Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS Victoria Brăneşti - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş |
0 - 2
|
Aversa
|
Bucureşti
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2009 |
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA - ACS UNIREA VALAHORUM Urziceni |
6 - 0
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2009 |
CS Concordia Chiajna - SC Dinamo 1948 SA |
1 - 1
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2009 |
CS Otopeni - SC FC Argeş SA |
0 - 3
|
Nefele Sports (Radet - Termo)
|
Bucureşti
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2010 |
CS Concordia Chiajna - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni |
6 - 1
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
16 May 2010 |
CS Victoria Brăneşti - SC CS Unirea Valahorum Urziceni |
1 - 4
|
Aversa
|
Bucureşti
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2010 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - SC Dinamo 1948 SA |
1 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
19 Sep 2010 |
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele - CS Otopeni |
3 - 2
|
Municipal
|
Turnu Măgurele
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2010 |
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
2 - 3
|
Municipal
|
Turnu Măgurele
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2010 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Smart Fotball School Ionescu |
0 - 3
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
21 Nov 2010 |
CS Balotești - AS FC Astra |
4 - 1
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Sep 2014 |
CS Balotești - AS FC Astra |
0 - 3
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Sep 2014 |
CSS Turnu Măgurele - SC FC Voluntari SA |
1 - 1
|
Municipal
|
Turnu Măgurele
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Sep 2014 |
CSS Turnu Măgurele - SC FC Voluntari SA |
0 - 1
|
Municipal
|
Turnu Măgurele
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
28 Sep 2014 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Sport Team Bucureşti |
4 - 3
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2014 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Sport Team Bucureşti |
1 - 4
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2014 |
ACS Proprogresu Ilie Rontea - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
0 - 7
|
Parc
|
Bragadiru
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2014 |
ACS Proprogresu Ilie Rontea - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
1 - 0
|
Parc
|
Bragadiru
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Oct 2014 |
AS FC Progresul Bucureşti - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
3 - 0
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2014 |
AS FC Progresul Bucureşti - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
0 - 1
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2014 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - FC Gloria Buzău |
6 - 1
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Mar 2015 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - FC Gloria Buzău |
2 - 0
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Mar 2015 |
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - LPS Galaţi |
4 - 1
|
CNAF Buftea sintetic
|
Buftea
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
5 Sep 2015 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 5
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
17 Oct 2015 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 6
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
17 Oct 2015 |
ACS FC Academica Clinceni - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
5 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
7 Nov 2015 |
ACS FC Academica Clinceni - CS Unirea Tarlungeni |
0 - 3
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
7 Nov 2015 |
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - FC Otelul SA Galaţi |
3 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
12 Mar 2016 |
CS Balotești - CSS Braşovia Braşov |
6 - 0
|
Inter Gaz
|
Popeşti-Leordeni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2016 |
CS Balotești - CSS Braşovia Braşov |
1 - 0
|
Inter Gaz
|
Popeşti-Leordeni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2016 |
ASC Juventus Bucureşti - CSS Târgovişte |
3 - 3
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2016 |
SC Fotbal Club FCSB SA - LPS Roman |
2 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
24 Sep 2016 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Voluntari SA |
1 - 4
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2016 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Voluntari SA |
0 - 1
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
9 Nov 2016 |
CS Dinamo Bucuresti - CS Metalul Reșița SA |
6 - 1
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Nov 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Performer Constanța |
1 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
27 Nov 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Performer Constanța |
5 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
27 Nov 2016 |
CSS Alexandria - ACS FC Academica Clinceni |
0 - 7
|
Municipal
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2017 |
CSS Alexandria - ACS FC Academica Clinceni |
5 - 2
|
Municipal
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2017 |
SC Dinamo 1948 SA - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
2 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
12 Nov 2017 |
SC Dinamo 1948 SA - ACS Steagu Roşu Braşov |
5 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
12 Nov 2017 |
CSS Alexandria - CS Balotești |
3 - 3
|
CSS Peco
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
26 Nov 2017 |
CSS Alexandria - CS Balotești |
10 - 0
|
CSS Peco
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
26 Nov 2017 |
LPS Slatina - ACS CFR Romgaz Craiova |
10 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
31 Mar 2018 |
LPS Slatina - ACS CFR Romgaz Craiova |
0 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
31 Mar 2018 |
CSS Alexandria - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
1 - 4
|
CSS Peco
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2018 |
CSS Alexandria - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
0 - 2
|
CSS Peco
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Apr 2018 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
2 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2018 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
5 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Apr 2018 |
SC FC Voluntari SA - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
10 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
5 May 2018 |
SC FC Voluntari SA - ACS Pro Team |
2 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
5 May 2018 |
ACS Roseți - LPS Mircea Eliade |
2 - 1
|
Comunal
|
Roseți
|
2017-2018
|
Campionatul U19 Județean
|
7 Jun 2018 |