Nume:Georgescu Cristian


Din: Bucureşti, judetul Bucureşti


NumeGeorgescu
PrenumeCristian
Data si locul nasterii16.09.1986 Bucuresti
LotulLiga 2(Fotbal)
DomiciliulBucureşti(Bucureşti)
StudiiInternational Business Economics
Ocupatiaeconomist
Anul in care a devenit arbitru2002
Data obinerii categoriei I2004
Anul promovarii in liga 22011
Anul promovarii in liga 32008
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SC FC 2005 SA Piteşti 2 - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 14 Nov 2008
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2008-2009 Liga 3 10 Oct 2008
ACS Berceni (IF) - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 2 1 - 0 Comunal Berceni 2008-2009 Liga 3 31 Oct 2008
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - CS FC ROYAL Braşov 3 - 1 Metalul Filipeştii de Pădure 2008-2009 Liga 3 28 Nov 2008
FC Caracal (OT) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 24 Oct 2008
CS FC ROYAL Braşov - AS Unirea Tărlungeni 0 - 1 Ghimbav Ghimbav 2008-2009 Liga 3 20 Mar 2009
Asociația Fotbal Club Fair-Play - CFF Clujana Cluj 0 - 2 Coresi Bucureşti 2008-2009 Liga I Feminin 31 Mar 2009
SC FC PROGRESUL Bucureşti SA - SC FC Rapid Bucureşti SA 3 - 1 Cotroceni Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 5 Apr 2009
CS Prometeu Craiova (DJ) - CS ALRO Slatina (OT) 2 - 1 Electroputere Valea Roşie Craiova 2008-2009 Liga 3 7 Apr 2009
CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 0 - 3 Electroaparataj Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 6 May 2009
CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2 - 0 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2008-2009 Liga 3 17 Apr 2009
SC Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti 2 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009
LPS Piteşti - SC FC 2005 SA Piteşti 0 - 3 Aripi Piteşti 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - CS Otopeni 0 - 1 Antilopa Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 10 May 2009
ASC Juventus Bucureşti - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 1 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 17 May 2009
FC Caracal (OT) - CS Prometeu Craiova (DJ) 1 - 0 Parc Caracal 2008-2009 Liga 3 15 May 2009
CS Buftea (IF) - CF Predeal 6 - 1 Orăşenesc Buftea 2009-2010 Liga 3 4 Sep 2009
CS Armata Craiova - CS Vişina Nouă (OT) 2 - 0 Recolta Ostroveni 2009-2010 Liga 3 28 Aug 2009
CS Progresul Corabia - FC Universitatea Craiova 2 3 - 0 Ion Oblemenco Corabia 2009-2010 Liga 3 2 Oct 2009
CS Victoria Chirnogi (CL) - CSM Medgidia 2 - 2 Comunal Chirnogi 2009-2010 Liga 3 6 Oct 2009
CSM Râmnicu Sărat - SC FC Viitorul Constanta SA 1 - 2 Municipal Râmnicu Sărat 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Oct 2009
CS Concordia Chiajna - ACS UNIREA VALAHORUM Urziceni 5 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Oct 2009
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Delta Tulcea 1 - 6 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2009-2010 Campionatul Național U19 22 Oct 2009
SMART Bucureşti - Sporting Craiova 0 - 1 Premium Wellness Institute Bucureşti 2009-2010 Liga I Feminin 11 Nov 2009
CS Armata Craiova - FCM Târgovişte (DB) 1 - 0 Recolta Ostroveni 2009-2010 Liga 3 23 Oct 2009
CS FC Callatis Mangalia (CT) - CS Viitorul Ianca 3 - 1 Callatis Mangalia 2009-2010 Liga 3 6 Nov 2009
CSM Targoviste - CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni 2 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Liga 3 17 Nov 2009
CS Otopeni - CS Victoria Brăneşti 0 - 1 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 24 Nov 2009
FC Caracal (OT) - CFC Ghecon Lăpuşata (VL) 0 - 2 Parc Caracal 2009-2010 Liga 3 27 Nov 2009
AFCM Alexandria - CS Progresul Corabia 3 - 2 Municipal Alexandria 2009-2010 Liga 3 5 Mar 2010
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC Dinamo 1948 SA 0 - 2 Pro Rapid Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Mar 2010
CS Petrolul Teleajen LUKOIL - CS Inter Clinceni (IF) 0 - 4 Petrolul Teleajen Ploieşti 2009-2010 Liga 3 2 Apr 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti 5 - 0 Coresi Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Apr 2010
AFCM Alexandria - FC Caracal (OT) 0 - 1 Municipal Alexandria 2009-2010 Liga 3 20 Apr 2010
Asociația Fotbal Club Fair-Play - CFF Clujana Cluj 1 - 8 Coresi Bucureşti 2009-2010 Liga I Feminin 30 Apr 2010
CS Cautis Steaua Sudului - ASC Juventus Bucureşti 1 - 2 Cautis - Steaua Sudului Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 2 May 2010
SC FC PROGRESUL Bucureşti SA - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti 3 - 0 Coresi Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 5 May 2010
CS Progresul Corabia - CS Prometeu Craiova (DJ) 1 - 1 Ion Oblemenco Corabia 2009-2010 Liga 3 11 May 2010
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Otelul SA Galaţi 1 - 2 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2009-2010 Campionatul Național U19 12 May 2010
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Viitorul Ianca 6 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2009-2010 Liga 3 21 May 2010
CS Eforie (CT) - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 0 Petrolul Berca 2009-2010 Liga 3 4 Jun 2010
CS CHIMIA Brazi - CSS Giurgiu 4 - 1 Municipal Roşiorii de Vede 2009-2010 Juniori U15 15 Jun 2010
CS Dunarea Ciocanesti - Rapid Fetesti 0 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2009-2010 Campionatul U19 Județean 17 Jun 2010
CS Isalnita - CS Vladimirescu 2003 3 - 1 Mielu Oprean 1 Decembrie 2009-2010 Campionatul U19 Județean 14 Jul 2010
CS PETROLUL Videle - CS Argeşul Mihăileşti 0 - 1 Teren neutru Bucureşti 2010-2011 Cupa României 17 Jul 2010
CS Victoria Chirnogi (CL) - AFC Chindia Târgovişte 0 - 5 Comunal Chirnogi 2010-2011 Liga 3 27 Aug 2010
CS FC Callatis Mangalia (CT) - SC FC Voluntari SA 2 - 0 Callatis Mangalia 2010-2011 Liga 3 3 Sep 2010
CS Phoenix Ulmu (CL) - CS Buftea (IF) 0 - 2 Rocar Bucureşti 2010-2011 Liga 3 10 Sep 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel 2 - 0 Matizol Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Sep 2010
AS FC Progresul Bucureşti - CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon 1 - 0 Electroaparataj Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Sep 2010
AFC Conpet Ploieşti - CS PETROLUL Videle 3 - 0 Conpet Strejnicu 2010-2011 Liga 3 24 Sep 2010
Grupul Şcolar Agricol Nucet - SC FC Argeş SA 1 - 0 Baza Sportivă Liceu Nucet Nucet 2010-2011 Campionatul Național U19 26 Sep 2010
SC CS Unirea Valahorum Urziceni - CS Dunărea Turris Turnu Măgurele 4 - 1 Baza Sportivă Unirea Valahorum Urziceni 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Oct 2010
CS Baloteşti - ACS Viitorul Domneşti 0 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2010-2011 Liga 3 8 Oct 2010
CSM Brasov - FC Unirea Dej 0 - 0 Carpaţi (Corona) Braşov 2010-2011 Liga 3 29 Oct 2010
CS CHIMIA Brazi - AFC Chindia Târgovişte 3 - 1 Vega Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 18 Nov 2010
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSM Slatina 1 - 3 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2010-2011 Liga 3 5 Nov 2010
AS FC Progresul Bucureşti - CS Cautis Steaua Sudului 2 - 2 Electroaparataj Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 11 Nov 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - CS Concordia Chiajna 0 - 1 Rocar Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Nov 2010
FC GIROM Albota (AG) - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 2 - 3 Central Albota 2010-2011 Liga 3 19 Nov 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - SC FC Rapid Bucureşti SA 4 - 1 Rocar Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 28 Nov 2010
CS Prahova Tomşani 2010 (PH) - CS Chimia Brazi (PH) 0 - 11 Prahova Ploieşti 2011-2012 Cupa României 9 Aug 2011
AFC Chindia Târgovişte - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 1 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2011-2012 Liga 2 20 Aug 2011
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Săgeata Năvodari (CT) 0 - 3 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2011-2012 Cupa României 23 Aug 2011
FCM Dunărea Galaţi - AS FC Botoşani (BT) 2 - 0 Dunărea Galaţi 2011-2012 Liga 2 11 Sep 2011
SC Dinamo 1948 SA - SC Fotbal Club FCSB SA 7 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 2 Oct 2011
AFC Săgeata Năvodari (CT) - CS FC Farul Constanţa (CT) 0 - 0 Flacăra Năvodari 2011-2012 Liga 2 1 Oct 2011
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - FC Cisnădie 0 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2011-2012 Liga 3 7 Oct 2011
CS Afumaţi - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 1 Comunal Afumaţi 2011-2012 Liga 3 14 Oct 2011
SC FC Braşov SA - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA 1 - 0 ICIM sintetic Braşov 2011-2012 Campionatul Național U19 16 Oct 2011
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 0 Matizol Ploieşti 2011-2012 Campionatul Național U19 19 Oct 2011
FCM Dunărea Galaţi - CS FC Callatis Mangalia (CT) 1 - 0 Dunărea Galaţi 2011-2012 Liga 2 12 Nov 2011
AFC Conpet Ploieşti - ACS Urban Titu 3 - 1 Conpet Strejnicu 2011-2012 Liga 3 25 Nov 2011
AS Victoria Cazasu - CS Axiopolis Sport 3 - 6 Municipal Roşiorii de Vede 2011-2012 Campionatul U19 Județean 29 Jun 2012
FC Cisnădie - LSS Vointa Sibiu (SB) 3 - 4 Textila Cisnădie 2012-2013 Cupa României 11 Sep 2012
FCM Târgovişte (DB) - FC Cisnădie 0 - 0 Alpan Şotânga 2012-2013 Liga 3 28 Sep 2012
Asociația Fotbal Club Fair-Play - Clubul Sportiv Brazi 2 - 2 Politehnica Bucureşti 2012-2013 Liga I Feminin 7 Oct 2012
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CS Autocatania Caransebes (CS) 0 - 2 Extensiv Craiova 2012-2013 Liga 3 13 Oct 2012
SC FC Rapid Bucureşti SA - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Pro Rapid Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Oct 2012
SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - FC Unirea Campina (PH) 2 - 3 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2012-2013 Liga 3 2 Nov 2012
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti 4 - 1 Piţi Varga Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 11 Nov 2012
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Unirea 04 Slobozia 0 - 1 Farul Constanţa 2012-2013 Liga 2 10 Nov 2012
SC Dinamo 1948 SA - AS FC Progresul Bucureşti 1 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 10 Mar 2013
CS Otopeni (IF) - SC Dinamo 1948 SA 1 - 0 Otopeni Otopeni 2012-2013 Liga 2 23 Mar 2013
CS Concordia Chiajna - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti 2 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Apr 2013
FC Caracal (OT) - AFCM Alexandria 2 - 0 Parc Caracal 2012-2013 Liga 3 19 Apr 2013
Otelul Galati - CSM Unirea Slobozia 3 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2012-2013 Juniori U15 5 Jun 2013
ASC Juventus Bucureşti - SC FC Rapid Bucureşti SA 3 - 2 Juventus Sintetic Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 8 Sep 2013
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Baloteşti 2 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2013-2014 Liga 3 13 Sep 2013
FC Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 6 - 7 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2013-2014 Campionatul Național U19 14 Nov 2013
ACS Avântul Conpet Cireşu - ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) 1 - 0 Municipal Brăila 2013-2014 Liga 3 8 Oct 2013
CS Unirea Tărlungeni (BV) - FC Gloria Buzău (BZ) 0 - 0 Unirea Tărlungeni 2013-2014 Liga 2 19 Oct 2013
AS FC Progresul Bucureşti - ASC Juventus Bucureşti 6 - 2 Parc Bragadiru 2013-2014 Campionatul Național U19 3 Nov 2013
CS Baloteşti - FC Metaloglobus Bucureşti 3 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2013-2014 Liga 3 22 Nov 2013
ACS Dacia Unirea Brăila - CS FC Farul Constanţa (CT) 1 - 1 Municipal Brăila 2013-2014 Liga 2 1 Mar 2014
LPS Iolanda Balas Soter Buzau - FC Gloria Buzău 3 - 2 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2013-2014 Campionatul Național U19 16 Mar 2014
Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 31 Aug 2014
ACS Berceni - AS FC Progresul Bucureşti 2 - 0 Comunal 2 Berceni 2014-2015 Campionatul Național U19 7 Sep 2014
FCM Dorohoi - ASC Bacau (BC) 0 - 2 Municipal Dorohoi 2014-2015 Liga 2 13 Sep 2014
AFC Astra (GR) - CN Dinicu Golescu 1 - 2 Astra Ploieşti 2014-2015 Liga 3 3 Oct 2014
ASC Bacau (BC) - ACS Foresta Suceava 1 - 1 Constantin Anghelache Bacău 2014-2015 Liga 2 15 Oct 2014
FC Gloria Buzău - LPS Iolanda Balas Soter Buzau 1 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Oct 2014
SC FC Rapid SA - ACS Proprogresu Ilie Rontea 3 - 0 CNAF Buftea sintetic Buftea 2014-2015 Campionatul Național U19 25 Oct 2014
Dinamo 1948 SA - SC FC Rapid SA 0 - 3 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 3 Nov 2014
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Unirea 04 Slobozia 3 - 0 Municipal Brăila 2014-2015 Liga 2 15 Nov 2014
ASC Juventus Bucureşti - Dinamo 1948 SA 1 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Nov 2014
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti 3 - 7 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2014-2015 Campionatul Național U17 11 Mar 2015
CS Mioveni - CS FC Caransebes (CS) 0 - 0 Orăşenesc Mioveni 2014-2015 Liga 2 14 Mar 2015
CS Balotești - CN Dinicu Golescu 0 - 3 Rocar Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Mar 2015
ASC Juventus Bucureşti - SC FC Rapid SA 2 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 28 Mar 2015
ASC Juventus Bucureşti - FC Metaloglobus Bucureşti 2 - 0 Juventus Bucureşti 2014-2015 Liga 3 10 Apr 2015
CS Tunari - AFC Metalosport Galaţi 1 - 1 Tunari Tunari 2014-2015 Liga 3 15 May 2015
CF Bihorul Beiuş (BH) - CS Jiul Petroşani (HD) 1 - 0 CNAF Buftea iarbă Buftea 2014-2015 Campionatul U19 Județean 25 Jun 2015
Unirea Fierbinti (IL) - CS Petrolistul Boldești 0 - 3 Comunal Fierbinți Fierbinţi Târg 2015-2016 Baraj Liga 3 27 Jun 2015
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Baloteşti 0 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2015-2016 Cupa României 9 Sep 2015
AFC Chindia Târgovişte - SC FC Viitorul SA 0 - 3 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Liga Elitelor U19 13 Sep 2015
ACS Dacia Unirea Brăila - FC Otelul Galati (GL) 0 - 1 Municipal Brăila 2015-2016 Liga 2 12 Sep 2015
SC Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna 0 - 2 Piţi Varga Bucureşti 2015-2016 Liga Elitelor U17 20 Sep 2015
Sport Club Bacau (BC) - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 0 Constantin Anghelache Bacău 2015-2016 Liga 2 26 Sep 2015
ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - ACS Viitorul Domneşti 0 - 3 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Liga 3 3 Oct 2015
CS Gaz Metan Mediaş - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 0 Gaz Metan Mediaş 2015-2016 Liga 2 7 Oct 2015
FC Gloria Buzău (BZ) - CS Baloteşti 1 - 0 Gloria Buzău 2015-2016 Liga 2 31 Oct 2015
CS Mioveni - CSS Botoşani 3 - 0 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2015-2016 Liga Elitelor U19 1 Nov 2015
CS Balotești - ACS Sport Team Bucureşti 3 - 1 Viitorul Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U19 8 Nov 2015
ACSM Olteniţa - AS Vointa Snagov (IF) 2 - 1 Orășenesc Olteniţa 2015-2016 Liga 3 7 Nov 2015
AFC Chindia Târgovişte - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 2 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Liga 2 28 Nov 2015
CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 SA 0 - 3 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga Elitelor U19 5 Dec 2015
CS Balotești - Grupul Şcolar Agricol Nucet 5 - 2 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Campionatul Național U19 3 Apr 2016
AS FC Aninoasa - CN Dinicu Golescu 0 - 1 Comunal Aninoasa 2015-2016 Liga 3 2 Apr 2016
AFC Chindia Târgovişte - CS Concordia Chiajna 0 - 3 Comunal Doicești 2015-2016 Liga Elitelor U19 17 Apr 2016
SC FC Voluntari SA - AFC Chindia Târgovişte 2 - 2 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2015-2016 Liga Elitelor U19 24 Apr 2016
FC Petrolul Berca - ACS Nemere Ghelinţa 4 - 2 Petrolul Berca 2016-2017 Baraj Liga 3 18 Jun 2016
SC FC Viitorul Constanta SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 3 - 1 CNAF Mogoşoaia Mogoşoaia 2015-2016 Supercupa României U17 25 Jun 2016
CS Tunari - CS Concordia Chiajna 2 2 - 3 Tunari Tunari 2016-2017 Cupa României 10 Aug 2016
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Dinamo Bucuresti 0 - 2 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2016-2017 Liga Elitelor U19 1 Sep 2016
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Şoimii Pâncota 0 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga 2 3 Sep 2016
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS Berceni (IF) 0 - 0 Municipal Brăila 2016-2017 Liga 2 10 Sep 2016
SC Dinamo 1948 SA - ACS Petrosport Ploiesti 2 - 1 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 18 Sep 2016
CS Sporting Roşiori 2008 - SCM Pitești (AG) 0 - 1 Municipal Roşiorii de Vede 2016-2017 Liga 3 17 Sep 2016
AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni 0 - 2 Eugen Popescu Târgovişte 2016-2017 Liga 2 25 Sep 2016
SC Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna 8 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 2 Oct 2016
CS Baloteşti - CS Afumaţi 0 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2016-2017 Liga 2 8 Oct 2016
ASC Juventus Bucureşti - FCM Târgovişte SA 2 - 0 Juventus Sintetic Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U19 16 Oct 2016
ACS Berceni (IF) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0 - 0 Orăşenesc Buftea 2016-2017 Liga 2 22 Oct 2016
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 2 - 4 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2016-2017 Liga 2 30 Oct 2016
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CSS Târgovişte 1 - 2 Parc Bragadiru 2016-2017 Campionatul Național U19 6 Nov 2016
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 0 - 0 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2016-2017 Liga 2 19 Nov 2016
CS Dinamo Bucuresti - CS Concordia Chiajna 3 - 0 Dinamo sintetic Bucureşti 2016-2017 Cupa României U17 23 Nov 2016
SC Dinamo 1948 SA - ACS Regal Sport Club Ferdinand I 0 - 4 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 4 Dec 2016
CS Baloteşti - AFC Chindia Târgovişte 3 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2016-2017 Liga 2 10 Dec 2016
ASSCS Farul Constanţa - AFC Unirea 04 Slobozia 4 - 2 Techirghiol Techirghiol 2017-2018 Liga 3 6 Sep 2017
CS Balotești - ASC Juventus Bucureşti 0 - 4 Comunal Corbeanca Corbeanca 2017-2018 Etapa Preliminară U19 10 Sep 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Afumaţi 1 - 1 Minerul Motru 2017-2018 Liga 2 16 Sep 2017
AS FC Agricola Borcea - ACS Petrolul 52 1 - 4 Comunal Borcea 2017-2018 Cupa României 3 Oct 2017
CS Baloteşti - CS Luceafărul Oradea 2 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2017-2018 Liga 2 7 Oct 2017
CS Mioveni - FC Metaloglobus Bucureşti 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2017-2018 Liga 2 4 Nov 2017
CS Concordia Chiajna - ACS Regal Sport Club Ferdinand I 1 - 0 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga Elitelor U17 12 Nov 2017
CS Afumaţi - ACS FC Academica Clinceni 1 - 0 Comunal Afumaţi 2017-2018 Liga 2 25 Nov 2017
SC FC Voluntari SA - Grupul Şcolar Agricol Nucet 5 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2017-2018 Campionatul Național U17 2 Dec 2017
CS Baloteşti - CS Sportul Snagov SA 1 - 0 Comunal Baloteşti Baloteşti 2017-2018 Liga 2 9 Dec 2017
ACS Foresta Suceava - ACS FC Academica Clinceni 0 - 1 Areni Suceava 2017-2018 Liga 2 24 Mar 2018
CS Mioveni - AFC UTA Arad 1 - 1 Orăşenesc Mioveni 2017-2018 Liga 2 28 Mar 2018
AS FC Aninoasa - ACSF Voinţa Turnu Măgurele 1 - 1 Comunal Aninoasa 2017-2018 Liga 3 31 Mar 2018
ASC Juventus Bucureşti - CS Concordia Chiajna 1 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2017-2018 Liga Elitelor U19 4 Apr 2018
SC FC Voluntari SA 2 - CS Sportul Snagov SA 2 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2017-2018 Campionatul Național U19 11 Apr 2018
AFC Chindia Târgovişte - Fotbal Club Argeş 2 - 4 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Liga 2 15 Apr 2018
SC Dinamo 1948 SA - ACS Regal Sport Club Ferdinand I 1 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2017-2018 Liga Elitelor U17 21 Apr 2018
CS Sporting Lieşti - CS Aerostar Bacău 0 - 4 Comunal Lieşti 2017-2018 Liga 3 28 Apr 2018
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Ripensia Timișoara 3 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2017-2018 Liga 2 5 May 2018
CS Mioveni - ACS FC Academica Clinceni 1 - 1 Orăşenesc Mioveni 2017-2018 Liga 2 17 May 2018
CF Abatorul Slobozia - CSO Bragadiru 1 - 1 Abatorul Slobozia 2018-2019 Baraj Liga 3 16 Jun 2018
SC Dinamo 1948 SA - FC Metaloglobus Bucureşti 6 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U17 5 Sep 2018
CS Baloteşti - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2018-2019 Liga 2 8 Sep 2018
CS Concordia Chiajna - CSM Ploieşti 10 - 0 Concordia Chiajna 2018-2019 Etapa Preliminară U17 8 Sep 2018
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - SCM Gloria Buzău 0 - 0 Oţelul Galaţi 2018-2019 Liga 3 15 Sep 2018
AFC Chindia Târgovişte - ASSCS Farul Constanţa 5 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2018-2019 Liga 2 23 Sep 2018
CS Aerostar Bacău - CS Mioveni 0 - 3 Aerostar Bacău 2018-2019 Liga 2 6 Oct 2018
ACS Energeticianul - ACS Poli Timişoara 3 - 0 Jiul Petroşani 2018-2019 Liga 2 13 Oct 2018
ACS Sport Team Bucureşti - CSA Steaua Bucureşti 2 - 0 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Cupa României U19 17 Oct 2018
ACS Unirea Bascov - U Craiova 1948 SA 0 - 2 Orăşenesc Mioveni 2018-2019 Liga 3 20 Oct 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Baloteşti 1 - 0 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 27 Oct 2018
SC Dinamo 1948 SA - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U17 3 Nov 2018
ACS Sport Team Bucureşti - ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti 6 - 4 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Cupa României U19 14 Nov 2018
ACS Dacia Unirea Brăila - ASC Daco-Getica Bucureşti 2 - 1 Municipal Brăila 2018-2019 Liga 2 17 Nov 2018
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Voluntari SA 5 - 1 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U17 25 Nov 2018
ACS FC Academica Clinceni - CS Mioveni 2 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2018-2019 Liga 2 1 Dec 2018


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Prosport Focşani - CS Viitorul 2010 Buzau 1 - 3 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ola 28 Nov 2014
CS Petrolul 95 Ploiesti - CSS Slobozia 2 - 2 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ola 28 Nov 2014
CS Petrolul 95 Ploiesti - CS Viitorul 2010 Buzau 0 - 3 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ola 29 Nov 2014
CSS Slobozia - CS Prosport Focşani 1 - 5 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ola 29 Nov 2014


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
ACS Dacia Unirea Brăila - CS PORTUL Constanţa 4 - 1 Municipal Brăila 2008-2009 Liga 3 21 Nov 2008
Spicom Sfantu Gheorghe - ACS Odorheiu Secuiesc 2 - 4 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2008-2009 Liga I Futsal 6 Sep 2008
CS MOLDOCOR Piatra Neamţ - CS DESIGN CONSTRUCT Braşov 4 - 2 Sala Ceahlăul Piatra Neamţ 2008-2009 Liga I Futsal 6 Oct 2008
ACS Odorheiu Secuiesc - AS CITY'US Târgu Mureş 2 - 7 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2008-2009 Liga I Futsal 13 Oct 2008
CSM Focşani 2007 - CS Concordia Chiajna 2 - 3 Sala Sporturilor Focşani 2008-2009 Liga I Futsal 1 Dec 2008
CSM Râmnicu Sărat - CS Aerostar Bacău 0 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2008-2009 Liga 3 3 Oct 2008
CS Ovidiu - CSM Medgidia 1 - 0 Orăşenesc Ovidiu 2008-2009 Liga 3 7 Nov 2008
CS FC ROYAL Braşov - CS Inter Clinceni (IF) 1 - 3 Municipal Sfântu Gheorghe 2008-2009 Liga 3 29 Aug 2008
AS Unirea Tărlungeni - CS Petrolistul Kaproni Boldeşti 0 - 1 Unirea Tărlungeni 2008-2009 Liga 3 17 Oct 2008
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti - CS PETROLUL Videle 1 - 0 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2008-2009 Liga 3 28 Oct 2008
SC OLIMPIC 2003 Simeria - CS United Galaţi 4 - 2 Sala Sporturilor Simeria 2008-2009 Play-off Liga I 31 Jan 2009
SC FC 2005 SA Piteşti 2 - CS ALRO Slatina (OT) 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
FC PETROM CHIMIA Craiova - CS Armata Craiova 0 - 0 Oltenia Işalniţa 2008-2009 Liga 3 13 Mar 2009
LPS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova 3 - 1 1 Mai - Teren II Slatina 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
SC FC PROGRESUL Bucureşti SA - SC FC Rapid Bucureşti SA 1 - 4 Cotroceni Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 5 Apr 2009
CS Panciu (VN) - CS FC Petrolul ZF 1948 Berca 2 - 1 Orăşenesc Panciu 2008-2009 Liga 3 10 Apr 2009
CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 3 - 5 Electroaparataj Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 6 May 2009
SC Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
LPS Piteşti - SC FC 2005 SA Piteşti 2 - 2 Aripi Piteşti 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
CS Concordia Chiajna - SC OLIMPIC 2003 Simeria 7 - 1 Sala Concordia Chiajna 2008-2009 Play-off Liga I 4 May 2009
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - FC Caracal (OT) 1 - 0 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
CS Progresul Corabia - CS Prometeu Craiova (DJ) 0 - 3 Ion Oblemenco Corabia 2008-2009 Liga 3 5 May 2009
CS VICTORIA Bod - CS PETROLUL Videle 0 - 1 Bucegi Râşnov 2008-2009 Liga 3 8 May 2009
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - CS Otopeni 0 - 2 Antilopa Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 10 May 2009
ASC Juventus Bucureşti - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 4 - 0 Juventus Sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 17 May 2009
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS Progresul Corabia 2 - 0 CFR Craiova 2008-2009 Liga 3 22 May 2009
CSM Medgidia - CS Eforie (CT) 1 - 0 Central Eftimie Elisei Medgidia 2008-2009 Liga 3 29 May 2009
AS Viitorul Pucioasa - SC FC 2005 SA Piteşti 2 1 - 0 Dumitru Tică Popescu Pucioasa 2008-2009 Liga 3 5 Jun 2009
FC CIP Deva - AS CITY'US 2 Târgu Mureş 3 - 4 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2008-2009 Cupa României Seniori 15 Jun 2009
FC Râşnov - CS Tricolorul Breaza 0 - 0 Bucegi Râşnov 2009-2010 Cupa României 25 Aug 2009
ACS Victoria Brăneşti - FC Cetatea Suceava 4 - 0 Cătălin Hâldan Brăneşti 2009-2010 Liga 2 12 Sep 2009
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - CS Tricolorul Breaza 3 - 1 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2009-2010 Liga 2 27 Sep 2009
CSM Râmnicu Sărat - SC FC Viitorul Constanta SA 0 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2009-2010 Campionatul Național U17 29 Oct 2009
FC Dinamo 1948 SA (B) - FC Cetatea Suceava 3 - 2 Florea Dumitrache Bucureşti 2009-2010 Liga 2 31 Oct 2009
FC ASTRA Ploieşti - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 3 - 1 Prahova Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Nov 2009
ASC Juventus Bucureşti - CS Cautis Steaua Sudului 7 - 1 Juventus 3 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 12 Nov 2009
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 1 - 1 Frăţia (Vulcan) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Nov 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - SC FC Argeş SA 2 - 2 Tineretului - Ştrand Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
CS Tricolorul Breaza - FC Delta Tulcea (TL) 1 - 0 Parc Breaza 2009-2010 Liga 2 27 Mar 2010
ASC Juventus Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 2 Juventus 3 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 3 Apr 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - CS DACIA Mioveni 1 - 1 Matizol Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
FC ASTRA Ploieşti - CS TRICOLORUL Breaza 8 - 0 Prahova Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Apr 2010
CS Victoria Brăneşti - CS CHIMIA Brazi 2 - 3 Aversa Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Apr 2010
SC Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna 1 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Apr 2010
FC Snagov - FCM Dunărea Galaţi 3 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2009-2010 Liga 2 1 May 2010
CS Atletico Roşiorii de Vede - CS DACIA Mioveni 3 - 0 Municipal Roşiorii de Vede 2009-2010 Juniori U15 15 Jun 2010
Finalista 1 - Finalista 2 5 - 1 CNAF Mogoşoaia Mogoşoaia 2009-2010 Campionatul U19 Județean 15 Jul 2010
ASC Juventus Bucureşti - FC Argeş (AG) 1 - 0 Juventus Bucureşti 2010-2011 Cupa României 8 Sep 2010
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - SC Dinamo 1948 SA 0 - 4 Electroaparataj Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 31 Oct 2010
FC Argeş (AG) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 1 - 3 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2011-2012 Liga 2 17 Sep 2011
FC Petrolul SA (PH) - CS Concordia Chiajna 4 - 1 Conpet Strejnicu 2011-2012 Cupa României 20 Sep 2011
SC Dinamo 1948 SA - SC Fotbal Club FCSB SA 4 - 2 Piţi Varga Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U17 2 Oct 2011
SC FC Braşov SA - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA 0 - 2 ICIM sintetic Braşov 2011-2012 Campionatul Național U17 16 Oct 2011
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 4 - 1 Matizol Ploieşti 2011-2012 Campionatul Național U17 19 Oct 2011
FC Snagov - ACS Victoria Brăneşti 3 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2011-2012 Liga 2 22 Oct 2011
FC Argeş (AG) - SC FC Olt SA (OT) 2 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2011-2012 Liga 2 29 Oct 2011
FC Gloria Buzău (BZ) - CS FC Farul Constanţa (CT) 0 - 2 Gloria Buzău 2011-2012 Liga 2 5 Nov 2011
AFC Astra 2 - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 2 Marin Anastasovici Giurgiu 2011-2012 Liga 2 19 Nov 2011
AFC Săgeata Năvodari (CT) - CS Buftea (IF) 4 - 0 Flacăra Năvodari 2012-2013 Liga 2 8 Sep 2012
CS Buftea (IF) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 1 - 2 CNAF Buftea sintetic Buftea 2012-2013 Liga 2 17 Sep 2012
ACS Berceni (IF) - SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 2 Comunal Berceni 2012-2013 Cupa României 26 Sep 2012
SC Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 21 Oct 2012
AFC Săgeata Năvodari (CT) - CS Otopeni (IF) 2 - 0 Flacăra Năvodari 2012-2013 Liga 2 24 Oct 2012
CS Concordia Chiajna - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 2 - 1 Concordia Chiajna 2012-2013 Liga I 23 Nov 2012
CS Buftea (IF) - ACS Foresta Suceava 3 - 3 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2012-2013 Liga 2 27 Apr 2013
CS FC ASTRA (PH) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 3 - 2 Marin Anastasovici Giurgiu 2012-2013 Liga I 12 May 2013
ACS Dacia Unirea Brăila - FCM Dunărea Galaţi 0 - 1 Municipal Brăila 2012-2013 Liga 2 18 May 2013
AFC Unirea 04 Slobozia - CS Buftea (IF) 0 - 0 1 Mai Slobozia 2012-2013 Liga 2 30 May 2013
CSM Focșani - AC Onix Gr. Șc. Victor Frunză Râmnicu Sărat 1 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2012-2013 Juniori U15 5 Jun 2013
ACS Berceni (IF) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 1 - 1 Comunal Berceni 2013-2014 Liga 2 7 Sep 2013
SC FC Ceahlaul SA (NT) - CS Concordia Chiajna 3 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ 2013-2014 Liga I 30 Sep 2013
CS Mioveni - FC UTA SA (AR) 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2013-2014 Liga 2 5 Oct 2013
CS FC Clinceni (IF) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 2 - 0 Astra Ploieşti 2013-2014 Liga 2 9 Nov 2013
ASC Juventus Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 0 - 4 Juventus Sintetic Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 6 Mar 2014
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 1 Farul Constanţa 2013-2014 Liga 2 15 Mar 2014
AFC Unirea 04 Slobozia - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 0 1 Mai Slobozia 2013-2014 Liga 2 22 Mar 2014
ASC Juventus Bucureşti - AS FC Progresul Bucureşti 8 - 0 Juventus Sintetic Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 2 Apr 2014
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS Inter Olt Slatina (OT) 2 - 1 Unirea Tărlungeni 2014-2015 Liga 2 30 Aug 2014
Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti 4 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 31 Aug 2014
CS Baloteşti - ACS Foresta Suceava 1 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2014-2015 Liga 2 27 Sep 2014
ACS Berceni (IF) - ASC Bacau (BC) 0 - 0 Comunal Berceni 2014-2015 Liga 2 18 Oct 2014
FC Gloria Buzău - LPS Iolanda Balas Soter Buzau 1 - 3 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Oct 2014
CS FC Farul Constanţa (CT) - CS Baloteşti 2 - 0 Farul Constanţa 2014-2015 Liga 2 25 Oct 2014
SC FC Rapid SA - ACS Proprogresu Ilie Rontea 5 - 2 CNAF Buftea sintetic Buftea 2014-2015 Campionatul Național U17 25 Oct 2014
SC FC BRAȘOV SA - FC Universitatea Cluj SA 1 - 3 Tineretului Braşov 2014-2015 Cupa României 29 Oct 2014
Dinamo 1948 SA - SC FC Rapid SA 6 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 3 Nov 2014
ASC Juventus Bucureşti - Dinamo 1948 SA 1 - 5 Juventus Sintetic Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Nov 2014
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti 3 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2014-2015 Campionatul Național U19 11 Mar 2015
CS Balotești - CN Dinicu Golescu 3 - 2 Rocar Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Mar 2015
AFC Astra - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2014-2015 Liga I 4 Apr 2015
SC FC Rapid SA - Dinamo 1948 SA 0 - 6 Metaloglobus Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Apr 2015
AS Olimpia Suseni - CSM Paşcani 2 - 5 CNAF Buftea iarbă Buftea 2014-2015 Campionatul U19 Județean 25 Jun 2015
AFC Chindia Târgovişte - Grupul Şcolar Agricol Nucet 2 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Campionatul Național U17 13 Sep 2015
SC Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna 4 - 1 Piţi Varga Bucureşti 2015-2016 Liga Elitelor U19 20 Sep 2015
SC FC Viitorul SA - AS FC Botoşani (BT) 1 - 0 Orăşenesc Ovidiu 2015-2016 Cupa României 29 Oct 2015
CS Balotești - AFC Chindia Târgovişte 0 - 7 Viitorul Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U17 8 Nov 2015
AFC Botoşani - FC Petrolul Ploiesti (PH) 2 - 1 Municipal Botoşani 2015-2016 Liga I 2 Dec 2015
CS Balotești - Grupul Şcolar Agricol Nucet 0 - 2 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Campionatul Național U17 3 Apr 2016
SC FC Viitorul Constanţa SA - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 6 - 1 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2015-2016 Play-Off Liga I 2 May 2016
SC FC Voluntari SA - AS FC Botoşani (BT) 4 - 2 Anghel Iordănescu Voluntari 2016-2017 Liga I 5 Aug 2016
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Balotești 11 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2016-2017 Campionatul Național U17 1 Sep 2016
SC Dinamo 1948 SA - SC Fotbal Club FCSB SA 5 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 18 Sep 2016
SC Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna 4 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 2 Oct 2016
CS Baloteşti - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 4 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2016-2017 Cupa României 27 Oct 2016
CS Unirea Tarlungeni - CSS Targoviste 2 - 0 Parc Bragadiru 2016-2017 Campionatul Național U17 6 Nov 2016
SC Dinamo 1948 SA - CS Mioveni 3 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 4 Dec 2016
CS Balotești - ASC Juventus Bucureşti 0 - 12 Comunal Corbeanca Corbeanca 2017-2018 Etapa Preliminară U17 10 Sep 2017
AFC Chindia Târgovişte - AFC Ripensia Timișoara 1 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Liga 2 9 Sep 2017
CS Baloteşti - CS Ştiinţa Miroslava 1 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2017-2018 Liga 2 23 Sep 2017
Fotbal Club Argeş - AFC Hermannstadt 0 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2017-2018 Liga 2 28 Oct 2017
CS Concordia Chiajna - SC FC Voluntari SA 1 - 0 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga Elitelor U19 12 Nov 2017
SC FC Voluntari SA - ASC Juventus Bucureşti 1 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2017-2018 Liga Elitelor U19 2 Dec 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Hermannstadt 0 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2017-2018 Liga 2 25 Feb 2018
ASC Juventus Bucureşti - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Juventus Bucureşti 2017-2018 Liga Elitelor U17 4 Apr 2018
SC FC Voluntari SA 2 - CS Sportul Snagov SA 10 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2017-2018 Campionatul Național U17 11 Apr 2018
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Voluntari SA 1 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2017-2018 Liga Elitelor U19 21 Apr 2018
CS Sportul Snagov SA - AFC Hermannstadt 0 - 2 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2017-2018 Liga 2 2 Jun 2018
FC Petrolul Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte 2 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2018-2019 Liga 2 12 Sep 2018
SC Dinamo 1948 SA - FC Metaloglobus Bucureşti 8 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U19 5 Sep 2018
CS Concordia Chiajna - CSM Ploieşti 18 - 0 Concordia Chiajna 2018-2019 Etapa Preliminară U19 8 Sep 2018
ACS FC Academica Clinceni - AFC Hermannstadt 0 - 2 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2018-2019 Cupa României 26 Sep 2018
FC Petrolul Ploieşti - CS Aerostar Bacău 5 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2018-2019 Liga 2 28 Sep 2018
FC Petrolul Ploieşti - CS Luceafărul Oradea 6 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2018-2019 Liga 2 9 Oct 2018
ACS Sport Team Bucureşti - ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti 0 - 3 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Cupa României U17 17 Oct 2018
SC Dinamo 1948 SA - SC Fotbal Club FCSB SA 5 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U19 3 Nov 2018
FC Petrolul Ploieşti - AFC Ripensia Timișoara 1 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2018-2019 Liga 2 9 Nov 2018
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Sport Team Bucureşti 6 - 2 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U19 25 Nov 2018
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Astra 1 - 2 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2018-2019 Liga I 6 Dec 2018


Calendar