Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Bistriţa |
3 - 2
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
7 Sep 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - CS Gaz Metan Mediaş |
1 - 0
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
31 Mar 2018 |
AFC Gloria Junior - ACS Atletic Zalău |
2 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 6
|
Municipal
|
Sfântu Gheorghe
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Apr 2018 |
LPS Bistriţa - ACS Atletic Zalău |
0 - 4
|
Comunal
|
Dumitra
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
25 Apr 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - LPS Bihorul Oradea |
1 - 1
|
Municipal
|
Turda
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA - AFC Hermannstadt |
2 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
5 May 2018 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
0 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2018 |
AFC Unirea 1924 - CSS Șoimii Sibiu |
6 - 0
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2018 |
ACS Ladies Targu Mures - Atletic Club Onix 2010 |
0 - 1
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
20 Oct 2018 |
LPS Târgu Mureș - ACS MSE Târgu Mureş |
3 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2018 |
LPS Bistriţa - AS FC Interstar Sibiu |
3 - 1
|
IPROEB
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
16 Mar 2019 |
AS FC Interstar Sibiu - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
2 - 1
|
Mecanica
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
23 Mar 2019 |
CS Gaz Metan Mediaş - LPS Sebeş |
2 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Apr 2019 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS MSE Târgu Mureş |
0 - 1
|
Metalul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
13 Apr 2019 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Selena SN Constanţa |
1 - 2
|
Comunal
|
Miercurea Nirajului
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
20 Apr 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - LPS Târgu Mureș |
0 - 3
|
|
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Aug 2019 |
LPS Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
2 - 3
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
1 Sep 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
2 - 1
|
|
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - ACS Luceafărul Oradea |
0 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
15 Sep 2019 |
ACS Ladies Targu Mures - CSM Târgu Mureș |
2 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
29 Sep 2019 |
LPS Târgu Mureș - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
3 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
5 Oct 2019 |
CS Gaz Metan Mediaş - ACS Alma Sibiu |
10 - 1
|
Sparta
|
Mediaş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
19 Oct 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS Viitorul Arad |
5 - 0
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
2 Nov 2019 |
CSS Braşovia Braşov - ACS Alma Sibiu |
5 - 2
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
10 Nov 2019 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Colţea 1920 Braşov |
1 - 3
|
Comunal
|
Miercurea Nirajului
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
22 Nov 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - LPS Târgu Mureș |
0 - 4
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
23 Nov 2019 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Târgu Mureș |
4 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2021 |
Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
LPS Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
3 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
3 Sep 2016 |
LPS Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
1 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
3 Sep 2016 |
ACS Colţea 1920 Braşov - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
5 - 0
|
Carpaţi (Corona)
|
Braşov
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
10 Sep 2016 |
ACS Colţea 1920 Braşov - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
2 - 1
|
Carpaţi (Corona)
|
Braşov
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2016 |
ACS Colţea 1920 Braşov - AS FC Astra |
7 - 2
|
Carpaţi (Corona)
|
Braşov
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
15 Oct 2016 |
ACS Colţea 1920 Braşov - AS FC Astra |
2 - 0
|
Carpaţi (Corona)
|
Braşov
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
15 Oct 2016 |
CS FC Zalău - LPS Cluj-Napoca |
3 - 2
|
Municipal
|
Zalău
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AFC Gloria Junior |
2 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
12 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
12 Nov 2016 |
ACS FC Ardealul Cluj - LPS Satu Mare |
3 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Cupa - Elitelor U17
|
30 Nov 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
3 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
22 Apr 2017 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
9 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
22 Apr 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş - LPS Bistriţa |
1 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Apr 2017 |
ACS Ladies Targu Mures - CS Ineu |
0 - 3
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
28 May 2017 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Vasas Femina FC |
0 - 6
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
29 Oct 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - FC CFR 1907 Cluj SA |
4 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
11 Nov 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - AFC UTA Arad |
1 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
11 Nov 2017 |
ACS Vasas Femina FC - Clubul Sportiv Real Craiova |
8 - 0
|
Municipal sintetic
|
Odorheiu Secuiesc
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
3 Dec 2017 |
ACS Heniu Prundu Bârgăului - AFC Fair Play Joc Cinstit |
3 - 1
|
Heniu
|
Prundu Bârgăului
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
3 Jun 2018 |
CS Sporting Recea - CS Viitorul Zalău |
1 - 4
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
30 Nov 2018 |
Academia U Cluj Luceafărul - ACS Transilvania Bistriţa |
6 - 2
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
30 Nov 2018 |
CS Primavera Satu Mare - AS Rapid Crişul Oradea |
6 - 0
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
30 Nov 2018 |
ACS Transilvania Bistriţa - CS Viitorul Zalău |
8 - 3
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
30 Nov 2018 |
CS Sporting Recea - AS Rapid Crişul Oradea |
3 - 3
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
30 Nov 2018 |
CS Primavera Satu Mare - Academia U Cluj Luceafărul |
0 - 8
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
30 Nov 2018 |
Academia U Cluj Luceafărul - CS Viitorul Zalău |
8 - 2
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
1 Dec 2018 |
AS Rapid Crişul Oradea - ACS Transilvania Bistriţa |
2 - 7
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
1 Dec 2018 |
CS Primavera Satu Mare - CS Sporting Recea |
4 - 0
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
1 Dec 2018 |
AS Rapid Crişul Oradea - CS Viitorul Zalău |
1 - 0
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
1 Dec 2018 |
Academia U Cluj Luceafărul - CS Sporting Recea |
12 - 2
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
1 Dec 2018 |
CS Primavera Satu Mare - ACS Transilvania Bistriţa |
0 - 2
|
Sala Sporturilor Horia Demian
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
1 Dec 2018 |
LPS Bihorul Oradea - CS Plimob Sighet |
5 - 1
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
6 Jun 2019 |
AFC UTA Arad - ACS Transilvania Bistriţa |
4 - 2
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
6 Jun 2019 |
LPS Satu Mare - ACS Juniorul Aiud |
4 - 0
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
6 Jun 2019 |
CS Luceafărul Cluj - CS Viitorul Zalău |
6 - 0
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
6 Jun 2019 |
CS Viitorul Zalău - ACS Juniorul Aiud |
3 - 1
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
6 Jun 2019 |
CS Luceafărul Cluj - LPS Satu Mare |
1 - 0
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
6 Jun 2019 |
ACS Transilvania Bistriţa - CS Plimob Sighet |
4 - 0
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
6 Jun 2019 |
AFC UTA Arad - LPS Bihorul Oradea |
2 - 1
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
6 Jun 2019 |
LPS Satu Mare - CS Viitorul Zalău |
7 - 0
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
7 Jun 2019 |
ACS Juniorul Aiud - CS Luceafărul Cluj |
1 - 5
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
7 Jun 2019 |
LPS Bihorul Oradea - ACS Transilvania Bistriţa |
0 - 4
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
7 Jun 2019 |
CS Plimob Sighet - AFC UTA Arad |
1 - 2
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Juniori U13
|
7 Jun 2019 |
CS Zenit Oradea - CS Sporting Cluj |
1 - 5
|
Sala de sport
|
Livezile
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
29 Nov 2019 |
CS Abba Jibou - CS Primavera Satu Mare |
0 - 18
|
Sala de sport
|
Livezile
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
29 Nov 2019 |
CS Sporting Maramureş - ACS Transilvania Bistriţa |
1 - 11
|
Sala de sport
|
Livezile
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
29 Nov 2019 |
CS Zenit Oradea - CS Primavera Satu Mare |
6 - 5
|
Sala de sport
|
Livezile
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
29 Nov 2019 |
CS Sporting Cluj - CS Sporting Maramureş |
4 - 1
|
Sala de sport
|
Livezile
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
29 Nov 2019 |
CS Abba Jibou - ACS Transilvania Bistriţa |
1 - 14
|
Sala de sport
|
Livezile
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
|
29 Nov 2019 |
CS Primavera Satu Mare - ACS Atletic Zalău |
11 - 1
|
Sala Polivalenta
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
CS Luceafărul Cluj - ACS Transilvania Bistriţa |
5 - 3
|
Sala Polivalenta
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
CS Plimob Sighet - CS Viitorul Oradea |
4 - 5
|
Sala Polivalenta
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
CS Primavera Satu Mare - ACS Transilvania Bistriţa |
3 - 1
|
Sala Polivalenta
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
ACS Atletic Zalău - CS Plimob Sighet |
2 - 2
|
Sala Polivalenta
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
CS Luceafărul Cluj - CS Viitorul Oradea |
5 - 2
|
Sala Polivalenta
|
Bistriţa
|
2019-2020
|
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
|
2 Dec 2019 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Bistriţa |
2 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
7 Sep 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - CS Gaz Metan Mediaş |
1 - 1
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
31 Mar 2018 |
AFC Gloria Junior - ACS Atletic Zalău |
4 - 5
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2018 |
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Gaz Metan Mediaş |
1 - 0
|
Municipal
|
Sfântu Gheorghe
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2018 |
LPS Bistriţa - ACS Atletic Zalău |
0 - 4
|
Comunal
|
Dumitra
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
25 Apr 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - LPS Bihorul Oradea |
3 - 1
|
Municipal
|
Turda
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2018 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
5 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2018 |
AFC Unirea 1924 - CSS Șoimii Sibiu |
6 - 0
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2018 |
LPS Târgu Mureș - ACS MSE Târgu Mureş |
6 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
24 Nov 2018 |
LPS Bistriţa - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 |
1 - 1
|
IPROEB
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
16 Mar 2019 |
AS FC Interstar Sibiu - CS Hidro Râmnicu Vâlcea |
1 - 1
|
Mecanica
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
23 Mar 2019 |
AS FC Interstar Sibiu - FC CFR 1907 Cluj SA |
1 - 1
|
Mecanica
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
23 Mar 2019 |
CS Gaz Metan Mediaş - LPS Sebeş |
7 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Apr 2019 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS MSE Târgu Mureş |
5 - 2
|
Metalul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Apr 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - LPS Târgu Mureș |
1 - 2
|
Voinţa
|
Sângeorgiu de Pădure
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Aug 2019 |
LPS Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
3 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
1 Sep 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
1 - 1
|
Voinţa
|
Sângeorgiu de Pădure
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2019 |
ACS Viitorul Cluj Junior - ACS Luceafărul Oradea |
8 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
15 Sep 2019 |
LPS Târgu Mureș - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
4 - 2
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
5 Oct 2019 |
CS Gaz Metan Mediaş - ACS Alma Sibiu |
3 - 0
|
Sparta
|
Mediaş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
19 Oct 2019 |
CSS Braşovia Braşov - ACS Alma Sibiu |
3 - 0
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - LPS Târgu Mureș |
1 - 3
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
23 Nov 2019 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Târgu Mureș |
0 - 3
|
Avântul
|
Reghin
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2021 |