Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Academica Argeș - CS Balotești |
3 - 4
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 3
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
6 Sep 2014 |
CS Atletic Bradu - AFC Chindia Târgovişte |
2 - 0
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2014 |
CS Atletic Bradu - AFC Chindia Târgovişte |
2 - 5
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2014 |
AS FC Frontiera Drobeta - LPS Târgu Jiu |
1 - 4
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2014 |
AS FC Frontiera Drobeta - LPS Târgu Jiu |
1 - 1
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2014 |
CSS Craiova - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 1
|
Termo
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2014 |
CSS Craiova - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 1
|
Termo
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
27 Sep 2014 |
CN Dinicu Golescu - AS FC Astra |
4 - 1
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
19 Oct 2014 |
CN Dinicu Golescu - AS FC Astra |
0 - 0
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
19 Oct 2014 |
LPS Târgu Jiu - CSS Drobeta Turnu Severin |
1 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
1 Nov 2014 |
LPS Târgu Jiu - CSS Drobeta Turnu Severin |
3 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
1 Nov 2014 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
5 - 0
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2014 |
ACS CS Viitorul Sibiu - LPS Sebeş |
2 - 3
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
19 Nov 2014 |
ACS CS Viitorul Sibiu - LPS Sebeş |
1 - 6
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
19 Nov 2014 |
LPS Slatina - SC CS U Craiova SA |
0 - 3
|
IPA Metalurgistul
|
Slatina
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Nov 2014 |
LPS Slatina - SC CS U Craiova SA |
0 - 3
|
IPA Metalurgistul
|
Slatina
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Nov 2014 |
CSS Craiova - AS FC Frontiera Drobeta |
10 - 0
|
Termo
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2014 |
CSS Craiova - AS FC Frontiera Drobeta |
1 - 2
|
Termo
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
29 Nov 2014 |
CS Atletic Bradu - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
4 - 1
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Mar 2015 |
Interstar Sibiu - CS FOREX Braşov |
1 - 4
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Mar 2015 |
CS Atletic Bradu - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
3 - 1
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Mar 2015 |
Interstar Sibiu - CS FOREX Braşov |
3 - 2
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Mar 2015 |
ACS CS Viitorul Sibiu - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș |
0 - 7
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2015 |
ACS CS Viitorul Sibiu - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș |
2 - 2
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2015 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 10
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
19 Apr 2015 |
ACS CS Viitorul Sibiu - LPS Târgu Mureș |
0 - 9
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Apr 2015 |
ACS CS Viitorul Sibiu - LPS Târgu Mureș |
4 - 2
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Apr 2015 |
CSS Craiova - CS Atletic Bradu |
0 - 0
|
Termo
|
Işalniţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
29 Aug 2015 |
CSS Craiova - CS Atletic Bradu |
0 - 4
|
Termo
|
Işalniţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
29 Aug 2015 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
2 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
3 Oct 2015 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Atletic Bradu |
0 - 1
|
Aripi
|
Piteşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
17 Oct 2015 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Atletic Bradu |
1 - 9
|
Aripi
|
Piteşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
17 Oct 2015 |
CS Atletic Bradu - ACS FC Olt Slatina |
6 - 0
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
24 Oct 2015 |
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - CSS Braşovia Braşov |
3 - 0
|
Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I)
|
Albota
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
8 Nov 2015 |
CS Gaz Metan Mediaş - FC Viitorul Mihai Georgescu |
1 - 2
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
14 Nov 2015 |
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Braşov SA |
1 - 4
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
14 Nov 2015 |
CS Dinamyk Craiova - ACS FC Olt Slatina |
1 - 0
|
Comunal
|
Pieleşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
21 Nov 2015 |
CSS Slatina - CS Universitatea Craiova |
0 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
9 Apr 2016 |
CS Mioveni - CS Dinamyk Craiova |
3 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
24 Apr 2016 |
CN Dinicu Golescu - SC FC Voluntari SA |
2 - 5
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
27 Apr 2016 |
CS Podari (DJ) - SC FC Voluntari SA 2 |
2 - 3
|
Unirea
|
Podari
|
2015-2016
|
Liga 3
|
29 Apr 2016 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSS Turnu Măgurele |
2 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
25 May 2016 |
Academia Gică Popescu - CSS Turnu Măgurele |
5 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
25 May 2016 |
CS Mioveni - CSS Slatina |
3 - 2
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2016 |
Academia Gică Popescu - CS Atletic Bradu |
0 - 2
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
21 May 2016 |
CS Podari (DJ) - CS Atletic Bradu |
6 - 0
|
Unirea
|
Podari
|
2015-2016
|
Liga 3
|
28 May 2016 |
Club Sportiv U Craiova SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 4
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2015-2016
|
Cupa - Elitelor U17
|
12 Jun 2016 |
SCM Pitești (AG) - ACS Colţea 1920 Braşov |
3 - 2
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
1 Sep 2016 |
SCM Pitești (AG) - ACS Colţea 1920 Braşov |
0 - 1
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
1 Sep 2016 |
CSM Flacăra Moreni - CS Atletic Bradu |
1 - 1
|
Flacăra
|
Moreni
|
2016-2017
|
Liga 3
|
3 Sep 2016 |
LPS Slatina - LPS Târgu Jiu |
5 - 2
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
7 Sep 2016 |
LPS Slatina - LPS Târgu Jiu |
0 - 2
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
7 Sep 2016 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS CFR Romgaz Craiova |
6 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
10 Sep 2016 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS CFR Romgaz Craiova |
5 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2016 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS Iernut |
1 - 0
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2016-2017
|
Liga 3
|
9 Sep 2016 |
ACS Unirea Brânceni - ACSO Filiaşi |
0 - 3
|
Comunal
|
Brânceni
|
2016-2017
|
Cupa României
|
13 Sep 2016 |
SC FC Voluntari SA 2 - ACS Urban Titu |
2 - 2
|
Gheorghe Dincă
|
Voluntari
|
2016-2017
|
Liga 3
|
17 Sep 2016 |
Club Sportiv U Craiova SA - SC FC Braşov SA |
3 - 3
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
25 Sep 2016 |
Club Sportiv U Craiova SA - SC FC Braşov SA |
7 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
25 Sep 2016 |
CSM Şcolar Reşiţa - AFC Ripensia Timișoara |
1 - 3
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2016-2017
|
Liga 3
|
1 Oct 2016 |
Club Sportiv U Craiova SA - SC FC Voluntari SA |
4 - 4
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
9 Oct 2016 |
Club Sportiv U Craiova SA - SC FC Voluntari SA |
3 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
9 Oct 2016 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Poli Timişoara |
2 - 3
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
15 Oct 2016 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Poli Timişoara |
1 - 1
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
15 Oct 2016 |
CS Concordia Chiajna 2 - ACS Urban Titu |
2 - 1
|
Concordia
|
Chiajna
|
2016-2017
|
Liga 3
|
18 Oct 2016 |
CS Podari (DJ) - SC FC Voluntari SA 2 |
1 - 2
|
Unirea
|
Podari
|
2016-2017
|
Liga 3
|
29 Oct 2016 |
Club Sportiv U Craiova SA - CS Mioveni |
1 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
30 Oct 2016 |
Club Sportiv U Craiova SA - ACS Regal Sport Club Ferdinand I |
3 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
30 Oct 2016 |
LPS Târgu Jiu - CSS Slatina |
1 - 3
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
5 Nov 2016 |
LPS Târgu Jiu - CSS Slatina |
2 - 8
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
5 Nov 2016 |
CSM Şcolar Reşiţa - ACS Industria Galda |
1 - 1
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2016-2017
|
Liga 3
|
19 Nov 2016 |
CS Mioveni - AFC Chindia Târgovişte |
7 - 5
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2016-2017
|
Cupa de Tineret
|
23 Nov 2016 |
ACSO Filiaşi - CS Atletic Bradu |
7 - 0
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2016-2017
|
Liga 3
|
25 Nov 2016 |
Club Sportiv U Craiova SA 2 - CS Internaţional Băleşti |
7 - 0
|
Extensiv
|
Craiova
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Apr 2018 |
Clubul Sportiv Real Craiova - AFC Fair Play Joc Cinstit |
0 - 8
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
15 Apr 2018 |
Clubul Sportiv Real Craiova - CSS Târgovişte |
1 - 6
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
20 Apr 2018 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 3
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2018 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 2
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2018 |
Clubul Sportiv Real Craiova - ACS Vasas Femina FC |
1 - 5
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
6 May 2018 |
ACSO Filiaşi - ACS Ghiroda |
1 - 0
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
11 May 2018 |
AFC Hermannstadt 2 - CS Internaţional Băleşti |
9 - 0
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2017-2018
|
Liga 3
|
18 May 2018 |
Club Sportiv U Craiova SA 2 - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
3 - 0
|
Extensiv
|
Craiova
|
2017-2018
|
Liga 3
|
22 May 2018 |
Clubul Sportiv Real Craiova - CS Universitatea Alexandria |
0 - 3
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
27 May 2018 |
CS Petrolul Bustuchin - ACB Ineu |
1 - 1
|
Comunal Petrolul Bustuchin
|
Bustuchin
|
2017-2018
|
Campionatul U19 Județean
|
7 Jun 2018 |
CS Argeşul Mihăileşti 2009 - CSO Bragadiru |
0 - 3
|
Argeşul
|
Mihăileşti
|
2018-2019
|
Cupa României
|
1 Aug 2018 |
CS Ocna Mureş - CS Crişul Chişineu Criş |
0 - 4
|
Soda
|
Ocna Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
29 Sep 2018 |
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - Centrul Național Mureș |
7 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
6 Oct 2018 |
ACS MSE Târgu Mureş - CS Sănătatea Servicii Publice |
2 - 3
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
5 Oct 2018 |
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
0 - 1
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
Liga 3
|
19 Oct 2018 |
AFC Hermannstadt - CS Mioveni |
2 - 1
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2018 |
AFC Hermannstadt - CS Mioveni |
1 - 9
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
28 Oct 2018 |
LPS Cetate Deva - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |
0 - 1
|
Cetate
|
Deva
|
2018-2019
|
Liga 3
|
9 Nov 2018 |
LPS Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 6
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
11 Nov 2018 |
LPS Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 8
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2018 |
CS J Știința U Craiova - CS Atletico Roşiorii de Vede |
4 - 5
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
17 Nov 2018 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - LPS Banatul Timişoara |
2 - 3
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
17 Nov 2018 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Drobeta Turnu Severin |
4 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2018 |
CS Millenium Giarmata - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
1 - 2
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2018-2019
|
Liga 3
|
16 Nov 2018 |
U Craiova 1948 SA - ACS Viitorul Domneşti |
8 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2018-2019
|
Liga 3
|
24 Nov 2018 |
LPS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
0 - 6
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
10 Mar 2019 |
LPS Slatina - CSS Slatina |
0 - 6
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
10 Mar 2019 |
CS Iernut - AFC Odorheiu Secuiesc |
0 - 3
|
Cornel Orza
|
Iernut
|
2018-2019
|
Liga 3
|
16 Mar 2019 |
ACSO Filiaşi - CS Sporting Roşiori 2008 |
3 - 2
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2018-2019
|
Liga 3
|
22 Mar 2019 |
ACS KSE Târgu Secuiesc - CSM Focşani 2007 |
3 - 0
|
Doctor Sinkovits
|
Târgu Secuiesc
|
2018-2019
|
Liga 3
|
30 Mar 2019 |
LPS Slatina - CSS Craiova |
3 - 5
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
7 Apr 2019 |
LPS Slatina - CSS Craiova |
4 - 2
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
7 Apr 2019 |
AFC Unirea 1924 - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |
2 - 2
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Liga 3
|
12 Apr 2019 |
ACS Energeticianul - CSS Drobeta Turnu Severin |
4 - 1
|
Comunal
|
Băleşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
20 Apr 2019 |
ACS Energeticianul - CSS Drobeta Turnu Severin |
9 - 1
|
Comunal
|
Băleşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
20 Apr 2019 |
CS Ocna Mureş - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
2 - 3
|
Soda
|
Ocna Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
4 May 2019 |
ACS MSE Târgu Mureş - AFC Odorheiu Secuiesc |
0 - 2
|
Comunal
|
Miercurea Nirajului
|
2018-2019
|
Liga 3
|
10 May 2019 |
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - SC FC Viitorul Constanta SA |
3 - 2
|
Extensiv
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
19 May 2019 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Unirea Dej |
1 - 1
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2018-2019
|
Liga 3
|
25 May 2019 |
Luceafarul Filiași - ACS Vulpitele Galbene |
1 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
2 Jun 2019 |
Luceafarul Filiași - ACS Heniu Prundu Bârgăului |
1 - 4
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
14 Sep 2019 |
CS Sănătatea Servicii Publice - FC CFR 1907 Cluj SA 2 |
2 - 3
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga 3
|
13 Sep 2019 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
0 - 9
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2019 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
4 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2019 |
AS FC Pucioasa - CSM Slatina |
0 - 0
|
Dumitru Tică Popescu
|
Pucioasa
|
2019-2020
|
Liga 3
|
28 Sep 2019 |
SC Popeşti-Leordeni - ACS Dacia Unirea Brăila |
2 - 0
|
Inter Gaz
|
Popeşti-Leordeni
|
2019-2020
|
Liga 3
|
5 Oct 2019 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
1 - 2
|
Razvad
|
Răzvad
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2019 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
2 - 1
|
Razvad
|
Răzvad
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2019 |
Luceafarul Filiași - ACS Selena SN Constanţa |
2 - 0
|
Orăşenesc
|
Filiaşi
|
2019-2020
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
20 Oct 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 3
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
19 Oct 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - FC CFR 1907 Cluj SA |
2 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
19 Oct 2019 |
Luceafarul Filiași - AFC Universitatea Olimpia Cluj |
0 - 8
|
Orăşenesc
|
Filiaşi
|
2019-2020
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
3 Nov 2019 |
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |
1 - 0
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2019-2020
|
Liga 3
|
2 Nov 2019 |
CSM Alexandria - ACS Tractorul Cetate |
3 - 0
|
CSS Peco
|
Alexandria
|
2019-2020
|
Liga 3
|
8 Nov 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - ACS Olympic FC Râmnicu Vâlcea |
2 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
9 Nov 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
5 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
5 - 1
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
9 Nov 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Kids Tâmpa Braşov |
3 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
16 Nov 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Kids Tâmpa Braşov |
0 - 2
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
16 Nov 2019 |
CS Jiul Rovinari 2016 - ACS Luceafărul Drobeta |
6 - 1
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
23 Nov 2019 |
ACS Viitorul Şelimbăr - AFC Odorheiu Secuiesc |
4 - 0
|
Baza sportivă a Oraşului Avrig
|
Avrig
|
2019-2020
|
Liga 3
|
22 Nov 2019 |