Nume:Illyeş Adrian


Din: Ploieşti, judetul Prahova


NumeIllyeş
PrenumeAdrian
Data si locul nasterii04.04.1983 PLOIESTI
LotulLiga 2(Fotbal)
DomiciliulPloieşti(Prahova)
Stare_civilacăsătorit
StudiiASE BUCURESTI
OcupatiaECONOMIST
Anul in care a devenit arbitru2000
Data obinerii categoriei I2003
Anul promovarii in liga 12011
Anul promovarii in liga 22009
Anul promovarii in liga 32004
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
FC Cisnădie - CS CF Liberty Oradea 2 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Nov 2008
CS FC Pambac Bacău - SC FC Politehnica Iasi 2 5 - 3 Lucreţiu Avram Bacău 2008-2009 Liga 3 10 Oct 2008
CS Ovidiu - ACS Dacia Unirea Brăila 4 - 1 Orăşenesc Ovidiu 2008-2009 Liga 3 26 Sep 2008
SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 2 - CS FC ROYAL Braşov 1 - 0 Premium Wellness Institute Bucureşti 2008-2009 Liga 3 12 Sep 2008
CS Electrosid Titu - CF Predeal 1 - 1 Orăşenesc Titu 2008-2009 Liga 3 31 Oct 2008
AS Viitorul Pucioasa - CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 29 Aug 2008
CS Inter Clinceni (IF) - CS FC ROYAL Braşov 4 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2008-2009 Liga 3 13 Mar 2009
AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni - ASC Juventus Bucureşti 0 - 3 Baza Sportivă Unirea Valahorum Urziceni 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
CS FC Farul Constanţa 2 - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 1 SNC Constanţa 2008-2009 Liga 3 3 Apr 2009
GALAXY Ploiesti - MOTORUL Oradea 0 - 3 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2008-2009 Liga I Feminin 2 May 2009
CF Predeal - CS PETROLUL Videle 2 - 1 Orăşenesc Predeal 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
CS Progresul Corabia - CS Armata Craiova 3 - 2 Ion Oblemenco Corabia 2008-2009 Liga 3 29 May 2009
CSS Slobozia - ASC Steaua Dunarii Galati 0 - 0 Milcovul 2 Focşani 2008-2009 Juniori U13 2 Jun 2009
ACS Unirea Tricolor - AFC Vointa Sacele 0 - 0 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2008-2009 Campionatul U19 Județean 20 Jun 2009
CS Tunari - CS Viscofil 2 - 2 Tunari Tunari 2009-2010 Liga 3 28 Aug 2009
CS PETROLUL Videle - CS Buftea (IF) 1 - 1 Petrolul Videle 2009-2010 Liga 3 12 Sep 2009
FC Argeş 2 - CS Prometeu Craiova (DJ) 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2009-2010 Liga 3 18 Sep 2009
CSM Râmnicu Sărat - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 1 Municipal Râmnicu Sărat 2009-2010 Campionatul Național U19 27 Sep 2009
CS Electrosid Titu - CS Argeşul Mihăileşti 1 - 0 Orăşenesc Titu 2009-2010 Liga 3 6 Oct 2009
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC ASTRA Ploieşti 2 - 1 Ilie Oană Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Oct 2009
CS PETROL Moreni - LPS Piteşti 1 - 2 Pompieri Moreni 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Oct 2009
ACS Dacia Unirea Brăila - FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) 2 - 2 Municipal Brăila 2009-2010 Liga 3 23 Oct 2009
CSM Medgidia - AS CS Domneşti 0 - 5 Central Eftimie Elisei Medgidia 2009-2010 Liga 3 6 Nov 2009
CS FC Farul Constanţa 2 - AS Viitorul Însurăţei 2 - 2 SNC Constanţa 2009-2010 Liga 3 20 Nov 2009
CSM Targoviste - CS Otopeni 3 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Nov 2009
CS Tunari - CS Viitorul Ianca 4 - 1 Tunari Tunari 2009-2010 Liga 3 26 Feb 2010
CS Prometeu Craiova (DJ) - FCM Târgovişte (DB) 2 - 1 Electroputere Valea Roşie Craiova 2009-2010 Liga 3 5 Mar 2010
CSM Râmnicu Sărat - FC Gloria Buzău (BZ) 0 - 1 Municipal Bacău 2009-2010 Liga 2 17 Apr 2010
FC Gloria Buzău - FC Otelul SA Galaţi 1 - 3 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Apr 2010
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS FC Petrolul ZF 1948 Berca 1 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2009-2010 Liga 3 30 Apr 2010
FC Baia Mare - ACS Fortuna Covaci 1 - 0 2009-2010 Liga 2 15 May 2010
AFC Odorheiu Secuiesc - FC Seso Câmpia Turzii 1 - 2 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2009-2010 Liga 3 28 May 2010
SC FC Otelul Galaţi (GL) - CS FCM Onesti 0 - 0 Siderurgistul Galaţi 2010-2011 Liga 3 3 Sep 2010
FC Dinamo 1948 SA (B) - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Liga 2 11 Sep 2010
FC Argeş (AG) - CS MUREŞUL Deva (HD) 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2010-2011 Liga 2 18 Sep 2010
ASC Juventus Bucureşti - CS FC Farul Constanţa (CT) 1 - 1 Juventus Bucureşti 2010-2011 Liga 2 25 Sep 2010
AFC Chindia Târgovişte - CS Inter Clinceni (IF) 0 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2010-2011 Liga 3 2 Oct 2010
AFC Astra 2 - CS Otopeni (IF) 4 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2010-2011 Liga 2 16 Oct 2010
AFC Unirea 04 Slobozia - CS FC Callatis Mangalia (CT) 1 - 1 1 Mai Slobozia 2010-2011 Liga 3 22 Oct 2010
CS FC Farul Constanţa (CT) - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 0 Farul Constanţa 2010-2011 Liga 2 30 Oct 2010
FC Snagov - FC Delta Tulcea (TL) 0 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2010-2011 Liga 2 13 Nov 2010
ACS Dacia Unirea Brăila - FCM Dunărea Galaţi 0 - 2 Municipal Brăila 2010-2011 Liga 2 20 Nov 2010
FC Ariesul Turda (CJ) - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 0 - 0 Municipal Turda 2010-2011 Liga 2 27 Nov 2010
FC Gloria Buzău (BZ) - ASC Juventus Bucureşti 2 - 2 Gloria Buzău 2010-2011 Liga 2 4 Dec 2010
FC Snagov - AS FC Botoşani (BT) 4 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2010-2011 Liga 2 16 Mar 2011
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - CS FC Callatis Mangalia (CT) 0 - 2 Romprim Bucureşti 2010-2011 Liga 3 25 Mar 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - FC Ariesul Turda (CJ) 0 - 0 Cetate Alba Iulia 2010-2011 Liga 2 2 Apr 2011
FC Dinamo 1948 SA (B) - FC Delta Tulcea (TL) 0 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Liga 2 9 Apr 2011
AFC Astra 2 - CS Concordia Chiajna 1 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2010-2011 Liga 2 16 Apr 2011
CSM Paşcani - FC Municipal Bacău 0 - 2 CFR Paşcani 2010-2011 Liga 3 22 Apr 2011
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 2 - 1 Farul Constanţa 2010-2011 Liga 2 29 Apr 2011
CS Concordia Chiajna - SC FC Viitorul Constanţa SA 2 - 1 Concordia Chiajna 2010-2011 Liga 2 14 May 2011
AFC Odorheiu Secuiesc - FC Seso Câmpia Turzii 0 - 0 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2010-2011 Liga 3 20 May 2011
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AS FC Botoşani (BT) 1 - 2 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2010-2011 Liga 2 28 May 2011
SC Dinamo 1948 SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 2 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2011-2012 Liga I 13 Aug 2011
ASC Juventus Bucureşti - FC Dinamo 1948 SA (B) 4 - 1 Juventus Bucureşti 2011-2012 Cupa României 7 Sep 2011
ACS Dacia Unirea Brăila - CS FC Callatis Mangalia (CT) 3 - 2 Municipal Brăila 2011-2012 Liga 2 10 Sep 2011
SC FC Braşov SA (BV) - AS FCM Bacau (BC) 2 - 0 Tineretului Braşov 2011-2012 Cupa României 20 Sep 2011
FC Snagov - SC FC Viitorul Constanţa SA 3 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2011-2012 Liga 2 25 Sep 2011
FC Municipal Bacău - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 1 - 0 Municipal Bacău 2011-2012 Liga 2 1 Oct 2011
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS Mioveni 4 - 0 Valentin Stănescu Bucureşti 2011-2012 Liga I 14 Oct 2011
CS Voinţa Lanuri - ACS FC Viitorul Axintele (IL) 10 - 11 Voinţa Lanuri 2012-2013 Cupa României 15 Aug 2012
CS Mioveni - CS FC Bihor Oradea (BH) 0 - 0 Orăşenesc Mioveni 2012-2013 Liga 2 2 Sep 2012
AS FC Botoşani (BT) - ACS Foresta Suceava 1 - 2 Municipal Botoşani 2012-2013 Liga 2 8 Sep 2012
SC FC Unirea 2006 SA (AB) - CS Luceafărul Oradea 0 - 3 Cetate Alba Iulia 2012-2013 Liga 2 27 Oct 2012
CS Ştiinţa Miroslava - CSM Moinesti (BC) 2 - 2 Uricani Miroslava 2012-2013 Liga 3 16 Nov 2012
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Viitorul Constanta SA 0 - 1 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 8 Dec 2012
LPS Piteşti - CSJ Ştiinţa U Craiova 0 - 2 LPS Piteşti Piteşti 2012-2013 Campionatul Național U19 17 Mar 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - CS FC Farul Constanţa 4 - 1 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 12 Apr 2013
ACS Viitorul Domneşti - FC Stefanesti (IF) 1 - 0 Voinţa Domneşti 2012-2013 Liga 3 19 Apr 2013
FC Argeş (AG) - CS FC Bihor Oradea (BH) 2 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2012-2013 Liga 2 27 Apr 2013
FC Caracal (OT) - FC Stefanesti (IF) 2 - 1 Parc Caracal 2012-2013 Liga 3 3 May 2013
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - CS Luceafărul Oradea 0 - 0 Carpaţi (Corona) Braşov 2012-2013 Liga 2 11 May 2013
FC Chitila (B) - CS Gloria Corneşti 0 - 1 Conpet Strejnicu 2012-2013 Baraj Liga 3 19 Jun 2013
ACS FC Păpăuţi - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 2 Comunal Păpăuţi 2013-2014 Cupa României 27 Aug 2013
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 1 Valentin Stănescu Bucureşti 2013-2014 Liga 2 14 Sep 2013
SCM Petrotub Roman (NT) - FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) 1 - 0 Moldova Roman 2013-2014 Liga 3 20 Sep 2013
SC Sporting Club SA (VS) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 1 - 0 Municipal Vaslui 2013-2014 Cupa României 24 Sep 2013
SC FC Otelul Galaţi (GL) - SC FC Voluntari SA 0 - 2 Baza Sportivă Zoltan David Galaţi 2013-2014 Liga 3 27 Sep 2013
CS Mioveni - FC UTA SA (AR) 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2013-2014 Liga 2 5 Oct 2013
FC U Craiova (DJ) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 0 Municipal Roşiorii de Vede 2013-2014 Liga 2 12 Oct 2013
SCM Petrotub Roman (NT) - CS Ştiinţa Miroslava 1 - 0 Moldova Roman 2013-2014 Liga 3 25 Oct 2013
CS Mioveni - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 1 - 1 Orăşenesc Mioveni 2013-2014 Liga 2 2 Nov 2013
ACS Berceni (IF) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 1 - 0 Comunal Berceni 2013-2014 Liga 2 6 Nov 2013
ACS Foresta Suceava - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 2 Areni Suceava 2013-2014 Liga 2 23 Nov 2013
AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) - CS FC Olimpia 2010 (SM) 1 - 0 Trans-Sil Târgu Mureş 2013-2014 Liga 2 30 Nov 2013
ACS Foresta Suceava - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 0 Areni Suceava 2013-2014 Liga 2 8 Mar 2014
CS FC Farul Constanţa (CT) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 0 - 2 Farul Constanţa 2013-2014 Liga 2 22 Mar 2014
CS FC Clinceni (IF) - FCM Dunărea Galaţi 2 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2013-2014 Liga 2 29 Mar 2014
ASC Botosani (BT) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 3 - 1 Municipal Botoşani 2013-2014 Liga I 5 Apr 2014
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 0 Municipal Brăila 2013-2014 Liga 2 9 Apr 2014
SC Sporting Club SA (VS) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 1 - 0 Municipal Vaslui 2013-2014 Liga I 3 May 2014
CS FC 2007 Gîrceni - AFC Metalosport Galaţi 1 - 2 Unirea Odobeşti 2014-2015 Baraj Liga 3 21 Jun 2014
SC FC Viitorul SA - ASC Botosani (BT) 8 - 6 Valentin Stănescu Bucureşti 2014-2015 Cupa Ligii 18 Jul 2014
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Gaz Metan Mediaş 4 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 25 Aug 2014
ACS Proprogresu Ilie Rontea - FC Gloria Buzău 2 - 2 Parc Bragadiru 2014-2015 Campionatul Național U19 30 Aug 2014
SC FC Braşov SA - ACS CS Viitorul Sibiu 3 - 0 ICIM sintetic Braşov 2014-2015 Campionatul Național U19 6 Sep 2014
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 1 - 3 Farul Constanţa 2014-2015 Cupa României 9 Sep 2014
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACSM Politehnica Iaşi 0 - 1 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2014-2015 Cupa României 23 Sep 2014
AFC Săgeata Năvodari (CT) - ASC Bacau (BC) 2 - 1 Flacăra Năvodari 2014-2015 Liga 2 28 Sep 2014
ACS FC Academica Clinceni - AFC Unirea 04 Slobozia 3 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 15 Oct 2014
ACS Poli Timişoara - ACS Inter Olt Slatina (OT) 3 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Liga 2 1 Nov 2014
CS Mioveni - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 15 Nov 2014
FCM Dorohoi - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 2 Municipal Dorohoi 2014-2015 Liga 2 28 Feb 2015
CS FC Olimpia 2010 (SM) - ACS Poli Timişoara 0 - 0 Olimpia Satu Mare 2014-2015 Liga 2 18 Mar 2015
Dinamo 1948 SA - Liceul Tehnologic Victor Frunză 8 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 19 Apr 2015
SC FC OTELUL SA (GL) - SC FC Viitorul SA 3 - 0 Oţelul Galaţi 2014-2015 Liga I 26 Apr 2015
FC Dinamo 1948 SA (B) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 7 Romprim Bucureşti 2014-2015 Liga 3 15 May 2015
CS Tunari - ASC Juventus Bucureşti 1 - 2 Tunari Tunari 2014-2015 Liga 3 29 May 2015
AS CS Nemere - AFC Odorheiu Secuiesc 0 - 6 Comunal Ghelinţa 2015-2016 Baraj Liga 3 27 Jun 2015
ACS Foresta Suceava - ACS Bucovina Pojorata (SV) 2 - 1 Areni Suceava 2015-2016 Liga 2 5 Sep 2015
SC FC Rapid SA București - FC Ceahlăul Piatra Neamț 1 - 0 Valentin Stănescu Bucureşti 2015-2016 Liga 2 12 Sep 2015
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACS Poli Timişoara 0 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2015-2016 Cupa României 22 Sep 2015
CS Mioveni - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2015-2016 Liga 2 3 Oct 2015
Sport Club Bacau (BC) - CS FC Farul Constanţa (CT) 2 - 3 Constantin Anghelache Bacău 2015-2016 Liga 2 17 Oct 2015
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 1 Olimpia Satu Mare 2015-2016 Liga 2 1 Nov 2015
SC FC Voluntari SA - CN Dinicu Golescu 5 - 2 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2015-2016 Liga Elitelor U19 8 Nov 2015
CS Gaz Metan Mediaş - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 3 - 1 Gaz Metan Mediaş 2015-2016 Liga 2 15 Nov 2015
AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni 3 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Liga 2 21 Nov 2015
FC Otelul Galati (GL) - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 1 Oţelul Galaţi 2015-2016 Liga 2 25 Nov 2015
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) 0 - 0 Unirea Tărlungeni 2015-2016 Liga 2 9 Mar 2016
CS Afumaţi - SCM Pitești (AG) 0 - 1 Comunal Afumaţi 2015-2016 Liga 3 19 Mar 2016
SC FC Rapid SA București - Sport Club Bacau (BC) 5 - 1 Valentin Stănescu Bucureşti 2015-2016 Liga 2 24 Mar 2016
ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - ASC Juventus Bucureşti 1 - 8 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Liga 3 24 May 2016
ASC Juventus Bucureşti - CS Mioveni 4 - 1 Juventus Bucureşti 2016-2017 Liga 2 6 Aug 2016
ACS FC Academica Clinceni - AFC Chindia Târgovişte 0 - 2 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2016-2017 Liga 2 27 Aug 2016
CS Dinamo Bucuresti - SC FC Braşov SA 9 - 2 Dinamo sintetic Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 3 Sep 2016
SC FC Braşov SA (BV) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 3 - 2 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga 2 9 Sep 2016
ASC Juventus Bucureşti - AFC Chindia Târgovişte 0 - 3 Juventus Sintetic Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 24 Sep 2016
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia 2 - 0 Metaloglobus Bucureşti 2016-2017 Liga 3 7 Oct 2016
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga 2 15 Oct 2016
CS Tunari - FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) 3 - 3 Tunari Tunari 2016-2017 Liga 3 22 Oct 2016
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 1 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2016-2017 Cupa României 25 Oct 2016
CSS Targoviste - ACSM Dunărea Giurgiu 2 - 1 Toma Panţu Târgovişte 2016-2017 Campionatul Național U17 30 Oct 2016
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0 - 1 Municipal Brăila 2016-2017 Liga 2 19 Nov 2016
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Voluntari SA 2 6 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Cupa României U19 23 Nov 2016
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga 2 4 Mar 2017
CS Sporting Lieşti - AFC Metalosport Galaţi 1 - 0 Comunal Lieşti 2016-2017 Liga 3 18 Mar 2017
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Viitorul Constanta SA 1 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Cupa României U19 29 Mar 2017
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Afumaţi 2 - 1 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2016-2017 Liga 2 14 Apr 2017
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - AFC Unirea 04 Slobozia 2 - 0 Trust Cernavodă 2016-2017 Liga 3 22 Apr 2017
SC Dinamo 1948 SA - Academia de Fotbal Farul Constanta 4 - 3 Piţi Varga Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 6 May 2017
AFC Chindia Târgovişte - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2016-2017 Liga 2 19 May 2017
AFC Progresul 1944 Spartac - ACS Voinţa 2010 Crevedia 0 - 3 Romprim Bucureşti 2017-2018 Baraj Liga 3 17 Jun 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Ştiinţa Miroslava 2 - 1 Trans-Sil Târgu Mureş 2017-2018 Liga 2 4 Aug 2017
ACS Astra Plosca - CS Mihai Bravu 3 - 2 Comunal Plosca 2017-2018 Cupa României 9 Aug 2017
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Ripensia Timișoara 2 - 2 Municipal Brăila 2017-2018 Liga 2 26 Aug 2017
CS Baloteşti - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2017-2018 Liga 2 9 Sep 2017
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 4 - 0 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Liga 2 23 Sep 2017
ACS Victoria Traian - AFC Progresul 1944 Spartac 0 - 9 Comunal Traian Traian 2017-2018 Liga 3 30 Sep 2017
ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC UTA Arad 2 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2017-2018 Liga 2 15 Oct 2017
SC FC Voluntari SA - ACSM Politehnica Iaşi 9 - 2 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2017-2018 Liga Elitelor U19 21 Oct 2017
CS Afumaţi - AFC Chindia Târgovişte 0 - 0 Comunal Afumaţi 2017-2018 Liga 2 11 Nov 2017
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AFC Progresul 1944 Spartac 1 - 3 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2017-2018 Liga 3 17 Nov 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 3 Minerul Motru 2017-2018 Liga 2 25 Nov 2017
AFC UTA Arad - ACS FC Academica Clinceni 1 - 3 Otto Greffner Șiria 2017-2018 Liga 2 24 Feb 2018
Fotbal Club Argeş - AFC Ripensia Timișoara 2 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2017-2018 Liga 2 17 Mar 2018
CS Afumaţi - CS Sportul Snagov SA 1 - 1 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga 2 28 Mar 2018
ACS Performanţa Ighiu - AS FC Universitatea Cluj 0 - 2 Cetate Alba Iulia 2017-2018 Liga 3 30 Mar 2018
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS ASU Politehnica Timișoara 2 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2017-2018 Liga 2 13 Apr 2018
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Aerostar Bacău 3 - 0 Municipal Miercurea Ciuc 2017-2018 Liga 3 21 Apr 2018
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - AFC Progresul 1944 Spartac 1 - 2 Trust Cernavodă 2017-2018 Liga 3 28 Apr 2018
AFC Hermannstadt - Fotbal Club Argeş 1 - 0 Municipal Sibiu 2017-2018 Liga 2 5 May 2018
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Afumaţi 1 - 2 Municipal Brăila 2017-2018 Liga 2 13 May 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Baloteşti 5 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Liga 2 19 May 2018
ACSO Filiaşi - CSM Şcolar Reşiţa 0 - 2 Oltenia Işalniţa 2017-2018 Liga 3 26 May 2018
SC FC Viitorul Constanta SA - SC Dinamo 1948 SA 3 - 1 CNAF Mogoşoaia Mogoşoaia 2017-2018 Supercupa României U19 9 Jun 2018
SC Dinamo 1948 SA - FC Metaloglobus Bucureşti 8 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U19 5 Sep 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti 2 - 3 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 8 Sep 2018
CS Mioveni - ACS Energeticianul 2 - 1 Orăşenesc Mioveni 2018-2019 Liga 2 15 Sep 2018
CSA Steaua Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 4 Complex Sportiv Ghencea Teren 6 Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U19 29 Sep 2018
Fotbal Club Argeş - LPS Sebeş 1 - 3 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2018-2019 Campionatul Național U19 20 Oct 2018
CSA Steaua Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 1 - 1 Complex Sportiv Ghencea Teren 6 Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U19 27 Oct 2018
ACS FC Academica Clinceni - ACS ASU Politehnica Timișoara 2 - 0 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2018-2019 Liga 2 3 Nov 2018
ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti - CS Concordia Chiajna 1 - 1 Coresi Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U17 10 Nov 2018
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - LPS Târgu Mureș 2 - 4 Municipal - teren 2 Sfântu Gheorghe 2018-2019 Campionatul Național U19 17 Nov 2018
CS Mioveni - ACS Poli Timişoara 1 - 1 Orăşenesc Mioveni 2018-2019 Liga 2 23 Nov 2018
CSM Flacăra Moreni - U Craiova 1948 SA 0 - 2 Flacăra Moreni 2018-2019 Liga 3 30 Nov 2018
ASSCS Farul Constanţa - AFC UTA Arad 1 - 1 Farul Constanţa 2018-2019 Liga 2 8 Dec 2018
ASC Daco-Getica Bucureşti - CS Baloteşti 1 - 2 Juventus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 2 Mar 2019
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti 5 - 3 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U17 9 Mar 2019
ASSCS Farul Constanţa - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 0 Farul Constanţa 2018-2019 Liga 2 16 Mar 2019
Fotbal Club Argeş - CS Aerostar Bacău 2 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2018-2019 Liga 2 30 Mar 2019
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC UTA Arad 3 - 0 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 14 Apr 2019
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - U Craiova 1948 Club Sportiv SA 3 - 1 Municipal sintetic Miercurea Ciuc 2018-2019 Liga Elitelor U17 20 Apr 2019
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Luceafărul Oradea 0 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 4 May 2019
ASSCS Farul Constanţa - ASC Daco-Getica Bucureşti 0 - 0 Farul Constanţa 2018-2019 Liga 2 15 May 2019
CS Viitorul Dăeşti - CS Real Bradu 3 - 0 Fedeleşoiu Dăeşti 2019-2020 Baraj Liga 3 22 Jun 2019


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS VICTORIA Bod - ACS Berceni (IF) 1 - 1 Bucegi Râşnov 2008-2009 Liga 3 21 Nov 2008
FC Politehnica Galaţi (GL) - CS FC Farul Constanţa 2 2 - 1 Siderurgistul Galaţi 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
AFC ROCAR ANEFS Bucureşti - FC Politehnica Galaţi (GL) 1 - 1 Rocar Bucureşti 2008-2009 Liga 3 17 Oct 2008
AS Viitorul Însurăţei - CS PORTUL Constanţa 0 - 0 Orăşenesc Însurăţei 2008-2009 Liga 3 24 Oct 2008
CS Inter Clinceni (IF) - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 2 2 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2008-2009 Liga 3 5 Sep 2008
SC FC Săcele SA - CS Electrosid Titu 0 - 0 Precizia Săcele Săcele 2008-2009 Liga 3 19 Sep 2008
FC ASA Unirea Ungheni (MS) - FC CFR 1907 Cluj SA 2 2 - 2 Central Ungheni 2008-2009 Liga 3 27 Feb 2009
CS Aerostar Bacău - FC WILLY 2001 Bacău 5 - 3 Aerostar Bacău 2008-2009 Liga 3 6 Mar 2009
CS Armata Craiova - CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni 2 - 1 General Ioan Sulca - Armata Craiova 2008-2009 Liga 3 10 Apr 2009
FC Cisnădie - CF Bihorul Beiuş (BH) 3 - 1 Textila Cisnădie 2008-2009 Liga 3 15 May 2009
LPS Buzău - CSM Focsani 0 - 0 Milcovul 2 Focşani 2008-2009 Juniori U13 2 Jun 2009
SC FC Braşov SA - AS FC Interstar Sibiu 2 - 4 Hărman Arena Hărman 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
CSM Râmnicu Sărat - FC DUNĂREA Giurgiu 1 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2009-2010 Liga 2 3 Oct 2009
CSS Braşovia Braşov - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 4 CSS Braşovia Braşov 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
SC Dinamo 1948 SA - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 7 - 0 Dinamo sintetic Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 12 Nov 2009
CS PETROL Moreni - FC NICOLAE DOBRIN 0 - 3 Pompieri Moreni 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Nov 2009
FC Dinamo 1948 SA (B) - FC Gloria Buzău (BZ) 0 - 0 Municipal Bacău 2009-2010 Liga 2 20 Mar 2010
FC Petrolul SA (PH) - CS Tricolorul Breaza 3 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2009-2010 Liga 2 12 May 2010
FC Argeş (AG) - FC UTA SA (AR) 0 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2010-2011 Liga 2 28 Aug 2010
CS Concordia Chiajna - AFC Astra 2 1 - 1 Concordia Chiajna 2010-2011 Liga 2 10 Oct 2010
FC Dinamo 1948 SA (B) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 1 - 2 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Liga 2 6 Nov 2010
FC Argeş (AG) - CS ALRO Slatina (OT) 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2010-2011 Liga 2 19 Mar 2011
AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni - ACS Victoria Brăneşti 2 - 1 Tineretului Urziceni 2010-2011 Liga I 4 May 2011
FC Argeş (AG) - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 0 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2010-2011 Liga 2 4 Jun 2011
FC Petrolul Ploiesti (PH) - SC FC OTELUL SA (GL) 2 - 1 Gloria Buzău 2011-2012 Liga I 25 Jul 2011
CS Gaz Metan Mediaş - SC Dinamo 1948 SA 0 - 5 Gaz Metan Mediaş 2011-2012 Liga I 31 Jul 2011
CS Mioveni - CS Gaz Metan Mediaş 4 - 2 Orăşenesc Mioveni 2011-2012 Liga I 29 Aug 2011
CS Mioveni - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 2 - 1 Orăşenesc Mioveni 2011-2012 Liga I 16 Sep 2011
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 0 - 0 Regie Bucureşti 2011-2012 Liga I 30 Oct 2011
AFC Chindia Târgovişte - FC UTA Arad 0 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2011-2012 Liga 2 13 Nov 2011
FCM Dunărea Galaţi - FC Municipal Bacău 0 - 1 Dunărea Galaţi 2011-2012 Liga 2 26 Nov 2011
FC Argeş (AG) - FC UTA Arad 0 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2012-2013 Liga 2 24 Oct 2012
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 1 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2012-2013 Liga I 2 Nov 2012
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 3 Carpaţi (Corona) Braşov 2012-2013 Liga 2 10 Nov 2012
CS Mioveni - FC UTA Arad 3 - 1 Orăşenesc Mioveni 2012-2013 Liga 2 16 Mar 2013
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 0 Gaz Metan Mediaş 2012-2013 Liga I 30 Mar 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - ASC Botosani (BT) 6 - 1 Municipal Târgu Jiu 2013-2014 Liga I 20 Oct 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Poli Timişoara 2 - 0 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2013-2014 Cupa României 30 Oct 2013
SC FC Braşov SA (BV) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 3 - 5 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga I 16 Dec 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - ASC Juventus Bucureşti 2 - 3 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 6 Apr 2014
SC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) - SC FC OTELUL SA (GL) 4 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2014-2015 Liga I 28 Jul 2014
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 3 - 0 Steaua Bucureşti 2014-2015 Liga I 15 Aug 2014
ACS Proprogresu Ilie Rontea - FC Gloria Buzău 1 - 1 Parc Bragadiru 2014-2015 Campionatul Național U17 30 Aug 2014
SC FC OTELUL SA (GL) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 3 Oţelul Galaţi 2014-2015 Liga I 5 Oct 2014
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - ASC Botosani (BT) 2 - 2 Emil Alexandrescu Iaşi 2014-2015 Liga I 17 Oct 2014
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 2014-2015 Cupa Ligii 14 Dec 2014
ACS Dacia Unirea Brăila - CS FC Farul Constanţa (CT) 4 - 0 Municipal Brăila 2014-2015 Liga 2 14 Mar 2015
Dinamo 1948 SA - Liceul Tehnologic Victor Frunză 4 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 19 Apr 2015
SC FC Braşov SA (BV) - FC CFR 1907 Cluj SA 2 - 2 Tineretului Braşov 2014-2015 Liga I 2 May 2015
CS U Craiova (DJ) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 1 Extensiv Craiova 2014-2015 Liga I 9 May 2015
AFC Botoşani - SC FC Viitorul Constanţa SA 2 - 2 Municipal Botoşani 2015-2016 Liga I 20 Jul 2015
FC Dinamo 1948 SA (B) - SC FC Voluntari SA 3 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 13 Aug 2015
AFC Botoşani - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 2 Municipal Botoşani 2015-2016 Liga I 22 Aug 2015
ACSM Politehnica Iaşi - SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2015-2016 Cupa Ligii 9 Sep 2015
SC FC Voluntari SA - ACS Poli Timişoara 0 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 18 Sep 2015
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - AFC Astra 3 - 1 Trans-Sil Târgu Mureş 2015-2016 Liga I 24 Oct 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - SC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) 2 - 3 Municipal Drobeta Turnu Severin 2015-2016 Cupa României 28 Oct 2015
SC FC Voluntari SA - ACS Performer Constanța 1 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2015-2016 Liga Elitelor U17 8 Nov 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Astra 0 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2015-2016 Liga I 29 Nov 2015
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 6 Farul Constanţa 2015-2016 Liga 2 4 Dec 2015
FC CFR 1907 Cluj SA - FC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2015-2016 Liga I 20 Dec 2015
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - AFC Botoşani 1 - 0 Trans-Sil Târgu Mureş 2015-2016 Liga I 27 Feb 2016
CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 0 Concordia Chiajna 2016-2017 Liga I 13 Aug 2016
FC CFR 1907 Cluj SA - AFC Astra 5 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Liga I 21 Aug 2016
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACS Foresta Suceava 0 - 2 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2016-2017 Liga 2 17 Sep 2016
ASC Juventus Bucureşti - AFC Chindia Târgovişte 4 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 24 Sep 2016
ACS FC Academica Clinceni - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2016-2017 Liga 2 1 Oct 2016
CS Mioveni - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2016-2017 Liga 2 7 Nov 2016
SC Dinamo 1948 SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 4 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Cupa României U17 23 Nov 2016
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 2 Trans-Sil Târgu Mureş 2016-2017 Liga I 25 Nov 2016
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - ACSM Politehnica Iaşi 2 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Cupa României 13 Dec 2016
SC FC Braşov SA (BV) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 2 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga 2 25 Feb 2017
SC Dinamo 1948 SA - CSS Slatina 4 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Cupa României U17 29 Mar 2017
SC Dinamo 1948 SA - Academia de Fotbal Farul Constanța 9 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 6 May 2017
ACS UTA Bătrâna Doamnă - SC FC Viitorul Constanţa SA 4 - 6 Ilie Oană Ploieşti 2016-2017 Cupa României U19 27 May 2017
SC FC Braşov SA (BV) - CS Luceafărul Oradea (BH) 1 - 1 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga 2 29 May 2017
SC Dinamo 1948 SA - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2017-2018 Liga I 21 Aug 2017
AFC Astra - SC FC Viitorul Constanţa SA 3 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2017-2018 Liga I 18 Sep 2017
SC FC Voluntari SA - CS Balotești 7 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2017-2018 Campionatul Național U17 21 Oct 2017
AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni 3 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Liga 2 29 Oct 2017
ACSM Politehnica Iaşi - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 2 Emil Alexandrescu Iaşi 2017-2018 Play-Off Liga I 6 Apr 2018
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 1 Municipal Brăila 2017-2018 Liga 2 2 Jun 2018
SC Dinamo 1948 SA - FC Metaloglobus Bucureşti 6 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U17 5 Sep 2018
CSA Steaua Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti 2 - 3 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U17 29 Sep 2018
Fotbal Club Argeş - LPS Sebeş 1 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2018-2019 Campionatul Național U17 20 Oct 2018
CSA Steaua Bucureşti - Academia de Fotbal Farul Constanta 1 - 4 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U17 27 Oct 2018
ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 5 - 1 Coresi Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U19 10 Nov 2018
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - LPS Târgu Mureș 3 - 0 Municipal - teren 2 Sfântu Gheorghe 2018-2019 Campionatul Național U17 17 Nov 2018
CS Sportul Snagov SA - AS FC Universitatea Cluj 0 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2018-2019 Liga 2 18 Nov 2018
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin 5 - 0 Municipal sintetic Miercurea Ciuc 2018-2019 Campionatul Național U17 20 Apr 2019
AFC Astra - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 3 - 2 Marin Anastasovici Giurgiu 2018-2019 Play-Off Liga I 20 May 2019


Calendar