Nume:Trandafir Cristina Mariana


Din: Bucureşti, judetul Bucureşti


NumeTrandafir
PrenumeCristina Mariana
Data si locul nasterii01.03.1983 Bucuresti
LotulLiga 2(Fotbal)
Studiisuperioare
Ocupatiainginer - economist
Anul in care a devenit arbitru2004
Data obinerii categoriei I2006
Anul promovarii in liga 22010
Anul promovarii in liga 32006
Anul promovarii arbitru FIFA2010
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
AS Unirea Tărlungeni - ACS Victoria Brăneşti 1 - 2 Unirea Tărlungeni 2008-2009 Liga 3 14 Nov 2008
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 5 - 0 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2008-2009 Liga 3 29 Aug 2008
CS Chimia Brazi (PH) - SC FC Săcele SA 0 - 1 Chimia Brazi 2008-2009 Liga 3 12 Sep 2008
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti - CF Predeal 5 - 2 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2008-2009 Liga 3 10 Oct 2008
AS Viitorul Pucioasa - CS FC Balş 2007 (OT) 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 15 Aug 2008
CS MUSCELUL Cîmpulung - CS Prometeu Craiova (DJ) 2 - 0 General Ioan Sulca - Armata Craiova 2008-2009 Liga 3 1 Nov 2008
SC FC Buftea SA - FC Snagov 2 - 1 Coresi Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
CS Otopeni - CS PETROL Moreni 5 - 2 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
FC Târgovişte - CS Otopeni 2 - 1 Alpan Şotânga 2008-2009 Campionatul Național U19 5 Apr 2009
CS MUSCELUL Cîmpulung - FC PETROM CHIMIA Craiova 2 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2008-2009 Liga 3 4 Apr 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti 3 - 0 Pro Rapid Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 12 Apr 2009
AS Viitorul Pucioasa - CS Armata Craiova 2 - 1 Dumitru Tică Popescu Pucioasa 2008-2009 Liga 3 17 Apr 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - AFC Fair Play Bucureşti 5 - 1 Pro Rapid Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - FC PETROM CHIMIA Craiova 1 - 1 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Liga 3 8 May 2009
CS Concordia Chiajna - FC Snagov 6 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2008-2009 Campionatul Național U17 10 May 2009
ASC Juventus Bucureşti - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 4 - 0 Juventus Sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 17 May 2009
Asociația Fotbal Club Fair-Play - CS RIPENSIA Timişoara (TM) 0 - 11 Coresi Bucureşti 2008-2009 Liga I Feminin 30 May 2009
CS ALRO Slatina (OT) - FC PETROM CHIMIA Craiova 4 - 0 IPA Metalurgistul Slatina 2008-2009 Liga 3 5 Jun 2009
CS Buftea (IF) - AS Unirea Tărlungeni 1 - 1 Orăşenesc Buftea 2009-2010 Liga 3 21 Aug 2009
FCM Târgovişte (DB) - CS Juventus Bascov 0 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Liga 3 11 Sep 2009
CS Progresul Corabia - AFCM Alexandria 0 - 1 Ion Oblemenco Corabia 2009-2010 Liga 3 28 Aug 2009
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 4 - 1 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2009-2010 Liga 3 18 Sep 2009
FCM Târgovişte (DB) - CS Progresul Corabia 2 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Liga 3 16 Oct 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 6 - 1 Pro Rapid Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 22 Oct 2009
AFC Unirea 04 Slobozia - CS Utchim Gaesti 6 - 1 1 Mai Slobozia 2009-2010 Liga 3 30 Oct 2009
FC Snagov - CS PETROL Moreni 9 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Nov 2009
FC Gloria Buzău - CS FC CALLATIS Mangalia 2 - 1 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Nov 2009
CS Petrolul Teleajen LUKOIL - AS Unirea Tărlungeni 1 - 0 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2009-2010 Liga 3 13 Nov 2009
CFC Ghecon Lăpuşata (VL) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 1 - 2 Minerul Berbeşti 2009-2010 Liga 3 20 Nov 2009
SMART Bucureşti - CS INTERCREDO Pitesti 4 - 0 Premium Wellness Institute Bucureşti 2009-2010 Liga I Feminin 28 Nov 2009
Asociația Fotbal Club Fair-Play - AFC Municipal Targu Mures (MS) 1 - 7 Politehnica Bucureşti 2009-2010 Liga I Feminin 5 Dec 2009
CS Viitorul Toporu - CSM Targoviste 1 - 0 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2009-2010 Liga 3 26 Feb 2010
FC Snagov - CS CHIMIA Brazi 2 - 3 Voinţa Ghermăneşti 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
CS Victoria Brăneşti - CSM Targoviste 4 - 0 Aversa Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 28 Mar 2010
CSM Medgidia - CS Eforie (CT) 0 - 2 Central Eftimie Elisei Medgidia 2009-2010 Liga 3 26 Mar 2010
ASC Juventus Bucureşti - ACS Scolar Universitar SPIRU HARET 17 - 2 Juventus 3 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
FC Universitatea Craiova 2 - CS Progresul Corabia 2 - 2 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2009-2010 Liga 3 16 Apr 2010
CS FC Callatis Mangalia (CT) - CS Victoria Chirnogi (CL) 0 - 0 Callatis Mangalia 2009-2010 Liga 3 30 Apr 2010
CS Concordia Chiajna - ACS Scolar Universitar SPIRU HARET 5 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2009-2010 Campionatul Național U19 2 May 2010
Asociația Fotbal Club Fair-Play - MOTORUL Oradea 1 - 2 Coresi Bucureşti 2009-2010 Liga I Feminin 29 May 2010
SMART Bucureşti - CS METALUL Vlahita 3 - 1 Premium Wellness Institute Bucureşti 2009-2010 Liga I Feminin 5 Jun 2010
AFC Conpet Ploieşti - CS Chimia Brazi (PH) 0 - 3 Conpet Strejnicu 2009-2010 Liga 3 11 Jun 2010
CS Buftea (IF) - CS Tricolorul Breaza 2 - 5 Orăşenesc Buftea 2010-2011 Cupa României 31 Jul 2010
CS Atletic Bradu - CS PETROLUL Videle 2 - 2 Tineretului - Ştrand Piteşti 2010-2011 Liga 3 27 Aug 2010
SC FCM Targoviste SA - AFCM Alexandria 1 - 0 Alpan Şotânga 2010-2011 Liga 3 10 Sep 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - CS Otopeni 2 - 0 Rocar Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Sep 2010
CS CHIMIA Brazi - Grupul Şcolar Agricol Nucet 2 - 2 Vega Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Sep 2010
AFC Comprest GIM (B) - CS Spicul Mopan 0 - 2 Comprest Bucureşti 2010-2011 Liga 3 24 Sep 2010
CS Victoria Brăneşti - CS Dunărea Turris Turnu Măgurele 1 - 0 Aversa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 26 Sep 2010
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - CS Victoria Chirnogi (CL) 2 - 1 Metalul Filipeştii de Pădure 2010-2011 Liga 3 1 Oct 2010
FC Snagov - CS Mioveni 4 - 4 Vointa sintetic Ghermăneşti 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
AFC Conpet Ploieşti - CS Electrosid Titu 0 - 0 Conpet Strejnicu 2010-2011 Liga 3 22 Oct 2010
CS Inter Clinceni (IF) - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 2 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2010-2011 Liga 3 6 Nov 2010
CS Buftea (IF) - ABC Stoicescu (BZ) 4 - 2 Orăşenesc Buftea 2010-2011 Liga 3 19 Nov 2010
CS Electrosid Titu - FC GIROM Albota (AG) 3 - 0 Orăşenesc Titu 2010-2011 Liga 3 26 Nov 2010
FC Snagov - FC ASTRA Ploieşti 0 - 7 Vointa sintetic Ghermăneşti 2010-2011 Campionatul Național U19 5 Dec 2010
CS Inter Clinceni (IF) - CS Argeşul Mihăileşti 0 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2010-2011 Liga 3 4 Mar 2011
FC Snagov - Grupul Şcolar Agricol Nucet 0 - 5 Vointa sintetic Ghermăneşti 2010-2011 Campionatul Național U19 13 Mar 2011
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - CS Dunărea Turris Turnu Măgurele 4 - 0 Rocar Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 20 Mar 2011
CS Victoria Chirnogi (CL) - ACS Viitorul Domneşti 2 - 0 Comunal Chirnogi 2010-2011 Liga 3 25 Mar 2011
CS Victoria Brăneşti - AS FC Progresul Bucureşti 0 - 3 Aversa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 27 Mar 2011
CSS Târgovişte - FC Sporting Craiova 4 - 2 Toma Panţu Târgovişte 2010-2011 Liga I Feminin 3 Apr 2011
CS Atletic Bradu - CSO Plopeni (PH) 2 - 2 Central Bradu Bradu 2010-2011 Liga 3 15 Apr 2011
ASC Juventus Bucureşti - CS Victoria Brăneşti 1 - 2 Juventus 3 Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Apr 2011
CS Concordia Chiajna - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 0 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U19 1 May 2011
CS Tunari - CS Partizanul Merei 5 - 2 Tunari Tunari 2010-2011 Liga 3 7 May 2011
CS Concordia Chiajna - CS Victoria Brăneşti 1 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U19 8 May 2011
FC ASTRA Ploieşti - FC Snagov 1 - 5 Prahova Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U17 15 May 2011
Asociația Fotbal Club Fair-Play - SN Constanta 5 - 1 Politehnica Bucureşti 2010-2011 Liga I Feminin 29 May 2011
CS PETROLUL Videle - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 3 - 1 Petrolul Videle 2010-2011 Liga 3 27 May 2011
CSM Râmnicu Sărat - CS Eforie (CT) 3 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2010-2011 Liga 3 3 Jun 2011
Asociația Fotbal Club Fair-Play - FC Alice&Tunes Pitesti 0 - 3 Politehnica Bucureşti 2010-2011 Liga I Feminin 12 Jun 2011
CSM Râmnicu Sărat - CSM Focsani 4 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
CS Conpet Ploieşti - CS Petrolul Targoviste 2 - 1 Conpet Strejnicu 2010-2011 Campionatul U19 Județean 19 Jun 2011
CSO Plopeni (PH) - AFC Conpet Ploieşti 2 - 0 Gheorghe Şilaev Plopeni 2011-2012 Cupa României 9 Aug 2011
ACS Urban Titu - CS Concordia Chiajna 2 2 - 1 Orăşenesc Titu 2011-2012 Liga 3 19 Aug 2011
FC Snagov (IF) - CS Otopeni (IF) 0 - 3 Voinţa Ghermăneşti 2011-2012 Cupa României 23 Aug 2011
ACS Victoria Brăneşti - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 0 Cătălin Hâldan Brăneşti 2011-2012 Liga 2 3 Sep 2011
ABC Stoicescu (BZ) - SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) 3 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2011-2012 Liga 3 16 Sep 2011
AFC Chindia Târgovişte - CSM Moreni 1 - 2 Comunal Doicești 2011-2012 Campionatul Național U17 18 Sep 2011
CS Tunari - ACS FC Viitorul Axintele (IL) 1 - 1 Tunari Tunari 2011-2012 Liga 3 23 Sep 2011
SC FC Rapid Bucureşti SA - AS FC Progresul Bucureşti 1 - 2 Chitila Chitila 2011-2012 Campionatul Național U19 25 Sep 2011
SC FC Argeş SA - AFC Chindia Târgovişte 0 - 0 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2011-2012 Campionatul Național U17 9 Oct 2011
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Eolica Baia 0 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2011-2012 Liga 3 14 Oct 2011
ASC Juventus Bucureşti - FC Gloria Buzău 6 - 1 Juventus 3 Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 16 Oct 2011
CS Gaz Metan Severin - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 3 - 2 Municipal Drobeta Turnu Severin 2011-2012 Liga 2 22 Oct 2011
SC FC Rapid Bucureşti SA - FC Gloria Buzău 4 - 0 Chitila Chitila 2011-2012 Campionatul Național U19 30 Oct 2011
CS Prahova Tomşani 2010 (PH) - CS Buftea (IF) 1 - 0 Orăşenesc Mizil 2011-2012 Liga 3 5 Nov 2011
SC FC Rapid Bucureşti SA - CS Concordia Chiajna 1 - 1 Chitila Chitila 2011-2012 Campionatul Național U19 13 Nov 2011
CS Inter Clinceni (IF) - CS Argeşul Mihăileşti 2 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2011-2012 Liga 3 19 Nov 2011
CS Victoria Brăneşti - AS FC Progresul Bucureşti 0 - 1 Cătălin Hâldan Brăneşti 2011-2012 Campionatul Național U19 20 Nov 2011
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - CS Prahova Tomşani 2010 (PH) 1 - 0 Metalul Filipeştii de Pădure 2011-2012 Liga 3 25 Nov 2011
Asociația Fotbal Club Fair-Play - FC Alice&Tunes Pitesti 3 - 0 Politehnica Bucureşti 2011-2012 Liga I Feminin 27 Nov 2011
Asociația Fotbal Club Fair-Play - Clubul Sportiv Brazi 0 - 5 Politehnica Bucureşti 2011-2012 Liga I Feminin 10 May 2012
CFF Olimpia Cluj - AS FCM Targu Mures 1 - 0 CNAF Buftea sintetic Buftea 2011-2012 Cupa României Fotbal Feminin 23 May 2012
AFC Avantul Floresti (GR) - CS Argeşul Mihăileşti 6 - 1 Comunal Floreşti Floreşti 2012-2013 Cupa României 18 Jul 2012
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - CS Afumaţi 0 - 1 Chitila Chitila 2012-2013 Cupa României 1 Aug 2012
ACS Progresul Cernica (IF) - CS Vişina Nouă (OT) 4 - 2 Comunal Cernica 2012-2013 Liga 3 31 Aug 2012
Asociația Fotbal Club Fair-Play - Sporting Craiova 3 - 0 Politehnica Bucureşti 2012-2013 Liga I Feminin 9 Sep 2012
CS Buftea (IF) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 1 - 2 CNAF Buftea sintetic Buftea 2012-2013 Liga 2 17 Sep 2012
CS Concordia Chiajna - AS FC Progresul Bucureşti 1 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2012-2013 Campionatul Național U19 23 Sep 2012
CS Concordia Chiajna 2 - CS Tunari 2 - 2 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2012-2013 Liga 3 28 Sep 2012
CS Otopeni - FC Delta Tulcea 1 - 2 CNAF Buftea iarbă Buftea 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Oct 2012
CS Concordia Chiajna 2 - CS Afumaţi 1 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2012-2013 Liga 3 12 Oct 2012
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Otopeni 14 - 1 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Oct 2012
SC FC Petrolul SA Ploieşti - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 3 Conpet Strejnicu 2012-2013 Campionatul Național U19 11 Nov 2012
ACS Berceni (IF) - CS Tunari 1 - 0 Comunal Berceni 2012-2013 Liga 3 9 Nov 2012
CS Otopeni - SC CF Brăila SA 0 - 10 CNAF Buftea iarbă Buftea 2012-2013 Campionatul Național U19 18 Nov 2012
Asociația Fotbal Club Fair-Play - CSS Târgovişte 0 - 0 Politehnica Bucureşti 2012-2013 Liga I Feminin 25 Nov 2012
CS Mioveni - CSU Vointa Sibiu 1 - 3 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2012-2013 Campionatul Național U19 2 Dec 2012
CS Otopeni - ASC Juventus Bucureşti 0 - 7 CNAF Buftea iarbă Buftea 2012-2013 Campionatul Național U19 8 Dec 2012
CSS Târgovişte - Clubul Sportiv Brazi 0 - 1 Baza Sportivă Liceu Nucet Nucet 2012-2013 Liga I Feminin 24 Feb 2013
CS Mioveni - AS FC Interstar Sibiu 1 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2012-2013 Campionatul Național U19 10 Mar 2013
SC FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna 2 1 - 1 Anghel Iordănescu Voluntari 2012-2013 Liga 3 8 Mar 2013
FC ASTRA Ploieşti - CSS Braşovia Braşov 4 - 0 Prahova Ploieşti 2012-2013 Campionatul Național U19 24 Mar 2013
SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - ACS Civitas Fagaras (BV) 4 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2012-2013 Liga 3 29 Mar 2013
Clubul Sportiv Brazi - CFR 1933 Timisoara 1 - 2 Brazi Negoieşti 2012-2013 Play-Off Liga I Feminin 31 Mar 2013
CS Otopeni - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 7 CNAF Buftea iarbă Buftea 2012-2013 Campionatul Național U19 7 Apr 2013
AFC Săgeata Năvodari (CT) - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 5 - 0 Flacăra Năvodari 2012-2013 Liga 2 27 Apr 2013
SC FC Petrolul SA Ploieşti - CSS Tecuci 8 - 1 Conpet Strejnicu 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Apr 2013
FC Zagon (CV) - FCM Târgovişte (DB) 2 - 2 Comunal Zagon 2012-2013 Liga 3 30 May 2013
Clubul de Fotbal Feminin „Olimpia - Universitatea Tehnică” - AFC Municipal Targu Mures 6 - 0 Cetate Alba Iulia 2012-2013 Cupa României Fotbal Feminin 9 Jun 2013
ACS Ilie Oana - SC FC Sportul Studentesc 2 (B) 0 - 0 Viitorul Jilava 2013-2014 Cupa României 17 Jul 2013
ASC Juventus Bucureşti - ACS Berceni (IF) 0 - 1 Juventus Bucureşti 2013-2014 Cupa României 27 Aug 2013
ACS Urban Titu - SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) 1 - 2 Orăşenesc Titu 2013-2014 Liga 3 30 Aug 2013
SC FC Petrolul Ploieşti SA - CSS Braşovia Braşov 2 - 0 Conpet Strejnicu 2013-2014 Campionatul Național U19 8 Sep 2013
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS FC Viitorul Axintele (IL) 2 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2013-2014 Liga 3 13 Sep 2013
ACS Berceni - ASC Juventus Bucureşti 3 - 4 Comunal Berceni 2013-2014 Campionatul Național U19 6 Oct 2013
FC Gloria Buzău - FC Delta Tulcea 2 - 5 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2013-2014 Campionatul Național U19 20 Oct 2013
FC Astra - ASC Corona 2010 Brasov 2 - 0 Prahova Ploieşti 2013-2014 Campionatul Național U19 27 Oct 2013
CS Mioveni - CSS Craiova 4 - 0 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2013-2014 Campionatul Național U19 3 Nov 2013
FCM Târgovişte (DB) - ACS Civitas Fagaras (BV) 2 - 1 Alpan Şotânga 2013-2014 Liga 3 1 Nov 2013
FC Zagon (CV) - CSM Avântul Reghin 2 - 2 Comunal Zagon 2013-2014 Liga 3 23 Nov 2013
FCM Târgovişte (DB) - FC Zagon (CV) 0 - 1 Alpan Şotânga 2013-2014 Liga 3 28 Feb 2014
CS FC Clinceni - FC Concordia Chiajna 0 - 2 Clinceni 3 Clinceni 2013-2014 Campionatul Național U19 9 Mar 2014
FC Unirea 04 Slobozia - LPS Galaţi 2 - 0 Comunal Bucu 2013-2014 Campionatul Național U19 16 Mar 2014
SC FC Voluntari SA - ACS Rapid Fetesti (IL) 3 - 0 Anghel Iordănescu Voluntari 2013-2014 Liga 3 14 Mar 2014
SC FC Petrolul Ploieşti SA - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 1 Vega Ploieşti 2013-2014 Campionatul Național U19 30 Mar 2014
FCM Târgovişte (DB) - FC MUNICIPAL Câmpina (PH) 0 - 3 Alpan Şotânga 2013-2014 Liga 3 4 Apr 2014
AFC Unirea 1924 - SC FC Braşov SA 0 - 2 ICIM iarbă Braşov 2014-2015 Juniori U15 5 Jun 2015
FC Petrolul Ploiesti (PH) - ACS Magurele 1 - 3 Vega Ploieşti 2014-2015 Campionatul U19 Județean 11 Jun 2015
AS Vointa Buftea - CS Inter Clinceni (IF) 6 - 2 Orăşenesc Buftea 2015-2016 Cupa României 15 Jul 2015
AS Vointa Snagov (IF) - CS Afumaţi 2 - 3 Voinţa Ghermăneşti 2015-2016 Cupa României 12 Aug 2015
ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - ACS Berceni (IF) 1 - 3 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Cupa României 25 Aug 2015
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2015-2016 Campionatul Național U19 30 Aug 2015
ACS Urban Titu - AFC Hărman 3 - 2 Orăşenesc Titu 2015-2016 Liga 3 5 Sep 2015
FC Gloria Buzău - ASC Municipal Dunărea Galaţi 0 - 2 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2015-2016 Campionatul Național U19 12 Sep 2015
CS Concordia Chiajna 2 - CS Afumaţi 1 - 2 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga 3 26 Sep 2015
CS Balotești - ACS Berceni 1 - 0 Viitorul Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U19 27 Sep 2015
ACS Berceni (IF) - AFC Astra 0 - 5 Comunal 2 Berceni 2015-2016 Campionatul Național U17 4 Oct 2015
ACSM Olteniţa - CS Tunari 2 - 2 Orășenesc Olteniţa 2015-2016 Liga 3 10 Oct 2015
AFC Metalosport Galaţi - CSM Paşcani 3 - 0 Dunărea Galaţi 2015-2016 Liga 3 24 Oct 2015
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 2 Comunal Bucu 2015-2016 Campionatul Național U17 25 Oct 2015
AS Vointa Snagov (IF) - FCM Târgovişte SA 0 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2015-2016 Campionatul Național U19 1 Nov 2015
ACS Urban Titu - AS FC Aninoasa 3 - 2 Orăşenesc Titu 2015-2016 Liga 3 7 Nov 2015
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Otelul SA Galaţi 1 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2015-2016 Campionatul Național U19 15 Nov 2015
CS Balotești - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică 0 - 6 Comunal Baloteşti Baloteşti 2015-2016 Campionatul Național U17 22 Nov 2015
SCM Pitești (AG) - AFC Hărman 4 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2015-2016 Liga 3 21 Nov 2015
FC Gloria Buzău - FC Otelul SA Galaţi 0 - 3 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2015-2016 Campionatul Național U19 6 Dec 2015
CS Stefanesti - AS FC Aninoasa 3 - 1 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga 3 5 Mar 2016
ACS Berceni (IF) - CSS Braşovia Braşov 3 - 2 Comunal 2 Berceni 2015-2016 Campionatul Național U17 13 Mar 2016
CN Dinicu Golescu - CS Atletic Bradu 1 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2015-2016 Liga 3 12 Mar 2016
CS Balotești - Grupul Şcolar Agricol Nucet 0 - 2 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Campionatul Național U17 3 Apr 2016
CS Concordia Chiajna 2 - ACS Urban Titu 17 - 0 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga 3 9 Apr 2016
ACS FC Academica Clinceni - Grupul Şcolar Agricol Nucet 1 - 5 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2015-2016 Campionatul Național U19 17 Apr 2016
CS Afumaţi - CN Dinicu Golescu 1 - 0 Comunal Afumaţi 2015-2016 Liga 3 23 Apr 2016
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS 2 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2015-2016 Liga 3 14 May 2016
CS Atletic Bradu - AS FC Aninoasa 0 - 2 Central Bradu Bradu 2015-2016 Liga 3 25 May 2016
CS Păuleşti - AS Euromania Dumbraveni 2 - 0 CS Păuleşti Păuleşti 2016-2017 Baraj Liga 3 25 Jun 2016
CS Victoria Chirnogi (CL) - ACSM Olteniţa 1 - 2 Comunal Chirnogi 2016-2017 Cupa României 10 Aug 2016
SC Popeşti-Leordeni - CS Concordia Chiajna 2 5 - 1 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2016-2017 Cupa României 24 Aug 2016
CS Balotești - ACS FC Academica Clinceni 0 - 6 Viitorul Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U19 4 Sep 2016
CS Metalul Reșița SA - CS Unirea Tărlungeni (BV) 6 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Campionatul Național U19 11 Sep 2016
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - ACS Olimpic Cetate Râşnov 2 - 1 Municipal Râmnicu Sărat 2016-2017 Liga 3 9 Sep 2016
CS Tunari - CSA Axiopolis Sport Cernavodă 2 - 1 Tunari Tunari 2016-2017 Liga 3 24 Sep 2016
CS Unirea Tărlungeni (BV) - FCM Târgovişte SA 0 - 2 Parc Bragadiru 2016-2017 Campionatul Național U19 2 Oct 2016
CS Mioveni 2 - ACS Urban Titu 4 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2016-2017 Liga 3 30 Sep 2016
CS Concordia Chiajna - Centrul de Excelenta Buzau 0 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 9 Oct 2016
ACS FC Academica Clinceni - CS Balotești 6 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2016-2017 Campionatul Național U19 15 Oct 2016
ACSO Filiaşi - CS Podari (DJ) 0 - 0 Oltenia Işalniţa 2016-2017 Liga 3 14 Oct 2016
CS Afumaţi - CS Dinamo Bucuresti 0 - 2 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U17 5 Nov 2016
SC FC Voluntari SA 2 - ACSO Filiaşi 0 - 0 Gheorghe Dincă Voluntari 2016-2017 Liga 3 4 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 20 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - ACS Petrosport Ploiesti 4 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U17 4 Dec 2016
CS Concordia Chiajna 2 - CS Podari (DJ) 0 - 3 Concordia Chiajna 2016-2017 Liga 3 2 Dec 2016
Asociația Fotbal Club Fair-Play - CSS Târgovişte 3 - 4 Politehnica Bucureşti 2016-2017 Cupa României Fotbal Feminin 26 Feb 2017
ASC Juventus Bucureşti - ACSM Politehnica Iaşi 0 - 3 Juventus Sintetic Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 19 Mar 2017
CS Atletic Bradu - ACS Șirineasa 3 - 1 Central Bradu Bradu 2016-2017 Liga 3 17 Mar 2017
ACSM Olteniţa - AFC Astra 2 1 - 1 Orășenesc Olteniţa 2016-2017 Liga 3 25 Mar 2017
Club Sportiv U Craiova SA 2 - ACS Urban Titu 0 - 1 Extensiv Craiova 2016-2017 Liga 3 7 Apr 2017
CS Metalul Reșița SA - CS Dinamo Bucuresti 3 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Campionatul Național U17 9 Apr 2017
ACS Viitorul Domneşti - CS Petrolistul Boldești 4 - 1 Voinţa Domneşti 2016-2017 Liga 3 22 Apr 2017
Fotbal Club Viitorul SA 2 - ACS Viitorul Domneşti 0 - 3 Orăşenesc Ovidiu 2016-2017 Liga 3 12 May 2017
Universitatea Olimpia Cluj - CS Navobi Iasi 5 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2016-2017 Cupa României Fotbal Feminin 14 May 2017
CSO Bragadiru - ACS Înainte Modelu 1 - 6 Parc Bragadiru 2017-2018 Cupa României 9 Aug 2017
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - FC Metaloglobus Bucureşti 0 - 6 Coresi Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U19 19 Aug 2017
FC Metaloglobus Bucureşti - SC FC Voluntari SA 1 - 4 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U17 26 Aug 2017
CS Concordia Chiajna - LPS Focşani 5 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2017-2018 Etapa Preliminară U19 3 Sep 2017
AFC Unirea 04 Slobozia - CSM Râmnicu Sărat 6 - 1 1 Mai Slobozia 2017-2018 Liga 3 2 Sep 2017
SC Fotbal Club FCSB SA - CSA Steaua Bucureşti 3 - 3 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2018-2019 Liga Elitelor U19 10 Mar 2019
SC FC Voluntari SA - FC CFR 1907 Cluj SA 2 - 0 Anghel Iordănescu sintetic Voluntari 2018-2019 Cupa României U17 13 Mar 2019
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - ACS Înainte Modelu 1 - 1 Trust Cernavodă 2018-2019 Liga 3 16 Mar 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - ASC Daco-Getica Bucureşti 0 - 4 Progresul Spartac Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U19 24 Mar 2019
ACS FC Academica Clinceni - CS Sportul Snagov SA 2 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2018-2019 Campionatul Național U19 30 Mar 2019
CS Tunari - ACS Sportul Chiscani 3 - 1 Tunari Tunari 2018-2019 Liga 3 6 Apr 2019
ACS FC Academica Clinceni - CS Balotești 9 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2018-2019 Campionatul Național U19 13 Apr 2019
U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 - CSM Flacăra Moreni 1 - 1 Extensiv Craiova 2018-2019 Liga 3 12 Apr 2019
AS FC Progresul Bucureşti - Dunărea Giurgiu 6 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Liga 3 Feminin 20 Apr 2019
CSS Târgovişte - Vasas Femina Odorhei 0 - 7 Alpan Şotânga 2018-2019 Liga I Feminin 26 Apr 2019
ACS SR Municipal Braşov - CS Sporting Roşiori 2008 1 - 2 Tineretului Braşov 2018-2019 Liga 3 4 May 2019
LPS Buzău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 3 - 2 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2018-2019 Campionatul Național U17 5 May 2019
ACS Unirea Bascov - CSM Alexandria 5 - 2 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2018-2019 Liga 3 7 May 2019
ACSO Filiaşi - ACS Flacăra Horezu 3 - 2 Oltenia Işalniţa 2018-2019 Liga 3 17 May 2019
Carmen București - AS FC Progresul Bucureşti 14 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Liga 3 Feminin 26 May 2019
Dream Team Bucuresti - Dunărea Giurgiu 12 - 0 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2018-2019 Liga 3 Feminin 26 May 2019
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - AFC Hermannstadt 2 9 - 1 Municipal Turnu Măgurele 2018-2019 Liga 3 24 May 2019
ACS Bucharest United - AS FC Urziceni 5 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Campionatul U19 Județean 6 Jun 2019
CSS Tecuci - CSL Sportul Ciorăști 8 - 3 Flacăra Năvodari 2018-2019 Campionatul U17 Județean 15 Jun 2019
AS Cozia Călimăneşti - ACSM Dunărea Giurgiu 0 - 3 Tăblierul Piteşti 2018-2019 Campionatul U19 Județean 14 Jun 2019
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Prosport Academy 4 - 3 CSN sintetic - Lia Manoliu Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 14 Aug 2019
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Progresul 1944 Spartac 0 - 5 CSN sintetic - Lia Manoliu Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U19 21 Aug 2019
AS FC Pucioasa - CSM Alexandria 0 - 2 Dumitru Tică Popescu Pucioasa 2019-2020 Liga 3 24 Aug 2019
Selena SN Constanta - Vasas Femina Odorhei 2 - 1 SNC Constanţa 2019-2020 Liga I Feminin 25 Aug 2019
CSM Focşani 2007 - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 3 - 1 Milcovul Focşani 2019-2020 Cupa României 28 Aug 2019
CS Baloteşti - ACS Unirea Bascov 2 - 0 Comunal Baloteşti Baloteşti 2019-2020 Liga 3 7 Sep 2019
ACS Prosport Academy - Fotbal Club Rapid 0 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U17 21 Sep 2019


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS MUSCELUL Cîmpulung - CS Armata Craiova 4 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Nov 2008
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - FC Cetatea Suceava 2 - 0 Regie Bucureşti 2008-2009 Liga 2 23 Aug 2008
SC FC Buftea SA - FC Cetatea Suceava 3 - 1 Orăşenesc Buftea 2008-2009 Liga 2 27 Sep 2008
FC Snagov - FC Dinamo 1948 SA (B) 3 - 2 Voinţa Ghermăneşti 2008-2009 Liga 2 4 Oct 2008
AS FC Progresul Bucureşti - SC FC Buftea SA 1 - 1 Cotroceni Bucureşti 2008-2009 Liga 2 18 Oct 2008
SC FC Buftea SA - FCM Dunărea Galaţi 4 - 1 Orăşenesc Buftea 2008-2009 Liga 2 8 Nov 2008
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - CS INTER-GAZ Bucureşti 4 - 2 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AS Viitorul Însurăţei 4 - 0 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2008-2009 Liga 3 17 Oct 2008
ACS Victoria Brăneşti - CS Petrolistul Kaproni Boldeşti 1 - 0 Cătălin Hâldan Brăneşti 2008-2009 Liga 3 5 Sep 2008
ACS Victoria Brăneşti - CS PETROLUL Videle 3 - 0 Cătălin Hâldan Brăneşti 2008-2009 Liga 3 19 Sep 2008
FC Snagov - CSM FC Ploieşti 3 - 2 Voinţa Ghermăneşti 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
CS ALRO Slatina (OT) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 1 IPA Metalurgistul Slatina 2008-2009 Liga 3 20 Mar 2009
AFC Conpet Ploieşti - CS Petrolistul Kaproni Boldeşti 0 - 0 Conpet Strejnicu 2008-2009 Liga 3 27 Mar 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti 4 - 1 Pro Rapid Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 12 Apr 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - AFC Fair Play Bucureşti 7 - 0 Pro Rapid Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009
CS Electrosid Titu - CS Inter Clinceni (IF) 3 - 1 Orăşenesc Titu 2008-2009 Liga 3 24 Apr 2009
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti - CS VICTORIA Bod 4 - 1 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - FC Delta Tulcea (TL) 2 - 1 Regie Bucureşti 2008-2009 Liga 2 6 May 2009
CS Concordia Chiajna - FC Snagov 5 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2008-2009 Campionatul Național U19 10 May 2009
ASC Juventus Bucureşti - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 1 - 1 Juventus Sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 17 May 2009
ACS Berceni (IF) - CF Predeal 2 - 1 Comunal Berceni 2008-2009 Liga 3 15 May 2009
CS ALRO Slatina (OT) - FC Caracal (OT) 2 - 4 IPA Metalurgistul Slatina 2008-2009 Liga 3 22 May 2009
FC Petrolul SA (PH) - FC Snagov 3 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2008-2009 Liga 2 23 May 2009
CS PORTUL Constanţa - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 3 Portul Constanţa 2008-2009 Liga 3 29 May 2009
FCM Târgovişte (DB) - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 2 - 4 Eugen Popescu Târgovişte 2008-2009 Liga 2 6 Jun 2009
Sibiu - Hunedoara 0 - 0 Minaur Zlatna 2008-2009 Baraj Liga 3 17 Jun 2009
Viitorul Agarbiciu - FC Cisnădie 0 - 0 Teren neutru Bucureşti 2009-2010 Cupa României 15 Jul 2009
CS Concordia Chiajna - SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA 1 - 0 Concordia Chiajna 2009-2010 Liga 2 15 Aug 2009
CS Mioveni - FC Silvania 1 - 1 Orăşenesc Mioveni 2009-2010 Liga 2 22 Aug 2009
CS Electrosid Titu - FC DUNĂREA Giurgiu 0 - 0 Orăşenesc Titu 2009-2010 Cupa României 8 Sep 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - SC FC Petrolul Ploieşti SA 0 - 3 Tineretului - Ştrand Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 20 Sep 2009
CS FC ASTRA (PH) - CS FC Farul Constanţa (CT) 2 - 1 Astra Ploieşti 2009-2010 Cupa României 23 Sep 2009
ACS Victoria Brăneşti - FC Municipal Bacău 1 - 1 Cătălin Hâldan Brăneşti 2009-2010 Liga 2 26 Sep 2009
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 2 1 - 0 Concordia Chiajna 2009-2010 Liga 2 25 Oct 2009
SC Dinamo 1948 SA - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 3 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
FC Dinamo 1948 SA (B) - ACS Sageata Stejaru 2 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2009-2010 Liga 2 7 Nov 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 3 - 2 Pro Rapid Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Nov 2009
FC Petrolul SA (PH) - FC Snagov 2 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2009-2010 Liga 2 6 Mar 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti 5 - 0 Coresi Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Apr 2010
FC DUNĂREA Giurgiu - FCM Dunărea Galaţi 1 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2009-2010 Liga 2 10 Apr 2010
CS Victoria Brăneşti - FC NICOLAE DOBRIN 0 - 3 Aversa Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Apr 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 1 - 0 Coresi Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Apr 2010
FC Petrolul SA (PH) - FC Gloria Buzău (BZ) 3 - 1 Ilie Oană Ploieşti 2009-2010 Liga 2 22 May 2010
AFC Municipal Targu Mures (MS) - CFF Clujana Cluj 4 - 0 Emil Alexandrescu II Iaşi 2009-2010 Cupa României Fotbal Feminin 26 May 2010
CS Otopeni (IF) - SC Fotbal Club FCSB SA 2 1 - 0 Otopeni Otopeni 2010-2011 Liga 2 29 Aug 2010
CS Mioveni - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 3 - 1 Orăşenesc Mioveni 2010-2011 Liga 2 4 Sep 2010
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 0 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2010-2011 Liga 2 18 Sep 2010
AFC Astra 2 - CS Otopeni (IF) 4 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2010-2011 Liga 2 16 Oct 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - SC FC Argeş SA 1 - 1 Matizol Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Oct 2010
FC Snagov - CS Concordia Chiajna 2 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2010-2011 Liga 2 30 Oct 2010
CS Otopeni - CS Cautis Steaua Sudului 3 - 2 Agronomie Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 31 Oct 2010
FC Petrolul SA (PH) - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 2 - 0 Conpet Strejnicu 2010-2011 Liga 2 13 Nov 2010
FC ASTRA Ploieşti - CS Mioveni 4 - 0 Prahova Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Nov 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - CS FC Astra 2 Giurgiu 1 - 2 Matizol Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 28 Nov 2010
FC Snagov - FC ASTRA Ploieşti 6 - 2 Vointa sintetic Ghermăneşti 2010-2011 Campionatul Național U17 5 Dec 2010
AFC Astra 2 - AFC Săgeata Năvodari (CT) 2 - 3 Marin Anastasovici Giurgiu 2010-2011 Liga 2 19 Mar 2011
CS Victoria Brăneşti - AS FC Progresul Bucureşti 0 - 1 Aversa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U17 27 Mar 2011
ASC Juventus Bucureşti - CS Victoria Brăneşti 6 - 0 Juventus 3 Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U17 17 Apr 2011
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 2 3 - 2 Concordia Chiajna 2010-2011 Liga 2 21 Apr 2011
FC Snagov - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 3 Voinţa Ghermăneşti 2010-2011 Liga 2 30 Apr 2011
CS Concordia Chiajna - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 2 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U17 1 May 2011
FC Dinamo 1948 SA (B) - AS FC Botoşani (BT) 0 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Liga 2 4 May 2011
CS Concordia Chiajna - CS Victoria Brăneşti 2 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U17 8 May 2011
FC ASTRA Ploieşti - FC Snagov 7 - 0 Prahova Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 15 May 2011
CS Otopeni (IF) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 1 - 0 Otopeni Otopeni 2010-2011 Liga 2 21 May 2011
CFF Olimpia Cluj - AFC Municipal Targu Mures (MS) 2 - 0 Forex Braşov 2010-2011 Cupa României Fotbal Feminin 25 May 2011
CSS Slobozia - SC FC Otelul SA Galaţi 0 - 4 Municipal Râmnicu Sărat 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
CS Concordia Chiajna - FC Petrolul Ploiesti (PH) 0 - 2 Concordia Chiajna 2011-2012 Liga 1 29 Aug 2011
FC Snagov - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2011-2012 Liga 2 10 Sep 2011
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC ASTRA Ploieşti 0 - 2 Matizol Ploieşti 2011-2012 Campionatul Național U19 11 Sep 2011
AFC Chindia Târgovişte - CSM Moreni 10 - 0 Comunal Doicești 2011-2012 Campionatul Național U19 18 Sep 2011
SC FC Rapid Bucureşti SA - AS FC Progresul Bucureşti 0 - 2 Chitila Chitila 2011-2012 Campionatul Național U17 25 Sep 2011
SC FC Argeş SA - AFC Chindia Târgovişte 3 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2011-2012 Campionatul Național U19 9 Oct 2011
ASC Juventus Bucureşti - FC Gloria Buzău 2 - 1 Juventus 3 Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U17 16 Oct 2011
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - CS Concordia Chiajna 2 - 2 Regie Bucureşti 2011-2012 Liga 1 17 Dec 2011
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - SC Dinamo 1948 SA 2 - 0 Valentin Stănescu Bucureşti 2012-2013 Liga 2 8 Sep 2012
CS Concordia Chiajna - AS FC Progresul Bucureşti 5 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2012-2013 Campionatul Național U17 23 Sep 2012
FC ASTRA Ploieşti - ASC Corona 2010 Brasov 12 - 0 Prahova Ploieşti 2012-2013 Campionatul Național U19 4 Nov 2012
FC Argeş (AG) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 1 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2012-2013 Liga 2 16 Nov 2012
CS Otopeni (IF) - ACS Foresta Suceava 2 - 1 Otopeni Otopeni 2012-2013 Liga 2 1 Dec 2012
CS FC ASTRA (PH) - SC FC Viitorul Constanţa SA 2 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2012-2013 Liga 1 25 Feb 2013
SC FC Petrolul SA Ploieşti - SC FC Braşov SA 1 - 5 Conpet Strejnicu 2012-2013 Campionatul Național U19 17 Mar 2013
CS Mioveni - CS Luceafărul Oradea 0 - 0 Orăşenesc Mioveni 2012-2013 Liga 2 3 May 2013
CS Mioveni - FC Argeş (AG) 0 - 2 Orăşenesc Mioveni 2012-2013 Liga 2 11 May 2013
SC Dinamo 1948 SA - AFC Unirea 04 Slobozia 0 - 2 Dinamo Central Bucureşti 2012-2013 Liga 2 25 May 2013
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 0 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga 1 18 Aug 2013
ASC Botosani (BT) - FC Petrolul SA (PH) 1 - 2 Municipal Botoşani 2013-2014 Liga 1 26 Oct 2013
ACS Berceni - FC Concordia Chiajna 1 - 1 Comunal Berceni 2013-2014 Campionatul Național U19 17 Nov 2013
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 0 - 1 Astra Ploieşti 2013-2014 Liga 2 30 Nov 2013
CS Concordia Chiajna - ACS Poli Timişoara 2 - 1 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga 1 6 Dec 2013
AFC Unirea 04 Slobozia - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 2 1 Mai Slobozia 2013-2014 Liga 2 8 Mar 2014
AFC Unirea 04 Slobozia - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 2 1 Mai Slobozia 2013-2014 Liga 2 29 Mar 2014
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - AS FC Interstar Sibiu 2 - 2 ICIM iarbă Braşov 2014-2015 Juniori U15 5 Jun 2015
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 6 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2015-2016 Campionatul Național U17 30 Aug 2015
FC Gloria Buzău - ASC Municipal Dunărea Galaţi 2 - 1 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2015-2016 Campionatul Național U17 12 Sep 2015
CS Balotești - ACS Berceni (IF) 1 - 7 Viitorul Bucureşti 2015-2016 Campionatul Național U17 27 Sep 2015
ACS Berceni (IF) - ACS Foresta Suceava 1 - 3 Comunal Berceni 2015-2016 Liga 2 3 Oct 2015
ACS Berceni - AFC Astra (GR) 3 - 4 Comunal 2 Berceni 2015-2016 Campionatul Național U19 4 Oct 2015
CS Mioveni - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2015-2016 Liga 2 17 Oct 2015
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 3 - 3 Comunal Bucu 2015-2016 Campionatul Național U19 25 Oct 2015
FC Gloria Buzău (BZ) - CS Baloteşti 1 - 0 Gloria Buzău 2015-2016 Liga 2 31 Oct 2015
AS Vointa Snagov (IF) - CSS Targoviste 2 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2015-2016 Campionatul Național U17 1 Nov 2015
ACS Berceni (IF) - SC FC Rapid SA București 1 - 2 Comunal Berceni 2015-2016 Liga 2 11 Nov 2015
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Otelul SA Galaţi 1 - 4 Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" Călăraşi 2015-2016 Campionatul Național U17 15 Nov 2015
CS Baloteşti - ACS FC Academica Clinceni 0 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2015-2016 Liga 2 25 Nov 2015
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS Mioveni 0 - 0 Unirea Tărlungeni 2015-2016 Liga 2 28 Nov 2015
FC Gloria Buzău - FC Otelul SA Galaţi 1 - 2 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2015-2016 Campionatul Național U17 6 Dec 2015
AFC Chindia Târgovişte - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 7 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Liga 2 9 Mar 2016
ACS Berceni - CSS Braşovia Braşov 3 - 1 Comunal 2 Berceni 2015-2016 Campionatul Național U19 13 Mar 2016
ACS Berceni (IF) - FC Ceahlăul Piatra Neamț 2 - 0 Comunal Berceni 2015-2016 Liga 2 26 Mar 2016
CS Balotești - Grupul Şcolar Agricol Nucet 5 - 2 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2015-2016 Campionatul Național U19 3 Apr 2016
ACS FC Academica Clinceni - Grupul Şcolar Agricol Nucet 9 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2015-2016 Campionatul Național U17 17 Apr 2016
ASC Juventus Bucureşti - CS Mioveni 4 - 1 Juventus Bucureşti 2016-2017 Liga 2 6 Aug 2016
CS Afumaţi - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 - 1 Comunal Afumaţi 2016-2017 Liga 2 27 Aug 2016
CS Baloteşti - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2016-2017 Liga 2 3 Sep 2016
CS Balotești - ACS FC Academica Clinceni 2 - 1 Viitorul Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U17 4 Sep 2016
CS Metalul Reșița SA - CS Unirea Tarlungeni 1 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Campionatul Național U17 11 Sep 2016
CS Unirea Tarlungeni - SC FCM Targoviste SA 9 - 1 Parc Bragadiru 2016-2017 Campionatul Național U17 2 Oct 2016
ACS Berceni (IF) - CS Luceafărul Oradea (BH) 0 - 0 Orăşenesc Buftea 2016-2017 Liga 2 8 Oct 2016
CS Concordia Chiajna - LPS Roman 5 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 9 Oct 2016
ACS FC Academica Clinceni - CS Balotești 0 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2016-2017 Campionatul Național U17 15 Oct 2016
CS Unirea Tărlungeni (BV) - ACS FC Academica Clinceni 2 - 2 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2016-2017 Liga 2 21 Oct 2016
CS Afumaţi - ASC Juventus Bucureşti 0 - 3 Ion Ţiriac (ex-Granitul) Bucureşti 2016-2017 Campionatul Național U19 5 Nov 2016
CS Baloteşti - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 2 - 4 Comunal Baloteşti Baloteşti 2016-2017 Liga 2 19 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti 1 - 2 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 20 Nov 2016
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 5 - 0 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2016-2017 Liga Elitelor U19 4 Dec 2016
CS Afumaţi - CS Luceafărul Oradea (BH) 0 - 0 Comunal Afumaţi 2016-2017 Liga 2 9 Dec 2016
ASC Juventus Bucureşti - ACSM Politehnica Iaşi 1 - 4 Juventus Sintetic Bucureşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 19 Mar 2017
CS Metalul Reșița SA - ASC Juventus Bucureşti 0 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Campionatul Național U19 9 Apr 2017
CS Baloteşti - CS Luceafărul Oradea (BH) 2 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2016-2017 Liga 2 14 Apr 2017
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - ACS FC Academica Clinceni 1 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Liga 2 26 Apr 2017
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - CS Luceafărul Oradea (BH) 1 - 3 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Liga 2 20 May 2017
ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 4 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2017-2018 Liga 2 5 Aug 2017
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - FC Metaloglobus Bucureşti 3 - 1 Coresi Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U17 19 Aug 2017
CS Baloteşti - CS Afumaţi 0 - 0 Comunal Baloteşti Baloteşti 2017-2018 Liga 2 19 Aug 2017
FC Metaloglobus Bucureşti - SC FC Voluntari SA 2 - 6 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Etapa Preliminară U19 26 Aug 2017
CS Concordia Chiajna - LPS Focşani 3 - 1 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2017-2018 Etapa Preliminară U17 3 Sep 2017
ACS FC Academica Clinceni - AFC Ripensia Timișoara 2 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2017-2018 Liga 2 23 Sep 2017
ASC Daco-Getica Bucureşti - CS Baloteşti 1 - 2 Juventus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 2 Mar 2019
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Mioveni 2 - 0 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 9 Mar 2019
AFC Progresul 1944 Spartac - ASC Daco-Getica Bucureşti 3 - 2 Progresul Spartac Bucureşti 2018-2019 Campionatul Național U17 24 Mar 2019
FC Metaloglobus Bucureşti - ASSCS Farul Constanţa 2 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 23 Mar 2019
ACS FC Academica Clinceni - CS Sportul Snagov SA 3 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2018-2019 Campionatul Național U17 30 Mar 2019
ACS FC Academica Clinceni - CS Balotești 12 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2018-2019 Campionatul Național U17 13 Apr 2019
ACS FC Academica Clinceni - FC Metaloglobus Bucureşti 1 - 0 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2018-2019 Liga 2 20 Apr 2019
LPS Buzău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi 1 - 1 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2018-2019 Campionatul Național U19 5 May 2019
CS Sporting Piteşti - CS Luceafărul Craiova 6 - 0 Tăblierul Piteşti 2018-2019 Campionatul U19 Județean 14 Jun 2019
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 0 Municipal Turnu Măgurele 2019-2020 Liga 2 3 Aug 2019
CS Mioveni - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 1 - 1 Orăşenesc Mioveni 2019-2020 Liga 2 10 Aug 2019
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Prosport Academy 5 - 8 CSN sintetic - Lia Manoliu Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 14 Aug 2019
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Progresul 1944 Spartac 2 - 4 CSN sintetic - Lia Manoliu Bucureşti 2019-2020 Campionatul Național U17 21 Aug 2019
ACS Prosport Academy - Fotbal Club Rapid 0 - 0 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2019-2020 Campionatul Național U19 21 Sep 2019


Calendar