Nume:Busi Cătălin


Din: Râmnicu Vâlcea, judetul Vâlcea


NumeBusi
PrenumeCătălin
Data si locul nasterii29.08.1980 Rm. Valcea
LotulLiga 1(Fotbal)
DomiciliulRâmnicu Vâlcea(Vâlcea)
Stare_civilacăsătorit
StudiiUniversitatea CONSTANTIN BRANCOVEANU Pitesti
OcupatiaEconomist
Anul in care a devenit arbitru1998
Data obinerii categoriei I2001
Anul promovarii in liga 12009
Anul promovarii in liga 22007
Anul promovarii in liga 32003
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Minerul Mehedinti Valea Copcii - CS CALOR Timişoara 3 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 21 Nov 2008
CS Concordia Chiajna - AS FC Progresul Bucureşti 2 - 2 Concordia Chiajna 2008-2009 Liga 2 27 Sep 2008
ACF LUCEAFĂRUL LOTUS Băile Felix - SC FC Buftea SA 0 - 1 Municipal Bacău 2008-2009 Liga 2 1 Nov 2008
FCM Târgu Mureş - FCM Târgovişte (DB) 6 - 0 Trans-Sil Târgu Mureş 2008-2009 Liga 2 30 Aug 2008
CS Minerul Lupeni - FC Ariesul Turda (CJ) 1 - 1 Minerul Lupeni 2008-2009 Liga 2 13 Sep 2008
FCM Târgu Mureş - FC Drobeta Turnu Severin 2 - 1 Trans-Sil Târgu Mureş 2008-2009 Liga 2 11 Oct 2008
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - CS Ovidiu 1 - 1 Electromagnetica Bucureşti 2008-2009 Liga 3 28 Oct 2008
AFC Conpet Ploieşti - CS Chimia Brazi (PH) 2 - 0 Conpet Strejnicu 2008-2009 Liga 3 3 Oct 2008
CS BUILDING Vânju Mare - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
FC Municipal Bacău - FC Cetatea Suceava 1 - 0 Municipal Bacău 2008-2009 Liga 2 28 Feb 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS MINERUL Lupeni 2 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Campionatul Național U19 8 Mar 2009
CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni - AS Viitorul Pucioasa 1 - 1 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2008-2009 Liga 3 14 Mar 2009
CSS Șoimii Sibiu - CSS Reghin 3 - 2 Municipal Sibiu 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Mar 2009
CSS UNIVERSITATEA Craiova - CS DACIA Mioveni 1 - 3 General Ioan Sulca - Armata Craiova 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
LPS Slatina - SC FC 2005 SA Piteşti 2 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Campionatul Național U17 5 Apr 2009
CSM Ploieşti - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 2 - 0 Astra Ploieşti 2008-2009 Liga 2 4 Apr 2009
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 0 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2008-2009 Liga 3 14 Apr 2009
FC UTA Arad - FC Ariesul Turda (CJ) 0 - 0 Francisc von Neuman Arad 2008-2009 Liga 2 11 Apr 2009
CS Minerul Mehedinti Valea Copcii - CS Ineu (AR) 1 - 1 Victoria Vânju Mare 2008-2009 Liga 3 17 Apr 2009
CS CALOR Timişoara - CS BUILDING Vânju Mare 2 - 0 Colterm Timişoara 2008-2009 Liga 3 24 Apr 2009
CS MINERUL Motru 2008 - CS MINERUL Lupeni 2 - 1 Minerul sintetic Motru 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
CS Vulcan (HD) - AS DACIA Orăştie 2 - 1 Central Vulcan 2008-2009 Liga 3 5 May 2009
FC Petrolul SA (PH) - FC Municipal Bacău 3 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2008-2009 Liga 2 9 May 2009
FC UTA Arad - CS MUREŞUL Deva (HD) 1 - 0 Francisc von Neuman Arad 2008-2009 Liga 2 16 May 2009
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - FC UNIREA 2004 Slobozia 2 - 0 Chitila Chitila 2008-2009 Liga 3 22 May 2009
Brasov - Prahova 0 - 0 Petrolul Berca 2008-2009 Baraj Liga 3 17 Jun 2009
3D - 2D 0 - 0 Petrolul Ţicleni 2008-2009 Campionatul U19 Județean 5 Jul 2009
SC FC Braşov SA (BV) - CS FC ASTRA (PH) 0 - 0 Tineretului Braşov 2009-2010 Liga 1 8 Aug 2009
FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC OTELUL SA (GL) 1 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2009-2010 Liga 1 15 Aug 2009
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 0 - 0 Clujana Cluj-Napoca 2009-2010 Cupa României 25 Aug 2009
FC Ariesul Turda (CJ) - ACS Fortuna Covaci 2 - 1 Municipal Turda 2009-2010 Liga 2 19 Sep 2009
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - SC Sporting Club SA (VS) 2 - 0 Cetate Alba Iulia 2009-2010 Liga 1 26 Sep 2009
CS Triumf Bârca - FC Argeş 2 1 - 0 Comunal Işalniţa Işalniţa 2009-2010 Liga 3 9 Oct 2009
FC Delta Tulcea (TL) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 0 - 0 Delta Tulcea 2009-2010 Liga 2 31 Oct 2009
FC Politehnica Iaşi - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 1 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2009-2010 Liga 1 24 Nov 2009
FC Ariesul Turda (CJ) - CS Otopeni (IF) 2 - 1 Municipal Turda 2009-2010 Liga 2 5 Dec 2009
SC FC Braşov SA (BV) - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 2 Tineretului Braşov 2009-2010 Liga 1 16 Mar 2010
ACS Fortuna Covaci - FC UTA Arad 0 - 1 Fortuna Covaci 2009-2010 Liga 2 27 Mar 2010
CS FC Farul Constanţa (CT) - FC Snagov 1 - 2 Farul Constanţa 2009-2010 Liga 2 3 Apr 2010
FCM Dunărea Galaţi - CS Concordia Chiajna 2 - 2 Dunărea Galaţi 2009-2010 Liga 2 17 Apr 2010
ACS Sageata Stejaru - AS FC Botoşani (BT) 0 - 1 Săgeata Stejaru 2009-2010 Liga 2 24 Apr 2010
SC Fotbal Club FCSB SA - CS FC ASTRA (PH) 2 - 0 Gloria Buzău 2009-2010 Liga 1 5 May 2010
FC Petrolul Ţicleni - CSM Slatina 0 - 4 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2009-2010 Baraj Liga 3 15 Jun 2010
CS Podari (DJ) - CS Gaz Metan CFR Craiova 0 - 3 Unirea Podari 2010-2011 Cupa României 24 Aug 2010
AFC Astra 2 - SC FC Viitorul Constanţa SA 2 - 3 Marin Anastasovici Giurgiu 2010-2011 Liga 2 4 Sep 2010
CSM Avântul Reghin - FC Seso Câmpia Turzii 1 - 1 Avântul Reghin 2010-2011 Liga 3 10 Sep 2010
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 0 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2010-2011 Liga 2 18 Sep 2010
FC Ariesul Turda (CJ) - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 0 - 0 Municipal Turda 2010-2011 Liga 2 25 Sep 2010
FC Cisnădie - CSM Brasov 0 - 1 Textila Cisnădie 2010-2011 Liga 3 8 Oct 2010
SC FCM Targoviste SA - CS Chimia Brazi (PH) 3 - 1 Alpan Şotânga 2010-2011 Liga 3 22 Oct 2010
CS FC Bihor Oradea (BH) - FC Ariesul Turda (CJ) 0 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2010-2011 Liga 2 5 Mar 2011
FC Delta Tulcea (TL) - ASC Juventus Bucureşti 2 - 1 Delta Tulcea 2010-2011 Liga 2 19 Mar 2011
CSO Plopeni (PH) - AFCM Alexandria 2 - 0 Gheorghe Şilaev Plopeni 2010-2011 Liga 3 22 Apr 2011
FC Snagov - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 3 Voinţa Ghermăneşti 2010-2011 Liga 2 30 Apr 2011
FC Ariesul Turda (CJ) - LSS Vointa Sibiu (SB) 1 - 0 Municipal Turda 2010-2011 Liga 2 21 May 2011
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 4 - 1 Tineretului Rovinari 2010-2011 Liga 3 3 Jun 2011
Academia Gică Popescu - Unirea Tricolor Tr. Severin 7 - 1 Municipal Drăgăşani 2010-2011 Juniori U15 7 Jun 2011
CS Energia Craiova - FC Caracal (OT) 0 - 1 Termo Işalniţa 2011-2012 Cupa României 9 Aug 2011
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Gaz Metan Severin 3 - 4 Minerul Mătăsari 2011-2012 Cupa României 23 Aug 2011
CS FC Callatis Mangalia (CT) - FC Snagov 3 - 0 Callatis Mangalia 2011-2012 Liga 2 3 Sep 2011
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Berceni (IF) 2 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2011-2012 Liga 3 16 Sep 2011
SC FC Universitatea Cluj SA II - CSM Avântul Reghin 3 - 0 Baza Sportivă Napoca Cluj-Napoca 2011-2012 Liga 3 23 Sep 2011
CS Gaz Metan Severin - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 0 - 3 Municipal Drobeta Turnu Severin 2011-2012 Liga 2 1 Oct 2011
FC Snagov - ACS Victoria Brăneşti 3 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2011-2012 Liga 2 22 Oct 2011
CS Otopeni (IF) - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 1 Otopeni Otopeni 2011-2012 Liga 2 30 Oct 2011
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 0 - 1 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2011-2012 Liga 2 5 Nov 2011
AFC Chindia Târgovişte - FC UTA Arad 0 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2011-2012 Liga 2 13 Nov 2011
SC FC Argeş SA - SC FC Petrolul Ploieşti SA 0 - 2 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2011-2012 Juniori U13 25 May 2012
SC FC Sportul Studenţesc SA - CS Şcoala de Fotbal Gică Popescu 0 - 2 Electroputere Valea Roşie Craiova 2011-2012 Juniori U13 1 Jun 2012
FC Zagon (CV) - FCM Bacau (BC) 5 - 1 Comunal Zagon 2012-2013 Cupa României 28 Aug 2012
ACS Viitorul Domneşti - FC Caracal (OT) 0 - 2 Voinţa Domneşti 2012-2013 Liga 3 7 Sep 2012
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 3 - 1 Valentin Stănescu Bucureşti 2012-2013 Liga 1 15 Sep 2012
FC Delta Tulcea (TL) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 0 - 0 Delta Tulcea 2012-2013 Liga 2 27 Oct 2012
FC Zagon (CV) - AFC Fortuna Brazi (PH) 1 - 6 Comunal Zagon 2012-2013 Liga 3 2 Nov 2012
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - CSM Râmnicu Sărat 3 - 1 Chitila Chitila 2012-2013 Liga 3 23 Nov 2012
LPS Slatina - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu 0 - 0 1 Mai Slatina 2012-2013 Campionatul Național U19 11 Apr 2013
CS Baloteşti - FC Caracal (OT) 3 - 0 Comunal Baloteşti Baloteşti 2012-2013 Liga 3 12 Apr 2013
FC Seso Câmpia Turzii - CS FC Hunedoara (HD) 0 - 0 Municipal Turda 2012-2013 Liga 3 26 Apr 2013
ACS Dacia Unirea Brăila - FCM Dunărea Galaţi 0 - 1 Municipal Brăila 2012-2013 Liga 2 18 May 2013
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CSM Avântul Reghin 3 - 1 Unirea Tărlungeni 2012-2013 Liga 3 30 May 2013
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Metalul Otelu Rosu (CS) 3 - 0 Cetate Deva 2012-2013 Baraj Liga 3 19 Jun 2013
CS FC Balş 2007 (OT) - ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) 1 - 2 Parc Balş 2013-2014 Liga 3 31 Aug 2013
CS FC Clinceni (IF) - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 3 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2013-2014 Liga 2 14 Sep 2013
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS FC Hunedoara (HD) 0 - 2 Tineretului Rovinari 2013-2014 Liga 3 20 Sep 2013
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS Berceni (IF) 1 - 1 1 Mai Slobozia 2013-2014 Liga 2 5 Oct 2013
CS Afumaţi - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) 0 - 0 Comunal Afumaţi 2013-2014 Liga 3 1 Nov 2013
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 0 Unirea Tărlungeni 2013-2014 Liga 2 6 Nov 2013
CS Unirea Jucu - CS Naţional Sebiş 1 - 2 Baza Sportivă Unirea Jucu 2013-2014 Liga 3 30 Nov 2013
ACS Berceni (IF) - ASC Bacau (BC) 4 - 1 Comunal Berceni 2013-2014 Liga 2 26 Mar 2014
LPS Viitorul Piteşti - CS Minerul Motru 0 - 1 Comunal Bradu Bradu 2013-2014 Campionatul Național U19 2 Apr 2014
CS FC Clinceni (IF) - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 2 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2013-2014 Liga 2 9 Apr 2014
FC Gloria Buzău (BZ) - ASC Bacau (BC) 2 - 1 Gloria Buzău 2014-2015 Liga 2 30 Aug 2014
SC CS U Craiova SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 1 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2014-2015 Campionatul Național U19 14 Sep 2014
CS Concordia Chiajna 2 - CS Inter Clinceni (IF) 4 - 0 Concordia Chiajna 2014-2015 Liga 3 19 Sep 2014
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS Şoimii Pâncota 2 - 1 Unirea Tărlungeni 2014-2015 Liga 2 3 Oct 2014
CS Gaz Metan Mediaş - CS Unirea Tărlungeni 11 - 0 Textila Mediaş 2014-2015 Campionatul Național U19 11 Oct 2014
ACS Dacia Unirea Brăila - FCM Dorohoi 6 - 3 Municipal Brăila 2014-2015 Liga 2 18 Oct 2014
FC Gloria Buzău (BZ) - ACS FC Academica Clinceni 2 - 1 Gloria Buzău 2014-2015 Liga 2 15 Nov 2014
ACS FC Olt Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 3 - 1 Rapid Piatra Olt 2014-2015 Campionatul Național U19 30 Nov 2014
FC Gloria Buzău (BZ) - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 0 Gloria Buzău 2014-2015 Liga 2 7 Mar 2015
AFC Chindia Târgovişte - CS Afumaţi 0 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2014-2015 Liga 3 13 Mar 2015
Interstar Sibiu - CS FOREX Braşov 3 - 2 Independenţa Obor Sibiu 2014-2015 Campionatul Național U17 14 Mar 2015
CS FC Olimpia 2010 (SM) - ACS Inter Olt Slatina (OT) 1 - 2 2014-2015 Liga 2 21 Mar 2015
CS Gaz Metan Mediaş - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 6 - 3 Gaz Metan 2 sintetic Mediaş 2014-2015 Campionatul Național U19 2 Apr 2015
SC CS U Craiova SA - AS FC Frontiera Drobeta 5 - 1 Electroputere Valea Roşie Craiova 2014-2015 Campionatul Național U19 26 Apr 2015
ASC Juventus Bucureşti - AS Vointa Snagov (IF) 2 - 0 Juventus Bucureşti 2014-2015 Liga 3 9 May 2015
CS U Craiova (DJ) - CS Unirea Sânnicolau Mare 0 - 5 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2014-2015 Campionatul U17 Județean 7 Jun 2015
ACS Unirea Bascov - AS FC Aninoasa 1 - 2 Comunal Valea Ursului 2015-2016 Baraj Liga 3 27 Jun 2015
AFC Chindia Târgovişte - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 0 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Liga 2 29 Aug 2015
Club Sportiv U Craiova SA - ACS FC Ardealul Cluj 0 - 1 CFR Craiova 2015-2016 Liga Elitelor U19 5 Sep 2015
FC Gloria Buzău (BZ) - SC FC Rapid SA București 1 - 2 Gloria Buzău 2015-2016 Liga 2 19 Sep 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 2 Motorul Arad 2015-2016 Cupa României 22 Sep 2015
CS Mioveni - SC Dinamo 1948 SA 1 - 0 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2015-2016 Liga Elitelor U19 27 Sep 2015
CSS Slatina - CSS Craiova 2 - 1 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2015-2016 Campionatul Național U19 3 Oct 2015
CS Gaz Metan Mediaş - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) 0 - 1 Gaz Metan Mediaş 2015-2016 Liga 2 17 Oct 2015
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS FC Bihor Oradea (BH) 1 - 2 Unirea Tărlungeni 2015-2016 Liga 2 31 Oct 2015
CS Baloteşti - SC FC Rapid SA București 0 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2015-2016 Liga 2 14 Nov 2015
Club Sportiv U Craiova SA - ACS FC Ardealul Cluj 3 - 0 CFR Craiova 2015-2016 Liga Elitelor U17 22 Nov 2015
ACS FC Academica Clinceni - ACS Berceni (IF) 2 - 2 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2015-2016 Liga 2 21 Nov 2015
CS Mioveni - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 2 - 0 Orăşenesc Mioveni 2015-2016 Liga 2 25 Nov 2015
CS Gaz Metan Mediaş - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 0 Gaz Metan Mediaş 2015-2016 Liga 2 26 Feb 2016
CS FC Farul Constanţa (CT) - Sport Club Bacau (BC) 1 - 2 Farul Constanţa 2015-2016 Liga 2 15 Mar 2016
CS Sporting Roşiori 2008 - CN Dinicu Golescu 2 - 1 Municipal Roşiorii de Vede 2015-2016 Liga 3 19 Mar 2016
CS Unirea Tărlungeni (BV) - AFC Chindia Târgovişte 0 - 1 Unirea Tărlungeni 2015-2016 Liga 2 26 Mar 2016
Club Sportiv U Craiova SA - LPS Satu Mare 6 - 1 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Liga Elitelor U17 27 Apr 2016
AS Muresul Vintu de Jos - ACS Muresul Ludus (MS) 1 - 0 Mureşul Vinţu de Jos 2016-2017 Baraj Liga 3 18 Jun 2016
CS Concordia Chiajna - CS Pandurii Târgu Jiu 5 - 4 2016-2017 Cupa Ligii 10 Aug 2016
ACSO Filiaşi - CS Podari (DJ) 3 - 1 Oltenia Işalniţa 2016-2017 Cupa României 24 Aug 2016
CN Dinicu Golescu - CSS Braşovia Braşov 0 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2016-2017 Campionatul Național U19 31 Aug 2016
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Mioveni 0 - 0 Motorul Arad 2016-2017 Liga 2 3 Sep 2016
AFC Chindia Târgovişte - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2016-2017 Liga 2 18 Sep 2016
ASC Juventus Bucureşti - CS Unirea Tărlungeni (BV) 6 - 0 Juventus Bucureşti 2016-2017 Liga 2 30 Sep 2016
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 0 Motorul Arad 2016-2017 Liga 2 22 Oct 2016
CS Afumaţi - CS Luceafărul Oradea (BH) 0 - 0 Comunal Afumaţi 2016-2017 Liga 2 9 Dec 2016
AS FC Aninoasa - AFCM Alexandria 1 - 1 Comunal Aninoasa 2016-2017 Liga 3 4 Mar 2017
CSM Şcolar Reşiţa - CS Naţional Sebiş 3 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2016-2017 Liga 3 11 Mar 2017
LPS Slatina - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 0 - 0 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2016-2017 Campionatul Național U19 25 Mar 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2016-2017 Liga 2 3 Apr 2017
CS Gaz Metan Mediaş - FC Viitorul Mihai Georgescu 4 - 0 Gaz Metan 2 sintetic Mediaş 2016-2017 Liga Elitelor U19 23 Apr 2017
ACS Dacia Unirea Brăila - ASC Juventus Bucureşti 0 - 3 Municipal Brăila 2016-2017 Liga 2 28 May 2017
CS Inter Petrila - ACS Ghiroda 1 - 2 Parângul Lonea Petrila 2017-2018 Baraj Liga 3 17 Jun 2017
CS Mioveni - CS Afumaţi 4 - 0 Orăşenesc Mioveni 2017-2018 Liga 2 5 Aug 2017
CS Dunărea Calafat - AS FC Milcov 0 - 2 Dunărea Calafat 2017-2018 Cupa României 9 Aug 2017
AFC Ripensia Timișoara - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 3 - 2 Ciarda Roşie Timişoara 2017-2018 Liga 2 22 Aug 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 5 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2017-2018 Liga 2 9 Sep 2017
AFC Hermannstadt - ACS Steagu Roşu Braşov 5 - 2 Mecanica Sibiu 2017-2018 Etapa Preliminară U19 24 Sep 2017
AFC Ripensia Timișoara - CS Mioveni 0 - 1 Ciarda Roşie Timişoara 2017-2018 Liga 2 30 Sep 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - AFC Hermannstadt 2 - 2 Trans-Sil Târgu Mureş 2017-2018 Liga 2 17 Oct 2017
ACSF Voinţa Turnu Măgurele - ACS Petrolul 52 0 - 1 Voinţa Saelele 2017-2018 Liga 3 21 Oct 2017
CS Afumaţi - AFC UTA Arad 5 - 2 Comunal Afumaţi 2017-2018 Cupa României 25 Oct 2017
AFC UTA Arad - CS Luceafărul Oradea 2 - 3 Otto Greffner Șiria 2017-2018 Liga 2 4 Nov 2017
AFC Chindia Târgovişte - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 2 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Liga 2 18 Nov 2017
ACS FC Academica Clinceni - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 3 - 0 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2017-2018 Liga 2 9 Dec 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Afumaţi 2 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2017-2018 Liga 2 10 Mar 2018
ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Hermannstadt 0 - 1 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2017-2018 Liga 2 25 Mar 2018
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - AS FC Universitatea Cluj 2 - 1 CMC Cluj-Napoca 2017-2018 Liga 3 10 Apr 2018
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS FC Academica Clinceni 5 - 2 Municipal Brăila 2017-2018 Liga 2 20 Apr 2018
Fotbal Club Argeş - CS Mioveni 0 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2017-2018 Liga 2 1 May 2018
AFC Chindia Târgovişte - AFC Hermannstadt 1 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2017-2018 Liga 2 13 May 2018
CS U Craiova (DJ) - CS Sporting Juniorul Vaslui 2 - 0 Extensiv Craiova 2017-2018 Liga Elitelor U17 19 May 2018
AFC UTA Arad - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 5 Otto Greffner Șiria 2017-2018 Liga 2 26 May 2018
ACS Nemere Ghelinţa - ACS SR Municipal Braşov 0 - 2 Comunal Ghelinţa 2018-2019 Baraj Liga 3 23 Jun 2018
ASSCS Farul Constanţa - ACS Poli Timişoara 4 - 1 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2018-2019 Liga 2 4 Aug 2018
CS Baloteşti - FC Petrolul Ploieşti 0 - 3 Concordia Chiajna 2018-2019 Liga 2 10 Aug 2018
AFC Astra - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2018-2019 Liga 1 18 Aug 2018
Fotbal Club Argeş - ACS Energeticianul 0 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2018-2019 Liga 2 4 Sep 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin 9 - 0 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2018-2019 Etapa Preliminară U19 8 Sep 2018
AFC UTA Arad - ACS FC Academica Clinceni 0 - 1 Motorul Arad 2018-2019 Liga 2 15 Sep 2018
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Chindia Târgovişte 0 - 1 Municipal Brăila 2018-2019 Liga 2 29 Sep 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Sportul Snagov SA 2 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 13 Oct 2018
AFC Ripensia Timișoara - AS FC Universitatea Cluj 1 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2018-2019 Liga 2 18 Oct 2018
ACS Dacia Unirea Brăila - FC Petrolul Ploieşti 2 - 3 Municipal Brăila 2018-2019 Liga 2 3 Nov 2018
Fotbal Club Argeş - ACS FC Academica Clinceni 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2018-2019 Liga 2 23 Nov 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - FC Petrolul Ploieşti 0 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 24 Feb 2019
AFC UTA Arad - ACS Poli Timişoara 2 - 1 Motorul Arad 2018-2019 Liga 2 9 Mar 2019
AS FC Universitatea Cluj - Fotbal Club Argeş 0 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2018-2019 Liga 2 24 Mar 2019
ASSCS Farul Constanţa - ACS ASU Politehnica Timișoara 1 - 1 Farul Constanţa 2018-2019 Liga 2 10 Apr 2019
FC Petrolul Ploieşti - ASC Daco-Getica Bucureşti 1 - 3 Ilie Oană Ploieşti 2018-2019 Liga 2 27 Apr 2019
ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov SA 3 - 3 Jiul Petroşani 2018-2019 Liga 2 11 May 2019
AFC Chindia Târgovişte - FC Metaloglobus Bucureşti 2 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2018-2019 Liga 2 19 May 2019
CSM Slatina - AS Gloria 2015 Corneşti 2 - 0 1 Mai Slatina 2019-2020 Baraj Liga 3 15 Jun 2019
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - CS Strehaia 3 - 0 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2019-2020 Baraj Liga 3 22 Jun 2019
ACSM Politehnica Iaşi - ACS FC Academica Clinceni 2 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2019-2020 Liga 1 26 Jul 2019
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - Fotbal Club Rapid 3 - 1 Municipal Turnu Măgurele 2019-2020 Liga 2 20 Aug 2019
ACS ASU Politehnica Timișoara - FC Farul Constanța 1920 0 - 0 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2019-2020 Liga 2 14 Sep 2019
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - Universitatea Craiova 0 - 1 Ion Oblemenco Craiova 2019-2020 Cupa României 25 Sep 2019


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - CS Safir Vaslui 2 - 3 Sala Polivalentă Traian Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Trofeul Gheorghe Ola 18 Dec 2011
ACS Viitorul Arad - CSM Şcolar Reşiţa 2 - 4 Sala Polivalentă Craiova 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ene 4 Dec 2014
AS Oltenia Junior Craiova - ACS Poli Timişoara 1 - 6 Sala Polivalentă Craiova 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ene 4 Dec 2014
CSM Şcolar Reşiţa - ACS Poli Timişoara 0 - 2 Sala Polivalentă Craiova 2014-2015 Trofeul Gheorghe Ene 6 Dec 2014
Real Junior Vaslui - Academia Luceafărul Cluj 1 - 1 Sala Sporturilor Işalniţa 2017-2018 Trofeul Gheorghe Ene 17 Dec 2017
ACS Prosport Academy - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 4 - 2 Sala Sporturilor Işalniţa 2017-2018 Trofeul Gheorghe Ene 17 Dec 2017
CS Dinamyk Craiova - ACS Constantin Schumacher 1 - 3 Sala Sporturilor Işalniţa 2017-2018 Trofeul Gheorghe Ene 17 Dec 2017
CS Atletico Arad - CS Junior Braşov 0 - 0 Sala Sporturilor Işalniţa 2017-2018 Trofeul Gheorghe Ene 17 Dec 2017
Academia Luceafărul Cluj - CS Atletico Arad 1 - 2 2017-2018 Trofeul Gheorghe Ene 17 Dec 2017
ACS Prosport Academy - CS Junior Braşov 2 - 1 2017-2018 Trofeul Gheorghe Ene 17 Dec 2017


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Mioveni - FC CFR Timişoara 1 - 0 Orăşenesc Mioveni 2008-2009 Liga 2 15 Nov 2008
SC FC PREFAB SA - CS FOREX Braşov 0 - 0 Tineretului Independenţa Modelu 2008-2009 Liga 2 16 Aug 2008
FC Petrolul SA (PH) - CS Concordia Chiajna 1 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2008-2009 Liga 2 4 Oct 2008
CS Jiul Petroşani (HD) - FC CFR Timişoara 0 - 0 Jiul Petroşani 2008-2009 Liga 2 6 Sep 2008
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Mioveni 3 - 0 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Liga 2 8 Nov 2008
FC Argeş (AG) - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 1 20 Sep 2008
FC Gloria Buzău (BZ) - CS Otopeni (IF) 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 1 17 Oct 2008
FC Argeş (AG) - FC Politehnica Iaşi 3 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 1 24 Oct 2008
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS FC Bihor Oradea (BH) 2 - 1 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Liga 2 7 Mar 2009
LPS Slatina - SC FC 2005 SA Piteşti 5 - 1 1 Mai - Teren II Slatina 2008-2009 Campionatul Național U19 5 Apr 2009
FC Gloria Buzău (BZ) - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 1 - 5 Gloria Buzău 2008-2009 Liga 1 7 Apr 2009
CS Jiul Petroşani (HD) - FC Ariesul Turda (CJ) 2 - 1 Jiul Petroşani 2008-2009 Liga 2 25 Apr 2009
CS MINERUL Motru 2008 - CS MINERUL Lupeni 5 - 0 Minerul sintetic Motru 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
CS Jiul Petroşani (HD) - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 1 Jiul Petroşani 2008-2009 Liga 2 6 Jun 2009
1D - 4D 0 - 0 Petrolul Ţicleni 2008-2009 Campionatul U19 Județean 5 Jul 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - SC FC OTELUL SA (GL) 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2009-2010 Liga 1 31 Jul 2009
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 2 - 0 Valentin Stănescu Bucureşti 2009-2010 Liga 1 21 Aug 2009
AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 1 - 0 Tineretului Urziceni 2009-2010 Liga 1 12 Sep 2009
CS Zlatna (AB) - SC Dinamo 1948 SA 0 - 5 Dinamo Central Bucureşti 2009-2010 Cupa României 24 Sep 2009
CS Gaz Metan Mediaş - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 0 - 0 Gaz Metan Mediaş 2009-2010 Liga 1 3 Oct 2009
FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC Timişoara SA (TM) 0 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2009-2010 Liga 1 25 Oct 2009
STĂ - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 1 Tineretului Urziceni 2009-2010 Cupa României 27 Oct 2009
FC CFR 1907 Cluj SA - CS FC ASTRA (PH) 1 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2009-2010 Liga 1 8 Nov 2009
AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 2 - 0 Tineretului Urziceni 2009-2010 Liga 1 30 Nov 2009
CS Gaz Metan Mediaş - CS FC ASTRA (PH) 0 - 0 Gaz Metan Mediaş 2009-2010 Liga 1 13 Dec 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS FC ASTRA (PH) 0 - 2 Municipal Târgu Jiu 2009-2010 Liga 1 21 Feb 2010
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 1 - 2 Cetate Alba Iulia 2009-2010 Liga 1 26 Feb 2010
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 2 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2009-2010 Liga 1 21 Mar 2010
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - FC U Craiova (DJ) 2 - 0 Cetate Alba Iulia 2009-2010 Liga 1 7 Apr 2010
FC U Craiova (DJ) - CS FC ASTRA (PH) 1 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2009-2010 Liga 1 10 Apr 2010
SC FC Timişoara SA (TM) - SC FC OTELUL SA (GL) 2 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2009-2010 Liga 1 1 May 2010
FC U Craiova (DJ) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 1 - 0 Ion Oblemenco Craiova 2010-2011 Liga 1 28 Aug 2010
LSS Vointa Sibiu (SB) - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 1 - 0 Municipal Sibiu 2010-2011 Cupa României 8 Sep 2010
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - SC FC Viitorul Constanţa SA 3 - 2 Municipal Târgu Jiu 2010-2011 Cupa României 22 Sep 2010
FC U Craiova (DJ) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 3 - 0 Ion Oblemenco Craiova 2010-2011 Liga 1 1 Oct 2010
FC Argeş (AG) - LSS Vointa Sibiu (SB) 1 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2010-2011 Liga 2 16 Oct 2010
SC FC Braşov SA (BV) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 2 - 0 Tineretului Braşov 2010-2011 Liga 1 13 Nov 2010
LSS Vointa Sibiu (SB) - FC Ariesul Turda (CJ) 2 - 0 Municipal Sibiu 2010-2011 Liga 2 20 Nov 2010
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS Mioveni 3 - 0 CFR Craiova 2010-2011 Liga 2 27 Nov 2010
AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 1 - 1 Tineretului Urziceni 2010-2011 Liga 1 6 Dec 2010
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 0 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2010-2011 Liga 1 11 Mar 2011
CS Mioveni - CS FC Bihor Oradea (BH) 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2010-2011 Liga 2 26 Mar 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - FC Ariesul Turda (CJ) 0 - 0 Cetate Alba Iulia 2010-2011 Liga 2 2 Apr 2011
CS MUREŞUL Deva (HD) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 2 - 3 Cetate Deva 2010-2011 Liga 2 9 Apr 2011
CS Gaz Metan CFR Craiova - FC Ariesul Turda (CJ) 1 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2010-2011 Liga 2 8 May 2011
CS Gaz Metan Mediaş - FC CFR 1907 Cluj SA 3 - 2 Gaz Metan Mediaş 2010-2011 Liga 1 13 May 2011
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 7 Municipal Drăgăşani 2010-2011 Juniori U15 7 Jun 2011
FC Snagov - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2011-2012 Liga 2 19 Aug 2011
FC Dinamo 1948 SA (B) - FC Municipal Bacău 2 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2011-2012 Liga 2 27 Aug 2011
FC Argeş (AG) - CS MUREŞUL Deva (HD) 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2011-2012 Liga 2 10 Sep 2011
CS Gaz Metan Severin - CS Mioveni 6 - 3 Municipal Drobeta Turnu Severin 2011-2012 Cupa României 20 Sep 2011
CS Gaz Metan Mediaş - AFC Astra 2 1 - 0 Gaz Metan Mediaş 2011-2012 Cupa României 25 Oct 2011
AS FC Interstar Sibiu - ACS Salina Ocna Şugatag 2 - 0 Electroputere Valea Roşie Craiova 2011-2012 Juniori U13 1 Jun 2012
SC FC Ceahlaul SA (NT) - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 3 Ceahlăul Piatra Neamţ 2012-2013 Liga 1 27 Aug 2012
SC FC Braşov SA (BV) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 0 - 1 Tineretului Braşov 2012-2013 Liga 1 11 Nov 2012
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Concordia Chiajna 2 - 1 2012-2013 Liga 1 19 Nov 2012
FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC Ceahlaul SA (NT) 3 - 2 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2012-2013 Liga 1 9 Dec 2012
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Gaz Metan Mediaş 3 - 4 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Liga 1 19 Apr 2013
CS Concordia Chiajna - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 1 Concordia Chiajna 2012-2013 Liga 1 12 May 2013
CS Gaz Metan Mediaş - SC Sporting Club SA (VS) 1 - 1 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Liga 1 12 Aug 2013
CS Concordia Chiajna - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 1 - 5 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga 1 25 Aug 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 2 Municipal Târgu Jiu 2013-2014 Liga 1 28 Sep 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Viitorul Constanţa SA 4 - 0 Steaua Bucureşti 2013-2014 Liga 1 18 Oct 2013
SC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) - CS Concordia Chiajna 2 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2013-2014 Liga 1 28 Oct 2013
LPS Viitorul Piteşti - Club Sportiv U Craiova SA 0 - 1 Comunal Bradu Bradu 2013-2014 Campionatul Național U19 17 Nov 2013
SC FC Braşov SA (BV) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 0 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga 1 6 Dec 2013
SC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) - ACS Poli Timişoara 4 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2013-2014 Liga 1 13 Dec 2013
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA 1 - 1 Sparta Mediaş 2013-2014 Campionatul Național U19 16 Mar 2014
ACS FC Olt Slatina - CSS Craiova 4 - 0 Rapid Piatra Olt 2013-2014 Campionatul Național U19 27 Mar 2014
SC CS U Craiova SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 0 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2014-2015 Campionatul Național U17 14 Sep 2014
SC FC Rapid SA București - AFC Botoşani 5 - 4 Valentin Stănescu Bucureşti 2014-2015 Cupa României 23 Sep 2014
CS Mioveni - CS FC Olimpia 2010 (SM) 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 28 Sep 2014
CS Gaz Metan Mediaş - CS Unirea Tarlungeni 4 - 1 Textila Mediaş 2014-2015 Campionatul Național U17 11 Oct 2014
SC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 3 - 2 Dinamo Central Bucureşti 2014-2015 Liga 1 26 Oct 2014
FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 2 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2014-2015 Liga 1 3 Nov 2014
ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 1 1 Mai Slatina 2014-2015 Liga 2 8 Nov 2014
ACS FC Olt Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 3 - 3 Rapid Piatra Olt 2014-2015 Campionatul Național U17 30 Nov 2014
SC FC OTELUL SA (GL) - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 0 - 2 Oţelul Galaţi 2014-2015 Liga 1 7 Dec 2014
Interstar Sibiu - CS FOREX Braşov 1 - 4 Independenţa Obor Sibiu 2014-2015 Campionatul Național U19 14 Mar 2015
ACS Inter Olt Slatina (OT) - ACS Poli Timişoara 2 - 2 1 Mai Slatina 2014-2015 Liga 2 28 Mar 2015
CS Gaz Metan Mediaş - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 3 - 1 Gaz Metan 2 sintetic Mediaş 2014-2015 Campionatul Național U17 2 Apr 2015
SC CS U Craiova SA - AS FC Frontiera Drobeta 4 - 0 Electroputere Valea Roşie Craiova 2014-2015 Campionatul Național U17 26 Apr 2015
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 3 Emil Alexandrescu Iaşi 2014-2015 Liga 1 16 May 2015
CS Concordia Chiajna - ACSM Politehnica Iaşi 0 - 1 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga 1 17 Jul 2015
AFC Astra - SC FC Viitorul Constanţa SA 2 - 2 Marin Anastasovici Giurgiu 2015-2016 Liga 1 2 Aug 2015
ACSM Politehnica Iaşi - FC Dinamo 1948 SA (B) 0 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2015-2016 Liga 1 16 Aug 2015
Club Sportiv U Craiova SA - AFC Unirea 1924 1 - 0 CFR Craiova 2015-2016 Liga Elitelor U17 5 Sep 2015
CSS Slatina - CSS Craiova 6 - 1 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2015-2016 Campionatul Național U17 3 Oct 2015
CS U Craiova SA (DJ) - FC Dinamo 1948 SA (B) 3 - 0 Extensiv Craiova 2015-2016 Liga 1 25 Oct 2015
SC FC Voluntari SA - FC CFR 1907 Cluj SA 2 - 2 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga 1 7 Nov 2015
CS Concordia Chiajna - SC FC Viitorul Constanţa SA 2 - 2 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga 1 1 Dec 2015
CS U Craiova SA (DJ) - SC FC Voluntari SA 1 - 2 Extensiv Craiova 2015-2016 Liga 1 13 Dec 2015
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 2 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga 1 15 Feb 2016
ACSM Politehnica Iaşi - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 2 Emil Alexandrescu Iaşi 2015-2016 Play-Out Liga 1 5 Mar 2016
ACS Poli Timişoara - SC FC Voluntari SA 2 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2015-2016 Play-Out Liga 1 10 Apr 2016
CS Universitatea Craiova - Academia Gică Popescu 4 - 2 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Campionatul Național U17 27 Apr 2016
AS FC Botoşani (BT) - FC CFR 1907 Cluj SA 3 - 1 Municipal Botoşani 2016-2017 Liga 1 30 Jul 2016
CN Dinicu Golescu - CSS Braşovia Braşov 2 - 3 Muscelul Câmpulung Muscel 2016-2017 Campionatul Național U17 31 Aug 2016
SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - ASA Târgu Mureș 5 - 6 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Cupa Ligii 7 Sep 2016
CS Afumaţi - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 3 - 0 Comunal Afumaţi 2016-2017 Liga 2 10 Sep 2016
SC FC Voluntari SA - CS U Craiova (DJ) 0 - 1 Anghel Iordănescu Voluntari 2016-2017 Liga 1 21 Sep 2016
CS Pandurii Târgu Jiu - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Liga 1 23 Sep 2016
SC FC Voluntari SA - AFC Astra 1 - 2 Anghel Iordănescu Voluntari 2016-2017 Liga 1 4 Dec 2016
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Pandurii Târgu Jiu 3 - 0 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal Ovidiu 2016-2017 Liga 1 13 Feb 2017
ACS Poli Timişoara - FC Voluntari 1 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2016-2017 Play-Out Liga 1 20 Mar 2017
LPS Slatina - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 2 - 4 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2016-2017 Campionatul Național U17 25 Mar 2017
CS Gaz Metan Mediaş - ACSM Politehnica Iaşi 0 - 2 Gaz Metan Mediaş 2016-2017 Play-Out Liga 1 5 Apr 2017
AFC Chindia Târgovişte - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2016-2017 Liga 2 7 May 2017
Fotbal Club Argeş - CS Ştiinţa Miroslava 3 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2017-2018 Liga 2 18 Aug 2017
AFC Hermannstadt - ACS Steagu Roşu Braşov 0 - 4 Mecanica Sibiu 2017-2018 Etapa Preliminară U17 24 Sep 2017
CS Mioveni - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2017-2018 Cupa României 29 Nov 2017
ASC Juventus Bucureşti - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2017-2018 Liga 1 25 Feb 2018
SC Fotbal Club FCSB SA - ACSM Politehnica Iaşi 1 - 0 Arena Naţională Bucureşti 2017-2018 Play-Off Liga 1 1 Apr 2018
CS Gaz Metan Mediaş - SC Dinamo 1948 SA 2 - 3 Gaz Metan Mediaş 2017-2018 Play-Out Liga 1 6 May 2018
ASC Juventus Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA 0 - 2 Anghel Iordănescu Voluntari 2017-2018 Play-Out Liga 1 15 May 2018
SC FC Voluntari SA - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 1 Anghel Iordănescu Voluntari 2018-2019 Liga 1 30 Jul 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin 5 - 0 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2018-2019 Etapa Preliminară U17 8 Sep 2018
AFC Hermannstadt - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 1 Trans-Sil Târgu Mureş 2018-2019 Liga 1 22 Sep 2018
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2018-2019 Liga 1 28 Oct 2018
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Voluntari SA 2 - 0 Gaz Metan Mediaş 2018-2019 Liga 1 12 Nov 2018
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Astra 1 - 2 Marin Anastasovici Giurgiu 2018-2019 Cupa României 27 Feb 2019
SC FC Voluntari SA - AFC Botoşani 2 - 1 Anghel Iordănescu Voluntari 2018-2019 Play-Out Liga 1 18 Mar 2019
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2018-2019 Play-Off Liga 1 1 Apr 2019
CS Gaz Metan Mediaş - CS Concordia Chiajna 3 - 1 Gaz Metan Mediaş 2018-2019 Play-Out Liga 1 2 Jun 2019
FC CFR 1907 Cluj SA - ACSM Politehnica Iaşi 1 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2019-2020 Liga 1 13 Jul 2019
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2019-2020 Liga 1 22 Jul 2019
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Voluntari SA 1 - 3 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2019-2020 Liga 1 11 Aug 2019
AFC Botoşani - AFC Chindia Târgovişte 0 - 3 Municipal Botoşani 2019-2020 Liga 1 22 Sep 2019
ACS FC Academica Clinceni - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 3 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2019-2020 Liga 1 29 Sep 2019
Universitatea Craiova - ACSM Politehnica Iaşi 1 - 1 Ion Oblemenco Craiova 2019-2020 Liga 1 4 Oct 2019
ACS FC Academica Clinceni - SC FC Viitorul Constanţa SA 0 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2019-2020 Liga 1 20 Oct 2019


Calendar