Nume:Bîrsan Marcel


Din: Bucureşti, judetul Bucureşti


NumeBîrsan
PrenumeMarcel
Data si locul nasterii18.02.1982 BUCURESTI
LotulLiga 1(Fotbal)
DomiciliulBucureşti(Bucureşti)
StudiiFacultatea de Educatie Fizica si Sport ; Facultatea de Drept
OcupatiaJurist
Anul in care a devenit arbitru1998
Data obinerii categoriei I2001
Anul promovarii in liga 22011
Anul promovarii in liga 32005
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Eforie (CT) - CS Ovidiu 1 - 0 Carmen Sylva Eforie Sud 2008-2009 Liga a 3-a 14 Nov 2008
CS PORTUL Constanţa - ACS Sageata Stejaru 0 - 1 Portul Constanţa 2008-2009 Liga a 3-a 22 Aug 2008
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AFC ROCAR ANEFS Bucureşti 3 - 0 Complex Ghencea Bucureşti 2008-2009 Liga a 3-a 28 Oct 2008
ACS Victoria Brăneşti - CS Petrolistul Kaproni Boldeşti 1 - 0 Cătălin Hâldan Brăneşti 2008-2009 Liga a 3-a 5 Sep 2008
FC PETROM CHIMIA Craiova - CS MUSCELUL Cîmpulung 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 19 Sep 2008
CS ALRO Slatina (OT) - CS Gaz Metan CFR Craiova 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 17 Oct 2008
SC FC PROGRESUL Bucureşti SA - AFC FAIR PLAY Bucureşti 3 - 1 Cotroceni Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 8 Mar 2009
CS ALRO Slatina (OT) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 1 Metalurgistul Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 20 Mar 2009
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti 1 - 0 Coresi Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
SC Fotbal Club FCSB SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 5 - 0 Steaua sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 5 Apr 2009
CS MUSCELUL Cîmpulung - SC FC 2005 SA Piteşti 2 0 - 1 Muscelul Câmpulung Muscel 2008-2009 Liga a 3-a 11 Apr 2009
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 1 - 1 Steaua sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 6 May 2009
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 3 - 1 Coresi Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 2 May 2009
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS Minerul Motru (GJ) 2 - 2 Depou CFR Craiova 2008-2009 Liga a 3-a 5 May 2009
CS VICTORIA Bod - CS PETROLUL Videle 0 - 1 Bucegi Râşnov 2008-2009 Liga a 3-a 8 May 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 0 - 0 Prorapid Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 10 May 2009
FC Gloria Buzău - CS FC Farul Constanţa 2 - 4 Gloria II - sintetic Buzău 2008-2009 Campionatul Național U19 17 May 2009
FC Cetatea Suceava - FC Petrolul SA (PH) 2 - 0 Areni Suceava 2008-2009 Liga a 2-a 30 May 2009
Comprest GIM - AFC ROCAR ANEFS Bucureşti 0 - 0 Cupa Romaniei Bucureşti 2009-2010 Cupa Romaniei 15 Jul 2009
AS CS Domneşti - CS Victoria Chirnogi (CL) 5 - 0 Vointa Domnesti 2009-2010 Liga a 3-a 21 Aug 2009
FC Râşnov - CS Tricolorul Breaza 0 - 0 Bucegi Râşnov 2009-2010 Cupa Romaniei 25 Aug 2009
CS Petrolul Teleajen LUKOIL - FC CONPET Ploieşti (PH) 0 - 0 Teleajen Ploieşti 2009-2010 Liga a 3-a 11 Sep 2009
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti - CSM Targoviste 4 - 1 Petrolistul Boldeşti-Scăieni 2009-2010 Liga a 3-a 28 Aug 2009
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - SC FC Petrolul Ploieşti SA 0 - 3 Tineretului - Ştrand Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 20 Sep 2009
CS FC Petrolul ZF 1948 Berca - CS Partizanul Merei 0 - 2 Gloria Buzău 2009-2010 Liga a 3-a 26 Sep 2009
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Prometeu Craiova (DJ) 2 - 0 Oltchim Ramnicu Valcea 2009-2010 Liga a 3-a 2 Oct 2009
FC ASTRA Ploieşti - FC NICOLAE DOBRIN 5 - 2 Prahova Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Oct 2009
FC Snagov - SC FC Argeş SA 0 - 2 Voinţa Ghermăneşti 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Oct 2009
FC ASTRA Ploieşti - CS Otopeni 3 - 2 Prahova Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
CS FC Petrolul ZF 1948 Berca - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 0 Petrolul Berca 2009-2010 Liga a 3-a 6 Nov 2009
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 1 - 1 SC Fratia MS (Vulcan) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Nov 2009
CS Viitorul Toporu - CS PETROLUL Videle 2 - 0 Inter Gaz Popeşti Leordeni 2009-2010 Liga a 3-a 17 Nov 2009
FC Snagov - SC FC Petrolul Ploieşti SA 3 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Nov 2009
AS Unirea Tărlungeni - CS Inter Clinceni (IF) 0 - 3 Sala Unirea Tărlungeni 2009-2010 Liga a 3-a 27 Nov 2009
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 2 Tineretului Călăraşi 2009-2010 Liga a 3-a 26 Feb 2010
ACS Scolar Universitar SPIRU HARET - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti 2 - 1 SC Fratia MS (Vulcan) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Mar 2010
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - CS Cautis Steaua Sudului 1 - 0 Coresi Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 28 Mar 2010
CS Buftea (IF) - CS PETROLUL Videle 1 - 1 Central Buftea 2009-2010 Liga a 3-a 26 Mar 2010
CFC Ghecon Lăpuşata (VL) - CS Triumf Bârca 2 - 1 Minerul Berbesti 2009-2010 Liga a 3-a 16 Apr 2010
SC Dinamo 1948 Bucureşti - ACS Scolar Universitar SPIRU HARET 14 - 0 Dinamo sintetic Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 19 Apr 2010
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 2 Concordia Chiajna 2009-2010 Campionatul Național U19 23 Apr 2010
FC Argeş 2 - CS Vişina Nouă (OT) 3 - 1 Complex Trivale Piteşti 2009-2010 Liga a 3-a 7 May 2010
SC Dinamo 1948 Bucureşti - CS GRUPUL ŞCOLAR SF. PANTELIMON Bucureşti 4 - 1 Florea Dumitrache Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 9 May 2010
CS Prometeu Craiova (DJ) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2 - 1 Valea Roşie - Electroputere Craiova 2009-2010 Liga a 3-a 11 Jun 2010
CS Romprim Bucureşti - SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 0 - 3 Romprim Bucureşti 2010-2011 Cupa Romaniei 31 Jul 2010
CS Spicul Mopan - CS Tunari 0 - 3 Concordia Rosu Chiajna 2010-2011 Liga a 3-a 27 Aug 2010
CS Eforie (CT) - AFC Unirea 04 Slobozia 1 - 2 Carmen Sylva Eforie Sud 2010-2011 Liga a 3-a 10 Sep 2010
SC FC Rapid Bucureşti SA - CS Concordia Chiajna 0 - 2 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Sep 2010
FC GIROM Albota (AG) - FC CONPET Ploieşti (PH) 1 - 2 Central Albota 2010-2011 Liga a 3-a 17 Sep 2010
CS Cautis Steaua Sudului - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 3 Cautis - Steaua Sudului Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Sep 2010
CS Argeşul Mihaileşti (GR) - ACS Viitorul Domneşti 0 - 1 Argeşul Mihăileşti 2010-2011 Liga a 3-a 25 Sep 2010
CS Spicul Mopan - SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 0 - 3 Cătălin Hâldan Brăneşti 2010-2011 Liga a 3-a 15 Oct 2010
SC CS FC Piatra Olt SA - FC Drobeta Turnu Severin 1 - 1 Rapid Piatra Olt 2010-2011 Liga a 3-a 5 Nov 2010
CS Triumf Bârca - ACS Jiul Rovinari (GJ) 0 - 0 2010-2011 Liga a 3-a 20 Nov 2010
CSM Focşani 2007 - ASC Bacău 0 - 4 Milcov Sud Focşani 2010-2011 Liga a 3-a 4 Mar 2011
CS Otopeni - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 0 - 1 Agronomie Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 13 Mar 2011
CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 1 Municipal Turnu Măgurele 2010-2011 Liga a 3-a 25 Mar 2011
SC FC Braşov SA - CS GAZ METAN Mediaş 1 - 1 ICIM Sintetic Braşov 2010-2011 Campionatul Național U19 27 Mar 2011
CSM Unirea Slobozia - SC FC Viitorul Constanta SA 1 - 3 Tineretului Slobozia 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Apr 2011
CS Smart Fotball School Ionescu - CS Victoria Brăneşti 2 - 0 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Apr 2011
FC GIROM Albota (AG) - CS Inter Clinceni (IF) 4 - 1 Central Albota 2010-2011 Liga a 3-a 15 Apr 2011
AS FC Progresul Bucureşti - CS Concordia Chiajna 0 - 2 Buftea Sintetic Buftea 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Apr 2011
FC Gloria Buzău (BZ) - FC Delta Tulcea (TL) 0 - 1 Gloria Buzău 2010-2011 Liga a 2-a 22 Apr 2011
CSM Slatina - CS Triumf Bârca 5 - 0 Complex Sportiv 1 Mai-teren 1 Slatina 2010-2011 Liga a 3-a 29 Apr 2011
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 0 - 1 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U17 1 May 2011
AFC Unirea 04 Slobozia - CSM Râmnicu Sărat (BZ) 4 - 2 1 Mai Slobozia 2010-2011 Liga a 3-a 13 May 2011
Loc 1A - Loc 2B 5 - 0 Orasenesc Ovidiu 2010-2011 Juniori U11 15 May 2011
Finalista 1 - Finalista 2 3 - 1 Orasenesc Ovidiu 2010-2011 Juniori U11 15 May 2011
CS ALRO Slatina (OT) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 5 - 0 1 Mai Slatina 2010-2011 Liga a 2-a 21 May 2011
CS SEVIŞUL ŞELIMBĂR (SB) - CS Rucăr Argeş 1 - 2 Hidroelectra Ramnicu Valcea 2010-2011 Baraj liga a 3-a 15 Jun 2011
CSS Alexandria - FC Petrolul Ploiesti 5 - 7 Baza Sportiva Buftea (Iarba) Buftea 2010-2011 Juniori U11 18 Jun 2011
AFCM Alexandria - CS Atletic Bradu 4 - 3 Municipal Alexandria 2011-2012 Cupa Romaniei 9 Aug 2011
AFC Săgeata Năvodari (CT) - AFC Astra 2 2 - 2 Năvodari Năvodari 2011-2012 Liga a 2-a 27 Aug 2011
ACS Urban Titu - CSO Plopeni (PH) 1 - 0 Orăşenesc Titu 2011-2012 Liga a 3-a 2 Sep 2011
AFC Chindia Târgovişte - FC Ariesul Turda (CJ) 2 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2011-2012 Liga a 2-a 17 Sep 2011
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 4 - 2 Piți Varga Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U17 2 Oct 2011
FC Politehnica Galaţi (GL) - Sport Club Bacau (BC) 1 - 3 Dunarea Galaţi 2011-2012 Liga a 3-a 16 Oct 2011
ACS Dacia Unirea Brăila - CS FC Farul Constanţa (CT) 1 - 1 Municipal Brăila 2011-2012 Liga a 2-a 15 Oct 2011
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - FC Ariesul Turda (CJ) 2 - 1 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2011-2012 Liga a 2-a 22 Oct 2011
CSM Focşani 2007 - Sport Club Bacau (BC) 0 - 0 Milcov Sud Focşani 2011-2012 Liga a 3-a 28 Oct 2011
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - CS MUREŞUL Deva (HD) 1 - 0 Cetate Alba Iulia 2011-2012 Liga a 2-a 5 Nov 2011
CS FC Farul Constanţa (CT) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 0 - 1 Farul Constanţa 2011-2012 Liga a 2-a 26 Nov 2011
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 1 - 0 UFC Chitila Chitila 2011-2012 Campionatul Național U19 27 Nov 2011
Echipa câștigătoare din semifinala 1 - Echipa câștigătoare din semifinala 2 6 - 0 Complex Tehnic FRF Buftea 2011-2012 Campionatul U19 Județean 8 Jul 2012
CS Concordia Chiajna 2 - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Rosu Chiajna Chiajna 2012-2013 Cupa Romaniei 15 Aug 2012
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 0 - 1 Oţelul Galaţi 2012-2013 Liga I 20 Aug 2012
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Liga I 27 Aug 2012
CS Turnu Severin (MH) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 1 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2012-2013 Liga I 3 Sep 2012
CS FC Farul Constanţa (CT) - FC Delta Tulcea (TL) 3 - 0 Farul Constanţa 2012-2013 Liga a 2-a 15 Sep 2012
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 1 Gloria Bistriţa 2012-2013 Liga I 21 Sep 2012
SC FC Ceahlaul SA (NT) - CS FC ASTRA (PH) 3 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ 2012-2013 Liga I 1 Oct 2012
AFC Chindia Târgovişte - ACS Foresta Suceava 2 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2012-2013 Liga a 2-a 24 Oct 2012
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - FC Otelul Galati (GL) 1 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Liga I 26 Oct 2012
CS FC ASTRA (PH) - CS Turnu Severin (MH) 5 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2012-2013 Cupa Romaniei 30 Oct 2012
CS Concordia Chiajna (IF) - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 1 - 2 Concordia Chiajna 2012-2013 Liga I 11 Nov 2012
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 1 Farul Constanţa 2012-2013 Liga I 17 Nov 2012
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 1 - 2 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Liga I 24 Nov 2012
SC FC Ceahlaul SA (NT) - SC FC OTELUL SA (GL) 0 - 2 Ceahlăul Piatra Neamţ 2012-2013 Cupa Romaniei 28 Nov 2012
SC Sporting Club SA (VS) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 1 - 0 Municipal Vaslui 2012-2013 Liga I 2 Dec 2012
SC Dinamo 1948 SA (B) - SC FC Braşov SA (BV) 2 - 1 National Arena Bucureşti 2012-2013 Liga I 24 Feb 2013
SC Sporting Club SA (VS) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 1 - 1 Municipal Vaslui 2012-2013 Liga I 11 Mar 2013
FC Caracal (OT) - ACS Berceni (IF) 2 - 2 Parc Caracal 2012-2013 Liga a 3-a 29 Mar 2013
ACS FC Viitorul Axintele (IL) - FC Gloria Buzău (BZ) 2 - 1 Comunal Axintele 2012-2013 Liga a 3-a 5 Apr 2013
CS ALRO Slatina (OT) - ACS Poli Timişoara (TM) 1 - 1 1 Mai Slatina 2012-2013 Liga a 2-a 12 Apr 2013
FC Otelul Galati (GL) - CS Concordia Chiajna (IF) 2 - 1 Oţelul Galaţi 2012-2013 Liga I 29 Apr 2013
SC FC Braşov SA (BV) - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 0 Tineretului Braşov 2012-2013 Liga I 13 May 2013
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 0 - 1 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2012-2013 Liga a 2-a 18 May 2013
ACS Foresta Suceava - AFC Săgeata Năvodari (CT) 0 - 2 Areni Suceava 2012-2013 Liga a 2-a 25 May 2013
CS Concordia Chiajna (IF) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 1 - 0 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 10 Aug 2013
ACS Berceni (IF) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 1 - 1 Comunal Berceni 2013-2014 Liga a 2-a 7 Sep 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Săgeata Năvodari (CT) 5 - 0 Steaua Bucureşti 2013-2014 Liga I 14 Sep 2013
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 1 - 3 Municipal Brăila 2013-2014 Liga a 2-a 18 Sep 2013
SC FC Braşov SA (BV) - SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 3 - 0 Tineretului Braşov 2013-2014 Cupa Romaniei 25 Sep 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 1 - 2 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2013-2014 Liga I 28 Sep 2013
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS FC Clinceni (IF) 1 - 0 Valentin Stanescu Bucureşti 2013-2014 Liga a 2-a 5 Oct 2013
FC Zagon (CV) - AFC Fortuna Poiana Campina (PH) 1 - 0 Zagon Zagon 2013-2014 Liga a 3-a 8 Oct 2013
FC Petrolul SA (PH) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 3 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2013-2014 Liga I 19 Oct 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 5 - 0 CSA Steaua Sintetic Bucureşti 2013-2014 Campionatul Național U19 30 Oct 2013
AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 3 - 1 Tran-sil Târgu Mureş 2013-2014 Liga a 2-a 26 Oct 2013
FC UTA SA (AR) - FC U Craiova (DJ) 1 - 1 Francisc Neumann Arad 2013-2014 Liga a 2-a 1 Nov 2013
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - CS Concordia Chiajna (IF) 1 - 0 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Liga I 11 Nov 2013
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - ASC Corona 2010 Brasov (BV) 3 - 2 Cluj Arena Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I 25 Nov 2013
ASC Botosani (BT) - ACS Poli Timişoara (TM) 1 - 0 Municipal Botoşani 2013-2014 Liga I 8 Mar 2014
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Concordia Chiajna (IF) 0 - 1 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2013-2014 Liga I 17 Mar 2014
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2013-2014 Liga a 2-a 22 Mar 2014
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 0 - 1 Gaz Metan Mediaş 2013-2014 Liga I 7 Apr 2014
AFC Chindia Târgovişte - AFC Fortuna Poiana Campina (PH) 2 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2013-2014 Liga a 3-a 12 Apr 2014
CS Afumaţi - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) 1 - 1 Comunal Afumati 2013-2014 Play-off Liga a 3-a 18 Apr 2014
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - SC FC Viitorul SA (CT) 0 - 4 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga I 28 Apr 2014
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 0 1 Mai (Municipal) Ramnicu Valcea 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 10 May 2014
SC FC Ceahlaul SA (NT) - ASC Botosani (BT) 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2013-2014 Liga I 7 May 2014
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS FC Clinceni (IF) 2 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 17 May 2014
AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) 5 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 31 May 2014
Viitorul 2010 Buzau (BZ) - ACS Viitorul Insuratei (BR) 0 - 0 Municipal Slobozia 2014-2015 Baraj liga a 3-a 21 Jun 2014
CS Concordia Chiajna (IF) - SC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 3 Concordia Chiajna 2014-2015 Cupa Ligii 21 Jul 2014
FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 4 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 27 Jul 2014
AFC Astra - SC FC Braşov SA (BV) 5 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2014-2015 Liga I 3 Aug 2014
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Concordia Chiajna (IF) 2 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2014-2015 Liga I 17 Aug 2014
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 0 - 2 Gaz Metan Mediaş 2014-2015 Liga I 29 Aug 2014
CS FC Farul Constanţa (CT) - ACS FC Academica Clinceni 1 - 1 Farul Constanţa 2014-2015 Liga a 2-a 13 Sep 2014
SC Dinamo 1948 SA (B) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) 1 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2014-2015 Liga I 20 Sep 2014
FCM Dorohoi - SC FC Voluntari SA 1 - 4 1 Mai Dorohoi 2014-2015 Liga a 2-a 27 Sep 2014
SC FC Ceahlaul SA (NT) - ASC Botosani (BT) 0 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 4 Oct 2014
Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Piți Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Oct 2014
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC Viitorul SA (CT) 2 - 2 Cluj Arena Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I 25 Oct 2014
FC Petrolul SA (PH) - SC FC OTELUL SA (GL) 0 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2014-2015 Liga I 3 Nov 2014
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 2 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2014-2015 Liga I 7 Nov 2014
SC FC Viitorul SA (CT) - ASC Botosani (BT) 1 - 2 Concordia Chiajna 2014-2015 Liga I 5 Dec 2014
SC FC Ceahlaul SA (NT) - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 23 Feb 2015
SC Dinamo 1948 SA (B) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 3 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2014-2015 Liga I 28 Feb 2015
SC FC Ceahlaul SA (NT) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ 2014-2015 Liga I 18 Mar 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - Dinamo 1948 SA 0 - 0 Teren 4 Steaua Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 25 Mar 2015
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - SC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2014-2015 Liga I 7 Apr 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - ASC Juventus Bucureşti 4 - 0 Teren 4 Steaua Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 25 Apr 2015
SC FC OTELUL SA (GL) - FC Petrolul SA (PH) 1 - 1 Oţelul Galaţi 2014-2015 Liga I 4 May 2015
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - SC FC OTELUL SA (GL) 1 - 2 TRANSIL Târgu Mureş 2014-2015 Liga I 28 May 2015
CS U Craiova SA (DJ) - AFC Botoşani 0 - 0 Extensiv Craiova 2015-2016 Liga I 12 Jul 2015
CS Concordia Chiajna (IF) - FC Petrolul Ploiesti (PH) 2 - 2 Concordia Chiajna 2015-2016 Liga I 31 Jul 2015
ACS Poli Timişoara (TM) - AFC Astra 1 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2015-2016 Liga I 9 Aug 2015
SC FC Viitorul Constanţa SA - CS Concordia Chiajna (IF) 3 - 1 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi Ovidiu 2015-2016 Liga I 17 Aug 2015
SC FC Voluntari SA - Dinamo 1948 SA 1 - 5 Anghel Iordanescu sintetic Pipera 2015-2016 Liga Elitelor U17 23 Sep 2015
CSM Poli Iaşi - SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 0 Emil Alexandrescu Iaşi 2015-2016 Cupa Ligii 9 Sep 2015
FC Petrolul Ploiesti (PH) - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 1 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Liga I 20 Sep 2015
CS Concordia Chiajna - AFC Chindia Targoviste 0 - 1 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2015-2016 Liga Elitelor U19 17 Oct 2015
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - AFC Astra 3 - 1 TRANSIL Târgu Mureş 2015-2016 Liga I 24 Oct 2015
AFC Botoşani - SC FC Voluntari SA 2 - 2 Municipal Botoşani 2015-2016 Liga I 23 Nov 2015
FC Dinamo 1948 SA (B) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2015-2016 Liga I 12 Dec 2015
FC Petrolul Ploiesti (PH) - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Liga I 21 Feb 2016
AFC Astra - FC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 1 Marin Anastasovici Giurgiu 2015-2016 Liga I 28 Feb 2016
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 0 TRANSIL Târgu Mureş 2015-2016 Cupa Romaniei 2 Mar 2016
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC Fotbal Club FCSB SA 1 - 3 Orasenesc Ovidiu 2015-2016 Play-Off Liga I 19 Mar 2016
CS Concordia Chiajna (IF) - CSM Poli Iaşi 1 - 1 Concordia Chiajna 2015-2016 Play-Out Liga I 30 Mar 2016
FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - ACS Poli Timişoara (TM) 5 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2015-2016 Play-Out Liga I 30 Apr 2016
SC FC Voluntari SA - CSM Poli Iaşi 1 - 2 Anghel Iordanescu Voluntari 2015-2016 Play-Out Liga I 9 May 2016
CS Sporting Roşiori 2008 - CS Afumaţi 0 - 2 Orasenesc Roşiorii de Vede 2015-2016 Liga a 3-a 21 May 2016
SC Dinamo 1948 SA (B) - SC FC Viitorul SA (CT) 0 - 0 Centrul Tehnic FRF Buftea 2015-2016 Liga Elitelor U17 28 May 2016
CS U Craiova (DJ) - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 2 - 1 Extensiv Craiova 2016-2017 Liga I 1 Aug 2016
CS Concordia Chiajna (IF) - CSM Poli Iaşi 0 - 0 Concordia Chiajna 2016-2017 Liga I 26 Aug 2016
FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - SC FC Voluntari SA 5 - 0 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Liga I 17 Sep 2016
CS U Craiova (DJ) - AS FC Botoşani (BT) 1 - 0 Extensiv Craiova 2016-2017 Liga I 24 Sep 2016
SC FC Viitorul Constanţa SA - AFC Astra 1 - 0 Ovidiu Ovidiu 2016-2017 Liga I 2 Oct 2016
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 1 - 3 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Liga I 30 Oct 2016
CS Mioveni - SC FC Braşov SA (BV) 0 - 1 Orasenesc Mioveni 2016-2017 Liga a 2-a 7 Nov 2016
AFC Astra Giurgiu - SC Dinamo 1948 Bucureşti 2 - 5 Marin Anastasovici Giurgiu 2016-2017 Cupa Ligii 17 Nov 2016
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - CS Concordia Chiajna (IF) 3 - 1 Gaz Metan Mediaş 2016-2017 Liga I 26 Nov 2016
CS U Craiova (DJ) - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 2 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Liga I 9 Dec 2016
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Poli Timişoara (TM) 1 - 0 National Arena Bucureşti 2016-2017 Liga I 17 Dec 2016
CS Concordia Chiajna (IF) - FC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 1 Concordia Chiajna 2016-2017 Liga I 13 Feb 2017
AFC Astra - AS FC Botoşani (BT) 3 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2016-2017 Liga I 6 Mar 2017
SC FC Viitorul Constanţa SA - FC Dinamo 1948 SA (B) 0 - 0 Central Ovidiu 2016-2017 Play-Off Liga I 13 Mar 2017
SC FC Viitorul Constanţa SA - AFC Astra 1 - 3 Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi Ovidiu 2016-2017 Cupa Romaniei 30 Mar 2017
ACS Poli Timişoara (TM) - CS Concordia Chiajna (IF) 0 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2016-2017 Play-Out Liga I 4 Apr 2017
CS U Craiova (DJ) - AFC Astra Giurgiu 1 - 3 Nicolae Dobrin Piteşti 2016-2017 Play-Off Liga I 15 Apr 2017
ACS Poli Timişoara (TM) - AS FC Botoşani (BT) 1 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2016-2017 Play-Out Liga I 1 May 2017
ACS ASU Politehnica Timișoara - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 0 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2016-2017 Liga a 2-a 21 May 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - FC Voluntari 0 - 2 TRANSIL Târgu Mureş 2016-2017 Play-Out Liga I 24 May 2017
AFC Botoşani - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 1 - 1 Municipal Botoşani 2017-2018 Liga I 17 Jul 2017
SC FC Viitorul Constanţa SA - SC FC Voluntari SA 0 - 0 Central Ovidiu 2017-2018 Liga I 8 Aug 2017
CS Concordia Chiajna (IF) - ASC Juventus Bucureşti 1 - 1 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga I 12 Aug 2017


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SC FC Universitatea Cluj SA - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 1 - 4 Baza Sportiva Buftea (Iarba) Buftea 2010-2011 Juniori U11 18 Jun 2011


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - FC Municipal Bacău 5 - 1 Regie Bucureşti 2008-2009 Liga a 2-a 22 Nov 2008
FC Snagov - FCM Dunarea Galaţi (GL) 1 - 0 Voinţa Ghermăneşti 2008-2009 Liga a 2-a 18 Oct 2008
FC Snagov - FC Petrolul SA (PH) 1 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2008-2009 Liga a 2-a 8 Nov 2008
CS Chimia Brazi (PH) - SC FC Săcele SA 0 - 1 Chimia com. Brazi 2008-2009 Liga a 3-a 12 Sep 2008
ACS Berceni (IF) - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 2 1 - 0 Comunal Berceni 2008-2009 Liga a 3-a 31 Oct 2008
CS Prometeu Craiova (DJ) - SC FC 2005 SA Piteşti 2 3 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 15 Aug 2008
AS Viitorul Pucioasa - CS Gaz Metan CFR Craiova 2 - 3 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 3 Oct 2008
CS MUSCELUL Cîmpulung - CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni 3 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga a 3-a 25 Oct 2008
SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA - FC DUNĂREA Giurgiu 1 - 2 Regie Bucureşti 2008-2009 Liga a 2-a 14 Mar 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 3 - 1 Prorapid Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 5 - 2 Steaua sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
SC Fotbal Club FCSB SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 0 - 2 Steaua sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 5 Apr 2009
CS Prometeu Craiova (DJ) - CS Minerul Motru (GJ) 4 - 0 Valea Roşie - Electroputere Craiova 2008-2009 Liga a 3-a 3 Apr 2009
CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni - CS Gaz Metan CFR Craiova 1 - 1 Inter Gaz Popeşti Leordeni 2008-2009 Liga a 3-a 7 Apr 2009
CS Otopeni - FC Snagov 4 - 0 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 15 Apr 2009
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC PROGRESUL Bucureşti SA 2 - 2 Steaua sintetic Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 6 May 2009
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 2 - 3 Coresi Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 2 May 2009
CS Inter Clinceni (IF) - ACS Berceni (IF) 0 - 0 Clinceni Clinceni 2008-2009 Liga a 3-a 1 May 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 2 - 4 Prorapid Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 10 May 2009
FC Gloria Buzău - CS FC Farul Constanţa 3 - 1 CONCAS Buzău 2008-2009 Campionatul Național U17 17 May 2009
CF Predeal - CS Tricolorul Breaza 0 - 6 Orasenesc Predeal 2008-2009 Liga a 3-a 22 May 2009
CSM Ploieşti - FC Delta Tulcea (TL) 1 - 0 Astra Ploieşti 2008-2009 Liga a 2-a 13 Jun 2009
Ilfov - Călăraşi 0 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2008-2009 Baraj liga a 3-a 17 Jun 2009
FC Petrolul SA (PH) - ACS Sageata Stejaru 1 - 1 Ilie Oană Ploieşti 2009-2010 Liga a 2-a 15 Aug 2009
CS Concordia Chiajna (IF) - ACS Sageata Stejaru 0 - 1 2009-2010 Liga a 2-a 14 Nov 2009
CS Otopeni (IF) - FCM Târgu Mureş 0 - 0 Otopeni Otopeni 2009-2010 Liga a 2-a 7 Mar 2010
CS Mioveni - FC UTA Arad 0 - 3 Orasenesc Mioveni 2009-2010 Liga a 2-a 9 Apr 2010
CS Concordia Chiajna (IF) - CS Tricolorul Breaza 2 - 0 Concordia Chiajna 2009-2010 Liga a 2-a 1 May 2010
CS Mioveni - CS Gaz Metan CFR Craiova 2 - 0 Orasenesc Mioveni 2009-2010 Liga a 2-a 22 May 2010
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - ASC Juventus Bucureşti 1 - 0 Complex Ghencea Bucureşti 2010-2011 Liga a 2-a 4 Sep 2010
ACS Berceni (IF) - AFC Astra 2 1 - 3 Comunal Berceni 2010-2011 Cupa Romaniei 7 Sep 2010
CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 Bucureşti 3 - 4 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
SC FC Braşov SA - CS GAZ METAN Mediaş 4 - 0 ICIM Sintetic Braşov 2010-2011 Campionatul Național U17 27 Mar 2011
AS FC Progresul Bucureşti - CS Concordia Chiajna 2 - 0 Buftea Sintetic Buftea 2010-2011 Campionatul Național U17 17 Apr 2011
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 0 - 3 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 1 May 2011
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - FC Delta Tulcea (TL) 0 - 3 Complex Ghencea Bucureşti 2010-2011 Liga a 2-a 4 May 2011
CS FC Farul Constanţa (CT) - CS Concordia Chiajna (IF) 0 - 1 Farul Constanţa 2010-2011 Liga a 2-a 7 May 2011
CS Concordia Chiajna (IF) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 2 - 1 Concordia Chiajna 2010-2011 Liga a 2-a 29 May 2011
SC FC Olt SA (OT) - CS ALRO Slatina (OT) 2 - 1 Rapid Piatra Olt 2011-2012 Liga a 2-a 20 Aug 2011
AFC Săgeata Năvodari (CT) - ACS Victoria Brăneşti 2 - 0 Năvodari Năvodari 2011-2012 Liga a 2-a 10 Sep 2011
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - ASC Juventus Bucureşti 4 - 1 Valentin Stanescu Bucureşti 2011-2012 Cupa Romaniei 21 Sep 2011
CS FC Callatis Mangalia (CT) - FC Municipal Bacău 1 - 3 Central Mangalia 2011-2012 Liga a 2-a 24 Sep 2011
SC Dinamo 1948 Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA 7 - 0 Piți Varga Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 2 Oct 2011
CS FC Farul Constanţa (CT) - FC Snagov 3 - 3 Farul Constanţa 2011-2012 Liga a 2-a 11 Nov 2011
CS Sporting SA Club Vaslui - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 3 - 2 Municipal Vaslui 2011-2012 Liga I 20 Nov 2011
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC Dinamo 1948 Bucureşti 0 - 2 UFC Chitila Chitila 2011-2012 Campionatul Național U17 27 Nov 2011
FC Petrolul Ploiesti (PH) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 0 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2011-2012 Liga I 3 Dec 2011
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS Concordia Chiajna (IF) 5 - 2 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2011-2012 Liga I 12 Dec 2011
SC FC OTELUL SA (GL) - FC Petrolul Ploiesti (PH) 1 - 0 Oţelul Galaţi 2011-2012 Liga I 18 Dec 2011
CS Concordia Chiajna (IF) - FC Otelul Galati (GL) 0 - 0 Concordia Chiajna 2012-2013 Liga I 8 Oct 2012
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Tudor Vladimirescu Târgu Jiu 2012-2013 Liga I 21 Oct 2012
SC Fotbal Club FCSB SA - FC Petrolul Ploiesti (PH) 2 - 2 National Arena Bucureşti 2012-2013 Liga I 22 Apr 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 2 - 0 Steaua Bucureşti 2012-2013 Liga I 3 May 2013
FC Petrolul Ploiesti (PH) - SC FC OTELUL SA (GL) 1 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2012-2013 Cupa Romaniei 21 May 2013
SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 2 - 0 Valentin Stanescu Bucureşti 2012-2013 Liga I 30 May 2013
AFC Săgeata Năvodari (CT) - CS Gaz Metan Mediaş (SB) 1 - 0 Farul Constanţa 2013-2014 Liga I 20 Jul 2013
ASC Botosani (BT) - AFC Săgeata Năvodari (CT) 1 - 1 Municipal Botoşani 2013-2014 Liga I 3 Aug 2013
SC FC Viitorul SA (CT) - CS Concordia Chiajna (IF) 1 - 1 Concordia Chiajna 2013-2014 Liga I 17 Dec 2013
SC Dinamo 1948 SA (B) - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 1 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2014-2015 Liga I 9 Aug 2014
CS U Craiova (DJ) - FC Petrolul SA (PH) 0 - 2 Ion Oblemenco Craiova 2014-2015 Liga I 24 Aug 2014
Dinamo 1948 SA - CS Concordia Chiajna 8 - 0 Piți Varga Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Oct 2014
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Braşov SA (BV) 2 - 0 Steaua Bucureşti 2014-2015 Liga I 22 Nov 2014
CS Mioveni - FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 3 - 4 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2014-2015 Cupa Romaniei 2 Dec 2014
SC Dinamo 1948 SA (B) - FC Petrolul SA (PH) 0 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2014-2015 Liga I 30 Nov 2014
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Astra 0 - 0 Steaua Bucureşti 2014-2015 Cupa Ligii 18 Feb 2015
AFC Astra - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Marin Anastasovici Giurgiu 2014-2015 Cupa Ligii 11 Mar 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - Dinamo 1948 SA 1 - 3 Teren 4 Steaua Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U17 25 Mar 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - ASC Juventus Bucureşti 1 - 1 Teren 4 Steaua Bucureşti 2014-2015 Campionatul Național U19 25 Apr 2015
CS Concordia Chiajna (IF) - SC FC Viitorul SA (CT) 2 - 0 Concordia Chiajna 2014-2015 Liga I 17 May 2015
FC Petrolul Ploiesti (PH) - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 0 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Liga I 18 Oct 2015
CS Concordia Chiajna - SC FC Petrolul Ploieşti SA 8 - 0 Baza Sportiva Rosu - sintetic Chiajna 2015-2016 Liga Elitelor U17 17 Oct 2015
FC Petrolul Ploiesti (PH) - CSM Poli Iaşi 1 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Liga I 31 Oct 2015
SC Fotbal Club FCSB SA - CS U Craiova SA (DJ) 2 - 0 Complex Nicolae Dobrin Piteşti 2015-2016 Liga I 6 Dec 2015
FC Petrolul Ploiesti (PH) - CSM Poli Iaşi 1 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2015-2016 Play-Out Liga I 11 Mar 2016
AFC Astra (GR) - SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) 0 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2016-2017 Super Cupa Romaniei 16 Jul 2016
CS Gaz Metan Mediaş (SB) - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 2 - 1 Gaz Metan Mediaş 2016-2017 Liga I 23 Jul 2016
SC Fotbal Club FCSB SA - FC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 1 National Arena Bucureşti 2016-2017 Liga I 20 Aug 2016
CSM Poli Iaşi - AS FC Botoşani (BT) 0 - 1 Emil Alexandrescu Iaşi 2016-2017 Liga I 11 Sep 2016
SC FC Voluntari SA - AFC ASA 2013 Târgu Mureş 1 - 1 Anghel Iordanescu Voluntari 2016-2017 Liga I 16 Oct 2016
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Pandurii Târgu Jiu 3 - 1 National Arena Bucureşti 2016-2017 Liga I 4 Dec 2016
CS Concordia Chiajna (IF) - FC Voluntari 0 - 2 Concordia Chiajna 2016-2017 Play-Out Liga I 21 Apr 2017
FC CFR 1907 Cluj SA (CJ) - FC Dinamo 1948 SA (B) 0 - 3 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2016-2017 Play-Off Liga I 6 May 2017
SC Fotbal Club FCSB SA - CS U Craiova (DJ) 3 - 0 National Arena Bucureşti 2016-2017 Play-Off Liga I 13 May 2017
FC Voluntari - CS Concordia Chiajna (IF) 0 - 1 Nicolae Dobrin Piteşti 2016-2017 Play-Out Liga I 4 Jun 2017
ACS Poli Timişoara (TM) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 2 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2016-2017 Baraj liga I 12 Jun 2017
Club Sportiv U Craiova SA - AFC Astra 1 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2017-2018 Liga I 6 Aug 2017


Calendar