Nume:Kiuţă Mihai Alexandru


Din: Braşov, judetul Braşov


NumeKiuţă
Prenume Mihai Alexandru
LotulLiga 3(Fotbal) Liga 1(Futsal)
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Inter Clinceni (IF) - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 1 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2008-2009 Liga 3 21 Nov 2008
FC MUNICIPAL Bacău 2 - CS Panciu (VN) 2 - 0 Constantin Anghelache Bacău 2008-2009 Liga 3 28 Oct 2008
AFC ROCAR ANEFS Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 1 Rocar Bucureşti 2008-2009 Liga 3 19 Sep 2008
FC Gaz-Metan Târgu Mureş - FC Silvania 2 - 3 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
FC ASA Unirea Ungheni (MS) - FC Baia Mare 0 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 3 Oct 2008
AS Viitorul Pucioasa - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 17 Oct 2008
SC FC Braşov SA - CS FOREX Braşov 0 - 2 Hărman Arena Hărman 2008-2009 Campionatul Național U19 7 Mar 2009
AFC ROCAR ANEFS Bucureşti - CS FC Farul Constanţa 2 1 - 3 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2008-2009 Liga 3 13 Mar 2009
ACF LUCEAFĂRUL LOTUS Băile Felix - SCFC Ceahlaul SA 1 - 5 Lucreţiu Avram Bacău 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
FC MUNICIPAL Bacău - SC Sporting Club SA Vaslui 3 - 0 Constantin Anghelache Bacău 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
CSS Miercurea Ciuc - CS AVÂNTUL Reghin 3 - 5 Municipal Miercurea Ciuc 2008-2009 Campionatul Național U19 5 Apr 2009
FCM CFR Paşcani - CS FC Pambac Bacău 1 - 1 CFR Paşcani 2008-2009 Liga 3 3 Apr 2009
AS FCM Târgu Mureş - CSS Odorheiu Secuiesc 3 - 0 Matricon Târgu Mureş 2008-2009 Campionatul Național U17 15 Apr 2009
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 2 Municipal Brăila 2008-2009 Liga 3 17 Apr 2009
CSS Odorheiu Secuiesc - CSS Reghin 0 - 5 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2008-2009 Campionatul Național U17 22 Apr 2009
CS FOREX Braşov - CSS Braşovia Braşov 4 - 1 Victoria Bod 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
CSS Odorheiu Secuiesc - CSS Șoimii Sibiu 1 - 3 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) - CS Panciu (VN) 1 - 5 Bradul Roznov 2008-2009 Liga 3 22 May 2009
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - FC CFR 1907 Cluj SA 0 - 0 Kinder Sângeorgiu de Mureş 2008-2009 Juniori U13 31 May 2009
CSF Zagon Papauti - Prosport Varfu Campului 0 - 0 Păpăuţi Păpăuţi 2008-2009 Campionatul U19 Județean 20 Jun 2009
FC Râşnov - AS Unirea Tărlungeni 0 - 0 Teren neutru Bucureşti 2009-2010 Cupa României 15 Jul 2009
CSM Avântul Reghin - FC Unirea Dej 0 - 0 Avântul Reghin 2009-2010 Liga 3 21 Aug 2009
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - AFC Comprest GIM (B) 2 - 2 Metalul Filipeştii de Pădure 2009-2010 Liga 3 28 Aug 2009
CS Gaz Metan Mediaş 2 - CS Zlatna (AB) 3 - 2 Gaz Metan Mediaş 2009-2010 Liga 3 11 Sep 2009
CSS Miercurea Ciuc - LPS Sebeş 2 - 3 Municipal Miercurea Ciuc 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
FC Cisnădie - AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 1 - 0 Textila Cisnădie 2009-2010 Liga 3 18 Sep 2009
SC FC Braşov SA - CSS Braşovia Braşov 2 - 2 Hărman Arena Hărman 2009-2010 Campionatul Național U19 27 Sep 2009
AS FC Interstar Sibiu - CSS Miercurea Ciuc 3 - 2 Cetate Alba Iulia 2009-2010 Campionatul Național U19 4 Oct 2009
LSS Vointa Sibiu (SB) - CS FC Zalău 3 - 0 Municipal Sibiu 2009-2010 Liga 3 6 Oct 2009
CSM Targoviste - SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 2 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Liga 3 23 Oct 2009
CS Gaz Metan Mediaş 2 - CSM Avântul Reghin 0 - 0 Sparta Mediaş 2009-2010 Liga 3 6 Nov 2009
CS Chimia Brazi (PH) - CS Petrolul Teleajen LUKOIL 5 - 1 Chimia Brazi 2009-2010 Liga 3 17 Nov 2009
SC Municipal Petrotub Roman - CSM Paşcani 1 - 1 Moldova Roman 2009-2010 Liga 3 19 Mar 2010
FC ASTRA Ploieşti - LPS Piteşti 4 - 0 Prahova Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Mar 2010
CSS Sfantu Gheorghe - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA 0 - 5 Municipal Sfântu Gheorghe 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Mar 2010
CSS Șoimii Sibiu - LPS Sebeş 2 - 1 Voinţa Sibiu 2009-2010 Campionatul Național U19 28 Mar 2010
CSM Targoviste - LPS Piteşti 2 - 1 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Apr 2010
CS TRICOLORUL Breaza - CS Otopeni 0 - 4 Liceul Militar Breaza 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
FC ASA Unirea Ungheni (MS) - FC Cisnădie 2 - 1 Central Ungheni 2009-2010 Liga 3 16 Apr 2010
AFC Odorheiu Secuiesc - CSS Miercurea Ciuc 1 - 2 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Apr 2010
AS FC Interstar Sibiu - CSS Sfantu Gheorghe 13 - 0 Independenţa Obor Sibiu 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Apr 2010
CS METALUL Vlahita - Sporting Craiova 1 - 3 Metalul Vlăhiţa 2009-2010 Liga I Feminin 30 Apr 2010
AS FCM Bacau - CSS Târgu Neamţ 5 - 0 Constantin Anghelache Bacău 2009-2010 Campionatul Național U19 12 May 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC Snagov 1 - 1 Matizol Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 16 May 2010
FCM Târgovişte (DB) - CS Minerul Motru (GJ) 3 - 1 Alpan Şotânga 2009-2010 Liga 3 14 May 2010
CS FCM Onesti - FC Municipal Bacău 1 - 6 CSM Borzeşti Oneşti 2010-2011 Liga 3 27 Aug 2010
ASC Bacău - SC FC Otelul Galaţi (GL) 2 - 1 Constantin Anghelache Bacău 2010-2011 Liga 3 24 Sep 2010
FCM Târgovişte SA - SC FC Petrolul Ploieşti SA 3 - 3 Alpan Şotânga 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Oct 2010
CS Gaz Metan Mediaş - CSU Vointa Sibiu 1 - 0 Sparta Mediaş 2010-2011 Campionatul Național U19 13 Oct 2010
CS Chimia Brazi (PH) - CS Baloteşti 3 - 2 Chimia Brazi 2010-2011 Liga 3 15 Oct 2010
AFC Chindia Târgovişte - CS FC Astra 2 Giurgiu 0 - 0 Toma Panţu Târgovişte 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Oct 2010
CS CHIMIA Brazi - CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel 3 - 0 Vega Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 28 Oct 2010
CSU Vointa Sibiu - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA 0 - 1 Voinţa Sibiu 2010-2011 Campionatul Național U19 31 Oct 2010
CSS Sfantu Gheorghe - AFCM Târgu Mureş 1 - 2 Municipal Sfântu Gheorghe 2010-2011 Campionatul Național U19 7 Nov 2010
ASC Bacău - CS FCM Onesti 1 - 0 Constantin Anghelache Bacău 2010-2011 Liga 3 5 Nov 2010
SC FC Braşov SA - CSS Braşovia Braşov 4 - 0 Hărman Arena Hărman 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Nov 2010
CS Panciu (VN) - CSM Focşani 2007 2 - 1 Orăşenesc Panciu 2010-2011 Liga 3 26 Nov 2010
AFC Chindia Târgovişte - CS Victoria Chirnogi (CL) 3 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2010-2011 Liga 3 4 Mar 2011
CS METALUL Vlahita - Clubul Sportiv Real Craiova 0 - 6 Metalul Vlăhiţa 2010-2011 Liga I Feminin 13 Mar 2011
CSS Miercurea Ciuc - CSS Reghin 11 - 1 Municipal sintetic Miercurea Ciuc 2010-2011 Campionatul Național U19 7 Apr 2011
CSO Plopeni (PH) - CS Electrosid Titu 1 - 1 Gheorghe Şilaev Plopeni 2010-2011 Liga 3 8 Apr 2011
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - CS Inter Clinceni (IF) 1 - 2 Metalul Filipeştii de Pădure 2010-2011 Liga 3 6 May 2011
AS FC Nicolae Dobrin - CSM Moreni 2 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U19 8 May 2011
CSS Miercurea Ciuc - AFCM Târgu Mureş 7 - 1 Municipal sintetic Miercurea Ciuc 2010-2011 Campionatul Național U19 15 May 2011
CSO Plopeni (PH) - SC FCM Targoviste SA 2 - 1 Gheorghe Şilaev Plopeni 2010-2011 Liga 3 20 May 2011


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
1B - 2B 0 - 0 Forex Braşov 2009-2010 Juniori U11 1 May 2010
1B - 3B 0 - 0 Forex Braşov 2009-2010 Juniori U11 1 May 2010
AS CITY'US Târgu Mureş - ACS KSE Târgu Secuiesc 14 - 0 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2011-2012 Liga I Futsal 23 Sep 2011
AS Inter Gheorgheni - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele 7 - 9 Sala Rákóczi Odorheiu Secuiesc 2011-2012 Liga a 2-a 1 Oct 2011
ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ - CSM Studentesc Iasi 5 - 6 Sala Rákóczi Odorheiu Secuiesc 2011-2012 Liga a 2-a 1 Oct 2011
CS City'us 2 Târgu Mureş - CS Infopress Odorheiu Secuiesc 1 - 3 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2012-2013 Liga a 2-a 29 Sep 2012
Futsal Club Dunarea Calarasi - AS Inter Gheorgheni 8 - 4 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2012-2013 Liga a 2-a 30 Sep 2012
ACS KSE Târgu Secuiesc - CS Dava Deva 4 - 2 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2012-2013 Liga I Futsal 13 Oct 2012
CS United Galaţi - CS Dava Deva 5 - 0 Sala Siderurgistul Galaţi 2012-2013 Liga I Futsal 27 Oct 2012
CFF Clujana Cluj-Napoca - ACS Odorheiu Secuiesc 3 - 5 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2012-2013 Liga I Futsal 3 Nov 2012
CS Infopress Odorheiu Secuiesc - United Clinceni 8 - 5 Sala Sporturilor Lăzarea 2012-2013 Liga a 2-a 24 Nov 2012
Futsal Club Dunarea Calarasi - CS City'us 2 Târgu Mureş 9 - 6 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2012-2013 Liga a 2-a 25 Nov 2012
CS City'us Târgu Mureş - CS Dava Deva 15 - 1 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2012-2013 Liga I Futsal 1 Feb 2013
ACS Smart Ionescu Bucuresti - ACS Odorheiu Secuiesc 5 - 4 Sala de Sport Şcoala Generală 20 Bucureşti 2012-2013 Liga I Futsal 17 Feb 2013
CS City'us 2 Târgu Mureş - Futsal Club Dunarea Calarasi 5 - 11 Sala Rákóczi Odorheiu Secuiesc 2012-2013 Liga a 2-a 9 Mar 2013
United Clinceni - ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ 4 - 7 Sala Rákóczi Odorheiu Secuiesc 2012-2013 Liga a 2-a 10 Mar 2013
Spicom Sfantu Gheorghe - ACS Smart Ionescu Bucuresti 8 - 2 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2012-2013 Liga I Futsal 18 Mar 2013
CSM Studentesc Iasi - ACS Smart Ionescu Bucuresti 2 - 2 Sala Polivalentă Iaşi 2012-2013 Liga I Futsal 8 Apr 2013
CS City'us Târgu Mureş - CFF Clujana Cluj-Napoca 10 - 5 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2012-2013 Play-off Liga I 26 Apr 2013
CS City'us Târgu Mureş - CFF Clujana Cluj-Napoca 7 - 3 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Liga I Futsal 28 Sep 2013
United Clinceni - Atletic Star Sibiu 4 - 2 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Liga a 2-a 12 Oct 2013
ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Infopress Odorheiu Secuiesc 3 - 5 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Liga a 2-a 12 Oct 2013
Luceafarul Buzău - United Clinceni 2 - 11 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Liga a 2-a 13 Oct 2013
ACS KSE Târgu Secuiesc - AS FC Progresul Focsani 4 - 1 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2013-2014 Liga I Futsal 29 Oct 2013
Sportis Targoviste - Spicom Sfantu Gheorghe 4 - 3 Sala Polivalentă Târgovişte 2013-2014 Liga I Futsal 17 Nov 2013
AS Inter Gheorgheni - ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ 3 - 1 Sala Sporturilor Lăzarea 2013-2014 Cupa României Seniori 30 Nov 2013
CFF Clujana Cluj-Napoca - CS City'us Târgu Mureş 3 - 8 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2013-2014 Liga I Futsal 10 Feb 2014
Autobergamo Fiat Deva - Futsal Club Dunarea Calarasi 6 - 1 Sala Sporturilor Deva 2013-2014 Liga I Futsal 17 Feb 2014
ACS KSE Târgu Secuiesc - CSM Studentesc Iasi 4 - 3 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2013-2014 Liga I Futsal 8 Mar 2014
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Sportis Targoviste 12 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Cupa României Seniori 24 Mar 2014
CS City'us 2 Târgu Mureş - ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ 5 - 2 Sala Sporturilor Lăzarea 2013-2014 Liga a 2-a 29 Mar 2014
AS Inter Gheorgheni - Atletic Star Sibiu 3 - 0 Sala Sporturilor Lăzarea 2013-2014 Liga a 2-a 30 Mar 2014
CS Infopress Odorheiu Secuiesc - Luceafarul Buzău 7 - 3 Sala Sporturilor Lăzarea 2013-2014 Liga a 2-a 30 Mar 2014
ACS KSE Târgu Secuiesc - Autobergamo Fiat Deva 1 - 6 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2013-2014 Liga I Futsal 7 Apr 2014
ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Infopress Odorheiu Secuiesc 4 - 5 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 4 May 2014
United Clinceni - Luceafarul Buzău 3 - 0 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 3 May 2014
Atletic Star Sibiu - Pro-Tineret Sighisoara 0 - 3 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 4 May 2014
Autobergamo Deva - Futsal Club Dunarea Calarasi 5 - 3 Sala Sporturilor Deva 2014-2015 Liga I Futsal 22 Sep 2014
Spicom Sfantu Gheorghe - Futsal Club Dunarea Calarasi 4 - 0 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2014-2015 Liga I Futsal 18 Oct 2014
ACS KSE Târgu Secuiesc - AS FC Progresul Focsani 6 - 2 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2014-2015 Liga I Futsal 10 Nov 2014
CS City'us Târgu Mureş - ACS KSE Târgu Secuiesc 4 - 2 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2014-2015 Liga I Futsal 21 Nov 2014
CFF Clujana Cluj-Napoca - Spicom Sfantu Gheorghe 0 - 3 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I Futsal 31 Jan 2015
Spicom Sfantu Gheorghe - CSMS Iaşi 4 - 2 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2014-2015 Liga I Futsal 28 Feb 2015
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Futsal Club Dunarea Calarasi 4 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2014-2015 Liga I Futsal 29 Mar 2015
AS CITY'US 2 Târgu Mureş - Autobergamo Deva 2 - 5 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2014-2015 Cupa României Seniori 20 Apr 2015
Luceafarul Buzău - Blue Angel Cristian Brasov 10 - 3 Sala Sporturilor Lăzarea 2014-2015 Play-out Liga a 2-a 25 Apr 2015
FORTIUS 2014 BUZAU - CS City'us 2 Târgu Mureş 4 - 5 Sala Sporturilor Lăzarea 2014-2015 Play-off Liga a 2-a 26 Apr 2015
ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ - AS Inter Gheorgheni 1 - 1 Sala Sporturilor Lăzarea 2014-2015 Play-out Liga a 2-a 25 Apr 2015
CSMS Iaşi - Muncitorul Resita 2 - 3 Sala Polivalentă Iaşi 2015-2016 Liga I Futsal 27 Sep 2015
Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - United 2 Galaţi 5 - 2 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 10 Oct 2015
Colţea 1920 Braşov - Blue Angel Cristian Brasov 20 - 3 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 10 Oct 2015
Fortius 2014 Buzău - Luceafarul Buzău 11 - 7 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 11 Oct 2015
Pro-Tineret Sighisoara - AS Inter Gheorgheni 3 - 4 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 11 Oct 2015
AS CITY'US Târgu Mureş - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 7 - 2 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2015-2016 Liga I Futsal 16 Oct 2015
CFF Clujana Cluj-Napoca - CSMS Iaşi 2 - 7 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2015-2016 Liga I Futsal 25 Oct 2015
CS Concordia Chiajna - ACS KSE Târgu Secuiesc 2 - 6 Sala Concordia Chiajna 2015-2016 Liga I Futsal 9 Nov 2015
Spicom Sfantu Gheorghe - Muncitorul Resita 4 - 1 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2015-2016 Liga I Futsal 14 Nov 2015
AS Inter Gheorgheni - United 2 Galaţi 3 - 3 Sala Sporturilor Lăzarea 2015-2016 Liga a 2-a 5 Dec 2015
Pro-Tineret Sighisoara - Fortius 2014 Buzău 7 - 6 Sala Sporturilor Lăzarea 2015-2016 Liga a 2-a 5 Dec 2015
Blue Angel Cristian Brasov - Luceafarul Buzău 2 - 7 Sala Sporturilor Lăzarea 2015-2016 Liga a 2-a 6 Dec 2015
Pro-Tineret Sighisoara - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt 3 - 5 Sala Sporturilor Lăzarea 2015-2016 Liga a 2-a 6 Dec 2015
Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - Fortius 2014 Buzău 6 - 9 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 23 Jan 2016
Luceafarul Buzău - Bukovina Vicov 7 - 2 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 23 Jan 2016
Bukovina Vicov - AS Inter Gheorgheni 9 - 7 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 24 Jan 2016
Blue Angel Cristian Brasov - Colţea 1920 Braşov 1 - 11 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 24 Jan 2016
Informatica Timisoara - Muncitorul Resita 5 - 2 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2015-2016 Liga I Futsal 8 Feb 2016
Imperial Wet Miercurea Ciuc - Pro-Tineret Sighisoara 8 - 1 Sala Sporturilor Miercurea Ciuc 2015-2016 Cupa României Seniori 28 Feb 2016
CS Concordia Chiajna - Autobergamo Deva 4 - 5 Sala Concordia Chiajna 2015-2016 Liga I Futsal 5 Mar 2016
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - CSMS Iaşi 2 - 0 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2015-2016 Liga I Futsal 13 Mar 2016
CS Concordia Chiajna - Spicom Sfantu Gheorghe 4 - 6 Sala Concordia Chiajna 2015-2016 Liga I Futsal 21 Mar 2016
AS CITY'US Târgu Mureş - ACS KSE Târgu Secuiesc 12 - 1 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2015-2016 Liga I Futsal 5 Apr 2016
Futsal Club Dunarea Calarasi - Informatica Timisoara 2 - 3 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2015-2016 Liga I Futsal 11 Apr 2016
ACS KSE Târgu Secuiesc - Autobergamo Deva 2 - 7 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2015-2016 Play-off Liga I 25 Apr 2016
AS Inter Gheorgheni - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt 3 - 9 Sala Sporturilor Lăzarea 2015-2016 Play-out Liga a 2-a 28 May 2016
CS City'us Târgu Mureş - Dunarea 2005 Calarasi 4 - 3 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2016-2017 Liga I Futsal 19 Sep 2016
Imperial Wet Miercurea Ciuc - Fortius 2014 Buzău 4 - 3 Sala Sporturilor Miercurea Ciuc 2016-2017 Liga a 2-a 2 Oct 2016
Blue Angel Cristian Brasov - Imperial Wet Miercurea Ciuc 2 - 19 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2016-2017 Liga a 2-a 8 Oct 2016
ACS KSE Târgu Secuiesc - Spicom Sfantu Gheorghe 2 - 5 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2016-2017 Liga I Futsal 14 Oct 2016
Autobergamo Deva - CFF Clujana Cluj 9 - 1 Sala Sporturilor Deva 2016-2017 Liga I Futsal 30 Oct 2016
Blue Angel Cristian Brasov - Informatica 2 Timisoara 3 - 13 Liceul George Moroian Săcele 2016-2017 Liga a 2-a 27 Nov 2016
Colţea 1920 Braşov - Blue Angel Cristian Brasov 13 - 3 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2016-2017 Liga a 2-a 4 Dec 2016
Informatica Timisoara - ACS Futsal Poli Iaşi 5 - 0 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2016-2017 Liga I Futsal 11 Dec 2016
CFF Clujana Cluj - ACS KSE Târgu Secuiesc 3 - 3 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2016-2017 Liga I Futsal 21 Jan 2017
Spicom Sfantu Gheorghe - ACS KSE Târgu Secuiesc 2 - 4 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga I Futsal 13 Feb 2017
Pro-Tineret Sighisoara - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 1 - 14 Sala Sporturilor Radu Voina Sighișoara 2016-2017 Cupa României Seniori 19 Feb 2017
Autobergamo Deva - ACS Futsal Poli Iaşi 3 - 0 Sala Sporturilor Deva 2016-2017 Liga I Futsal 12 Mar 2017
CFF Clujana Cluj-Napoca - Muncitorul Resita 3 - 3 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2016-2017 Play-out Liga I 1 Apr 2017
Pro-Tineret Sighisoara - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt 4 - 8 Sala Sporturilor Radu Voina Sighișoara 2016-2017 Liga a 2-a 8 Apr 2017
Autobergamo Deva - ACS Futsal Poli Iaşi 9 - 2 Sala Sporturilor Deva 2016-2017 Play-off Liga I 23 Apr 2017
Blue Angel Cristian Brasov - Colţea 1920 Braşov 0 - 12 Liceul George Moroian Săcele 2016-2017 Liga a 2-a 29 Apr 2017
Autobergamo Deva - ACS Futsal Poli Iaşi 12 - 1 Sala Sporturilor Deva 2017-2018 Liga I Futsal 27 Aug 2017
ACS KSE Târgu Secuiesc - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt 11 - 2 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2017-2018 Liga a 2-a 17 Sep 2017
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Spicom Sfantu Gheorghe 9 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Liga I Futsal 8 Oct 2017
CFF Clujana Cluj-Napoca - Kereszthegy Remetea 16 - 3 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2017-2018 Liga a 2-a 22 Oct 2017
ACS Futsal Poli Iaşi - Informatica Timisoara 0 - 4 Sala LPS Iaşi 2017-2018 Liga I Futsal 18 Oct 2017
BLUE Angel Cristian - Spicom Sfantu Gheorghe 0 - 5 Sala de Sport Şcoala Generală 11 Braşov 2017-2018 Campionatul National Juniori U19 31 Oct 2017
Colţea 1920 Braşov - Luceafarul Buzău 6 - 8 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2017-2018 Liga a 2-a 5 Nov 2017
BLUE Angel Cristian - Imperial Wet Miercurea Ciuc 0 - 14 Sala de Sport Şcoala Generală 11 Braşov 2017-2018 Campionatul National Juniori U19 12 Nov 2017
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Muncitorul Resita 24 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Liga I Futsal 12 Nov 2017
BLUE Angel Cristian - ACS KSE Târgu Secuiesc 1 - 19 Sala de Sport Şcoala Generală 11 Braşov 2017-2018 Campionatul National Juniori U19 26 Nov 2017
CS United Galaţi - Imperial Wet Miercurea Ciuc 5 - 3 Sala Sporturilor Dunărea Galaţi 2017-2018 Liga I Futsal 3 Dec 2017
City'Us Targu Mures - Informatica Timisoara 1 - 12 Sala LPS Târgu Mureş 2017-2018 Liga I Futsal 12 Dec 2017
Kereszthegy Remetea - Fortius 2014 Buzău 6 - 8 Remetea Remetea 2017-2018 Liga a 2-a 11 Feb 2018
AS Inter Gheorgheni - CS City'us Târgu Mureş 8 - 2 Sala Sporturilor Lăzarea 2017-2018 Cupa României Seniori 22 Feb 2018
CFF Clujana Cluj-Napoca - Autobergamo Deva 3 - 10 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2017-2018 Cupa României Seniori 7 Mar 2018
AS Inter Gheorgheni - ACS KSE Târgu Secuiesc 3 - 2 Sala Sporturilor Lăzarea 2017-2018 Liga a 2-a 11 Mar 2018
Pro-Tineret Sighisoara - Luceafarul Buzău 3 - 9 Sala Sporturilor Radu Voina Sighișoara 2017-2018 Liga a 2-a 17 Mar 2018
Dunarea 2005 Calarasi - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 9 - 4 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2017-2018 Liga I Futsal 6 Apr 2018
ACS West Deva - Luceafarul Buzău 3 - 7 Sala Sporturilor Deva 2017-2018 Liga a 2-a 15 Apr 2018
BLUE Angel Cristian - ACS KSE Târgu Secuiesc 2 - 11 Sala de Sport Şcoala Generală 11 Braşov 2017-2018 Campionatul National Juniori U19 22 Apr 2018
ACS KSE Târgu Secuiesc - Pro-Tineret Sighisoara 16 - 4 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2017-2018 Liga a 2-a 23 Apr 2018
City'Us Targu Mures - Spicom Sfantu Gheorghe 6 - 3 Sala LPS Târgu Mureş 2017-2018 Play-out Liga I 30 Apr 2018
Pro-Tineret Sighisoara - AS Inter Gheorgheni 8 - 2 Sala Sporturilor Radu Voina Sighișoara 2018-2019 Liga a 2-a 7 Oct 2018
SCM Gloria Buzau - Bukovina Vicov 4 - 2 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2018-2019 Liga I Futsal 14 Oct 2018
CFF Clujana Cluj-Napoca - Imperial Wet Miercurea Ciuc 2 - 6 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2018-2019 Liga I Futsal 21 Oct 2018
Autobergamo Deva - Imperial Wet Miercurea Ciuc 5 - 3 Sala Sporturilor Deva 2018-2019 Liga I Futsal 8 Nov 2018
CFF Clujana Cluj-Napoca - Bukovina Vicov 2 - 5 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2018-2019 Liga I Futsal 11 Nov 2018
Pro-Tineret Sighisoara - Fortius 2014 Buzău 2 - 11 Sala Sporturilor Radu Voina Sighișoara 2018-2019 Liga a 2-a 18 Nov 2018
SCM Gloria Buzau - Imperial Wet Miercurea Ciuc 1 - 11 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2018-2019 Liga I Futsal 25 Nov 2018
AS Inter Gheorgheni - Kereszthegy Remetea 9 - 4 Sala Sporturilor Basilides Tibor Gheorgheni 2018-2019 Liga a 2-a 15 Dec 2018
SCM Gloria Buzau - CFF Clujana Cluj-Napoca 4 - 1 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2018-2019 Liga I Futsal 20 Jan 2019
AS Inter Gheorgheni - Fortius 2014 Buzău 5 - 8 Sala Sporturilor Lăzarea 2018-2019 Liga a 2-a 26 Jan 2019
CFF Clujana Cluj-Napoca - Autobergamo Deva 4 - 12 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2018-2019 Cupa României Seniori 10 Feb 2019
ACS Futsal Poli Iaşi - Informatica Timisoara 1 - 4 Sala Polivalentă Iaşi 2018-2019 Liga I Futsal 18 Feb 2019
SCM Gloria Buzau - CS United Galaţi 0 - 4 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2018-2019 Cupa României Seniori 24 Feb 2019
ACS West Deva - CSM Targu Mures 3 - 6 Sala Rákóczi Odorheiu Secuiesc 2018-2019 Cupa Romaniei Juniori U19 5 Mar 2019
ACS KSE Târgu Secuiesc - CS United Galaţi 6 - 5 Sala Rákóczi Odorheiu Secuiesc 2018-2019 Cupa Romaniei Juniori U19 5 Mar 2019
Autobergamo Deva - Futsal Club Dunarea Calarasi 4 - 1 Sala Sporturilor Deva 2018-2019 Liga I Futsal 3 Mar 2019
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - CSM Targu Mures 1 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2018-2019 Cupa Romaniei Juniori U19 6 Mar 2019
Informatica Timisoara - CSM Targu Mures 5 - 2 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2018-2019 Cupa Romaniei Juniori U19 7 Mar 2019
CFF Clujana Cluj-Napoca - Informatica Timisoara 5 - 5 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2018-2019 Liga I Futsal 10 Mar 2019
AS Inter Gheorgheni - CSM Targu Mures 0 - 4 Sala Sporturilor Lăzarea 2018-2019 Liga a 2-a 24 Mar 2019
Autobergamo Deva - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 6 - 1 Sala Sporturilor Deva 2018-2019 Play-off Liga I 3 Apr 2019
ACS Futsal Poli Iaşi - Bukovina Vicov 6 - 1 Sala Polivalentă Iaşi 2018-2019 Play-out Liga I 6 Apr 2019
SCM Gloria Buzau - ACS Futsal Poli Iaşi 6 - 2 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2018-2019 Play-out Liga I 21 Apr 2019
ACS KSE Târgu Secuiesc - Imperial Wet Miercurea Ciuc 12 - 7 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2018-2019 Campionatul National Juniori U19 12 May 2019
ACS KSE Târgu Secuiesc - CFF Clujana Cluj-Napoca 11 - 1 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2018-2019 Baraje Futsal 19 May 2019
ACS West Deva - AS Inter Gheorgheni 18 - 0 Santamaria Orlea Hunedoara 2019-2020 Liga a 2-a 22 Sep 2019
CFF Clujana Cluj-Napoca - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 5 - 11 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2019-2020 Liga I Futsal 26 Sep 2019
Fortius 2014 Buzău - ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamţ 6 - 9 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2019-2020 Liga a 2-a 28 Sep 2019
Autobergamo Deva - Futsal Club Dunarea Calarasi 2 - 2 Sala Sporturilor Deva 2019-2020 Liga I Futsal 6 Oct 2019
ACS KSE Târgu Secuiesc - Korondy Junior 2017 Corund 9 - 1 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2019-2020 Campionatul National Juniori U19 15 Oct 2019


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
FCM CFR Paşcani - CS Aerostar Bacău 1 - 2 CFR Paşcani 2008-2009 Liga 3 14 Nov 2008
ACF LUCEAFĂRUL LOTUS Băile Felix - FC Snagov 0 - 1 Municipal Bacău 2008-2009 Liga 2 10 Oct 2008
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - CS FC Petrolul ZF 1948 Berca 0 - 0 Cetate II Târgu Neamţ 2008-2009 Liga 3 10 Oct 2008
CS FC Pambac Bacău - CSM Focşani 2007 0 - 2 Lucreţiu Avram Bacău 2008-2009 Liga 3 31 Oct 2008
CS Panciu (VN) - CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) 3 - 0 Orăşenesc Panciu 2008-2009 Liga 3 28 Nov 2008
CS Inter Clinceni (IF) - AFC Conpet Ploieşti 0 - 1 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2008-2009 Liga 3 15 Aug 2008
CS FC SESO Iara - CS CF Liberty Oradea 2 2 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 26 Sep 2008
AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 - CSM Avântul Reghin 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 24 Oct 2008
CS FC Petrolul ZF 1948 Berca - ACS Foresta Suceava 1 - 0 Petrolul Berca 2008-2009 Liga 3 27 Feb 2009
CS VICTORIA Bod - AFC Filipeştii de Pădure (PH) 0 - 1 Bucegi Râşnov 2008-2009 Liga 3 14 Apr 2009
AS Viitorul Pucioasa - CS Prometeu Craiova (DJ) 3 - 0 Dumitru Tică Popescu Pucioasa 2008-2009 Liga 3 27 Mar 2009
CSS Miercurea Ciuc - CS AVÂNTUL Reghin 3 - 0 Municipal Miercurea Ciuc 2008-2009 Campionatul Național U17 5 Apr 2009
AFC ROCAR ANEFS Bucureşti - FC UNIREA 2004 Slobozia 1 - 4 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2008-2009 Liga 3 7 Apr 2009
AS FCM Târgu Mureş - CSS Odorheiu Secuiesc 2 - 0 Matricon Târgu Mureş 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Apr 2009
CSS Odorheiu Secuiesc - CSS Reghin 8 - 3 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Apr 2009
CS FOREX Braşov - CSS Braşovia Braşov 3 - 0 Victoria Bod 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - CSM Raraul Câmpulung Moldovenesc 13 - 0 Cetate II Târgu Neamţ 2008-2009 Liga 3 25 Apr 2009
CSS Odorheiu Secuiesc - CSS Șoimii Sibiu 4 - 1 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - ACS Foresta Suceava 1 - 1 Cetate II Târgu Neamţ 2008-2009 Liga 3 5 May 2009
FCM Târgu Mureş - CS CF LIBERTY Oradea 0 - 3 Trans-Sil Târgu Mureş 2008-2009 Liga 2 9 May 2009
CS Panciu (VN) - SC FC Otelul Galaţi (GL) 3 - 2 Orăşenesc Panciu 2008-2009 Liga 3 15 May 2009
FC WILLY 2001 Bacău - CSM Focşani 2007 1 - 2 Şoimii Bacău 2008-2009 Liga 3 29 May 2009
FC Rival Alba Iulia - CS GLORIA CTP Arad 0 - 0 Kinder Sângeorgiu de Mureş 2008-2009 Juniori U13 31 May 2009
Neamt - Mures 0 - 0 Municipal iarbă Odorheiu Secuiesc 2008-2009 Baraj Liga 3 17 Jun 2009
AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 - FC Cetatea Suceava 0 - 0 IPROEB Bistriţa 2009-2010 Cupa României 8 Sep 2009
CSS Sfantu Gheorghe - CSS Reghin 0 - 3 Municipal Sfântu Gheorghe 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Oct 2009
CSS Sfantu Gheorghe - AFC Odorheiu Secuiesc 1 - 6 Municipal Sfântu Gheorghe 2009-2010 Campionatul Național U19 24 Nov 2009
FC NICOLAE DOBRIN - SC FC Petrolul Ploieşti SA 2 - 1 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
CS TRICOLORUL Breaza - CS Victoria Brăneşti 0 - 6 Liceul Militar Breaza 2009-2010 Campionatul Național U19 2 May 2010
CS Gaz Metan Mediaş - CSU Vointa Sibiu 4 - 0 Sparta Mediaş 2010-2011 Campionatul Național U17 13 Oct 2010
AS FC Nicolae Dobrin - CSM Moreni 1 - 4 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U17 8 May 2011
CSS Miercurea Ciuc - AFCM Târgu Mureş 4 - 2 Municipal sintetic Miercurea Ciuc 2010-2011 Campionatul Național U17 15 May 2011
AS CITY'US Târgu Mureş - CSM Focşani 2007 9 - 4 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2011-2012 Liga I Futsal 8 Sep 2011
Spicom Sfantu Gheorghe - CS Dava Deva 10 - 3 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2011-2012 Cupa României Seniori 15 Oct 2011
ACS KSE Târgu Secuiesc - CFF Clujana Cluj-Napoca 7 - 1 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2011-2012 Liga I Futsal 12 Nov 2011
AS CITY'US 2 Târgu Mureş - CSM Focşani 2007 8 - 6 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2011-2012 Cupa României Seniori 5 Dec 2011
ACS KSE Târgu Secuiesc - AS CITY'US Târgu Mureş 0 - 7 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2011-2012 Liga I Futsal 25 Feb 2012
ACS Odorheiu Secuiesc - CS United Galaţi 3 - 7 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2011-2012 Liga I Futsal 11 Mar 2012
ACS Odorheiu Secuiesc - CS Inter Teliu Brasov 17 - 4 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2011-2012 Liga I Futsal 25 Mar 2012
ACS KSE Târgu Secuiesc - CS United Galaţi 5 - 8 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2011-2012 Play-off Liga I 26 Apr 2012
Spicom Sfantu Gheorghe - CS United Galaţi 6 - 4 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2011-2012 Play-off Liga I 22 May 2012
Spicom Sfantu Gheorghe - CSM Studentesc Iasi 3 - 3 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2012-2013 Liga I Futsal 7 Oct 2012
CS Inter Teliu Brasov - CFF Clujana Cluj-Napoca 2 - 13 Sala de Sport Şcoala Generală 11 Braşov 2012-2013 Cupa României Seniori 24 Feb 2013
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Autobergamo Fiat Deva 4 - 5 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2013-2014 Liga I Futsal 12 Nov 2013
CS City'us Târgu Mureş - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 5 - 6 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Liga I Futsal 15 Apr 2014
CS City'us Târgu Mureş - CS United Galaţi 6 - 3 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Cupa României Seniori 14 May 2014
Spicom Sfantu Gheorghe - AS FC Progresul Focsani 8 - 0 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2014-2015 Liga I Futsal 26 Sep 2014
ACS KSE Târgu Secuiesc - CFF Clujana Cluj-Napoca 14 - 2 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2014-2015 Liga I Futsal 11 Oct 2014
ACS KSE Târgu Secuiesc - Futsal Club Dunarea Calarasi 4 - 3 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2014-2015 Cupa României Seniori 15 Feb 2015
CS City'us Târgu Mureş - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 8 - 3 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2014-2015 Liga I Futsal 24 Mar 2015
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Futsal Club Dunarea Calarasi 4 - 2 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2014-2015 Play-off Liga I 3 May 2015
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Autobergamo Deva 4 - 7 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2015-2016 Liga I Futsal 1 Sep 2015
ACS KSE Târgu Secuiesc - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 5 - 4 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2015-2016 Liga I Futsal 2 Oct 2015
Spicom Sfantu Gheorghe - Autobergamo Deva 2 - 1 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2015-2016 Liga I Futsal 13 Feb 2016
AS CITY'US Târgu Mureş - Muncitorul Resita 11 - 1 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2015-2016 Liga I Futsal 21 Feb 2016
Autobergamo Deva - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 5 - 1 Sala Sporturilor Deva 2016-2017 Liga I Futsal 26 Sep 2016
Spicom Sfantu Gheorghe - Muncitorul Resita 7 - 2 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga I Futsal 5 Nov 2016
ACS KSE Târgu Secuiesc - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 2 - 8 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2016-2017 Liga I Futsal 25 Mar 2017
Muncitorul Resita - CFF Clujana Cluj-Napoca 5 - 5 Sala Sporturilor Reşiţa 2016-2017 Play-out Liga I 24 Apr 2017
Spicom Sfantu Gheorghe - Informatica Timisoara 0 - 6 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2017-2018 Liga I Futsal 13 Oct 2017
Imperial Wet Miercurea Ciuc - Informatica Timisoara 2 - 9 Sala Sporturilor Miercurea Ciuc 2017-2018 Liga I Futsal 29 Oct 2017
Spicom Sfantu Gheorghe - Dunarea 2005 Calarasi 3 - 4 Sala Sporturilor Sfântu Gheorghe 2017-2018 Liga I Futsal 24 Nov 2017
Imperial Wet Miercurea Ciuc - CS United Galaţi 4 - 1 Sala Sporturilor Miercurea Ciuc 2018-2019 Liga I Futsal 17 Nov 2018


Calendar