Nume:Coza Ionuţ


Din: Cernica, judetul Ilfov


NumeCoza
PrenumeIonuţ
Data si locul nasterii27.07.1979 BUCURESTI
LotulLiga 1(Fotbal)
DomiciliulCernica(Ilfov)
Stare_civilacăsătorit
StudiiFACULTATEA DE CONSTRUCTII
Anul in care a devenit arbitru1996
Anul promovarii in liga 12012
Anul promovarii in liga 22012
Anul promovarii in liga 32004
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Progresul Corabia - CS Gaz Metan CFR Craiova 0 - 3 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 14 Nov 2008
CS FC Callatis Mangalia (CT) - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 1 Central Mangalia 2008-2009 Liga a 3-a 15 Aug 2008
CSM Medgidia - CS FC Farul Constanţa 2 1 - 2 Municipal Medgidia 2008-2009 Liga a 3-a 28 Oct 2008
CS Chimia Brazi (PH) - ACS Victoria Brăneşti 0 - 1 Petrolul Videle 2008-2009 Liga a 3-a 26 Sep 2008
CS Prometeu Craiova (DJ) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 29 Aug 2008
FC Caracal (OT) - CS Minerul Motru (GJ) 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 12 Sep 2008
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC UNIREA 2004 Slobozia 0 - 1 Dunărea Călăraşi 2008-2009 Liga a 3-a 6 Mar 2009
AFC FAIR PLAY Bucureşti - CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti 2 - 0 Coresi Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
AFC Rapid Bucureşti - CS Otopeni 1 - 0 Prorapid Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
CSM Focşani 2007 - CS Aerostar Bacău 1 - 0 Milcov Sud I - Municipal Focşani 2008-2009 Liga a 3-a 27 Mar 2009
AFC FAIR PLAY Bucureşti - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 2 - 4 Coresi Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Apr 2009
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS ALRO Slatina (OT) 6 - 0 Depou CFR Craiova 2008-2009 Liga a 3-a 24 Apr 2009
CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 4 Electroaparataj Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ - SC FC Rapid Bucureşti SA 0 - 1 IMGB Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 17 May 2009
AS Unirea Tărlungeni - CS PETROLUL Videle 0 - 0 Sala Unirea Tărlungeni 2008-2009 Liga a 3-a 15 May 2009
CS VICTORIA Bod - CS Tricolorul Breaza 1 - 4 Bucegi Râşnov 2008-2009 Liga a 3-a 5 Jun 2009
AFC Comprest GIM (B) - ASC Juventus Bucureşti 1 - 2 Comprest Bucureşti 2009-2010 Liga a 3-a 21 Aug 2009
CS Electrosid Titu - FC Argeş (AG) 0 - 0 Orăşenesc Titu 2009-2010 Cupa Romaniei 25 Aug 2009
CS Tunari - CS Fotbal Oil Terminal Constanţa 3 - 2 Tunari Tunari 2009-2010 Liga a 3-a 11 Sep 2009
CS PETROLUL Videle - FC CONPET Ploieşti (PH) 1 - 1 Petrolul Videle 2009-2010 Liga a 3-a 29 Aug 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - CS CHIMIA Brazi 2 - 0 Tineretului - Ştrand Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 4 Oct 2009
CS Viscofil - ACS Berceni (IF) 1 - 1 Viscofil Popeşti Leordeni 2009-2010 Liga a 3-a 6 Oct 2009
CS Otopeni - SC FC Petrolul Ploieşti SA 1 - 3 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Oct 2009
ASC Juventus Bucureşti - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 1 - 0 Juventus 3 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 22 Oct 2009
SC FC Petrolul Ploieşti SA - SC FC Argeş SA 2 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Oct 2009
CS Argeşul Mihaileşti (GR) - FC CONPET Ploieşti (PH) 1 - 0 Argeşul Mihăileşti 2009-2010 Liga a 3-a 23 Oct 2009
FC ASTRA Ploieşti - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 3 - 1 Prahova Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Nov 2009
FC Universitatea Craiova 2 - FC Caracal (OT) 3 - 0 Petre Deselnicu Craiova 2009-2010 Liga a 3-a 7 Nov 2009
LPS Piteşti - SC FC Petrolul Ploieşti SA 0 - 4 Aripi Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Nov 2009
AS Viitorul Însurăţei - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 1 Orăşenesc Insuratei 2009-2010 Liga a 3-a 17 Nov 2009
CS Armata Craiova - CS Triumf Bârca 1 - 2 Recolta Ostroveni 2009-2010 Liga a 3-a 27 Nov 2009
CS PETROL Moreni - CS TRICOLORUL Breaza 7 - 0 Pompieri Moreni 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
CS Petrolul Teleajen LUKOIL - CS Viitorul Toporu 0 - 2 Teleajen Ploieşti 2009-2010 Liga a 3-a 5 Mar 2010
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Rapid Bucureşti SA 4 - 1 Steaua sintetic Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Mar 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 1 - 4 SC Fratia MS (Vulcan) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Mar 2010
ASC Juventus Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 2 Juventus 3 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 3 Apr 2010
FC Universitatea Craiova 2 - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 0 Petre Deselnicu Craiova 2009-2010 Liga a 3-a 2 Apr 2010
FC Snagov - CS Victoria Brăneşti 1 - 2 Voinţa Ghermăneşti 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - FC Argeş 2 2 - 1 Oltchim Ramnicu Valcea 2009-2010 Liga a 3-a 20 Apr 2010
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Cautis Steaua Sudului 13 - 1 Steaua sintetic Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 5 May 2010
AS Unirea Tărlungeni - CS PETROLUL Videle 3 - 0 Sala Unirea Tărlungeni 2009-2010 Liga a 3-a 11 May 2010
SC FC Argeş SA - FC ASTRA Ploieşti 0 - 1 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 12 May 2010
AFCM Alexandria - CS Albota 3 - 1 Central Albota 2009-2010 Liga a 3-a 4 Jun 2010
CS Tunari - AS CS Domneşti 5 - 0 Tunari Tunari 2010-2011 Cupa Romaniei 31 Jul 2010
SC Dinamo 1948 Bucureşti - CS Cautis Steaua Sudului 2 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 26 Sep 2010
CS PETROLUL Videle - CS Baloteşti 2 - 2 Petrolul Videle 2010-2011 Liga a 3-a 1 Oct 2010
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti 1 - 1 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Oct 2010
CS Smart Fotball School Ionescu - SC FC Rapid Bucureşti SA 1 - 2 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
AFC Chindia Târgovişte - CS PETROLUL Videle 3 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2010-2011 Liga a 3-a 23 Oct 2010
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 1 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 7 Nov 2010
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 4 - 2 1 Mai Slobozia 2010-2011 Liga a 3-a 5 Nov 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 1 Dorobanţul Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 11 Nov 2010
AFCM Alexandria - ACS Viitorul Domneşti 3 - 2 Municipal Alexandria 2010-2011 Liga a 3-a 19 Nov 2010
CS Smart Fotball School Ionescu - CS Cautis Steaua Sudului 0 - 1 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 28 Nov 2010
SC FC Rapid Bucureşti SA - CS Victoria Brăneşti 2 - 0 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 5 Dec 2010
CS PETROLUL Videle - CS Atletic Bradu 1 - 0 Petrolul Videle 2010-2011 Liga a 3-a 4 Mar 2011
SC Dinamo 1948 Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 5 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 20 Mar 2011
FC ASTRA Ploieşti - CS FC Astra 2 Giurgiu 1 - 2 Prahova Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 27 Mar 2011
CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) - CS Vişina Nouă (OT) 4 - 1 Municipal Turnu Măgurele 2010-2011 Liga a 3-a 1 Apr 2011
CS Smart Fotball School Ionescu - CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon 4 - 1 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Apr 2011
CS FC Astra 2 Giurgiu - AFC Chindia Targoviste 0 - 2 Dunărea Port Giurgiu 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Apr 2011
ACS Berceni (IF) - SC FC Voluntari SA 1 - 0 Comunal Berceni 2010-2011 Liga a 3-a 15 Apr 2011
SC FC Petrolul Ploieşti SA - CS Sporting Piteşti 4 - 3 Dorobanţul Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U17 14 Apr 2011
AFC Chindia Targoviste - CS CHIMIA Brazi 1 - 4 Petrolul Târgovişte 2010-2011 Campionatul Național U17 21 Apr 2011
CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) - FC Caracal (OT) 1 - 0 Municipal Turnu Măgurele 2010-2011 Liga a 3-a 29 Apr 2011
CS Mioveni - FC ASTRA Ploieşti 0 - 5 Dacia Ştefăneşti 2010-2011 Campionatul Național U19 1 May 2011
CS PETROLUL Videle - AFCM Alexandria 1 - 0 Petrolul Videle 2010-2011 Liga a 3-a 6 May 2011
CS Concordia Chiajna - CS Victoria Brăneşti 2 - 1 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U17 8 May 2011
CSM Slatina - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2 - 1 Complex Sportiv 1 Mai-teren 1 Slatina 2010-2011 Liga a 3-a 20 May 2011
FC Interstar Sibiu - CSS Petrolul Targoviste 0 - 1 Tarlungeni Braşov 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
AFCM Alexandria - CS Vişina Nouă (OT) 3 - 5 Municipal Alexandria 2011-2012 Cupa Romaniei 16 Aug 2011
CS ATLETIC FIENI (DB) - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) 1 - 3 Cimentul Fieni 2011-2012 Liga a 3-a 2 Sep 2011
AFC Chindia Targoviste - CS Mioveni 2 - 1 Comunal Doicești 2011-2012 Campionatul Național U17 4 Sep 2011
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - AFC Chindia Targoviste 1 - 3 Municipal Curtea de Argeş 2011-2012 Campionatul Național U19 11 Sep 2011
FC GIROM Albota (AG) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 0 Central Albota 2011-2012 Liga a 3-a 16 Sep 2011
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CS Mioveni 2 - 0 CSS Dambovita Nucet 2011-2012 Campionatul Național U19 25 Sep 2011
SC FC Argeş SA - Grupul Şcolar Agricol Nucet 2 - 1 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2011-2012 Campionatul Național U19 2 Oct 2011
ACS Urban Titu - CS Prahova Tomşani 2010 (PH) 1 - 0 Orăşenesc Titu 2011-2012 Liga a 3-a 7 Oct 2011
CS Mioveni - SC FC Petrolul Ploieşti SA 0 - 1 Comunal Ştefăneşti 2011-2012 Campionatul Național U17 16 Oct 2011
CS Prahova Tomşani 2010 (PH) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 1 - 2 Orasensec MIZIL 2011-2012 Liga a 3-a 29 Oct 2011
CS Victoria Brăneşti - FC Snagov 0 - 3 Aversa Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 30 Oct 2011
CS Concordia Chiajna 2 - FC CONPET Ploieşti (PH) 3 - 1 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2011-2012 Liga a 3-a 4 Nov 2011
FC Gloria Buzău - CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti 1 - 1 Gloria II - sintetic Buzău 2011-2012 Campionatul Național U19 6 Nov 2011
AS FC Progresul Bucureşti - FC Snagov 6 - 0 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 12 Nov 2011
CS Tunari - AFC Unirea 04 Slobozia 0 - 1 Tunari Tunari 2011-2012 Liga a 3-a 25 Nov 2011
SC Dinamo 1948 Bucureşti - CS MS Iasi 2 - 0 Ovidiu Ovidiu 2011-2012 Juniori U15 16 Jun 2012
FC Metaloglobus Bucureşti - FC Stefanesti (IF) 5 - 4 Comunal Clinceni 2012-2013 Cupa Romaniei 15 Aug 2012
SC FC Buftea SA - CSM Moreni 0 - 3 Laromet Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 7 Oct 2012
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC FC Argeş SA 10 - 0 Piți Varga Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 11 Oct 2012
SC FC Rapid Bucureşti SA - CS FC Farul Constanţa 1 - 0 Prorapid Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Oct 2012
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Gloria Buzău (BZ) 0 - 1 Tineretului Călăraşi 2012-2013 Liga a 3-a 9 Nov 2012
CS ALRO Slatina (OT) - FC Argeş (AG) 2 - 0 1 Mai Slatina 2012-2013 Liga a 2-a 24 Nov 2012
AFC Chindia Târgovişte - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 2 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2012-2013 Liga a 2-a 30 Mar 2013
FC ASTRA Ploieşti - SC FC Braşov SA 2 - 2 Prahova Ploieşti 2012-2013 Campionatul Național U19 7 Apr 2013
CS Aerostar Bacău - CS FC Dorohoi (BT) 0 - 2 Aerostar Bacău 2012-2013 Liga a 3-a 12 Apr 2013
AFC Unirea 04 Slobozia - CS FC Farul Constanţa (CT) 1 - 1 1 Mai Slobozia 2012-2013 Liga a 2-a 18 May 2013
SC Municipal Petrotub Roman - CS Aerostar Bacău 1 - 2 Moldova Roman 2012-2013 Liga a 3-a 24 May 2013
SC Dinamo 1948 Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 3 - 0 Piți Varga Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 8 Sep 2013
FCM Târgovişte (DB) - AFC Chindia Târgovişte 0 - 2 Alpan Şotânga 2013-2014 Liga a 3-a 6 Sep 2013
CS Podari (DJ) - CS FC Balş 2007 (OT) 3 - 4 Podari Podari 2013-2014 Liga a 3-a 14 Sep 2013
AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - FC MUNICIPAL Câmpina (PH) 3 - 2 Fortuna Poiana Campina Câmpina 2013-2014 Liga a 3-a 20 Sep 2013
ASC Juventus Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 8 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 28 Sep 2013
SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - FC Zagon (CV) 0 - 0 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2013-2014 Liga a 3-a 4 Oct 2013
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FCM Dinamo Onesti 2 - 1 Conpet Strejnic 2013-2014 Campionatul Național U19 6 Oct 2013
AFC Unirea 04 Slobozia - CS FC Farul Constanţa (CT) 2 - 0 1 Mai Slobozia 2013-2014 Liga a 2-a 9 Oct 2013
FC Dinamo 1948 SA (B) - ASC Juventus Bucureşti 0 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2013-2014 Liga a 3-a 1 Nov 2013
CS Mioveni - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 1 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2013-2014 Liga a 2-a 9 Nov 2013
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 2 - 0 Minerul Motru 2013-2014 Liga a 2-a 23 Nov 2013
FC Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 Bucureşti 1 - 5 Rosu Chiajna Chiajna 2013-2014 Campionatul Național U19 30 Nov 2013
ASC Juventus Bucureşti - SC Dinamo 1948 Bucureşti 0 - 4 Juventus Sintetic Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 6 Mar 2014
SC FC Petrolul Ploieşti SA - LPS Focşani 1 - 1 Vega Ploieşti 2013-2014 Campionatul Național U19 19 Mar 2014
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - FC UTA SA (AR) 1 - 3 Gloria Bistriţa 2013-2014 Liga a 2-a 21 Mar 2014
FC Gloria Buzău (BZ) - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 0 Gloria Buzău 2013-2014 Liga a 2-a 5 Apr 2014
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Unirea Tărlungeni (BV) 0 - 2 Municipal Brăila 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 18 Apr 2014
ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 0 - 1 1 Mai Slatina 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 26 Apr 2014
FCM Dunarea Galaţi (GL) - FC Gloria Buzău (BZ) 0 - 0 Dunarea Galaţi 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 10 May 2014
FC Gloria Buzău (BZ) - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 2 Gloria Buzău 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 28 May 2014
CSM Paşcani - CS Sporting Piteşti 0 - 6 CNT Buftea, iarbă Buftea 2013-2014 Campionatul U19 Județean 29 Jun 2014
CS FC Farul Constanţa (CT) - ACS Foresta Suceava 1 - 1 Farul Constanţa 2014-2015 Liga a 2-a 30 Aug 2014
AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 3 - 0 Fortuna Poiana Campina Câmpina 2014-2015 Cupa Romaniei 9 Sep 2014
FC Zagon (CV) - CS Aerostar Bacău 2 - 0 Zagon Zagon 2014-2015 Liga a 3-a 19 Sep 2014
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Rapid SA 4 - 1 Teren 4 Steaua Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 20 Sep 2014
FC Gloria Buzău (BZ) - FCM Dorohoi 4 - 0 Gloria Buzău 2014-2015 Liga a 2-a 4 Oct 2014
AFC Săgeata Năvodari (CT) - CS FC Farul Constanţa (CT) 2 - 0 Flacăra Năvodari 2014-2015 Liga a 2-a 18 Oct 2014
SC FC Voluntari SA - ACS Berceni (IF) 4 - 0 Nita Pintea Voluntari 2014-2015 Liga a 2-a 15 Nov 2014
ACS Urban Titu - CN Dinicu Golescu 0 - 1 Orăşenesc Titu 2014-2015 Liga a 3-a 21 Nov 2014
ACS FC Academica Clinceni - ACS Dacia Unirea Brăila 5 - 0 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2014-2015 Liga a 2-a 6 Dec 2014
CS Baloteşti - SC FC Voluntari SA 1 - 0 Balotesti Balotesti 2014-2015 Liga a 2-a 14 Mar 2015
ACS Sport Team Bucureşti - ACS Berceni 2 - 1 Agronomie Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 28 Mar 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - Dinamo 1948 SA 1 - 3 Teren 4 Steaua Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 25 Mar 2015
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 2 - 2 Tarlungeni Braşov 2014-2015 Play-off Liga a 2-a 10 Apr 2015
ACS Foresta Suceava - ASC Bacau (BC) 1 - 3 Areni Suceava 2014-2015 Play-off Liga a 2-a 9 May 2015
ACS FC Academica Pitesti - CS U Craiova (DJ) 3 - 1 Complex Tehnic FRF Buftea 2014-2015 Juniori U15 21 Jun 2015
AS FC Aninoasa - ACS Unirea Bascov 2 - 1 Aninoasa Comuna Aninoasa 2015-2016 Baraj liga a 3-a 20 Jun 2015
Dinamo 1948 SA - CN Dinicu Golescu 7 - 0 Piți Varga Bucureşti 2015-2016 Liga Elitelor U19 30 Aug 2015
FC Ceahlăul Piatra Neamț - CS FC Farul Constanţa (CT) 2 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2015-2016 Liga a 2-a 29 Aug 2015
SC FC Braşov SA (BV) - CS FC Caransebes (CS) 0 - 1 Tineretului Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 5 Sep 2015
ACS Sport Team Bucureşti - CS FC Farul Constanţa 2 - 0 Agronomie Bucureşti 2015-2016 Liga Elitelor U17 12 Sep 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - Club Sportiv U Craiova SA 2 2 - 0 Tineretului Rovinari 2015-2016 Liga a 3-a 18 Sep 2015
CS Unirea Tărlungeni (BV) - FC Petrolul SA (PH) 0 - 6 Tineretului Braşov 2015-2016 Cupa Romaniei 23 Sep 2015
FC Otelul Galati (GL) - Sport Club Bacau (BC) 0 - 1 Oţelul Galaţi 2015-2016 Liga a 2-a 3 Oct 2015
ACS Foresta Suceava - FC Ceahlăul Piatra Neamț 3 - 0 Areni Suceava 2015-2016 Liga a 2-a 17 Oct 2015
CS Mioveni - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) 1 - 0 2015-2016 Liga a 2-a 1 Nov 2015
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - AFC Chindia Târgovişte 2 - 1 Gaz Metan Mediaş 2015-2016 Liga a 2-a 11 Nov 2015
ACS Dacia Unirea Brăila - Sport Club Bacau (BC) 1 - 0 Municipal Brăila 2015-2016 Liga a 2-a 21 Nov 2015
ACS Berceni (IF) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 5 Comunal Berceni 2015-2016 Liga a 2-a 25 Nov 2015
AFC Chindia Târgovişte - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) 1 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Liga a 2-a 27 Feb 2016
ACS Dacia Unirea Brăila - SC FC Rapid SA București 1 - 1 Municipal Brăila 2015-2016 Liga a 2-a 9 Mar 2016
SC FC Rapid Bucureşti SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 5 - 1 Baza Sportiva Olimpic (Energoutilaj) Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U19 12 Mar 2016
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 0 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2015-2016 Liga a 2-a 26 Mar 2016
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 6 Farul Constanţa 2015-2016 Play-off Liga a 2-a 16 Apr 2016
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - AFC Chindia Târgovişte 1 - 3 Gaz Metan Mediaş 2015-2016 Play-off Liga a 2-a 30 Apr 2016
FC Petrolul Ploiesti (PH) - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 1 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Play-Out Liga I 6 May 2016
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 2 Municipal Brăila 2015-2016 Play-off Liga a 2-a 18 May 2016
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2015-2016 Play-out Liga a 2-a 28 May 2016
ACS Performer Constanța - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 1 CNF Mogoșoaia, iarbă Mogoşoaia 2015-2016 Cupa Romaniei U17 18 Jun 2016
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - Venus Independenta (CL) 3 - 0 Trust Cernavodă 2016-2017 Baraj liga a 3-a 25 Jun 2016
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 2 Stadionul Central "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga a 2-a 6 Aug 2016
FC Voluntari (IF) - SC Dinamo 1948 Bucureşti 1 - 2 2016-2017 Cupa Ligii 11 Aug 2016
AFC Chindia Târgovişte - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 3 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2016-2017 Liga a 2-a 3 Sep 2016
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ASC Juventus Bucureşti 0 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga a 2-a 10 Sep 2016
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 5 - 0 Granitul Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 18 Sep 2016
ACS Berceni (IF) - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 0 Baza Sportiva Buftea (Iarba) Buftea 2016-2017 Liga a 2-a 25 Sep 2016
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS FC Academica Clinceni 0 - 0 Stadionul Central "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga a 2-a 8 Oct 2016
ACS FC Academica Clinceni - SC FC Voluntari SA 1 - 5 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2016-2017 Cupa Romaniei 26 Oct 2016
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC FC Braşov SA 14 - 0 Granitul Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 6 Nov 2016
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Performer Constanța 4 - 0 Arena 2 Clinceni 2016-2017 Campionatul Național U17 9 Nov 2016
SC FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna 1 - 2 Anghel Iordanescu sintetic Pipera 2016-2017 Liga Elitelor U19 12 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - Club Sportiv U Craiova SA 1 - 0 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 16 Nov 2016
CSM Poli Iaşi - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 0 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2016-2017 Liga I 19 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 5 - 0 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 4 Dec 2016
SC FC Braşov SA (BV) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 - 1 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga a 2-a 3 Dec 2016
CS Afumaţi - ASC Juventus Bucureşti 1 - 3 Comunal Afumati 2016-2017 Liga a 2-a 11 Mar 2017
SC Fotbal Club FCSB SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 1 - 1 Arena 2 Clinceni 2016-2017 Liga Elitelor U19 18 Mar 2017
SC FC Voluntari SA - ACS Sport Team Bucureşti 1 - 0 Anghel Iordanescu sintetic Pipera 2016-2017 Campionatul Național U19 25 Mar 2017
CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 Bucureşti 1 - 5 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 2 Apr 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 2 - 0 Stadionul Central "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga a 2-a 12 Apr 2017
CS Concordia Chiajna - CSM Politehnica Iaşi 1 - 1 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 19 Apr 2017
ACS Înainte Modelu - Fotbal Club Viitorul SA 2 2 - 3 Vasile Enache Modelu 2016-2017 Liga a 3-a 22 Apr 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 0 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Play-Out Liga I 29 Apr 2017
SC FC Braşov SA (BV) - ACS FC Academica Clinceni 0 - 2 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga a 2-a 20 May 2017
SC Dinamo 1948 Bucureşti - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 0 Anghel Iordanescu Voluntari 2016-2017 Cupa Romaniei U17 26 May 2017
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Mioveni 1 - 1 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga a 2-a 3 Jun 2017
AS Dentaş Tărtăşeşti - ACS Petrolul 52 0 - 3 Central Răcari 2017-2018 Baraj liga a 3-a 17 Jun 2017
CS Concordia Chiajna (IF) - CSM Poli Iaşi 0 - 1 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga I 28 Jul 2017
AFC Chindia Târgovişte - ACS ASU Politehnica Timișoara 2 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Liga a 2-a 19 Aug 2017


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
Academia Gheorghe Hagi 1 - AS Academia Stars Braila 1 - 1 Sala Sporturilor Constanţa 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2014
CSS Tulcea - LPS Mircea Eliade 0 - 2 Sala Sporturilor Constanţa 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2014


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CSM Râmnicu Sărat (BZ) - SC FC Otelul Galaţi (GL) 1 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2008-2009 Liga a 3-a 17 Oct 2008
FC UNIREA 2004 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 0 1 Mai Slobozia 2008-2009 Liga a 3-a 22 Aug 2008
AS Unirea Tărlungeni - CF Predeal 0 - 0 Sala Unirea Tărlungeni 2008-2009 Liga a 3-a 3 Oct 2008
CS Electrosid Titu - FC CONPET Ploieşti (PH) 1 - 1 Orăşenesc Titu 2008-2009 Liga a 3-a 10 Oct 2008
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Gaz Metan CFR Craiova 1 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 7 Oct 2008
CS Progresul Corabia - CS ALRO Slatina (OT) 1 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 31 Oct 2008
CS Armata Craiova - CS Minerul Motru (GJ) 2 - 0 General Ioan Sulca - Armata Craiova 2008-2009 Liga a 3-a 7 Nov 2008
ACS Dacia Unirea Brăila - CS FC Callatis Mangalia (CT) 0 - 0 Municipal Brăila 2008-2009 Liga a 3-a 27 Feb 2009
CS PORTUL Constanţa - CS Eforie (CT) 3 - 0 Portul Constanţa 2008-2009 Liga a 3-a 7 Apr 2009
CS Chimia Brazi (PH) - FC CONPET Ploieşti (PH) 0 - 1 Chimia com. Brazi 2008-2009 Liga a 3-a 10 Apr 2009
AFC FAIR PLAY Bucureşti - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 1 - 3 Coresi Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 15 Apr 2009
CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 4 Granitul Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
CS MUSCELUL Cîmpulung - AS Viitorul Pucioasa 3 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2008-2009 Liga a 3-a 5 May 2009
ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ - SC FC Rapid Bucureşti SA 2 - 4 IMGB Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 17 May 2009
AS CS ENA INTER Făgăraş - FC Silvania 2 - 5 Park Arena Făgăraş 2008-2009 Liga a 3-a 29 May 2009
Iasi - Vaslui 0 - 0 Laminorul Roman 2008-2009 Baraj liga a 3-a 17 Jun 2009
FC DUNĂREA Giurgiu - CS FC Farul Constanţa (CT) 0 - 3 Marin Anastasovici Giurgiu 2009-2010 Liga a 2-a 16 Aug 2009
FC Argeş (AG) - FC CFR Timişoara 6 - 0 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2009-2010 Liga a 2-a 3 Oct 2009
FC DUNĂREA Giurgiu - CS Tricolorul Breaza 1 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2009-2010 Liga a 2-a 10 Oct 2009
SC FC Argeş SA - CS CHIMIA Brazi 1 - 3 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 4 - 0 Steaua sintetic Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 2 Dec 2009
ACS Victoria Brăneşti - CS Concordia Chiajna (IF) 2 - 0 Cătălin Hâldan Brăneşti 2009-2010 Liga a 2-a 21 Nov 2009
FC DUNĂREA Giurgiu - FC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 4 Marin Anastasovici Giurgiu 2009-2010 Liga a 2-a 27 Mar 2010
SC Dinamo 1948 Bucureşti - ACS Scolar Universitar SPIRU HARET 14 - 0 Dinamo sintetic Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 19 Apr 2010
CS Otopeni (IF) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 1 - 1 Otopeni Otopeni 2010-2011 Liga a 2-a 10 Oct 2010
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC FC Rapid Bucureşti SA 2 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Nov 2010
SC FC Rapid Bucureşti SA - CS Victoria Brăneşti 4 - 0 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U17 5 Dec 2010
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele - CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon 3 - 0 Municipal Turnu Măgurele 2010-2011 Campionatul Național U19 13 Mar 2011
FC ASTRA Ploieşti - CS FC Astra 2 Giurgiu 2 - 0 Prahova Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U17 27 Mar 2011
SC FC Petrolul Ploieşti SA - CS Sporting Piteşti 0 - 4 Dorobanţul Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Apr 2011
AFC Chindia Targoviste - CS CHIMIA Brazi 2 - 1 Petrolul Târgovişte 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Apr 2011
CS Mioveni - FC ASTRA Ploieşti 1 - 2 Dacia Ştefăneşti 2010-2011 Campionatul Național U17 1 May 2011
CS Concordia Chiajna - CS Victoria Brăneşti 1 - 1 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U19 8 May 2011
SC FC Braşov SA - CSS Caracal 3 - 1 Tarlungeni Braşov 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
AFC Chindia Targoviste - CS Mioveni 10 - 0 Comunal Doicești 2011-2012 Campionatul Național U19 4 Sep 2011
FC Dinamo 1948 SA (B) - CS Otopeni (IF) 1 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2011-2012 Liga a 2-a 10 Sep 2011
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CS Mioveni 1 - 3 CSS Nucet Nucet 2011-2012 Campionatul Național U17 25 Sep 2011
SC FC Argeş SA - Grupul Şcolar Agricol Nucet 5 - 2 Nicolae Dobrin - sintetic Piteşti 2011-2012 Campionatul Național U17 2 Oct 2011
CS Mioveni - SC FC Petrolul Ploieşti SA 1 - 5 Comunal Ştefăneşti 2011-2012 Campionatul Național U19 16 Oct 2011
FC ASTRA Ploieşti - CS Mioveni 7 - 0 Prahova Ploieşti 2011-2012 Campionatul Național U19 23 Oct 2011
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - FC Gloria Buzău 2 - 2 Vointa Domnesti 2011-2012 Campionatul Național U19 20 Nov 2011
CS Sporting Piteşti - SC FC Ceahlaul SA Piatra Neamţ 5 - 0 Ovidiu Ovidiu 2011-2012 Juniori U15 16 Jun 2012
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Ceahlaul SA (NT) 3 - 0 Steaua Bucureşti 2012-2013 Liga I 19 Aug 2012
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC FC Argeş SA 1 - 0 Piți Varga Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U17 11 Oct 2012
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Chindia Târgovişte 1 - 0 Municipal Brăila 2012-2013 Liga a 2-a 10 Mar 2013
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 2 1 Mai Slobozia 2012-2013 Liga a 2-a 16 Mar 2013
FC Astra - FCM Dinamo Onesti 1 - 1 Prahova Ploieşti 2013-2014 Campionatul Național U19 12 Sep 2013
CS FC Clinceni (IF) - ACS Foresta Suceava 2 - 2 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2013-2014 Liga a 2-a 19 Oct 2013
SC FC Viitorul SA (CT) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 1 - 0 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 25 Oct 2013
ACS Inter Olt Slatina (OT) - FC UTA SA (AR) 1 - 0 1 Mai Slatina 2013-2014 Liga a 2-a 6 Nov 2013
ASC Juventus Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 2 Juventus Sintetic Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 10 Nov 2013
SC FC Viitorul - FC Otelul SA Galaţi 5 - 0 Orasenesc Ovidiu 2013-2014 Campionatul Național U19 21 Nov 2013
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 2 - 0 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Liga I 2 Dec 2013
CSM Olimpia Salonta (BH) - CS Internaţional Băleşti 1 - 0 CNT Buftea, sintetic Buftea 2013-2014 Campionatul U19 Județean 29 Jun 2014
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Mioveni 0 - 0 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2014-2015 Liga a 2-a 6 Sep 2014
AFC Săgeata Năvodari (CT) - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 0 Flacăra Năvodari 2014-2015 Liga a 2-a 13 Sep 2014
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Rapid SA 4 - 0 Teren 4 Steaua Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 20 Sep 2014
AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - FC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 5 Ilie Oană Ploieşti 2014-2015 Cupa Romaniei 24 Sep 2014
ASC Botosani (BT) - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 0 Municipal Botoşani 2014-2015 Liga I 27 Sep 2014
FC Gloria Buzău (BZ) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 0 - 0 Gloria Buzău 2014-2015 Liga a 2-a 15 Oct 2014
SC FC Ceahlaul SA (NT) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 2 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 25 Oct 2014
AFC Unirea 04 Slobozia - CS FC Farul Constanţa (CT) 2 - 0 1 Mai Slobozia 2014-2015 Liga a 2-a 1 Nov 2014
ACS FC Academica Clinceni - SC FC Voluntari SA 3 - 4 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2014-2015 Liga a 2-a 8 Nov 2014
ASC Botosani (BT) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 2 Municipal Botoşani 2014-2015 Liga I 1 Dec 2014
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 1 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2014-2015 Liga I 28 Feb 2015
SC FC Ceahlaul SA (NT) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 1 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 6 Mar 2015
FC Gloria Buzău (BZ) - CS Baloteşti 1 - 1 Gloria Buzău 2014-2015 Liga a 2-a 18 Mar 2015
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - SC FC OTELUL SA (GL) 2 - 0 Valentin Stanescu Bucureşti 2014-2015 Liga I 21 Mar 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - Dinamo 1948 SA 0 - 0 Teren 4 Steaua Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 25 Mar 2015
SC FC Ceahlaul SA (NT) - SC FC Viitorul SA (CT) 1 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 5 Apr 2015
ASC Botosani (BT) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 2 - 0 Municipal Botoşani 2014-2015 Liga I 18 Apr 2015
ACS FC ACADEMICA ARGEȘ (AG) - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 1 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2014-2015 Play-off Liga a 2-a 25 Apr 2015
SC FC Ceahlaul SA (NT) - AFC Astra 1 - 3 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 3 May 2015
CS Mioveni - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 3 - 1 Orasenesc Mioveni 2014-2015 Play-off Liga a 2-a 30 May 2015
FC Petrolul Ploiesti (PH) - SC FC Voluntari SA 1 - 1 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Liga I 18 Jul 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSM Poli Iaşi 3 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2015-2016 Liga I 1 Aug 2015
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Concordia Chiajna (IF) 3 - 1 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi Ovidiu 2015-2016 Liga I 17 Aug 2015
Dinamo 1948 SA - ACS Performer Constanța 5 - 2 Piți Varga Bucureşti 2015-2016 Liga Elitelor U17 30 Aug 2015
SC FC Voluntari SA - AFC Astra (GR) 0 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Cupa Ligii 10 Sep 2015
ACS Sport Team Bucureşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet 1 - 1 Agronomie Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U19 12 Sep 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Concordia Chiajna (IF) 3 - 1 National Arena Bucureşti 2015-2016 Liga I 21 Sep 2015
SC FC Voluntari SA - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 24 Oct 2015
SC FC Viitorul Constanţa SA - AFC Astra 1 - 2 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi Ovidiu 2015-2016 Liga I 6 Nov 2015
SC FC Voluntari SA - FC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 3 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 30 Nov 2015
AFC Astra - FC Petrolul Ploiesti (PH) 3 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2015-2016 Liga I 12 Dec 2015
SC FC Viitorul SA (CT) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 1 Complex Sportiv Ovidiu 2015-2016 Cupa Romaniei 17 Dec 2015
FC Petrolul Ploiesti (PH) - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Liga I 21 Feb 2016
SC FC Rapid Bucureşti SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 4 Baza Sportiva Olimpic (Energoutilaj) Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U17 12 Mar 2016
FC Petrolul Ploiesti (PH) - SC FC Voluntari SA 1 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Play-Out Liga I 2 Apr 2016
AFC Astra (GR) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2015-2016 Cupa Ligii 13 Apr 2016
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - AS FC Botoşani (BT) 0 - 0 Gaz Metan Mediaş 2016-2017 Liga I 22 Aug 2016
SC Dinamo 1948 Bucureşti - ACS Petrosport Ploiesti 2 - 1 Granitul Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 18 Sep 2016
FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - SC FC Voluntari SA 5 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Liga I 17 Sep 2016
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 1 - 3 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Liga I 30 Oct 2016
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC FC Braşov SA 2 - 0 Granitul Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 6 Nov 2016
SC FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna 1 - 3 Anghel Iordanescu sintetic Pipera 2016-2017 Liga Elitelor U17 12 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - Club Sportiv U Craiova SA 0 - 0 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 16 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - ACS Petrosport Ploiesti 4 - 0 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 4 Dec 2016
AFC Astra - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2016-2017 Liga I 11 Dec 2016
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Pandurii Târgu Jiu 3 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Liga I 18 Dec 2016
FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Liga I 5 Feb 2017
CS Concordia Chiajna (IF) - FC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 1 Concordia Chiajna 2016-2017 Liga I 13 Feb 2017
SC FC Viitorul Constanţa SA - ACS Poli Timişoara (TM) 5 - 0 Central Ovidiu 2016-2017 Liga I 25 Feb 2017
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS FC Academica Clinceni 2 - 0 Arena 2 Clinceni 2016-2017 Campionatul Național U17 18 Mar 2017
SC FC Voluntari SA - ACS Pro Team 2 - 2 Anghel Iordanescu sintetic Pipera 2016-2017 Campionatul Național U17 25 Mar 2017
CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 Bucureşti 0 - 3 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 2 Apr 2017
CS Concordia Chiajna (IF) - CS Pandurii Târgu Jiu 0 - 1 Concordia Chiajna 2016-2017 Play-Out Liga I 31 Mar 2017
CS Concordia Chiajna - CSM Politehnica Iaşi 3 - 1 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 19 Apr 2017
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 3 - 0 Central Ovidiu 2017-2018 Liga I 17 Jul 2017
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ASC Juventus Bucureşti 2 - 1 Tineretului Braşov 2017-2018 Liga I 21 Jul 2017
ACS Poli Timişoara (TM) - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2017-2018 Liga I 11 Aug 2017


Calendar