Nume:Gunciu Roberto Florentin


Din: Popeşti-Leordeni, judetul Ilfov


NumeGunciu
PrenumeRoberto Florentin
LotulLiga 3(Fotbal) Liga 1(Futsal)
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS FC Callatis Mangalia (CT) - SC Fotbal Club FCSB SA 2 0 - 1 Callatis Mangalia 2008-2009 Liga 3 21 Nov 2008
CS FC Petrolul ZF 1948 Berca - FC WILLY 2001 Bacău 2 - 1 Petrolul Berca 2008-2009 Liga 3 7 Nov 2008
CS Ovidiu - FC Politehnica Galaţi (GL) 3 - 0 Orăşenesc Ovidiu 2008-2009 Liga 3 29 Aug 2008
ACS Dacia Unirea Brăila - FC UNIREA 2004 Slobozia 2 - 2 Municipal Brăila 2008-2009 Liga 3 17 Oct 2008
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti - CS FC ROYAL Braşov 5 - 0 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2008-2009 Liga 3 26 Sep 2008
CS Progresul Corabia - FC PETROM CHIMIA Craiova 0 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 12 Sep 2008
CS ALRO Slatina (OT) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Oct 2008
AS Viitorul Însurăţei - CS Eforie (CT) 2 - 0 Orăşenesc Însurăţei 2008-2009 Liga 3 13 Mar 2009
SC FC 2005 SA Piteşti 2 - CS Progresul Corabia 2 - 0 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2008-2009 Liga 3 7 Apr 2009
FC DUNĂREA Giurgiu - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 2 Dunărea Port Giurgiu 2008-2009 Campionatul Național U17 12 Apr 2009
ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 6 - 1 Premium Wellness Institute Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009
AS Viitorul Însurăţei - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 0 Orăşenesc Însurăţei 2008-2009 Liga 3 5 May 2009
ASC Juventus Bucureşti - CF Predeal 1 - 1 Juventus Bucureşti 2008-2009 Liga 3 29 May 2009
CS Corbeanca (IF) - CS Inter Clinceni (IF) 0 - 0 Teren neutru Bucureşti 2009-2010 Cupa României 15 Jul 2009
CS TRICOLORUL Breaza - CS PETROL Moreni 1 - 7 Liceul Militar Breaza 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - FCM Târgovişte (DB) 3 - 0 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2009-2010 Liga 3 18 Sep 2009
CS Viitorul Ianca - CS Utchim Gaesti 3 - 1 Ştefan Vrăbioru Ianca 2009-2010 Liga 3 6 Oct 2009
CS Victoria Chirnogi (CL) - CS FC Callatis Mangalia (CT) 0 - 3 Comunal Chirnogi 2009-2010 Liga 3 16 Oct 2009
FC DUNĂREA Giurgiu - CS Cautis Steaua Sudului 5 - 1 Dunărea Port Giurgiu 2009-2010 Campionatul Național U19 22 Oct 2009
SC FC Viitorul Constanţa SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 4 - 0 Orăşenesc Ovidiu 2009-2010 Liga 3 30 Oct 2009
SC FC Rapid Bucureşti SA - FC DUNĂREA Giurgiu 2 - 0 Pro Rapid Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 12 Nov 2009
CS PETROLUL Videle - CF Predeal 2 - 0 Petrolul Videle 2009-2010 Liga 3 14 Nov 2009
FC DUNĂREA Giurgiu - ASC Juventus Bucureşti 1 - 1 Dunărea Port Giurgiu 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Nov 2009
AS Viitorul Însurăţei - CSM Medgidia 3 - 1 Orăşenesc Însurăţei 2009-2010 Liga 3 19 Mar 2010
CS DACIA Mioveni - CS PETROL Moreni 0 - 3 Comunal Ştefăneşti 2009-2010 Campionatul Național U19 28 Mar 2010
FC Gloria Buzău - CS FC CALLATIS Mangalia 3 - 1 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Apr 2010
CS Vişina Nouă (OT) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2 - 1 Parc Caracal 2009-2010 Liga 3 9 Apr 2010
CS PETROL Moreni - CSM Targoviste 2 - 1 Pompieri Moreni 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ 4 - 1 Premium Wellness Institute Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Apr 2010
CS Cautis Steaua Sudului - ACS UNIREA VALAHORUM Urziceni 4 - 6 Cautis - Steaua Sudului Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Apr 2010
FCM Târgovişte (DB) - AFCM Alexandria 4 - 0 Alpan Şotânga 2009-2010 Liga 3 23 Apr 2010
ASC Juventus Bucureşti - SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti SA 4 - 1 Juventus 3 Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Apr 2010
ACS Scolar Universitar SPIRU HARET - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 2 - 2 Frăţia (Vulcan) Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 5 May 2010
CSM Targoviste - CS TRICOLORUL Breaza 7 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Campionatul Național U19 12 May 2010
FCM Dunarea 2 Galaţi - ACS Foresta Suceava 0 - 2 Dunărea Galaţi 2009-2010 Liga 3 28 May 2010
AS Dragomireşti - CS Tunari 0 - 1 Teren neutru Bucureşti 2010-2011 Cupa României 17 Jul 2010
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - CS Atletic Bradu 4 - 0 Metalul Filipeştii de Pădure 2010-2011 Liga 3 17 Sep 2010
Asociația Fotbal Club Fair-Play - CFF Clujana Cluj 2 - 0 Politehnica Bucureşti 2010-2011 Liga I Feminin 19 Sep 2010
SC Fotbal Club FCSB SA - ASC Juventus Bucureşti 3 - 1 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Oct 2010
AFC Chindia Târgovişte - AFCM Alexandria 1 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2010-2011 Liga 3 9 Oct 2010
AS FC Progresul Bucureşti - CS Dunărea Turris Turnu Măgurele 1 - 1 Electroaparataj Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
SC FC Rapid Bucureşti SA - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 0 - 0 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 31 Oct 2010
SC FCM Targoviste SA - CS Electrosid Titu 2 - 1 Alpan Şotânga 2010-2011 Liga 3 5 Nov 2010
CSM Moreni - CS FC Astra 2 Giurgiu 5 - 1 Flacăra Moreni 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Nov 2010
CS Smart Fotball School Ionescu - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 0 - 0 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 13 Mar 2011
CSM Slatina - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 1 1 Mai Slatina 2010-2011 Liga 3 18 Mar 2011
CS Victoria Brăneşti - CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon 1 - 3 Aversa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 1 May 2011
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - SC FC Rapid Bucureşti SA 0 - 1 Electroaparataj Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 5 May 2011
CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) - CS Triumf Bârca 1 - 0 Municipal Turnu Măgurele 2010-2011 Liga 3 6 May 2011
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - AFC Chindia Târgovişte 2 - 3 Municipal Curtea de Argeş 2010-2011 Campionatul Național U17 10 May 2011
AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni - CS Cautis Steaua Sudului 1 - 5 Baza Sportivă Unirea Valahorum Urziceni 2010-2011 Campionatul Național U17 15 May 2011
SC CS FC Piatra Olt SA - CS Triumf Bârca 6 - 0 2010-2011 Liga 3 3 Jun 2011
CSM Focșani - LPS Buzău 0 - 4 Municipal Râmnicu Sărat 2010-2011 Juniori U15 7 Jun 2011
SC FC Braşov SA - CSS Caracal 3 - 1 Unirea Tărlungeni 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) - CS Prahova Tomşani 2010 (PH) 2 - 0 Municipal Turnu Măgurele 2011-2012 Liga 3 26 Aug 2011
CS Vişina Nouă (OT) - CS Gaz Metan Mediaş 2 1 - 0 Sportul Vişina 2011-2012 Liga 3 16 Sep 2011
FC ASTRA Ploieşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet 1 - 0 Prahova Ploieşti 2011-2012 Campionatul Național U17 18 Sep 2011
CSM Moreni - LPS Piteşti 4 - 1 Flacăra Moreni 2011-2012 Campionatul Național U19 25 Sep 2011
AFC Filipeştii de Pădure (PH) - AFC Conpet Ploieşti 0 - 1 Metalul Filipeştii de Pădure 2011-2012 Liga 3 30 Sep 2011
FC Snagov - CS Concordia Chiajna 2 - 8 Vointa sintetic Ghermăneşti 2011-2012 Campionatul Național U17 2 Oct 2011
SC FCM Targoviste SA - CS Atletic Bradu 2 - 0 2011-2012 Liga 3 14 Oct 2011
CS Mioveni - SC FC Petrolul Ploieşti SA 1 - 5 Comunal Ştefăneşti 2011-2012 Campionatul Național U19 16 Oct 2011
CSO Plopeni (PH) - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) 1 - 1 Gheorghe Şilaev Plopeni 2011-2012 Liga 3 4 Nov 2011
SC FC Otelul SA Galaţi - CSM Focsani 0 - 1 Milcovul Focşani 2011-2012 Juniori U13 23 May 2012
CS Sporting Rosiorii de Vede - CSS Corabia 3 - 0 Municipal Roşiorii de Vede 2011-2012 Campionatul U19 Județean 23 Jun 2012
ASC Juventus Bucureşti - AFC Săgeata Năvodari 5 - 2 Juventus Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 9 Sep 2012
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - FC Unirea 04 Slobozia 3 - 5 Electroaparataj Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 23 Sep 2012
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Săgeata Năvodari 5 - 4 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Oct 2012
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - Grupul Şcolar Agricol Nucet 1 - 3 Electroaparataj Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 21 Oct 2012
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - CS Eolica Baia 3 - 0 Chitila Chitila 2012-2013 Liga 3 19 Oct 2012
SC FC Otelul Galaţi (GL) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 2 - 1 Siderurgistul Galaţi 2012-2013 Liga 3 9 Nov 2012
SC FC Buftea SA - CS Concordia Chiajna 0 - 6 Baza Sportivă Roşu sintetic Chiajna 2012-2013 Campionatul Național U19 18 Nov 2012
CS Sporting Piteşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet 1 - 0 Municipal Curtea de Argeş 2012-2013 Campionatul Național U19 8 Dec 2012
SC Dinamo 1948 SA - CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon 2 - 0 Piţi Varga Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Apr 2013
LPS Piteşti - CSM Râmnicu Vâlcea 3 - 1 LPS Piteşti Piteşti 2012-2013 Campionatul Național U19 21 Apr 2013
SC FC Otelul Galaţi (GL) - CS Aerostar Bacău 6 - 1 Baza Sportivă Zoltan David Galaţi 2012-2013 Liga 3 26 Apr 2013
CS Atletic Junior Calarasi - CS Arubium Macin 5 - 1 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2012-2013 Juniori U15 6 Jun 2013
CS Conpet Ploieşti - AC Onix Râmnicu Sărat (BZ) 1 - 0 Conpet Strejnicu 2012-2013 Campionatul U19 Județean 13 Jun 2013
CS Petrolistul Boldesti (PH) - FC Unirea Campina (PH) 3 - 0 Viorel Mateianu Boldeşti-Scăeni 2013-2014 Cupa României 31 Jul 2013


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
LPS Galactic Buzau - FC Otelul Galati 3 - 0 Cornel Negoescu sintetic Buzău 2011-2012 Juniori U11 18 May 2012
CSJ Ştiinţa U Craiova - LPS Piteşti 2 - 1 Toma Panţu Târgovişte 2011-2012 Juniori U11 19 May 2012
AS Inter Gheorgheni - CS City'us 2 Târgu Mureş 2 - 8 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Play-off Liga a 2-a 4 May 2014
Pro-Tineret Sighisoara - Atletic Star Sibiu 12 - 1 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2013-2014 Play-out Liga a 2-a 3 May 2014
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - AS FC Progresul Focsani 14 - 1 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2014-2015 Liga I Futsal 24 Oct 2014
FORTIUS 2014 BUZAU - Luceafarul Buzău 2 - 0 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2014-2015 Cupa României Seniori 27 Nov 2014
AS FC Progresul Focsani - Muncitorul Resita 0 - 6 Sala Sporturilor Focşani 2014-2015 Cupa României Seniori 14 Feb 2015
BLUE Angel Cristian - United 2 Galaţi 8 - 13 Sala Sporturilor Radu Voina Sighișoara 2014-2015 Liga a 2-a 4 Apr 2015
Fortius 2014 Buzău - AS Inter Gheorgheni 6 - 6 Sala Sporturilor Radu Voina Sighișoara 2014-2015 Liga a 2-a 5 Apr 2015
AS Inter Gheorgheni - Colţea 1920 Braşov 9 - 2 Sala Polivalentă Piatra Neamţ 2015-2016 Liga a 2-a 19 Sep 2015
Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - Pro-Tineret Sighisoara 7 - 1 Sala Polivalentă Piatra Neamţ 2015-2016 Liga a 2-a 19 Sep 2015
United 2 Galaţi - Colţea 1920 Braşov 9 - 0 Sala Polivalentă Piatra Neamţ 2015-2016 Liga a 2-a 20 Sep 2015
CS Concordia Chiajna - Galactic Focşani 4 - 5 Sala Concordia Chiajna 2015-2016 Liga I Futsal 19 Oct 2015
AS Inter Gheorgheni - Imperial Wet Miercurea Ciuc 3 - 8 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2015-2016 Liga a 2-a 21 Nov 2015
Luceafarul Buzău - United 2 Galaţi 4 - 3 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2015-2016 Liga a 2-a 21 Nov 2015
Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - Blue Angel Cristian Brasov 16 - 3 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2015-2016 Liga a 2-a 22 Nov 2015
Fortius 2014 Buzău - Bukovina Vicov 9 - 3 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2015-2016 Liga a 2-a 22 Nov 2015
Futsal Club Dunarea Calarasi - CFF Clujana Cluj-Napoca 10 - 2 Sala de Sport Şcoala Generală 11 Călăraşi 2015-2016 Liga I Futsal 1 Dec 2015
Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - Fortius 2014 Buzău 6 - 9 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 23 Jan 2016
Luceafarul Buzău - Bukovina Vicov 7 - 2 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 23 Jan 2016
Bukovina Vicov - AS Inter Gheorgheni 9 - 7 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 24 Jan 2016
Blue Angel Cristian Brasov - Colţea 1920 Braşov 1 - 11 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2015-2016 Liga a 2-a 24 Jan 2016
CS Concordia Chiajna - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 6 - 1 Sala Concordia Chiajna 2015-2016 Liga I Futsal 14 Feb 2016
CSMS Iaşi - CFF Clujana Cluj-Napoca 9 - 2 Sala Polivalentă Iaşi 2015-2016 Liga I Futsal 6 Mar 2016
Luceafarul Buzău - Imperial Wet Miercurea Ciuc 4 - 6 Sala Sporturilor Lăzarea 2015-2016 Liga a 2-a 2 Apr 2016
Colţea 1920 Braşov - Fortius 2014 Buzău 7 - 3 Sala Sporturilor Lăzarea 2015-2016 Liga a 2-a 2 Apr 2016
United 2 Galaţi - Luceafarul Buzău 7 - 5 Sala Sporturilor Lăzarea 2015-2016 Liga a 2-a 3 Apr 2016
Informatica Timisoara - Spicom Sfantu Gheorghe 6 - 2 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2016-2017 Liga I Futsal 2 Oct 2016
Luceafarul Buzău - AS Inter Gheorgheni 8 - 4 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2016-2017 Liga a 2-a 9 Oct 2016
Spicom Sfantu Gheorghe - Muncitorul Resita 7 - 2 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga I Futsal 5 Nov 2016
Colţea 1920 Braşov - Luceafarul Buzău 11 - 8 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2016-2017 Liga a 2-a 20 Nov 2016
Informatica Timisoara - Dunarea 2005 Calarasi 3 - 2 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2016-2017 Liga I Futsal 28 Nov 2016
Colţea 1920 Braşov - Blue Angel Cristian Brasov 13 - 3 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2016-2017 Liga a 2-a 4 Dec 2016
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - CFF Clujana Cluj 9 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Futsal 29 Jan 2017
Spicom Sfantu Gheorghe - ACS KSE Târgu Secuiesc 2 - 4 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga I Futsal 13 Feb 2017
Blue Angel Cristian Brasov - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt 0 - 7 Liceul George Moroian Săcele 2016-2017 Liga a 2-a 18 Feb 2017
CS City'us Târgu Mureş - ACS KSE Târgu Secuiesc 3 - 0 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2016-2017 Liga I Futsal 6 Mar 2017
Luceafarul Buzău - Bukovina Vicov 8 - 7 Sala LPS Buzău 2016-2017 Liga a 2-a 12 Mar 2017
Luceafarul Buzău - Pro-Tineret Sighisoara 8 - 2 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2016-2017 Liga a 2-a 19 Mar 2017
CS Viitorul 2010 Buzău - Informatica Timisoara 4 - 7 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2016-2017 Cupa Romaniei Juniori U19 28 Mar 2017
ACS KSE Târgu Secuiesc - Internazionale Traian Vaslui 11 - 8 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2016-2017 Cupa Romaniei Juniori U19 28 Mar 2017
ACS KSE Târgu Secuiesc - Informatica Timisoara 4 - 6 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2016-2017 Cupa Romaniei Juniori U19 29 Mar 2017
Fortius 2014 Buzău - Luceafarul Buzău 4 - 5 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2016-2017 Liga a 2-a 4 May 2017
ACS KSE Târgu Secuiesc - Muncitorul Resita 5 - 2 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2016-2017 Play-out Liga I 6 May 2017
Spicom Sfantu Gheorghe - CS United Galaţi 0 - 2 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2017-2018 Liga I Futsal 1 Sep 2017
Colţea 1920 Braşov - Pro-Tineret Sighisoara 7 - 2 Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibaşi Braşov 2017-2018 Liga a 2-a 22 Sep 2017
ACS KSE Târgu Secuiesc - AS Inter Gheorgheni 9 - 5 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2017-2018 Liga a 2-a 24 Oct 2017
AS Inter Gheorgheni - CFF Clujana Cluj-Napoca 5 - 9 Sala Sporturilor Lăzarea 2017-2018 Liga a 2-a 28 Oct 2017
Spicom Sfantu Gheorghe - Autobergamo Deva 0 - 8 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2017-2018 Liga I Futsal 3 Nov 2017
CS United Galaţi - Spicom Sfantu Gheorghe 13 - 1 Sala Sporturilor Dunărea Galaţi 2017-2018 Liga I Futsal 18 Nov 2017
Informatica Timisoara - ACS Futsal Poli Iaşi 6 - 0 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2017-2018 Liga I Futsal 7 Dec 2017
Fortius 2014 Buzău - Luceafarul Buzău 9 - 7 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2017-2018 Cupa României Seniori 20 Jan 2018
Luceafarul Buzău - ACS KSE Târgu Secuiesc 7 - 2 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2017-2018 Liga a 2-a 18 Feb 2018
Colţea 1920 Braşov - ACS West Deva 9 - 0 Sala de Sport Şcoala Generală 11 Braşov 2017-2018 Liga a 2-a 4 Mar 2018
Fortius 2014 Buzău - ACS West Deva 12 - 7 Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzău 2017-2018 Liga a 2-a 11 Mar 2018
ACS KSE Târgu Secuiesc - CFF Clujana Cluj-Napoca 6 - 6 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2017-2018 Liga a 2-a 25 Mar 2018
Spicom Sfantu Gheorghe - Muncitorul Resita 9 - 3 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2017-2018 Play-out Liga I 12 Apr 2018
Spicom Sfantu Gheorghe - City'Us Targu Mures 4 - 5 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2017-2018 Play-out Liga I 6 May 2018
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - CS United Galaţi 8 - 7 Sala de Sport Municipală Vasile Ştefan Râmnicu Sărat 2019-2020 Campionatul National Juniori U19 8 Oct 2019
CFF Clujana Cluj-Napoca - Informatica Timisoara 1 - 8 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2019-2020 Liga I Futsal 6 Oct 2019
Futsal Club Dunarea Calarasi - CS United Galaţi 8 - 8 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2019-2020 Campionatul National Juniori U19 13 Oct 2019
AS Inter Gheorgheni - CSM Targu Mures 5 - 4 Sala Sporturilor Basilides Tibor Gheorgheni 2019-2020 Liga a 2-a 12 Oct 2019
AS Inter Gheorgheni - ACS West Deva 2 - 5 Sala Sporturilor Lăzarea 2019-2020 Liga a 2-a 2 Nov 2019
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - CFF Clujana Cluj-Napoca 12 - 1 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2019-2020 Liga I Futsal 9 Nov 2019
ACS KSE Târgu Secuiesc - AS Inter Gheorgheni 2 - 0 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2019-2020 Liga a 2-a 19 Nov 2019


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS FC Petrolul ZF 1948 Berca - CSM Focşani 2007 0 - 0 Petrolul Berca 2008-2009 Liga 3 28 Nov 2008
FC UNIREA 2004 Slobozia - ACS Sageata Stejaru 2 - 2 1 Mai Slobozia 2008-2009 Liga 3 31 Oct 2008
FC Caracal (OT) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
CS FC Balş 2007 (OT) - CS Armata Craiova 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 19 Sep 2008
CS Prometeu Craiova (DJ) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 1 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 3 Oct 2008
CS FC ROYAL Braşov - AFC Conpet Ploieşti 3 - 2 Municipal Sfântu Gheorghe 2008-2009 Liga 3 6 Mar 2009
CS FC Petrolul ZF 1948 Berca - SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) 1 - 1 Petrolul Berca 2008-2009 Liga 3 27 Mar 2009
FC DUNĂREA Giurgiu - SC Fotbal Club FCSB SA 0 - 3 Dunărea Port Giurgiu 2008-2009 Campionatul Național U19 12 Apr 2009
ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 2 - 1 Premium Wellness Institute Bucureşti 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
CS FC Callatis Mangalia (CT) - FC UNIREA 2004 Slobozia 3 - 2 Callatis Mangalia 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
CS Eforie (CT) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 0 - 0 Carmen Sylva Eforie Sud 2008-2009 Liga 3 5 Jun 2009
ACS PENTRU PROMOVAREA FOTBALULUI MARIUS LĂCĂTUŞ - AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni 2 - 1 Premium Wellness Institute Bucureşti 2009-2010 Campionatul Național U19 24 Nov 2009
CS Tricolorul Breaza - AS FC Botoşani (BT) 2 - 2 Parc Breaza 2009-2010 Liga 2 28 Nov 2009
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 2 - 1 Matizol Ploieşti 2009-2010 Campionatul Național U19 21 Mar 2010
SC Dinamo 1948 SA - CS Cautis Steaua Sudului 2 - 0 Florea Dumitrache Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 26 Sep 2010
FCM Târgovişte SA - CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel 6 - 1 Alpan Şotânga 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Oct 2010
SC FC Petrolul Ploieşti SA - FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş 1 - 1 Matizol Ploieşti 2010-2011 Campionatul Național U19 11 Nov 2010
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC CS Unirea Valahorum Urziceni 2 - 2 Voinţa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U19 12 May 2011
SC FC Argeş SA - SC FC Petrolul Ploieşti SA 2 - 0 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Apr 2011
CS Victoria Brăneşti - CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon 3 - 3 Aversa Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U17 1 May 2011
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - SC FC Rapid Bucureşti SA 1 - 6 Electroaparataj Bucureşti 2010-2011 Campionatul Național U17 5 May 2011
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - AFC Chindia Târgovişte 1 - 6 Municipal Curtea de Argeş 2010-2011 Campionatul Național U19 10 May 2011
AFC UNIREA VALAHORUM Urziceni - CS Cautis Steaua Sudului 3 - 0 Baza Sportivă Unirea Valahorum Urziceni 2010-2011 Campionatul Național U19 15 May 2011
SC FC Otelul SA Galaţi - CSM Unirea Slobozia 4 - 0 Municipal Râmnicu Sărat 2010-2011 Juniori U15 7 Jun 2011
AS FC Interstar Sibiu - CSS Petrolul Targoviste 0 - 1 Unirea Tărlungeni 2010-2011 Juniori U13 17 Jun 2011
FC ASTRA Ploieşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet 1 - 1 Prahova Ploieşti 2011-2012 Campionatul Național U19 18 Sep 2011
CSM Moreni - LPS Piteşti 1 - 5 Flacăra Moreni 2011-2012 Campionatul Național U17 25 Sep 2011
FC Snagov - CS Concordia Chiajna 2 - 3 Vointa sintetic Ghermăneşti 2011-2012 Campionatul Național U19 2 Oct 2011
CS Mioveni - SC FC Petrolul Ploieşti SA 0 - 1 Comunal Ştefăneşti 2011-2012 Campionatul Național U17 16 Oct 2011
CS Sporting Piteşti - AFC Chindia Târgovişte 0 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2011-2012 Campionatul Național U19 30 Oct 2011
FC Snagov - CS Otopeni 6 - 3 Vointa sintetic Ghermăneşti 2011-2012 Campionatul Național U19 6 Nov 2011
AS FC Progresul Bucureşti - FC Snagov 6 - 0 Nefele Sports (Radet - Termo) Bucureşti 2011-2012 Campionatul Național U19 12 Nov 2011
ASC Juventus Bucureşti - CS Gaz Metan Severin 1 - 2 Juventus Bucureşti 2011-2012 Liga 2 26 Nov 2011
CSS Slobozia - FC Gloria Buzău 3 - 8 Milcovul Focşani 2011-2012 Juniori U13 23 May 2012
ASC Juventus Bucureşti - AFC Săgeata Năvodari 9 - 1 Juventus Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U17 9 Sep 2012
CS Grup Scolar Industrial Sf. Pantelimon - FC Unirea 04 Slobozia 4 - 5 Electroaparataj Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U17 23 Sep 2012
SC Fotbal Club FCSB SA - ASC Juventus Bucureşti 1 - 2 Complex Sportiv Ghencea Teren 4 Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 30 Sep 2012
SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti - SC FC Argeş SA 1 - 0 CNAF Buftea iarbă Buftea 2012-2013 Campionatul Național U19 7 Oct 2012
CS Sporting Piteşti - AFC Chindia Târgovişte 3 - 1 Municipal Curtea de Argeş 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Oct 2012
SC FC Rapid Bucureşti SA - AFC Săgeata Năvodari 4 - 0 Pro Rapid Bucureşti 2012-2013 Campionatul Național U19 11 Nov 2012
FC ASTRA Ploieşti - AS FCM Bacau 9 - 0 Prahova Ploieşti 2012-2013 Campionatul Național U19 5 Dec 2012
CS FC Farul Constanţa (CT) - AFC Chindia Târgovişte 4 - 1 Farul Constanţa 2012-2013 Liga 2 11 May 2013
SC FC Viitorul Constanta SA - CS Luceafărul Brăila 8 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2012-2013 Juniori U15 6 Jun 2013
AS FC Progresul Focsani - CFF Clujana Cluj-Napoca 8 - 7 Sala Sporturilor Focşani 2013-2014 Liga I Futsal 31 Mar 2014
Sportis Targoviste - CFF Clujana Cluj-Napoca 8 - 6 Sala Polivalentă Târgovişte 2013-2014 Liga I Futsal 13 Apr 2014
ACS KSE Târgu Secuiesc - CSMS Iaşi 3 - 4 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2014-2015 Liga I Futsal 20 Sep 2014
Spicom Sfantu Gheorghe - CFF Clujana Cluj-Napoca 16 - 3 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2014-2015 Liga I Futsal 4 Oct 2014
AS FC Progresul Focsani - CSMS Iaşi 3 - 7 Sala Sporturilor Focşani 2014-2015 Liga I Futsal 20 Oct 2014
Futsal Club Dunarea Calarasi - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 6 - 2 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2014-2015 Liga I Futsal 17 Nov 2014
AS FC Progresul Focsani - Futsal Club Dunarea Calarasi 3 - 8 Sala Sporturilor Focşani 2014-2015 Liga I Futsal 7 Feb 2015
Futsal Club Dunarea Calarasi - Spicom Sfantu Gheorghe 1 - 1 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2014-2015 Liga I Futsal 21 Feb 2015
CFF Clujana Cluj-Napoca - Autobergamo Deva 0 - 6 Sala Sporturilor Horia Demian Cluj-Napoca 2014-2015 Liga I Futsal 2 Mar 2015
Autobergamo Deva - Muncitorul Resita 8 - 5 Sala Sporturilor Deva 2014-2015 Liga I Futsal 8 Mar 2015
Futsal Club Dunarea Calarasi - CSMS Iaşi 1 - 2 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2014-2015 Liga I Futsal 22 Mar 2015
AS CITY'US Târgu Mureş - UNITED 1 GALATI 5 - 3 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2014-2015 Cupa României Seniori 20 Apr 2015
CS Concordia Chiajna - Informatica Timisoara 2 - 4 Sala Concordia Chiajna 2015-2016 Liga I Futsal 8 Sep 2015
CS Concordia Chiajna - CFF Clujana Cluj-Napoca 5 - 6 Sala Concordia Chiajna 2015-2016 Liga I Futsal 4 Oct 2015
CS United Galaţi - Informatica Timisoara 0 - 5 Sala Sporturilor Dunărea Galaţi 2015-2016 Liga I Futsal 28 Oct 2015
Galactic Focşani - CSMS Iaşi 3 - 8 Sala Sporturilor Focşani 2015-2016 Liga I Futsal 4 Nov 2015
Muncitorul Resita - Galactic Focşani 9 - 1 Sala Sporturilor Reşiţa 2015-2016 Liga I Futsal 9 Nov 2015
Galactic Focşani - CS United Galaţi 0 - 4 Sala Sporturilor Focşani 2015-2016 Liga I Futsal 26 Nov 2015
ACS KSE Târgu Secuiesc - CSMS Iaşi 6 - 4 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2015-2016 Liga I Futsal 28 Nov 2015
Spicom Sfantu Gheorghe - CS United Galaţi 4 - 3 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2015-2016 Liga I Futsal 28 Jan 2016
Futsal Club Dunarea Calarasi - Spicom Sfantu Gheorghe 4 - 3 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2015-2016 Liga I Futsal 29 Feb 2016
Spicom Sfantu Gheorghe - ACS KSE Târgu Secuiesc 2 - 0 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2015-2016 Liga I Futsal 12 Mar 2016
Futsal Club Dunarea Calarasi - Informatica Timisoara 2 - 3 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2015-2016 Liga I Futsal 11 Apr 2016
Informatica Timisoara - Spicom Sfantu Gheorghe 4 - 2 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2015-2016 Liga I Futsal 14 Apr 2016
Dunarea 2005 Calarasi - City'Us Targu Mures 2 - 9 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2015-2016 Play-off Liga I 23 Apr 2016
City'Us Targu Mures - Autobergamo Deva 6 - 3 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2015-2016 Play-off Liga I 18 May 2016
Informatica Timisoara - Autobergamo Deva 2 - 3 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2016-2017 Liga I Futsal 5 Sep 2016
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Muncitorul Resita 8 - 2 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Futsal 18 Sep 2016
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - ACS Futsal Poli Iaşi 9 - 6 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Futsal 18 Oct 2016
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Informatica Timisoara 2 - 2 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Liga I Futsal 28 Oct 2016
Autobergamo Deva - Informatica Timisoara 2 - 2 Sala Sporturilor Deva 2016-2017 Liga I Futsal 21 Nov 2016
CS City'us Târgu Mureş - Informatica Timisoara 1 - 1 Sala Sporturilor Târgu Mureş 2016-2017 Liga I Futsal 14 Dec 2016
ACS KSE Târgu Secuiesc - CS City'us Târgu Mureş 1 - 8 Sala Sporturilor Târgu Secuiesc 2016-2017 Liga I Futsal 15 Jan 2017
Spicom Sfantu Gheorghe - Informatica Timisoara 3 - 8 Sala Sporturilor Szabó Kati Sfântu Gheorghe 2016-2017 Liga I Futsal 22 Jan 2017
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - CS City'us Târgu Mureş 6 - 3 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2016-2017 Play-off Liga I 23 Apr 2017
Dunarea 2005 Calarasi - Spicom Sfantu Gheorghe 6 - 0 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2017-2018 Liga I Futsal 16 Sep 2017
ACS Futsal Poli Iaşi - Imperial Wet Miercurea Ciuc 7 - 4 Sala Polivalentă Iaşi 2017-2018 Liga I Futsal 27 Nov 2017
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Autobergamo Deva 1 - 7 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Liga I Futsal 25 Feb 2018
Muncitorul Resita - Spicom Sfantu Gheorghe 5 - 1 Sala Sporturilor Reşiţa 2017-2018 Play-out Liga I 22 Apr 2018
Informatica Timisoara - Autobergamo Deva 5 - 3 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2017-2018 Play-off Liga I 8 May 2018
Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - Autobergamo Deva 3 - 11 Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc 2017-2018 Play-off Liga I 17 May 2018
Futsal Club Dunarea Calarasi - Futsal Klub Odorheiu Secuiesc 4 - 2 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2019-2020 Liga I Futsal 29 Sep 2019
CS United Galaţi - Imperial Wet Miercurea Ciuc 3 - 1 Sala Sporturilor Dunărea Galaţi 2019-2020 Liga I Futsal 25 Nov 2019
Futsal Club Dunarea Calarasi - Autobergamo Deva 3 - 2 Sala Polivalentă Ion C. Neagu Călăraşi 2019-2020 Liga I Futsal 8 Dec 2019


Calendar