Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
8 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Aug 2019 |
SC Fotbal Club FCSB SA - CSJ Știința U Craiova |
6 - 2
|
Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
17 Aug 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - Fotbal Club Rapid |
4 - 5
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Aug 2019 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
4 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
1 Sep 2019 |
SC Dinamo 1948 SA - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
12 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
4 Sep 2019 |
CSM Ploieşti - AFC Progresul 1944 Spartac |
0 - 5
|
Conpet
|
Strejnicu
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
7 Sep 2019 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - ACSM Politehnica Iaşi |
0 - 2
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 6
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
14 Sep 2019 |
ACS Sport Team Bucureşti - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
1 - 0
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
28 Sep 2019 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Metaloglobus Bucureşti |
2 - 3
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2019 |
ACS Petrosport Ploiesti - AFC Progresul 1944 Spartac |
4 - 0
|
Petrolul Teleajen
|
Ploieşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
19 Oct 2019 |
ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
4 - 3
|
Clinceni IV sintetic
|
Clinceni
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2019 |
FC FCSB - CS Mioveni |
7 - 0
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
10 Nov 2019 |
SC Fotbal Club FCSB SA - SCM Gloria Buzău |
6 - 1
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
17 Nov 2019 |
AS Dan Chilom - CS Victoria Traian |
11 - 0
|
Şcoala de Fotbal Dan Chilom
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
24 Nov 2019 |
Fotbal Club Rapid - AFC Astra |
4 - 0
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
1 Dec 2019 |
Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
FC Kids Sport Lehliu - CS Concordia Chiajna |
0 - 0
|
Sala Concordia
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
Academia de Fotbal Gheorghe Hagi - AFC Unirea 04 Slobozia |
13 - 0
|
Sala Concordia
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
CS Concordia Chiajna - ACS Chelsea Bucureşti |
0 - 10
|
Sala Concordia
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
FC Kids Sport Lehliu - Academia de Fotbal Gheorghe Hagi |
0 - 0
|
Sala Concordia
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS Chelsea Bucureşti |
0 - 16
|
Sala Concordia
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
6 - 2
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
14 Aug 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
1 - 18
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Aug 2019 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
3 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
1 Sep 2019 |
SC Dinamo 1948 SA - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
9 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
4 Sep 2019 |
CSM Ploieşti - AFC Progresul 1944 Spartac |
2 - 7
|
Conpet
|
Strejnicu
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
7 Sep 2019 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - ACSM Politehnica Iaşi |
3 - 1
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 6
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
14 Sep 2019 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Metaloglobus Bucureşti |
3 - 2
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2019 |
ACS Petrosport Ploiesti - AFC Progresul 1944 Spartac |
2 - 11
|
Petrolul Teleajen
|
Ploieşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
19 Oct 2019 |
ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
5 - 2
|
Clinceni IV sintetic
|
Clinceni
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
26 Oct 2019 |
SC Fotbal Club FCSB SA - SCM Gloria Buzău |
5 - 2
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
17 Nov 2019 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - AFC Astra |
9 - 1
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
1 Dec 2019 |