Nume:


Din:


NumeDumitrică
PrenumeOmar Cristian
Data si locul nasterii05.04.1982 Craiova
LotulLiga 2(Fotbal)
DomiciliulCraiova(Dolj)
Stare_civilacăsătorit
StudiiFacultatea de Ed. Fizica si Sport
OcupatiaProfesor
Anul in care a devenit arbitru1999
Data obinerii categoriei I2004
Anul promovarii in liga 22010
Anul promovarii in liga 32004
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 1 Electromagnetica Bucureşti 2008-2009 Liga 3 12 Sep 2008
ACS Berceni (IF) - SC FC Săcele SA 1 - 0 Comunal Berceni 2008-2009 Liga 3 26 Sep 2008
CF Predeal - ACS Berceni (IF) 1 - 0 Orăşenesc Predeal 2008-2009 Liga 3 7 Nov 2008
CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 6 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 15 Aug 2008
CS Minerul Motru (GJ) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 3 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 17 Oct 2008
CS Progresul Gătaia - CS Gloria CTP Arad (AR) 1 - 1 Progresul Gătaia 2008-2009 Liga 3 6 Mar 2009
CS Minerul Mehedinti Valea Copcii - CS CFR MARMOSIN 3 - 2 Victoria Vânju Mare 2008-2009 Liga 3 20 Mar 2009
CS MINERUL Motru 2008 - FC Municipal SA Reşiţa 1 - 3 Minerul sintetic Motru 2008-2009 Campionatul Național U19 22 Mar 2009
Sporting Craiova - MOTORUL Oradea 3 - 0 Oltenia Işalniţa 2008-2009 Liga I Feminin 4 Apr 2009
CSM Râmnicu Vâlcea - FC Municipal SA Reşiţa 1 - 0 CSS 2 Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Campionatul Național U19 5 Apr 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSM Râmnicu Vâlcea 1 - 3 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Campionatul Național U19 12 Apr 2009
CS Vulcan (HD) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 0 Central Vulcan 2008-2009 Liga 3 11 Apr 2009
ACS ENERGIA Rovinari - CS MINERUL Lupeni 5 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Campionatul Național U17 15 Apr 2009
CSS Slatina - LPS Piteşti 1 - 3 1 Mai Slatina 2008-2009 Campionatul Național U19 26 Apr 2009
FC Municipal SA Reşiţa - ACS ENERGIA Rovinari 7 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
ACS ENERGIA Rovinari - SC FC 2005 SA Piteşti 2 2 - 3 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Liga 3 5 May 2009
FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea - CSS Drobeta Turnu Severin 2 - 3 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Campionatul Național U19 10 May 2009
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS UNIVERSITATEA Craiova 0 - 0 Tineretului Craiova 2008-2009 Campionatul Național U17 17 May 2009
Sporting Craiova - GALAXY Ploiesti 3 - 0 Oltenia Işalniţa 2008-2009 Liga I Feminin 23 May 2009
FC Caracal (OT) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 2 - 1 Parc Caracal 2008-2009 Liga 3 29 May 2009
AFC Vointa Sacele - ACS Unirea Tricolor 0 - 0 Voinţa Saelele 2008-2009 Campionatul U19 Județean 18 Jun 2009
2D - 4D 0 - 0 Petrolul Ţicleni 2008-2009 Campionatul U19 Județean 4 Jul 2009
AGROSTAR Barca - CS Armata Craiova 0 - 0 Teren neutru Bucureşti 2009-2010 Cupa României 15 Jul 2009
FC Argeş 2 - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 2 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2009-2010 Liga 3 21 Aug 2009
CS Minerul Motru (GJ) - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 2 Minerul Motru 2009-2010 Liga 3 11 Sep 2009
CS Progresul Corabia - CS ALRO Slatina (OT) 0 - 2 Ion Oblemenco Corabia 2009-2010 Liga 3 4 Sep 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS MINERUL Lupeni 3 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
CS MINERUL Motru 2008 - CS JIUL Petroşani 1 - 3 Minerul sintetic Motru 2009-2010 Campionatul Național U19 20 Sep 2009
CS PETROLUL Videle - AFC Comprest GIM (B) 0 - 1 Petrolul Videle 2009-2010 Liga 3 26 Sep 2009
CS GAZ METAN CFR Craiova - CSS Craiova 1 - 2 Comunal Pieleşti 2009-2010 Campionatul Național U19 4 Oct 2009
CS Viitorul Toporu - CS Inter Clinceni (IF) 4 - 0 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2009-2010 Liga 3 6 Oct 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - LPS Slatina 2 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Oct 2009
CSS Craiova - CSJ Ştiinţa U Craiova 0 - 3 Petrom Chimia - teren II Işalniţa 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Oct 2009
FC Scolar Resita (CS) - ACS Jiul Rovinari (GJ) 1 - 3 Mircea Chivu Reşiţa 2009-2010 Liga 3 16 Oct 2009
ACS ENERGIA Rovinari - CSM Râmnicu Vâlcea 1 - 5 Minerul Moi 2009-2010 Campionatul Național U19 22 Oct 2009
LPS Slatina - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani 1 - 1 1 Mai Slatina 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Nov 2009
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Albota 1 - 0 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2009-2010 Liga 3 30 Oct 2009
CS Scoala de Fotbal Gica Popescu - CSS Craiova 1 - 0 Hanul Doctorului Craiova 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Nov 2009
CFC Ghecon Lăpuşata (VL) - CS Minerul Motru (GJ) 4 - 3 Central Albota 2009-2010 Liga 3 13 Nov 2009
LPS Slatina - CS MINERUL Motru 2008 1 - 1 1 Mai Slatina 2009-2010 Campionatul Național U19 24 Nov 2009
CSM Targoviste - CS Argeşul Mihăileşti 0 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2009-2010 Liga 3 27 Nov 2009
CS Retezatul Haţeg (HD) - FC Scolar Resita (CS) 0 - 2 Retezatul Haţeg 2009-2010 Liga 3 19 Mar 2010
CS MINERUL Motru 2008 - CSM Râmnicu Vâlcea 0 - 5 Minerul sintetic Motru 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Mar 2010
LPS Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 2 1 Mai Slatina 2009-2010 Campionatul Național U19 1 Apr 2010
CS JIUL Petroşani - ACS ENERGIA Rovinari 4 - 1 Jiul 2 Petroşani 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Apr 2010
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CFC Ghecon Lăpuşata (VL) 0 - 0 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2009-2010 Liga 3 9 Apr 2010
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Craiova 0 - 4 Tineretului Craiova 2009-2010 Campionatul Național U19 11 Apr 2010
CSM Râmnicu Vâlcea - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 2 Municipal - sintetic Râmnicu Vâlcea 2009-2010 Campionatul Național U19 18 Apr 2010
AACS Recaş (TM) - CS Unirea Sânnicolau Mare 3 - 1 Atletic Recaş 2009-2010 Liga 3 4 May 2010
LPS Târgu Jiu - LPS Slatina 2 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2009-2010 Campionatul Național U19 2 May 2010
CS Muncitorul Resita (CS) - CS Marmosim Simeria 2 - 1 Motorul Arad 2009-2010 Liga 3 14 May 2010
FC Scolar Resita (CS) - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 3 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2009-2010 Liga 3 11 Jun 2010
CS Strehaia - AS Minerul Matasari 2 2 - 0 Orăşenesc Strehaia 2009-2010 Campionatul U19 Județean 20 Jun 2010
CS Termo Dr. Tr. Severin - CS Ralbex Turcineşti 4 - 2 Teren neutru Bucureşti 2010-2011 Cupa României 17 Jul 2010
SC CS FC Piatra Olt SA - CS Minerul Motru (GJ) 1 - 0 Rapid Piatra Olt 2010-2011 Liga 3 27 Aug 2010
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CFC Ghecon Lăpuşata (VL) 0 - 0 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Liga 3 3 Sep 2010
CSS Drobeta Turnu Severin - CS MINERUL Motru 2008 2 - 1 Victoria Vânju Mare 2010-2011 Campionatul Național U19 12 Sep 2010
ACS ENERGIA Rovinari - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani 6 - 1 Minerul Moi 2010-2011 Campionatul Național U19 19 Sep 2010
CS Minerul Motru (GJ) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 0 Minerul Motru 2010-2011 Liga 3 24 Sep 2010
FC INTERNAŢIONAL Curtea de Argeş - CS CHIMIA Brazi 2 - 6 Municipal Curtea de Argeş 2010-2011 Campionatul Național U19 26 Sep 2010
SC FC U Craiova SA - CS GAZ METAN CFR Craiova 2 - 1 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2010-2011 Campionatul Național U19 10 Oct 2010
AFCM Alexandria - CSO Plopeni (PH) 3 - 3 Municipal Alexandria 2010-2011 Liga 3 15 Oct 2010
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele - CS Concordia Chiajna 0 - 2 Municipal Turnu Măgurele 2010-2011 Campionatul Național U19 17 Oct 2010
CS Sporting Piteşti - SC FC Petrolul Ploieşti SA 3 - 0 Muscelul Câmpulung Muscel 2010-2011 Campionatul Național U19 24 Oct 2010
CSM Râmnicu Vâlcea - ACS ENERGIA Rovinari 9 - 0 Municipal - sintetic Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Campionatul Național U19 7 Nov 2010
CSJ Ştiinţa U Craiova - CS GAZ METAN CFR Craiova 1 - 1 Tineretului Craiova 2010-2011 Campionatul Național U19 14 Nov 2010
CS Termo Dr. Tr. Severin - AACS Recaş (TM) 2 - 0 Termo Drobeta Turnu Severin 2010-2011 Liga 3 26 Nov 2010
CSM Râmnicu Vâlcea - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 0 Municipal - sintetic Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Campionatul Național U19 5 Dec 2010
CS Mioveni - FC Ariesul Turda (CJ) 1 - 0 Orăşenesc Mioveni 2010-2011 Liga 2 4 Dec 2010
CS Spicul Mopan - AFC Unirea 04 Slobozia 2 - 3 Cătălin Hâldan Brăneşti 2010-2011 Liga 3 11 Mar 2011
AFC Săgeata Năvodari (CT) - SC Fotbal Club FCSB SA 2 3 - 2 Flacăra Năvodari 2010-2011 Liga 2 9 Apr 2011
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Luceafărul Oradea 2 - 0 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2010-2011 Liga 3 15 Apr 2011
FCM Dunărea Galaţi - CS Otopeni (IF) 2 - 1 Dunărea Galaţi 2010-2011 Liga 2 4 May 2011
AS Damila Măciuca (VL) - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 3 Municipal Drăgăşani 2011-2012 Cupa României 9 Aug 2011
FC Scolar Resita (CS) - SC FC Timişoara SA (TM) 3 - 4 Mircea Chivu Reşiţa 2011-2012 Cupa României 23 Aug 2011
FC Argeş (AG) - CS Luceafărul Oradea 2 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2011-2012 Liga 2 27 Aug 2011
CS Dunarea Turris Turnu Măgurele (TR) - AFCM Alexandria 2 - 2 Municipal Turnu Măgurele 2011-2012 Liga 3 9 Sep 2011
ACS Victoria Brăneşti - FC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 1 Cătălin Hâldan Brăneşti 2011-2012 Liga 2 1 Oct 2011
FC UTA Arad - CS Gaz Metan Severin 3 - 1 Francisc von Neuman Arad 2011-2012 Liga 2 14 Oct 2011
FC Dinamo 1948 SA (B) - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 1 Dinamo Central Bucureşti 2011-2012 Liga 2 12 Nov 2011
Clubul Sportiv Real Craiova - MOTORUL Oradea 4 - 0 Oltenia Işalniţa 2011-2012 Liga I Feminin 1 Apr 2012
Sporting Craiova - CFF Olimpia Cluj 0 - 14 Sopot Sopot 2011-2012 Liga I Feminin 22 Apr 2012
CS FC Hunedoara (HD) - CS Jiul Petroşani (HD) 2 - 1 Michael Klein Hunedoara 2012-2013 Liga 3 31 Aug 2012
FC Caracal (OT) - FC Dinamo 1948 SA (B) 2 - 1 Parc Caracal 2012-2013 Cupa României 11 Sep 2012
AFCM Alexandria - ACS Viitorul Domneşti 0 - 1 Municipal Alexandria 2012-2013 Liga 3 28 Sep 2012
CS Flacăra Făget (TM) - CS Minerul Motru (GJ) 1 - 1 Colterm Timişoara 2012-2013 Liga 3 19 Oct 2012
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - SC FC Unirea 2006 SA (AB) 3 - 2 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2012-2013 Liga 2 3 Nov 2012
Clubul Sportiv Real Craiova - Clubul Sportiv Universitatea 8 - 0 Hanul Doctorului Craiova 2012-2013 Liga I Feminin 24 Nov 2012
ACS ENERGIA Rovinari - CS Turnu Severin 4 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2012-2013 Campionatul Național U19 8 Dec 2012
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSS Caransebeş 5 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2012-2013 Campionatul Național U19 10 Mar 2013
FC Argeş (AG) - CS Luceafărul Oradea 2 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2012-2013 Liga 2 9 Mar 2013
Clubul Sportiv Real Craiova - Clubul Sportiv Brazi 0 - 7 Tineretului Craiova 2012-2013 Liga I Feminin 16 Mar 2013
Sporting Craiova - Clubul Sportiv Universitatea 0 - 5 Tineretului Craiova 2012-2013 Liga I Feminin 20 Mar 2013
SCM 2012 Resita (CS) - CS Millenium Giarmata 2 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2012-2013 Liga 3 12 Apr 2013
Clubul Sportiv Real Craiova - AS FCM Targu Mures 1 - 3 Termo Işalniţa 2012-2013 Play-Off Liga I Feminin 30 Apr 2013
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Autocatania Caransebes (CS) 2 - 0 Minerul Mătăsari 2012-2013 Liga 3 26 Apr 2013
FC Stefanesti (IF) - CS Afumaţi 2 - 0 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2013-2014 Liga 3 13 Sep 2013
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CSM Lugoj 4 - 1 Tineretului Rovinari 2013-2014 Liga 3 25 Oct 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - Colegiul Naţional Sportiv Cetate 4 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2013-2014 Campionatul Național U19 3 Nov 2013
CS FC Farul Constanţa (CT) - ACS Foresta Suceava 1 - 0 Farul Constanţa 2013-2014 Liga 2 2 Nov 2013
SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - ACS Urban Titu 4 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2013-2014 Liga 3 8 Nov 2013
ACS Dacia Unirea Brăila - CS FC Clinceni (IF) 3 - 1 Municipal Brăila 2013-2014 Liga 2 23 Nov 2013
ACS Ştiinţa Turceni - CS FC Hunedoara (HD) 0 - 1 Orăşenesc Turceni 2013-2014 Liga 3 28 Feb 2014
LPS Viitorul Piteşti - CSM Râmnicu Vâlcea 0 - 2 Comunal Bradu Bradu 2013-2014 Campionatul Național U19 9 Mar 2014
FC UTA SA (AR) - CS Minerul Motru 2008 (GJ) 1 - 1 Francisc von Neuman Arad 2013-2014 Liga 2 26 Mar 2014
CS Minerul Motru - CSM Râmnicu Vâlcea 1 - 5 Minerul sintetic Motru 2013-2014 Campionatul Național U19 6 Apr 2014
AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - CS Metalul Reșița 1 - 2 Fortuna Poiana Câmpina 2014-2015 Liga 2 30 Aug 2014
CFF OLTENIA - CS Independenta Baia Mare 0 - 0 Comunal Braloştiţa 2014-2015 Liga I Feminin 7 Sep 2014
CS Inter Clinceni (IF) - SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) 2 - 2 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2014-2015 Liga 3 12 Sep 2014
VICTORIA Craiova - Olimpia 2 Cluj Napoca 2 - 9 Mischii Mischii 2014-2015 Liga I Feminin 21 Sep 2014
CFF OLTENIA - Vasas Femina Odorhei 0 - 0 Comunal Braloştiţa 2014-2015 Liga I Feminin 28 Sep 2014
CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) - CS Millenium Giarmata 0 - 1 Municipal Drobeta Turnu Severin 2014-2015 Liga 3 26 Sep 2014
VICTORIA Craiova - OLTENIA CRAIOVA 0 - 0 Mischii Mischii 2014-2015 Cupa României Fotbal Feminin 1 Oct 2014
VICTORIA Craiova - CS Independenta Baia Mare 1 - 5 Mischii Mischii 2014-2015 Liga I Feminin 5 Oct 2014
CS Şoimii Pâncota - CS FC Caransebes (CS) 5 - 1 Şoimii Pâncota 2014-2015 Liga 2 11 Oct 2014
ACS CFR Romgaz Craiova - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu 2 - 0 CFR Craiova 2014-2015 Campionatul Național U19 22 Oct 2014
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - AFC Fortuna Poiana Campina (PH) 1 - 2 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2014-2015 Liga 2 1 Nov 2014
CSS Slatina - ACS FC Olt Slatina 1 - 4 1 Mai Slatina 2014-2015 Campionatul Național U17 3 Nov 2014
CS Atletic Bradu - CS Stefanesti 2 - 2 Central Bradu Bradu 2014-2015 Liga 3 21 Nov 2014
VICTORIA Craiova - Clubul Sportiv Real Craiova 0 - 7 Mischii Mischii 2014-2015 Cupa României Fotbal Feminin 8 Mar 2015
SC CS U Craiova SA - CSJ Ştiinţa U Craiova 5 - 0 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2014-2015 Campionatul Național U19 30 Nov 2014
CS Mioveni - CS FC Bihor Oradea (BH) 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 28 Nov 2014
CSS Craiova - CSJ Ştiinţa U Craiova 3 - 2 Termo Işalniţa 2014-2015 Campionatul Național U19 11 Mar 2015
CS FC Caransebes (CS) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 1 - 0 Municipal Caransebeş 2014-2015 Liga 2 18 Mar 2015
CSS Craiova - SC CS U Craiova SA 2 - 4 Termo Işalniţa 2014-2015 Campionatul Național U19 28 Mar 2015
CSS Turnu Măgurele - CS Atletic Bradu 0 - 4 Municipal Turnu Măgurele 2014-2015 Campionatul Național U19 5 Apr 2015
VICTORIA Craiova - Ladies Targu Mures 1 - 3 Mischii Mischii 2014-2015 Liga I Feminin 19 Apr 2015
VICTORIA Craiova - Ladies Targu Mures 1 - 5 Mischii Mischii 2014-2015 Jocuri de clasament Liga 1 17 May 2015
ASC Juventus Bucureşti - ACS Viitorul Domneşti 2 - 0 Juventus Bucureşti 2014-2015 Liga 3 22 May 2015
ACS Sporting Turnu Măgurele - AS FC Milcov 2 - 0 Municipal Turnu Măgurele 2015-2016 Baraj Liga 3 20 Jun 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS UTA Bătrâna Doamnă 0 - 1 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2015-2016 Liga Elitelor U19 29 Aug 2015
CSM Flacăra Moreni - CS Mioveni 1 - 3 Flacăra Moreni 2015-2016 Cupa României 9 Sep 2015
CSS Turnu Măgurele - CS Atletic Bradu 1 - 3 Municipal Turnu Măgurele 2015-2016 Campionatul Național U19 13 Sep 2015
SCM Pitești (AG) - CS Afumaţi 1 - 2 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2015-2016 Liga 3 12 Sep 2015
CSS Drobeta Turnu Severin - CS FC Caransebeș 4 - 2 Termo Drobeta Turnu Severin 2015-2016 Campionatul Național U19 19 Sep 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 4 - 1 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2015-2016 Liga Elitelor U19 26 Sep 2015
ACSM Râmnicu Vâlcea - CS Atletic Bradu 0 - 1 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2015-2016 Campionatul Național U19 4 Oct 2015
AFC Chindia Târgovişte - CS FC Caransebes (CS) 3 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2015-2016 Liga 2 7 Oct 2015
CS Atletic Bradu - ACS Urban Titu 4 - 1 Central Bradu Bradu 2015-2016 Liga 3 16 Oct 2015
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 3 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2015-2016 Liga 2 23 Oct 2015
ACSM Râmnicu Vâlcea - LPS Viitorul Piteşti 1 - 0 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2015-2016 Campionatul Național U19 25 Oct 2015
Real 2 Craiova - CS Ineu 6 - 1 Mischii Mischii 2015-2016 Liga I Feminin 25 Nov 2015
SC FC Braşov SA (BV) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 3 - 2 Tineretului Braşov 2015-2016 Liga 2 5 Nov 2015
CS Mioveni - CS FC Bihor Oradea (BH) 3 - 0 2015-2016 Liga 2 14 Nov 2015
Real 2 Craiova - Clubul Sportiv Real Craiova 2 - 15 Mischii Mischii 2015-2016 Cupa României Fotbal Feminin 18 Nov 2015
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS Gaz Metan Mediaş 2 - 0 Unirea Tărlungeni 2015-2016 Liga 2 21 Nov 2015
Real 2 Craiova - Juniorul Satu Mare 9 - 1 Mischii Mischii 2015-2016 Liga I Feminin 6 Dec 2015
CS Şoimii Pâncota - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 1 - 3 Şoimii Pâncota 2015-2016 Liga 2 5 Dec 2015
SCM Pitești (AG) - ACS Sporting Turnu Măgurele 2 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2015-2016 Liga 3 5 Mar 2016
Real 2 Craiova - Olimpia 2 Cluj 2 - 4 Mischii Mischii 2015-2016 Liga I Feminin 20 Mar 2016
ACS Berceni (IF) - CS Baloteşti 2 - 2 Comunal Berceni 2015-2016 Liga 2 19 Mar 2016
Academia Gică Popescu - ACS CFR Romgaz Craiova 2 - 3 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Campionatul Național U17 3 Apr 2016
Real 2 Craiova - CFR 1933 Timisoara 1 - 3 Mischii Mischii 2015-2016 Liga I Feminin 10 Apr 2016
Real 2 Craiova - SPORTING Lugas 6 - 1 Mischii Mischii 2015-2016 Liga I Feminin 24 Apr 2016
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSS Craiova 2 - 1 Hanul Doctorului Craiova 2015-2016 Campionatul Național U19 23 Apr 2016
LPS Târgu Jiu - CS CFR Simeria 6 - 0 Tineretului sintetic Rovinari 2015-2016 Campionatul Național U19 27 Apr 2016
Real 2 Craiova - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 5 - 0 Mischii Mischii 2015-2016 Liga I Feminin 18 May 2016
CSS Craiova - CS Universitatea Craiova 5 - 4 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Campionatul Național U17 25 May 2016
Real 2 Craiova - FC Hunedoara 13 - 2 Mischii Mischii 2015-2016 Liga I Feminin 22 May 2016
SC FC Voluntari SA - FC Petrolul Ploiesti (PH) 3 - 5 Central Mioveni 2015-2016 Juniori U15 5 Jun 2016
CS Afumaţi - ACS FC Academica Clinceni 3 - 2 Comunal Afumaţi 2016-2017 Liga 2 20 Aug 2016
CS Baloteşti - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2016-2017 Liga 2 3 Sep 2016
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Craiova 5 - 2 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2016-2017 Campionatul Național U19 10 Sep 2016
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS Luceafărul Drobeta 1 - 1 Termo Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Campionatul Național U17 17 Sep 2016
ACS Șirineasa - CS Atletic Bradu 1 - 0 Comunal Şirineasa 2016-2017 Liga 3 16 Sep 2016
CSS Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova 3 - 1 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2016-2017 Campionatul Național U17 21 Sep 2016
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Luceafărul Oradea (BH) 1 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2016-2017 Liga 2 24 Sep 2016
Real 2 Craiova - CSM Paşcani 4 - 0 Comunal Işalniţa Işalniţa 2016-2017 Liga I Feminin 25 Sep 2016
CS Baloteşti - ASC Juventus Bucureşti 0 - 2 Comunal Baloteşti Baloteşti 2016-2017 Liga 2 22 Oct 2016
ACS CFR Romgaz Craiova - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 1 - 1 CFR Craiova 2016-2017 Campionatul Național U19 26 Oct 2016
Real 2 Craiova - Selena SN Constanta 1 - 5 Comunal Işalniţa Işalniţa 2016-2017 Liga I Feminin 6 Nov 2016
CSS Drobeta Turnu Severin - Centrul de Excelenta Targu Mures 0 - 7 Municipal Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Liga Elitelor U19 5 Nov 2016
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - Centrul de Excelenta Timisoara 2 - 2 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 16 Nov 2016
ACS Performanţa Ighiu - CS Naţional Sebiş 0 - 3 Comunal Ighiu Ighiu 2016-2017 Liga 3 19 Nov 2016
ACS FC Academica Clinceni - CS Luceafărul Oradea (BH) 1 - 3 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2016-2017 Liga 2 3 Dec 2016
AFC Astra 2 - Fotbal Club Viitorul SA 2 2 - 2 Astra Ploieşti 2016-2017 Liga 3 3 Mar 2017
ACS Șirineasa - CS Mioveni 2 1 - 3 Comunal Şirineasa 2016-2017 Liga 3 10 Mar 2017
CSS Slatina - SC Dinamo 1948 SA 1 - 3 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2016-2017 Cupa României U17 22 Mar 2017
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Chindia Târgovişte 0 - 2 Municipal Brăila 2016-2017 Liga 2 25 Mar 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare 3 - 1 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 26 Mar 2017
CSS Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova 3 - 1 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2016-2017 Campionatul Național U17 29 Mar 2017
Real 2 Craiova - Universitatea Galati 1 - 7 Comunal Işalniţa Işalniţa 2016-2017 Liga I Feminin 2 Apr 2017
CSS Slatina - LPS Târgu Jiu 4 - 2 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2016-2017 Campionatul Național U17 5 Apr 2017
CSM Şcolar Reşiţa - CS Millenium Giarmata 4 - 0 Mircea Chivu Reşiţa 2016-2017 Liga 3 8 Apr 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS FC Ardealul Cluj 1 - 2 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 9 Apr 2017
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Satu Mare 0 - 3 Municipal Drobeta Turnu Severin 2016-2017 Liga Elitelor U19 18 Apr 2017
ACS Industria Galda - CS Naţional Sebiş 1 - 0 Galda Arena Galda de Jos 2016-2017 Liga 3 22 Apr 2017
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSS Craiova 3 - 1 Hanul Doctorului Craiova 2016-2017 Campionatul Național U19 26 Apr 2017
CSS Craiova - CSJ Ştiinţa U Craiova 7 - 2 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2016-2017 Campionatul Național U19 29 Apr 2017
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - SC FC Braşov SA (BV) 1 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2016-2017 Liga 2 6 May 2017
Real 2 Craiova - Armonia Dolhesti 2 - 2 Comunal Işalniţa Işalniţa 2016-2017 Liga I Feminin 29 May 2017
CS Strehaia - AFC Voinţa Saelele 2 - 4 Orăşenesc Strehaia 2017-2018 Baraj Liga 3 17 Jun 2017
FC Metaloglobus Bucureşti - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 0 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Liga 2 5 Aug 2017
ACS CFR Romgaz Craiova - CSJ Ştiinţa U Craiova 4 - 3 CFR Craiova 2017-2018 Etapa Preliminară U19 19 Aug 2017
ACS CFR Romgaz Craiova - CSJ Ştiinţa U Craiova 0 - 4 CFR Craiova 2017-2018 Etapa Preliminară U17 19 Aug 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS FC Academica Clinceni 1 - 2 Minerul Motru 2017-2018 Liga 2 23 Aug 2017
ACS CFR Romgaz Craiova - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 0 - 6 CFR Craiova 2017-2018 Etapa Preliminară U19 26 Aug 2017
Club Sportiv U Craiova SA - CS Dinamyk Craiova 3 - 3 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2017-2018 Etapa Preliminară U19 30 Aug 2017
CSS Craiova - CS Dinamyk Craiova 1 - 8 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2017-2018 Etapa Preliminară U19 17 Sep 2017
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Baloteşti 2 - 2 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2017-2018 Liga 2 16 Sep 2017
Fotbal Club Argeş - AFC Chindia Târgovişte 0 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2017-2018 Liga 2 30 Sep 2017
AFC Progresul 1944 Spartac - ASSCS Farul Constanţa 7 - 0 Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB Bucureşti 2017-2018 Liga 3 7 Oct 2017
CS Concordia Chiajna 2 - ACSF Voinţa Turnu Măgurele 2 - 2 Concordia Chiajna 2017-2018 Liga 3 13 Oct 2017
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Luceafărul Oradea 1 - 0 Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" Călăraşi 2017-2018 Liga 2 21 Oct 2017
CSS Craiova - CS U Craiova 0 - 5 CFR Craiova 2017-2018 Campionatul Național U19 22 Oct 2017
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Craiova 5 - 2 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2017-2018 Campionatul Național U19 29 Oct 2017
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - ACS Dacia Unirea Brăila 3 - 2 Olimpia Satu Mare 2017-2018 Liga 2 11 Nov 2017
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CS U Craiova 0 - 4 Hanul Doctorului Craiova 2017-2018 Cupa României U19 15 Nov 2017
ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - CSS Drobeta Turnu Severin 0 - 0 Ion Floricică Şimian 2017-2018 Campionatul Național U19 25 Nov 2017
CS Baloteşti - AFC Hermannstadt 0 - 3 CNAF Buftea iarbă Buftea 2017-2018 Liga 2 3 Dec 2017
CS Sporting Roşiori 2008 - AFCM Alexandria 0 - 1 Municipal Roşiorii de Vede 2017-2018 Liga 3 17 Mar 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS ASU Politehnica Timișoara 0 - 5 Metaloglobus Bucureşti 2017-2018 Liga 2 28 Mar 2018
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Chindia Târgovişte 1 - 0 Municipal Brăila 2017-2018 Liga 2 5 Apr 2018
CS Sportul Snagov SA - FC Metaloglobus Bucureşti 2 - 0 Dumitru Mătărău Ştefăneştii de Jos 2017-2018 Liga 2 28 Apr 2018
Real 3 Craiova - CSM Paşcani 0 - 0 CFR Craiova 2017-2018 Liga 3 Feminin 5 May 2018
Real 2 Craiova - CS Navobi Iasi 5 - 0 CFR Craiova 2017-2018 Liga 2 Feminin 11 May 2018
CS Afumaţi - Fotbal Club Argeş 1 - 1 Comunal Afumaţi 2017-2018 Liga 2 16 May 2018
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Ripensia Timișoara 1 - 2 Municipal Brăila 2018-2019 Liga 2 4 Aug 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - CS Dinamyk Craiova 4 - 1 Extensiv Craiova 2018-2019 Etapa Preliminară U17 18 Aug 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Mioveni 2 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 25 Aug 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - ACS CFR Romgaz Craiova 18 - 1 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2018-2019 Etapa Preliminară U19 1 Sep 2018
ACS ASU Politehnica Timișoara - Fotbal Club Argeş 2 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2018-2019 Liga 2 9 Sep 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Mioveni 1 - 3 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Cupa României 12 Sep 2018
CS Dinamyk Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova 5 - 1 CFR Craiova 2018-2019 Etapa Preliminară U19 15 Sep 2018
CS Luceafărul Oradea - CS Sportul Snagov SA 1 - 1 Luceafărul Sânmartin 2018-2019 Liga 2 6 Oct 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 5 - 7 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2018-2019 Cupa României U19 17 Oct 2018
CS Baloteşti - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 - 1 Comunal Baloteşti Baloteşti 2018-2019 Liga 2 20 Oct 2018
ASC Daco-Getica Bucureşti - ASSCS Farul Constanţa 3 - 0 Juventus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 10 Nov 2018
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS ASU Politehnica Timișoara 0 - 1 Metaloglobus Bucureşti 2018-2019 Liga 2 28 Nov 2018
CS Sportul Snagov SA - ASC Daco-Getica Bucureşti 2 - 1 Voinţa Ghermăneşti 2018-2019 Liga 2 23 Feb 2019
CSM Şcolar Reşiţa - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 5 - 1 Mircea Chivu Reşiţa 2018-2019 Liga 3 2 Mar 2019
Fotbal Club Argeş - ACS ASU Politehnica Timișoara 0 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2018-2019 Liga 2 16 Mar 2019
AFC UTA Arad - CS Sportul Snagov SA 3 - 1 Motorul Arad 2018-2019 Liga 2 31 Mar 2019
ACS FC Academica Clinceni - FC Metaloglobus Bucureşti 1 - 0 Clinceni - Arena 1 Clinceni 2018-2019 Liga 2 20 Apr 2019
CS Luceafărul Oradea - ASC Daco-Getica Bucureşti 1 - 0 Luceafărul Sânmartin 2018-2019 Liga 2 11 May 2019


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
AS Hidro Ramnicu Valcea - FC Juniorul Bucuresti 1 - 3 Sala Polivalentă Traian Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Trofeul Gheorghe Ola 18 Dec 2011


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - ACS Dacia Unirea Brăila 2 - 0 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2008-2009 Liga 3 14 Nov 2008
FC Drobeta Turnu Severin - CS Mechel Câmpia Turzii 3 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Liga 2 22 Nov 2008
FC PETROM CHIMIA Craiova - CS ALRO Slatina (OT) 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Nov 2008
CS Mioveni - FC Ariesul Turda (CJ) 3 - 1 Orăşenesc Mioveni 2008-2009 Liga 2 30 Aug 2008
FC Drobeta Turnu Severin - FC Ariesul Turda (CJ) 1 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Liga 2 29 Oct 2008
CS PETROLUL Videle - CF Predeal 1 - 1 Petrolul Videle 2008-2009 Liga 3 24 Oct 2008
ACS ENERGIA Rovinari - ACS Jiul Rovinari (GJ) 1 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
CS Progresul Corabia - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 10 Oct 2008
CS Vulcan (HD) - CS Gloria CTP Arad (AR) 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 6 Sep 2008
CS BUILDING Vânju Mare - CS Unirea Sânnicolau Mare 3 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 19 Sep 2008
CS FS Poli Timişoara - CSM Focşani 2007 5 - 3 Sala Sporturilor Constantin Jude Timişoara 2008-2009 Play-out Liga I 15 Feb 2009
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - ACS Sageata Stejaru 1 - 1 Complex Sportiv Ghencea Teren 5 Bucureşti 2008-2009 Liga 3 27 Feb 2009
CSS Slatina - CS DACIA Mioveni 1 - 3 1 Mai Slatina 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni - CS ALRO Slatina (OT) 0 - 0 Inter Gaz Popeşti-Leordeni 2008-2009 Liga 3 28 Mar 2009
FC Drobeta Turnu Severin - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 0 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Liga 2 29 Mar 2009
CSM Râmnicu Vâlcea - FC Municipal SA Reşiţa 1 - 0 CSS 2 Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Campionatul Național U17 5 Apr 2009
ACS ENERGIA Rovinari - CS MUSCELUL Cîmpulung 0 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Liga 3 7 Apr 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSM Râmnicu Vâlcea 3 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Campionatul Național U17 12 Apr 2009
ACS ENERGIA Rovinari - CS MINERUL Lupeni 10 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Apr 2009
CSS Slatina - LPS Piteşti 0 - 4 1 Mai Slatina 2008-2009 Campionatul Național U17 26 Apr 2009
FC Caracal (OT) - CS FC Balş 2007 (OT) 7 - 0 Parc Caracal 2008-2009 Liga 3 24 Apr 2009
FC Municipal SA Reşiţa - ACS ENERGIA Rovinari 1 - 4 Mircea Chivu Reşiţa 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
AS DACIA Orăştie - CS Gloria CTP Arad (AR) 2 - 1 Dacia Orăştie 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea - CSS Drobeta Turnu Severin 1 - 2 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Campionatul Național U17 10 May 2009
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS UNIVERSITATEA Craiova 0 - 0 Tineretului Craiova 2008-2009 Campionatul Național U19 17 May 2009
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - SC FC 2005 SA Piteşti 2 2 - 0 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2008-2009 Liga 3 22 May 2009
FC Drobeta Turnu Severin - CS MUREŞUL Deva (HD) 2 - 2 Victoria Vânju Mare 2008-2009 Liga 2 30 May 2009
1D - 3D 0 - 0 Petrolul Ţicleni 2008-2009 Campionatul U19 Județean 4 Jul 2009
FC Dinamo 1948 SA (B) - CS Concordia Chiajna 0 - 0 CNAF Mogoşoaia Mogoşoaia 2009-2010 Cupa României 26 Aug 2009
CS Gaz Metan CFR Craiova - CS Minerul Lupeni 1 - 0 CFR Craiova 2009-2010 Liga 2 26 Sep 2009
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 2 - 4 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2009-2010 Liga 2 21 Apr 2010
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - FC Argeş (AG) 3 - 0 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2009-2010 Liga 2 12 May 2010
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Minerul Lupeni 3 - 3 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2009-2010 Liga 2 22 May 2010
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 1 - 2 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Liga 2 18 Sep 2010
CS Mioveni - FC Petrolul SA (PH) 2 - 0 Orăşenesc Mioveni 2010-2011 Liga 2 19 Nov 2010
CSM Râmnicu Vâlcea - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 4 Municipal - sintetic Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Campionatul Național U17 5 Dec 2010
AFC Astra 2 - FC Dinamo 1948 SA (B) 1 - 4 Marin Anastasovici Giurgiu 2010-2011 Liga 2 5 Mar 2011
CS Concordia Chiajna - ACS Dacia Unirea Brăila 1 - 0 Concordia Chiajna 2010-2011 Liga 2 19 Mar 2011
CS ALRO Slatina (OT) - CS MUREŞUL Deva (HD) 5 - 1 1 Mai Slatina 2010-2011 Liga 2 3 Apr 2011
CS Mioveni - SC FC UNIREA Alba Iulia SA 4 - 0 Orăşenesc Mioveni 2010-2011 Liga 2 22 Apr 2011
CS ALRO Slatina (OT) - CS Mioveni 0 - 2 1 Mai Slatina 2010-2011 Liga 2 8 May 2011
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS MUREŞUL Deva (HD) 2 - 0 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Liga 2 28 May 2011
CS Luceafărul Oradea - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 1 Luceafărul Sânmartin 2011-2012 Liga 2 17 Sep 2011
SC FC Timişoara SA (TM) - AFC Chindia Târgovişte 1 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2011-2012 Liga 2 21 Oct 2011
ACS Victoria Brăneşti - CS FC Callatis Mangalia (CT) 0 - 0 Cătălin Hâldan Brăneşti 2011-2012 Liga 2 29 Oct 2011
CS ALRO Slatina (OT) - FC Ariesul Turda (CJ) 2 - 0 1 Mai Slatina 2011-2012 Liga 2 5 Nov 2011
FC Argeş (AG) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 3 - 0 Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 Piteşti 2012-2013 Liga 2 8 Sep 2012
CS Scoala de Fotbal Gica Popescu - CSJ Ştiinţa U Craiova 1 - 0 Hanul Doctorului Craiova 2012-2013 Campionatul Național U19 14 Oct 2012
FC Damila Măciuca (VL) - ACS Poli Timişoara 0 - 0 Municipal Drăgăşani 2012-2013 Liga 2 13 Oct 2012
AFC Chindia Târgovişte - ACS Foresta Suceava 2 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2012-2013 Liga 2 24 Oct 2012
CSS Drobeta Turnu Severin - FC Municipal 2012 Resita 0 - 3 Victoria Vânju Mare 2012-2013 Campionatul Național U19 2 Dec 2012
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Banatul Timişoara 2 - 2 Victoria Vânju Mare 2012-2013 Campionatul Național U19 17 Mar 2013
CSJ Ştiinţa U Craiova - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu 4 - 1 Complex Ion Oblemenco - teren Zoltan Crişan Craiova 2012-2013 Campionatul Național U19 24 Mar 2013
CS FC Bihor Oradea (BH) - FC Damila Măciuca (VL) 0 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2012-2013 Liga 2 7 Apr 2013
CSS Craiova - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu 1 - 3 CFR Craiova 2012-2013 Campionatul Național U19 28 Apr 2013
FC UTA Arad - FC Argeş (AG) 3 - 0 Francisc von Neuman Arad 2012-2013 Liga 2 2 May 2013
FC Damila Măciuca (VL) - CS Luceafărul Oradea 3 - 1 Municipal Drăgăşani 2012-2013 Liga 2 25 May 2013
Şcoala de Fotbal Gică Popescu - CSS Craiova 1 - 3 Hanul Doctorului Craiova 2013-2014 Campionatul Național U19 8 Sep 2013
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - CS Mioveni 4 - 0 Minerul Motru 2013-2014 Liga 2 7 Sep 2013
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 0 - 1 Minerul Motru 2013-2014 Liga 2 5 Oct 2013
Club Sportiv U Craiova SA - Şcoala de Fotbal Gică Popescu 0 - 2 Complex Ion Oblemenco - teren Zoltan Crişan Craiova 2013-2014 Campionatul Național U19 13 Oct 2013
ACS FC Olt Slatina - CS Mioveni 1 - 0 Rapid Piatra Olt 2013-2014 Campionatul Național U19 27 Oct 2013
CS FC Farul Constanţa (CT) - FC Gloria Buzău (BZ) 1 - 4 Farul Constanţa 2013-2014 Liga 2 16 Nov 2013
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Poli Timişoara 1 - 1 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2013-2014 Campionatul Național U19 30 Nov 2013
Şcoala de Fotbal Gică Popescu - Club Sportiv U Craiova SA 4 - 1 Hanul Doctorului Craiova 2013-2014 Campionatul Național U19 19 Mar 2014
ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS FC Caransebes (CS) 1 - 1 1 Mai Slatina 2014-2015 Liga 2 6 Sep 2014
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACSM Politehnica Iaşi 0 - 1 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2014-2015 Cupa României 23 Sep 2014
ACS CFR Romgaz Craiova - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu 1 - 1 CFR Craiova 2014-2015 Campionatul Național U17 22 Oct 2014
ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS FC Olimpia 2010 (SM) 2 - 1 1 Mai Slatina 2014-2015 Liga 2 25 Oct 2014
CSS Slatina - ACS FC Olt Slatina 0 - 5 1 Mai Slatina 2014-2015 Campionatul Național U19 3 Nov 2014
SC CS U Craiova SA - CSJ Ştiinţa U Craiova 4 - 1 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2014-2015 Campionatul Național U17 30 Nov 2014
CSS Craiova - CSJ Ştiinţa U Craiova 1 - 2 Termo Işalniţa 2014-2015 Campionatul Național U17 11 Mar 2015
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Unirea Tărlungeni (BV) 2 - 1 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2014-2015 Liga 2 14 Mar 2015
CSS Turnu Măgurele - CS Atletic Bradu 1 - 2 Municipal Turnu Măgurele 2014-2015 Campionatul Național U17 5 Apr 2015
SC CS U Craiova SA - ACS CFR Romgaz Craiova 2 - 0 Electroputere Valea Roşie Craiova 2014-2015 Campionatul Național U19 15 Apr 2015
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - LPS Bihorul Oradea 2 - 5 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2015-2016 Liga Elitelor U17 29 Aug 2015
CSS Turnu Măgurele - CS Atletic Bradu 0 - 6 Municipal Turnu Măgurele 2015-2016 Campionatul Național U17 13 Sep 2015
CSS Drobeta Turnu Severin - CS FC Caransebeș 4 - 0 Termo Drobeta Turnu Severin 2015-2016 Campionatul Național U17 19 Sep 2015
ACSM Râmnicu Vâlcea - CS Atletic Bradu 1 - 2 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2015-2016 Campionatul Național U17 4 Oct 2015
ACSM Râmnicu Vâlcea - LPS Viitorul Piteşti 2 - 0 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2015-2016 Campionatul Național U17 25 Oct 2015
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS CFR Romgaz Craiova 5 - 2 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Campionatul Național U19 3 Apr 2016
Academia Gică Popescu - CSS Craiova 5 - 1 Hanul Doctorului Craiova 2015-2016 Campionatul Național U17 23 Apr 2016
LPS Târgu Jiu - CS CFR Simeria 3 - 1 Tineretului sintetic Rovinari 2015-2016 Campionatul Național U17 27 Apr 2016
ACS Poli Timişoara - FC Viitorul 2 - 1 2016-2017 Cupa Ligii 10 Aug 2016
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Craiova 7 - 0 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2016-2017 Campionatul Național U17 10 Sep 2016
CSS Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova 3 - 3 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2016-2017 Campionatul Național U19 21 Sep 2016
ACS CFR Romgaz Craiova - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 0 - 6 CFR Craiova 2016-2017 Campionatul Național U17 26 Oct 2016
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - Centrul de Excelenta Timisoara 0 - 3 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 16 Nov 2016
ASC Juventus Bucureşti - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 3 - 1 Juventus Bucureşti 2016-2017 Liga 2 18 Mar 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - Centrul de Excelenta Deva 2 - 5 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2016-2017 Liga Elitelor U17 26 Mar 2017
CSS Slatina - LPS Târgu Jiu 4 - 0 1 Mai – Teren IV sintetic Slatina 2016-2017 Campionatul Național U19 5 Apr 2017
CSS Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova 2 - 3 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2016-2017 Campionatul Național U19 29 Mar 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS FC Ardealul Cluj 1 - 0 Cristinel Răducan Târgu Cărbuneşti 2016-2017 Liga Elitelor U19 9 Apr 2017
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSS Craiova 5 - 1 Hanul Doctorului Craiova 2016-2017 Campionatul Național U17 26 Apr 2017
CSS Craiova - CSJ Ştiinţa U Craiova 1 - 4 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2016-2017 Campionatul Național U17 29 Apr 2017
ASC Juventus Bucureşti - AFC Chindia Târgovişte 2 - 1 Juventus Bucureşti 2016-2017 Liga 2 12 May 2017
CS Mioveni - CS Afumaţi 1 - 3 Orăşenesc Mioveni 2016-2017 Liga 2 28 May 2017
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Chindia Târgovişte 3 - 3 Minerul Motru 2017-2018 Liga 2 12 Aug 2017
ACS CFR Romgaz Craiova - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 1 - 8 CFR Craiova 2017-2018 Etapa Preliminară U17 26 Aug 2017
Club Sportiv U Craiova SA - CS Dinamyk Craiova 5 - 0 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2017-2018 Etapa Preliminară U17 30 Aug 2017
CSS Craiova - CS Dinamyk Craiova 2 - 4 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2017-2018 Etapa Preliminară U17 17 Sep 2017
CS Mioveni - CS Luceafărul Oradea 3 - 2 Orăşenesc Mioveni 2017-2018 Liga 2 23 Sep 2017
CSS Craiova - CS Academia de Fotbal Gică Popescu 1 - 2 CFR Craiova 2017-2018 Campionatul Național U17 22 Oct 2017
CS U Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova 14 - 1 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2017-2018 Campionatul Național U19 29 Oct 2017
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Craiova 4 - 3 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2017-2018 Campionatul Național U17 29 Oct 2017
ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - CSM Şcolar Reşiţa 0 - 3 Ion Floricică Şimian 2017-2018 Campionatul Național U17 25 Nov 2017
Fotbal Club Argeş - AFC UTA Arad 1 - 0 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2017-2018 Liga 2 1 Jun 2018
ACS Energeticianul - ACS ASU Politehnica Timișoara 2 - 1 Jiul Petroşani 2018-2019 Liga 2 11 Aug 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - CS Dinamyk Craiova 7 - 2 Extensiv Craiova 2018-2019 Etapa Preliminară U19 18 Aug 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - ACS CFR Romgaz Craiova 12 - 0 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2018-2019 Etapa Preliminară U17 1 Sep 2018
CS Dinamyk Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova 1 - 0 CFR Craiova 2018-2019 Etapa Preliminară U17 15 Sep 2018
ACS FC Academica Clinceni - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 4 - 1 Clinceni 2 Comunal Clinceni 2018-2019 Liga 2 9 Oct 2018
U Craiova 1948 Club Sportiv SA - CS Dinamyk Craiova 2 - 1 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2018-2019 Cupa României U17 17 Oct 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - FC Metaloglobus Bucureşti 1 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 3 Nov 2018
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Aerostar Bacău 2 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 1 Dec 2018
AFC Chindia Târgovişte - FC Petrolul Ploieşti 0 - 0 Eugen Popescu Târgovişte 2018-2019 Liga 2 10 Mar 2019
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Dacia Unirea Brăila 5 - 2 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2018-2019 Liga 2 23 Mar 2019
FC Petrolul Ploieşti - Fotbal Club Argeş 1 - 2 Ilie Oană Ploieşti 2018-2019 Liga 2 10 Apr 2019
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Voluntari SA 0 - 0 Dinamo Central Bucureşti 2018-2019 Play-Out Liga 1 31 May 2019


Calendar