Nume:Botaş Nicolae Cătălin


Din: Timişoara, judetul Timiş


NumeBotaş
PrenumeNicolae Cătălin
Data si locul nasterii01.06.1983
LotulLiga 2(Fotbal)
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS CALOR Timişoara - CS FC Timişoara SA 2 (TM) 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 14 Nov 2008
CS FC Bihor Oradea 2 - FC CFR 1907 Cluj SA 2 3 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 19 Sep 2008
CF Bihorul Beiuş (BH) - CS FC Zalău 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Nov 2008
FC Municipal SA Reşiţa - CS Naţional Sebiş 0 - 0 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - AS ALTO GRADIMENTO ALBINA 2 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 6 Sep 2008
CS Progresul Gătaia - CS FC Viitorul Sânandrei 1 - 3 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 25 Oct 2008
LPS Banatul Timişoara - FC CFR Timişoara 0 - 0 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni 1 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Liga 3 3 Apr 2009
CS RIPENSIA Timişoara (TM) - CFF Clujana Cluj 0 - 0 Electrica Timişoara 2008-2009 Cupa României Fotbal Feminin 5 Apr 2009
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS CALOR Timişoara 1 - 2 Comunal Becicherecu Mic 2008-2009 Liga 3 18 Apr 2009
CS FC Timişoara SA - CSS BEGA Timişoara 4 - 0 UMT Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U17 22 Apr 2009
LPS Banatul Timişoara - FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA 0 - 4 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
CS LIBERTY Salonta - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 3 - 0 Liberty sintetic Salonta 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
FC CFR Timişoara - CS FC Timişoara SA 0 - 2 UMT Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U17 6 May 2009
CS CF Liberty Oradea 2 - CS Marmatia 96 2 - 0 Municipal Marghita 2008-2009 Liga 3 8 May 2009
SC FC UTA SA - CS FC BIHOR Oradea 2 - 0 ICRTI Arad 2008-2009 Campionatul Național U17 10 May 2009
LPS Banatul Timişoara - CSS BEGA Timişoara 4 - 0 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 17 May 2009
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Progresul Gătaia 4 - 2 Gheorghe Biaş Sânnicolau Mare 2008-2009 Liga 3 5 Jun 2009
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - CS Şcoala de Fotbal Gică Popescu 0 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2008-2009 Juniori U13 12 Jun 2009
CS RIPENSIA Timişoara (TM) - Sporting Craiova 3 - 0 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2008-2009 Liga I Feminin 16 Jun 2009
FC Chisoda - CS FC Timişoara SA 2 (TM) 0 - 0 Teren neutru Bucureşti 2009-2010 Cupa României 15 Jul 2009
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - CS Ineu (AR) 1 - 0 Motorul Arad 2009-2010 Liga 3 21 Aug 2009
CF Bihorul Beiuş (BH) - CS FC Zalău 1 - 0 Municipal Francisc Matei Beiuş 2009-2010 Liga 3 11 Sep 2009
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Progresul Gătaia 1 - 1 Gheorghe Biaş Sânnicolau Mare 2009-2010 Liga 3 4 Sep 2009
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CS FC BIHOR Oradea 2 - 1 Motorul Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
CSS Lugoj - FC CFR Timişoara 3 - 4 Tineretului 2 Lugoj 2009-2010 Campionatul Național U19 20 Sep 2009
FC SCOLAR Resita - FC DROBETA Turnu Severin 4 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2009-2010 Campionatul Național U19 27 Sep 2009
CS Gloria CTP Arad (AR) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 1 - 3 Sânicolaul Mic Arad 2009-2010 Liga 3 25 Sep 2009
CSS Lugoj - CSS Caransebeş 4 - 0 Tineretului 2 Lugoj 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Oct 2009
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - CS Muncitorul Resita (CS) 3 - 0 Motorul Arad 2009-2010 Liga 3 9 Oct 2009
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS FC Timişoara SA 2 (TM) 1 - 2 Comunal Becicherecu Mic 2009-2010 Liga 3 23 Oct 2009
FC CFR Timişoara - LPS Banatul Timişoara 0 - 2 CFR 2 Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Nov 2009
CS Minerul Motru (GJ) - FCM Târgovişte (DB) 1 - 2 Minerul Motru 2009-2010 Liga 3 6 Nov 2009
CS FC BIHOR Oradea - FC SCOLAR Resita 0 - 1 Motorul Oradea 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Nov 2009
CS Millenium Giarmata - AACS Recaş (TM) 0 - 0 Nicu Moraru Giarmata 2009-2010 Liga 3 17 Nov 2009
FC Scolar Resita (CS) - CS Gloria CTP Arad (AR) 2 - 2 Mircea Chivu Reşiţa 2009-2010 Liga 3 5 Mar 2010
FC SCOLAR Resita - CS MUREŞUL Deva 2 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Mar 2010
ACS FORTUNA COVACI - CS FC Timişoara SA 2 - 4 LPS Banatul Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Apr 2010
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Albota 1 - 0 Minerul Mătăsari 2009-2010 Liga 3 2 Apr 2010
CSS Caransebeş - CS MUREŞUL Deva 0 - 4 CSS Balta Sărată Caransebeş 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Apr 2010
FC Cisnădie - FC Unirea Dej 2 - 1 Textila Cisnădie 2009-2010 Liga 3 20 Apr 2010
FC SCOLAR Resita - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 0 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Apr 2010
CS Minerul Motru (GJ) - FC Caracal (OT) 1 - 1 Minerul Motru 2009-2010 Liga 3 11 May 2010
CS MUREŞUL Deva - LPS CSS BIHORUL Oradea 1 - 4 Cetate - teren 2 Deva 2009-2010 Campionatul Național U19 12 May 2010
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Jiul Rovinari (GJ) 1 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2009-2010 Liga 3 21 May 2010
CS Vladimirescu 2003 - FC Hunedoara 2 - 1 Comunal Vladimirescu 2009-2010 Campionatul U19 Județean 20 Jun 2010
CS Muncitorul Resita (CS) - FC Scolar Resita (CS) 0 - 1 Teren neutru Bucureşti 2010-2011 Cupa României 17 Jul 2010
CS FC Hunedoara (HD) - CF Bihorul Beiuş (BH) 5 - 0 Michael Klein Hunedoara 2010-2011 Liga 3 27 Aug 2010
CS Minerul Motru (GJ) - FC Caracal (OT) 2 - 1 Minerul Motru 2010-2011 Liga 3 3 Sep 2010
CS Naţional Sebiş - CS Termo Dr. Tr. Severin 1 - 3 Naţional Sebiş 2010-2011 Liga 3 17 Sep 2010
SC FC Timişoara SA - LPS Banatul Timişoara 0 - 0 Dan Păltinişanu - sintetic Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 30 Sep 2010
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CSS Caransebeş 3 - 0 Motorul Arad 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Oct 2010
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 0 Tineretului Rovinari 2010-2011 Liga 3 8 Oct 2010
CSS Lugoj - LPS Banatul Timişoara 1 - 1 Tineretului 2 Lugoj 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Oct 2010
CS MUREŞUL Deva - SC FC UTA SA 3 - 4 Cetate - teren 2 Deva 2010-2011 Campionatul Național U19 7 Nov 2010
FC Scolar Resita (CS) - CS Autocatania Caransebes (CS) 2 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2010-2011 Liga 3 5 Nov 2010
CS Municipal Şcolar Resiţa - CS FC BIHOR Oradea 2 - 0 Arsenal Reşiţa 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Nov 2010
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Minerul Motru (GJ) 1 - 0 Tineretului Rovinari 2010-2011 Liga 3 26 Nov 2010
CS Zlatna (AB) - CS Unirea Floresti (CJ) 3 - 0 Minaur Zlatna 2010-2011 Liga 3 4 Mar 2011
FC Seso Câmpia Turzii - CSM Avântul Reghin 0 - 0 Municipal Mihai Adam Câmpia Turzii 2010-2011 Liga 3 18 Mar 2011
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - SC FC UTA SA 0 - 0 Motorul Arad 2010-2011 Campionatul Național U19 20 Mar 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 0 - 0 Cetate Alba Iulia 2010-2011 Liga 2 16 Apr 2011
CS Luceafărul Oradea - CS Autocatania Caransebes (CS) 1 - 0 Comunal Borş 2010-2011 Liga 3 3 May 2011
CS Municipal Şcolar Resiţa - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 2 - 0 Arsenal Reşiţa 2010-2011 Campionatul Național U17 8 May 2011
CS Otopeni (IF) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 1 - 0 Otopeni Otopeni 2010-2011 Liga 2 21 May 2011
CSM Sebeş - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 7 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2010-2011 Juniori U13 14 Jun 2011
CS Vladimirescu 2003 - CS Performanta Alba Iulia (AB) 2 - 0 Cetate Deva 2010-2011 Baraj Liga 3 15 Jun 2011
FC Ariesul Turda (CJ) - FC UTA Arad 0 - 1 Municipal Turda 2011-2012 Liga 2 27 Aug 2011
CS ALRO Slatina (OT) - CS Gaz Metan Severin 0 - 0 1 Mai Slatina 2011-2012 Liga 2 10 Sep 2011
CS Unirea Valea lui Mihai (BH) - CF Bihorul Beiuş (BH) 0 - 1 Prazzler Valea lui Mihai 2011-2012 Liga 3 17 Sep 2011
CS FC Olimpia 2010 (SM) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 1 - 0 Olimpia Satu Mare 2011-2012 Liga 3 24 Sep 2011
CS MUREŞUL Deva (HD) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 1 Cetate Deva 2011-2012 Liga 2 1 Oct 2011
FC Scolar Resita (CS) - CS Autocatania Caransebes (CS) 2 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2011-2012 Liga 3 7 Oct 2011
CS Gloria Reşiţa (CS) - CS CFR Simeria 1 - 2 Gloria Reşiţa 2011-2012 Liga 3 14 Oct 2011
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - FC UTA Arad 2 - 1 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2011-2012 Liga 2 30 Oct 2011
FC Ariesul Turda (CJ) - SC FC Olt SA (OT) 1 - 0 Municipal Turda 2011-2012 Liga 2 12 Nov 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - ASC Juventus Bucureşti 1 - 1 Cetate Alba Iulia 2011-2012 Liga 2 19 Nov 2011
CS MUREŞUL Deva (HD) - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 4 - 2 Cetate Deva 2011-2012 Liga 2 26 Nov 2011
CFR 1933 Timisoara - FC UTA Arad 4 - 0 CFR Timişoara 2011-2012 Liga I Feminin 6 May 2012
CS Naţional Sebiş - CS Jiul Petroşani (HD) 4 - 0 Naţional Sebiş 2012-2013 Cupa României 15 Aug 2012
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS Luceafărul Oradea (BH) 5 - 3 Iuliu Bodola Oradea 2012-2013 Cupa României 29 Aug 2012
FC Damila Măciuca (VL) - FCM Târgu Mureş 2 - 0 Municipal Drăgăşani 2012-2013 Liga 2 1 Sep 2012
FC UTA Arad - CS Mioveni 1 - 1 Francisc von Neuman Arad 2012-2013 Liga 2 7 Sep 2012
SC Sporting Club SA (VS) - CS Turnu Severin (MH) 2 - 1 Municipal Vaslui 2012-2013 Liga I 17 Sep 2012
FCM Turda (CJ) - FC Unirea Dej 0 - 4 Municipal Turda 2012-2013 Liga 3 19 Oct 2012
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - FC Damila Măciuca (VL) 4 - 1 Carpaţi (Corona) Braşov 2012-2013 Liga 2 28 Oct 2012
CS Naţional Sebiş - CS Oşorhei (BH) 1 - 1 Naţional Sebiş 2012-2013 Liga 3 22 Mar 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2 - 3 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2012-2013 Liga 3 19 Apr 2013
SC Dinamo 1948 SA - CS Buftea (IF) 0 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2012-2013 Liga 2 11 May 2013
CFR 1933 Timisoara - Universitatea Olimpia Cluj 1 - 5 CFR Timişoara 2012-2013 Play-Off Liga I Feminin 21 May 2013
CS Naţional Sebiş - FC Seso Câmpia Turzii 0 - 1 Naţional Sebiş 2012-2013 Liga 3 30 May 2013
ACS Ştiinţa Turceni - CS Universitatea Petrosani (HD) 2 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2012-2013 Baraj Liga 3 19 Jun 2013
AS Armata Aurul Brad (HD) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) 1 - 0 Aurul Brad 2013-2014 Cupa României 27 Aug 2013
CS Şoimii Pâncota - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) 0 - 0 Naţional Sebiş 2013-2014 Liga 3 30 Aug 2013
AS Armata Aurul Brad (HD) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) 0 - 4 Aurul Brad 2013-2014 Cupa României 11 Sep 2013
CS FC Caransebes (CS) - SCM 2012 Resita (CS) 1 - 0 CSS Balta Sărată Caransebeş 2013-2014 Liga 3 20 Sep 2013
CS Oşorhei (BH) - CS Naţional Sebiş 0 - 3 Iuliu Bodola Oradea 2013-2014 Liga 3 27 Sep 2013
CS FC Bihor Oradea (BH) - FC U Craiova (DJ) 1 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2013-2014 Liga 2 5 Oct 2013
ACS UTA Bătrâna Doamnă - SC FC UTA Arad 6 - 0 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2013-2014 Campionatul Național U19 20 Oct 2013
CS FC Zalău - CS Naţional Sebiş 1 - 1 Municipal Zalău 2013-2014 Liga 3 25 Oct 2013
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS FC Olimpia 2010 (SM) 3 - 0 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2013-2014 Liga 2 2 Nov 2013
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - FC U Craiova (DJ) 1 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2013-2014 Liga 2 6 Nov 2013
CS Şoimii Pâncota - CS Ineu (AR) 1 - 0 Şoimii Pâncota 2013-2014 Liga 3 29 Nov 2013
FC UTA SA (AR) - CS Mioveni 1 - 0 Francisc von Neuman Arad 2013-2014 Liga 2 8 Mar 2014
CS Ineu (AR) - CS Naţional Sebiş 0 - 1 Central Ineu 2013-2014 Liga 3 12 Apr 2014
CS Barcău Nuşfalău - CSM Olimpia Salonta 1 - 3 Municipal Salonta 2013-2014 Campionatul U19 Județean 20 Jun 2014
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS Metalul Reșița 1 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2014-2015 Liga 2 4 Oct 2014
CS Ineu (AR) - CS Naţional Sebiş 0 - 2 Central Ineu 2014-2015 Liga 3 11 Oct 2014
CS Metalul Reșița - CS Unirea Tărlungeni (BV) 2 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2014-2015 Liga 2 18 Oct 2014
ACS FC Academica Clinceni - CS FC Farul Constanţa (CT) 2 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 22 Nov 2014
CS Metalul Reșița - CS FC Bihor Oradea (BH) 1 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2014-2015 Liga 2 28 Feb 2015
CS FC Caransebes (CS) - CS FC Bihor Oradea (BH) 2 - 2 Municipal Caransebeş 2014-2015 Liga 2 28 Mar 2015
ACS Șoimii Pîncota - CS CFR Simeria 3 - 2 ICRTI Arad 2014-2015 Campionatul Național U19 4 Apr 2015
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CSC Sânmartin 4 - 0 Arena CSO Cugir 2014-2015 Liga 3 22 May 2015
CS Unirea Sântana - CF Bihorul Beiuş (BH) 3 - 2 Orasenesc Sântana 2014-2015 Campionatul U19 Județean 13 Jun 2015
CS Pandurii Cerneti (MH) - CS Universitatea II Craiova 0 - 8 Termo Drobeta Turnu Severin 2015-2016 Baraj Liga 3 27 Jun 2015
CS Ineu (AR) - CS Şoimii Pâncota 2 - 1 Central Ineu 2015-2016 Cupa României 25 Aug 2015
ACS Industria Galda - ACS Fotbal Comuna Recea 3 - 4 Galda Arena Galda de Jos 2015-2016 Liga 3 5 Sep 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Metalul Reșița 9 - 0 Motorul Arad 2015-2016 Cupa României 8 Sep 2015
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CFR 1933 Timisoara 2 - 4 Comunal Becicherecu Mic 2015-2016 Cupa României Fotbal Feminin 13 Sep 2015
CS Şoimii Pâncota - CS FC Caransebes (CS) 2 - 1 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga 2 19 Sep 2015
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 2 - 0 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2015-2016 Liga 2 3 Oct 2015
CS FC Caransebes (CS) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 5 2015-2016 Liga 2 24 Oct 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - AFC Chindia Târgovişte 2 - 1 Clujana Cluj-Napoca 2015-2016 Liga 2 14 Nov 2015
CS FC Bihor Oradea (BH) - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 3 Iuliu Bodola Oradea 2015-2016 Liga 2 28 Nov 2015
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Braşov SA (BV) 2 - 1 Gaz Metan Mediaş 2015-2016 Liga 2 8 Mar 2016
CS Şoimii Pâncota - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 0 - 2 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga 2 26 Mar 2016
CFR 1933 Timisoara - Juniorul Satu Mare 9 - 0 CFR Timişoara 2015-2016 Liga I Feminin 3 Apr 2016
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - Hermannstadt Sibiu 1 - 5 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2016-2017 Baraj Liga 3 25 Jun 2016
Fortuna Becicherecu Mic - CFR 1933 Timisoara 3 - 4 Dan Păltinişanu - sintetic Timişoara 2016-2017 Cupa României Fotbal Feminin 26 Feb 2017
AFC Chindia Târgovişte - ACS Foresta Suceava 2 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2016-2017 Liga 2 18 Mar 2017
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Liga 2 28 May 2017
ACS Şurianu 1945 Sebeş - ACF Viitorul Caransebeş 3 - 1 Arini Sebeş 2017-2018 Baraj Liga 3 24 Jun 2017
AFC UTA Arad - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 1 Otto Greffner Șiria 2017-2018 Liga 2 16 Sep 2017
CS Luceafărul Oradea - AFC Hermannstadt 0 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2017-2018 Liga 2 30 Sep 2017
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS Foresta Suceava 2 - 0 Olimpia Satu Mare 2017-2018 Liga 2 21 Oct 2017
Fotbal Club Argeş - CS Afumaţi 2 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2017-2018 Liga 2 8 Nov 2017
CS Mioveni - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 1 Orăşenesc Mioveni 2017-2018 Liga 2 25 Apr 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Luceafărul Oradea 1 - 1 Minerul Motru 2017-2018 Liga 2 16 May 2018
AFC Voinţa Lupac - CS Hunedoara 1 - 2 Voinţa Lupac 2018-2019 Baraj Liga 3 23 Jun 2018


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
FC Bihor Oradea - CS Plimob Sighet 8 - 7 Iuliu Bodola Oradea 2014-2015 Juniori U11 5 Jun 2015
CS Luceafărul Cluj - CS Viitorul Zalău 4 - 2 Iuliu Bodola Oradea 2014-2015 Juniori U11 5 Jun 2015
FC Bihor Oradea - CS Luceafărul Cluj 0 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2014-2015 Juniori U11 5 Jun 2015
AFC Voinţa Lupac - CS Inter Petrila 3 - 2 Voinţa Lupac 2017-2018 Cupa României 9 Aug 2017
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - Colegiul Naţional Sportiv Cetate 1 - 1 Comunal-Central Cermei 2017-2018 Liga 3 19 May 2018


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS FC Viitorul Sânandrei - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 21 Nov 2008
FC Silvania - CF Bihorul Beiuş (BH) 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 13 Sep 2008
CF Bihorul Beiuş (BH) - FC Gaz-Metan Târgu Mureş 4 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Oct 2008
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 2 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 31 Oct 2008
CS Minerul Mehedinti Valea Copcii - SC CORVINUL 2005 Hunedoara SA 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 29 Aug 2008
CS CFR MARMOSIN - CS Gloria CTP Arad (AR) 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 17 Oct 2008
CS FC Viitorul Sânandrei - CS CALOR Timişoara 2 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 7 Nov 2008
CSS Lugoj - CS FC Timişoara SA 0 - 3 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
CS FC Viitorul Sânandrei - CS FC Timişoara SA 2 (TM) 2 - 0 Comunal Carani 2008-2009 Liga 3 27 Mar 2009
CS CALOR Timişoara - LPS Banatul Timişoara 3 - 4 Colterm Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
CF Bihorul Beiuş (BH) - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 2 - 2 Municipal Francisc Matei Beiuş 2008-2009 Liga 3 7 Apr 2009
CS FC Timişoara SA - CSS BEGA Timişoara 6 - 0 UMT Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Apr 2009
LPS Banatul Timişoara - FCU Politehnica Timişoara & INVEST SA 3 - 2 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Minerul Motru (GJ) 1 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Liga 3 24 Apr 2009
CS LIBERTY Salonta - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 8 - 0 Liberty sintetic Salonta 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
FC CFR Timişoara - CS FC Timişoara SA 0 - 9 UMT Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 6 May 2009
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Gaz Metan CFR Craiova 1 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
SC FC UTA SA - CS FC BIHOR Oradea 0 - 3 ICRTI Arad 2008-2009 Campionatul Național U19 10 May 2009
LPS Banatul Timişoara - CSS BEGA Timişoara 2 - 1 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U17 17 May 2009
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Gaz Metan CFR Craiova 1 - 0 Minerul Mătăsari 2008-2009 Liga 3 15 May 2009
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS MUSCELUL Cîmpulung 2 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Liga 3 22 May 2009
CS CALOR Timişoara - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 0 - 3 Colterm Timişoara 2008-2009 Liga 3 29 May 2009
CS FC BIHOR Oradea - CS PETROL Moreni 0 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2008-2009 Juniori U13 12 Jun 2009
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - ACS Fortuna Covaci 0 - 0 Comunal Becicherecu Mic 2009-2010 Cupa României 25 Aug 2009
CS FC Timişoara SA - ACS FORTUNA COVACI 8 - 0 Electrica Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Oct 2009
ACS Fortuna Covaci - FC Argeş (AG) 0 - 2 Fortuna Covaci 2009-2010 Liga 2 10 Oct 2009
FC CFR Timişoara - CS FC Timişoara SA 1 - 4 Dan Păltinişanu Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 24 Nov 2009
FC UTA Arad - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 4 - 1 2009-2010 Liga 2 17 Apr 2010
FC UTA Arad - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 3 Francisc von Neuman Arad 2009-2010 Liga 2 19 May 2010
ACS Fortuna Covaci - FC Silvania 1 - 0 Fortuna Covaci 2009-2010 Liga 2 12 Jun 2010
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - CS FC Bihor Oradea (BH) 0 - 1 Motorul Arad 2010-2011 Liga 2 11 Sep 2010
CS MUREŞUL Deva - CSS Caransebeş 6 - 0 Cetate - teren 2 Deva 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Sep 2010
LSS Vointa Sibiu (SB) - FC Silvania 3 - 0 Municipal Sibiu 2010-2011 Liga 2 25 Sep 2010
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - FC Argeş (AG) 0 - 3 Motorul Arad 2010-2011 Liga 2 23 Oct 2010
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - CS Gaz Metan CFR Craiova 1 - 1 Motorul Arad 2010-2011 Liga 2 20 Nov 2010
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - CS Mioveni 0 - 1 Motorul Arad 2010-2011 Liga 2 12 Mar 2011
LPS Banatul Timişoara - SC FC Timişoara SA 1 - 2 LPS Banatul Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Apr 2011
FC Politehnica 2002 Timişoara SA - SC FC Timişoara SA 0 - 0 Dan Păltinişanu - sintetic Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Apr 2011
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS MUREŞUL Deva (HD) 3 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2010-2011 Liga 2 22 Apr 2011
CS Municipal Şcolar Resiţa - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 4 - 0 Arsenal Reşiţa 2010-2011 Campionatul Național U19 8 May 2011
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - FC Ariesul Turda (CJ) 2 - 0 Motorul Arad 2010-2011 Liga 2 28 May 2011
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - AFCM Târgu Mureş 5 - 1 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2010-2011 Juniori U13 14 Jun 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 0 Cetate Alba Iulia 2011-2012 Liga 2 20 Aug 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - CS ALRO Slatina (OT) 0 - 0 Cetate Alba Iulia 2011-2012 Liga 2 3 Sep 2011
CS Turnu Severin (MH) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2012-2013 Liga I 17 Aug 2012
CS Gaz Metan Mediaş - CS Turnu Severin (MH) 2 - 0 Gaz Metan Mediaş 2012-2013 Liga I 24 Aug 2012
CS Turnu Severin (MH) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 1 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2012-2013 Liga I 9 Nov 2012
CS Turnu Severin (MH) - SC FC Viitorul Constanţa SA 2 - 2 Municipal Drobeta Turnu Severin 2012-2013 Liga I 26 Nov 2012
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Viitorul Constanţa SA 4 - 1 Gaz Metan Mediaş 2012-2013 Liga I 8 Mar 2013
FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 0 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2012-2013 Liga I 18 Mar 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - SC FC OTELUL SA (GL) 2 - 1 Municipal Târgu Jiu 2013-2014 Liga I 4 Aug 2013
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS Concordia Chiajna 0 - 3 Cluj Arena Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 19 Aug 2013
CS Gaz Metan Mediaş - SC Fotbal Club FCSB SA 2 - 2 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Liga I 24 Aug 2013
CS Gaz Metan Mediaş - CS FC ASTRA (PH) 0 - 1 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Cupa României 29 Oct 2013
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 3 - 2 Cluj Arena Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 25 Nov 2013
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC OTELUL SA (GL) 1 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 19 Dec 2013
ACS Hebe Sângeorz Băi (BN) - CS Şcoala de Fotbal Ivansuc Cluj 0 - 3 Municipal Salonta 2013-2014 Campionatul U19 Județean 20 Jun 2014
CS FC Olimpia 2010 (SM) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 0 Olimpia Satu Mare 2014-2015 Liga 2 1 Nov 2014
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - FC Petrolul SA (PH) 0 - 3 Cluj Arena Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 8 Nov 2014
CS Şoimii Pâncota - CS Metalul Reșița 0 - 0 Şoimii Pâncota 2014-2015 Liga 2 15 Nov 2014
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS FC Olimpia 2010 (SM) 0 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2014-2015 Liga 2 14 Mar 2015
CS Gaz Metan Mediaş - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 0 Gaz Metan Mediaş 2014-2015 Liga I 19 Mar 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 1 Municipal Târgu Jiu 2014-2015 Liga I 22 Mar 2015
ACS Șoimii Pîncota - CS CFR Simeria 3 - 1 ICRTI Arad 2014-2015 Campionatul Național U17 4 Apr 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 2 Motorul Arad 2015-2016 Liga 2 29 Aug 2015
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2015-2016 Cupa României 24 Sep 2015
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - CS FC Caransebes (CS) 0 - 2 Mircea Chivu Reşiţa 2015-2016 Liga 2 26 Sep 2015
CS Şoimii Pâncota - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 3 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga 2 5 Dec 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - SC FC Braşov SA (BV) 3 - 2 Motorul Arad 2015-2016 Liga 2 27 Feb 2016


Calendar