Nume:Ion Alexandru George


Din: Bucureşti, judetul Bucureşti


NumeIon
PrenumeAlexandru George
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Asociaţia Suporter Spirit CS Farul Constanţa 7 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2018-2019 Etapa Preliminară U17 11 Aug 2018
ASC Daco-Getica Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 20 - 0 Juventus Sintetic Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U19 29 Aug 2018
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS Pro Team 3 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U17 5 Sep 2018
SC FC Voluntari SA - AFC Progresul 1944 Spartac 2 - 1 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Campionatul Național U19 29 Sep 2018
Fotbal Club Argeş - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani 5 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2018-2019 Campionatul Național U19 6 Oct 2018
ACS Colţea 1920 Braşov - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 2 - 0 Carpaţi (Corona) Braşov 2018-2019 Campionatul Național U19 14 Oct 2018
SC Fotbal Club FCSB SA - CSO Bragadiru 8 - 0 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U15 3 Nov 2018
CN Dinicu Golescu - SCM Râmnicu Vâlcea 3 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2018-2019 Campionatul Național U17 10 Nov 2018
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - CSS Targoviste 10 - 2 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) Albota 2018-2019 Campionatul Național U17 24 Nov 2018
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CN Dinicu Golescu 1 - 0 Central-Unirea Nucet 2018-2019 Campionatul Național U17 9 Mar 2019
CS Atletico Roşiorii de Vede - AS PRO Junior Craiova 2 - 3 Municipal Roşiorii de Vede 2018-2019 Liga Elitelor U15 17 Mar 2019
SCM Gloria Buzău - LPS Bacău 2 - 1 Municipal Râmnicu Sărat 2018-2019 Campionatul Național U17 24 Mar 2019
CS Afumaţi - CS Făurei 1 - 1 Comunal Afumaţi 2018-2019 Liga 3 23 Mar 2019
CN Dinicu Golescu Câmpulung Muscel - ACS Petrosport Ploieşti 5 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2018-2019 Liga Elitelor U15 30 Mar 2019
CS Concordia Chiajna - ACS Petrolul 52 0 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2018-2019 Liga Elitelor U15 6 Apr 2019
SC FC Voluntari SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 7 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Campionatul Național U19 13 Apr 2019
ACS Sport Team Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti 3 - 2 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Campionatul Național U17 4 May 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - SC Dinamo 1948 SA 1 - 8 Comunal Cornetu Cornetu 2019-2020 Liga Elitelor U16 28 Aug 2019
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team 1 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 5 Sep 2019
ACS FC Academica Clinceni - ACS Campionii Fotbal Club Argeş 6 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Liga Elitelor U16 14 Sep 2019
ACS FC Academica Clinceni - ACS Pro Team 5 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U17 14 Sep 2019
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Concordia Chiajna 3 - 2 Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB Bucureşti 2019-2020 Liga Elitelor U17 25 Sep 2019
Fotbal Club Rapid - AFC Progresul 1944 Spartac 4 - 1 Coresi Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 29 Sep 2019
Fotbal Club Rapid - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 13 - 0 Coresi Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 6 Oct 2019
LPS Viitorul Piteşti - CSS Targoviste 1 - 4 Aripi Piteşti 2019-2020 Campionatul Național U17 12 Oct 2019
CS Mioveni - LPS Viitorul Piteşti 3 - 0 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2019-2020 Campionatul Național U17 20 Oct 2019
CSM Alexandria - LPS Viitorul Pitești 2 2 - 1 CSS Peco Alexandria 2019-2020 Liga Elitelor U15 3 Nov 2019
CS Sportul Snagov SA - FC Metaloglobus Bucureşti 0 - 7 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 10 Nov 2019
ACS Petrolul 52 - CSM Flacăra Moreni 2 - 0 Vega Ploieşti 2019-2020 Liga Elitelor U15 16 Nov 2019
ACS Juniors Berceni - CS Concordia Chiajna 0 - 3 Comunal 2 Berceni 2019-2020 Liga Elitelor U15 17 Nov 2019
CS Concordia Chiajna - ACS Petrolul 52 4 - 0 Concordia Chiajna 2019-2020 Liga Elitelor U15 23 Nov 2019
CN Dinicu Golescu - CSS Târgovişte 3 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2019-2020 Campionatul Național U19 24 Nov 2019
AFC Chindia Târgovişte - CN Dinicu Golescu 5 - 0 Razvad Răzvad 2019-2020 Campionatul Național U17 30 Nov 2019


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CSM Râmnicu Sărat - ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești 3 - 0 Sala Sporturilor Bradu 2018-2019 Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene 1 Dec 2018
CSS Alexandria - Fotbal Club Argeş 1 - 6 Sala Sporturilor Bradu 2018-2019 Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene 1 Dec 2018
Fotbal Club Argeş - ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești 1 - 3 Sala Sporturilor Bradu 2018-2019 Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene 1 Dec 2018
CSS Alexandria - CSM Râmnicu Sărat 0 - 4 Sala Sporturilor Bradu 2018-2019 Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene 1 Dec 2018


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SC Fotbal Club R Bucureşti SA - CS Unirea Sânnicolau Mare 9 - 0 CNAF Buftea iarbă Buftea 2017-2018 Campionatul U17 Județean 25 Jun 2018
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Asociaţia Suporter Spirit CS Farul Constanţa 1 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2018-2019 Etapa Preliminară U19 11 Aug 2018
ASC Daco-Getica Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 5 - 3 Juventus Sintetic Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U17 29 Aug 2018
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS Pro Team 3 - 2 Juventus Sintetic Bucureşti 2018-2019 Etapa Preliminară U19 5 Sep 2018
SC FC Voluntari SA - ACSM Politehnica Iaşi 0 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Liga Elitelor U17 29 Sep 2018
Fotbal Club Argeş - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani 4 - 0 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2018-2019 Campionatul Național U17 6 Oct 2018
ACS Colţea 1920 Braşov - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 0 - 5 Carpaţi (Corona) Braşov 2018-2019 Campionatul Național U17 14 Oct 2018
CN Dinicu Golescu - ACS Kids Tâmpa Braşov 2 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2018-2019 Campionatul Național U19 10 Nov 2018
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - CSS Târgovişte 2 - 2 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) Albota 2018-2019 Campionatul Național U19 24 Nov 2018
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CN Dinicu Golescu 0 - 2 Central-Unirea Nucet 2018-2019 Campionatul Național U19 9 Mar 2019
SCM Gloria Buzău - LPS Bacău 5 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2018-2019 Campionatul Național U19 24 Mar 2019
SC FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna 0 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Liga Elitelor U17 13 Apr 2019
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team 4 - 2 Metaloglobus Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 5 Sep 2019
ACS FC Academica Clinceni - ACS Pro Team 3 - 3 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U19 14 Sep 2019
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB Bucureşti 2019-2020 Liga Elitelor U19 25 Sep 2019
Fotbal Club Rapid - AFC Progresul 1944 Spartac 4 - 0 Coresi Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 29 Sep 2019
Fotbal Club Rapid - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 18 - 0 Coresi Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 6 Oct 2019
LPS Viitorul Piteşti - CSS Târgovişte 3 - 3 Aripi Piteşti 2019-2020 Campionatul Național U19 12 Oct 2019
CS Mioveni - LPS Viitorul Piteşti 12 - 2 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2019-2020 Campionatul Național U19 20 Oct 2019
CS Sportul Snagov SA - FC Metaloglobus Bucureşti 0 - 3 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 10 Nov 2019
CS Concordia Chiajna - AFC Progresul 1944 Spartac 4 - 3 Concordia Chiajna 2019-2020 Liga Elitelor U16 23 Nov 2019
CN Dinicu Golescu - CSS Targoviste 0 - 10 Muscelul Câmpulung Muscel 2019-2020 Campionatul Național U17 24 Nov 2019
AFC Chindia Târgovişte - CN Dinicu Golescu 4 - 3 Razvad Răzvad 2019-2020 Campionatul Național U19 30 Nov 2019


Calendar