Nume:Neacşu George Florin


Din: Câmpulung Muscel, judetul Argeş


NumeNeacşu
PrenumeGeorge Florin
Data si locul nasterii22.06.1985 CAMPULUNG MUSCEL
LotulLiga 1(Fotbal)
DomiciliulCâmpulung Muscel(Argeş)
StudiiCOLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG
Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Vulcan (HD) - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 15 Nov 2008
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - SC Fotbal Club FCSB SA 2 0 - 2 Electromagnetica Bucureşti 2008-2009 Liga a 3-a 29 Aug 2008
CS INTER-GAZ Bucureşti - ACS Sageata Stejaru 2 - 4 Inter Gaz Popeşti Leordeni 2008-2009 Liga a 3-a 26 Sep 2008
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - CS Chimia Brazi (PH) 2 - 0 Metalul Filipeştii de Pădure 2008-2009 Liga a 3-a 19 Sep 2008
CS Electrosid Titu - FC CONPET Ploieşti (PH) 1 - 1 Orăşenesc Titu 2008-2009 Liga a 3-a 10 Oct 2008
CS Armata Craiova - FC Caracal (OT) 0 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 15 Aug 2008
CS Prometeu Craiova (DJ) - FC Caracal (OT) 0 - 0 General Ioan Sulca - Armata Craiova 2008-2009 Liga a 3-a 7 Nov 2008
FC PETROM CHIMIA Craiova - ACS Jiul Rovinari (GJ) 0 - 1 Chimia Işalniţa 2008-2009 Liga a 3-a 27 Feb 2009
CSM Râmnicu Vâlcea - CSS Caransebeş 8 - 0 Municipal - sintetic Ramnicu Valcea 2008-2009 Campionatul Național U19 8 Mar 2009
FC Cisnădie (SB) - CS FC SESO Iara 4 - 0 FC Cisnădie Cisnădie 2008-2009 Liga a 3-a 13 Mar 2009
FC Târgovişte - AFC Rapid Bucureşti 2 - 1 Alpan Şotânga 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
CS BUILDING Vânju Mare - AS ALTO GRADIMENTO ALBINA 2 - 0 Municipal Orşova 2008-2009 Liga a 3-a 27 Mar 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - LPS Piteşti 0 - 1 Comuna Domnesti Domnesti 2008-2009 Campionatul Național U19 5 Apr 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - LPS Piteşti 0 - 0 Comuna Domnesti Domnesti 2008-2009 Campionatul Național U17 5 Apr 2009
CS FOREX Braşov - CSS Șoimii Sibiu 3 - 2 Victoria Bod 2008-2009 Campionatul Național U19 12 Apr 2009
CS FOREX Braşov - CSS Șoimii Sibiu 4 - 1 Victoria Bod 2008-2009 Campionatul Național U17 12 Apr 2009
CS Prometeu Craiova (DJ) - CS Gaz Metan CFR Craiova 1 - 0 Valea Roşie - Electroputere Craiova 2008-2009 Liga a 3-a 17 Apr 2009
FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea - CS MINERUL Motru 2008 1 - 1 Oltchim Ramnicu Valcea 2008-2009 Campionatul Național U19 6 May 2009
FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea - CS MINERUL Motru 2008 0 - 2 Oltchim Ramnicu Valcea 2008-2009 Campionatul Național U17 6 May 2009
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS ALRO Slatina (OT) 0 - 0 Minerul Mătăsari 2008-2009 Liga a 3-a 5 May 2009
LPS Piteşti - CS DACIA Mioveni 2 - 3 Aripi Piteşti 2008-2009 Campionatul Național U19 17 May 2009
LPS Piteşti - CS DACIA Mioveni 0 - 1 Aripi Piteşti 2008-2009 Campionatul Național U17 17 May 2009
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS Progresul Corabia 2 - 0 Depou CFR Craiova 2008-2009 Liga a 3-a 22 May 2009
CS FC ROYAL Braşov - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 1 - 1 Ghimbav Ghimbav 2008-2009 Liga a 3-a 5 Jun 2009
FC Argeş 3 - CS MUSCELUL Cîmpulung 0 - 0 Cupa Romaniei Bucureşti 2009-2010 Cupa Romaniei 16 Jul 2009
FC CONPET Ploieşti (PH) - CF Predeal 7 - 0 Conpet Strejnic 2009-2010 Liga a 3-a 21 Aug 2009
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti - CSM Targoviste 4 - 1 Petrolistul Boldeşti-Scăieni 2009-2010 Liga a 3-a 28 Aug 2009
AFCM Alexandria - CS Armata Craiova 0 - 0 Municipal Alexandria 2009-2010 Liga a 3-a 4 Sep 2009
SC FC Argeş SA - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 0 - 1 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
CS PETROL Moreni - CS Otopeni 1 - 1 Pompieri Moreni 2009-2010 Campionatul Național U19 20 Sep 2009
CS Triumf Bârca - FC Caracal (OT) 3 - 0 Isalnita Işalniţa 2009-2010 Liga a 3-a 18 Sep 2009
CS DACIA Mioveni - LPS Piteşti 2 - 2 Dacia Ştefăneşti 2009-2010 Campionatul Național U19 27 Sep 2009
CS Minerul Motru (GJ) - CS Progresul Corabia 0 - 1 Minerul Motru 2009-2010 Liga a 3-a 25 Sep 2009
CS Juventus Bascov - FC Argeş 2 1 - 5 Dacia Ştefăneşti 2009-2010 Liga a 3-a 3 Oct 2009
FC NICOLAE DOBRIN - CS DACIA Mioveni 2 - 1 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Oct 2009
CSM Targoviste - CS Electrosid Titu 0 - 3 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Liga a 3-a 9 Oct 2009
CS PETROLUL Videle - ASC Juventus Bucureşti 0 - 1 Petrolul Videle 2009-2010 Liga a 3-a 17 Oct 2009
FC Alice&Tunes Pitesti - CS INTERCREDO Pitesti 3 - 0 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2009-2010 Liga I Feminin 4 Nov 2009
CS Progresul Corabia - CFC Ghecon Lăpuşata (VL) 4 - 1 Ion Oblemenco Corabia 2009-2010 Liga a 3-a 23 Oct 2009
AFC Comprest GIM (B) - CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni 2 - 1 Comprest Bucureşti 2009-2010 Liga a 3-a 6 Nov 2009
ACS Berceni (IF) - CS FC Farul Constanţa 2 3 - 1 Comunal Berceni 2009-2010 Liga a 3-a 13 Nov 2009
CS Inter Clinceni (IF) - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 4 - 1 Clinceni Clinceni 2009-2010 Liga a 3-a 20 Nov 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - FC NICOLAE DOBRIN 3 - 1 Tineretului - Ştrand Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Nov 2009
AS Unirea Tărlungeni - CS Buftea (IF) 0 - 2 Sala Unirea Tărlungeni 2009-2010 Liga a 3-a 26 Feb 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - CS Concordia Chiajna 0 - 1 Coresi Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
FC Universitatea Craiova 2 - CS Triumf Bârca 1 - 3 Petre Deselnicu Craiova 2009-2010 Liga a 3-a 19 Mar 2010
LPS Piteşti - CS DACIA Mioveni 2 - 1 Aripi Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Mar 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - CS Otopeni 3 - 2 Dorobanţul Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Apr 2010
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - FC CONPET Ploieşti (PH) 0 - 3 Chitila I Chitila 2009-2010 Liga a 3-a 2 Apr 2010
CS Concordia Chiajna - SC FC Rapid Bucureşti SA 4 - 1 Concordia Rosu Chiajna 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Apr 2010
SC Fotbal Club FCSB SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 5 - 3 Steaua sintetic Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
LPS Slatina - SC FC U Craiova SA 0 - 4 1 Mai Slatina 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Apr 2010
CS Partizanul Merei - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 5 Gloria II - sintetic Buzău 2009-2010 Liga a 3-a 27 Apr 2010
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - CSM Targoviste 3 - 0 Chitila I Chitila 2009-2010 Liga a 3-a 7 May 2010
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - CS DACIA Mioveni 6 - 1 Tablierul Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 12 May 2010
CS Inter Clinceni (IF) - ASC Juventus Bucureşti 2 - 1 Parc Bragadiru 2009-2010 Liga a 3-a 1 Jun 2010
CS Afumaţi - AS Spic De Grau 2 - 5 M. Oprean 1 Decembrie 2009-2010 Baraj liga a 3-a 15 Jun 2010
AS Recolta Stoicăneşti - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 0 Stoicanesti Stoicanesti 2010-2011 Cupa Romaniei 31 Jul 2010
AS FC Nicolae Dobrin - CS Mioveni 4 - 0 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U19 26 Sep 2010
CS Argeşul Mihaileşti (GR) - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 0 - 0 Argeşul Mihăileşti 2010-2011 Liga a 3-a 9 Oct 2010
CS Vişina Nouă (OT) - FC Drobeta Turnu Severin 0 - 2 Sportul Visina 2010-2011 Liga a 3-a 16 Oct 2010
CSS Craiova - CSS Drobeta Turnu Severin 3 - 4 Chimia Craiova (combinat) Craiova 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Oct 2010
FC Alice&Tunes Pitesti - CFF Olimpia Cluj 0 - 19 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2010-2011 Liga I Feminin 24 Oct 2010
LPS Piteşti - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 1 Aripi Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U19 31 Oct 2010
CS Triumf Bârca - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) 3 - 4 Parc Balş 2010-2011 Liga a 3-a 6 Nov 2010
CS Minerul Motru (GJ) - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 1 Minerul Motru 2010-2011 Liga a 3-a 19 Nov 2010
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) 1 - 0 Minerul Mătăsari 2010-2011 Liga a 3-a 3 Dec 2010
CS Minerul Motru (GJ) - SC CS FC Piatra Olt SA 0 - 2 Minerul Motru 2010-2011 Liga a 3-a 4 Mar 2011
CS ALRO Slatina - SC FC U Craiova SA 1 - 3 Complex Sportiv 1 Mai-teren 3 Slatina 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Mar 2011
CSO Plopeni (PH) - CS Chimia Brazi (PH) 0 - 3 Gheorghe Silaev Plopeni 2010-2011 Liga a 3-a 25 Mar 2011
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - SC FC Argeş SA 0 - 3 Municipal Curtea de Argeş 2010-2011 Campionatul Național U19 27 Mar 2011
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - SC FC Argeş SA 0 - 3 Municipal Curtea de Argeş 2010-2011 Campionatul Național U17 27 Mar 2011
SC FC Argeş SA - LPS Piteşti 3 - 0 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Apr 2011
CS Minerul Motru (GJ) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 0 Minerul Motru 2010-2011 Liga a 3-a 8 Apr 2011
CS ALRO Slatina - CS MINERUL Motru 2008 0 - 2 Complex Sportiv 1 Mai-teren 3 Slatina 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Apr 2011
CS Chimia Brazi (PH) - FC CONPET Ploieşti (PH) 2 - 2 Chimia com. Brazi 2010-2011 Liga a 3-a 15 Apr 2011
CS ALRO Slatina - CS MINERUL Motru 2008 1 - 0 Complex Sportiv 1 Mai-teren 3 Slatina 2010-2011 Campionatul Național U17 14 Apr 2011
SC FC Braşov SA - AFCM Târgu Mureş 3 - 0 ICIM Sintetic Braşov 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Apr 2011
SC FC Braşov SA - AFCM Târgu Mureş 6 - 2 ICIM Sintetic Braşov 2010-2011 Campionatul Național U17 21 Apr 2011
AFC Comprest GIM (B) - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 1 ROCAR Bucureşti 2010-2011 Liga a 3-a 22 Apr 2011
CSO Plopeni (PH) - CS Victoria Chirnogi (CL) 3 - 0 Gheorghe Silaev Plopeni 2010-2011 Liga a 3-a 29 Apr 2011
AS FC Nicolae Dobrin - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 3 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U19 1 May 2011
AS FC Nicolae Dobrin - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 3 - 2 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U17 1 May 2011
FC Dinamo 1948 SA (B) - AS FC Botoşani (BT) 0 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Liga a 2-a 4 May 2011
CSM Brasov - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 0 - 1 Carpati (Corona) Braşov 2010-2011 Liga a 3-a 6 May 2011
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSM Râmnicu Vâlcea 2 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2010-2011 Campionatul Național U19 15 May 2011
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSM Râmnicu Vâlcea 2 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2010-2011 Campionatul Național U17 15 May 2011
FC Snagov - AFC Astra 2 1 - 2 Voinţa Ghermăneşti 2010-2011 Liga a 2-a 21 May 2011
CS Atletic Bradu - FC GIROM Albota (AG) 1 - 1 Bradu Bradu 2010-2011 Liga a 3-a 3 Jun 2011
CS GAZ METAN Mediaş - AFC Chindia Târgovişte 1 - 0 Contesti Conţeşti 2010-2011 Juniori U15 10 Jun 2011
SC FC Braşov SA - LPS Slatina 2 - 0 Contesti Conţeşti 2010-2011 Juniori U15 10 Jun 2011
CSM Râmnicu Vâlcea - CS DEC Drobeta Turnu Severin 3 - 0 Hanul Doctorului Craiova 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
Academia Gică Popescu - CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu 3 - 1 Hanul Doctorului Craiova 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Rapid Clejani (GR) 1 - 2 Prefab Modelu 2010-2011 Baraj liga a 3-a 15 Jun 2011
Academia Gică Popescu - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 1 - 3 Tarlungeni Braşov 2010-2011 Juniori U13 28 Jun 2011
CS Xela Baia Mare - SC FC Timişoara SA 2 - 8 Tarlungeni Braşov 2010-2011 Juniori U13 28 Jun 2011
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - SC CS FC Piatra Olt SA 0 - 0 Oltchim Ramnicu Valcea 2011-2012 Cupa Romaniei 9 Aug 2011
SC FC Viitorul Constanţa SA - FCM Dunarea Galaţi (GL) 4 - 1 Orasenesc Ovidiu 2011-2012 Liga a 2-a 20 Aug 2011
CSO Plopeni (PH) - AFC Chindia Târgovişte 1 - 4 Gheorghe Silaev Plopeni 2011-2012 Cupa Romaniei 23 Aug 2011
CS ALRO Slatina (OT) - SC FC Timişoara SA (TM) 2 - 3 Metalurgistul Slatina 2011-2012 Liga a 2-a 27 Aug 2011
CS Vişina Nouă (OT) - CS ALRO Slatina (OT) 1 - 0 Sportul Visina 2011-2012 Cupa Romaniei 6 Sep 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - SC FC Timişoara SA (TM) 1 - 1 Cetate Alba Iulia 2011-2012 Liga a 2-a 17 Sep 2011
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Vişina Nouă (OT) 5 - 0 Municipal Târgu Jiu 2011-2012 Cupa Romaniei 21 Sep 2011
FC Delta Tulcea (TL) - AFC Astra 2 4 - 0 Delta Tulcea 2011-2012 Liga a 2-a 24 Sep 2011
FC Dinamo 1948 SA (B) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 0 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2011-2012 Liga a 2-a 8 Oct 2011
SC FC Olt SA (OT) - CS MUREŞUL Deva (HD) 3 - 0 Rapid Piatra Olt 2011-2012 Liga a 2-a 22 Oct 2011
AFC Astra 2 - FC Municipal Bacău 1 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2011-2012 Liga a 2-a 29 Oct 2011
CS Otopeni (IF) - AS FC Botoşani (BT) 1 - 0 Otopeni Otopeni 2011-2012 Liga a 2-a 19 Nov 2011
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - SC FC Timişoara SA (TM) 0 - 1 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2011-2012 Liga a 2-a 27 Nov 2011
Clubul Sportiv Brazi - Asociația „Fotbal Club Fair-Play” 3 - 1 Brazi com. Brazi 2011-2012 Liga I Feminin 4 Dec 2011
SC FC OTELUL SA (GL) - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 0 Oţelul Galaţi 2011-2012 Liga I 18 Dec 2011
CS Concordia Chiajna - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 0 - 3 Rosu Chiajna Chiajna 2012-2013 Cupa Romaniei 28 Aug 2012
CS Concordia Chiajna - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 0 - 2 Concordia Chiajna 2012-2013 Liga I 2 Sep 2012
CS Otopeni (IF) - CS FC Farul Constanţa (CT) 3 - 1 Otopeni Otopeni 2012-2013 Liga a 2-a 8 Sep 2012
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - CS FC ASTRA (PH) 1 - 4 Emil Alexandrescu Iaşi 2012-2013 Cupa Romaniei 27 Sep 2012
CS ALRO Slatina (OT) - FC UTA Arad 0 - 1 1 Mai Slatina 2012-2013 Liga a 2-a 30 Sep 2012
CS Turnu Severin (MH) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 0 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2012-2013 Liga I 6 Oct 2012
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS FC Bihor Oradea (BH) 1 - 1 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2012-2013 Liga a 2-a 13 Oct 2012
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - AFC Săgeata Năvodari (CT) 4 - 1 Astra Ploieşti 2012-2013 Liga a 2-a 20 Oct 2012
FC Damila Măciuca (VL) - SC FC Unirea 2006 SA (AB) 1 - 0 Baza sportiva Drăgăşani 2012-2013 Liga a 2-a 24 Oct 2012
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - FC Delta Tulcea (TL) 4 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2012-2013 Cupa Romaniei 30 Oct 2012
FC Argeş (AG) - CS Mioveni 2 - 0 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2012-2013 Liga a 2-a 3 Nov 2012
AFC Unirea 04 Slobozia - SC Dinamo 1948 Bucureşti 2 - 2 1 Mai Slobozia 2012-2013 Liga a 2-a 17 Nov 2012
FC Damila Măciuca (VL) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 1 Baza sportiva Drăgăşani 2012-2013 Liga a 2-a 24 Nov 2012
CS FC ASTRA (PH) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 4 - 0 Astra Ploieşti 2012-2013 Liga I 3 Dec 2012
Sporting Craiova - Clubul Sportiv Real Craiova 0 - 15 Tineretului Craiova 2012-2013 Liga I Feminin 24 Feb 2013
ACS Viitorul Domneşti - CS Afumaţi 2 - 1 Vointa Domnesti 2012-2013 Liga a 3-a 8 Mar 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 3 - 1 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2012-2013 Liga I 16 Mar 2013
SC Dinamo 1948 Bucureşti - FC Delta Tulcea (TL) 1 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2012-2013 Liga a 2-a 30 Mar 2013
AFC Săgeata Năvodari (CT) - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 1 Năvodari Năvodari 2012-2013 Liga a 2-a 7 Apr 2013
FC Petrolul Ploiesti (PH) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 4 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2012-2013 Liga I 13 Apr 2013
CS Inter Clinceni (IF) - ACS Berceni (IF) 1 - 4 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2012-2013 Liga a 3-a 19 Apr 2013
SC FC Ceahlaul SA (NT) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 2 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ 2012-2013 Liga I 26 Apr 2013
CS FC ASTRA (PH) - FC Otelul Galati (GL) 0 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2012-2013 Liga I 4 May 2013
AFC Săgeata Năvodari (CT) - FC Delta Tulcea (TL) 1 - 0 Năvodari Năvodari 2012-2013 Liga a 2-a 8 May 2013
ACS Poli Timişoara - FCM Târgu Mureş 3 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2012-2013 Liga a 2-a 13 May 2013
FC Damila Măciuca (VL) - CS Luceafărul Oradea 3 - 1 Baza sportiva Drăgăşani 2012-2013 Liga a 2-a 25 May 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Braşov SA (BV) 4 - 0 National Arena Bucureşti 2012-2013 Liga I 28 May 2013
Venus Independenta (CL) - CS Corbeanca (IF) 2 - 3 Romprim Bucureşti 2012-2013 Baraj liga a 3-a 19 Jun 2013
AFC Săgeata Năvodari (CT) - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 0 Farul Constanţa 2013-2014 Liga I 20 Jul 2013
SC FC Viitorul SA (CT) - SC Dinamo 1948 SA (B) 0 - 0 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 5 Aug 2013
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Concordia Chiajna 0 - 3 Cluj Arena Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 19 Aug 2013
AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 1 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2013-2014 Liga a 2-a 7 Sep 2013
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - FC U Craiova (DJ) 1 - 2 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2013-2014 Cupa Romaniei 11 Sep 2013
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2013-2014 Liga a 2-a 14 Sep 2013
ACS Inter Olt Slatina (OT) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 1 - 2 1 Mai Slatina 2013-2014 Liga a 2-a 21 Sep 2013
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 3 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2013-2014 Cupa Romaniei 26 Sep 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Poli Timişoara 3 - 0 Steaua Bucureşti 2013-2014 Liga I 28 Sep 2013
CS FC Farul Constanţa (CT) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 1 - 0 Farul Constanţa 2013-2014 Liga a 2-a 5 Oct 2013
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 2 - 2 Emil Alexandrescu Iaşi 2013-2014 Liga a 2-a 23 Oct 2013
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - FC Petrolul Ploiesti (PH) 0 - 2 Valentin Stanescu Bucureşti 2013-2014 Cupa Romaniei 31 Oct 2013
AFC Săgeata Năvodari (CT) - SC FC OTELUL SA (GL) 2 - 1 Farul Constanţa 2013-2014 Liga I 28 Oct 2013
ASC Botosani (BT) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 0 - 1 Municipal Botoşani 2013-2014 Liga I 9 Nov 2013
CS FC Olimpia 2010 (SM) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 1 - 0 Olimpia Satu Mare 2013-2014 Liga a 2-a 23 Nov 2013
ACS Foresta Suceava - FCM Dunarea Galaţi (GL) 2 - 0 Areni Suceava 2013-2014 Liga a 2-a 30 Nov 2013
SC FC Braşov SA (BV) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 0 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga I 6 Dec 2013
ACS Poli Timişoara - FC CFR 1907 Cluj SA 1 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Liga I 18 Dec 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 1 - 1 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2013-2014 Liga I 2 Mar 2014
SC Dinamo 1948 SA (B) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 1 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2013-2014 Liga I 10 Mar 2014
SC Sporting Club SA (VS) - ASC Botosani (BT) 0 - 1 Municipal Vaslui 2013-2014 Liga I 17 Mar 2014
CS FC Farul Constanţa (CT) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 0 - 2 Farul Constanţa 2013-2014 Liga a 2-a 22 Mar 2014
SC FC OTELUL SA (GL) - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Oţelul Galaţi 2013-2014 Liga I 28 Mar 2014
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 1 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2013-2014 Liga a 2-a 5 Apr 2014
ASC Bacau (BC) - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 1 Aerostar Bacău 2013-2014 Liga a 2-a 12 Apr 2014
SC FC Viitorul SA (CT) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 3 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 21 Apr 2014
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC Sporting Club SA (VS) 1 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 26 Apr 2014
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 0 - 1 Gloria Bistriţa 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 7 May 2014
SC FC Braşov SA (BV) - SC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 0 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga I 3 May 2014
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 0 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 10 May 2014
AFC Astra - ACS Poli Timişoara 5 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2013-2014 Liga I 16 May 2014
AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 5 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 31 May 2014
ACS Înainte Modelu - ACS Petrolul Roata (GR) 0 - 0 Astra Ploieşti 2014-2015 Baraj liga a 3-a 21 Jun 2014
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) / CS U Craiova (DJ) - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 2 Valentin Stanescu Bucureşti 2014-2015 Cupa Ligii 19 Jul 2014
FC Petrolul SA (PH) - ASC Botosani (BT) 4 - 1 Ilie Oană Ploieşti 2014-2015 Liga I 3 Aug 2014
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - SC FC OTELUL SA (GL) 0 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2014-2015 Liga I 25 Aug 2014
SC FC Viitorul SA (CT) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 2 - 0 Concordia Chiajna 2014-2015 Liga I 13 Sep 2014
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 1 - 1 Municipal Târgu Jiu 2014-2015 Liga I 18 Oct 2014
CS Concordia Chiajna - FC CFR 1907 Cluj SA 1 - 1 Concordia Chiajna 2014-2015 Liga I 26 Oct 2014
ACS Foresta Suceava - FC Petrolul SA (PH) 2 - 3 Municipal Botoşani 2014-2015 Cupa Romaniei 30 Oct 2014
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2014-2015 Liga I 4 Nov 2014
CS Metalul Reșița - AFC Fortuna Poiana Campina (PH) 3 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2014-2015 Liga a 2-a 8 Nov 2014
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - AFC Astra 0 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2014-2015 Liga I 30 Nov 2014
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Braşov SA (BV) 2 - 1 Gaz Metan Mediaş 2014-2015 Liga I 5 Dec 2014
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - SC FC Ceahlaul SA (NT) 3 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2014-2015 Liga I 2 Mar 2015
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - FC Universitatea Cluj SA 0 - 0 2014-2015 Cupa Romaniei 4 Mar 2015
SC FC Viitorul SA (CT) - CS U Craiova (DJ) 1 - 1 Concordia Chiajna 2014-2015 Liga I 8 Mar 2015
AFC Astra - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2014-2015 Cupa Ligii 11 Mar 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - ASC Botosani (BT) 0 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 17 Mar 2015
SC FC Ceahlaul SA (NT) - SC FC Viitorul SA (CT) 1 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 5 Apr 2015
CS U Craiova (DJ) - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 1 Extensiv Craiova 2014-2015 Liga I 29 Apr 2015
SC FC Ceahlaul SA (NT) - AFC Astra 1 - 3 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 3 May 2015
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 0 - 3 Valentin Stanescu Bucureşti 2014-2015 Liga I 27 May 2015
FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Poli Timişoara 1 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2015-2016 Liga I 19 Jul 2015
CS U Craiova SA (DJ) - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Extensiv Craiova 2015-2016 Liga I 8 Aug 2015
SC FC Voluntari SA - AFC Astra (GR) 0 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Cupa Ligii 10 Sep 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - Club Sportiv U Craiova SA 2 2 - 0 Tineretului Rovinari 2015-2016 Liga a 3-a 18 Sep 2015
AFC Botoşani - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 1 - 1 Municipal Botoşani 2015-2016 Liga I 4 Oct 2015
SC FC Voluntari SA - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 24 Oct 2015
FC Dinamo 1948 SA (B) - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 5 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 2 Nov 2015
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 6 Farul Constanţa 2015-2016 Liga a 2-a 4 Dec 2015
SC FC Voluntari SA - SC Fotbal Club FCSB SA 3 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 22 Feb 2016
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 3 Orasenesc Ovidiu 2015-2016 Liga I 29 Feb 2016
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 1 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2015-2016 Liga a 2-a 5 Mar 2016
ACS Poli Timişoara - FC CFR 1907 Cluj SA 2 - 2 Dan Păltinişanu Timişoara 2015-2016 Play-Out Liga I 13 Mar 2016
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 2 - 0 Dan Anca - sintetic Cluj-Napoca 2015-2016 Liga a 2-a 26 Mar 2016
FC CFR 1907 Cluj SA - AS FC Botoşani (BT) 6 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2015-2016 Play-Out Liga I 16 Apr 2016
AFC Chindia Târgovişte - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Play-off Liga a 2-a 11 May 2016
FC Petrolul Ploiesti (PH) - ACS Poli Timişoara 3 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Play-Out Liga I 16 May 2016
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - CS Şoimii Pâncota (AR) 1 - 1 Olimpia Satu Mare 2015-2016 Play-out Liga a 2-a 4 Jun 2016
AS FC Botoşani (BT) - FC CFR 1907 Cluj SA 3 - 1 Municipal Botoşani 2016-2017 Liga I 30 Jul 2016
SC FC Voluntari SA - ACS Poli Timişoara 4 - 1 Anghel Iordanescu Voluntari 2016-2017 Liga I 10 Sep 2016
AS FC Botoşani (BT) - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 2 Municipal Botoşani 2016-2017 Liga I 16 Sep 2016
CS Concordia Chiajna - CS Pandurii Târgu Jiu 0 - 0 Concordia Chiajna 2016-2017 Liga I 3 Oct 2016
ASA 2013 Targu Mures - Olimpia Cluj 1 - 5 Transil sintetic Târgu Mureş 2016-2017 Superliga 9 Oct 2016
CS Baloteşti - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 4 Academia Gheorghe Hagi - Teren 1 Ovidiu 2016-2017 Cupa Romaniei 27 Oct 2016
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Pandurii Târgu Jiu 0 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Liga I 28 Nov 2016
SC FC Braşov SA (BV) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 - 1 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga a 2-a 3 Dec 2016
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Pandurii Târgu Jiu 3 - 0 Academia Gheorghe Hagi - Teren 1 Ovidiu 2016-2017 Cupa Romaniei 15 Dec 2016
AFC Astra - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 1 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2016-2017 Liga I 3 Feb 2017
ACSM Politehnica Iaşi - AFC Astra 2 - 3 Emil Alexandrescu Iaşi 2016-2017 Liga I 2 Mar 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - SC FC Voluntari SA 0 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Liga I 24 Feb 2017
ACS Poli Timişoara - FC Voluntari 1 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2016-2017 Play-Out Liga I 20 Mar 2017
FC Voluntari - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 2 - 1 Anghel Iordanescu Voluntari 2016-2017 Play-Out Liga I 8 Apr 2017
CS Pandurii Târgu Jiu - AS FC Botoşani (BT) 1 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Play-Out Liga I 21 Apr 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - AS FC Botoşani (BT) 0 - 2 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Play-Out Liga I 15 May 2017
Club Sportiv U Craiova SA - CS Concordia Chiajna 1 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2017-2018 Liga I 22 Jul 2017
AFC Botoşani - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 5 - 1 Municipal Botoşani 2017-2018 Liga I 28 Jul 2017
SC Dinamo 1948 Bucureşti - CS Gaz Metan Mediaş 3 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2017-2018 Liga I 7 Aug 2017
AFC Astra - ACSM Politehnica Iaşi 0 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2017-2018 Liga I 18 Aug 2017
ASC Juventus Bucureşti - AFC Botoşani 0 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2017-2018 Liga I 15 Sep 2017
SC Dinamo 1948 Bucureşti - CS Concordia Chiajna 2 - 3 Dinamo Central Bucureşti 2017-2018 Liga I 27 Sep 2017
SC FC Voluntari SA - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Anghel Iordanescu Voluntari 2017-2018 Liga I 13 Oct 2017
CS Gaz Metan Mediaş - ACSM Politehnica Iaşi 0 - 2 Gaz Metan Mediaş 2017-2018 Liga I 20 Oct 2017
AFC Hermannstadt - ASC Juventus Bucureşti 2 - 0 Municipal Sibiu 2017-2018 Cupa Romaniei 30 Nov 2017
FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Poli Timişoara 1 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2017-2018 Liga I 9 Dec 2017


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 4 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 24 Feb 2014
FC CFR 1907 Cluj SA - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 2 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 24 Mar 2014
SC FC Viitorul SA (CT) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 1 - 0 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 21 May 2014
CS Concordia Chiajna - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 0 - 0 Concordia Chiajna 2014-2015 Liga I 13 Mar 2015
SC FC Braşov SA (BV) - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 3 Tineretului Braşov 2014-2015 Liga I 16 May 2015
AS FC Botoşani (BT) - SC FC Voluntari SA 4 - 2 Municipal Botoşani 2015-2016 Play-Out Liga I 29 Apr 2016


Calendar