Nume:Amorăriței Mihai


Din: Câmpina, judetul Prahova


NumeAmorăriței
PrenumeMihai
Data si locul nasterii18.05.1987 Campina
LotulLiga 2(Fotbal)
DomiciliulCâmpina(Prahova)
StudiiFacultatea de educatie fizica si sport - Specializarea Kinetoterapie
OcupatiaMasterand
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti - ACS UNIREA VALAHORUM Urziceni 0 - 1 Electroaparataj Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Nov 2009
FC Caracal (OT) - CS Juventus Bascov 0 - 0 Parc Caracal 2009-2010 Liga 3 19 Mar 2010
CSM Râmnicu Sărat - FC Otelul SA Galaţi 0 - 3 Municipal Râmnicu Sărat 2009-2010 Campionatul Național U19 28 Mar 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 1 - 4 Frăţia (Vulcan) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Apr 2010
FC ASTRA Ploieşti - SC FC Petrolul Ploieşti SA 1 - 3 Prahova Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Apr 2010
CS Inter Clinceni (IF) - SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 0 - 0 Mielu Oprean 1 Decembrie 2009-2010 Liga 3 9 Apr 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - FC DUNĂREA Giurgiu 2 - 2 Frăţia (Vulcan) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Apr 2010
FC Snagov - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 0 - 4 Voinţa Ghermăneşti 2009-2010 Campionatul Național U19 2 May 2010
CSM Râmnicu Sărat - FC Delta Tulcea 0 - 1 Municipal Râmnicu Sărat 2009-2010 Campionatul Național U19 5 May 2010
CS Viscofil - CS Partizanul Merei 2 - 1 Voinţa Domneşti 2009-2010 Liga 3 7 May 2010
CS Albota - CS Vişina Nouă (OT) 0 - 0 Central Albota 2009-2010 Liga 3 29 May 2010
CSS Slobozia - CSM Focsani 3 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2009-2010 Juniori U13 10 Jun 2010
AFC Comprest GIM (B) - CS FC Callatis Mangalia (CT) 1 - 4 Comprest Bucureşti 2010-2011 Liga 3 27 Aug 2010
ABC Stoicescu (BZ) - CS Tunari 4 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2010-2011 Liga 3 10 Sep 2010
CS Atletic Bradu - CS Electrosid Titu 2 - 1 Central Bradu Bradu 2010-2011 Liga 3 24 Sep 2010
CS CHIMIA Brazi - SC FC Petrolul Ploieşti SA 1 - 1 Vega Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Oct 2010
FC Municipal Bacău - CSM Paşcani 5 - 1 Municipal Bacău 2010-2011 Liga 3 15 Oct 2010
CS Mioveni - FCM Târgovişte SA 1 - 2 Comunal Ştefăneşti 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Oct 2010
Grupul Şcolar Agricol Nucet - LPS Piteşti 2 - 0 Baza Sportivă Liceu Nucet Nucet 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
CS Unirea Tărlungeni (BV) - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 2 - 3 Unirea Tărlungeni 2010-2011 Liga 3 5 Nov 2010
CSM Moreni - LPS Piteşti 2 - 1 Flacăra Moreni 2010-2011 Campionatul Național U19 11 Nov 2010
CS Phoenix Ulmu (CL) - SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 0 - 2 Rocar Bucureşti 2010-2011 Liga 3 3 Dec 2010
SC CS Unirea Valahorum Urziceni - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 0 - 3 Baza Sportivă Unirea Valahorum Urziceni 2010-2011 Campionatul Național U17 5 Dec 2010
CS Eforie (CT) - SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 2 - 0 Carmen Sylva Eforie Sud 2010-2011 Liga 3 4 Mar 2011
CSS Sfantu Gheorghe - CSS Șoimii Sibiu 2 - 3 Municipal Sfântu Gheorghe 2010-2011 Campionatul Național U19 13 Mar 2011
Clubul Sportiv Brazi - CS METALUL Vlahita 1 - 0 Chimia Brazi 2010-2011 Liga I Feminin 20 Mar 2011
CS CHIMIA Brazi - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 3 - 0 Vega Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Mar 2011
CS Panciu (VN) - CS Aerostar Bacău 2 - 0 Orăşenesc Panciu 2010-2011 Liga 3 25 Mar 2011
AS FC Nicolae Dobrin - AFC Chindia Târgovişte 1 - 7 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U19 27 Mar 2011
FC Gloria Buzău - CS FC CALLATIS Mangalia 6 - 1 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Apr 2011
SC Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti 4 - 2 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 7 Apr 2011
CSM Râmnicu Sărat - CS Tunari 3 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2010-2011 Liga 3 8 Apr 2011
Grupul Şcolar Agricol Nucet - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 4 - 1 Baza Sportivă Liceu Nucet Nucet 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Apr 2011
CS Mioveni - FC Snagov 4 - 4 Comunal Ştefăneşti 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Apr 2011
FC ASTRA Ploieşti - SC FC Petrolul Ploieşti SA 5 - 0 Prahova Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Apr 2011
CSM Moreni - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 0 Flacăra Moreni 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Apr 2011
CS Inter Clinceni (IF) - CS PETROLUL Videle 3 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2010-2011 Liga 3 22 Apr 2011
SC CS Unirea Valahorum Urziceni - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 4 Baza Sportivă Unirea Valahorum Urziceni 2010-2011 Campionatul Național U19 1 May 2011
CS Concordia Chiajna - FC Snagov 1 - 1 Concordia Chiajna 2010-2011 Liga 2 4 May 2011
Loc 1B - Loc 2A 2 - 1 Municipal Alexandria 2010-2011 Juniori U11 15 May 2011
Finalista 1 - Finalista 2 1 - 2 Municipal Alexandria 2010-2011 Juniori U11 15 May 2011
FC Politehnica Galaţi (GL) - ASC Bacău 1 - 1 Siderurgistul Galaţi 2010-2011 Liga 3 20 May 2011
CS Tunari - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 3 Tunari Tunari 2010-2011 Liga 3 3 Jun 2011
CS Pestera - ACS Avântul Conpet Cireşu 1 - 2 1 Mai Slobozia 2010-2011 Baraj Liga 3 15 Jun 2011
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - SC FC Timişoara SA 5 - 4 Unirea Tărlungeni 2010-2011 Juniori U13 2 Jul 2011
ACS Urban Titu - CSM Brasov 1 - 0 Orăşenesc Titu 2011-2012 Cupa României 9 Aug 2011
CS Buftea (IF) - FC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 3 Orăşenesc Buftea 2011-2012 Cupa României 23 Aug 2011
FC Gloria Buzău (BZ) - CS Otopeni (IF) 1 - 2 Gloria Buzău 2011-2012 Cupa României 6 Sep 2011
FC Gloria Buzău - SC Dinamo 1948 SA 0 - 5 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2011-2012 Campionatul Național U19 11 Sep 2011
AFC Comprest GIM (B) - CS Afumaţi 1 - 0 Rocar Bucureşti 2011-2012 Liga 3 9 Sep 2011
AFC Săgeata Năvodari (CT) - ACS Dacia Unirea Brăila 6 - 0 Flacăra Năvodari 2011-2012 Liga 2 17 Sep 2011
FC Argeş (AG) - FC Ariesul Turda (CJ) 2 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2011-2012 Liga 2 1 Oct 2011
FC Gloria Buzău - AS FC Progresul Bucureşti 1 - 2 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2011-2012 Campionatul Național U19 9 Oct 2011
CS Tunari - ACS Berceni (IF) 0 - 0 Tunari Tunari 2011-2012 Liga 3 14 Oct 2011
CS Otopeni - SC Dinamo 1948 SA 0 - 7 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 30 Oct 2011
FC Snagov - FCM Dunărea Galaţi 1 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2011-2012 Liga 2 5 Nov 2011
ACS Victoria Brăneşti - CS Otopeni (IF) 1 - 2 Cătălin Hâldan Brăneşti 2011-2012 Liga 2 26 Nov 2011
Clubul Sportiv Brazi - CFF Olimpia Cluj 3 - 0 Brazi Negoieşti 2011-2012 Play-Off Liga I Feminin 13 May 2012
Clubul Sportiv Brazi - AS FCM Targu Mures 2 - 6 Brazi Negoieşti 2011-2012 Play-Off Liga I Feminin 3 Jun 2012
Otelul Galati - CS Soimii Buzau 2 - 4 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2011-2012 Juniori U15 6 Jun 2012
FC Arges Pitesti (AG) - CS Mioveni 0 - 6 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2012-2013 Cupa României 28 Aug 2012
CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) - CS Minerul Motru (GJ) 0 - 1 Extensiv Craiova 2012-2013 Liga 3 1 Sep 2012
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - AFC Chindia Târgovişte 0 - 4 Electroaparataj Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 9 Sep 2012
SC FC Braşov SA - LPS Iolanda Balas Soter Buzau 2 - 1 ICIM iarbă Braşov 2012-2013 Campionatul Național U19 23 Sep 2012
CS Sporting Piteşti - CS Concordia Chiajna 0 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2012-2013 Campionatul Național U19 30 Sep 2012
FC Damila Măciuca (VL) - CS FC Bihor Oradea (BH) 3 - 0 Municipal Drăgăşani 2012-2013 Liga 2 29 Sep 2012
CS Victoria Chirnogi (CL) - FC Gloria Buzău (BZ) 3 - 1 Comunal Chirnogi 2012-2013 Liga 3 5 Oct 2012
AFCM Alexandria - FC Caracal (OT) 0 - 1 Municipal Alexandria 2012-2013 Liga 3 12 Oct 2012
FC ASTRA Ploieşti - SC FC Petrolul SA Ploieşti 1 - 2 Prahova Ploieşti 2012-2013 Campionatul Național U19 21 Oct 2012
CS Buftea (IF) - FCM Dunărea Galaţi 2 - 2 Orăşenesc Buftea 2012-2013 Liga 2 24 Oct 2012
ASC Juventus Bucureşti - SC FC Viitorul Constanta SA 0 - 4 Juventus Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 4 Nov 2012
Grupul Şcolar Agricol Nucet - SC FC Buftea SA 4 - 0 Baza Sportivă Liceu Nucet Nucet 2012-2013 Campionatul Național U19 11 Nov 2012
AFC Chindia Târgovişte - SC Dinamo 1948 SA 2 - 4 Eugen Popescu Târgovişte 2012-2013 Campionatul Național U19 18 Nov 2012
Clubul Sportiv Brazi - Sporting Craiova 8 - 0 Brazi Negoieşti 2012-2013 Liga I Feminin 25 Nov 2012
ACS Young Stars Panciu (VN) - CS FC Dorohoi (BT) 0 - 3 Orăşenesc Panciu 2012-2013 Liga 3 23 Nov 2012
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Buftea (IF) 2 - 1 Municipal Brăila 2012-2013 Liga 2 2 Dec 2012
CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 SA 1 - 2 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2012-2013 Campionatul Național U19 30 Mar 2013
FCM Turda (CJ) - CS FC Hunedoara (HD) 0 - 3 Municipal Turda 2012-2013 Liga 3 6 Apr 2013
FCM Dunărea Galaţi - CS FC Farul Constanţa (CT) 4 - 1 Baza Sportivă Zoltan David Galaţi 2012-2013 Liga 2 20 Apr 2013
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti 3 - 2 Electroaparataj Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Apr 2013
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 3 - 1 Farul Constanţa 2012-2013 Liga 2 5 Jun 2013
SC FC Sportul Studenţesc SA - CS Casa Bogdan Craiova 6 - 4 CNAF Buftea sintetic Buftea 2012-2013 Juniori U13 9 Jun 2013
CS Aerostar Bacău - CSM Moinesti (BC) 0 - 1 Aerostar Bacău 2013-2014 Liga 3 30 Aug 2013
LPS Iolanda Balas Soter Buzau - CS FC Farul Constanţa 1 - 4 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2013-2014 Campionatul Național U19 8 Sep 2013
CS FOREX Braşov - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA 2 - 1 Forex Braşov 2013-2014 Campionatul Național U19 12 Sep 2013
AFC Unirea 04 Slobozia - FCM Dunărea Galaţi 3 - 1 1 Mai Slobozia 2013-2014 Liga 2 21 Sep 2013
CS Vişina Nouă (OT) - CS Inter Clinceni (IF) 2 - 0 Sportul Vişina 2013-2014 Liga 3 8 Oct 2013
LPS Iolanda Balas Soter Buzau - FCM Dunarea Galaţi 2 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2013-2014 Campionatul Național U19 13 Oct 2013
SC FC Otelul Galaţi (GL) - FC Stefanesti (IF) 2 - 0 Baza Sportivă Zoltan David Galaţi 2013-2014 Liga 3 1 Nov 2013
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 2 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2013-2014 Liga 2 16 Nov 2013
ACS Inter Olt Slatina (OT) - FC U Craiova (DJ) 3 - 0 1 Mai Slatina 2013-2014 Liga 2 1 Mar 2014
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS Foresta Suceava 0 - 0 Unirea Tărlungeni 2013-2014 Liga 2 12 Mar 2014
CS FOREX Braşov - LPS Sebeş 0 - 2 Forex Braşov 2013-2014 Campionatul Național U19 19 Mar 2014
AFC Chindia Târgovişte - SC Dinamo 1948 SA 2 - 3 Razvad Răzvad 2013-2014 Campionatul Național U19 2 Apr 2014
FCM Dunărea Galaţi - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 4 Dunărea Galaţi 2013-2014 Liga 2 5 Apr 2014
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS FC Viitorul Axintele (IL) 0 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2014-2015 Cupa României 26 Aug 2014
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Baloteşti 1 - 0 Municipal Brăila 2014-2015 Liga 2 30 Aug 2014
CS Aerostar Bacău - Sport Club Bacau (BC) 0 - 5 Aerostar Bacău 2014-2015 Cupa României 9 Sep 2014
AFC Metalosport Galaţi - ASC Juventus Bucureşti 0 - 4 Dunărea Galaţi 2014-2015 Liga 3 13 Sep 2014
ACS Berceni - Liceul Tehnologic Victor Frunză 4 - 1 Comunal 2 Berceni 2014-2015 Campionatul Național U19 21 Sep 2014
Dinamo 1948 SA - LPS Focşani 3 - 1 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 28 Sep 2014
CS Baloteşti - ACS Foresta Suceava 1 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2014-2015 Liga 2 27 Sep 2014
AS FC Astra - SC FC Petrolul SA Ploieşti 0 - 5 Prahova Ploieşti 2014-2015 Campionatul Național U17 11 Oct 2014
AFC Unirea 04 Slobozia - SC FC Voluntari SA 1 - 2 1 Mai Slobozia 2014-2015 Liga 2 18 Oct 2014
CS Mioveni - AFC Chindia Târgovişte 1 - 2 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2014-2015 Campionatul Național U19 26 Oct 2014
CSS Braşovia Braşov - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 1 - 1 CSS Braşovia Braşov 2014-2015 Campionatul Național U19 19 Nov 2014
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS FC Caransebes (CS) 2 - 1 Unirea Tărlungeni 2014-2015 Liga 2 22 Nov 2014
SC FC Voluntari SA - CS Mioveni 0 - 4 Anghel Iordănescu Voluntari 2014-2015 Campionatul Național U19 30 Nov 2014
AS Vointa Snagov (IF) - FC Metaloglobus Bucureşti 0 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2015-2016 Liga 3 28 Aug 2015
FC Otelul Galati (GL) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 1 Oţelul Galaţi 2015-2016 Liga 2 5 Sep 2015
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CSM Sighetul Marmatiei (MM) 1 - 0 Municipal sintetic Miercurea Ciuc 2015-2016 Liga 3 11 Sep 2015
ACS Berceni (IF) - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 3 Comunal Berceni 2015-2016 Liga 2 19 Sep 2015
SC FC Braşov SA - AS FC Interstar Sibiu 5 - 1 ICIM sintetic Braşov 2015-2016 Liga Elitelor U17 26 Sep 2015
CS Mioveni - LPS Slatina 1 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2015-2016 Campionatul Național U17 4 Oct 2015
FC Ceahlăul Piatra Neamț - ACS Bucovina Pojorata (SV) 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2015-2016 Liga 2 10 Oct 2015
AS FC Aninoasa - SC FC Voluntari SA 2 1 - 1 Comunal Aninoasa 2015-2016 Liga 3 17 Oct 2015
CN Dinicu Golescu - ACS Sporting Turnu Măgurele 1 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2015-2016 Liga 3 31 Oct 2015
ACS FC Academica Clinceni - ACS Foresta Suceava 2 - 0 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2015-2016 Liga 2 7 Nov 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Dacia Unirea Brăila 5 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2015-2016 Campionatul Național U19 14 Nov 2015
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Unirea Dej 2 - 1 Municipal Miercurea Ciuc 2015-2016 Liga 3 20 Nov 2015
CS Baloteşti - ACS FC Academica Clinceni 0 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2015-2016 Liga 2 25 Nov 2015
CS Baloteşti - ACS Foresta Suceava 0 - 0 Comunal Baloteşti Baloteşti 2015-2016 Liga 2 5 Mar 2016
ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - AFC Unirea 04 Slobozia 0 - 2 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Liga 3 19 Mar 2016
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2015-2016 Liga 2 23 Mar 2016
CS Unirea Jucu - CS FC Zalău 2 - 0 Baza Sportivă Unirea Jucu 2015-2016 Liga 3 25 Mar 2016
ASC Juventus Bucureşti - AFC Chindia Târgovişte 2 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2015-2016 Liga Elitelor U19 13 Apr 2016
CS Concordia Chiajna - LPS Roman 7 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2015-2016 Liga Elitelor U19 27 Apr 2016
ASC Juventus Bucureşti - ACS FC Ardealul Cluj 1 - 4 Juventus Sintetic Bucureşti 2015-2016 Cupa României U17 4 Jun 2016
AS Unirea Cristuru Secuiesc - ACS Olimpic Cetate Râşnov 3 - 1 Unirea Cristuru Secuiesc 2016-2017 Baraj Liga 3 18 Jun 2016
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Unirea Tărlungeni (BV) 2 - 0 Municipal Brăila 2016-2017 Liga 2 13 Aug 2016
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea 1 - 0 1 Mai Slobozia 2016-2017 Cupa României 24 Aug 2016
ACS Foresta Suceava - CS Baloteşti 4 - 1 Areni Suceava 2016-2017 Liga 2 27 Aug 2016
SC FC Braşov SA - AFC Chindia Târgovişte 1 - 3 ICIM sintetic Braşov 2016-2017 Liga Elitelor U19 31 Aug 2016
SC FC Voluntari SA - AFC Chindia Târgovişte 0 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2016-2017 Liga Elitelor U19 11 Sep 2016
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 4 - 0 Arena CSO Cugir 2016-2017 Liga 3 16 Sep 2016
CS Mioveni - ACS Berceni (IF) 0 - 0 Orăşenesc Mioveni 2016-2017 Liga 2 21 Sep 2016
ACSO Filiaşi - SC Fotbal Club FCSB SA 2 4 - 2 Oltenia Işalniţa 2016-2017 Liga 3 30 Sep 2016
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - AFC Metalurgistul Cugir 1939 1 - 2 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Campionatul Național U19 12 Oct 2016
ACS Sportul Chiscani - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 1 Sportul Chiscani 2016-2017 Liga 3 18 Oct 2016
SC FC Braşov SA (BV) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 2 - 0 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga 2 29 Oct 2016
ACS Sport Team Bucureşti - ACSM Politehnica Iaşi 1 - 3 Agronomie Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 5 Nov 2016
ACS Dacia Unirea Brăila - LPS Iolanda Balas Soter Buzau 1 - 0 Chimia Lacu Sărat 2016-2017 Campionatul Național U19 19 Nov 2016
ASC Juventus Bucureşti - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 0 Juventus Bucureşti 2016-2017 Liga 2 23 Nov 2016
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Luceafărul Oradea (BH) 3 - 2 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga 2 18 Mar 2017
SC Dinamo 1948 SA - CSS Slatina 4 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Cupa României U17 29 Mar 2017
LPS Iolanda Balas Soter Buzau - ACS Dacia Unirea Brăila 4 - 0 Gloria Buzău 2016-2017 Campionatul Național U17 19 Apr 2017
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 0 - 3 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Campionatul Național U19 26 Apr 2017
SC Dinamo 1948 SA - Academia de Fotbal Farul Constanța 9 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 6 May 2017
AFC Chindia Târgovişte - ACS Sport Team Bucureşti 3 - 2 Comunal Doicești 2016-2017 Liga Elitelor U17 10 May 2017
CS Afumaţi - ACS Foresta Suceava 6 - 0 Comunal Afumaţi 2016-2017 Liga 2 13 May 2017
CSM Focșani - SC FC Voluntari SA 2 - 2 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2016-2017 Juniori U15 2 Jun 2017
SC FC Voluntari SA - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 4 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2016-2017 Juniori U15 2 Jun 2017
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - LPS Piatra Neamţ 4 - 1 Coresi Bucureşti 2016-2017 Juniori U15 12 Jun 2017
CS Amara - AFC Metalul Buzău 0 - 4 Comunal Amara 2017-2018 Baraj Liga 3 17 Jun 2017
CS Luceafărul Cluj - ACS Regal Sport Club Ferdinand I 0 - 1 CNAF Buftea sintetic Buftea 2016-2017 Juniori U13 25 Jun 2017
ACS FC Păpăuţi - AFC Odorheiu Secuiesc 4 - 2 Comunal Zagon 2017-2018 Cupa României 9 Aug 2017
CS Afumaţi - AFC Hermannstadt 0 - 1 Comunal Afumaţi 2017-2018 Liga 2 12 Aug 2017
ACS Petrolul 52 - AFC Astra Giurgiu 1 - 2 Conpet Strejnicu 2017-2018 Etapa Preliminară U19 27 Aug 2017
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - LPS Iolanda Balas Soter Buzau 0 - 6 Coresi Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U19 30 Aug 2017
CS Ştiinţa Miroslava - ACS FC Academica Clinceni 1 - 2 Emil Alexandrescu Iaşi 2017-2018 Liga 2 2 Sep 2017
AFC Chindia Târgovişte - CS Balotești 8 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Etapa Preliminară U19 6 Sep 2017
ACS FC Academica Clinceni - Grupul Şcolar Agricol Nucet 14 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2017-2018 Etapa Preliminară U19 9 Sep 2017
CSM Ploieşti - ACS Petrosport Ploiesti 3 - 0 Akademika Pleaşa 2017-2018 Etapa Preliminară U19 16 Sep 2017
CS Sportul Snagov SA - AFC UTA Arad 0 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2017-2018 Liga 2 30 Sep 2017
ASSCS Farul Constanţa - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea 5 - 1 Techirghiol Techirghiol 2017-2018 Liga 3 14 Oct 2017
CS Afumaţi - AFC Ripensia Timișoara 2 - 0 Comunal Afumaţi 2017-2018 Liga 2 21 Oct 2017
ACS Dacia Unirea Brăila - ASC Juventus Bucureşti 1 - 2 Municipal Brăila 2017-2018 Cupa României 25 Oct 2017
SC Dinamo 1948 SA - LPS Iaşi 6 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2017-2018 Liga Elitelor U19 29 Oct 2017
CSM Ploieşti - ACS Petrolul 52 1 - 4 Akademika Pleaşa 2017-2018 Campionatul Național U17 11 Nov 2017
Brasov - Buzău 2 - 2 Carpaţi (Corona) Braşov 2017-2018 Cupa Regiunilor 12 Nov 2017
ACS Colţea 1920 Braşov - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin 6 - 0 Carpaţi (Corona) Braşov 2017-2018 Campionatul Național U19 18 Nov 2017
CN Dinicu Golescu - FCM Târgovişte SA 3 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2017-2018 Campionatul Național U19 25 Nov 2017
CSS Târgovişte - CS Concordia Chiajna 2 - 5 Alpan Şotânga 2017-2018 Liga Elitelor U19 2 Dec 2017
CS Ştiinţa Miroslava - Fotbal Club Argeş 2 - 3 Uricani Miroslava 2017-2018 Liga 2 24 Feb 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Mioveni 2 - 1 Minerul Motru 2017-2018 Liga 2 10 Mar 2018
CS Concordia Chiajna - SC FC Viitorul Constanta SA 0 - 2 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga Elitelor U17 16 Mar 2018
ACSM Olteniţa - AFC Progresul 1944 Spartac 0 - 0 Orășenesc Olteniţa 2017-2018 Liga 3 28 Mar 2018
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CSS Șoimii Sibiu 2 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2017-2018 Campionatul Național U19 2 May 2018
ACS FC Academica Clinceni - CS Luceafărul Oradea 1 - 2 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2017-2018 Liga 2 31 Mar 2018
CS Sportul Snagov SA - AFC Chindia Târgovişte 1 - 2 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2017-2018 Liga 2 22 Apr 2018
ACS Colţea 1920 Braşov - AS FC Interstar Sibiu 8 - 1 Carpaţi (Corona) Braşov 2017-2018 Campionatul Național U19 25 Apr 2018
SC FC Viitorul Constanta SA - SC Dinamo 1948 SA 1 - 2 Orăşenesc Ovidiu 2017-2018 Cupa României U19 9 May 2018
CS Ştiinţa Miroslava - ACS ASU Politehnica Timișoara 2 - 1 Uricani Miroslava 2017-2018 Liga 2 12 May 2018
ACS Înainte Modelu - AFC Progresul 1944 Spartac 1 - 0 Vasile Enache Modelu 2017-2018 Liga 3 19 May 2018
CS Cautis Steaua Sudului - CS Concordia Chiajna 4 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2017-2018 Juniori U11 26 May 2018
ACS SR Municipal Braşov - ACS Nemere Ghelinţa 1 - 0 Tineretului Braşov 2018-2019 Baraj Liga 3 16 Jun 2018
ACS FC Academica Clinceni - ASC Daco-Getica Bucureşti 5 - 0 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2018-2019 Liga 2 11 Aug 2018
Grupul Şcolar Agricol Nucet - AFC Progresul 1944 Spartac 1 - 3 Central Nucet 2018-2019 Etapa Preliminară U19 18 Aug 2018
CS Sportul Snagov SA - ASSCS Farul Constanţa 1 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2018-2019 Liga 2 26 Aug 2018
AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni 0 - 2 Eugen Popescu Târgovişte 2018-2019 Liga 2 7 Sep 2018
CS Sportul Snagov SA - AFC UTA Arad 2 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2018-2019 Liga 2 20 Sep 2018
CSM Slatina - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 2 1 Mai Slatina 2018-2019 Cupa României 26 Sep 2018
ASSCS Farul Constanţa - AS FC Universitatea Cluj 0 - 3 Farul Constanţa 2018-2019 Liga 2 10 Oct 2018
ACSO Filiaşi - ACS SR Municipal Braşov 2 - 4 Oltenia Işalniţa 2018-2019 Liga 3 19 Oct 2018
ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC UTA Arad 1 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2018-2019 Liga 2 27 Oct 2018
CSM Râmnicu Sărat - CS Sporting Lieşti 0 - 3 Municipal Râmnicu Sărat 2018-2019 Liga 3 10 Nov 2018
ACS FC Academica Clinceni - CS Aerostar Bacău 2 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2018-2019 Liga 2 17 Nov 2018
AFC Chindia Târgovişte - ACS Energeticianul 2 - 2 Eugen Popescu Târgovişte 2018-2019 Liga 2 29 Nov 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - Fotbal Club Argeş 1 - 0 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 23 Feb 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid 3 - 1 Progresul Spartac Bucureşti 2018-2019 Liga 3 2 Mar 2019
CS Baloteşti - ASSCS Farul Constanţa 0 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2018-2019 Liga 2 9 Mar 2019
AFC Chindia Târgovişte - CN Dinicu Golescu 5 - 1 Comunal Aninoasa 2018-2019 Campionatul Național U19 23 Mar 2019
Asociația Fotbal Club Fair-Play - Universitatea Olimpia Cluj 0 - 9 Baza Sportivă Ciorogârla Ciorogârla 2018-2019 Liga I Feminin 31 Mar 2019
ACS Sport Team Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 0 - 3 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Liga Elitelor U19 30 Mar 2019
CSS Târgovişte - CN Dinicu Golescu 5 - 1 Toma Panţu Târgovişte 2018-2019 Campionatul Național U19 6 Apr 2019
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - SCM Râmnicu Vâlcea 8 - 0 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) Albota 2018-2019 Campionatul Național U17 13 Apr 2019
SC FC Voluntari SA - SC FC Viitorul Constanta SA 0 - 4 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Cupa României U17 17 Apr 2019
ASSCS Farul Constanţa - CS Aerostar Bacău 2 - 1 Farul Constanţa 2018-2019 Liga 2 20 Apr 2019
AFC UTA Arad - CS Aerostar Bacău 2 - 1 Motorul Arad 2018-2019 Liga 2 15 May 2019
AFC Hermannstadt 2 - SC FC Voluntari SA 2 1 - 2 Independenţa Obor Sibiu 2018-2019 Liga 3 17 May 2019
LPS Cluj-Napoca - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 3 - 1 CNAF Buftea iarbă Buftea 2018-2019 Campionatul Național U17 22 May 2019
CS Medgidia - SC Fotbal Club FCSB SA 2 1 - 4 Central Eftimie Elisei Medgidia 2018-2019 Liga 3 25 May 2019
Fotbal Club Argeş - CS Sportul Snagov SA 3 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2018-2019 Liga 2 1 Jun 2019
CS Viitorul Ianca - ACS Mausoleul Mărăşeşti 5 - 1 Ştefan Vrăbioru Ianca 2019-2020 Baraj Liga 3 15 Jun 2019
AS Gloria 2015 Corneşti - CSM Slatina 1 - 2 Gloria Corneşti 2019-2020 Baraj Liga 3 22 Jun 2019
LPS Târgu Mureş - SC Dinamo 1948 SA 2 - 8 CNAF Mogoşoaia Mogoşoaia 2018-2019 Campionatul U17 Județean 24 Jun 2019


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CSS Giurgiu - LPS Buzău 1 - 13 Sala Sporturilor CFR Buzău 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ola 27 Nov 2010
CS FC Brasov - AS Unirea Juniors Alba Iulia 7 - 0 Sala Sporturilor Tărlungeni 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ola 4 Dec 2010
FC Interstar Sibiu - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 2 Sala Sporturilor Tărlungeni 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ola 4 Dec 2010
AS Unirea Juniors Alba Iulia - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 9 Sala Sporturilor Tărlungeni 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ola 4 Dec 2010
CS FC Brasov - FC Interstar Sibiu 2 - 1 Sala Sporturilor Tărlungeni 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ola 4 Dec 2010
SC Fotbal Club FCSB SA - FC Interstar Sibiu 1 - 2 Sala Sporturilor Tărlungeni 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ene 4 Dec 2010
SC FC Unirea 2006 SA (AB) - CS FC Brasov 0 - 4 Sala Sporturilor Tărlungeni 2009-2010 Trofeul Gheorghe Ene 4 Dec 2010
CS U Craiova - AS Toni Dobos 1 - 4 Sala Polivalentă Târgovişte 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ola 14 Dec 2014
AS Sporting Club Comstar Vaslui - CS Luceafărul Cluj 1 - 2 Sala Polivalentă Târgovişte 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ola 14 Dec 2014
ACS Colţea 1920 Braşov - ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş 5 - 0 Carpaţi (Corona) Braşov 2016-2017 Juniori U13 7 Jun 2017
ACSM Politehnica Iaşi - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 2 Carpaţi (Corona) Braşov 2016-2017 Juniori U13 7 Jun 2017
CN Dinicu Golescu - AS Unirea Junior Alba Iulia 6 - 3 Carpaţi (Corona) Braşov 2016-2017 Juniori U13 7 Jun 2017
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Gaz Metan Mediaş 3 - 2 Carpaţi (Corona) Braşov 2016-2017 Juniori U13 7 Jun 2017
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş 0 - 1 Municipal - teren 3 sintetic Sfântu Gheorghe 2018-2019 Juniori U13 7 Jun 2019
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Alma Sibiu 0 - 1 Municipal - teren 3 sintetic Sfântu Gheorghe 2018-2019 Juniori U13 7 Jun 2019
ASC Corona 2010 Braşov - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 3 - 1 Municipal - teren 3 sintetic Sfântu Gheorghe 2018-2019 Juniori U13 7 Jun 2019
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - CS Alma Sibiu 2 - 0 Municipal - teren 3 sintetic Sfântu Gheorghe 2018-2019 Juniori U13 7 Jun 2019
AFC Odorheiu Secuiesc - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 3 Municipal - teren 3 sintetic Sfântu Gheorghe 2018-2019 Juniori U13 7 Jun 2019
CS Sportul Onești - ASC Corona 2010 Braşov 0 - 1 Municipal - teren 3 sintetic Sfântu Gheorghe 2018-2019 Juniori U13 7 Jun 2019


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
Intersport Plopeni - CS Chimia Brazi (PH) 0 - 0 Teren neutru Bucureşti 2009-2010 Cupa României 15 Jul 2009
CS Otopeni - LPS Piteşti 0 - 1 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
CSM Râmnicu Sărat - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 1 Municipal Râmnicu Sărat 2009-2010 Campionatul Național U19 27 Sep 2009
CSM Targoviste - CS Victoria Brăneşti 1 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Campionatul Național U19 4 Oct 2009
CS TRICOLORUL Breaza - CS CHIMIA Brazi 2 - 5 Liceul Militar Breaza 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Oct 2009
CS PETROL Moreni - CS Victoria Brăneşti 5 - 3 Pompieri Moreni 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Oct 2009
FC Gloria Buzău - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Oct 2009
FC Gloria Buzău - LPS Galaţi 2 - 1 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
CSM Targoviste - CS Otopeni 3 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Nov 2009
CSS Braşovia Braşov - AFC Odorheiu Secuiesc 3 - 0 CSS Braşovia Braşov 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
ASC Juventus Bucureşti - ACS UNIREA VALAHORUM Urziceni 2 - 0 Juventus 3 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Mar 2010
FC Gloria Buzău - CS FC Farul Constanţa 3 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Apr 2010
ASC Juventus Bucureşti - CS Concordia Chiajna 2 - 1 Juventus 3 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Apr 2010
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 7 - 1 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Apr 2010
SC FC Otelul SA Galaţi - CS SOIMII Buzau 1 - 2 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2009-2010 Juniori U13 10 Jun 2010
Grupul Şcolar Agricol Nucet - FC Snagov 5 - 2 Baza Sportivă Liceu Nucet Nucet 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Sep 2010
CS Concordia Chiajna - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 5 - 2 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Sep 2010
AFC Chindia Târgovişte - AS FC Nicolae Dobrin 2 - 0 Toma Panţu Târgovişte 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Oct 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC ASTRA Ploieşti 1 - 2 Matizol Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 31 Oct 2010
CS Otopeni - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 1 Agronomie Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Nov 2010
SC CS Unirea Valahorum Urziceni - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 0 - 3 Baza Sportivă Unirea Valahorum Urziceni 2010-2011 Campionatul Național U19 5 Dec 2010
AS FC Nicolae Dobrin - AFC Chindia Târgovişte 3 - 4 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U17 27 Mar 2011
CS Mioveni - FC Snagov 2 - 4 Comunal Ştefăneşti 2010-2011 Campionatul Național U17 14 Apr 2011
FC ASTRA Ploieşti - SC FC Petrolul Ploieşti SA 1 - 2 Prahova Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U17 17 Apr 2011
CSM Moreni - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 4 - 1 Flacăra Moreni 2010-2011 Campionatul Național U17 19 Apr 2011
SC CS Unirea Valahorum Urziceni - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 4 Baza Sportivă Unirea Valahorum Urziceni 2010-2011 Campionatul Național U17 1 May 2011
FC Gloria Buzău (BZ) - CS FC Callatis Mangalia (CT) 3 - 2 Gloria Buzău 2011-2012 Liga 2 27 Aug 2011
LSS Vointa Sibiu (SB) - CS Otopeni (IF) 3 - 4 Municipal Sibiu 2011-2012 Cupa României 21 Sep 2011
FC Gloria Buzău - AS FC Progresul Bucureşti 3 - 1 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2011-2012 Campionatul Național U17 9 Oct 2011
FC Delta Tulcea (TL) - FCM Dunărea Galaţi 1 - 0 Delta Tulcea 2011-2012 Liga 2 22 Oct 2011
CSM Focșani - CS Abatorul Slobozia 1 - 2 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2011-2012 Juniori U15 6 Jun 2012
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - AFC Chindia Târgovişte 0 - 2 Electroaparataj Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U17 9 Sep 2012
FC Otelul Galati (GL) - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 1 Oţelul Galaţi 2012-2013 Liga I 15 Sep 2012
SC FC Braşov SA - LPS Iolanda Balas Soter Buzau 1 - 2 ICIM iarbă Braşov 2012-2013 Campionatul Național U17 23 Sep 2012
Grupul Şcolar Agricol Nucet - SC Dinamo 1948 SA 2 - 5 Baza Sportivă Liceu Nucet Nucet 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Oct 2012
SC Sporting Club SA (VS) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 0 Municipal Vaslui 2012-2013 Liga I 21 Oct 2012
CS FC ASTRA (PH) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 1 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2012-2013 Liga I 26 Oct 2012
ACS Dacia Unirea Brăila - CS FC Farul Constanţa (CT) 2 - 0 Municipal Brăila 2012-2013 Liga 2 17 Nov 2012
SC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2012-2013 Liga I 11 Mar 2013
LPS Piteşti - CSJ Ştiinţa U Craiova 0 - 2 LPS Piteşti Piteşti 2012-2013 Campionatul Național U19 17 Mar 2013
FC Otelul Galati (GL) - CS Turnu Severin (MH) 2 - 0 Oţelul Galaţi 2012-2013 Liga I 13 Apr 2013
SC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 1 - 1 Arena Naţională Bucureşti 2012-2013 Liga I 7 May 2013
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 2 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Liga I 13 May 2013
SC Sporting Club SA (VS) - FC Otelul Galati (GL) 1 - 0 Municipal Vaslui 2012-2013 Liga I 24 May 2013
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 2 - 3 Unirea Tărlungeni 2013-2014 Liga 2 7 Sep 2013
ASC Bacau (BC) - FCM Dunărea Galaţi 2 - 0 Aerostar Bacău 2013-2014 Cupa României 11 Sep 2013
FC Brasov - CSS Tecuci 12 - 0 ICIM iarbă Braşov 2013-2014 Campionatul Național U19 27 Oct 2013
ACS Berceni (IF) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 1 - 0 Comunal Berceni 2013-2014 Liga 2 6 Nov 2013
ASC Botosani (BT) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 0 - 1 Municipal Botoşani 2013-2014 Liga I 9 Nov 2013
ASC Botosani (BT) - CS Concordia Chiajna 0 - 2 Municipal Botoşani 2013-2014 Liga I 1 Dec 2013
ACS FC Academica Clinceni - FC Gloria Buzău (BZ) 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 6 Sep 2014
Sport Club Bacau (BC) - FC Ceahlăul Piatra Neamț 1 - 5 Constantin Anghelache Bacău 2014-2015 Cupa României 24 Sep 2014
ACS Berceni - Liceul Tehnologic Victor Frunză 0 - 2 Comunal 2 Berceni 2014-2015 Campionatul Național U17 21 Sep 2014
Dinamo 1948 SA - LPS Focşani 2 - 1 Piţi Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 28 Sep 2014
ACS FC Academica Clinceni - AFC Săgeata Năvodari (CT) 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 4 Oct 2014
AS FC Astra - SC FC Petrolul SA Ploieşti 0 - 2 Prahova Ploieşti 2014-2015 Campionatul Național U19 11 Oct 2014
CS FC Farul Constanţa (CT) - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 0 Farul Constanţa 2014-2015 Liga 2 15 Oct 2014
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS FC Bihor Oradea (BH) 1 - 0 Unirea Tărlungeni 2014-2015 Liga 2 25 Oct 2014
CS Mioveni - AFC Chindia Târgovişte 1 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2014-2015 Campionatul Național U17 26 Oct 2014
CS Baloteşti - FCM Dorohoi 1 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2014-2015 Liga 2 1 Nov 2014
CS Mioveni - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 15 Nov 2014
CSS Braşovia Braşov - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 1 - 2 CSS Braşovia Braşov 2014-2015 Campionatul Național U17 19 Nov 2014
SC FC Voluntari SA - CS Mioveni 0 - 2 Anghel Iordănescu Voluntari 2014-2015 Campionatul Național U17 30 Nov 2014
ACS Dacia Unirea Brăila - SC FC OTELUL SA (GL) 3 - 1 Municipal Brăila 2015-2016 Cupa României 9 Sep 2015
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACS Poli Timişoara 0 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2015-2016 Cupa României 22 Sep 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2015-2016 Campionatul Național U17 14 Nov 2015
SC FC Braşov SA (BV) - AFC Chindia Târgovişte 0 - 1 Tineretului Braşov 2015-2016 Liga 2 5 Dec 2015
CS Baloteşti - FC Otelul Galati (GL) 3 - 0 Comunal Baloteşti Baloteşti 2015-2016 Liga 2 12 Mar 2016
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Foresta Suceava 3 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2015-2016 Liga 2 2 Apr 2016
SC FC Braşov SA - AFC Chindia Târgovişte 0 - 3 ICIM sintetic Braşov 2016-2017 Liga Elitelor U17 31 Aug 2016
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS FC Academica Clinceni 3 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga 2 3 Sep 2016
SC FC Voluntari SA - AFC Chindia Târgovişte 7 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2016-2017 Liga Elitelor U17 11 Sep 2016
SC FC Braşov SA (BV) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 3 - 2 Tineretului Braşov 2016-2017 Liga 2 9 Sep 2016
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 - 1 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2016-2017 Liga 2 24 Sep 2016
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS U Craiova (DJ) 0 - 1 Tineretului Braşov 2016-2017 Cupa României 25 Oct 2016
ACS Dacia Unirea Brăila - LPS Iolanda Balas Soter Buzau 2 - 1 Chimia Lacu Sărat 2016-2017 Campionatul Național U17 19 Nov 2016
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 0 - 3 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2016-2017 Liga 2 3 Dec 2016
CS Mioveni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 2 Orăşenesc Mioveni 2016-2017 Liga 2 24 Feb 2017
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Afumaţi 3 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga 2 4 Mar 2017
ACS FC Academica Clinceni - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 - 2 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2016-2017 Liga 2 12 Mar 2017
ACS FC Academica Clinceni - ASC Juventus Bucureşti 0 - 7 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2016-2017 Liga 2 26 Mar 2017
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Viitorul Constanta SA 1 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Cupa României U19 29 Mar 2017
CS Afumaţi - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 0 - 0 2016-2017 Liga 2 8 Apr 2017
LPS Iolanda Balas Soter Buzau - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 2 Gloria Buzău 2016-2017 Campionatul Național U19 19 Apr 2017
ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 4 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2016-2017 Liga 2 23 Apr 2017
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 7 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Campionatul Național U17 26 Apr 2017
SC Dinamo 1948 SA - Academia de Fotbal Farul Constanta 4 - 3 Piţi Varga Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 6 May 2017
AFC Chindia Târgovişte - CS Dinamo Bucuresti 3 - 0 Comunal Doicești 2016-2017 Liga Elitelor U19 10 May 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Chindia Târgovişte 3 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga 2 24 May 2017
ASC Juventus Bucureşti - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 3 - 0 Juventus Bucureşti 2016-2017 Liga 2 31 May 2017
SC FC Viitorul SA - ACS Junior Galaţi 8 - 0 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2016-2017 Juniori U15 2 Jun 2017
ACS Junior Galaţi - ACSM Delta Aegyssus Tulcea 7 - 0 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2016-2017 Juniori U15 2 Jun 2017
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 2 Coresi Bucureşti 2016-2017 Juniori U15 12 Jun 2017
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 3 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Liga 2 19 Aug 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Baloteşti 2 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2017-2018 Liga 2 23 Aug 2017
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Ripensia Timișoara 2 - 2 Municipal Brăila 2017-2018 Liga 2 26 Aug 2017
ACS Petrolul 52 - AFC Astra Giurgiu 3 - 3 Conpet Strejnicu 2017-2018 Etapa Preliminară U17 27 Aug 2017
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - LPS Iolanda Balas Soter Buzau 2 - 0 Coresi Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U17 30 Aug 2017
AFC Chindia Târgovişte - CS Balotești 7 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Etapa Preliminară U17 6 Sep 2017
ACS FC Academica Clinceni - Grupul Şcolar Agricol Nucet 0 - 6 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2017-2018 Etapa Preliminară U17 9 Sep 2017
CSM Ploieşti - ACS Petrosport Ploiesti 0 - 9 Akademika Pleaşa 2017-2018 Etapa Preliminară U17 16 Sep 2017
CS Afumaţi - ACS ASU Politehnica Timișoara 2 - 1 Comunal Afumaţi 2017-2018 Liga 2 23 Sep 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Ştiinţa Miroslava 6 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2017-2018 Liga 2 7 Oct 2017
SC Dinamo 1948 SA - CS Sporting Juniorul Vaslui 1 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2017-2018 Liga Elitelor U17 29 Oct 2017
CSM Ploieşti - ACS Petrolul 52 8 - 1 Akademika Pleaşa 2017-2018 Campionatul Național U19 11 Nov 2017
ACS Colţea 1920 Braşov - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin 0 - 2 Carpaţi (Corona) Braşov 2017-2018 Campionatul Național U17 18 Nov 2017
CN Dinicu Golescu - FCM Târgovişte SA 7 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2017-2018 Campionatul Național U17 25 Nov 2017
CSS Targoviste - CS Mioveni 1 - 3 Alpan Şotânga 2017-2018 Campionatul Național U17 2 Dec 2017
CS Mioveni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 3 Orăşenesc Mioveni 2017-2018 Liga 2 8 Dec 2017
CS Concordia Chiajna - SC FC Viitorul Constanta SA 0 - 2 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga Elitelor U19 16 Mar 2018
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CSS Șoimii Sibiu 1 - 3 Municipal Sfântu Gheorghe 2017-2018 Campionatul Național U17 2 May 2018
ACS Colţea 1920 Braşov - AS FC Interstar Sibiu 1 - 2 Carpaţi (Corona) Braşov 2017-2018 Campionatul Național U17 25 Apr 2018
AFC Hermannstadt - Fotbal Club Argeş 1 - 0 Municipal Sibiu 2017-2018 Liga 2 5 May 2018
CS Baloteşti - ACS FC Academica Clinceni 1 - 4 Comunal Baloteşti Baloteşti 2017-2018 Liga 2 27 May 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 2 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Liga 2 2 Jun 2018
AFC Hermannstadt - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 1 Trans-Sil Târgu Mureş 2018-2019 Liga I 5 Aug 2018
Grupul Şcolar Agricol Nucet - AFC Progresul 1944 Spartac 2 - 0 Central Nucet 2018-2019 Etapa Preliminară U17 18 Aug 2018
ACSM Politehnica Iaşi - CS Concordia Chiajna 3 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2018-2019 Liga I 3 Sep 2018
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - AFC Hermannstadt 1 - 3 Municipal Sfântu Gheorghe 2018-2019 Liga I 3 Nov 2018
AFC Botoşani - U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 - 1 Municipal Botoşani 2018-2019 Liga I 26 Nov 2018
AFC Chindia Târgovişte - CN Dinicu Golescu 4 - 1 Comunal Aninoasa 2018-2019 Campionatul Național U17 23 Mar 2019
ACS Sport Team Bucureşti - Academia de Fotbal Farul Constanta 2 - 2 Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti Domneşti 2018-2019 Campionatul Național U17 30 Mar 2019
CSS Targoviste - CN Dinicu Golescu 6 - 3 Toma Panţu Târgovişte 2018-2019 Campionatul Național U17 6 Apr 2019
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - ACS Kids Tâmpa Braşov 3 - 2 Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren 2) Albota 2018-2019 Campionatul Național U19 13 Apr 2019
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni 1 - 3 CNAF Buftea iarbă Buftea 2018-2019 Campionatul Național U17 22 May 2019


Calendar