Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Armata Craiova |
1 - 3
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
14 Nov 2008 |
ACS Jiul Rovinari (GJ) - AS Viitorul Pucioasa |
0 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
26 Sep 2008 |
CS Minerul Mehedinti Valea Copcii - SC CORVINUL 2005 Hunedoara SA |
0 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
29 Aug 2008 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - AS ALTO GRADIMENTO ALBINA |
2 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
6 Sep 2008 |
AS DACIA Orăştie - CS Ineu (AR) |
1 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
19 Sep 2008 |
CS Gloria CTP Arad (AR) - SC CORVINUL 2005 Hunedoara SA |
0 - 0
|
|
|
2008-2009
|
Liga 3
|
10 Oct 2008 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - ACS Fortuna Covaci |
0 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
25 Oct 2008 |
CS FC Viitorul Sânandrei - CS CALOR Timişoara |
2 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2008-2009
|
Liga 3
|
7 Nov 2008 |
CS FC Bihor Oradea 2 - FC Baia Mare |
1 - 3
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2008-2009
|
Liga 3
|
28 Feb 2009 |
CSS BEGA Timişoara - FC CFR Timişoara |
0 - 3
|
CSS Bega
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
8 Mar 2009 |
ACS ENERGIA Rovinari - CS Gaz Metan CFR Craiova |
2 - 4
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2008-2009
|
Liga 3
|
13 Mar 2009 |
CSS Lugoj - CS FC Timişoara SA |
0 - 3
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
15 Mar 2009 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CS FC BIHOR Oradea |
2 - 1
|
Sega
|
Arad
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
5 Apr 2009 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CS FC BIHOR Oradea |
0 - 3
|
Sega
|
Arad
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
5 Apr 2009 |
CS RIPENSIA Timişoara (TM) - AS CITY'US feminin |
5 - 0
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2008-2009
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
8 Apr 2009 |
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - ACS Fortuna Covaci |
1 - 2
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Liga 3
|
3 Apr 2009 |
CSS Caransebeş - ACS ENERGIA Rovinari |
0 - 3
|
CFR
|
Caransebeş
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
12 Apr 2009 |
CSS Caransebeş - ACS ENERGIA Rovinari |
1 - 2
|
CFR
|
Caransebeş
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
12 Apr 2009 |
CS Minerul Motru (GJ) - FC PETROM CHIMIA Craiova |
2 - 0
|
Minerul
|
Motru
|
2008-2009
|
Liga 3
|
17 Apr 2009 |
CS MUREŞUL Deva - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
4 - 2
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2009 |
CS MUREŞUL Deva - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
5 - 0
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2009 |
CS MUREŞUL Deva - FC Municipal SA Reşiţa |
2 - 2
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
6 May 2009 |
CS MUREŞUL Deva - FC Municipal SA Reşiţa |
1 - 3
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
6 May 2009 |
CSM Sebeş - CS FC SESO Iara |
1 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2008-2009
|
Liga 3
|
5 May 2009 |
STĂ - LPS Banatul Timişoara |
3 - 4
|
Deta
|
Deta
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
10 May 2009 |
AS FC DETA Timisoara - LPS Banatul Timişoara |
1 - 0
|
Deta
|
Deta
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
10 May 2009 |
CS MUREŞUL Deva - CSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 1
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2008-2009
|
Campionatul Național U19
|
17 May 2009 |
CS MUREŞUL Deva - CSM Râmnicu Vâlcea |
1 - 1
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2008-2009
|
Campionatul Național U17
|
17 May 2009 |
CS CALOR Timişoara - CS FC Viitorul Sânandrei |
0 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Liga 3
|
15 May 2009 |
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
0 - 0
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2008-2009
|
Liga 3
|
5 Jun 2009 |
CSS Berzovius Berzovia - Agromec Şimian |
0 - 0
|
Berzovius
|
Berzovia
|
2008-2009
|
Campionatul U19 Județean
|
18 Jun 2009 |
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Retezatul Haţeg (HD) |
2 - 1
|
Muncitorul
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Liga 3
|
21 Aug 2009 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - ACS Fortuna Covaci |
0 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2009-2010
|
Cupa României
|
25 Aug 2009 |
CS Naţional Sebiş - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad |
1 - 0
|
Naţional
|
Sebiş
|
2009-2010
|
Liga 3
|
11 Sep 2009 |
CS Progresul Gătaia - AACS Recaş (TM) |
1 - 1
|
Progresul
|
Gătaia
|
2009-2010
|
Liga 3
|
29 Aug 2009 |
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Progresul Gătaia |
1 - 1
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2009-2010
|
Liga 3
|
4 Sep 2009 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CS FC BIHOR Oradea |
2 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2009 |
CSS Caransebeş - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
0 - 4
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2009 |
FC CFR Timişoara - ACS FORTUNA COVACI |
3 - 2
|
CFR 2
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2009 |
CS Gloria CTP Arad (AR) - ACS Jiul Rovinari (GJ) |
1 - 3
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2009-2010
|
Liga 3
|
25 Sep 2009 |
CS Ineu (AR) - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii |
0 - 0
|
Central
|
Ineu
|
2009-2010
|
Liga 3
|
2 Oct 2009 |
FC SCOLAR Resita - LPS CSS BIHORUL Oradea |
0 - 1
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Oct 2009 |
CS Unirea Sânnicolau Mare - AACS Recaş (TM) |
0 - 1
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2009-2010
|
Liga 3
|
9 Oct 2009 |
CS FC Timişoara SA 2 - CS FC Timişoara SA |
0 - 2
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2009 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS FC Timişoara SA 2 (TM) |
1 - 2
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2009-2010
|
Liga 3
|
23 Oct 2009 |
CS FC Timişoara SA 2 - CS FC Timişoara SA |
2 - 5
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2009 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - FC SCOLAR Resita |
3 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2009 |
CS Minerul Motru (GJ) - FCM Târgovişte (DB) |
1 - 2
|
Minerul
|
Motru
|
2009-2010
|
Liga 3
|
6 Nov 2009 |
CS FC Timişoara SA - LPS Banatul Timişoara |
4 - 2
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2009 |
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Naţional Sebiş |
2 - 4
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2009-2010
|
Liga 3
|
13 Nov 2009 |
CSM Sebeş - AFC Odorheiu Secuiesc |
2 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2009-2010
|
Liga 3
|
27 Nov 2009 |
CS Minerul Motru (GJ) - CS Albota |
1 - 1
|
Minerul
|
Motru
|
2009-2010
|
Liga 3
|
19 Mar 2010 |
SC FC UTA SA - CSS Drobeta Turnu Severin |
5 - 2
|
ICRTI
|
Arad
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
28 Mar 2010 |
CS Ralbex Turcineşti - CS Progresul Corabia |
1 - 1
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2009-2010
|
Liga 3
|
2 Apr 2010 |
FC Scolar Resita (CS) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
3 - 4
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Liga 3
|
9 Apr 2010 |
FC SCOLAR Resita - CSS Drobeta Turnu Severin |
0 - 3
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2010 |
CF Bihorul Beiuş (BH) - CS Zlatna (AB) |
1 - 1
|
Municipal Francisc Matei
|
Beiuş
|
2009-2010
|
Liga 3
|
16 Apr 2010 |
CS FC Timişoara SA 2 - CSS Lugoj |
4 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
29 Apr 2010 |
CS Ralbex Turcineşti - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) |
1 - 0
|
Central
|
Albota
|
2009-2010
|
Liga 3
|
30 Apr 2010 |
CS Minerul Motru (GJ) - FC Caracal (OT) |
1 - 1
|
Minerul
|
Motru
|
2009-2010
|
Liga 3
|
11 May 2010 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Jiul Rovinari (GJ) |
1 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2009-2010
|
Liga 3
|
21 May 2010 |
FC BIOLAND Paleu - AS FC Dumbrava Gîlgău Almaşului |
1 - 0
|
Comunal
|
Paleu
|
2009-2010
|
Campionatul U19 Județean
|
17 Jun 2010 |
CS Muncitorul Resita (CS) - FC Scolar Resita (CS) |
0 - 1
|
Teren neutru
|
Bucureşti
|
2010-2011
|
Cupa României
|
17 Jul 2010 |
CS Luceafărul Oradea - CS Gloria CTP Arad (AR) |
3 - 2
|
Comunal
|
Borş
|
2010-2011
|
Liga 3
|
27 Aug 2010 |
CS Zlatna (AB) - FC Unirea Dej |
2 - 0
|
Minaur
|
Zlatna
|
2010-2011
|
Liga 3
|
3 Sep 2010 |
CS CFR Simeria - CS Naţional Sebiş |
0 - 1
|
Marmosim
|
Simeria
|
2010-2011
|
Liga 3
|
10 Sep 2010 |
CS Gloria CTP Arad - CS Municipal Şcolar Resiţa |
0 - 4
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2010 |
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CFC Ghecon Lăpuşata (VL) |
1 - 0
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2010-2011
|
Liga 3
|
24 Sep 2010 |
CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta - SC FC UTA SA |
3 - 0
|
Municipal
|
Salonta
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
26 Sep 2010 |
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Termo Dr. Tr. Severin |
1 - 0
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2010-2011
|
Liga 3
|
1 Oct 2010 |
CS Naţional Sebiş - CS Luceafărul Oradea |
0 - 3
|
Naţional
|
Sebiş
|
2010-2011
|
Liga 3
|
15 Oct 2010 |
CSS Lugoj - LPS Banatul Timişoara |
1 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
17 Oct 2010 |
FC Drobeta Turnu Severin - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) |
4 - 1
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2010-2011
|
Liga 3
|
29 Oct 2010 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CS MUREŞUL Deva |
2 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2010 |
FC Politehnica 2002 Timişoara SA - CSS Lugoj |
9 - 0
|
Dan Păltinişanu - sintetic
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
14 Nov 2010 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
0 - 0
|
Sparta
|
Mediaş
|
2010-2011
|
Liga 3
|
12 Nov 2010 |
CS CFR Simeria - CF Bihorul Beiuş (BH) |
4 - 0
|
Marmosim
|
Simeria
|
2010-2011
|
Liga 3
|
26 Nov 2010 |
CSS Caransebeş - SC FC UTA SA |
1 - 1
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
28 Nov 2010 |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Vişina Nouă (OT) |
0 - 2
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2010-2011
|
Liga 3
|
4 Mar 2011 |
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - CSM Avântul Reghin |
2 - 1
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2010-2011
|
Liga 3
|
11 Mar 2011 |
CS Municipal Şcolar Resiţa - CS Gloria CTP Arad |
1 - 0
|
Arsenal
|
Reşiţa
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2011 |
CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta - LPS CSS BIHORUL Oradea |
3 - 0
|
Municipal
|
Salonta
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2011 |
CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta - LPS CSS BIHORUL Oradea |
2 - 1
|
Municipal
|
Salonta
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
27 Mar 2011 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - FC Cisnădie |
1 - 1
|
Sparta
|
Mediaş
|
2010-2011
|
Liga 3
|
1 Apr 2011 |
FC Politehnica 2002 Timişoara SA - SC FC Timişoara SA |
0 - 0
|
Dan Păltinişanu - sintetic
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
10 Apr 2011 |
CS Gloria CTP Arad (AR) - CF Bihorul Beiuş (BH) |
3 - 0
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Liga 3
|
15 Apr 2011 |
SC FC UTA SA - LPS CSS BIHORUL Oradea |
0 - 1
|
ICRTI
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2011 |
SC FC UTA SA - LPS CSS BIHORUL Oradea |
3 - 0
|
ICRTI
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2011 |
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Millenium Giarmata |
2 - 1
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2010-2011
|
Liga 3
|
3 May 2011 |
FC Scolar Resita (CS) - CS CFR Simeria |
0 - 1
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2010-2011
|
Liga 3
|
13 May 2011 |
CS Naţional Sebiş - CS Gloria CTP Arad (AR) |
0 - 0
|
Naţional
|
Sebiş
|
2010-2011
|
Liga 3
|
3 Jun 2011 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
2 - 5
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2010-2011
|
Juniori U13
|
15 Jun 2011 |
CSM Sebeş - AFCM Târgu Mureş |
5 - 4
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2010-2011
|
Juniori U13
|
15 Jun 2011 |
CS Vladimirescu (AR) - CS Naţional Sebiş |
1 - 3
|
Arena Francisc Neuman
|
Arad
|
2011-2012
|
Cupa României
|
9 Aug 2011 |
CS Unirea Valea lui Mihai (BH) - CS Jiul Petroşani (HD) |
2 - 2
|
Prazzler
|
Valea lui Mihai
|
2011-2012
|
Liga 3
|
20 Aug 2011 |
CS Gloria Reşiţa (CS) - CF Bihorul Beiuş (BH) |
1 - 1
|
Gloria
|
Reşiţa
|
2011-2012
|
Liga 3
|
2 Sep 2011 |
CSS Caransebeş - CS CF Liberty Oradea |
0 - 4
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2011 |
FC Unirea Dej - FC Seso Câmpia Turzii |
2 - 1
|
Municipal
|
Dej
|
2011-2012
|
Liga 3
|
16 Sep 2011 |
CS Flacăra Făget (TM) - AACS Recaş (TM) |
0 - 2
|
Colterm
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Liga 3
|
1 Oct 2011 |
FC Scolar Resita (CS) - CS Autocatania Caransebes (CS) |
2 - 1
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2011-2012
|
Liga 3
|
7 Oct 2011 |
LPS Banatul Timişoara - SC FC Timişoara SA |
0 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2011 |
LPS Banatul Timişoara - SC FC Timişoara SA |
0 - 3
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2011 |
CS Unirea Valea lui Mihai (BH) - CS CFR Simeria |
3 - 1
|
Prazzler
|
Valea lui Mihai
|
2011-2012
|
Liga 3
|
29 Oct 2011 |
SC FC UTA SA - LPS CSS BIHORUL Oradea |
1 - 0
|
Atletico
|
Arad
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
30 Oct 2011 |
CS Vladimirescu (AR) - CS Jiul Petroşani (HD) |
1 - 2
|
Comunal
|
Vladimirescu
|
2011-2012
|
Liga 3
|
5 Nov 2011 |
CSS Caransebeş - CS MUREŞUL Deva |
2 - 1
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
13 Nov 2011 |
CSF CFR 1933 Timișoara - ACS Viitorul Reghin |
16 - 0
|
CFR
|
Timişoara
|
2011-2012
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
28 Apr 2012 |
AFC Voinţa Lupac - CS Gloria Reşiţa (CS) |
8 - 3
|
Voinţa
|
Lupac
|
2012-2013
|
Cupa României
|
18 Jul 2012 |
CS Flacăra Făget (TM) - CS FC Timişoara SA 2 (TM) |
4 - 3
|
Colterm
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Cupa României
|
1 Aug 2012 |
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS Luceafărul Oradea (BH) |
5 - 3
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2012-2013
|
Cupa României
|
29 Aug 2012 |
CS Şoimii Pâncota - CS Sănătatea Servicii Publice |
0 - 1
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2012-2013
|
Liga 3
|
31 Aug 2012 |
CS FC Hunedoara (HD) - CS FC Olimpia 2010 (SM) |
2 - 0
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2012-2013
|
Liga 3
|
14 Sep 2012 |
CSS Caransebeş - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 3
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
30 Sep 2012 |
CSS Lugoj - LPS Banatul Timişoara |
0 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2012 |
SC FC UTA SA - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
2 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2012 |
CS Atletico Arad - LPS Satu Mare |
3 - 3
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2012 |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Vladimirescu (AR) |
2 - 0
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2012-2013
|
Liga 3
|
26 Oct 2012 |
SC FC UTA SA - LPS Cluj-Napoca |
4 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2012 |
CSF CFR 1933 Timișoara - CS Independenta Baia Mare |
8 - 0
|
CFR
|
Timişoara
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
11 Nov 2012 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - CS Turnu Severin |
5 - 0
|
Cetate
|
Deva
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2012 |
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Minerul Motru (GJ) |
1 - 5
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2012-2013
|
Liga 3
|
16 Nov 2012 |
CS Atletico Arad - CS FC BIHOR Oradea |
2 - 0
|
Sega
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
8 Dec 2012 |
CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Vladimirescu (AR) |
3 - 2
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2012-2013
|
Liga 3
|
9 Mar 2013 |
FC Municipal 2012 Resita - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
1 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
17 Mar 2013 |
SC FC UTA SA - ACS Luceafărul Oradea |
1 - 1
|
Sega
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2013 |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - SCM 2012 Resita (CS) |
1 - 1
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2012-2013
|
Liga 3
|
29 Mar 2013 |
CS Atletico Arad - CS FC Zalău |
3 - 0
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2013 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) |
2 - 3
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2012-2013
|
Liga 3
|
19 Apr 2013 |
CSF CFR 1933 Timișoara - Clubul Sportiv Brazi |
5 - 2
|
CFR
|
Timişoara
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
30 Apr 2013 |
CS Muncitorul Resita (CS) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) |
1 - 1
|
Voinţa
|
Lupac
|
2012-2013
|
Liga 3
|
3 May 2013 |
CS FC Olimpia 2010 (SM) - FC Seso Câmpia Turzii |
2 - 0
|
Olimpia
|
Satu Mare
|
2012-2013
|
Liga 3
|
18 May 2013 |
AS Strehaia (MH) - CS Universitatea Petrosani |
1 - 4
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2012-2013
|
Campionatul U19 Județean
|
22 Jun 2013 |
CS Posada Perișani - CS Energia Craiova |
1 - 2
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2012-2013
|
Campionatul U19 Județean
|
22 Jun 2013 |
CS RIPENSIA Timişoara (TM) - CS Flacăra Făget (TM) |
0 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2013-2014
|
Cupa României
|
17 Jul 2013 |
CS RIPENSIA Timişoara (TM) - CS Millenium Giarmata |
5 - 4
|
Electrica
|
Timişoara
|
2013-2014
|
Cupa României
|
31 Jul 2013 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Muncitorul Resita (CS) |
1 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2013-2014
|
Liga 3
|
30 Aug 2013 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 6
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
8 Sep 2013 |
SCM 2012 Resita (CS) - CS Muncitorul Resita (CS) |
1 - 0
|
Gloria
|
Reşiţa
|
2013-2014
|
Liga 3
|
13 Sep 2013 |
CS Oşorhei (BH) - CS Naţional Sebiş |
0 - 3
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2013-2014
|
Liga 3
|
27 Sep 2013 |
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 0
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2013-2014
|
Liga 3
|
4 Oct 2013 |
FC Bihor Oradea - LPS Satu Mare |
3 - 0
|
Comunal
|
Paleu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2013 |
CS Oşorhei (BH) - CS Ineu (AR) |
0 - 2
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2013-2014
|
Liga 3
|
8 Oct 2013 |
SC FC UTA Arad - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 3
|
ICRTI
|
Arad
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2013 |
CS FC Caransebes (CS) - CS FC Hunedoara (HD) |
2 - 0
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2013-2014
|
Liga 3
|
8 Nov 2013 |
CS Mioveni - CS Minerul Motru 2008 (GJ) |
3 - 1
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2013-2014
|
Liga 2
|
16 Nov 2013 |
CSS Lugoj - LPS Banatul Timişoara |
0 - 0
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2013 |
CS Ineu (AR) - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) |
0 - 0
|
Central
|
Ineu
|
2013-2014
|
Liga 3
|
1 Mar 2014 |
AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) |
4 - 1
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2013-2014
|
Liga 2
|
8 Mar 2014 |
CS U Craiova SA (DJ) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) |
6 - 0
|
Stadion de Fotbal pentru municipiul Craiova
|
Craiova
|
2013-2014
|
Liga 2
|
22 Mar 2014 |
FC Bihor Oradea - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 4
|
Comunal
|
Paleu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
6 Apr 2014 |
CS Oşorhei (BH) - CS Şoimii Pâncota |
1 - 1
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Off
|
26 Apr 2014 |
ACS Ştiinţa Turceni - CS Muncitorul Resita (CS) |
0 - 1
|
Orăşenesc
|
Turceni
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Out
|
2 May 2014 |
CS FC Zalău - AFC Arieşul 1907 Turda |
1 - 6
|
Municipal
|
Zalău
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Out
|
6 Jun 2014 |
CS Măgura Cisnădie - CS Metalul Otelu Rosu (CS) |
3 - 4
|
Minerul
|
Motru
|
2014-2015
|
Baraj Liga 3
|
21 Jun 2014 |
CS Metalul Reșița - CS Şoimii Pâncota |
2 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2014-2015
|
Liga 2
|
6 Sep 2014 |
CS FC Caransebes (CS) - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
0 - 0
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2014-2015
|
Liga 2
|
13 Sep 2014 |
CS Mioveni - CS FC Olimpia 2010 (SM) |
1 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Liga 2
|
28 Sep 2014 |
CSC Sânmartin - ACS Industria Galda |
6 - 3
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2014-2015
|
Liga 3
|
4 Oct 2014 |
CS Baloteşti - ACS FC Academica Clinceni |
2 - 3
|
|
|
2014-2015
|
Liga 2
|
11 Oct 2014 |
CS FC Bihor Oradea (BH) - ACS Inter Olt Slatina (OT) |
0 - 0
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2014-2015
|
Liga 2
|
18 Oct 2014 |
CS Mioveni - CS Şoimii Pâncota |
3 - 1
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Liga 2
|
1 Nov 2014 |
CSC Sânmartin - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
2 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2014-2015
|
Liga 3
|
15 Nov 2014 |
ACS FC Academica Clinceni - CS FC Farul Constanţa (CT) |
2 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Liga 2
|
22 Nov 2014 |
ACS FC Academica Clinceni - CS Baloteşti |
2 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Liga 2
|
7 Mar 2015 |
CS FC Caransebes (CS) - CS FC Bihor Oradea (BH) |
2 - 2
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2014-2015
|
Liga 2
|
28 Mar 2015 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Ştiinţa Turceni |
3 - 3
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2014-2015
|
Liga 3
|
3 Apr 2015 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS Sănătatea Servicii Publice |
3 - 1
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2014-2015
|
Liga 3
|
24 Apr 2015 |
CS Iernut - CSM Sighetu Marmaţiei |
1 - 0
|
Cornel Orza
|
Iernut
|
2014-2015
|
Liga 3
|
9 May 2015 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CSC Sânmartin |
4 - 0
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2014-2015
|
Liga 3
|
22 May 2015 |
ACS Performanţa Ighiu - ACS Progresul Pecica |
1 - 1
|
Comunal Ighiu
|
Ighiu
|
2015-2016
|
Baraj Liga 3
|
20 Jun 2015 |
ACS Flacăra Horezu - CS Măgura Cisnădie |
1 - 2
|
Treapt
|
Horezu
|
2015-2016
|
Baraj Liga 3
|
27 Jun 2015 |
CS FC Caransebes (CS) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
3 - 1
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2015-2016
|
Liga 2
|
29 Aug 2015 |
ACS Industria Galda - ACS Fotbal Comuna Recea |
3 - 4
|
Galda Arena
|
Galda de Jos
|
2015-2016
|
Liga 3
|
5 Sep 2015 |
CS Oşorhei (BH) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) |
1 - 3
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2015-2016
|
Cupa României
|
9 Sep 2015 |
CS Luceafărul Oradea (BH) - CS Iernut |
3 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2015-2016
|
Liga 3
|
12 Sep 2015 |
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Gaz Metan Mediaş |
0 - 1
|
Cluj Arena
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga 2
|
19 Sep 2015 |
AS FC ASA 2013 Targu Mures 2 - CS Concordia Chiajna |
0 - 4
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Cupa României
|
24 Sep 2015 |
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
2 - 0
|
1 Mai (Municipal)
|
Râmnicu Vâlcea
|
2015-2016
|
Liga 2
|
3 Oct 2015 |
CS Şoimii Pâncota - CS Mioveni |
1 - 0
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2015-2016
|
Liga 2
|
7 Oct 2015 |
CS Oşorhei (BH) - CS Iernut |
2 - 0
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2015-2016
|
Liga 3
|
16 Oct 2015 |
CS FC Caransebes (CS) - CS Gaz Metan Mediaş |
0 - 5
|
|
|
2015-2016
|
Liga 2
|
24 Oct 2015 |
CS Măgura Cisnădie - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
0 - 0
|
Măgura
|
Cisnădie
|
2015-2016
|
Liga 3
|
6 Nov 2015 |
CS Şoimii Pâncota - SC FC Braşov SA (BV) |
3 - 0
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2015-2016
|
Liga 2
|
11 Nov 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) |
1 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga 2
|
22 Nov 2015 |
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
1 - 1
|
Olimpia
|
Satu Mare
|
2015-2016
|
Liga 2
|
5 Dec 2015 |
CSF CFR 1933 Timișoara - Independenta Baia Mare |
3 - 1
|
CFR
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
12 Dec 2015 |
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Braşov SA (BV) |
2 - 1
|
Gaz Metan
|
Mediaş
|
2015-2016
|
Liga 2
|
8 Mar 2016 |
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
2 - 1
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2015-2016
|
Liga 2
|
19 Mar 2016 |
CS Şoimii Pâncota - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) |
0 - 2
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2015-2016
|
Liga 2
|
26 Mar 2016 |
CSF CFR 1933 Timișoara - Juniorul Satu Mare |
9 - 0
|
CFR
|
Timişoara
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
3 Apr 2016 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - AFC Universitatea Olimpia Cluj 2 |
3 - 2
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
27 May 2016 |
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - Hermannstadt Sibiu |
1 - 5
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2016-2017
|
Baraj Liga 3
|
25 Jun 2016 |
CS Luceafărul Oradea (BH) - CS Afumaţi |
1 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2016-2017
|
Liga 2
|
13 Aug 2016 |
SC FC Braşov SA (BV) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
3 - 0
|
Tineretului
|
Braşov
|
2016-2017
|
Liga 2
|
28 Aug 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Mioveni |
0 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga 2
|
3 Sep 2016 |
CS Naţional Sebiş - ACS Performanţa Ighiu |
3 - 2
|
Naţional
|
Sebiş
|
2016-2017
|
Cupa României
|
14 Sep 2016 |
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
3 - 0
|
Municipal
|
Sfântu Gheorghe
|
2016-2017
|
Liga 2
|
21 Sep 2016 |
Fortuna Becicherecu Mic - Juniorul Satu Mare |
9 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
2 Oct 2016 |
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - SC FC Braşov SA (BV) |
1 - 1
|
1 Mai (Municipal)
|
Râmnicu Vâlcea
|
2016-2017
|
Liga 2
|
9 Oct 2016 |
Fortuna Becicherecu Mic - CS Ineu |
3 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
16 Oct 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
2 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga 2
|
22 Oct 2016 |
ACS Poli Timișoara 2 - LPS Banatul Timişoara |
5 - 3
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Cupa - Elitelor U17
|
23 Nov 2016 |
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - CS Mioveni |
1 - 0
|
Olimpia
|
Satu Mare
|
2016-2017
|
Liga 2
|
10 Dec 2016 |
Fortuna Becicherecu Mic - CSF CFR 1933 Timișoara |
3 - 4
|
Dan Păltinişanu - sintetic
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
26 Feb 2017 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Foresta Suceava |
2 - 1
|
Eugen Popescu
|
Târgovişte
|
2016-2017
|
Liga 2
|
18 Mar 2017 |
Fortuna Becicherecu Mic - ACS Ladies Targu Mures |
13 - 1
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
9 Apr 2017 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
2 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Liga 2
|
25 Apr 2017 |
SC FC Braşov SA (BV) - ACS FC Academica Clinceni |
0 - 2
|
Tineretului
|
Braşov
|
2016-2017
|
Liga 2
|
20 May 2017 |
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS Dacia Unirea Brăila |
7 - 0
|
Olimpia
|
Satu Mare
|
2016-2017
|
Liga 2
|
31 May 2017 |
ACSF Alb-Negru al Studenţilor Clujeni - FC Lăpuşul Târgu Lăpuş |
8 - 0
|
Cluj Arena
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Baraj Liga 3
|
17 Jun 2017 |
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS FC Academica Clinceni |
1 - 1
|
Olimpia
|
Satu Mare
|
2017-2018
|
Liga 2
|
12 Aug 2017 |
CS Luceafărul Oradea - ACS Dacia Unirea Brăila |
3 - 4
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2017-2018
|
Liga 2
|
23 Aug 2017 |
AFC UTA Arad - CS Baloteşti |
2 - 2
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2017-2018
|
Liga 2
|
2 Sep 2017 |
Fotbal Club Argeş - CS Sportul Snagov SA |
1 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2017-2018
|
Liga 2
|
23 Sep 2017 |
CS Mioveni - AFC ASA 2013 Târgu Mureş |
2 - 1
|
Orăşenesc
|
Mioveni
|
2017-2018
|
Liga 2
|
9 Oct 2017 |
CSM Şcolar Reşiţa - SC FC Viitorul Constanţa SA |
2 - 4
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2017-2018
|
Cupa României
|
25 Oct 2017 |
Fotbal Club Argeş - AFC Hermannstadt |
0 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2017-2018
|
Liga 2
|
28 Oct 2017 |
CS Afumaţi - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 0
|
Comunal
|
Afumaţi
|
2017-2018
|
Liga 2
|
11 Nov 2017 |
AFC UTA Arad - Fotbal Club Argeş |
0 - 1
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2017-2018
|
Liga 2
|
25 Nov 2017 |
AFC Chindia Târgovişte - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 0
|
Eugen Popescu
|
Târgovişte
|
2017-2018
|
Liga 2
|
10 Dec 2017 |
CSF CFR 1933 Timișoara - Fortuna Becicherecu Mic |
1 - 2
|
CFR
|
Timişoara
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
11 Mar 2018 |
CS Luceafărul Oradea - FC Metaloglobus Bucureşti |
2 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2017-2018
|
Liga 2
|
24 Mar 2018 |
CS Mioveni - AFC UTA Arad |
1 - 1
|
Orăşenesc
|
Mioveni
|
2017-2018
|
Liga 2
|
28 Mar 2018 |
CS Mioveni - ACS Dacia Unirea Brăila |
0 - 1
|
Orăşenesc
|
Mioveni
|
2017-2018
|
Liga 2
|
25 Apr 2018 |
AFC UTA Arad - ACS Foresta Suceava |
8 - 1
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2017-2018
|
Liga 2
|
5 May 2018 |
Fotbal Club Argeş - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
2 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2017-2018
|
Liga 2
|
21 May 2018 |
CS Petrolul Bustuchin - CS Crişul Chişineu Criş |
0 - 3
|
Comunal Petrolul Bustuchin
|
Bustuchin
|
2018-2019
|
Baraj Liga 3
|
30 Jun 2018 |
AS FC Universitatea Cluj - FC Metaloglobus Bucureşti |
2 - 0
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Liga 2
|
3 Aug 2018 |
AFC Chindia Târgovişte - Fotbal Club Argeş |
1 - 1
|
Eugen Popescu
|
Târgovişte
|
2018-2019
|
Liga 2
|
25 Aug 2018 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ASSCS Farul Constanţa |
5 - 3
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2018-2019
|
Liga 2
|
9 Sep 2018 |
AFC Ripensia Timișoara - ACS ASU Politehnica Timișoara |
1 - 2
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Cupa României
|
12 Sep 2018 |
CS Luceafărul Oradea - ACS FC Academica Clinceni |
1 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2018-2019
|
Liga 2
|
22 Sep 2018 |
AS FC Universitatea Cluj - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 1
|
Cluj Arena
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga 2
|
7 Oct 2018 |
ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Ripensia Timișoara |
0 - 1
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Liga 2
|
14 Oct 2018 |
FC Petrolul Ploieşti - ASSCS Farul Constanţa |
2 - 1
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
29 Oct 2018 |
ACS Energeticianul - CS Baloteşti |
3 - 0
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2018-2019
|
Liga 2
|
10 Nov 2018 |
CS Luceafărul Oradea - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2018-2019
|
Liga 2
|
24 Nov 2018 |
AFC UTA Arad - CSS Slatina |
2 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
25 Nov 2018 |
AFC UTA Arad - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 2
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
25 Nov 2018 |
Fotbal Club Argeş - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
3 - 1
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
7 Dec 2018 |
FC Petrolul Ploieşti - FC Metaloglobus Bucureşti |
1 - 1
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
3 Mar 2019 |
CS Hunedoara - AFC Unirea 1924 |
3 - 0
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2018-2019
|
Liga 3
|
9 Mar 2019 |
CS Mioveni - AFC Chindia Târgovişte |
1 - 4
|
Orăşenesc
|
Mioveni
|
2018-2019
|
Liga 2
|
15 Mar 2019 |
AFC UTA Arad - CS Sportul Snagov SA |
3 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga 2
|
31 Mar 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
1 - 2
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga 3
|
5 Apr 2019 |
FC Petrolul Ploieşti - Fotbal Club Argeş |
1 - 2
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
10 Apr 2019 |
ACS Energeticianul - AFC UTA Arad |
2 - 2
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2018-2019
|
Liga 2
|
26 Apr 2019 |
CS Luceafărul Oradea - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2018-2019
|
Liga 2
|
11 May 2019 |
ACS Energeticianul - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 2
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2018-2019
|
Liga 2
|
19 May 2019 |
ACS Progresul Pecica - CSO Retezatul Haţeg |
2 - 1
|
Progresul
|
Pecica
|
2019-2020
|
Baraj Liga 3
|
15 Jun 2019 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - AS FC Universitatea Cluj |
2 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2019-2020
|
Liga 2
|
2 Aug 2019 |
CS Crişul Chişineu Criş - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
6 - 0
|
Crişul
|
Chişineu Criş
|
2019-2020
|
Cupa României
|
28 Aug 2019 |
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2019-2020
|
Liga 2
|
1 Sep 2019 |
FC Petrolul Ploieşti - CS Sportul Snagov SA |
1 - 1
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2019-2020
|
Liga 2
|
16 Sep 2019 |
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
1 - 7
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2019-2020
|
Liga 2
|
5 Oct 2019 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
0 - 1
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga 2
|
16 Oct 2019 |
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 3
|
Municipal Constantina Diţă
|
Târgu Jiu
|
2019-2020
|
Liga 2
|
9 Nov 2019 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Farul Constanţa |
1 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga 2
|
13 Nov 2019 |