Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS Caransebeş - CSS Drobeta Turnu Severin |
0 - 1
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Oct 2009 |
FC SCOLAR Resita - CSS Caransebeş |
7 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2009 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - CSS Caransebeş |
3 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
21 Mar 2010 |
FC Scolar Resita (CS) - CS Muncitorul Resita (CS) |
3 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Liga 3
|
26 Mar 2010 |
SC FC UTA SA - CSS Drobeta Turnu Severin |
5 - 2
|
ICRTI
|
Arad
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
28 Mar 2010 |
CS MUREŞUL Deva - CS FC BIHOR Oradea |
0 - 2
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2010 |
FC SCOLAR Resita - CSS Drobeta Turnu Severin |
0 - 3
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2010 |
CF Bihorul Beiuş (BH) - CS Zlatna (AB) |
1 - 1
|
Municipal Francisc Matei
|
Beiuş
|
2009-2010
|
Liga 3
|
16 Apr 2010 |
CS FC Timişoara SA 2 - CSS Lugoj |
4 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
29 Apr 2010 |
LPS Banatul Timişoara - CS FC Timişoara SA |
1 - 5
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
5 May 2010 |
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Ineu (AR) |
0 - 1
|
Muncitorul
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Liga 3
|
7 May 2010 |
SC FC UTA SA - CS MUREŞUL Deva |
5 - 1
|
ICRTI
|
Arad
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
16 May 2010 |
CS Municipal Şcolar Resiţa - CS Gloria CTP Arad |
1 - 0
|
Arsenal
|
Reşiţa
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2011 |
CS FC Zalău - AFC Odorheiu Secuiesc |
2 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2010-2011
|
Liga 3
|
25 Mar 2011 |
CS FC BIHOR Oradea - CSS Caransebeş |
3 - 0
|
Motorul
|
Oradea
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2011 |
CS Unirea Floresti (CJ) - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 |
4 - 0
|
Unirea
|
Floreşti
|
2010-2011
|
Liga 3
|
8 Apr 2011 |
SC FC UTA SA - CS MUREŞUL Deva |
7 - 0
|
ICRTI
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
21 Apr 2011 |
FC Scolar Resita (CS) - CS CFR Simeria |
0 - 1
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2010-2011
|
Liga 3
|
13 May 2011 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Unirea Sânnicolau Mare |
4 - 1
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2010-2011
|
Liga 3
|
21 May 2011 |
CSM Sebeş - AFCM Târgu Mureş |
5 - 4
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2010-2011
|
Juniori U13
|
15 Jun 2011 |
CS Juventus Pischia - AS NOVA MAMA MIA Becicherecul Mic (TM) |
1 - 2
|
Comunal
|
Pişchia
|
2011-2012
|
Cupa României
|
20 Jul 2011 |
CS Gloria Reşiţa (CS) - CF Bihorul Beiuş (BH) |
1 - 1
|
Gloria
|
Reşiţa
|
2011-2012
|
Liga 3
|
2 Sep 2011 |
CS MUREŞUL Deva - CS FC BIHOR Oradea |
0 - 1
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2011 |
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - CS FC Zalău |
0 - 1
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2011-2012
|
Liga 3
|
16 Sep 2011 |
CS CF Liberty Oradea - CS FC BIHOR Oradea |
1 - 1
|
Municipal
|
Salonta
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2011 |
CSS Caransebeş - SC FC UTA SA |
0 - 2
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
2 Oct 2011 |
CS FC Zalău - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 |
2 - 1
|
Municipal
|
Zalău
|
2011-2012
|
Liga 3
|
7 Oct 2011 |
CSF CFR 1933 Timișoara - FC Sporting Craiova |
11 - 1
|
CFR
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
2 Nov 2011 |
CS Vladimirescu (AR) - CS Jiul Petroşani (HD) |
1 - 2
|
Comunal
|
Vladimirescu
|
2011-2012
|
Liga 3
|
5 Nov 2011 |
CS Zlatna (AB) - CS Unirea Floresti (CJ) |
0 - 1
|
Minaur
|
Zlatna
|
2011-2012
|
Liga 3
|
11 Nov 2011 |
CSF CFR 1933 Timișoara - CS Independenta Baia Mare |
2 - 5
|
CFR
|
Timişoara
|
2011-2012
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
18 Mar 2012 |
CS FC Sanleani - CS Universitatea Petrosani |
2 - 3
|
Comunal
|
Sânleani
|
2011-2012
|
Campionatul U19 Județean
|
17 Jun 2012 |
CS Flacăra Făget (TM) - CS FC Timişoara SA 2 (TM) |
4 - 3
|
Colterm
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Cupa României
|
1 Aug 2012 |
CS Şoimii Pâncota - CS Sănătatea Servicii Publice |
0 - 1
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2012-2013
|
Liga 3
|
31 Aug 2012 |
CS Atletico Arad - ACS Luceafărul Bălan |
1 - 1
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
9 Sep 2012 |
FC Municipal 2012 Resita - CSS Drobeta Turnu Severin |
2 - 3
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
16 Sep 2012 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
4 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U17
|
23 Sep 2012 |
SC FC UTA SA - CS FC BIHOR Oradea |
1 - 2
|
Motorul
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
30 Sep 2012 |
CSF CFR 1933 Timișoara - FC UTA Arad |
12 - 2
|
CFR
|
Timişoara
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
7 Oct 2012 |
CS Atletico Arad - FC Universitatea Cluj SA |
0 - 4
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2012 |
CS Şoimii Pâncota - FCM Turda (CJ) |
5 - 0
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2012-2013
|
Liga 3
|
12 Oct 2012 |
SC FC UTA SA - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
2 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2012 |
CSF CFR 1933 Timișoara - Sporting Craiova |
8 - 1
|
CFR
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
27 Oct 2012 |
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) |
2 - 1
|
Voinţa
|
Lupac
|
2012-2013
|
Liga 3
|
2 Nov 2012 |
CS Atletico Arad - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
2 - 0
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2012 |
LPS CSS BIHORUL Oradea - FC Universitatea Cluj SA |
0 - 1
|
Tineretului
|
Oradea
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2012 |
CS Atletico Arad - CS FC BIHOR Oradea |
2 - 0
|
Sega
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
8 Dec 2012 |
CS CF Liberty Oradea - ACS Luceafărul Bălan |
2 - 0
|
Municipal
|
Salonta
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
10 Mar 2013 |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - SCM 2012 Resita (CS) |
1 - 1
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2012-2013
|
Liga 3
|
29 Mar 2013 |
CS FC BIHOR Oradea - LPS Satu Mare |
4 - 1
|
Comunal
|
Paleu
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2013 |
CSF CFR 1933 Timișoara - Clubul Sportiv Real Craiova |
1 - 0
|
CFR
|
Timişoara
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
21 Apr 2013 |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Muncitorul Resita (CS) |
1 - 1
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2012-2013
|
Liga 3
|
10 May 2013 |
CS Armata Aurul Brad - CS FC Caransebes (CS) |
2 - 1
|
Aurul
|
Brad
|
2013-2014
|
Cupa României
|
13 Aug 2013 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 6
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
8 Sep 2013 |
ACS Jiul Rovinari (GJ) - ACS FC Avrig |
4 - 1
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2013-2014
|
Liga 3
|
6 Sep 2013 |
FC Bihor Oradea - FC Universitatea Cluj SA |
1 - 1
|
Comunal
|
Paleu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2013 |
CS Şoimii Pâncota - FC Unirea Dej |
4 - 0
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2013-2014
|
Liga 3
|
25 Oct 2013 |
FC Hunedoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
1 - 1
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2013 |
CS Muncitorul Resita (CS) - CS FC Hunedoara (HD) |
1 - 4
|
Voinţa
|
Lupac
|
2013-2014
|
Liga 3
|
21 Mar 2014 |
CS Ineu (AR) - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) |
5 - 1
|
Central
|
Ineu
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Off
|
24 May 2014 |
CS FC Zalău - AFC Arieşul 1907 Turda |
1 - 6
|
Municipal
|
Zalău
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Out
|
6 Jun 2014 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Şoimii Pâncota |
0 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2014-2015
|
Cupa României
|
26 Aug 2014 |
CS Oşorhei (BH) - AFC Arieşul 1907 Turda |
0 - 2
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2014-2015
|
Liga 3
|
5 Sep 2014 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2014-2015
|
Liga 3
|
13 Sep 2014 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS Iernut |
5 - 2
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2014-2015
|
Liga 3
|
20 Sep 2014 |
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - CS Naţional Sebiş |
1 - 3
|
Minerul
|
Motru
|
2014-2015
|
Liga 3
|
26 Sep 2014 |
ACS Poli Timişoara - LPS Banatul Timişoara |
2 - 2
|
Colterm
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
27 Sep 2014 |
CS FC Hunedoara - CS Metalul Reșița SA |
1 - 4
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
19 Oct 2014 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS FC Hunedoara (HD) |
2 - 0
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2014-2015
|
Liga 3
|
17 Oct 2014 |
CS FC Caransebeș - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
3 - 0
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
26 Oct 2014 |
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) |
2 - 3
|
Minerul
|
Motru
|
2014-2015
|
Liga 3
|
24 Oct 2014 |
ACS Poli Timişoara - CSS Lugoj |
2 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
1 Nov 2014 |
CS Oşorhei (BH) - ACS Industria Galda |
2 - 0
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2014-2015
|
Liga 3
|
21 Nov 2014 |
CS FC Hunedoara (HD) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) |
0 - 1
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2014-2015
|
Liga 3
|
7 Mar 2015 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
1 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
21 Mar 2015 |
CS FC Hunedoara - ACS Șoimii Pîncota |
13 - 0
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
29 Mar 2015 |
CS FC Zalău - CS Oşorhei (BH) |
3 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2014-2015
|
Liga 3
|
3 Apr 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - CS FC Caransebeș |
4 - 0
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
CS Ineu (AR) - ACSO Filiaşi |
4 - 0
|
Central
|
Ineu
|
2014-2015
|
Liga 3
|
25 Apr 2015 |
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - ACS Ştiinţa Turceni |
3 - 1
|
Minerul
|
Motru
|
2014-2015
|
Liga 3
|
15 May 2015 |
CS Oşorhei (BH) - CSM Sighetu Marmaţiei |
1 - 0
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2014-2015
|
Liga 3
|
22 May 2015 |
CS Barcău Nuşfalău - FCM Victoria 2008 Carei |
2 - 1
|
Municipal Francisc Matei
|
Beiuş
|
2014-2015
|
Campionatul U19 Județean
|
19 Jun 2015 |
CS Millenium Giarmata - CS Municipal Lugoj (TM) |
1 - 5
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2015-2016
|
Cupa României
|
12 Aug 2015 |
CS Sănătatea Servicii Publice - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
3 - 0
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga 3
|
18 Sep 2015 |
ACS Performanţa Ighiu - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
2 - 0
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2015-2016
|
Liga 3
|
3 Oct 2015 |
CS FC Caransebeș - ACS Șoimii Pîncota |
2 - 2
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2015 |
Centrul de Excelenta Timisoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
4 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2015 |
CS Oşorhei (BH) - CS Iernut |
2 - 0
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2015-2016
|
Liga 3
|
16 Oct 2015 |
CS Luceafărul Oradea (BH) - ACS Fotbal Comuna Recea |
2 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2015-2016
|
Liga 3
|
24 Oct 2015 |
CS Metalul Reșița SA - ACS Șoimii Pîncota |
3 - 1
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 0
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
7 Nov 2015 |
CS Măgura Cisnădie - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
0 - 0
|
Măgura
|
Cisnădie
|
2015-2016
|
Liga 3
|
6 Nov 2015 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - Real 2 Craiova |
0 - 3
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
15 Nov 2015 |
CS Iernut - ACS Fotbal Comuna Recea |
0 - 0
|
Cornel Orza
|
Iernut
|
2015-2016
|
Liga 3
|
21 Nov 2015 |
CS FC Caransebeș - LPS Târgu Jiu |
3 - 0
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
6 Dec 2015 |
CSF CFR 1933 Timișoara - Independenta Baia Mare |
3 - 1
|
CFR
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
12 Dec 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Satu Mare |
2 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
31 Aug 2016 |
CS Iernut - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 |
3 - 4
|
Cornel Orza
|
Iernut
|
2016-2017
|
Liga 3
|
3 Sep 2016 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
0 - 5
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
10 Sep 2016 |
CS FC Zalău - CS Gaz Metan Mediaş 2 |
0 - 1
|
Municipal
|
Zalău
|
2016-2017
|
Liga 3
|
9 Sep 2016 |
CS Naţional Sebiş - ACS Performanţa Ighiu |
3 - 2
|
Naţional
|
Sebiş
|
2016-2017
|
Cupa României
|
14 Sep 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - Centrul de Excelenta Targu Mures |
1 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
18 Sep 2016 |
AFC Hermannstadt - ACS Comunal Recolta Dorolț |
3 - 1
|
Municipal
|
Sibiu
|
2016-2017
|
Liga 3
|
24 Sep 2016 |
Fortuna Becicherecu Mic - Juniorul Satu Mare |
9 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
2 Oct 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - LPS Banatul Timişoara |
7 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
12 Oct 2016 |
CS Oşorhei (BH) - CS Unirea Jucu |
0 - 2
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2016-2017
|
Liga 3
|
14 Oct 2016 |
CS Naţional Sebiş - ACS Industria Galda |
3 - 2
|
Naţional
|
Sebiş
|
2016-2017
|
Liga 3
|
21 Oct 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - ACS FC Ardealul Cluj |
3 - 2
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
30 Oct 2016 |
CSM Şcolar Reşiţa - AFC Unirea 1924 |
2 - 1
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2016-2017
|
Liga 3
|
5 Nov 2016 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
1 - 6
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Cupa de Tineret
|
23 Nov 2016 |
CSM Avântul Reghin - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 |
3 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2016-2017
|
Liga 3
|
26 Nov 2016 |
CS Oşorhei (BH) - CS Viitorul Ulmeni |
3 - 1
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2016-2017
|
Liga 3
|
3 Mar 2017 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) |
1 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Liga 3
|
9 Mar 2017 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - FC CFR 1907 Cluj SA |
1 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Cupa de Tineret
|
22 Mar 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - FC Unirea Dej |
5 - 1
|
Sparta
|
Mediaş
|
2016-2017
|
Liga 3
|
7 Apr 2017 |
CS CFR Simeria - AS FC Interstar Sibiu |
4 - 0
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
22 Apr 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
3 - 2
|
Sparta
|
Mediaş
|
2016-2017
|
Liga 3
|
5 May 2017 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Bihorul Oradea |
2 - 2
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
10 May 2017 |
Fortuna Becicherecu Mic - CSF CFR 1933 Timișoara |
0 - 2
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
2 Sep 2017 |
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara - ACS Ghiroda |
3 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3
|
1 Sep 2017 |
ACS Performanţa Ighiu - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
7 - 6
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2017-2018
|
Cupa României
|
12 Sep 2017 |
CSM Şcolar Reşiţa - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
2 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
23 Sep 2017 |
ACS FC Juventus Timișoara - ACS Banat Girls |
0 - 8
|
Colterm
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
1 Oct 2017 |
ACS FC Avrig - AFC Unirea Tăşnad |
1 - 2
|
Baza sportivă a Oraşului Avrig
|
Avrig
|
2017-2018
|
Liga 3
|
7 Oct 2017 |
CS Şoimii Lipova - ACSO Filiaşi |
1 - 2
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2017-2018
|
Liga 3
|
21 Oct 2017 |
ACS FC Juventus Timișoara - Venus Maramures |
0 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
12 Nov 2017 |
CS Millenium Giarmata - Centrul Naţional de Pregătire Timişoara |
2 - 0
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2017-2018
|
Liga 3
|
24 Nov 2017 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) |
0 - 0
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2009-2010
|
Cupa României
|
8 Aug 2009 |
LPS Banatul Timişoara - CSS Lugoj |
0 - 1
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2009 |
ACS FORTUNA COVACI - LPS Banatul Timişoara |
6 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2009 |
FC SCOLAR Resita - FC DROBETA Turnu Severin |
4 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2009 |
CSS Lugoj - CS FC Timişoara SA |
1 - 4
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2009 |
SC FC UTA SA - FC SCOLAR Resita |
3 - 2
|
ICRTI
|
Arad
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2009 |
CSS Caransebeş - FC DROBETA Turnu Severin |
2 - 2
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2009 |
CSS Lugoj - CS FC Timişoara SA 2 |
0 - 3
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2009 |
SC FC UTA SA - CSS Caransebeş |
6 - 0
|
ICRTI
|
Arad
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
12 Nov 2009 |
CS FC BIHOR Oradea - CSS Caransebeş |
7 - 0
|
Motorul
|
Oradea
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
27 Mar 2011 |
SC FC UTA SA - CS MUREŞUL Deva |
6 - 1
|
ICRTI
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2011 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
2 - 5
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2010-2011
|
Juniori U13
|
15 Jun 2011 |
CS MUREŞUL Deva - CS FC BIHOR Oradea |
1 - 3
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2011 |
CS CF Liberty Oradea - CS FC BIHOR Oradea |
1 - 2
|
Municipal
|
Salonta
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2011 |
CS MUREŞUL Deva (HD) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
2 - 1
|
Cetate
|
Deva
|
2011-2012
|
Liga 2
|
1 Oct 2011 |
CSS Caransebeş - SC FC UTA SA |
0 - 2
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
2 Oct 2011 |
CS MUREŞUL Deva - CS CF Liberty Oradea |
0 - 2
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2011 |
CS FC Bihor Oradea (BH) - SC FC Unirea 2006 SA (AB) |
3 - 1
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2012-2013
|
Liga 2
|
8 Sep 2012 |
CS Atletico Arad - ACS Luceafărul Bălan |
7 - 0
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U17
|
9 Sep 2012 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
3 - 4
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
23 Sep 2012 |
SC FC UTA SA - LPS Cluj-Napoca |
4 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2012 |
LPS Banatul Timişoara - CSS Lugoj |
7 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2013 |
CS Armata Aurul Brad - CS Metalul Reşiţa SA (CS) |
0 - 4
|
Aurul
|
Brad
|
2013-2014
|
Cupa României
|
11 Sep 2013 |
CS FC Bihor Oradea (BH) - FC U Craiova (DJ) |
1 - 1
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2013-2014
|
Liga 2
|
5 Oct 2013 |
SC FC UTA Arad - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 3
|
ICRTI
|
Arad
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2013 |
FC UTA SA (AR) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) |
1 - 0
|
Arena Francisc Neuman
|
Arad
|
2013-2014
|
Liga 2
|
19 Oct 2013 |
CSS Caransebeş - FC Hunedoara |
2 - 0
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2013 |
CS FC Bihor Oradea (BH) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) |
1 - 0
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2013-2014
|
Liga 2
|
1 Mar 2014 |
FC Bihor Oradea - FCM Victoria 2008 Carei |
2 - 0
|
Comunal
|
Paleu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
9 Mar 2014 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - FC Hunedoara |
2 - 0
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2014 |
FC Bihor Oradea - FC CFR 1907 Cluj SA |
1 - 1
|
Comunal
|
Paleu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
19 Mar 2014 |
FC UTA SA (AR) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) |
1 - 1
|
Arena Francisc Neuman
|
Arad
|
2013-2014
|
Liga 2
|
26 Mar 2014 |
LPS Bihorul Oradea - ACS FC Ardealul Cluj |
5 - 1
|
Tineretului
|
Oradea
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
2 Apr 2014 |
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - FC UTA SA (AR) |
4 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2013-2014
|
Liga 2
|
11 Apr 2014 |
CS FC Caransebes (CS) - CS FC Olimpia 2010 (SM) |
1 - 0
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2014-2015
|
Liga 2
|
30 Aug 2014 |
ACS Poli Timişoara - LPS Banatul Timişoara |
7 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2014 |
ACS Berceni (IF) - ACS Foresta Suceava |
3 - 2
|
Comunal
|
Berceni
|
2014-2015
|
Liga 2
|
11 Oct 2014 |
CS FC Hunedoara - CS Metalul Reșița SA |
1 - 3
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
19 Oct 2014 |
CS FC Caransebeș - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
2 - 0
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2014 |
ACS Poli Timişoara - CSS Lugoj |
11 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
1 Nov 2014 |
CNS Cetate - CS FC Caransebeș |
3 - 0
|
Cetate
|
Deva
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2014 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
0 - 7
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
21 Mar 2015 |
CS Şoimii Pâncota - CS Mioveni |
0 - 1
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2014-2015
|
Liga 2
|
28 Mar 2015 |
CS Ocna Mureş - CF Bihorul Beiuş (BH) |
1 - 4
|
Municipal Francisc Matei
|
Beiuş
|
2014-2015
|
Campionatul U19 Județean
|
19 Jun 2015 |
CS Şoimii Pâncota - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) |
1 - 4
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2015-2016
|
Liga 2
|
5 Sep 2015 |
CS FC Caransebeș - ACS Șoimii Pîncota |
4 - 0
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
11 Oct 2015 |
CS Metalul Reșița SA - ACS Șoimii Pîncota |
4 - 2
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2015 |
CS Şoimii Pâncota - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
1 - 1
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2015-2016
|
Liga 2
|
31 Oct 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Satu Mare |
5 - 1
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
7 Nov 2015 |
CS Şoimii Pâncota - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 1
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2015-2016
|
Liga 2
|
25 Nov 2015 |
CS FC Caransebeș - LPS Târgu Jiu |
0 - 3
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
6 Dec 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Satu Mare |
5 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
31 Aug 2016 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
0 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
10 Sep 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - Centrul de Excelenta Targu Mures |
1 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
18 Sep 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Şoimii Pâncota |
0 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga 2
|
17 Sep 2016 |
CS Şoimii Pâncota - ACS Berceni (IF) |
0 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Liga 2
|
1 Oct 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - ASC Juventus Bucureşti |
0 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga 2
|
8 Oct 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - LPS Banatul Timişoara |
5 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
12 Oct 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - ACS FC Ardealul Cluj |
3 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
30 Oct 2016 |
CS Mioveni - CS Baloteşti |
3 - 0
|
Orăşenesc
|
Mioveni
|
2016-2017
|
Liga 2
|
25 Mar 2017 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Luceafărul Oradea (BH) |
0 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Liga 2
|
2 Apr 2017 |
CS CFR Simeria - AS FC Interstar Sibiu |
3 - 2
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
22 Apr 2017 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Bihorul Oradea |
4 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
10 May 2017 |