Nume:Szabo Attila


Din: Odorheiu Secuiesc, judetul Harghita


NumeSzabo
PrenumeAttila
LotulLiga 3(Fotbal) Liga 1(Futsal)
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - ACF LUCEAFĂRUL LOTUS Băile Felix 4 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) - FC LAMINORUL Roman 0 - 0 Moldova Roman 2008-2009 Liga 3 14 Nov 2008
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - CSM Focşani 2007 1 - 1 Moldova Roman 2008-2009 Liga 3 25 Oct 2008
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 3 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 10 Oct 2008
CSM Avântul Reghin - CS Marmatia 96 5 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 7 Nov 2008
CSS Reghin - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 4 Metalul Reghin 2008-2009 Campionatul Național U19 8 Mar 2009
LPS CSS Roman - ACF LUCEAFĂRUL LOTUS Băile Felix 4 - 2 Constantinescu Nehoiu Roman 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) - FC WILLY 2001 Bacău 2 - 4 Bradul Roznov 2008-2009 Liga 3 20 Mar 2009
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Bacău 3 - 1 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
SCFC Ceahlaul SA - LPS Galaţi 3 - 1 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
CS FC ROYAL Braşov - CS Petrolistul Kaproni Boldeşti 0 - 0 Ghimbav Ghimbav 2008-2009 Liga 3 7 Apr 2009
SCFC Ceahlaul SA - FCM Dunarea Galaţi 0 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2008-2009 Campionatul Național U19 12 Apr 2009
SCFC Ceahlaul SA - FCM Dunarea Galaţi 1 - 1 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2008-2009 Campionatul Național U17 12 Apr 2009
FC ASA Unirea Ungheni (MS) - FC Gaz-Metan Târgu Mureş 3 - 1 Central Ungheni 2008-2009 Liga 3 17 Apr 2009
ACF LUCEAFĂRUL LOTUS Băile Felix - LPS Piatra Neamţ 1 - 3 Lucreţiu Avram Bacău 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
ACF LUCEAFĂRUL LOTUS Băile Felix - LPS Piatra Neamţ 4 - 2 Lucreţiu Avram Bacău 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
CSM Avântul Reghin - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 3 - 1 Avântul Reghin 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - CSM Focsani 3 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2008-2009 Campionatul Național U19 10 May 2009
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - CSM Focsani 1 - 1 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2008-2009 Campionatul Național U17 10 May 2009
CS FC Pambac Bacău - ACS Foresta Suceava 2 - 0 Lucreţiu Avram Bacău 2008-2009 Liga 3 15 May 2009
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - FC ASA Unirea Ungheni (MS) 1 - 0 Clujana Cluj-Napoca 2008-2009 Liga 3 5 Jun 2009
FC Cisnădie - CS Marmatia 96 4 - 0 Textila Cisnădie 2009-2010 Liga 3 21 Aug 2009
CS METALUL Vlahita - CS INTERCREDO Pitesti 7 - 0 Metalul Vlăhiţa 2009-2010 Liga I Feminin 26 Sep 2009
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - CS Viitorul Toporu 2 - 1 Metalul Filipeştii de Pădure 2009-2010 Liga 3 2 Oct 2009
AF CS Voinţa Livezile (BN) - FC Turul Micula 2000 4 - 2 Comunal Romuli 2009-2010 Liga 3 6 Oct 2009
FC Cisnădie - CSM Avântul Reghin 3 - 1 Textila Cisnădie 2009-2010 Liga 3 9 Oct 2009
AFC Conpet Ploieşti - AFC Comprest GIM (B) 2 - 1 Conpet Strejnicu 2009-2010 Liga 3 16 Oct 2009
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - AS FCM Bacau 4 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2009-2010 Campionatul Național U19 22 Oct 2009
CS METALUL Vlahita - SMART Bucureşti 2 - 2 Metalul Vlăhiţa 2009-2010 Liga I Feminin 5 Dec 2009
CS METALUL Vlahita - CSS Târgovişte 0 - 2 Metalul Vlăhiţa 2009-2010 Liga I Feminin 7 Nov 2009
LPS Piatra Neamţ - AS FCM Bacau 0 - 2 ITA Juventus Piatra Neamţ 2009-2010 Campionatul Național U19 12 Nov 2009
CS Panciu (VN) - CSM Focşani 2007 2 - 0 Orăşenesc Panciu 2009-2010 Liga 3 6 Nov 2009
CS Aerostar Bacău - SC FC Politehnica Iasi 2 0 - 1 Aerostar Bacău 2009-2010 Liga 3 17 Nov 2009
FC Unirea Dej - FC ASA Unirea Ungheni (MS) 2 - 2 Municipal Dej 2009-2010 Liga 3 20 Nov 2009
SC Municipal Petrotub Roman - CS FC Pambac Bacău 2 - 1 Moldova Roman 2009-2010 Liga 3 27 Nov 2009
CSS Reghin - AS FCM Târgu Mureş 0 - 3 Metalul Reghin 2009-2010 Campionatul Național U19 28 Apr 2010
FC Turul Micula 2000 - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 2 - 2 Turul Micula 2009-2010 Liga 3 5 Mar 2010
SCFC Ceahlaul SA - FC CETATE Suceava 7 - 2 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Mar 2010
CS METALUL Vlahita - Asociația Fotbal Club Fair-Play 3 - 1 Metalul Vlăhiţa 2009-2010 Liga I Feminin 30 Mar 2010
CS Willy Bacău - SC Sporting Club 2 Vaslui 6 - 1 Şoimii Bacău 2009-2010 Liga 3 9 Apr 2010
CSS Reghin - CSS Sfantu Gheorghe 7 - 0 Metalul Reghin 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
FC MUNICIPAL Bacău - CSS Botoşani 2 - 0 Constantin Anghelache Bacău 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Apr 2010
CSS Târgu Neamţ - LPS Bacău 3 - 0 Cetate II Târgu Neamţ 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Apr 2010
FC Unirea Dej - CS Zlatna (AB) 3 - 2 Municipal Dej 2009-2010 Liga 3 23 Apr 2010
LPS Piatra Neamţ - CSS Botoşani 2 - 4 ITA Juventus Piatra Neamţ 2009-2010 Campionatul Național U19 9 May 2010
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - ACS Dacia Unirea Brăila 0 - 0 Aerostar Bacău 2009-2010 Liga 3 7 May 2010
CSM Paşcani - SC Sporting Club 2 Vaslui 1 - 0 CFR Paşcani 2009-2010 Liga 3 11 May 2010
SC FC Braşov SA - CS Gaz Metan Mediaş 3 - 4 Hărman Arena Hărman 2009-2010 Campionatul Național U19 16 May 2010
CS METALUL Vlahita - AFC Municipal Targu Mures (MS) 0 - 1 Metalul Vlăhiţa 2009-2010 Liga I Feminin 29 May 2010
CSM Avântul Reghin - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 2 - 1 Avântul Reghin 2009-2010 Liga 3 28 May 2010
CS PETROL Moreni - CSS Caracal 0 - 0 Codlea Codlea 2009-2010 Juniori U13 7 Jun 2010
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Braşov SA 0 - 2 Codlea Codlea 2009-2010 Juniori U13 7 Jun 2010
CS Willy Bacău - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 6 Şoimii Bacău 2009-2010 Liga 3 11 Jun 2010
FC ASA Unirea Ungheni - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 2 - 1 Metalul Reghin 2009-2010 Juniori U15 13 Jun 2010
FC UTA Arad - FC CFR 1907 Cluj SA 3 - 3 Metalul Reghin 2009-2010 Juniori U15 13 Jun 2010
FC Zagon (CV) - CSM Focşani 2007 2 - 1 Teren neutru Bucureşti 2010-2011 Cupa României 17 Jul 2010
CSM Avântul Reghin - FC Cisnădie 2 - 0 Avântul Reghin 2010-2011 Cupa României 11 Aug 2010
FC Municipal Bacău - CS Panciu (VN) 2 - 0 Municipal Bacău 2010-2011 Liga 3 3 Sep 2010
CSS Braşovia Braşov - AFCM Târgu Mureş 0 - 1 CSS Braşovia Braşov 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Sep 2010
AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 - FC Cisnădie 1 - 4 IPROEB Bistriţa 2010-2011 Liga 3 17 Sep 2010
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Iaşi 0 - 3 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Sep 2010
CS METALUL Vlahita - Clubul Sportiv Brazi 2 - 1 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Liga I Feminin 26 Sep 2010
CSM Avântul Reghin - CS Unirea Tărlungeni (BV) 2 - 1 Avântul Reghin 2010-2011 Liga 3 24 Sep 2010
SC Municipal Petrotub Roman - FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) 2 - 1 Moldova Roman 2010-2011 Liga 3 1 Oct 2010
CSS Sfantu Gheorghe - CSS Braşovia Braşov 0 - 1 Municipal Sfântu Gheorghe 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Oct 2010
CS METALUL Vlahita - FC Nicolae Dobrin 1 - 1 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Liga I Feminin 10 Oct 2010
SCFC Ceahlaul SA - LPS Bacău 5 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Oct 2010
CSS Sfantu Gheorghe - SC FC Braşov SA 0 - 4 Municipal Sfântu Gheorghe 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
FC Cisnădie - CS Unirea Floresti (CJ) 1 - 0 Textila Cisnădie 2010-2011 Liga 3 29 Oct 2010
CS METALUL Vlahita - SN Constanta 0 - 0 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Liga I Feminin 7 Nov 2010
SC Municipal Petrotub Roman - SC FC Otelul Galaţi (GL) 2 - 1 Moldova Roman 2010-2011 Liga 3 5 Nov 2010
SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) - CS Aerostar Bacău 1 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2010-2011 Liga 3 26 Nov 2010
SCFC Ceahlaul SA - LPS Botoşani 1 - 3 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2010-2011 Campionatul Național U19 28 Nov 2010
CS METALUL Vlahita - CSS Târgovişte 3 - 2 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Liga I Feminin 5 Dec 2010
CSM Avântul Reghin - FC Unirea Dej 1 - 0 Avântul Reghin 2010-2011 Liga 3 4 Mar 2011
CSS Reghin - SC FC Braşov SA 0 - 2 Metalul Reghin 2010-2011 Campionatul Național U19 20 Mar 2011
CSM Brasov - CS Gaz Metan Mediaş 2 2 - 2 Carpaţi (Corona) Braşov 2010-2011 Liga 3 25 Mar 2011
CS METALUL Vlahita - CSS Târgovişte 2 - 1 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Cupa României Fotbal Feminin 30 Mar 2011
CS METALUL Vlahita - CFF Olimpia Cluj 0 - 5 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Liga I Feminin 9 Apr 2011
CS Aerostar Bacău - CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) 5 - 2 Aerostar Bacău 2010-2011 Liga 3 15 Apr 2011
AFCM Târgu Mureş - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA 0 - 2 Mureşeni Târgu Mureş 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Apr 2011
AFCM Târgu Mureş - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA 0 - 0 Mureşeni Târgu Mureş 2010-2011 Campionatul Național U17 17 Apr 2011
CSS Sfantu Gheorghe - CSS Reghin 3 - 3 Municipal Sfântu Gheorghe 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Apr 2011
CSS Sfantu Gheorghe - CSS Reghin 2 - 4 Municipal Sfântu Gheorghe 2010-2011 Campionatul Național U17 21 Apr 2011
CS METALUL Vlahita - CS Motorul Oradea 3 - 0 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Liga I Feminin 1 May 2011
SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) - CSM Paşcani 3 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2010-2011 Liga 3 6 May 2011
AFCM Târgu Mureş - CSU Vointa Sibiu 3 - 1 Mureşeni Târgu Mureş 2010-2011 Campionatul Național U19 8 May 2011
AFCM Târgu Mureş - CSU Vointa Sibiu 2 - 2 Mureşeni Târgu Mureş 2010-2011 Campionatul Național U17 8 May 2011
CS METALUL Vlahita - AFC Municipal Targu Mures (MS) 0 - 9 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Cupa României Fotbal Feminin 11 May 2011
CS METALUL Vlahita - FC Alice&Tunes Pitesti 2 - 0 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Liga I Feminin 22 May 2011
CS Aerostar Bacău - SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) 4 - 1 Aerostar Bacău 2010-2011 Liga 3 27 May 2011
AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 - CSM Avântul Reghin 3 - 0 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2011-2012 Cupa României 9 Aug 2011
AF CS Voinţa Livezile (BN) - CS Gaz Metan Mediaş 2 1 - 0 Vointa Livezile 2011-2012 Cupa României 16 Aug 2011
FC Cisnădie - ACS Jiul Rovinari (GJ) 0 - 1 Textila Cisnădie 2011-2012 Liga 3 19 Aug 2011
CS METALUL Vlahita - CS Navobi Iasi 9 - 1 Metalul Vlăhiţa 2011-2012 Liga I Feminin 4 Sep 2011
CSS Reghin - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 5 Metalul Reghin 2011-2012 Campionatul Național U19 11 Sep 2011
CS METALUL Vlahita - FC Alice&Tunes Pitesti 2 - 2 Metalul Vlăhiţa 2011-2012 Liga I Feminin 25 Sep 2011
AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 - SC FC Universitatea Cluj SA II 4 - 5 Comunal Romuli 2011-2012 Liga 3 16 Sep 2011
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - FC Cisnădie 1 - 2 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2011-2012 Liga 3 23 Sep 2011
CSS Șoimii Sibiu - AFCM Târgu Mureş 0 - 1 Voinţa Sibiu 2011-2012 Campionatul Național U19 2 Oct 2011
CSS Șoimii Sibiu - AFCM Târgu Mureş 0 - 3 Voinţa Sibiu 2011-2012 Campionatul Național U17 2 Oct 2011
CS FC Hunedoara (HD) - CS Naţional Sebiş 0 - 0 Michael Klein Hunedoara 2011-2012 Liga 3 7 Oct 2011
Sport Club Bacau (BC) - ABC Stoicescu (BZ) 3 - 0 Constantin Anghelache Bacău 2011-2012 Liga 3 21 Oct 2011
CS METALUL Vlahita - CSM Avântul Reghin 4 - 0 Metalul Vlăhiţa 2011-2012 Cupa României Fotbal Feminin 22 Oct 2011
CS Gaz Metan Mediaş - CSM Râmnicu Vâlcea 0 - 0 Sparta Mediaş 2011-2012 Campionatul Național U19 23 Oct 2011
CSS Reghin - CSU Vointa Sibiu 2 - 4 Metalul Reghin 2011-2012 Campionatul Național U19 30 Oct 2011
FC ASA Unirea Ungheni (MS) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 2 Central Ungheni 2011-2012 Liga 3 4 Nov 2011
CS Gaz Metan Mediaş 2 - CS Minerul Motru (GJ) 1 - 0 Textila Mediaş 2011-2012 Liga 3 11 Nov 2011
CS METALUL Vlahita - CSS Târgovişte 6 - 2 Comunal Porumbenii Mari 2011-2012 Liga I Feminin 4 Dec 2011
CS METALUL Vlahita - CS Blue Angel Cristian Brasov 0 - 2 Comunal Porumbenii Mari 2011-2012 Liga I Feminin 24 Mar 2012
CS METALUL Vlahita - Clubul Sportiv Brazi 1 - 3 Comunal Porumbenii Mari 2011-2012 Liga I Feminin 7 Apr 2012
CS METALUL Vlahita - CS Viitorul 2010 Buzau 9 - 0 Comunal Porumbenii Mari 2011-2012 Liga I Feminin 28 Apr 2012
CS METALUL Vlahita - SN Constanta 7 - 0 Comunal Porumbenii Mari 2011-2012 Liga I Feminin 6 May 2012
AFC Unirea Ungheni - AFC Metalurgistul Cugir 1939 5 - 0 Central Ungheni 2011-2012 Juniori U13 23 May 2012
FC Universitatea Cluj Napoca - CS Luceafărul Oradea 7 - 8 Central Ungheni 2011-2012 Juniori U13 23 May 2012
CS Staruinta Bodoc - ASC Bacau 0 - 2 Comunal Bodoc 2011-2012 Campionatul U19 Județean 17 Jun 2012
FC Zagon (CV) - AFC Fortuna Brazi (PH) 6 - 3 Comunal Zagon 2012-2013 Cupa României 18 Jul 2012
CS Viitorul Lechinta (BN) - ACS Sporting Suceava (SV) 0 - 6 Comunal Lechinţa 2012-2013 Cupa României 1 Aug 2012
FC Zagon (CV) - CS Aerostar Bacău 1 - 0 Comunal Zagon 2012-2013 Cupa României 15 Aug 2012
SC FC Ceahlaul SA (NT) - CSM Bucovina Rădăuţi 2 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2012-2013 Liga 3 7 Sep 2012
SC Municipal Petrotub Roman - SC FC Otelul Galaţi (GL) 0 - 1 Moldova Roman 2012-2013 Liga 3 14 Sep 2012
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - SCFC Ceahlaul SA 2 - 4 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2012-2013 Campionatul Național U19 16 Sep 2012
ACS Viitorul Reghin - CS Viitorul 2010 Buzau 0 - 2 Avântul Reghin 2012-2013 Liga I Feminin 23 Sep 2012
CS Blue Angel Cristian Brasov - AFC Municipal Targu Mures (MS) 2 - 0 Inter Cristian 2012-2013 Liga I Feminin 30 Sep 2012
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - CSS 2 Baia Mare 0 - 0 Comunal Romuli 2012-2013 Campionatul Național U19 7 Oct 2012
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Roman 1 - 2 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Oct 2012
ACS Vasas Femina - ACS Viitorul Reghin 6 - 2 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2012-2013 Liga I Feminin 21 Oct 2012
AS FCM Târgu Mureş - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare 4 - 1 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Oct 2012
CS Ştiinţa Miroslava - SC FC Otelul Galaţi (GL) 1 - 0 Uricani Miroslava 2012-2013 Liga 3 2 Nov 2012
SCFC Ceahlaul SA - ACS Rapid CFR Suceava 7 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2012-2013 Campionatul Național U19 11 Nov 2012
ACS Sporting Suceava (SV) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 3 - 1 Areni Suceava 2012-2013 Liga 3 16 Nov 2012
LPS Târgu Mureș - CS Gaz Metan Mediaş 1 - 6 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2012-2013 Campionatul Național U19 25 Nov 2012
ACS Vasas Femina - CS Viitorul 2010 Buzau 2 - 1 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2012-2013 Liga I Feminin 2 Mar 2013
AS FCM Târgu Mureş - FC Viitorul Mihai Georgescu 5 - 1 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2012-2013 Campionatul Național U19 10 Mar 2013
SC FC Otelul Galaţi (GL) - SC Municipal Petrotub Roman 3 - 1 Siderurgistul Galaţi 2012-2013 Liga 3 22 Mar 2013
CSS Braşovia Braşov - SC Bacau 1 - 2 CSS Braşovia Braşov 2012-2013 Campionatul Național U19 30 Mar 2013
CS FC Dorohoi (BT) - SC FC Otelul Galaţi (GL) 4 - 1 Municipal Dorohoi 2012-2013 Liga 3 29 Mar 2013
CSM Moinesti (BC) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 2 - 1 Municipal Moineşti 2012-2013 Liga 3 12 Apr 2013
CS Kosarom Pascani (IS) - CS Aerostar Bacău 0 - 1 CFR Paşcani 2012-2013 Liga 3 10 May 2013
SC Fotbal Club FCSB SA - CSS Slatina 0 - 0 Unirea Tărlungeni 2012-2013 Juniori U15 7 Jun 2013
CSS Târgovişte - SC FC Braşov SA 3 - 3 Unirea Tărlungeni 2012-2013 Juniori U15 7 Jun 2013
OSK Sfântu Gheorghe (CV) - AS Înfrățirea Agromec Hărman (BV) 3 - 4 Municipal Sfântu Gheorghe 2012-2013 Campionatul U19 Județean 16 Jun 2013
ACS FC Păpăuţi - AFC Conpet Ploieşti 2 - 0 Comunal Păpăuţi 2013-2014 Cupa României 17 Jul 2013
CS Aerostar Bacău - CSM Moinesti (BC) 0 - 6 Aerostar Bacău 2013-2014 Cupa României 31 Jul 2013
ACS FC Avrig - CSM Lugoj 1 - 3 Central Avrig 2013-2014 Liga 3 30 Aug 2013
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - Grup Școlar Lucian Blaga Reghin 5 - 1 Comunal Romuli 2013-2014 Campionatul Național U19 8 Sep 2013
ASC Corona 2010 Brasov - SC FC Petrolul Ploieşti SA 1 - 3 Carpaţi (Corona) Braşov 2013-2014 Campionatul Național U19 12 Sep 2013
Vasas 2 Femina Odorhei - Magura 2012 Bacau 12 - 0 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Liga I Feminin 14 Sep 2013
SC FC Ceahlaul Piatra Neamt - CSMS Iaşi 4 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2013-2014 Campionatul Național U19 22 Sep 2013
CS FC Dorohoi (BT) - CSM Moinesti (BC) 2 - 0 Municipal Dorohoi 2013-2014 Liga 3 20 Sep 2013
AFCM Târgu Mureş - ACS CS Viitorul Sibiu 4 - 0 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2013-2014 Campionatul Național U19 29 Sep 2013
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - ACS Sporting Suceava (SV) 5 - 0 Cetate Târgu Neamţ 2013-2014 Liga 3 8 Oct 2013
Vasas 2 Femina Odorhei - Asociația Club Sportiv „Heniu” 1 - 2 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Liga I Feminin 13 Nov 2013
FC Brasov - LPS Bacău 10 - 0 ICIM iarbă Braşov 2013-2014 Campionatul Național U19 13 Oct 2013
AFC Arieşul 1907 Turda - CS Ineu (AR) 0 - 2 Municipal Turda 2013-2014 Liga 3 18 Oct 2013
Vasas 2 Femina Odorhei - Ladies Targu Mures 10 - 0 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Liga I Feminin 3 Nov 2013
CS FC Dorohoi (BT) - ACS Sporting Suceava (SV) 6 - 3 Municipal Dorohoi 2013-2014 Liga 3 1 Nov 2013
Vasas 2 Femina Odorhei - ACS Viitorul Reghin 2 - 0 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Liga I Feminin 9 Nov 2013
ACS Bucovina Pojorata (SV) - CSM Moinesti (BC) 3 - 3 Comunal Pojorâta 2013-2014 Liga 3 16 Nov 2013
Vasas 2 Femina Odorhei - Olimpia 2 Universitatea Tehnica 2 - 2 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Liga I Feminin 24 Nov 2013
Vasas Femina Odorhei - ASA Târgu Mureș 0 - 5 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Cupa României Fotbal Feminin 28 Nov 2013
SC FC Otelul Galaţi (GL) - CS Afumaţi 0 - 5 Baza Sportivă Zoltan David Galaţi 2013-2014 Liga 3 29 Nov 2013
SCM Petrotub Roman (NT) - CS Aerostar Bacău 2 - 1 Moldova Roman 2013-2014 Liga 3 28 Feb 2014
CS Gaz Metan Mediaş - CS FOREX Braşov 4 - 2 Sparta Mediaş 2013-2014 Campionatul Național U19 9 Mar 2014
CS Ştiinţa Miroslava - CS FC Dorohoi (BT) 0 - 0 Uricani Miroslava 2013-2014 Liga 3 15 Mar 2014
LPS Târgu Mureș - LPS Bistriţa 3 - 1 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2013-2014 Campionatul Național U19 19 Mar 2014
AFCM Târgu Mureş - CS FOREX Braşov 5 - 1 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2013-2014 Campionatul Național U19 27 Mar 2014
CS Ştiinţa Miroslava - SCM Petrotub Roman (NT) 1 - 2 Uricani Miroslava 2013-2014 Liga 3 5 Apr 2014
Vasas 2 Femina Odorhei - ACS Viitorul Reghin 0 - 1 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Play-Off Liga I Feminin 17 May 2014
AS Covasna (CV) - ASF Zărneşti 3 - 3 Orăşenesc Covasna 2013-2014 Campionatul U19 Județean 14 Jun 2014
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Zagon (CV) 0 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2014-2015 Cupa României 30 Jul 2014
SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt (NT) - ACS Bucovina Pojorata (SV) 2 - 2 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2014-2015 Liga 3 29 Aug 2014
CS Unirea Jucu - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 4 - 0 Baza Sportivă Unirea Jucu 2014-2015 Liga 3 13 Sep 2014
FCM Târgovişte (DB) - CS Sporting Roşiori 2008 1 - 1 Alpan Şotânga 2014-2015 Liga 3 20 Sep 2014
ACS CS Viitorul Sibiu - CS Unirea Tărlungeni 9 - 1 Voinţa Sibiu 2014-2015 Campionatul Național U19 27 Sep 2014
ACS CS Viitorul Sibiu - CS Unirea Tarlungeni 1 - 0 Voinţa Sibiu 2014-2015 Campionatul Național U17 27 Sep 2014
FC Unirea Dej - AFC Arieşul 1907 Turda 0 - 2 Municipal Dej 2014-2015 Liga 3 3 Oct 2014
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - ACS Bucovina Pojorata (SV) 3 - 3 Cetate Târgu Neamţ 2014-2015 Liga 3 10 Oct 2014
LPS Târgu Mureș - AFC Unirea 1924 0 - 3 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Oct 2014
LPS Târgu Mureș - AFC Unirea 1924 0 - 6 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Oct 2014
AFC Chindia Târgovişte - CS Stefanesti 1 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2014-2015 Liga 3 24 Oct 2014
Vasas Femina Odorhei - CS Independenta Baia Mare 1 - 0 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2014-2015 Liga I Feminin 1 Nov 2014
CS Tunari - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) 2 - 0 Tunari Tunari 2014-2015 Liga 3 14 Nov 2014
CSM Avântul Reghin - CSC Sânmartin 1 - 0 Avântul Reghin 2014-2015 Liga 3 6 Mar 2015
ACS Viitorul Ungheni - AS FC Precizia Săcele 2 - 0 Baza Sportivă Viitorul Gheorghe Doja 2014-2015 Campionatul Național U19 14 Mar 2015
ACS Viitorul Ungheni - AS FC Precizia Săcele 3 - 3 Baza Sportivă Viitorul Gheorghe Doja 2014-2015 Campionatul Național U17 14 Mar 2015
SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - CS Inter Clinceni (IF) 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 3 20 Mar 2015
Vasas Femina Odorhei - Olimpia 2 Cluj Napoca 0 - 1 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2014-2015 Liga I Feminin 29 Mar 2015
ACS Urban Titu - CS Afumaţi 0 - 4 Orăşenesc Titu 2014-2015 Liga 3 27 Mar 2015
CSS Braşovia Braşov - ACS Viitorul Ungheni 1 - 3 CSS Braşovia Braşov 2014-2015 Campionatul Național U19 4 Apr 2015
CSS Braşovia Braşov - ACS Viitorul Ungheni 1 - 2 CSS Braşovia Braşov 2014-2015 Campionatul Național U17 4 Apr 2015
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Bucovina Pojorata (SV) 1 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2014-2015 Liga 3 10 Apr 2015
CS Afumaţi - SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) 2 - 1 Comunal Afumaţi 2014-2015 Liga 3 24 Apr 2015
CS Sporting Lieşti - CSM Paşcani 2 - 3 Comunal Lieşti 2014-2015 Liga 3 23 May 2015
CSM Paşcani - CS Ştiinţa Miroslava 2 - 0 CFR Paşcani 2015-2016 Liga 3 28 Aug 2015
FC Unirea Dej - CS Oşorhei (BH) 3 - 2 Municipal Dej 2015-2016 Liga 3 12 Sep 2015
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - ACS Inter Dorohoi 2 - 1 Cetate Târgu Neamţ 2015-2016 Liga 3 19 Sep 2015
AFC Hărman - CS Stefanesti 2 - 2 Hărman Arena Hărman 2015-2016 Liga 3 26 Sep 2015
ACS Viitorul Domneşti - ASC Juventus Bucureşti 2 - 2 Voinţa Domneşti 2015-2016 Liga 3 10 Oct 2015
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - AFC Botoşani 1 - 4 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2015-2016 Campionatul Național U19 24 Oct 2015
SC FC Ceahlaul Piatra Neamt - AFC Botoşani 4 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2015-2016 Campionatul Național U17 24 Oct 2015
CS Tunari - FC Metaloglobus Bucureşti 0 - 1 Tunari Tunari 2015-2016 Liga 3 31 Oct 2015
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Panciu (VN) 2 - 0 Municipal Sfântu Gheorghe 2015-2016 Liga 3 7 Nov 2015
SC FC Ceahlaul Piatra Neamt - AFC Chindia Târgovişte 2 - 1 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2015-2016 Liga Elitelor U19 15 Nov 2015
CS Luceafărul Bălan (SJ) - CS Luceafărul Oradea (BH) 1 - 3 Dumbrava Gâlgău Almaşului 2015-2016 Liga 3 21 Nov 2015
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș - LPS Bistriţa 5 - 0 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2015-2016 Campionatul Național U19 5 Dec 2015
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș - LPS Bistriţa 5 - 0 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2015-2016 Campionatul Național U17 5 Dec 2015
CS Aerostar Bacău - ACS Inter Dorohoi 0 - 0 Aerostar Bacău 2015-2016 Liga 3 4 Mar 2016
LPS Bistriţa - CSS 2 Baia Mare 1 - 2 Liviu Rebreanu Bistriţa 2015-2016 Campionatul Național U17 12 Mar 2016
CSM Paşcani - SCM Petrotub Roman (NT) 1 - 3 CFR Paşcani 2015-2016 Liga 3 25 Mar 2016
ACS Urban Titu - SCM Pitești (AG) 0 - 3 Orăşenesc Titu 2015-2016 Liga 3 2 Apr 2016
CS Tunari - ACSM Olteniţa 2 - 1 Tunari Tunari 2015-2016 Liga 3 16 Apr 2016
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș - FC Viitorul Mihai Georgescu 6 - 1 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2015-2016 Campionatul Național U17 23 Apr 2016
SCM Petrotub Roman (NT) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 - 1 Moldova Roman 2015-2016 Liga 3 29 Apr 2016
SCM Pitești (AG) - CN Dinicu Golescu 6 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2015-2016 Liga 3 25 May 2016
AFC Gloria Junior - FC Viitorul Mihai Georgescu 8 - 0 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2016-2017 Campionatul Național U17 3 Sep 2016
CS Aerostar Bacău - AFC Metalosport Galaţi 0 - 1 Aerostar Bacău 2016-2017 Liga 3 9 Sep 2016
CSM Roman - CS Ştiinţa Miroslava 0 - 2 Moldova Roman 2016-2017 Cupa României 14 Sep 2016
LPS Piatra Neamţ - Liceul Regina Maria CSS Dorohoi 14 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2016-2017 Campionatul Național U19 17 Sep 2016
LPS Piatra Neamţ - Liceul Regina Maria CSS Dorohoi 15 - 0 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2016-2017 Campionatul Național U17 17 Sep 2016
CSM Roman - CSM Paşcani 3 - 4 Moldova Roman 2016-2017 Liga 3 23 Sep 2016
Vasas 2 Femina Odorhei - Juniorul Satu Mare 4 - 2 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Feminin 25 Sep 2016
CS Ştiinţa Miroslava - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 3 Uricani Miroslava 2016-2017 Cupa României 5 Oct 2016
Vasas 2 Femina Odorhei - Ladies Targu Mures 4 - 0 Municipal sintetic Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Feminin 20 Nov 2016
Vasas 2 Odorheiu Secuiesc - ACS Viitorul Reghin 6 - 1 Municipal sintetic Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Cupa României Fotbal Feminin 21 Oct 2016
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - CS Sporting Roşiori 2008 1 - 1 Electromagnetica Bucureşti 2016-2017 Liga 3 25 Oct 2016
CS Aerostar Bacău - CSM Roman 2 - 0 Aerostar Bacău 2016-2017 Liga 3 28 Oct 2016
LPS Târgu Mureș - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 3 - 0 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2016-2017 Campionatul Național U19 9 Nov 2016
LPS Târgu Mureș - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 12 - 0 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2016-2017 Campionatul Național U17 9 Nov 2016
Vasas 2 Femina Odorhei - Fortuna Becicherecu Mic 3 - 2 Municipal sintetic Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Feminin 13 Nov 2016
Centrul de Excelenta Targu Mures - ACS FC Ardealul Cluj 1 - 1 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2016-2017 Liga Elitelor U19 11 Nov 2016
Centrul de Excelenta Targu Mures - ACS FC Ardealul Cluj 0 - 2 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2016-2017 Liga Elitelor U17 11 Nov 2016
Vasas 2 Femina Odorhei - Armonia Dolhesti 6 - 2 Municipal sintetic Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Cupa României Fotbal Feminin 25 Nov 2016
ACS Șirineasa - CS Sporting Roşiori 2008 2 - 1 Comunal Şirineasa 2016-2017 Liga 3 18 Nov 2016
SCM Pitești (AG) - AFCM Alexandria 4 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2016-2017 Liga 3 2 Dec 2016
Vasas 2 Odorheiu Secuiesc - ASA 2013 Targu Mures 1 - 0 Municipal sintetic Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Cupa României Fotbal Feminin 22 Mar 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 - 3 Trans-Sil Târgu Mureş 2016-2017 Campionatul Național U19 11 Mar 2017
CSM Paşcani - CS Ştiinţa Miroslava 0 - 3 CFR Paşcani 2016-2017 Liga 3 10 Mar 2017
Vasas 2 Femina Odorhei - CS Ineu 2 - 0 Municipal sintetic Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Feminin 19 Mar 2017
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - FC Viitorul Mihai Georgescu 0 - 1 Metalul Reghin 2016-2017 Campionatul Național U17 18 Mar 2017
AFC Metalosport Galaţi - ACS Olimpic Cetate Râşnov 1 - 1 Dunărea Galaţi 2016-2017 Liga 3 25 Mar 2017
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - LPS Târgu Mureș 2 - 2 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Campionatul Național U19 1 Apr 2017
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - LPS Târgu Mureș 0 - 6 Municipal Sfântu Gheorghe 2016-2017 Campionatul Național U17 1 Apr 2017
CS Mioveni 2 - CS Concordia Chiajna 2 2 - 1 Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi Mioveni 2016-2017 Liga 3 4 Apr 2017
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - CSM Roman 0 - 1 Municipal Râmnicu Sărat 2016-2017 Liga 3 7 Apr 2017
CSS Braşovia Braşov - SCM Pitești (AG) 0 - 6 CSS Braşovia Braşov 2016-2017 Campionatul Național U19 8 Apr 2017
CSS Braşovia Braşov - SCM Pitești (AG) 0 - 4 CSS Braşovia Braşov 2016-2017 Campionatul Național U17 8 Apr 2017
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AFC Odorheiu Secuiesc 3 - 1 Municipal sintetic Miercurea Ciuc 2016-2017 Campionatul Național U17 12 Apr 2017
CS Aerostar Bacău - Atletico Vaslui 3 - 0 Aerostar Bacău 2016-2017 Liga 3 16 May 2017
Vasas 2 Femina Odorhei - Olimpic Star Cluj 6 - 0 Municipal sintetic Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Feminin 22 Apr 2017
LPS Târgu Mureș - FC Viitorul Mihai Georgescu 2 - 0 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2016-2017 Campionatul Național U17 26 Apr 2017
CS Aerostar Bacău - Sport Club Bacau (BC) 2 - 0 Aerostar Bacău 2016-2017 Liga 3 5 May 2017
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș - AS FC Interstar Sibiu 4 - 0 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2016-2017 Liga Elitelor U17 6 May 2017
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - LPS Târgu Mureș 1 - 3 Trans-Sil sintetic Târgu Mureş 2016-2017 Campionatul Național U19 6 May 2017
CSM Paşcani - CS Avântul Valea Mărului 1 - 2 CFR Paşcani 2016-2017 Liga 3 10 May 2017
Atletico Vaslui - CS Avântul Valea Mărului 0 - 3 Municipal Vaslui 2016-2017 Liga 3 19 May 2017
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - AS FC Aninoasa 3 - 0 Metaloglobus Bucureşti 2016-2017 Liga 3 26 May 2017
CFF Clujana Cluj-Napoca - ACS West Deva 8 - 5 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2017-2018 Liga a 2-a 20 Sep 2017
Dinamo Leonardo Oradea - Colţea 1920 Braşov 1 - 5 Sala Sporturilor Antonio Alexe Oradea 2017-2018 Liga a 2-a 29 Oct 2017
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Pro-Tineret Sighisoara 5 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Campionatul National Juniori U19 15 Nov 2017
Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - Luceafarul Buzău 4 - 4 Sala Polivalentă Piatra Neamţ 2017-2018 Liga a 2-a 26 Nov 2017
Kereszthegy Remetea - AS Inter Gheorgheni 10 - 11 Remetea Remetea 2017-2018 Cupa României Seniori 21 Jan 2018
Kereszthegy Remetea - AS Inter Gheorgheni 4 - 4 Remetea Remetea 2017-2018 Liga a 2-a 24 Feb 2018
Bukovina Vicov - Dinamo Leonardo Oradea 14 - 4 Sala Sporturilor Vicovu de Jos 2017-2018 Liga a 2-a 3 Mar 2018
Kereszthegy Remetea - CFF Clujana Cluj-Napoca 1 - 12 Remetea Remetea 2017-2018 Liga a 2-a 10 Mar 2018
AS Inter Gheorgheni - Bukovina Vicov 2 - 4 Sala Sporturilor Lăzarea 2017-2018 Liga a 2-a 24 Mar 2018
Dinamo Leonardo Oradea - Fortius 2014 Buzău 7 - 8 Sala Sporturilor Antonio Alexe Oradea 2017-2018 Liga a 2-a 22 Apr 2018
ACS KSE Târgu Secuiesc - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 8 - 4 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Campionatul National Juniori U19 15 May 2018
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - CN Nicu Gane Fălticeni 6 - 5 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Campionatul National Juniori U19 17 May 2018
AS Inter Gheorgheni - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt 4 - 3 Sala Sporturilor Lăzarea 2018-2019 Liga a 2-a 25 Sep 2018
Kereszthegy Remetea - Pro Academy Falticeni 0 - 0 Remetea Remetea 2018-2019 Liga a 2-a 29 Sep 2018
AS Inter Gheorgheni - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 2 - 12 Sala Sporturilor Lăzarea 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 17 Oct 2018
Kereszthegy Remetea - Fortius 2014 Buzău 3 - 6 Remetea Remetea 2018-2019 Liga a 2-a 13 Oct 2018
Korondy Junior 2017 Corund - CSM Târgu Mureș 4 - 12 Sala Sporturilor Corund 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 24 Oct 2018
Informatica Timisoara - ACS Futsal Poli Iaşi 8 - 2 Sala Sporturilor Ioan Morar Sânnicolau Mare 2018-2019 Liga I Futsal 20 Oct 2018
CSM Targu Mures - Pro-Tineret Sighisoara 9 - 2 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2018-2019 Cupa României Seniori 12 Nov 2018
Korondy Junior 2017 Corund - CFF Clujana Cluj-Napoca 9 - 4 Sala Sporturilor Corund 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 21 Nov 2018
Informatica Timisoara - Bukovina Vicov 12 - 1 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2018-2019 Liga I Futsal 17 Nov 2018
Kereszthegy Remetea - CSM Targu Mures 3 - 5 Remetea Remetea 2018-2019 Liga a 2-a 25 Nov 2018
ACS KSE Târgu Secuiesc - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt 7 - 6 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2018-2019 Liga a 2-a 9 Dec 2018
AS Inter Gheorgheni - Fortius 2014 Buzău 5 - 8 Sala Sporturilor Lăzarea 2018-2019 Liga a 2-a 26 Jan 2019
Pro-Tineret Sighisoara - CSM Targu Mures 3 - 7 Sala Sporturilor Radu Voina Sighișoara 2018-2019 Liga a 2-a 3 Feb 2019
Kereszthegy Remetea - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt 5 - 6 Remetea Remetea 2018-2019 Cupa României Seniori 10 Feb 2019
Imperial Wet Miercurea Ciuc - CFF Clujana Cluj-Napoca 10 - 2 Sala Sporturilor Miercurea Ciuc 2018-2019 Liga I Futsal 16 Feb 2019
Korondy Junior 2017 Corund - Pro-Tineret Sighisoara 5 - 4 Sala Sporturilor Corund 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 17 Mar 2019
AS Inter Gheorgheni - Imperial Wet Miercurea Ciuc 5 - 10 Sala Sporturilor Lăzarea 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 26 Mar 2019
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - ACS KSE Târgu Secuiesc 5 - 0 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 4 Apr 2019
AS Inter Gheorgheni - United 2 Galaţi 4 - 3 Sala Sporturilor Lăzarea 2018-2019 Liga a 2-a 14 Apr 2019
Korondy Junior 2017 Corund - Pro-Tineret Sighisoara 8 - 8 Sala Sporturilor Corund 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 4 May 2019
CSM Targu Mures - CFF Clujana Cluj-Napoca 7 - 1 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 13 May 2019
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - AS Inter Gheorgheni 8 - 1 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 7 May 2019
Informatica Timisoara - Autobergamo Deva 5 - 2 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2019-2020 Liga I Futsal 1 Oct 2019
Kereszthegy Remetea - AS Inter Gheorgheni 12 - 1 Remetea Remetea 2019-2020 Liga a 2-a 5 Oct 2019
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - AS Inter Gheorgheni 5 - 0 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2019-2020 Campionatul National Juniori U19 18 Oct 2019
CSM Targu Mures - ACS West Deva 4 - 2 Sala scolii,,Liviu Rebreanu'' Târgu Mureş 2019-2020 Liga a 2-a 19 Oct 2019
AS Inter Gheorgheni - Imperial Wet Miercurea Ciuc 1 - 5 Sala Sporturilor Basilides Tibor Gheorgheni 2019-2020 Campionatul National Juniori U19 22 Oct 2019
Korondy Junior 2017 Corund - Imperial Wet Miercurea Ciuc 3 - 5 Sala Sporturilor Corund 2019-2020 Campionatul National Juniori U19 2 Nov 2019
Korondy Junior 2017 Corund - ACS KSE Târgu Secuiesc 6 - 8 Sala Sporturilor Corund 2019-2020 Campionatul National Juniori U19 17 Nov 2019
CSM Targu Mures - AS Inter Gheorgheni 9 - 8 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2019-2020 Liga a 2-a 30 Nov 2019
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Imperial Wet Miercurea Ciuc 10 - 2 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2019-2020 Campionatul National Juniori U19 29 Nov 2019


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - ACF LUCEAFĂRUL LOTUS Băile Felix 8 - 1 Ceahlăul 2 - sintetic Piatra Neamţ 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
CSS Sfantu Gheorghe - CSS Braşovia Braşov 0 - 2 Municipal Sfântu Gheorghe 2009-2010 Campionatul Național U19 12 May 2010
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Spicom Sfantu Gheorghe 9 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Liga I Futsal 8 Oct 2017
Imperial Wet Miercurea Ciuc - Muncitorul Resita 11 - 1 Sala Sporturilor Miercurea Ciuc 2017-2018 Liga I Futsal 15 Oct 2017
City'Us Targu Mures - Spicom Sfantu Gheorghe 4 - 2 Sala LPS Târgu Mureş 2017-2018 Liga I Futsal 22 Oct 2017
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Dunarea 2005 Calarasi 9 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Liga I Futsal 4 Nov 2017
City'Us Targu Mures - CS United Galaţi 1 - 10 Sala de Sport Şc. Gen. 1 Serafim Duicu Târgu Mureş 2017-2018 Liga I Futsal 11 Nov 2017
Muncitorul Resita - Informatica Timisoara 3 - 10 Sala Sporturilor Reşiţa 2017-2018 Liga I Futsal 20 Nov 2017
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - City'Us Targu Mures 14 - 1 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Liga I Futsal 1 Dec 2017
Spicom Sfantu Gheorghe - ACS Futsal Poli Iaşi 1 - 5 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2017-2018 Liga I Futsal 16 Mar 2018
City'Us Targu Mures - Imperial Wet Miercurea Ciuc 3 - 14 2017-2018 Play-out Liga I 14 Apr 2018
City'Us Targu Mures - Spicom Sfantu Gheorghe 6 - 3 Sala LPS Târgu Mureş 2017-2018 Play-out Liga I 30 Apr 2018
City'Us Targu Mures - Luceafarul Buzău 3 - 11 Sala LPS Târgu Mureş 2017-2018 Baraje Futsal 30 May 2018
Bukovina Vicov - Autobergamo Deva 4 - 15 Sala Sporturilor Vicovu de Jos 2018-2019 Liga I Futsal 16 Sep 2018
CFF Clujana Cluj-Napoca - ACS Futsal Poli Iaşi 10 - 2 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2018-2019 Liga I Futsal 3 Mar 2019
ACS Futsal Poli Iaşi - Bukovina Vicov 6 - 1 Sala Polivalentă Iaşi 2018-2019 Play-out Liga I 6 Apr 2019


Calendar