Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
13 - 4
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
9 Nov 2019 |
SCM Dunărea 2020 Giurgiu - AFC Fair-Play Bucureşti |
0 - 13
|
Marin Anastasovici - teren 2
|
Giurgiu
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
24 Nov 2019 |
SC FC Rapid Bucureşti SA - SC FC Viitorul Constanta SA |
1 - 2
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Cupa de Tineret
|
27 Nov 2019 |
SCM Dunărea 2020 Giurgiu - ACS Dream Team |
0 - 4
|
Marin Anastasovici - teren 2
|
Giurgiu
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
7 Dec 2019 |
FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna |
0 - 1
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U16
|
24 Apr 2021 |
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA |
3 - 1
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U19
|
24 Apr 2021 |
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA |
2 - 3
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U17
|
24 Apr 2021 |
SC FC Viitorul Constanta SA - ACS Kids Tâmpa Braşov |
7 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi
|
Ovidiu
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U19
|
8 May 2021 |
SC FC Viitorul Constanta SA - ACS Kids Tâmpa Braşov |
9 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi
|
Ovidiu
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U17
|
8 May 2021 |
LPS Buzău - SC Dinamo 1948 SA |
0 - 7
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U19
|
16 May 2021 |
LPS Buzău - SC Dinamo 1948 SA |
1 - 1
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U17
|
16 May 2021 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - AFC Astra Giurgiu |
9 - 0
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U16
|
22 May 2021 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - Fotbal Club Rapid |
0 - 1
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
22 May 2021 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - Fotbal Club Rapid |
0 - 2
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
22 May 2021 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Olimpic Rm-Vâlcea |
9 - 2
|
Aripi
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2021 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Olimpic Rm-Vâlcea |
13 - 1
|
Aripi
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2021 |
CS Dinamo București - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
2 - 4
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2021 |
CS Dinamo București - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
4 - 0
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
11 Sep 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
4 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2021 |
SC FC Voluntari SA - SCM Dunărea 2020 Giurgiu |
6 - 4
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2021-2022
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
2 Oct 2021 |
SC FC Voluntari SA - ACS Activ Slobozia |
6 - 2
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U15
|
2 Oct 2021 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Gaz Metan Mediaş |
5 - 0
|
Aripi
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
9 Oct 2021 |
ACS Unirea Bascov - CSS Craiova |
2 - 1
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2021 |
ACS Unirea Bascov - CSS Craiova |
1 - 6
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2021 |
CS Mioveni - CSS Craiova |
0 - 2
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
23 Oct 2021 |
ACS Unirea Bascov - CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
2 - 1
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2021 |
ACS Unirea Bascov - CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
1 - 1
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2021 |
SC FC Voluntari SA - ACS Estera Tifești |
2 - 3
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2021-2022
|
Liga 3 Feminin
|
7 Nov 2021 |
AS FC Gloria Buzău - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi |
4 - 2
|
Municipal 2
|
Râmnicu Sărat
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
6 Nov 2021 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
2 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
21 Nov 2021 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Dinamo București |
1 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
21 Nov 2021 |