Nume:Neacșu Ionuț Traian


Din: Bucureşti, judetul Bucureşti


NumeNeacșu
PrenumeIonuț Traian
Data si locul nasterii30.04.1987 Dragasani
LotulLiga 2(Fotbal)
StudiiEFS - Pitesti
Data obinerii categoriei I2010
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CSS 1 Turnu Magurele - CSM Moreni 2 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2012-2013 Juniori U11 25 Apr 2013


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
AS FC Interstar Sibiu - CSS Braşovia Braşov 5 - 3 Independenţa Obor Sibiu 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Oct 2010
CSU Vointa Sibiu - AFCM Târgu Mureş 3 - 0 Voinţa Sibiu 2010-2011 Campionatul Național U19 13 Nov 2010
CS Sporting Piteşti - FC Snagov 6 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2010-2011 Campionatul Național U19 28 Nov 2010
CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel - CSM Moreni 1 - 5 Muscelul Câmpulung Muscel 2010-2011 Campionatul Național U19 5 Dec 2010
CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel - CSM Moreni 1 - 6 Muscelul Câmpulung Muscel 2010-2011 Campionatul Național U17 5 Dec 2010
CS Smart Fotball School Ionescu - CS Otopeni 3 - 1 Voinţa Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 11 Sep 2011
CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti - CS Otopeni 2 - 0 Electroaparataj Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 25 Sep 2011
CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti - CS Otopeni 0 - 0 Electroaparataj Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U17 25 Sep 2011
CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 0 - 4 Electroaparataj Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 13 Nov 2011
FC Snagov - ASC Juventus Bucureşti 3 - 4 Vointa sintetic Ghermăneşti 2011-2012 Campionatul Național U19 19 Nov 2011
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - CS Afumaţi 0 - 1 Chitila Chitila 2012-2013 Cupa României 1 Aug 2012
AS FC Progresul Bucureşti - CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon 1 - 1 CNAF Buftea iarbă Buftea 2012-2013 Campionatul Național U19 17 Mar 2013
ASA Hidroelectra Rm. Valcea - CS Sc. F. Gica Popescu Craiova 3 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2012-2013 Juniori U11 25 Apr 2013
FC Bolintin Malu Spart (GR) - CS Viitorul Dragomireşti 2 - 6 Orăşenesc Bolintin Vale 2012-2013 Campionatul U19 Județean 13 Jun 2013
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - AS FC Progresul Bucureşti 0 - 0 CNAF Buftea sintetic Buftea 2013-2014 Campionatul Național U19 12 Sep 2013
AS FC Progresul Bucureşti - CS FC Clinceni 3 - 1 Parc Bragadiru 2013-2014 Campionatul Național U19 13 Oct 2013
ACS Berceni - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 1 - 1 Comunal Berceni 2013-2014 Campionatul Național U19 3 Nov 2013
ACS Progresul Cernica (IF) - CS Sporting Lieşti 0 - 3 Comunal Cernica 2013-2014 Liga 3 8 Nov 2013
ASC Juventus Bucureşti - ACS Viitorul Domneşti 3 - 0 Juventus Bucureşti 2013-2014 Liga 3 15 Nov 2013
FC Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 SA 1 - 5 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2013-2014 Campionatul Național U19 30 Nov 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 7 - 0 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 9 Mar 2014
FC Astra - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 1 Prahova Ploieşti 2013-2014 Campionatul Național U19 13 Mar 2014
SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - FCM Târgovişte (DB) 4 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2013-2014 Liga 3 14 Mar 2014
SC FC Rapid Bucureşti SA - AS FC Progresul Bucureşti 2 - 1 Pro Rapid Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 27 Mar 2014
CS FC Balş 2007 (OT) - ACS Viitorul Domneşti 1 - 1 Parc Balş 2013-2014 Liga 3 29 Mar 2014
ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 2 Comunal Işalniţa Işalniţa 2013-2014 Liga 3 12 Apr 2014
CS Concordia Chiajna - CSS Turnu Măgurele 6 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2013-2014 Juniori U15 24 May 2014
LPS Buzău - CSM Focsani 6 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2013-2014 Juniori U13 26 May 2014
ACS Star’s Brăila (BR) - CS Forex Brașov (BV) 5 - 6 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2013-2014 Juniori U13 26 May 2014
ACSM Dunărea Giurgiu - ASC Măgurele (IF) 2 - 0 Dunărea Port Giurgiu 2013-2014 Campionatul U19 Județean 11 Jun 2014
CS Victoria Tandarei (IL) - ACS FC Viitorul Axintele (IL) 0 - 0 Tineretului Ţăndărei 2014-2015 Cupa României 30 Jul 2014
ACS Înainte Modelu - ACS FC Viitorul Axintele (IL) 2 - 2 Vasile Enache Modelu 2014-2015 Liga 3 29 Aug 2014
Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti 4 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 31 Aug 2014
Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 31 Aug 2014
ACS Urban Titu - CS Podari (DJ) 2 - 1 Orăşenesc Titu 2014-2015 Liga 3 5 Sep 2014
ACS Proprogresu Ilie Rontea - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 3 - 1 Parc Bragadiru 2014-2015 Campionatul Național U19 13 Sep 2014
ACS Proprogresu Ilie Rontea - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 2 - 1 Parc Bragadiru 2014-2015 Campionatul Național U17 13 Sep 2014
CS Mioveni - Grupul Şcolar Agricol Nucet 6 - 0 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2014-2015 Campionatul Național U19 21 Sep 2014
AFC Astra (GR) - CS Stefanesti 2 - 3 Astra Ploieşti 2014-2015 Liga 3 19 Sep 2014
CS Mioveni - CSS Targoviste 4 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2014-2015 Campionatul Național U17 21 Sep 2014
ACS Sport Team Bucureşti - ASC Juventus Bucureşti 1 - 4 Agronomie Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 27 Sep 2014
ACS Sport Team Bucureşti - ASC Juventus Bucureşti 3 - 3 Agronomie Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 27 Sep 2014
ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) - ACS Viitorul Domneşti 4 - 2 Callatis Mangalia 2014-2015 Liga 3 4 Oct 2014
SC FC Rapid SA - AS FC Progresul Bucureşti 0 - 3 CNAF Buftea sintetic Buftea 2014-2015 Campionatul Național U19 12 Oct 2014
SC FC Rapid SA - AS FC Progresul Bucureşti 2 - 1 CNAF Buftea sintetic Buftea 2014-2015 Campionatul Național U17 12 Oct 2014
SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - CS Afumaţi 2 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 3 17 Oct 2014
AS FC Progresul Bucureşti - Dinamo 1948 SA 2 - 3 Prefabricate Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 25 Oct 2014
AS FC Progresul Bucureşti - Dinamo 1948 SA 0 - 1 Prefabricate Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 25 Oct 2014
SC FC Petrolul SA Ploieşti - CS Mioveni 1 - 3 Vega Ploieşti 2014-2015 Campionatul Național U19 1 Nov 2014
SC FC Petrolul SA Ploieşti - CS Mioveni 2 - 0 Vega Ploieşti 2014-2015 Campionatul Național U17 1 Nov 2014
ACS Proprogresu Ilie Rontea - ASC Juventus Bucureşti 0 - 9 Parc Bragadiru 2014-2015 Campionatul Național U19 8 Nov 2014
CS Atletic Bradu - AFC Astra (GR) 6 - 0 Central Bradu Bradu 2014-2015 Liga 3 7 Nov 2014
CS Inter Clinceni (IF) - ACS Urban Titu 1 - 0 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2014-2015 Liga 3 15 Nov 2014
ASC Juventus Bucureşti - Dinamo 1948 SA 1 - 5 Juventus Sintetic Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Nov 2014
ASC Juventus Bucureşti - Dinamo 1948 SA 1 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Nov 2014
SC FC Rapid SA - LPS Focşani 3 - 1 CNAF Buftea sintetic Buftea 2014-2015 Campionatul Național U19 29 Nov 2014
SC FC Rapid SA - LPS Focşani 2 - 1 CNAF Buftea sintetic Buftea 2014-2015 Campionatul Național U17 29 Nov 2014
FCM Târgovişte (DB) - CS Podari (DJ) 1 - 1 Alpan Şotânga 2014-2015 Liga 3 7 Mar 2015
CN Dinicu Golescu - CS Atletic Bradu 0 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2014-2015 Liga 3 14 Mar 2015
AS FC Astra - AFC Chindia Târgovişte 0 - 1 Prahova Ploieşti 2014-2015 Campionatul Național U19 18 Mar 2015
AS FC Astra - AFC Chindia Târgovişte 0 - 2 Prahova Ploieşti 2014-2015 Campionatul Național U17 18 Mar 2015
AS FC Progresul Bucureşti - SC FC Rapid SA 0 - 0 Prefabricate Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 25 Mar 2015
AFC Unirea 04 Slobozia - CS FC Farul Constanţa 1 - 6 1 Mai Slobozia 2014-2015 Campionatul Național U19 29 Mar 2015
AS FC Progresul Bucureşti - SC FC Rapid SA 1 - 0 Prefabricate Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 25 Mar 2015
CS Vişina Nouă (OT) - CS Podari (DJ) 2 - 1 Sportul Vişina 2014-2015 Liga 3 4 Apr 2015
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 7 Antilopa Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 8 Apr 2015
CS Stefanesti - CS Inter Clinceni (IF) 3 - 0 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2014-2015 Liga 3 18 Apr 2015
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CSS Tecuci 4 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2014-2015 Campionatul Național U19 26 Apr 2015
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CSS Tecuci 4 - 3 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2014-2015 Campionatul Național U17 26 Apr 2015
ACS Viitorul Domneşti - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea 1 - 2 CNAF Buftea sintetic Buftea 2014-2015 Liga 3 2 May 2015
CS Stefanesti - ACS Urban Titu 3 - 1 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2014-2015 Liga 3 15 May 2015
CS Inter Clinceni (IF) - CS Afumaţi 2 - 0 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2014-2015 Liga 3 29 May 2015
AS Olimpia Suseni - CSM Paşcani 2 - 5 CNAF Buftea iarbă Buftea 2014-2015 Campionatul U19 Județean 25 Jun 2015
CF Bihorul Beiuş (BH) - CS Jiul Petroşani (HD) 1 - 0 CNAF Buftea iarbă Buftea 2014-2015 Campionatul U19 Județean 25 Jun 2015
AS FC Milcov - ACS Sporting Turnu Măgurele 1 - 3 IPA Metalurgistul Slatina 2015-2016 Baraj Liga 3 27 Jun 2015
AS Vointa Buftea - FC Snagov (IF) 0 - 9 Orăşenesc Buftea 2015-2016 Cupa României 29 Jul 2015
CS Victoria Muntenii Buzau - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 5 Tineretului Muntenii Buzău 2015-2016 Cupa României 12 Aug 2015
ACSM Olteniţa - ACS Înainte Modelu 3 - 4 2015-2016 Liga 3 29 Aug 2015
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA 0 - 3 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2015-2016 Liga Elitelor U19 5 Sep 2015
AFC Chindia Târgovişte - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 3 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Liga Elitelor U19 13 Sep 2015
AFC Chindia Târgovişte - Grupul Şcolar Agricol Nucet 2 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Campionatul Național U17 13 Sep 2015
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) 1 - 1 1 Mai Slobozia 2015-2016 Liga 3 12 Sep 2015
AS Vointa Snagov (IF) - ACS Sport Team Bucureşti 0 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2015-2016 Campionatul Național U19 20 Sep 2015
SCM Petrotub Roman (NT) - CSM Paşcani 8 - 1 Moldova Roman 2015-2016 Liga 3 19 Sep 2015
AS Vointa Snagov (IF) - AFC Chindia Târgovişte 0 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2015-2016 Campionatul Național U17 20 Sep 2015
CS Petrolistul Boldesti (PH) - Fotbal Club Viitorul SA 2 2 - 0 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2015-2016 Liga 3 25 Sep 2015
CS Tunari - AS Vointa Snagov (IF) 1 - 3 Tunari Tunari 2015-2016 Liga 3 3 Oct 2015
Universitatea Alexandria - Armonia Dolhesti 0 - 3 Municipal Roşiorii de Vede 2015-2016 Liga I Feminin 18 Oct 2015
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea 1 - 1 1 Mai Slobozia 2015-2016 Liga 3 17 Oct 2015
ACS Viitorul Domneşti - Fotbal Club Viitorul SA 2 1 - 2 Voinţa Domneşti 2015-2016 Liga 3 24 Oct 2015
SC FC Voluntari SA - CS FC Farul Constanţa 0 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2015-2016 Liga Elitelor U19 25 Oct 2015
SC FC Voluntari SA - CS FC Farul Constanţa 3 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2015-2016 Liga Elitelor U17 25 Oct 2015
CN Dinicu Golescu - ACS Sporting Turnu Măgurele 1 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2015-2016 Liga 3 31 Oct 2015
CS Atletic Bradu - CS Stefanesti 1 - 2 Central Bradu Bradu 2015-2016 Liga 3 6 Nov 2015
Buzău - Prahova 0 - 0 Petrolul Berca 2015-2016 Cupa Regiunilor 18 Nov 2015
CS Mioveni - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 2 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2015-2016 Liga Elitelor U19 19 Nov 2015
SCM Pitești (AG) - AFC Hărman 4 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2015-2016 Liga 3 21 Nov 2015
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 3 Baza Sportivă Olimpic (Energoutilaj) Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U19 28 Nov 2015
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 3 Baza Sportivă Olimpic (Energoutilaj) Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U17 28 Nov 2015
AFC Chindia Târgovişte - CS FC Farul Constanţa 2 - 0 Comunal Doicești 2015-2016 Liga Elitelor U19 2 Dec 2015
CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 SA 0 - 3 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga Elitelor U19 5 Dec 2015
ACS Sporting Turnu Măgurele - CS Concordia Chiajna 2 2 - 1 Municipal Alexandria 2015-2016 Liga 3 12 Mar 2016
CS Balotești - FCM Târgovişte SA 7 - 1 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Campionatul Național U19 20 Mar 2016
CS Balotești - CSS Targoviste 0 - 5 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Campionatul Național U17 20 Mar 2016
AS FC Aninoasa - CS Podari (DJ) 1 - 4 Comunal Aninoasa 2015-2016 Liga 3 19 Mar 2016
Fotbal Club Viitorul SA 2 - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea 2 - 4 Orăşenesc Ovidiu 2015-2016 Liga 3 26 Mar 2016
AFC Chindia Târgovişte - CS Unirea Tarlungeni 1 - 0 Comunal Doicești 2015-2016 Campionatul Național U17 3 Apr 2016
CS Sporting Roşiori 2008 - ACS Sporting Turnu Măgurele 1 - 0 Municipal Roşiorii de Vede 2015-2016 Liga 3 2 Apr 2016
ACS Berceni - ACS FC Academica Clinceni 1 - 2 Comunal 2 Berceni 2015-2016 Campionatul Național U19 10 Apr 2016
ACS Berceni (IF) - ACS FC Academica Clinceni 2 - 2 Comunal 2 Berceni 2015-2016 Campionatul Național U17 10 Apr 2016
CS Concordia Chiajna - CS Mioveni 5 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2015-2016 Liga Elitelor U19 13 Apr 2016
Fotbal Club Viitorul SA 2 - AS Vointa Snagov (IF) 2 - 0 Orăşenesc Ovidiu 2015-2016 Liga 3 16 Apr 2016
LPS Viitorul Piteşti - ACSM Râmnicu Vâlcea 2 - 3 Aripi Piteşti 2015-2016 Campionatul Național U19 23 Apr 2016
LPS Viitorul Piteşti - ACSM Râmnicu Vâlcea 2 - 6 Aripi Piteşti 2015-2016 Campionatul Național U17 23 Apr 2016
CS Mioveni - SC FC Ceahlaul Piatra Neamt 3 - 0 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2015-2016 Liga Elitelor U19 27 Apr 2016
CS Sporting Roşiori 2008 - ACS Urban Titu 4 - 0 Municipal Roşiorii de Vede 2015-2016 Liga 3 29 Apr 2016
ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Petrolul Ploieşti SA 0 - 1 Agronomie Bucureşti 2015-2016 Liga Elitelor U17 11 May 2016
ACS Sport Team Bucureşti - CS Balotești 1 - 2 Agronomie Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U19 25 May 2016
AFC Hărman - ACS Sporting Turnu Măgurele 1 - 2 Hărman Arena Hărman 2015-2016 Liga 3 21 May 2016
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Petrolul Ploiesti (PH) 0 - 2 Central Mioveni 2015-2016 Juniori U15 3 Jun 2016
SC Dinamo 1948 SA - ACS FC ARDEALUL Cluj 4 - 0 CNAF Mogoşoaia Mogoşoaia 2015-2016 Juniori U15 14 Jun 2016
FC Petrolul Berca - ACS Nemere Ghelinţa 4 - 2 Petrolul Berca 2016-2017 Baraj Liga 3 18 Jun 2016
SC FC Viitorul Constanta SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 3 - 1 CNAF Mogoşoaia Mogoşoaia 2015-2016 Supercupa României U17 25 Jun 2016
Abatorul Slobozia - ACS Înainte Modelu 0 - 3 Abatorul Slobozia 2016-2017 Cupa României 10 Aug 2016
AFC Hărman - CS Ştiinţa Miroslava 1 - 0 Hărman Arena Hărman 2016-2017 Liga 3 3 Sep 2016
CS Balotești - ACS FC Academica Clinceni 0 - 6 Viitorul Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U19 4 Sep 2016
CS Balotești - ACS FC Academica Clinceni 2 - 1 Viitorul Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U17 4 Sep 2016
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS Afumaţi 2 - 2 Parc Bragadiru 2016-2017 Campionatul Național U19 7 Sep 2016
CS Unirea Tarlungeni - CS Afumaţi 0 - 2 Parc Bragadiru 2016-2017 Campionatul Național U17 7 Sep 2016
ACS Viitorul Domneşti - CSA Axiopolis Sport Cernavodă 3 - 2 CNAF Buftea iarbă Buftea 2016-2017 Liga 3 10 Sep 2016
AFC Unirea 04 Slobozia - CS Afumaţi 0 - 1 1 Mai Slobozia 2016-2017 Cupa României 14 Sep 2016
SC Dinamo 1948 SA - SC Fotbal Club FCSB SA 5 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 18 Sep 2016
SC Dinamo 1948 SA - ACS Petrosport Ploiesti 2 - 1 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 18 Sep 2016
AS FC Aninoasa - CS Sporting Roşiori 2008 1 - 0 Comunal Aninoasa 2016-2017 Liga 3 24 Sep 2016
CS Concordia Chiajna - CS Dinamo Bucuresti 3 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 25 Sep 2016
CS Concordia Chiajna - ACS Sport Team Bucureşti 2 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 25 Sep 2016
AFC Metalosport Galaţi - ACS Sportul Chiscani 0 - 0 Dunărea Galaţi 2016-2017 Liga 3 1 Oct 2016
ASC Juventus Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni 0 - 2 Juventus Bucureşti 2016-2017 Cupa României 4 Oct 2016
Fotbal Club Viitorul SA 2 - CSA Axiopolis Sport Cernavodă 5 - 0 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2016-2017 Liga 3 8 Oct 2016
CS Petrolistul Boldești - ACS Viitorul Domneşti 0 - 1 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2016-2017 Liga 3 21 Oct 2016
SC FC Voluntari SA - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2016-2017 Liga Elitelor U19 29 Oct 2016
SC FC Voluntari SA - ACS Petrosport Ploiesti 4 - 2 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2016-2017 Liga Elitelor U17 29 Oct 2016
CSM Flacăra Moreni - Club Sportiv U Craiova SA 2 0 - 0 Flacăra Moreni 2016-2017 Liga 3 12 Nov 2016
ACSM Olteniţa - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea 2 - 0 Orășenesc Olteniţa 2016-2017 Liga 3 19 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti 1 - 2 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 20 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 20 Nov 2016
CS Tunari - Fotbal Club Viitorul SA 2 2 - 1 Tunari Tunari 2016-2017 Liga 3 26 Nov 2016
ASC Juventus Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 3 Juventus Sintetic Bucureşti 2016-2017 Cupa României U19 30 Nov 2016
CS Mioveni 2 - SC FC Voluntari SA 2 0 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2016-2017 Liga 3 3 Mar 2017
SCM Pitești (AG) - CSM Ploieşti 8 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2016-2017 Campionatul Național U17 11 Mar 2017
ACSO Filiaşi - SCM Pitești (AG) 1 - 3 Oltenia Işalniţa 2016-2017 Liga 3 10 Mar 2017
CSM Ploieşti - CSS Braşovia Braşov 3 - 3 Ilie Oană Ploieşti 2016-2017 Campionatul Național U17 19 Mar 2017
CS Concordia Chiajna 2 - CSM Flacăra Moreni 2 - 1 Concordia Chiajna 2016-2017 Liga 3 17 Mar 2017
CS Mioveni - CS Hidro Râmnicu Vâlcea 8 - 0 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2016-2017 Campionatul Național U17 26 Mar 2017
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Performer Constanța 1 - 5 Antilopa Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U19 29 Mar 2017
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Performer Constanța 0 - 5 Antilopa Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U17 29 Mar 2017
CN Dinicu Golescu - AS FC Astra 2 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2016-2017 Campionatul Național U19 1 Apr 2017
CN Dinicu Golescu - AS FC Astra 0 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2016-2017 Campionatul Național U17 1 Apr 2017
Club Sportiv U Craiova SA 2 - ACS Urban Titu 0 - 1 Extensiv Craiova 2016-2017 Liga 3 7 Apr 2017
ACS Pro Team - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 1 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U17 12 Apr 2017
CS Mioveni - Academia de Fotbal Farul Constanța 6 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2016-2017 Liga Elitelor U19 19 Apr 2017
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - AFC Astra 2 2 - 1 Delta Tulcea 2016-2017 Liga 3 22 Apr 2017
SC FC Voluntari SA - ACS Performer Constanța 0 - 2 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2016-2017 Campionatul Național U19 26 Apr 2017
SC FC Voluntari SA - ACS Performer Constanța 3 - 4 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2016-2017 Campionatul Național U17 26 Apr 2017
CS Avântul Valea Mărului - CS Ştiinţa Miroslava 1 - 1 Comunal Prof. Costică Popovici Valea Mărului 2016-2017 Liga 3 13 May 2017
CSS Târgovişte - CS Afumaţi 2 - 1 Toma Panţu Târgovişte 2016-2017 Campionatul Național U19 21 May 2017
CSS Targoviste - CS Afumaţi 1 - 8 Toma Panţu Târgovişte 2016-2017 Campionatul Național U17 21 May 2017
CS Mioveni 2 - CS Sporting Roşiori 2008 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2016-2017 Liga 3 19 May 2017
AFCM Alexandria - SCM Pitești (AG) 0 - 0 Municipal Alexandria 2016-2017 Liga 3 26 May 2017
ACS FC Ardealul Cluj - ACS UTA Bătrâna Doamnă 1 - 2 CNAF Buftea iarbă Buftea 2016-2017 Liga Elitelor U17 2 Jun 2017
AFC Voinţa Saelele - AS Mihai Bravu 3 - 0 Voinţa Saelele 2016-2017 Campionatul U19 Județean 10 Jun 2017
ACS Petrolul 52 - AS Dentaş Tărtăşeşti 2 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2017-2018 Baraj Liga 3 24 Jun 2017
SC FC Voluntari SA - CS Afumaţi 7 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2017-2018 Etapa Preliminară U19 19 Aug 2017
SC FC Voluntari SA - CS Afumaţi 9 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2017-2018 Etapa Preliminară U17 19 Aug 2017
FC Metaloglobus Bucureşti - SC FC Voluntari SA 2 - 6 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U19 26 Aug 2017
FC Metaloglobus Bucureşti - SC FC Voluntari SA 1 - 4 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U17 26 Aug 2017
CS Afumaţi - ACS Regal Sport Club Ferdinand I 7 - 1 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U19 6 Sep 2017
CS Afumaţi - ACS Regal Sport Club Ferdinand I 1 - 9 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U17 6 Sep 2017
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Dinamo 1948 SA 0 - 18 Electroaparataj Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U19 16 Sep 2017
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Dinamo 1948 SA 1 - 12 Electroaparataj Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U17 16 Sep 2017
CS Sportul Snagov SA - AFC Astra Giurgiu 1 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2017-2018 Etapa Preliminară U19 24 Sep 2017
CS Sportul Snagov SA - AFC Astra Giurgiu 1 - 3 Voinţa Ghermăneşti 2017-2018 Etapa Preliminară U17 24 Sep 2017
CSM Râmnicu Sărat - ACS Victoria Traian 3 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2017-2018 Liga 3 22 Sep 2017
ACSO Filiaşi - Fotbal Club Argeş 5 - 7 Oltenia Işalniţa 2017-2018 Cupa României 3 Oct 2017
SC Popeşti-Leordeni - ACS Viitorul Domneşti 5 - 0 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2017-2018 Liga 3 7 Oct 2017
ACS Sportul Chiscani - AFC Unirea 04 Slobozia 0 - 8 Sportul Chiscani 2017-2018 Liga 3 20 Oct 2017
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 5 - 1 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren 2) Albota 2017-2018 Liga Elitelor U19 21 Oct 2017
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 1 Oţelul Galaţi 2017-2018 Liga 3 28 Oct 2017
FC Star Sport - ACS FC Ardealul Cluj 1 - 0 Tăblierul Piteşti 2017-2018 Liga Elitelor U17 4 Nov 2017
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - AFC Metalul Buzău 0 - 2 Delta Tulcea 2017-2018 Liga 3 11 Nov 2017
CS Avântul Valea Mărului - ACS KSE Târgu Secuiesc 1 - 2 Comunal Prof. Costică Popovici Valea Mărului 2017-2018 Liga 3 25 Nov 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - SC FC Viitorul Constanta SA 0 - 2 Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic Ovidiu 2017-2018 Cupa României U17 29 Nov 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - SC FC Viitorul Constanta SA 0 - 8 Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic Ovidiu 2017-2018 Liga Elitelor U19 29 Nov 2017
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - CS Hidro Râmnicu Vâlcea 3 - 2 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) Albota 2017-2018 Campionatul Național U17 2 Dec 2017
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CSM Roman 3 - 1 Municipal Miercurea Ciuc 2017-2018 Liga 3 17 Mar 2018
CS Aerostar Bacău - CSM Focşani 2007 4 - 1 Aerostar Bacău 2017-2018 Liga 3 28 Mar 2018
ACS Victoria 2010 Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni 0 - 3 Parc Bragadiru 2017-2018 Campionatul Național U19 1 Apr 2018
ACS Victoria 2010 Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni 7 - 0 Parc Bragadiru 2017-2018 Campionatul Național U17 1 Apr 2018
AS FC Aninoasa - ACSF Voinţa Turnu Măgurele 1 - 1 Comunal Aninoasa 2017-2018 Liga 3 31 Mar 2018
AFC Chindia Târgovişte - FC Star Sport 5 - 2 Comunal Doicești 2017-2018 Campionatul Național U19 4 Apr 2018
AFC Chindia Târgovişte - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 5 - 0 Comunal Doicești 2017-2018 Campionatul Național U17 4 Apr 2018
CS Mioveni 2 - CS Sporting Roşiori 2008 2 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2017-2018 Liga 3 6 Apr 2018
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - CSM Râmnicu Sărat 4 - 0 Trust Cernavodă 2017-2018 Liga 3 14 Apr 2018
ACS FC Academica Clinceni - ACS Pro Team 4 - 2 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2017-2018 Campionatul Național U19 21 Apr 2018
ACS FC Academica Clinceni - ACS Pro Team 4 - 2 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2017-2018 Campionatul Național U17 21 Apr 2018
ACS Olimpic Cetate Râşnov - AFC Hărman 3 - 2 Bucegi Râşnov 2017-2018 Liga 3 2 May 2018
Dream Team Bucuresti - Vulpitele Galbene Roman 3 - 7 Otopeni Otopeni 2017-2018 Liga 3 Feminin 6 May 2018
CS Sportul Snagov SA - AFC Progresul 1944 Spartac 5 - 2 Voinţa Ghermăneşti 2017-2018 Campionatul Național U19 5 May 2018
CS Sportul Snagov SA - AFC Progresul 1944 Spartac 3 - 6 Voinţa Ghermăneşti 2017-2018 Campionatul Național U17 5 May 2018
SC FC Viitorul Constanţa SA - AFC Metalosport Galaţi 4 - 2 Orăşenesc Ovidiu 2017-2018 Juniori U15 3 Jun 2018
SC FC Viitorul Constanta SA - SC Dinamo 1948 SA 3 - 1 CNAF Mogoşoaia Mogoşoaia 2017-2018 Supercupa României U19 9 Jun 2018
SCM Gloria Buzău - ACS Pescăruşul Sarichioi Junior 5 - 1 Gloria Buzău 2018-2019 Baraj Liga 3 30 Jun 2018
ACS Pescăruşul Sarichioi Junior - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 0 - 6 Pescăruşul Sarichioi 2018-2019 Cupa României 15 Aug 2018
ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Metaloglobus Bucureşti 3 - 0 Juventus Sintetic Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U19 22 Aug 2018
ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Metaloglobus Bucureşti 1 - 5 Juventus Sintetic Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U17 22 Aug 2018
AFC Progresul 1944 Spartac - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 2 Progresul Spartac Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U19 26 Aug 2018
AFC Progresul 1944 Spartac - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 8 Progresul Spartac Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U17 26 Aug 2018
U Craiova 1948 SA - CS Atletic Bradu 3 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2018-2019 Liga 3 25 Aug 2018
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - ASSCS Farul Constanţa 3 - 2 Trust Cernavodă 2018-2019 Cupa României 29 Aug 2018
CS Sporting Roşiori 2008 - AFC Astra 2 1 - 2 Municipal Roşiorii de Vede 2018-2019 Liga 3 1 Sep 2018
SC Dinamo 1948 SA - FC Metaloglobus Bucureşti 8 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U19 5 Sep 2018
SC Dinamo 1948 SA - FC Metaloglobus Bucureşti 6 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U17 5 Sep 2018
CS Concordia Chiajna - CSM Ploieşti 18 - 0 Concordia Chiajna 2018-2019 Etapa Preliminară U19 8 Sep 2018
CS Concordia Chiajna - CSM Ploieşti 10 - 0 Concordia Chiajna 2018-2019 Etapa Preliminară U17 8 Sep 2018
Fotbal Club Rapid - ASC Daco-Getica Bucureşti 2 - 1 Valentin Stănescu Bucureşti 2018-2019 Cupa României 11 Sep 2018
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Progresul 1944 Spartac 2 - 1 Clinceni 3 Clinceni 2018-2019 Etapa Preliminară U19 16 Sep 2018
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Progresul 1944 Spartac 9 - 0 Clinceni 3 Clinceni 2018-2019 Etapa Preliminară U17 16 Sep 2018
AFC Hărman - ACS Unu Fotbal Club Gloria 1 - 2 Hărman Arena Hărman 2018-2019 Liga 3 15 Sep 2018
ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Voluntari SA 3 - 1 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Etapa Preliminară U19 22 Sep 2018
ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Voluntari SA 0 - 1 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Etapa Preliminară U17 22 Sep 2018
CS Medgidia - AS FC Agricola Borcea 1 - 3 Central Eftimie Elisei Medgidia 2018-2019 Liga 3 29 Sep 2018
CS Balotești - CS Sportul Snagov SA 0 - 2 Rocar Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U19 30 Sep 2018
CS Balotești - CS Sportul Snagov SA 5 - 1 Rocar Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U17 30 Sep 2018
CS Sportul Snagov SA - CS Concordia Chiajna 1 - 3 Voinţa Ghermăneşti 2018-2019 Campionatul Național U19 7 Oct 2018
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea 2 - 0 Trust Cernavodă 2018-2019 Liga 3 6 Oct 2018
CS Sportul Snagov SA - ACS Petrosport Ploiesti 2 - 4 Voinţa Ghermăneşti 2018-2019 Campionatul Național U17 7 Oct 2018
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - CSM Focşani 2007 2 - 1 Oţelul Galaţi 2018-2019 Liga 3 13 Oct 2018
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA 2 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Cupa României U17 17 Oct 2018
ACS Unirea Bascov - U Craiova 1948 SA 0 - 2 Orăşenesc Mioveni 2018-2019 Liga 3 20 Oct 2018
CSM Alexandria - ACS Flacăra Horezu 0 - 1 Municipal Alexandria 2018-2019 Liga 3 26 Oct 2018
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 0 - 1 Central-Unirea Nucet 2018-2019 Campionatul Național U19 27 Oct 2018
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 1 - 2 Central-Unirea Nucet 2018-2019 Campionatul Național U17 27 Oct 2018
AFC Unirea 04 Slobozia - CS Afumaţi 0 - 1 1 Mai Slobozia 2018-2019 Liga 3 3 Nov 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti 2 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U19 4 Nov 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - CSA Steaua Bucureşti 2 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U17 4 Nov 2018
AS FC Pucioasa - CSM Flacăra Moreni 3 - 0 Dumitru Tică Popescu Pucioasa 2018-2019 Liga 3 10 Nov 2018
ACS Sport Team Bucureşti - CSA Steaua Bucureşti 2 - 5 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Liga Elitelor U19 17 Nov 2018
ACS Sport Team Bucureşti - CSA Steaua Bucureşti 2 - 3 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Campionatul Național U17 17 Nov 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 0 - 3 Extensiv Craiova 2018-2019 Liga 3 16 Nov 2018
SCM Gloria Buzău - ACS Foresta Suceava 4 - 0 Gloria Buzău 2018-2019 Liga 3 24 Nov 2018
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Sport Team Bucureşti 6 - 2 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U19 25 Nov 2018
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Voluntari SA 5 - 1 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U17 25 Nov 2018
CS Atletic Bradu - ACS SR Municipal Braşov 0 - 4 Central Bradu Bradu 2018-2019 Liga 3 30 Nov 2018
CS Sporting Lieşti - ASMS ACS Sănătatea Darabani 1 - 0 Comunal Lieşti 2018-2019 Liga 3 2 Mar 2019
SCM Gloria Buzău - AFC Metalul Buzău 2 - 0 Gloria Buzău 2018-2019 Liga 3 9 Mar 2019
CS Sportul Snagov SA - CS Balotești 4 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2018-2019 Campionatul Național U19 10 Mar 2019
CS Sportul Snagov SA - CS Balotești 4 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2018-2019 Campionatul Național U17 10 Mar 2019
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - ACS Înainte Modelu 1 - 1 Trust Cernavodă 2018-2019 Liga 3 16 Mar 2019
U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 - AS FC Pucioasa 2 - 0 Extensiv Craiova 2018-2019 Liga 3 22 Mar 2019
CS Făurei - AS FC Agricola Borcea 2 - 0 Orăşenesc Făurei 2018-2019 Liga 3 30 Mar 2019
SC FC Viitorul Constanţa SA - ACS Sport Team Bucureşti 15 - 0 Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic Ovidiu 2018-2019 Liga Elitelor U19 6 Apr 2019
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC FC Voluntari SA 3 - 0 Complex Academia Gheorghe Hagi – teren 2 sintetic Ovidiu 2018-2019 Liga Elitelor U17 6 Apr 2019
SCM Gloria Buzău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 1 - 1 Municipal Râmnicu Sărat 2018-2019 Campionatul Național U19 7 Apr 2019
SCM Gloria Buzău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 2 - 5 Municipal Râmnicu Sărat 2018-2019 Campionatul Național U17 7 Apr 2019
CS Sporting Lieşti - CSM Focşani 2007 0 - 1 Comunal Lieşti 2018-2019 Liga 3 10 Apr 2019
ACS FC Academica Clinceni - CS Balotești 9 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2018-2019 Campionatul Național U19 13 Apr 2019
ACS FC Academica Clinceni - CS Balotești 12 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2018-2019 Campionatul Național U17 13 Apr 2019
AFC Astra 2 - U Craiova 1948 SA 0 - 1 Conpet Strejnicu 2018-2019 Liga 3 12 Apr 2019
CSM Paşcani - ACS Şomuz Fălticeni 2 - 2 CFR Paşcani 2018-2019 Liga 3 19 Apr 2019
CS Tunari - CS Afumaţi 0 - 2 Tunari Tunari 2018-2019 Liga 3 26 Apr 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti 1 - 1 Progresul Spartac Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U19 1 May 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti 0 - 3 Progresul Spartac Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U17 1 May 2019
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - ACS Unirea Bascov 6 - 0 Municipal Turnu Măgurele 2018-2019 Liga 3 3 May 2019
SC FC Voluntari SA - SC Fotbal Club FCSB SA 5 - 3 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Liga Elitelor U17 4 May 2019
SC FC Voluntari SA - ASC Daco-Getica Bucureşti 2 - 3 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Campionatul Național U19 4 May 2019
CS Afumaţi - CSA Axiopolis Sport Cernavodă 2 - 1 Comunal Afumaţi 2018-2019 Liga 3 11 May 2019
ACS Şomuz Fălticeni - AFC Botoşani 2 1 - 1 Tineretului Fălticeni 2018-2019 Liga 3 17 May 2019
Universitatea Alexandria - Universitatea Galati 4 - 1 Municipal Alexandria 2018-2019 Jocuri de clasament Liga 1 26 May 2019
AS FC Agricola Borcea - AFC Progresul 1944 Spartac 0 - 1 Comunal Borcea 2018-2019 Liga 3 25 May 2019
ASC Olimpic Zărneşti - ACS Stăruința Zagon 3 - 2 Celuloza Zărneşti 2019-2020 Baraj Liga 3 22 Jun 2019
ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi - CSM Focşani 2007 1 - 2 Portul Roşu Galaţi 2019-2020 Cupa României 14 Aug 2019
CSA Steaua Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 0 - 6 Complex Sportiv Ghencea Teren 6 Bucureşti 2019-2020 Liga Elitelor U19 17 Aug 2019
CSA Steaua Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 0 - 4 Complex Sportiv Ghencea Teren 6 Bucureşti 2019-2020 Liga Elitelor U17 17 Aug 2019
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - AFC Chindia Târgovişte 0 - 6 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) Albota 2019-2020 Campionatul Național U19 21 Aug 2019
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - AFC Chindia Târgovişte 2 - 1 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) Albota 2019-2020 Campionatul Național U17 21 Aug 2019
AS FC Pucioasa - CSM Alexandria 0 - 2 Dumitru Tică Popescu Pucioasa 2019-2020 Liga 3 24 Aug 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid 0 - 5 Rocar Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 25 Aug 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid 0 - 1 Rocar Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 25 Aug 2019
ACS FC Academica Clinceni - FC Metaloglobus Bucureşti 4 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U19 28 Aug 2019
ACS FC Academica Clinceni - FC Metaloglobus Bucureşti 13 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U17 28 Aug 2019
ACS Flacăra Horezu - CS Şoimii Lipova 2 - 0 Treapt Horezu 2019-2020 Liga 3 31 Aug 2019
ACS Foresta Suceava - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 3 - 0 Areni Suceava 2019-2020 Liga 3 7 Sep 2019
AFC Turris Oltul Turnu Măgurele - CSM Slatina 0 - 5 Voinţa Saelele 2019-2020 Campionatul Național U19 8 Sep 2019
AFC Turris Oltul Turnu Măgurele - CSM Slatina 1 - 7 Voinţa Saelele 2019-2020 Campionatul Național U17 8 Sep 2019
ACS Vediţa Coloneşti M.S. - U Craiova 1948 SA 1 - 2 Mircea Stan Coloneşti 2019-2020 Cupa României 10 Sep 2019
ACS Olimpic Cetate Râşnov - CS Baloteşti 2 - 0 Bucegi Râşnov 2019-2020 Liga 3 14 Sep 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 3 Comunal Cornetu Cornetu 2019-2020 Liga Elitelor U16 22 Sep 2019
CS Făurei - CS Afumaţi 1 - 4 Orăşenesc Făurei 2019-2020 Liga 3 21 Sep 2019
ACS FC Academica Clinceni - FC Farul Constanța 1920 4 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U19 28 Sep 2019
Fotbal Club Rapid - AFC Progresul 1944 Spartac 4 - 0 Coresi Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 29 Sep 2019
ACS FC Academica Clinceni - FC Farul Constanța 1920 1 - 2 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U17 28 Sep 2019
Fotbal Club Rapid - AFC Progresul 1944 Spartac 4 - 1 Coresi Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 29 Sep 2019
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 3 Concordia Chiajna 2019-2020 Liga Elitelor U19 6 Oct 2019
Universitatea Craiova 2 - CSM Alexandria 2 - 0 Extensiv Craiova 2019-2020 Liga 3 4 Oct 2019
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 2 Concordia Chiajna 2019-2020 Liga Elitelor U17 6 Oct 2019
SC Fotbal Club FCSB SA - ACSM Politehnica Iaşi 4 - 0 Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB Bucureşti 2019-2020 Liga Elitelor U19 13 Oct 2019
SC Fotbal Club FCSB SA - ACSM Politehnica Iaşi 1 - 0 Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB Bucureşti 2019-2020 Liga Elitelor U17 13 Oct 2019
ACS Vediţa Coloneşti M.S. - CSM Slatina 1 - 1 Mircea Stan Coloneşti 2019-2020 Liga 3 12 Oct 2019
ACS Sport Team Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 2 - 5 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2019-2020 Liga Elitelor U19 19 Oct 2019
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 6 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2019-2020 Campionatul Național U19 20 Oct 2019
ACS Sport Team Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 2 - 4 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2019-2020 Liga Elitelor U17 19 Oct 2019
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 1 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2019-2020 Campionatul Național U17 20 Oct 2019
ACS Înainte Modelu - ACS Recolta Gheorghe Doja 3 - 0 Vasile Enache Modelu 2019-2020 Liga 3 18 Oct 2019
SC FC Rapid Bucureşti SA - ACS FC Academica Clinceni 5 - 2 Coresi Bucureşti 2019-2020 Cupa României U19 23 Oct 2019
SC FC Rapid Bucureşti SA - ACS FC Academica Clinceni 2 - 3 Coresi Bucureşti 2019-2020 Cupa României U17 23 Oct 2019
LPS Viitorul Piteşti - AFC Chindia Târgovişte 4 - 7 Aripi Piteşti 2019-2020 Campionatul Național U19 26 Oct 2019
CS Aerostar Bacău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 2 - 0 Aerostar Bacău 2019-2020 Liga 3 25 Oct 2019
LPS Viitorul Piteşti - AFC Chindia Târgovişte 2 - 7 Aripi Piteşti 2019-2020 Campionatul Național U17 26 Oct 2019
ACS FC Academica Clinceni - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Liga Elitelor U16 2 Nov 2019
ACS Prosport Academy - AFC Progresul 1944 Spartac 1 - 5 Clinceni IV sintetic Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U19 2 Nov 2019
ACS Prosport Academy - AFC Progresul 1944 Spartac 1 - 5 Clinceni IV sintetic Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U17 2 Nov 2019
ACS Sport Team Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 1 - 3 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2019-2020 Cupa României U19 6 Nov 2019
CS Viitorul Ianca - CS Afumaţi 0 - 0 Ştefan Vrăbioru Ianca 2019-2020 Liga 3 8 Nov 2019
ACS Prosport Academy - SC Dinamo 1948 SA 0 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Liga Elitelor U15 9 Nov 2019
SC FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna 3 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2019-2020 Liga Elitelor U19 10 Nov 2019
SC FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna 0 - 3 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2019-2020 Liga Elitelor U17 10 Nov 2019
CS Concordia Chiajna - AFC Botoşani 6 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2019-2020 Liga Elitelor U19 17 Nov 2019
CS Concordia Chiajna - AFC Botoşani 4 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2019-2020 Liga Elitelor U17 17 Nov 2019
CSS Târgovişte - ACS Campionii Fotbal Club Argeş 5 - 0 Toma Panţu Târgovişte 2019-2020 Campionatul Național U19 16 Nov 2019
CSS Targoviste - ACS Campionii Fotbal Club Argeş 0 - 3 Toma Panţu Târgovişte 2019-2020 Campionatul Național U17 16 Nov 2019
FC Petrolul Ploiești - LPS Suceava 4 - 0 Chimia Brazi 2019-2020 Liga Elitelor U16 23 Nov 2019
SC Fotbal Club FCSB SA - SC Dinamo 1948 SA 1 - 1 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2019-2020 Liga Elitelor U16 24 Nov 2019
ACS Înainte Modelu - SC Popeşti-Leordeni 1 - 4 Vasile Enache Modelu 2019-2020 Liga 3 22 Nov 2019
CS Sporting Lieşti - ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi 2 - 1 Comunal Lieşti 2019-2020 Liga 3 30 Nov 2019
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni 4 - 1 Juventus Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 1 Dec 2019
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni 2 - 2 Juventus Sintetic Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 1 Dec 2019


Calendar