Negrea Reşiţa - Sporting Craiova 13 - 0 Gloria Reşiţa 2011-2012 Liga I Feminin 28 Apr 2012
CS Negrea Reşiţa - CFF Olimpia Cluj 0 - 6 Gloria Reşiţa 2011-2012 Liga I Feminin 6 May 2012
AFC Voinţa Lupac - CS Autocatania Caransebes (CS) 7 - 6 Voinţa Lupac 2012-2013 Cupa României 15 Aug 2012
CS Şoimii Pâncota - ACS Poli Timişoara 3 - 2 Şoimii Pâncota 2012-2013 Cupa României 28 Aug 2012
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Millenium Giarmata 0 - 0 Tineretului Rovinari 2012-2013 Liga 3 14 Sep 2012
CS Jiul Petroşani (HD) - FC Unirea Dej 1 - 1 Jiul Petroşani 2012-2013 Liga 3 21 Sep 2012
CS Minerul Motru (GJ) - CS Millenium Giarmata 0 - 0 Minerul Motru 2012-2013 Liga 3 12 Oct 2012
FC UTA Arad - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 3 - 0 Francisc von Neuman Arad 2012-2013 Liga 2 20 Oct 2012
CS Negrea Reşiţa - FC UTA Arad 1 - 8 Voinţa Lupac 2012-2013 Liga I Feminin 28 Oct 2012
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 1 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2012-2013 Liga 2 10 Nov 2012
CS Millenium Giarmata - CS Flacăra Făget (TM) 1 - 1 Nicu Moraru Giarmata 2012-2013 Liga 3 8 Mar 2013
CS Vladimirescu (AR) - CS Minerul Motru (GJ) 1 - 2 Comunal Vladimirescu 2012-2013 Liga 3 15 Mar 2013
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - CS ALRO Slatina (OT) 2 - 2 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2012-2013 Liga 2 23 Mar 2013
LPS Banatul Timişoara - CS FC Hunedoara 4 - 0 LPS Banatul Timişoara 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Apr 2013
CS Vladimirescu (AR) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 2 - 2 Comunal Vladimirescu 2012-2013 Liga 3 19 Apr 2013
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS Poli Timişoara 0 - 0 Victoria Vânju Mare 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Apr 2013
CSM Lugoj - ACS Jiul Rovinari (GJ) 1 - 0 Tineretului Lugoj 2012-2013 Liga 3 3 May 2013
CS Şoimii Pâncota - CS FC Hunedoara (HD) 1 - 0 Şoimii Pâncota 2012-2013 Liga 3 10 May 2013
CS ALRO Slatina (OT) - FCM Târgu Mureş 0 - 1 1 Mai Slatina 2012-2013 Liga 2 5 Jun 2013
CS Podari (DJ) - CS Baloteşti 0 - 1 Unirea Podari 2013-2014 Liga 3 31 Aug 2013
ACS Ştiinţa Turceni - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 3 Orăşenesc Turceni 2013-2014 Liga 3 20 Sep 2013
CS RIPENSIA Timişoara (TM) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 2 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Cupa României 24 Sep 2013
FC UTA SA (AR) - CS FC Olimpia 2010 (SM) 1 - 2 Francisc von Neuman Arad 2013-2014 Liga 2 28 Sep 2013
ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - FC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 0 Comunal Işalniţa Işalniţa 2013-2014 Liga 3 4 Oct 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSS Drobeta Turnu Severin 1 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2013-2014 Campionatul Național U19 6 Oct 2013
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 1 Minerul Motru 2013-2014 Liga 2 19 Oct 2013
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Banatul Timişoara 1 - 5 Termo Drobeta Turnu Severin 2013-2014 Campionatul Național U19 10 Nov 2013
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) 2 - 1 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2013-2014 Liga 2 9 Nov 2013
CS FC Balş 2007 (OT) - CS Vişina Nouă (OT) 4 - 0 Parc Balş 2013-2014 Liga 3 16 Nov 2013
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 0 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2013-2014 Liga 2 8 Mar 2014
FC UTA SA (AR) - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 1 Francisc von Neuman Arad 2013-2014 Liga 2 15 Mar 2014
CS Naţional Sebiş - AFC Metalurgistul Cugir 1939 1 - 2 Naţional Sebiş 2013-2014 Liga 3 28 Mar 2014
ASOCIATIA Club Sportiv ACS POLI Timisoara - SC FC Viitorul Constanta SA 4 - 1 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2013-2014 Juniori U15 13 Jun 2014
CS Şoimii Pâncota - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 1 Şoimii Pâncota 2014-2015 Liga 2 30 Aug 2014
CS Unirea Jucu - CS FC Olimpia 2010 (SM) 6 - 5 Comunal Jucu 2014-2015 Cupa României 9 Sep 2014
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS Mioveni 0 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2014-2015 Liga 2 20 Sep 2014
CS Millenium Giarmata - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 1 - 0 Nicu Moraru Giarmata 2014-2015 Liga 3 3 Oct 2014
ACS Berceni (IF) - ACS Foresta Suceava 3 - 2 Comunal Berceni 2014-2015 Liga 2 11 Oct 2014
ACS Poli Timişoara - CS FC Olimpia 2010 (SM) 3 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Liga 2 18 Oct 2014
CS Mioveni - CS Şoimii Pâncota 3 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 1 Nov 2014
SC FC Voluntari SA - FC Gloria Buzău (BZ) 5 - 1 Anghel Iordănescu Voluntari 2014-2015 Liga 2 22 Nov 2014
CS Mioveni - CS FC Bihor Oradea (BH) 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 28 Nov 2014
ACS FC Academica Clinceni - CS Baloteşti 2 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 7 Mar 2015
CS Podari (DJ) - ACS Urban Titu 1 - 2 Comunal Braloştiţa 2014-2015 Liga 3 14 Mar 2015
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - AFC Arieşul 1907 Turda 1 - 0 Arena CSO Cugir 2014-2015 Liga 3 20 Mar 2015
CS Şoimii Pâncota - CS Mioveni 0 - 1 Şoimii Pâncota 2014-2015 Liga 2 28 Mar 2015
ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - CS FC Hunedoara (HD) 3 - 0 Comunal Işalniţa Işalniţa 2014-2015 Liga 3 17 Apr 2015
CS Millenium Giarmata - CS Ineu (AR) 1 - 0 Nicu Moraru Giarmata 2014-2015 Liga 3 1 May 2015
ACS Poli Timişoara - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Juniori U15 17 Jun 2015
CS Măgura Cisnădie - ACS Flacăra Horezu 0 - 0 Textila Cisnădie 2015-2016 Baraj Liga 3 20 Jun 2015
CS Pandurii Cerneti (MH) - CS Podari (DJ) 3 - 2 Termo Drobeta Turnu Severin 2015-2016 Cupa României 15 Jul 2015
Club Sportiv U Craiova SA 2 - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 2 - 1 Comunal Işalniţa Işalniţa 2015-2016 Cupa României 25 Aug 2015
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Minerul Motru (GJ) 3 - 0 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2015-2016 Liga 3 29 Aug 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Mioveni 2 - 2 2015-2016 Liga 2 12 Sep 2015
CSM Lugoj - ACS ASU Politehnica Timișoara 1 - 0 Tineretului Lugoj 2015-2016 Liga 3 18 Sep 2015
AFC Ripensia Timișoara - SC FC Viitorul SA 0 - 2 Dan Păltinişanu Timişoara 2015-2016 Cupa României 23 Sep 2015
ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - AFC Chindia Târgovişte 2 - 2 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2015-2016 Liga 2 3 Oct 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 2 Cluj Arena Cluj-Napoca 2015-2016 Liga 2 6 Oct 2015
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS Şoimii Pâncota 1 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2015-2016 Liga 2 10 Oct 2015
CS Şoimii Pâncota - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 1 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga 2 31 Oct 2015
ACS Poli Timişoara - FC Universitatea Cluj SA 3 - 1 Colterm Timişoara 2015-2016 Liga Elitelor U19 7 Nov 2015
ACS Poli Timişoara - FC Universitatea Cluj SA 2 - 1 Colterm Timişoara 2015-2016 Liga Elitelor U17 7 Nov 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - AFC Chindia Târgovişte 2 - 1 Clujana Cluj-Napoca 2015-2016 Liga 2 14 Nov 2015
ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - CS Şoimii Pâncota 0 - 0 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2015-2016 Liga 2 21 Nov 2015
CS Şoimii Pâncota - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 3 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga 2 5 Dec 2015
CS Mioveni - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 2 - 1 Orăşenesc Mioveni 2015-2016 Liga 2 9 Mar 2016
CSS Lugoj - LPS Sebeş 1 - 4 Tineretului 2 Lugoj 2015-2016 Campionatul Național U19 2 Apr 2016
CSS Lugoj - LPS Sebeş 0 - 0 Tineretului 2 Lugoj 2015-2016 Campionatul Național U17 2 Apr 2016
Interstar Sibiu - CS Universitatea Craiova 3 - 1 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Juniori U15 10 Jun 2016
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - ACS FC Ardealul Cluj 1 - 5 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Juniori U15 10 Jun 2016
AS Hercules Lupeni - AFC Ripensia Timișoara 0 - 3 Minerul Lupeni 2016-2017 Baraj Liga 3 25 Jun 2016
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Şoimii Pâncota 0 - 0 Motorul Arad 2016-2017 Liga 2 17 Sep 2016
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 2 Olimpia Satu Mare 2016-2017 Liga 2 1 Oct 2016
SC FC Braşov SA (BV) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 2 - 0 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga 2 29 Oct 2016
CS Afumaţi - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 1 Comunal Afumaţi 2016-2017 Liga 2 12 Nov 2016
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 0 - 3 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2016-2017 Liga 2 3 Dec 2016
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS FC Ardealul Cluj 0 - 5 Termo Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Liga Elitelor U19 18 Mar 2017
CS Mioveni - CS Baloteşti 3 - 0 Orăşenesc Mioveni 2016-2017 Liga 2 25 Mar 2017
CSS Drobeta Turnu Severin - Centrul de Excelenta Timisoara 0 - 1 Termo Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Liga Elitelor U19 29 Apr 2017
CSS Drobeta Turnu Severin - CSM Dacia Orăştie 2010 7 - 1 Termo Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Campionatul Național U17 29 Apr 2017
CS Baloteşti - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 0 Comunal Baloteşti Baloteşti 2016-2017 Liga 2 5 May 2017
LPS Banatul Timişoara - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 2 - 7 LPS Banatul Timişoara 2016-2017 Liga Elitelor U19 10 May 2017
LPS Banatul Timişoara - Centrul de Excelenta Deva 1 - 2 LPS Banatul Timişoara 2016-2017 Liga Elitelor U17 10 May 2017
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Liga 2 28 May 2017
CS Internaţional Băleşti - ACS Tractorul Cetate 2 - 1 Orăşenesc Bumbeşti Jiu 2017-2018 Baraj Liga 3 17 Jun 2017
CS Luceafărul Oradea - CS Sportul Snagov SA 1 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2017-2018 Liga 2 5 Aug 2017
AS Voinţa Biled - CSM Lugoj 2 - 1 Comunal Biled 2017-2018 Cupa României 22 Aug 2017
CS Luceafărul Oradea - AFC Chindia Târgovişte 2 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2017-2018 Liga 2 2 Sep 2017
AFC Ripensia Timișoara - FC Metaloglobus Bucureşti 4 - 1 Ciarda Roşie Timişoara 2017-2018 Liga 2 16 Sep 2017
AFC UTA Arad - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 2 Otto Greffner Șiria 2017-2018 Liga 2 8 Oct 2017
AFC UTA Arad - SCM Râmnicu Vâlcea 4 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2017-2018 Liga Elitelor U17 15 Oct 2017
AFC UTA Arad - LPS Sebeş 13 - 0 Sânicolaul Mic Arad 2017-2018 Campionatul Național U19 15 Oct 2017
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Sportul Snagov SA 2 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Liga 2 21 Oct 2017
ACS Poli Timişoara - SCM Râmnicu Vâlcea 1 - 0 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2017-2018 Liga Elitelor U19 28 Oct 2017
ACS Poli Timişoara - SCM Râmnicu Vâlcea 2 - 2 Dan Păltinişanu 2 Timişoara 2017-2018 Liga Elitelor U17 28 Oct 2017
CS Afumaţi - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 0 Comunal Afumaţi 2017-2018 Liga 2 4 Nov 2017
CS Luceafărul Oradea - CS Ştiinţa Miroslava 1 - 1 Luceafărul Sânmartin 2017-2018 Liga 2 18 Nov 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - Fotbal Club Argeş 1 - 5 Minerul Motru 2017-2018 Liga 2 2 Dec 2017
AFC Chindia Târgovişte - CS Luceafărul Oradea 2 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Liga 2 18 Mar 2018
CS Sportul Snagov SA - Fotbal Club Argeş 1 - 2 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2017-2018 Liga 2 5 Apr 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Chindia Târgovişte 1 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Liga 2 25 Apr 2018
AFC Ripensia Timișoara - CS Afumaţi 2 - 1 Ciarda Roşie Timişoara 2017-2018 Liga 2 28 Apr 2018
CS Luceafărul Oradea - AFC UTA Arad 3 - 2 Luceafărul Sânmartin 2017-2018 Liga 2 12 May 2018
CS Baloteşti - ACS FC Academica Clinceni 1 - 4 Comunal Baloteşti Baloteşti 2017-2018 Liga 2 27 May 2018
ACS Energeticianul - CS Luceafărul Oradea 4 - 0 Jiul Petroşani 2018-2019 Liga 2 4 Aug 2018
Fotbal Club Argeş - FC Metaloglobus Bucureşti 2 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2018-2019 Liga 2 19 Aug 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Mioveni 2 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 25 Aug 2018
CSM Lugoj - ACS Energeticianul 1 - 2 Tineretului Lugoj 2018-2019 Cupa României 12 Sep 2018
ACS Poli Timişoara - CS Sportul Snagov SA 1 - 2 Dan Păltinişanu Timişoara 2018-2019 Liga 2 16 Sep 2018
AS FC Universitatea Cluj - ASC Daco-Getica Bucureşti 1 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2018-2019 Liga 2 7 Oct 2018
AFC UTA Arad - ACS Energeticianul 1 - 1 Motorul Arad 2018-2019 Liga 2 20 Oct 2018
ACS Poli Timişoara - CS Aerostar Bacău 1 - 2 Electrica Timişoara 2018-2019 Liga 2 3 Nov 2018
AFC Ripensia Timișoara - CS Mioveni 1 - 1 Ciarda Roşie Timişoara 2018-2019 Liga 2 17 Nov 2018
CS Luceafărul Oradea - ACS Energeticianul 2 - 1 Luceafărul Sânmartin 2018-2019 Liga 2 2 Dec 2018
CS Luceafărul Oradea - Fotbal Club Argeş 1 - 2 Luceafărul Sânmartin 2018-2019 Liga 2 6 Apr 2019
AS FC Universitatea Cluj - ASSCS Farul Constanţa 2 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2018-2019 Liga 2 13 Apr 2019
AFC Ripensia Timișoara - CS Aerostar Bacău 1 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2018-2019 Liga 2 4 May 2019
Fortuna Becicherecu Mic - Heniu Prundu Bargaului 4 - 0 Comunal Becicherecu Mic 2018-2019 Play-Off Liga I Feminin 12 May 2019
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Baloteşti 4 - 3 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2018-2019 Liga 2 18 May 2019
CS Strehaia - CS Gilortul Târgu Cărbuneşti 2 - 1 Orăşenesc Strehaia 2019-2020 Baraj Liga 3 15 Jun 2019


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Motru 2008 1 - 2 Dierna Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Campionatul Național U19 17 May 2009
ACS Poli Timişoara - AFC Săgeata Năvodari (CT) 1 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Liga I 1 Mar 2014


Calendar